Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45951) Mr.Csizmás válasza HussarF (#45949) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Ha nincs fizikailag konzolom, hogy tudnam megoldani? :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45952) HussarF válasza Mr.Csizmás (#45951) üzenetére

Nézz utána.
Nekem ez alapján úgy tűnik, hogy csinálni kell egy új accountot azon a platformon, ahova vinni akarod és rákérdez, hogy akarsz-e vmit áthozni.

(#45953) gyugyo79


gyugyo79
addikt

Ma szúrtam ki ezt a töltő képernyőt. Itt vannak azok felsorolva amik nálatok nincsenek akcióban de nálam igen.Ez eddig vagy nem volt vagy nem figyeltem. De ez alapján nem bug.

[ Szerkesztve ]

(#45954) Segal válasza gyugyo79 (#45953) üzenetére


Segal
veterán

Majd 14en megint osszehasonlitjuk hogy ugyanazt kapjuk e vagy te megint mast:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#45955) Benir8


Benir8
senior tag

Mit nem látni ilyennel :O
KÉP

[ Szerkesztve ]

(#45956) Kiskokó válasza Segal (#45954) üzenetére


Kiskokó
veterán

kapásból írja hogy Just for you és Private.... mondjuk nem csodálom amennyit gyugyo online van. Tuti valami alapján csinálják ezt az egyéni akciót... online játékidő vagy bevétel alapján vagy valami.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#45957) Segal válasza Kiskokó (#45956) üzenetére


Segal
veterán

Tutira jatekido alapjan es szerintem a 250k ajandek is ez alapjan kaphato. En mondjuk a kozelebe sem vagyok gyugyo jatekidejenek de azert annyit ezek szerint vagyok hogy a 250k jarjon:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#45958) Mr.Csizmás válasza Segal (#45957) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jó mert gyugyo havi szinten van bent 150 órát, én meg eddig összesen pölö :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45959) ProgenXL válasza Mr.Csizmás (#45948) üzenetére


ProgenXL
őstag

Március 6. lehet áthozni.

a 250k ajándékot más alapján kaphatjuk. Az is kapott aki a kezdetek óta játszik, meg az is aki pl tavaly ősz. ugyanakkor.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#45960) #81556480 válasza Segal (#45957) üzenetére


#81556480
törölt tag

650 + 800 óra után se kaptam semmit

(#45961) Mr.Csizmás válasza ProgenXL (#45959) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mostmár csak találnom kell valakit, akinek van gta5, meg x360/ps3, és hajlandó odaengedni húsz percre :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45962) Anulu79


Anulu79
addikt

Azt honnan látom, hogy az adott crewban játszom éppen?

(#45963) L-e-f-i-e válasza Anulu79 (#45962) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Az van a neved mellett ingame amelyik crew eppen aktív. :)

=^-^=

(#45964) Segal válasza ProgenXL (#45959) üzenetére


Segal
veterán

Ugy ertem a jatekidot hogy 1 bizonyos idoszakba legyen meg pl az 20 ora neki.

Anulu: aktivva kell tenni a crew reszt es akkor mutatni fogja a neved mellett. Ertelemszeruen mindig 1 lehet aktiv de barmikor modosithatod.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#45965) Anulu79


Anulu79
addikt

A nevem mellett hol kell nézni? :) Pause menü?

(#45966) pokers


pokers
senior tag

Srácok, makró miatt lehet bant kapni? Gondolok itt arra, hogy recorderrel beállítok egy billentyűt, amivel armort adok magamra, így nem kellene az m menübe keresgélni.

(#45967) L-e-f-i-e válasza Anulu79 (#45965) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Legegyszerűbben ingame megnyomod az Y-t és bal felül kiirja a bent levo játékosok listajat ott látod egybol ki milyen crew-ban van. :)

=^-^=

(#45968) Segal válasza pokers (#45966) üzenetére


Segal
veterán

Én nem használnám az tuti mert ha egy ártatlan magyaritásért vagy egy kocsi átskinezésért adtak már akkor egy ilyenért is simán kaphatsz.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#45969) addamka válasza pokers (#45966) üzenetére


addamka
őstag

Logitech és A4tech egérrel is használjuk asszonnyal az armor+snack makrót kb. 1 éve, még nem kaptunk bant. A gond az, hogy ha securoserv / motoros klubbozol, akkor egyel lejjebb csúszik minden, úgyhogy adott esetben 2 makró profil kellhet.
Mondjuk ezzel én már nem szórakoztam, mióta steam controlerrel ökörködök, belefér a kézi tápolás :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#45970) CactuS válasza Segal (#45968) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Manapság ezeket szerintem nem tudják annyira szigorúán venni, mint régen. Millió és egy egér, billentyűzet van, ami képes macrozni, így általában a kevésbé kompetitív, nem epsort játékokban nem tiltják vagy nem érdekli a fejlesztőket. A skin csere a játék fileok módosításával jár, a macro nem. Azt, hogy tiltja-e az eula azt passzolom. :B Viszont ezt is külön programmal kéne figyelniük.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45971) tomazin válasza gyugyo79 (#45953) üzenetére


tomazin
veterán

Nálam is volt ilyen a januári időszakban, csak én már azt a szöveget alapból ignorálom ami just for you, mert az tuti átverés (éljen az internet). A hónapban meg ez van. Ebből megéri bármi nekem?

Illetve itt is szeretnék köszönetet mondani :R

(#45972) pokers


pokers
senior tag

Snackre nem kell makró, arra ott a caps lock, csak az "eat snack"-et beállítom és fedezékben anim nélkül tolja fel a zöld csíkot.

Más: AP Pistol vagy a biker dlc-vel bejött Machine Pistol? A külföldi fórumokban sem tudják eldönteni :D
Ez utóbbi egyébként használható kurumába?

[ Szerkesztve ]

(#45973) Plata válasza pokers (#45972) üzenetére


Plata
félisten

AP szerintem sokkal jobb,machine az elég gagyi.

(#45974) HussarF válasza pokers (#45972) üzenetére

Én Mini SMG-t használok. AP-ra eeddig nem is gondoltam, de majd letesztelem. Mi ez a caps lock-al snack-elés? Eddig erről nem hallottam.

(#45975) Plata válasza HussarF (#45974) üzenetére


Plata
félisten

Nekem az a kedvencem,1 lövés 1 hulla általában.Motorról kurumából meg egyéb járműből azt használom.

(#45976) Mr.Csizmás válasza pokers (#45972) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

AP-vel ügyesen a heliket is le tudod szedni (pilótát kell kilőni)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45977) Locutus válasza Mr.Csizmás (#45976) üzenetére


Locutus
veterán

Ahogy az uzival is.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#45978) Plata válasza Locutus (#45977) üzenetére


Plata
félisten

Hát nem egészen,uzi elég vacak,kb sosem használom,Ap stukkerből pár lövés és kész a heli.Ha mákod van elsőre kiszedi pilótát.Uzival meg belenyomhatsz egy tárral is.

(#45979) freeknight válasza gyugyo79 (#45953) üzenetére


freeknight
őstag

Nálam is ugyanezek akciósak, mint nálad, és nem játszok túl sokat :)
Szerintem ezek az ingame egyéni akciók teljesen randomok, mint ahogy a 250k-s bónuszok is.

(#45980) freeknight válasza Plata (#45978) üzenetére


freeknight
őstag

Ha mákod van, sima kispisztollyal is ugyanúgy első lövésre kiszedheted a pilótát :D

Egyéni preferenciák, én sokkal gyengébbnek érzem az AP pistolt mint a micro smg-t, hiába azt ajánlgatja mindenki.
Üldözők (főleg más játékosok) kiiktatására meg továbbra is a stickyt kötelező megtanulni használni :)

(#45981) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Sziasztok!

Van ebbe a játékba fps mutató? Mármint gyári? (Úgy mint pl.: steamen)
Köszi előre is!

Ui.: Jövőhéten tervezem megvenni, érdemes előbb a story móddal szórakozni, vagy mehet az online?

Szerk.: Egyenlőre laptopon játszanék. I7 proci 960M videókártya, 8Gb ram. Ezen az online mód elfog döcögni? (A videókártyát kevésnek találom a laptopba...)

[ Szerkesztve ]

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#45982) #81556480 válasza kiezTe90 (#45981) üzenetére


#81556480
törölt tag

ha steamen veszed meg akkor van benne. amugy melyik játékba van? szerintem elég ritka, csak a kliensbe ! ( origin, steam stb )

Én is laptopon egy 920m-el toltam sokáig. egy 4 magos pentium mellett 4gb rammal. Nekem csak a lemez olvasási sebességével volt gondom, mert néha nem töltött be a textúra. azon kívül minimálon 30-40 fps-t tudott 1366x768 felbontáson.

Szerintem érdemes kicsit storyzni hogy megszokd az irányítást, de az online némileg különbözik még abban is.

[ Szerkesztve ]

(#45983) Benir8 válasza kiezTe90 (#45981) üzenetére


Benir8
senior tag

Steamen van fps kiírás, be lehet állítani. Afterburnert is használhatod.
Bírni fogja a laptop, nekem i3+950M-el megy. :)

(#45984) ProgenXL válasza freeknight (#45980) üzenetére


ProgenXL
őstag

AP gyengébb de pontosabb vele a célzás szerintem. bár én is ritkán használom.

Gunner for life

(#45985) pokers válasza HussarF (#45974) üzenetére


pokers
senior tag

M menü - Action és itt kiválasztod a f@*zverés, léggitározás stb helyett az eat snack-et, majd az asszisztensedtől kérsz ingyen snacket és már mehet is a móka.

A machine pistol statja jobb, mint az AP-jé, egyedül a tár kapacitása kisebb még extendeddel is.

Innen jut eszembe, autólopásnál hogy csináljátok azokat a küldiket, mikor "csendben" kell liquidálni az őröket pl egy fotózásnál, vagy a stunt ugrásnál? Próbáltam lopózva hangtompítóssal, de az első lövés után mindig kitört a pánik.

(#45986) Mr.Csizmás válasza pokers (#45985) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jó neked, nálam már a puszta látványtól mindmeghaltak ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45987) Segal válasza pokers (#45985) üzenetére


Segal
veterán

Nem kell oket megolni. Oldalrol be kell setalni es le se fogjak sz*rni hogy ellopod a kocsit.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#45988) kiezTe90 válasza #81556480 (#45982) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Köszi szépen a választ! Neked is köszi Benir8!

Akkor jövőhéten megvásárolom. Már régóta megakartam, csak féltem hogy a lapos nemfogja prefelálni a játékot.

Amúgy az online módban ez a minden lehet játék? Vagy azért egy idő után meglehet unni? (Bár a GTA3-ból kiindulva kb. sose unom meg.. :) )

[ Szerkesztve ]

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#45989) Plata válasza kiezTe90 (#45988) üzenetére


Plata
félisten

Ha van kivel játszani nem fogod megunni,ha public-ba mész már egy délután megunod. :DDD
Publicban sok az állat,nem érdemes odamenni.

(#45990) Mr.Csizmás válasza Plata (#45989) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kivéve, ha jobban lősz, mint az átlag :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45991) #81556480 válasza Mr.Csizmás (#45990) üzenetére


#81556480
törölt tag

én nem tudom mit rinyál állandóan, én sose megyek privát szerverre, csak ha valami nagyon irányított dolgom van. EZ EGY GTA NEM SIMS :D

ő meg mindenkibe tuszkolja ezt a hülyeséget, aztán majd az emberünk mit fog egyedül csinálni ? néha jó egy kis darálás. meg a legviccesebb dolgok random emberekkel születnek.

[ Szerkesztve ]

(#45992) Plata válasza #81556480 (#45991) üzenetére


Plata
félisten

Én sosem megyek publicra,ha igen akkor max idegesíteni az önjelölt rambo-kat. :D

(#45993) addamka válasza #81556480 (#45991) üzenetére


addamka
őstag

Ez elég ízlés kérdése, én inkább szórakozok 4-5 percet a tűzfallal, mire 3-4en összehozunk egy publicot ahova más nem tud belépni. De ez nálam a korral jár, minél öregebb vagyok annál kevésbé kívánom a PVP-t :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#45994) #81556480 válasza addamka (#45993) üzenetére


#81556480
törölt tag

ne lovagoljatok már a pvp-n :R nem mindenki hülye !

Egy public session nem egyenlő azzal hogy mindenki gyilkol mindenkit.

azaz nekem többnyire nem szokott gondom lenni.

(#45995) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Megszűnt a PH cew session? Próbálok belépni de vegyesfelvágott közé tesz be állandóan... Most lopták be Export közben az Osirisem, mert egy associate kifagyott útközben...

Szerk: Csináltam closed crew sessiont, aki megunta a cheatereket az jöjjön.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#45996) Plata válasza addamka (#45993) üzenetére


Plata
félisten

Én nem nevezném pvp-nek,inkább csak az agyatlanok szórakozása hogy boldog boldogtalanra lőnek,viszont nem is ezért nem szeretem a public-ot,hanem mert ott hackerek is sűrűn előfordulnak.
Balfék lövöldözőket meg simán lehet ignorálni passzív módban.Na meg idegesíteni is. :DDD
Legjobb hecc publicban yacht-al agyatlanokat lelövöldözni. ;]

(#45997) Locutus válasza Plata (#45996) üzenetére


Locutus
veterán

Szerintem neked inkább maradni kéne a tetrisnél. Ott nem lőnek rád.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#45998) Plata válasza Locutus (#45997) üzenetére


Plata
félisten

Engem nem a lövöldözés vonz a GTA-ban,ha lövöldözni akarnék akkor játszanék valami cod vagy battlefield játékkal,sokkal jobb móka GTA-ban az ilyen lövöldöző makákók agyát felhúzni. :DDD

(#45999) addamka válasza #81556480 (#45994) üzenetére


addamka
őstag

Sajna én a mai fiatal generáció stílusát nem nagyon tudom elviselni, legalább is amikor kikapcsolódnék, szóval a PVP csak egy dolog, lehet az jó is akár, ha van kikkel. Viszont nálunk mindenki a privát ökörködésre szavaz, így marad a port tiltogatás :)

De pont ezért jó a GTA, mert az ilyen visszamaradottak, mint én is megtalálja benne, amit szeret :DDD

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#46000) tomazin válasza Plata (#45996) üzenetére


tomazin
veterán

tegnap azert csak berakott valaki egy fotelt az ut kozepere, majdnem tiszta sessionben.

mas: ures sessiont hogyan lehet csinalni egyszeruen? talaltam egy mukodo modszert, de az vagy 3-4perc

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.