Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60733) Puma K válasza Lorell71 (#60731) üzenetére


Puma K
veterán

Én azért még egy olyan megnéznék mielőtt végleg feladod, hogy csontra letörlöd az egész GTA V-öt a Rockstar Social Club-bal együtt használd a saját uninstall exéjüket (vagy esetleg fent van akkor a CCleaner-ből is el lehet ezeket indítani és a CC-vel még egy tisztítást letolni).

Majd ha ez meg van akkor az általam korábban említett registry-ben is megkeresnék (CTRL+F-fel) minden GTA és Social club maradékot és törölném azokat az a baloldali oszlopból a megfelelő mappára-névre kattintva majd a gépet újraindítva tolnék még egy CCleaner-t.

Ha ez meg van mehet egy router újraindítás (biztos ami biztos) és ha stabil a net amit speedtest.net-en ellenőrzök újra felraknám a játékot...

Ezen hozzászólás írása közben olvastam a rockstar fórumát: err_sys_invalidresource_5 gta - link

és nem csak európaiakat érint a probléma. Több USA-ban, Dél-Amerikában és dél-koreai ember is tapasztalta a jelenséget.

Valaki szerint a Rockstar szervereivel van a probléma (amin nem lepődnék meg amilyen balf@szok a netes témához) így lehet pár nap esetleg hét után ismét megszűnne a gond.

Azért a Cockstar Rockstar-nak küldenék képpel és leírással mellékelve egy üzenetet ezen az oldalon: Submit a Request - link

(#60732) szTotyy

Sehogy.

Jelenleg nincs rá megoldás legalábbis eddig nem írt senki ilyet a fentebb linkelt topikban sem amibe ma is írtak és március 21-én nyitották.

A fentebbi leírásom egy háta megoldja indíttatású leírás.

Ha _teljesen_ frissen telepített és máshova-új helyre telepített játék elkezd kommunikálni a Rockstar szervereivel (ami elvileg a hiba oka) akkor lehet nem jelentkezik a gond...

[ Módosította: Intruder2k5 ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.