Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nemir Ombe

    addikt

    válasz Norbi 72 #118751 üzenetére

    Igen hallottam. Ezért is írtam korábban, hogy ezek közül (JBL, Klipsch, Polk) a komolyabbak már jók zenére.

    Az alsóbb kategóriákat jellemeztem azzal, hogy mozira OK, de zenére én nem vennék. (JBL ES, Studio, Klipsch R, RF, RP, Polk TS, Rt (ez már határeset)

    Pl. JBL ben is van kivétel anno a Studio 5xx-nek elég jó hangja volt a megfizethető kategóriában (de a Studio 1xx, 2xx már nem ez a kategória és szigorúan zenéről beszélve)

    Mellesleg csak arra reagáltam, hogy mozi mellett, zenére is kellett volna doboz (rock, jazz, blues) erre írtam, hogy az "olcsó" amerikaiak mozira esetleg rock-ra, de én jazz-re, blues-ra nem vennék. Ebben az árban van több "mindenes" doboz is.

    Pl. HECO Aleva TC, Magnat Music Style, Dali Zenzo/Lektor, Canton GLE/Chrono, Q Acoustics,

    (.... és azt sem kellene elfelejteni, hogy egy amerikai doboz (több esetben) vámot és egyéb plusz költséget is tartalmaz, így nem azért drágább (vagy ugyanannyi), mert egy kategória vagy jobb, hanem mert "messziről érkezett" és ez plusz (+25-40%) költséggel is járhat. mindent a helyén kellene kezelni, az árakat és a kategóriákat is)

    Hmm ....

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés