Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55001) El_Diablo válasza maj-viktor (#55000) üzenetére


El_Diablo
tag

Szerintem Te nem vagy normális. Mi ez nálad megalománia, vagy szereplési vágy??

Töröltesse már valaki ezt a... :W

(#55002) Zozzant válasza maj-viktor (#55000) üzenetére


Zozzant
addikt

Ötvenötezerre egy ilyen szépet berakni... nem kellene limitálni a hozzászólások hosszát?:(

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#55003) bl4ze válasza El_Diablo (#55001) üzenetére


bl4ze
veterán

Ezt a sok időt amit ezekkel elbasz inkább a nyelvtanra fordíthatná. "magyarba" "emailbe" stb....

.:. bl4ze .:.

(#55004) RVR400 válasza bl4ze (#55003) üzenetére


RVR400
veterán

Már ezerszer meg lett beszélve, hogy a scroll mindenkinél működik, de ti még mindig ezeken lovagoltok, másnak meg tanácsoljátok, hogy lapozzon. :DDD

(#55005) El_Diablo válasza bl4ze (#55003) üzenetére


El_Diablo
tag

A nyelvhasználat, beszédstílus sokat elárul az emberről... :K

(#55006) El_Diablo válasza RVR400 (#55004) üzenetére


El_Diablo
tag

Nem a scroll használat a gond. Berak egy linket és még a linkről kimásol 10000 sort, mert neki nem elég címszavakban linkekkel leírni. Hátha úgy szisztematikusabb és könnyebben visszakereshető lenne a hozzászólásban foglalt mondanivaló...

(#55007) maj-viktor válasza El_Diablo (#55006) üzenetére


maj-viktor
őstag

Egy ~100-200 oldalas pdf-be kiemeltem a lényeget... de itt egyeseknek még 2 oldal elolvasása is nehézségekbe ütközik, akkor minek is töröm / törtem magam igaz!

Ha valaki bemerészel rakni egy képet már sírtok, hogy jajjj a mobilnet forgalom! Bazz minek van a fórum!?
Most a hosszú szöveg miatt... (úgyis tudtam, hogy csak kötekedés lesz belőle)

Ám azért raktam így be, hogy "rákereshető legyen"... mert a pdf link-et nem dobja ki google!
De pl. fejből vágtad, hogy mi az a DTS? és mennyi az értéke!?

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#55008) aytukabozs válasza Drakoo (#54995) üzenetére


aytukabozs
addikt

Az állat ezesetben a baró, frankó, kúúl szinonímája volt, és nem te vagy állat hanem az általad leírt szitu, úgyhogy inkább te vegyél vissza.
Az átirányítást szívesen.

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#55009) lililááá


lililááá
tag

Minden héten előjön ez a k..tt kép beszúrás gond,vegyél laptopot azt nem fog zavarni,már egyszer leírtam én is hogy nincs megtiltva ezek használata!!

(#55010) LámaZ válasza maj-viktor (#55000) üzenetére


LámaZ
addikt

Úr-is-ten!

Más téma: Valaki vett már Kínából sportcipőt, vagy pontosabban olyan utcai cipőt amiben lehet nagyokat sétálni, netán futni is, ha megkerget egy kutya (de csak akkor!).
Mert nézegetem ezt a Mizunó-féle IV. Próféciát, és kívülről szép, de ki tudja mi van benne, ha az ember feltöri a pecsétet...

Legyen minden jó!

(#55011) LámaZ válasza LámaZ (#55010) üzenetére


LámaZ
addikt

Igazából csak azért kérdeztem rá, mert ugye az ember besétál a Pólusba és a sportsdirectnél vannak olcsó járócipők, amikre nem kell heteket várni, csak ugye nem tudja az ember, hogy nem ugyanaz-e 2-3x-os áron, amit Ali bácsi árusít (Pl, pl, pl, pl, pl...) csak egy mutatós címke van ráragasztva.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#55012) maj-viktor válasza LámaZ (#55010) üzenetére


maj-viktor
őstag

55.000! THIS IS SPAAAAAARTA! :D

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#55013) LámaZ válasza maj-viktor (#55012) üzenetére


LámaZ
addikt

Na, igen.
A postások, vámosok témájához visszatérve, meg molvány kolléga beszólására is reagálva:
Nekem egyetlen egy rossz szavam nem lehet úgy általában sem a postásainkra, sem a vámosainkra.

Ad. 1: A postás nekem felhozza az ajánlott leveleket a IV. emeletre (lift nincs!), és egy levélre szoktam adni neki 100 Ft borravalót. Mi az, könyörgöm? A cukrászdában a kapuciner 395 Ft!

Ad. 2: A vámosokra sem mondhatok semmi rosszat. Nálam a vámkezelés is – lekopogom! – mindig simán ment, amikor volt, és ha vámot kellett fizetnem, hát istenem ezt írja elő a törvény, ők kirótták, én kifizettem, és csókolom. Azt is tudni kell, hogy a hozzánk hasonló árérzékeny (erre írta egy indexes blogger azt, hogy „fillárba..ó”) rendelgetők miatt az utóbbi években szerintem tízszeresére nőtt a munkájuk, és létszámfejlesztés nem nagyon volt, arányosan a forgalommal meg biztos nem.

Szóval egy nagy köszönet a postásainknak és a vámosainknak, hogy mi, kisemberek is meg tudunk magunknak engedni olyan cuccokat, amelyeket nyugat-európai árakon per pillanat nem tudnánk megvásárolni, vagy ha igen, akkor nem jutna alapvető dolgokra. Nekünk meg úgy kell csinálnunk, hogy azokkal a műszaki eszközökkel, amiket megvásárolunk hatékonyabban dolgozzunk, ezzel is hozzájárulva a GDP növekedéséhez.
Na, lehet fintorogni, hogy milyen patetikus voltam most. :DD
---
Gyorsan visszahuppanva a földre: azért keresek cipőt, mert az egyik Merrell cipőm talpa – hat év használat után – levált. Tehát sürgős a dolog! Valami jót szeretnék, emiatt nem biztos, hogy kínai lesz a vége. Van egy Raichle túracipőm, amelyet – írd és mondd! – 1999-ben vettem, és lényegében abban telelek, tavaszodom, őszülök, és még mindig kiválóan szolgál. Egy pici helyen bomlott meg a varrás, amelyet ki fogok javítani. Ezt nevezem én cipőnek! A cipő amúgy a legfontosabb öltözék, és ezt azok, akik voltak sorkatonák vissza tudják igazolni. Lehet, hogy könnyű tavaszi cipők terén és megnézem a Raichle kínálatát.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#55014) molvany válasza LámaZ (#55013) üzenetére


molvany
senior tag

Engem csupán az érdekel, itt mit értesz : " molvány kolléga beszólására" ?
Milyen, ill. melyik " beszólásomra " is reagáltál eme írásodban ? Mert ez így nem kerek. Bárki is olvassa, szabadon hagytad a fantáziájának ezt a részt, hogy úgy kombinálja, ahogy éppen akarja.
Talán az a sora, ha valakit idézel, akkor részletezd, mit és miért is idéztél :F

Ui: szerintem nem kellene megint unatkozni :N

[ Szerkesztve ]

WhatsApp :+491737182060

(#55015) peter.taylor


peter.taylor
csendes tag

Sziasztok.
Rendeltem ezt kaptam nyomkövetésnek.
Tracking number : YC562918661YW

Ez miféle ny.követési szám?

[ Szerkesztve ]

(#55016) molvany válasza peter.taylor (#55015) üzenetére


molvany
senior tag

Fenn az összefoglaló olvasása hasznosnak bizonyul :K
Te vagy a héten az X.... aki ezt kérdezi.

WhatsApp :+491737182060

(#55017) Upo válasza peter.taylor (#55015) üzenetére


Upo
addikt

kamu.

Attól még meg szokott jönni, csak ne lepődj meg ha hülyeségeket ír, hogy hol jár. Szerintem egy random generátor csinálja a bejegyzéseket a kínai szerveren. Ha átvették svédországban, nem számít. Semmi köze a valósághoz.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#55018) LámaZ válasza molvany (#55014) üzenetére


LámaZ
addikt

Látom kitartó vagy. ☺

Erre gondoltam, bár az előtag nem be-, hanem inkább le-.
„Ami engem illet, az én véleményem, hogy véletlenül sem lehet hasonlatot vonni a Magyar és Német posta / postások között.”
Én a magyar viszonyokat akkor is jobbnak tartom, ha a német jobb. Ha érted ezt.
(Na, jó, arra gondolok, hogy itt, ha bemegyek a postahivatalba, jó eséllyel kifogok egy kedves, aranyos postáskisasszonyt vagy -fiút. ☺ Bár, lehet, hogy ez miattam is van. Németországban amúgy nem sokat járok (bár volt már Nyugat-Berlinben rossz élményem), de előítéletesen úgy gondolom, hogy a németek ridegek, merevek, nem freundlich. Cáfolj meg!)

Legyen minden jó!

(#55019) aytukabozs válasza LámaZ (#55018) üzenetére


aytukabozs
addikt

Whoah, te melyik postára jársz?
Én Kőbányán és Lőrincen látogatok postákat, de ezeken 10:1 arány a gyökér, fogalmatlan postásarcok javára...

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#55020) molvany válasza LámaZ (#55018) üzenetére


molvany
senior tag

Nem akarlak megcáfolni. Nem azért, mert elismerem hogy igazad van, hanem azért, mert te ezt nem fogod engedni. Te Magyar vagy, azt fogod elönybe helezni. Én Német vagyok én ezt preferálom. Semmi gond :D
A kereskedelem átlagosan ( postát is lehet ide sorolni ) sokkal barátságosabb mint azt eltudod képzelni. Németországban tiszteliik egymást az eladók és a vevök is. Miért is ? Magyarországtól eltéröen itt " nem veri a mellét " a vevö már a bolt ajbóban belépéskor, hogy ö a vevö " ( vagy valami hasonló ) :K Tessék már hasraesni kedves eladó :C
Itt ez a " tisztelet " annélkül is megvan és nem ridegek, merevek az emberek. :N
Hogy a Magyar postások se maradjanak ki ebböl az " összefoglalóból ": Kb. már vagy 9 - 10 éve kezdtem a vaterán. Elsö években még annó nem kevés negatívot és semlegest szedtem össze, csak azért, mert sok nem ajánlott levelem nem ért célba. Sajnos nagyon sok volt abban az idöben. Csak tippeltem, a postás meglátta, Németországból érkezö nem ajánlott levél, mit tehetett ? Jobb kéz, bal zsebb. :K
Szerencsére mára már " átváltottak " a keletröl érkezö, " kifizetödöbb " küldeményekre, így az én leveleim célba érhetnek.
Nem járok én sem sürün MO - a ( évi 1 - 2 alkalom ) , de tapasztalat azért valamennyi van.
Nyugat Berlin ? Egyik a nyugisabb Berlini rész :K Ja, hogy honnan tudom ? Itt élek ;)

WhatsApp :+491737182060

(#55021) LámaZ válasza aytukabozs (#55019) üzenetére


LámaZ
addikt

Öreg, amilyen a mosdó, olyan a törülköző.
Csak konfirmálni tudom, amit moldovany kollega írt a kölcsönösségről, de milyen János? (Halló, itt vagyok!), Szilágyi Jancsi mesélte egyszer, hogy mennyire más (na ő is!) egy élő kabaréelőadás nyugaton, meg nálunk (ez talán a 90-es évek végén volt): ott eleve mindeni úgy ül le a nézőtéren, hogy egymással viccelődnek, vihognak stb. itt meg várja a magyarisch, hogy tessék engem megnevettetni. Így nem fog menni. Én amikor bemegyek, sugárzom a boldogságtól, és azt kapom – akár részben – vissza. Gyakorlatilag a másik ember arca a te tükröd. Pláne, az olyan embereknél, akik nagyon befolyásolhatóak. Na, még egy: menj be egy étterembe, és ülj le morcosan egy asztal mellé. Na, jó, ma profik a pincérek, de régen ő is morcosan szolgált ki. Mondj egy bókot Mariskának, a pincérlánynak, és úgy repül feléd a tányérokkal, mintha szárnyai lennének. Ez ilyen műfaj.

Ja, hogy témánál legyünk: ezt tudják a kis kínaiak is, az is, aki 10 jüant küldött nekem a tavaszi fesztiváljuk után, és az is, aki egyből lebarátoz. (Hi, my friend!)

Legyen minden jó!

(#55022) ®abstract®


®abstract®
őstag

sziasztok!

március 16 án célországba megérkezett a csomagom.azóta semmi változás..várjak még vagy telefonáljak be?

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#55023) beg válasza ®abstract® (#55022) üzenetére


beg
veterán

Várjál még. Csak 4 nap telt el. Lehet ez akár 14 is.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#55024) ®abstract® válasza beg (#55023) üzenetére


®abstract®
őstag

köszi.jaaa...széép..csak a posta oldalán olvastam,hogy 15napig tárolják a csomagot

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#55025) beg válasza ®abstract® (#55024) üzenetére


beg
veterán

Persze. Miután sikertelen kézbesítés volt. Ez még azon kívül számolandó.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#55026) ®abstract® válasza beg (#55025) üzenetére


®abstract®
őstag

fincsi.akkor a türelem infót és csomagot terem :)

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#55027) Xes válasza feregabo (#54943) üzenetére


Xes
csendes tag

Igen, ahogy megérkezik a hivatalos válasz postától, hogy elveszett azt szoktam átküldeni a kínaiaknak. Ezzel elvileg ő is tud reklamálni és visszakap valamennyit.

(#55028) aytukabozs válasza LámaZ (#55021) üzenetére


aytukabozs
addikt

Öreg, most aztán megmondtad.
Csakhogy esetemben ez a kis "amilyen az adjisten, olyan a fogadjisten" tanmeséd nagyon kapufa, lévén aki ismer tudja hogy általában egy fokkal még udvariasabb is vagyok a kelleténél.
Mondom, nem tudom te milyen postákat látogatsz, de ezekben délpesten tökmindegy hogy hogy mész be, jóeséllyel felb@szva jössz ki.
Ha mosolyogva megyek is be és köszönök előre, akkor is ...

ON:
(#54661) aytukabozs
Na kiderült mi a bibi.
Nem a coolicool volt a pénisz, hanem a vevő. :D
A visszaigazolásban van egy sablonszöveg hogy milyen TN hol követhető és abból sikerült kimásolnom :DDD

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#55029) maj-viktor


maj-viktor
őstag

PayPal visszaposta akció refund - visszaposta - visszatérítés - PayPal Refunded Returns
https://www.paypal.eu/returns/

https://www.paypal.eu/refundedreturns/generalconditions/

e-mail ahova küldeni kell a kitöltött formanyomtatványt:
paypalreturns@telusinternational.com

Formanyomtatványuk:
https://www.paypal.eu/uploadedFiles/wwwpaypaleu/Campaigns/FreeReturnShipping_2014_EU_en/PayPal_Refunded_Returns_form.pdf

Most vizsgázik nálam, mennyire lesz "valós", ez a év végégig 12 alkalommal! (9.300 HUF / csomag)

Is there a cap on the refunds offered by the PayPal Refunded Returns service?
Yes. There is a cap per Refund request. The amount of this cap depends on your country of residence: see the table below: ....9, 300 HUF for Hungary........------------------- 9.3000 Ft / csomag / alkalom

How many refunds can I get under the PayPal Refunded Returns service?
You can get up to 12 refunds per person between January 1st, 2015 and December 31st, 2015 under the PayPal Refunded Returns service. Only one refund is allowed per PayPal transaction ID. -----------12alkalom / acc / év

Ha jó értem, kell a formanyomtatvány / paypal tranzakció screenshot / postai feladás blokkja / postai feladóvevény!
- 14 napod van benyújtani az igényt a feladástól számítva

Na lássuk (majd megírom a fejleményeket)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#55030) LámaZ válasza aytukabozs (#55028) üzenetére


LámaZ
addikt

Én úgy érzem rajtad, hogy annyi negatív energia van benned, amellyel egy kisebb méretű féreglyukat már meg lehetne nyitni. :D

Legyen minden jó!

(#55031) aytukabozs válasza LámaZ (#55030) üzenetére


aytukabozs
addikt

Mhmmm.
Van az úgy hogy az embert becsapják az ilyen-olyan érzékei... :P

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#55032) vampire17


vampire17
addikt

2015.03.16
23:57 NLAMSA(NETHERLANDS (
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad

2015.03.17
10:05 NLAMSA(NETHERLANDS (
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad

2015.03.17
22:56
Küldemény információ:
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country

2015.03.20
09:13
Küldemény információ:
Kézbesítésre továbbítva / Forwarded for delivery

Megszületett... :-)

Hetfore most mar csak ideér...

(#55033) Xes válasza maj-viktor (#55029) üzenetére


Xes
csendes tag

Igen, tényleg visszatérítik az árát én eddig 3 nál járok

(#55034) feregabo válasza Xes (#55033) üzenetére


feregabo
csendes tag

Neked mind PayPal-os ami "elveszett"?

(#55035) Wesder válasza vampire17 (#55032) üzenetére


Wesder
félisten

Mit rendeltél, és mennyiért ha szabad tudni? :) nekem 15.-e òta ugyan ez, de semmi vàltozàs :(

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#55036) RVR400 válasza Wesder (#55035) üzenetére


RVR400
veterán

Neked egyáltalán nem ugyanaz, mert a Tiéd vámolva lesz, az övé meg nem lett.

(#55037) Xes válasza feregabo (#55034) üzenetére


Xes
csendes tag

Nem, mind a 6 aliexpresses

(#55038) Wesder válasza RVR400 (#55036) üzenetére


Wesder
félisten

azért mondtam hogy ugyan ez, mert a magyar rész nekem sem mutatta h vàmoljàk e vagy sem, sőt eddig egyik csomagomnàl sem mutatta :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#55039) Turbobacsi válasza vampire17 (#55032) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

nekem 1 hónapja van ilyen állapotban :-(

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#55040) RVR400 válasza Turbobacsi (#55039) üzenetére


RVR400
veterán

Azóta már valamelyik postás a boldog tulajdonosa... Vagy már túl is adott rajta. :(

(#55041) Wesder válasza RVR400 (#55040) üzenetére


Wesder
félisten

Egyes emberek (postások) szànalmasak... :(

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#55042) vampire17 válasza Wesder (#55035) üzenetére


vampire17
addikt

DX.com EU Express es oldalarol rendeltem egy Routert, meg egy fitnesz karkototot (Mi band)

57$ volt az osszertek.

Szamomra amugy tok fura, h az ilyet nem lehet beaozonositani... ha van egy kovetesi szam statusz, ami x idoben generalodott, akkor nem nehez kitalalni, ki a ludas nem?? Ha nem erte meg el a kovetkezo stautszt akkor az adott idopontban a ket allapot kozott tortent valami... Vagy komolyan ennyire leszarjak ha adott esetben 100-ezres ertekek eltunnek???

[ Szerkesztve ]

(#55043) maj-viktor válasza Wesder (#55038) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ha vámolják, már egy ideje, akokkor nem "Küldemény vám elé állítva" majd "Vámkezelésre vár" az új státusz a "Célországba megérkezett" után, hanem "NAV regisztráció"...

Ha meg nem vámolják, akkor a "Célországba megérkezett" után "Kézbesítésre továbbítva" státuszú lesz és onnantól átlag 1-3munkanap és megkapod! Ha vámolják, akkor jön a szopóroller és bénázás / várakozás / lassú papírozás, mely 1-2héttel megdobja, míg megkapod és fizetsz a postásnak +ÁFA-t, vámkezelési költséget!

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#55044) RVR400 válasza vampire17 (#55042) üzenetére


RVR400
veterán

Mondjuk két regisztrációs pont között átmegy 5 emberen a csomag. Szerinted melyiküktől lehet biztosan információt kapni 2 héttel később, hogy az a bizonyos ragszámú csomag vajon volt-e nála vagy sem? Költői a kérdés, mert mindenki tudja a választ.

(#55045) dani04


dani04
újonc

Nekem a nyomkövető pár részt kihagyott, de lényeg, hogy megjött. :)

2015.03.10
00:47 NLAMSA(NETHERLANDS (
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad

2015.03.10
10:05 NLAMSA(NETHERLANDS (
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad

2015.03.11
09:09
Küldemény információ:
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country

2015.03.18
14:18
Küldemény információ:
Megküldött dokumentumok feldolgozása / Processing customs documents

2015.03.20
09:00 Zalaegerszeg Kézbesítő Posta
Küldemény információ:
Kézbesítés regisztrálva / Delivery registered

(#55046) Garada


Garada
őstag

Üdv az alábbi oldalon van lehetőség arra, hogy hozzánk is szállítsanak?
Vagy ennek az oldalnak van valamilyen globális megfelelője ami nem csak az adott országra vonatkozik?

(#55047) RVR400 válasza Garada (#55046) üzenetére


RVR400
veterán

(#55048) Garada válasza RVR400 (#55047) üzenetére


Garada
őstag

Ez csak egyfajta promó hely, a egész cég főoldala.
Eddig szinte az összes terméket Ebay-ről rendeltem tőlük, de az általam mutatott helyen minden létező tárgyat kapni lehet tőlük hivatalos formában és ez lenne nagyon fontos most számomra.

(#55049) mizu válasza Garada (#55046) üzenetére


mizu
aktív tag

Csak kínai címeket ad. Országot sem ajánl fel.

▫️ PH! FAN ▫️

(#55050) Turbobacsi válasza RVR400 (#55040) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

legyen boldog egy speciális nissan-obd átalakító kábellal :)))

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.