Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59001) beg válasza pityu64 (#59000) üzenetére


beg
veterán

Ez 3 napja az agyar postánál van, ez már független bolttól, észt postától, hold és napéj egyenlőségtől egyaránt. Magyar posta, magyar emberek, magyarul beszélnek és betartják a postás munkamorált. Kérdezd meg esetleg őket, mikor lesznek kegyesek kivinni hozzád.

Az ugye megvan, hogy 18.-a szombat volt? Akkor a fű sem nő náluk ha nem expressz csomag.

"Lakossági ügyfeleinknek: 06-40-46-46-46 (helyi tarifával hívható telefonszám)
Hétfőtől szerdáig, pénteken 08:00-17:00, csütörtökön 08:00-20:00 óráig."

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#59002) vadkörte


vadkörte
addikt

A kis dolgoknak is örülni kell. Ma reggel váltott "Célországba megérkezett"-re az SE-s csomagom. Directlink szerint 07.12-én megérkezett. A Magyar Királyi Galambászegyesület (posta) szerint ma. Akkor már csak 3-4 hét és talán ki is hozzák.
Röhely, hogy a pár dodós cuccaim 1-3 hét alatt ideérnek. A TN-es meg lassabban jön, mint egy tevekaraván.
Régebben az ünnepek előtti agybaj közepén is megfutották a TN-es csomagjaim a Kína-Magyarország távot vámmal és mindennel együtt max. 30 nap alatt. (a leghosszabb 45 nap volt, ebből 14 mire postáraadták)

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#59003) beg válasza vadkörte (#59002) üzenetére


beg
veterán

Jól rémlik, hogy a tiedet 27-én postázta a bangi? Az enyémet egy héttel korábban és még mindig a rénszarvasoknál tanyázik. Szerintem már rég meg is ették :D

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#59004) Zeki válasza pityu64 (#58995) üzenetére


Zeki
nagyúr

Hol és ki küld észt postával?

(#59005) beg válasza Zeki (#59004) üzenetére


beg
veterán

Alis, Ebayes eladók közül néhány.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#59006) Zeki válasza beg (#59005) üzenetére


Zeki
nagyúr

Aham, azokból van pár tízezer. :)
Melyik néhány? :)

(#59007) beg válasza Zeki (#59006) üzenetére


beg
veterán

Majd a kolléga linkeli, ha ennyire konkrét kell :) Én is csak rákerestem, de nincs eladó linkelve.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#59008) pityu64 válasza Zeki (#59004) üzenetére


pityu64
csendes tag

Aliról jön de kina postot irt.ESZT lett belőle

(#59009) beg


beg
veterán

Na jó, itt valami fekete mágia van. Több napos/hetes csönd érdekes módon mindig akkor törik meg, miután a banginak írok egy dörgedelmes (ámde felettébb illedelmes hangvételű) emailt. Furcsa mód az email elküldése után legkésőbb fél órával frissül a tracking, ami addig hetekig lapult friss bejegyzés nélkül. Nem lehet véletlen, mert ez már zsinórban a harmadik eset :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#59010) vadkörte válasza beg (#59003) üzenetére


vadkörte
addikt

Igen. Jól rémlik. :)
21-én rendeltem, 23-ra feldolgozták, 27-én feladták és 29-én vette át Bjön. Azóta látszik is a rendszerben. Bangi sebességével alapvetően elégedett vagyok, a többi résztvevővel már annyira nem. De ez van.

Üdv. V. Körte

(#59011) Dominó85 válasza beg (#59009) üzenetére


Dominó85
veterán

Ha ennyire xopó roller a Banggood, akkor mi a fityfenéért onnan rendeltek? :F

* Péter - 06302461862 *

(#59012) beg válasza Dominó85 (#59011) üzenetére


beg
veterán

Mert 30 usd-t spóroltam mindenféle kedvezménnyel és kuponnal (összevetve más bolttal és alis, ebayes eladóval), azért :) Cserébe vállaltam a mélytorkozást.

Továbbra is rendelek onnan, csak az SE postát kerülöm ezentúl nagy ívben.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#59013) vadkörte válasza Dominó85 (#59011) üzenetére


vadkörte
addikt

Nekem nincs bajom a Banggood-dal. Februárban vettem tőlük egy sportszemüveget. Meg e-bay-en is drágább volt, mint ott. 2 hét alatt megkaptam. Most is feladták 4 nap alatt, arról, meg nem ők tehetnek, hogy a rénszarvasok menet közben eltévedtek. :)

Üdv. V. Körte

(#59014) maj-viktor válasza pityu64 (#59008) üzenetére


maj-viktor
őstag

Szintén most kaptam EE-s észtposta TN-t ali-ról... laptop akku

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#59015) beg


beg
veterán

Egyszer kitalálhatnának valami újat :) Eu-n belül érkezne:
"...it might be delayed due to bad weather..."

Olyan bad vedör van, hogy szinte látom magam előtt a mostanában európára jellemző szélsőséges időjárási elemekkel küzdő több hetet késő transzportokat.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#59016) Zeki válasza beg (#59015) üzenetére


Zeki
nagyúr

:)

(#59017) bl4ze válasza beg (#59015) üzenetére


bl4ze
veterán

Ezt a marhaságot kaptam én is Bangood Ebay-től, Bang2010 user ami a Banggod UK mint kiderült 3 hete meg nem érkező cuccal ilyen baromságokat ír.... :D

.:. bl4ze .:.

(#59018) run4fun


run4fun
tag

Ez mennyire tűnik valós tracking numbernek: 900135-150717-2244 ? Pandawilles rendelés, DPD futárral.

Rájuk kellett szólnom, mert a K3 Note-os rendelésem státuszát "Shipped"-re tették, de TN-t nem küldtek, ahogy azt kellett volna. Szóval ticket megnyílt, mire az egyik srác másodszorra feldobta ezt a TN-t. De 17track nem fogadja el. :F

(#59019) Zeki válasza run4fun (#59018) üzenetére


Zeki
nagyúr

kamu

[ Szerkesztve ]

(#59020) beg válasza run4fun (#59018) üzenetére


beg
veterán

Egy röpke google:

"DPD Tracking Number Formats

The most common tracking number format is 12 digits (e.g. 000 000 000 000) or 14 digits and 1 alphabetic characters (e.g. 0000 0000 0000 0 Y) . Some other less common formats may also exist."

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#59021) bl4ze válasza run4fun (#59018) üzenetére


bl4ze
veterán

Nem tűnik DPD formátumnak, HERMES-nek szokott még ilyen lenni, de az sem fogadja el.

.:. bl4ze .:.

(#59022) maj-viktor válasza Graphics (#58969) üzenetére


maj-viktor
őstag

Na csak "emlegetni kellett"... meg is jött ma... bár 3külön rendelést egybe küldött... valszeg ezért volt zavar a szokásos rendszerben... de a lényeg, hogy megjött! :)

Így 2015.06.22-23-24.-ei rendelés - fizetés / ebay - memóriás sinced eladó
Ma 2015.07.21.-én futott be... szal 1hó... máskor szinte napra pontosan 2hét szokott lenni - volt!
(azt hittem 1-1nap különbség a rendelésben elég, hogy külön csomagba küldje... hát nem! :D)

(bár mostanában minden más - csomó csomagom elég nagy késésbe vannak... szokásos helyről rendelt cumók... máskor 3-4hét... most meg 4-5hét után se semmi mozgás! (nyári szünet van? nem csak kínai ünnep meg Karácsony... tavaly és tavalyelőtt mintha úgy rémlett volna, hogy nyáron ponthogy megtáltosodtak a csomagok és "pikk-pakk" ~3hét alatt itt voltak mindennel együtt)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#59023) bl4ze válasza maj-viktor (#59022) üzenetére


bl4ze
veterán

.:. bl4ze .:.

(#59024) maj-viktor válasza bl4ze (#59023) üzenetére


maj-viktor
őstag

Te szoktál értelmeset is kommentelni!?

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#59025) Out


Out
addikt

ETH80014071MY, én ilyen ragszámmal kaptam meg csomagot nemrég és ilyenre keresve nem volt találat a topikban. Magyar posta nem is tudta követni és a külföldi oldalak is csak Magyarországig :) Gondoltam megosztom veletek, hátha valaki kap ilyen ETH.......MY-t és az gondolná, hogy hamis :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#59026) beg válasza Out (#59025) üzenetére


beg
veterán

Ez maláj posta és nem kamu. Megfordult már a topikban. :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#59027) Out válasza beg (#59026) üzenetére


Out
addikt

nem a MY-ra gondoltam, hanem az ETH-ra, erre nem volt találat :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#59028) beg válasza Out (#59027) üzenetére


beg
veterán

Az teljesen mindegy, a vége a fontos. Az, hogy malajzián belül melyik alvállalkozó fuvaros cipeli, irreleváns (ezért vannak különböző kódolások az első betűkben, de ez a többi postára is igaz). A fő szálakat a maláj posta fonja.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#59029) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Mi van akkor, ha vamoszok kerik a banki kivonatot, de eb online nem bankolok, tehat ilyen doksit nem tudok nekik kuldeni....

Akkor eleg ez az uj nyilatkozat, meg az Alis kepmentes?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#59030) beg válasza Graphics (#59029) üzenetére


beg
veterán

A posta leírása szerint kérhetik, ilyenkor:
A., beslattyogsz a bankba, kérsz papír alapút, beszkenneled, elmormolsz egy "pusztuljonabürökrácia" kezdetű nótát
B., jó napja lesz az ügyintézőnek és elfogadja anélkül

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#59031) Graphics válasza beg (#59030) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Grrr. Tenyleg elvenni akarjak az ember kedvet .

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#59032) echte


echte
csendes tag

Sziasztok!

geekbuying-on lehet bankkártyával fizetni? Akartam rendelni de mindenáron a paypal adatokat kéri.

(#59033) Graphics válasza echte (#59032) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Csinalj fiokot

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#59034) beg válasza echte (#59032) üzenetére


beg
veterán

Nettó 5 perc alatt megvan és még védve is leszel.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#59035) gyűrű válasza Dominó85 (#59011) üzenetére


gyűrű
addikt

Legalább 20 rendelésem volt a Banggoodról, 3 és 120 dollár között.
Néhány tracking nélküli.
Mind megjött, viszonylag gyorsan.
Nem trükköznek, ha feladták, akkor valóban feladták, nem kamu.
Egyszer reklamáltam, 10 nap után egy tok miatt UK-ból, (újra feladták, én meg ismét kifizettem, miután 5 nap késéssel) megjött mindkettő..
Az egyik legmegbízhatóbb bolt kínából.. Csak ajánlani tudom!! :R

(#59036) echte válasza Graphics (#59033) üzenetére


echte
csendes tag

csináltam, de most várhatok az e havi számlakivonatra h be tudjam írni azt a 4 számjegyű kódot. nagyszerű

(#59037) KamuMazsola válasza echte (#59036) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Hívd fel a bankod telefonon, vagy online felületen nézd meg kb 4 nap után.

Üdv.: KamuMazsola

(#59038) Graphics válasza gyűrű (#59035) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jah.. csak a postázási szokásaik szarok...

Mindenféle kertelés nélkül... Nekem most írt a Svéd Posta, hogy az SE szám amit kaptam rendelésnél az nem is hozzájuk tartozik, náluk hiába is keresem...

Ezt követően nézzem a Directlink oldalán...

Május 22-ei csomagjuk nem ért el sehova... Missed Failed, vagy vmit kiírna... De nem... Local Mail Tracking.

Ha annyira megbízható lenne ez a GangBangGood, akkor keressen valami értelmes szolgáltató...

Most nézem, 2 hónapja döntöttem el, hogy tabletet akarok ... :D Vicc, hogy azóta másik helyről se ért ide..

@echte: Ha nincs online bank, akkor keress ismerőst akinek van PayPalja, és fizesd ki neki zsebbe...

Ha meg nem, akkor ne rendelj kintről :) EZ Ezzel jár.. Nincs PayPalod ne is akarj rendelgetni.. Nem fog védeni semmi

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#59039) Dominó85 válasza gyűrű (#59035) üzenetére


Dominó85
veterán

Vannak szerencsésebbek, de én ennyi xopást egy webshopról se olvastam mostanában, mint a bangiról. Én továbbra is maradok csak az Alin.

* Péter - 06302461862 *

(#59040) gyűrű válasza Dominó85 (#59039) üzenetére


gyűrű
addikt

..hol olvastál " ennyi xopást" ?

Rendben.. akkor maradj is ott. Ali? biztos jó lesz neked.

[ Szerkesztve ]

(#59041) gyűrű válasza Graphics (#59038) üzenetére


gyűrű
addikt

Ez a te vélemémyed.. elfogadom, biztos így van
Nekem is volr a fr-posttól a swiss-postig minden, de mindig megjött..

(#59042) Dominó85 válasza gyűrű (#59040) üzenetére


Dominó85
veterán

Kinek mi vált be. ;) Az Aliexpress nem egy webshop, hanem milliónyi webshop egy helyen. Aki zsigerből leszólja az Ali-t az vagy nagyon hülye vagy nem ért a rendeléshez. Minden 30. csomagommal volt kb valami apró vagy kicsit nagyobb baki az Ali-n és volt mikor én hibáztam. Akkor még AliPay se volt, mégsem lettem megkárosítva egyszer sem. No meg eddig egy rendelésem volt úgy hogy 1 hetet ült rajta az eladó és vagy 120, ahol ez 1-4 nap. Nem mindig a legolcsóbb a legjobb. Eleve ha valami hazai viszonylathoz képest kapásból pofátlanul olcsó. De hát ismerem én hazánk fiait, még ami korrekt áron van kint, azt is fele áron xarért-hogyért vinné...

* Péter - 06302461862 *

(#59043) BeriHampeR


BeriHampeR
aktív tag

Hello.

1 napon rendeltem 3 fülhallgatót a geekbuyingról.

2db piston 3 youth editiont Egyben rendeltem - 10 nap alatt megérkezett nyomkövetési szám nélkül

1db piston 3 RH209957151CN még úton van.....

Mindkét füles 18$ volt kerekítve.

2db youth közül az egyik kontakt hibás.. ebben az esetben mit tudok tenni ?

Ha a csomag nem érkezik meg akkor hogyan tudom visszaigényelni a pénzem?

üdv :R

(#59044) Graphics válasza gyűrű (#59041) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én először és utoljára rendeltem onnan.

Amíg nem másik szolgáltatóval küldik a nagyobb értékeket , részemről felejtős... Gondolom velük tudtak a legolcsóbban megegyezni... vagy akármi, de nem győztek meg..

Apróbb szarok meg bárhonnan megjönnek, CN/SG/HK-val, vagy tracking nélkül.

Aliról meg: Nekem jobban bevált, nincs b.szakodás, jön a cucc és kész... Közvetlenebb, gyorsabb reakciók, de ez alis-webshop függvénye...

@BeriHampeR:

1. írsz nekik, hogy nem jó, elhiszik vagy sem.
2. Gondolom valahogy fizettél, remélhetőleg PayPal, nyitsz egy vitát.

Mindkét esetben a kontakthibát valahogy alá kell támasztanod, videó, akármi.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#59045) gyűrű válasza Dominó85 (#59042) üzenetére


gyűrű
addikt

Egyetértünk, kinek mi vált be..
Neked 1 rendelés után ez a véleményed.. elfogadom
Nekem 20 után más, remélem nem baj.. :K

Ali: egy kínai vatera, ahova minden csalót " is" beengednek.
De mivel én is rendeltem már onnan, (meg is kaptam) nem szólom le.
Biztonságosnak azért közel sem nevezném.. ;)
De te csak rendelj "csak" onnan, hiszen megéri..
"Aki zsigerből "leszólja ws.védi" az Ali-t az vagy nagyon hülye, vagy nem ért a rendeléshez."
Ez remélem komoly, mert viccnek elég durva lenne.. :K

[ Szerkesztve ]

(#59046) Graphics válasza gyűrű (#59045) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jah, 1 rendelés, xx $

Ezzel az a baj, hogy amíg a szolgáltatás minőségét kapcsolják hozzá, addig nem igazán lesz jó vélemény róla...

És mivel nem az én esetem az első, hogy bizonyos csomagok csak úgy belevesznek az éterbe... így sajnálatos, de nem a Banggood elégedett vevőinek a számát növeli ez a kis affér...

Mint mondtam, apróbb vackok bárhonnan megjönnek... Meg persze, válasszam a gyorspostát... Nos igen, azt kellett volna most már tudom. Csodák nincsenek.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#59047) beg válasza Graphics (#59046) üzenetére


beg
veterán

Azért nekem is tele volt a gatya ismerve a te kálváriádat :), node:

The item has arrived at the international terminal in the destination country for sorting, HUNGARY

HU tracking is frissült.

Ahogy mondtam, a bangit nem, de a svéd postát egy farfekvéses süncsalád világra hozatalára kárhoztatnám.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#59048) Graphics válasza beg (#59030) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mindegy, elküldtem nekik egyelőre a képmentést..

Aztán ha megkapom azt az ajánlott levelet, akkor küldöm nekik a nyilatkozatom...

@beg: De ez SE?

Én még azóta se kaptam rendes választ, semelyik féltől... Ez itt a legnagyobb gebasz.. Mondják meg, odalett, leesett, ellopták...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#59049) beg válasza Graphics (#59048) üzenetére


beg
veterán

Igen, ez SE. Ez az az SE, ami 35 napja úton van :)

Most én is ráérek los vamosokkal levelezni, mert a héten már biztos nem lesz belőle semmi, jövő héten meg nem leszek itthon. Ott fakadjanak sírva, a munkahelyen kitöltöm, kinyomtatom, beszkennelem a papírokat, de hogy nem fogom kapásból küldeni, hanem cicázok velük az is biztos.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#59050) Graphics válasza beg (#59049) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A kérdésem még annyi ,hogy én kitölthetem azt amit a netről lehet levenni?

Csak mert annak bianco a fejléce..., vagy meg kell várnom a kis levelüket...?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.