Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45551) Puma K válasza CactuS (#45550) üzenetére


Puma K
veterán

:K

Na ja a telepites mappaja mellett a Windows felhasznaloi fiok neve is szamit.

Ezert hagyom Administrator avagy Rendszergazda neven a fiokot mutan fent van az ujonnan telepitett Windows es megcsinaltam cmd-ben a net user stb parancsot.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#45552) Dezike válasza Benir8 (#45544) üzenetére


Dezike
tag

Ha vágja a dolgokat nagyjából akkor a crew-ba jelentkezést is vághatná :DDD
Majd CactuS megmondja a tutit.
De ez már a 2. alkalom, hogy más felvételét kéred. Végül is ha nem az én seggem lövik mind1 ;]

"előző életemben sem hittem a lélekvándorlásban"

(#45553) tomazin válasza CactuS (#45550) üzenetére


tomazin
veterán

Szerintem ez kijott volna mar. Legutobbi win telepitesnel fel ora utan mar azzal kinlodtam, h a bélabol bela legyen.

Mod: tegnap este ahogy a fenti jelentkezoknek is irtad a módot jelentkeztem en is a crewba. (Egyszer mar kertem, de akkor nem volt ra reakcio, Csizmas Ur felvett baratnak es annyi)

[ Szerkesztve ]

(#45554) Flyte33


Flyte33
tag

Hello.segitsegeteket kernem.A GTA 5 jatszom es ad egy munkat,Lesternel a masodik munkanal ezt irja ki ~`BAWSAQ uses live stats from other players to set stock values . you must be logged in to your social club account to view and trade stock options.koszi a segitseget

(#45555) Plata válasza Flyte33 (#45554) üzenetére


Plata
félisten

Eredeti játék kell hozzá.
Internet kapcsolat és Social Club account.

[ Szerkesztve ]

(#45556) CactuS válasza tomazin (#45553) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Elfogadtam, csak nemrég jutottam el odáig.

Maradt még 3 emberke: Attila_Edward, Mr.huncut, TomCat920.

A külsős embert én passzolom, felőlem jöhet, ha elolvassa és betartja a szabályokat.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45557) akangels


akangels
tag

Üdv mindenkinek !

Most költöztem át ps3rol PS4 re , multit sajnos a 0 kell kezdenek , igy az lenne a kerdesem hogy holtart most a multi , mit ajanlotok honnan kezdjek el megint epitkezni. Furcsa hogy a csillagos missionoket mar nem talalom a terkepen. Mint ha valami tejesen idegen jatek lenne ugy nezek az egeszre :D pls help ! :D

(#45558) Plata válasza akangels (#45557) üzenetére


Plata
félisten

Halvány lila gőzöm sincs milyen a konzolos,de szerintem benyomtad azt az opciót hogy a térkép ne jelenítse meg a küldiket.

(#45559) akangels válasza Plata (#45558) üzenetére


akangels
tag

Amig PS3 on a terkep teli volt ejtoernyos/verseny/mission meg hasonlo kek ikonokkal , most csak a szines stunt meg hasonlo dolgokat latom plusz a shop okat. Igy nem is tudom mivel kellene elkezdeni egyaltalan h legyen penzem vagy valami , telefonkonyvbe sincs bent egy csomo nem nemjonnek az 1-4 szemelyes kuldik rol se a telefonok :D nemertem eskuszom mivan xd

(#45560) Plata válasza akangels (#45559) üzenetére


Plata
félisten

Hát ha 1-es szintről kezdted akkor normális hogy kevés küldi van, a szintlépésekkel unlockolsz majd ezt azt.

[ Szerkesztve ]

(#45561) Segal válasza CactuS (#45556) üzenetére


Segal
veterán

Attila többször játszott velünk őt simán elfogadhatod.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#45562) tomazin válasza akangels (#45559) üzenetére


tomazin
veterán

Alapbol ki van kapcsolva. Multkor nyomogtam az interaction menut pcn es ott talaltam meg.

(#45563) Mr.Csizmás válasza akangels (#45559) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

esc - online - play jobs - ... meglesz az :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45564) Anulu79


Anulu79
addikt

Ugye a story módnak nincs köze az online részhez. Úgy értem, hogy nem lesz semmi plusz online, hogy ha a storyt végig játszom? Egyébként mennyi hely kell a játéknak, hogy a frissítések is rendesen felmenjenek?

[ Szerkesztve ]

(#45565) Segal válasza Anulu79 (#45564) üzenetére


Segal
veterán

Semmi köze a kettőnek egymáshoz. A story csak hozzátesz a játékhoz egy élményt amit mindenképp érdemes végigjátszani, de az igazi az online :D
Minimim 70GB helyed azért legyen de az se baj ha több van :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#45566) Anulu79 válasza Segal (#45565) üzenetére


Anulu79
addikt

Okés akkor úgy intézem a helyet. Törtön már végig vittem a story módot.

(#45567) tomazin


tomazin
veterán

Ez direkt van így, hogy semmi upgraddel konkrétan buksz a kokainnal (meg gondolom a többivel is), ha veszed a supplyt? 75k a full supply, és 40knyi anyag lesz belőle, amit 60ért lehet eladni..
Ha megveszed mindkét upgradet, akkor 75kból 84k lesz.

Kezdem nagyon azt érezni, hogy inkább várnom kellett volna, hogy ceo+garázsra összegyűljön a pénz..

(#45568) Ferell84 válasza tomazin (#45567) üzenetére


Ferell84
tag

Ezért kell lopni a supplyt

(#45569) gyugyo79 válasza tomazin (#45567) üzenetére


gyugyo79
addikt

Igen várnod kellet volna de így utólag már mindegy, viszont én azt javaslom, hogy a következő lépésed se a fejlesztés legyen hanem a CEO + autós garázsra a gyűjtés hacsak nincs 3-4 barátod mindig online akikkel biztos el tudsz adni teli gyárat és ebbe meg lopd a supplyt addig minden féle képpen amíg azt a 2 fejlesztést meg nem vetted bele amitől normálisan fog termelni meg fizetni.
Mert ha ebbe megveszed a 2 fejlesztést akkor megint elvered a garázs árát és tovább fogsz ezzel szenvedni.

Az a baj, hogy az MC-t nagyon vissza butították főleg fizetésben, ha olvasol róla jókat azok valószínűleg régebbiek amikor még pld 1 rendelés (5 csík supply) nem 2 csíkot töltött a Kokainon hanem 2,5 és stb.

Amúgy másoknak nem tudom feltünt e de a segítségért kapott 30k -k is ritkábbak már

(#45570) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Sziasztok!

Én erről az egészről kimaradtam. Most ha ceo-s autós küldiket akarom csinálni ahhoz külön kell venni egy raktárat, vagy ha most megveszem a legolcsóbb épületet akkor jár hozzá a garázs?

Nem igazán értem hogy működik a dobozgyűjtés pedig annyira se jött be, hogy még irodát se vettem.

Más a ph crew lobbiba hogy lehet/lehet-e közvetlenül csatlakozni?
Onlineban find new lobbyban kattintottam a crew lobbira, de az elmúlt 3 nap egyszer sem működött...

[ Szerkesztve ]

(#45571) Mr.Csizmás válasza -Faceless- (#45570) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kell egy ceo iroda, 1M a legolcsóbb.

utána az ottani gépen vehetsz raktárakat:

- láda raktár legolcsóbb 200k körül, 16 rekesz, nagyobbak is vannak arányosan drágábban.
- autó raktár 1,5M a legolcsóbb, 40 rekesz mind.

meló ládával: ceo iroda gépen kiválasztod a raktárat, majd 1-2-3 db ládát "vásárolsz", amit be kell gyűjteni, néha van speckó csomag, olyankor az asszisztens hív, és tiplizz rögtön a géphez, ez 30k, és 100 felett megy el 1 db. sima ládákat begyűjtöd (vagy a speciálist), raktárban lévő laptopról tudod indítani az eladást, azt is neked vagy az embereidnek kell kivinni.

autó: ceo iroda gépről indítás ingyen, de a törést levonja, meg asszem van vmi időköz is. kiszállítás/eladás a raktárban levő gépről.

ja meg ha ceo vagy, akkor vannak belsős melók, quick menü - securoserv - vip works (vagy ilyesmi), azok is adnak pár tízezret :K

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45572) Plata válasza -Faceless- (#45570) üzenetére


Plata
félisten

Nem,veszel egy irodát,ahhoz venni kell garázst és még venni kell hozzá autós raktárat is.

(#45573) -Faceless- válasza Mr.Csizmás (#45571) üzenetére


-Faceless-
őstag

Akkor még messzebb vagyok mint gondoltam...
Kezdődhet a farmolás. Köszi a segítséget!

(#45574) Ferell84 válasza Plata (#45572) üzenetére


Ferell84
tag

:O én nem vettem garázst csak ceo office-t meg ott a laptopon egy autós raktárat azt hiszem.

(#45575) Mr.Csizmás válasza -Faceless- (#45573) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

heisteket told végig, vagy ha van türelmed az ign-es agyhalott krumplikhoz, akkor az értesítésekben felugró heistekre katt, aztán ami éppen jön, nyomjad.

ill. dupla adversary mód is jól fizet, meg a különféle meccsek, TDM-en negyed óra alatt kerestem 30k körül, de abban volt pár kill streak, meg hs. (mondjuk más kisebb szorgoskodásból is kb. 30k/15p az átlagom)

éjjel farmolj XS-t, amit fentebb írtam, ha az Eclipse környékén laksz/van garázsod.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45576) Plata válasza Ferell84 (#45574) üzenetére


Plata
félisten

Garázs nem kell,csak ha akarsz venni spéci járműveket asszem ott tárolhatod.

(#45577) tomazin válasza Ferell84 (#45568) üzenetére


tomazin
veterán

Azzal se vagyok kibékülve. Lopok supplyt, ad 2 csíkot az üreshez. Szuper. Elmegyek rögtön lopni, beviszem és fél csík van összesen. Why?

(#45578) -Faceless- válasza Mr.Csizmás (#45575) üzenetére


-Faceless-
őstag

Heisteket majd ami felugrik, könnyű, és kevés ideig tart, de már unom őket, szóval adversary, meg premium stunt race lesz ebből. Már vagy egy éve meg van nyitva nekem egy PS, de egyszerűen nem visz rá a lélek, hogy foglalkozzak vele...
Már a játék eleje óta ilyesmi autó dílerkedésre vágytam, szóval most meg kell érte dolgozni.
És igen az eclipse környékén van 3 lakásom is.

(#45579) Plata válasza tomazin (#45577) üzenetére


Plata
félisten

Supplyt lopni nem egyedül érdemes,hanem csapatban.Akkor többet visztek.

(#45580) ProgenXL válasza -Faceless- (#45578) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ha jól tudom a premium stunt-ért fizetni kell. Abba akkor van hasznod ha megnyered.

Gunner for life

(#45581) -Faceless- válasza ProgenXL (#45580) üzenetére


-Faceless-
őstag

Tudom 20 ezer a beugró
1. - 100 ezer
2. - 30 ezer
3. - 20 ezer

Top 3-ban viszonylag stabilan szoktam végezni, még ha nem is vagyok első. Csak nagyon ritkán jön fel hozzá elég ember.

(#45582) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Vérbeli SUV

kép

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#45583) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Tud valaki mondani egy korrekt grafikai beállítást i5 6600 és 6 gigás GTX1060-hoz? Az istenért se találok normálisat... Amin most van nagyon gyors, de fura lassulásokat érezni. Az fps nem megy le, a játék viszont kicsit belassul. Mintha töltene, de hát friss SSD-n van.

(#45584) #81556480 válasza MATEO6600 (#45583) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ajánlatos rászánni az időt és EZ alapján belőni neked tetszően ! Nekem nagyon bejött.

(#45585) Segal válasza MATEO6600 (#45583) üzenetére


Segal
veterán

Ez akkor fordulhat elő ha 8 GB RAM van a gépedbe. Ha erről van szó akkor vegyél vissza némi részletességet vagy vegyél még 8GB RAM-ot.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#45586) #81556480 válasza Segal (#45585) üzenetére


#81556480
törölt tag

v-sync-el reccenésmentes 60FPS-em van story modeban 16gb rammal. ha kikapcsolom 80-90 ( nem kapcsolom ki mert szétesik a kép 60 fölött gondolom a monitorom miatt)

viszont online néha be be esik 50re. story mode sokkal magasabb beállításon sem esik be. nemtudom mi lehet a gondja nálam.. bár így is elégedett vagyok vele.

[ Szerkesztve ]

(#45587) MATEO6600 válasza Segal (#45585) üzenetére


MATEO6600
őstag

2*8 GB van! DDR4 2133 Mhz-en.
A tippet köszönöm, majd elolvasom. Csak gondoltam egyszerűbb és gyorsabb, ha más által bejárt utat választom :B Mivel elég tipikus konfigom van, szerintem sokan játszanak hasonlón

(#45588) Anulu79


Anulu79
addikt

Telefonra érdemes valamit letölteni a játékhoz? Vagy létezik olyan alkalmazás aminek a segítségével biztonságosabban be lehet lépni?

(#45589) Laraxior


Laraxior
titán

Most kedden nem jött új jármű? :F

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#45590) Mr.Csizmás válasza Laraxior (#45589) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tippre február 10 körül lesz update, meg márciusban a tavaszi adag. :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45591) akangels


akangels
tag

Sracok az 1 millas ceo utan meg garazst is kell vennem ahhoz hogy eltudjak majd kezdeni autokat lopni ? Jelen pillanatba ebbe latom a legnagxobb potencialt farmolasba.

(#45592) Mr.Csizmás válasza akangels (#45591) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:K (legalább az autólopás indítása ingyé van)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45593) Segal válasza akangels (#45591) üzenetére


Segal
veterán

igen de baromi fontos hogy a ceo irodából a laptoprol vedd meg a garázst nehogy beleess abba a hibába hogy a telefonodon a ceo iroda melletti ikont (garázst) veszed mert utóbbi arra jo hogy a te kocsijaidat tárolja míg elöbbi a lopott autokhoz kell. A legolcsobb lopos garázs 1.5 millio ugyanannyit tud mint a többi drágább csak az elhelyezkedése miatt olcsobb.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#45594) akangels válasza Segal (#45593) üzenetére


akangels
tag

Okes , koszi az infot ! ;)

(#45595) CactuS válasza Laraxior (#45589) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Már végeztek a mostani "titkos" járművekkel, nincs több ebben a patchben.

ProgenXL: Egy pillanatig nem értettem, aztán rájöttem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45596) HussarF

Jártatok már úgy, hogy eltűnt kocsitok?

Volt egy feltuningolt F620 a garázsomban és észrevettem, hogy pár napja nincs meg. A többi garázsomban sincs, a mechanic sem látja és a biztosító sem. Nem adtam el, igazából szerintem semmi különöset nem csináltam vele, néha használtam.

(#45597) Mr.Csizmás válasza HussarF (#45596) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vetted, vagy loptad? nekem egy szürke Yaris (ingame nevét nem tudom) van napok óta, még hétvégén loptam, és azzal álltam be, azóta mindig ottvan :DDD (lehet aztán veszek egyet, mert egész jó)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45598) Kiskokó válasza HussarF (#45596) üzenetére


Kiskokó
veterán

Elkaptak a zsaruk vele akkor Impoundba van ha nem váltod ki akkor egy idő után eltünik. DE ez is csak akkor ha nincs rajta biztosítás. Mert ha van rajta akkor az Impundból ha eltűnik akkor a Mors-nál ugyanúgy ott lesz destroyed-be

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#45599) HussarF

Anno loptam, de már jó rég, meg szénné tuningoltam. Most így hirtelen nem emlékszem, de csak nem felejtettem el biztosítást kötni. Elég régóta megvan. Más mód nincs? Csak az lehet akkor, hogy mégsem volt rajta és eltűnt? Nem lehet bug?

(#45600) Mr.Csizmás válasza HussarF (#45599) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

lopott autóra egy fillért nem szabad költeni pont ezért, mert bármikor eeveheti a tanács :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.