Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45251) HussarF válasza zozyk (#45250) üzenetére

Nem neked való ez a játék :)

(#45252) zozyk válasza HussarF (#45251) üzenetére


zozyk
addikt

Ezt majd én eldöntöm,de köszi.. ;)

(#45253) #81556480 válasza zozyk (#45250) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én tegnap végig romboltam Los Santos belvárosát, lőttem robbantottam és nem kaptam körözést.

(csak npc-ket szekáltam )

(#45254) Mr.Csizmás válasza zozyk (#45250) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

egyedül tényleg rossz dolgozni, haverokkal kell közösen, meg nem árt a néptelenebb, békésebb session se.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45255) #92888064 válasza zozyk (#45250) üzenetére


#92888064
törölt tag

amikor lopás/eladás alatt kergetnek és lőnek a piros körök (minimap), akkor megkergül a forgalom. a szembejövő forgalom néha 2-3 sávot is vált azért, hogy frontálisan ütközzön veled. nfs porsche ai-t megszégyenítő mód próbálnak keresztbe tenni neked. kedvencem amikor a lámpától függetlenül bespawnol a kereszteződésbe egy kamiont, ami keresztbe átmegy előtted úgy, hogy lehetetlen legyen kikerülni.
__________
tegnap egyik ph-s kolléga kocsijában 8000+ kárt csináltam, ezúton elnézést érte :B
nem tette szóvá, csak az én eladásomnál kérdezett rá, hogy mindig összetöröm a kocsikat?
kiakasztott gáz ravasszal közlekedek általában a main hand óvása miatt, de azzal a kotladék retro verdával úgy nehéz volt közlekedni.

[ Szerkesztve ]

(#45256) vtomi2


vtomi2
őstag

Akkor is kigyullad a kocsid eladás/ lopás közben ha folyamatosan elfogynak a sessionből, nem kell trükközni hozzá a nettel :W Egyedül leszel kigyullad...

(#45257) Segal válasza vtomi2 (#45256) üzenetére


Segal
veterán

Pont igy jartam tegnapelott. Kb fel km-re lehettem a raktaramtol a kollekcios t20-al amikor egyedul maradtam es persze hogy nem ertem vele a raktarig...
Elotte 1 nappal meg a laptop ele nem tudott odahajolni hanem visszadolt hatra a szekbe...
Bosszanto mert utana session valtas akkor meg jon a cd bunti.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#45258) vtomi2 válasza Segal (#45257) üzenetére


vtomi2
őstag

Engem az cseszett fel, hogy el kellett mennem a város másik felébe követni egy kurumát, ami elment a hegyekbe, ott lelőttem az npc-ket, vissza a 1,5M garázsba, és a lehajtónál lépett ki a gyerek. Nem tudom mennyi, de lehet hogy Több mint 30 percem ment el a semmiért...

Eladásnál oké, hogy vki trükközhet, de lopísnál a hullámok után minek?

(#45259) varga492


varga492
újonc

Sziasztok! :)
Szeretnék felvételt nyerni a Crew-ba! Social Club nevem varga492 a szintem jelenleg 188. Átlagban heti pár óra játék meg szokott lenni. Alapvetően békés játékos vagyok nem támadok rá indokolatlanul senkire :)

(#45260) UnConnecteD válasza Majkee84 (#45225) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

mert, ha valaki nem az, akkor muszaj?

tobbszor is kerdeztem, de meg mindig nem kaptam ra valaszt, miert elvezi valaki azt, hogy mas cuccat bantja, ok nelkul. legyszives, mondd el, mi a jo ebben, koszi

(#45261) MutantZombie válasza Segal (#45257) üzenetére


MutantZombie
tag

"a laptop ele nem tudott odahajolni hanem visszadolt hatra a szekbe..."

Ez a laptopos jelenség újabban nálam is van, de nekem a session váltás nem oldja meg. Kizárólag ha kilépek a játékból és újra belépek.

De mi ez a kigyullad a kocsi-féle baromság? Vagy félreértek vmit?
És ez akkor van, ha mindenki lelép, vagy ha eleve olyat "generálok", hogy senki ne legyen bent, vagy a játék játssza el, hogy egyszerre mindenkit leléptet rajtam kívül, akkor is?

Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

(#45262) Segal válasza MutantZombie (#45261) üzenetére


Segal
veterán

Az nem baj ha egyedul vagy akkor lopasnal minden ugyan az eladasnal meg tamad az npc. Akkor van baj (nalam eddig csak lopasnal fordult elo) ha kidob a sessionbol akkor azonnl maximalis kar van a kocsin (top carnal 34k) es ami meg bosszantobb hogy kigyullad a kocsi es kb 2-300 metert tudsz meg menni vele aztan felrobban.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#45263) ProgenXL


ProgenXL
őstag

offff

DiRT Showdown ingyenes.

Gunner for life

(#45264) #81556480


#81556480
törölt tag

Szerintem már mindenkinek lerágott csont, de én most vettem egy raktárat és nem teljesen értem még.

Mi a különbség a 3 különböző árú cucc között ? Egymás után veszem meg mindig a legdrágábbat, és szépen telik is a gyár. Ha nem veszem, akkor lehet lopni is? vagy nem? Közben is el lehet adni, vagy csak ha fullon van a raktár? üres sessionban egyedül is belevághatok eladni ( vagy teríteni vagy mit csinálni) ?

[ Szerkesztve ]

(#45265) HussarF válasza #81556480 (#45264) üzenetére

Sokaknak igen, de mondjuk én pont nem vagyok ilyen "újdonság-fasiszta" és a régebbi tartalmakat is imádom. Most vettem a kokain mellé egy pénzhamisítót is. Egyszerre bizniszelem msot a lopott kocsikat, két MC gyárat meg a raktárat.
A lényeg, hogy inverz módon, fajlagosan akkor drágább egy láda, ha egyszerre többet veszel. Azért, mert időtakarékosabb így, kevesebb körből megtöltöd a raktárat. Ládákat lopni nem lehet, mnit az MC gyáraknál a supply-t. És fontos még, hogy minél több ládád van már raktáron, a ládákat annál drágábban tudod eladni darabáron. Én mondjuk mindig megtöltöm teljesen a raktárat és utána egyszerre adom el, az a legjövedelmezőbb. Értelemszerűen minél nagyobb a raktárad, annál nagyobb raktárkészletet tudsz felhalmozni és annál jobb árat kapsz ládánként, ha megtöltöd. Így a 112(?) férőhelyes large raktár a legjobb biznisz, de azt ugye 40valamennyi kör mire 3-asokkal megtöltöd. Kiszámolhatod, hogy ha 18k-t kifizetsz mniden 3 ládáért, akkor mennyi a vége. Persze a végén jó pénzt is kapsz érte. Én inkább a 42-es mediumon maradtam, azt azért nem annyira sok idő megtölteni, de már jól fizet. De tesóm bevállalta a large-ot.
Amúgy 3-as ládákkal vigyázni kell, ha egyedül vagy, akkor nagy szopás is tud lenni, ha külön kell a 3-at bevinni. Én 3-asat inkább csak akkor indítok, ha vagyunk vagy 2-en. Ha egyedül vagyok, akkor max 2-eset szoktam. Ami igazából a raktár bekerülési költségét is csökkenti, szóval azért van előnye is.
Van amúgy sok hasznos dolog ezzel kapcsolatban, sztem indulásnak ezek a legfontosabbak.

[ Szerkesztve ]

(#45266) #81556480 válasza HussarF (#45265) üzenetére


#81556480
törölt tag

Kösz! lesz még kérdésem ez ügyben. Eddig kb 4x vettem cuccot, mind a 4x egyedül szállítottam le üres sessionben. Ez a 42 férőhelyes cucc, nekem bőven elég. Lehet tudni mi esz a módja az eladásnak? vagy hányféle van? Fullra akarom tölteni. Már most olyan 240.000$ értékű a cucc benne.

Tangerine dream koncert lesz az A38 hajón. Ők csinálták az instrumentális zenéket a játékba, amik repülés, Deathmetch és egyéb dolgok alatt szólnak.

Személyes kedvencem: [link]

heist finale

[ Szerkesztve ]

(#45267) #81556480


#81556480
törölt tag

Bocsi, lejárt a szerkesztési idő:

Ebbe a videóba érdekes belenézni, (annak aki nem csak farmolni meg fröcsögni jár fel, hanem érdekli és szereti a játékot) hogy mennyi ember dolgozott csak a zenén. Ez a deathmatchek alatt szokott menni. Azt hittem volna hogy számítógépen zeneszerkesztővel összedobták, de itt minden van, fúvós, vonós, dobos, elektronikus kiegészítők. Szintén zenészként rohadt érdekes volt megnézni.

Ez meg a Franlint alakító színészről kis dokumentumfilm : [link]

(#45268) HussarF válasza #81556480 (#45266) üzenetére

Középtájon ott a Selling Cargo, azt nézd meg.

(#45269) bryant56 válasza #81556480 (#45264) üzenetére


bryant56
aktív tag

Itt és itt minden le van írva, amit a CEO-ról tudni lehet.

[ Szerkesztve ]

(#45270) #81556480 válasza bryant56 (#45269) üzenetére


#81556480
törölt tag

Köszi! azért minden nincs. Mivel én nem a legnagyobb raktárat vettem meg, plusz az eladások módja sincsenek megadva.

(#45271) Kaci84


Kaci84
őstag

Sziasztok, nem tudom telepíteni az eredeti játekom mert azt írja szükség van Media Future Packra. Pedig fel van telepítve. Valami ötlet esetleg?

(#45272) Kiskokó válasza #81556480 (#45270) üzenetére


Kiskokó
veterán

Tökéletesen semmit se lehet leírni. Amiket leírunk vagy elmondunk neked azok mind hosszú játékidő tapasztalatai.
Én azt mondom ha CEOzni akarsz akkor kocsilopás... a raktárazás macera.. ha egyesével veszed olcsó, de kurva lassú, ha 3-asával veszed akkor drága de gyorsabb (főleg ha van segítő) amúgy szopat ha 3 felé adja a ládát.
Eladni láda szám függő hogy 1-2-3 járművet ad. VAGY ha nagyon sok van,van amikor 1 nagy Titán repülővel kell leszállítani.

SZVSZ a Dobozos eladás cinkebb mint az MC-s eladás. Ráadásul ha ott buksz mindent buksz (nagy gépnél)
Illetve még azt is bukod amit a ládákra költöttél.
MC-nél ha lopod a supply-t (ugyanolyan monoton szar mint a ládákért menni) az ingyen van. a gyár gyorsabban termel főleg ha van 2-3 és több pénz mint a CEO. szerintem.
Na mind1. Ez az én tapasztalatom.

Lassan úgy nézki meglesz már az Első autó kollekcióm! Remélem lesz majd valaki aki tud segíteni :)

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#45273) Benir8


Benir8
senior tag

Sziasztok!
Nem rég barátom elkezdett vele játszani GTA Onlinen. Crewre szeretne jelentkezni. Nagyjából tudja mi, hogyan működik az Onlinen, jelenleg 42-es szintű, középsulis velem egykorúan, hétköznapon nem minden estjén körülbelül 1-2 órát fel szokott jönni velem, de hétvégén többet játszik. Social Clubja: SzTamas95. Előre is köszönöm a befogadást. :)

(#45274) #81556480 válasza Kiskokó (#45272) üzenetére


#81556480
törölt tag

Hogy mivan?? Én 3 ige/nem kérdést tettem fel. ( ?? :F )( meg is válaszolták) Meg mindjárt gondoltam hogy mindenki a kocsizássla fog jönni,. De én most nem arról kérdeztem szándékosan, mert ezt is végig akarom csinálni hogy megismerjem. nem az eszement farmolás a cél. szépen lassan minden gyárat, garázst meg akarok venni ( mármint mindegyikből1-et, a legnagyobbat )

[ Szerkesztve ]

(#45275) Kiskokó válasza #81556480 (#45274) üzenetére


Kiskokó
veterán

Annyi csak hogy irtad/írtátok hogy nem pontos a leirás az összefoglalóban.
Nem lehet sajnos mindent beleírni, sok minden van ki kell tapasztalni. ennyi :)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#45276) Segal


Segal
veterán

Ma kiderul hogy eladasnal is kigyullad e az auto ha egyedul maradsz. A valasz szerencsere nem.
Csinaltam egy ureset es mar kezdtem az eladast amikor furcsaltam miert nem tamad az npc erre nezem bejott egy random ember de meg az eladas befejezese elott ki is lepett es megsem egett el a kocsi:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#45277) JakyHUN válasza Segal (#45276) üzenetére


JakyHUN
csendes tag

szerintem más eset az, ha ő lép le és más eset az, ha téged dob ki a session (disconnect), és ez utóbbinál következik be a kiégés

[ Szerkesztve ]

(#45278) JakyHUN


JakyHUN
csendes tag

Az alábbi jelenség normális PS vans heist alatt? A libegőfülkékre gondolok

[ Szerkesztve ]

(#45279) HussarF válasza JakyHUN (#45277) üzenetére

Pontosan. Nekem is egyszer volt kigyulladás, amikor engem dobott ki.

(#45280) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Van aki még nem vágott bele az mc-be, vagy a ceo autólopásba, annak itt egy kis motiváció, hogy lehet ezzel szépen keresni, nyilván foglalkozni kell vele. Valaki most kezdi el akkor inkább csak autólopást javasolnám
Nekem még szerencsém volt én mindent az elején elkezdetem, Mc-be volt bug-os supply, akciós alapanyag, + bónusz akkor nagyon letehet szakítani vele.

Ez itt összesen 95 milla, na jó nem tiszta haszon az egész, de nem kell gondolkozni hogy miből vegyek meg bármit is :D Persze van olyan akinek még többet hozott ez az egész.

(#45281) gabo91


gabo91
aktív tag

Nekiálltam a story-nak ismét. Kb 2 éve játszottam utoljára rajta így nem igazán emlékszem.
Union D. Heist-et csinálom, sajna rosszul osztottam ki a szerepeket. Gyenge crew tag vezeti a második helikoptert, a kínom az hogy folyton lezuhan így -100milla.
Mit cseszek el? Nem lehet valahogy újra kiosztani a crew tagoknak a szerepeket? Már 4x kezdtem újra az egész missiont és mindig lezuhan :/

(#45282) ProgenXL válasza hegyipapa (#45280) üzenetére


ProgenXL
őstag

Látják ezt az összeget és azt gondolják hogy pár nap alatt degeszre keresik magukat vele. Aztán rájönnek hogy mégse és jön a meglepődés hogy ez mégse megy olyan könnyen. Tehát nembaj ha nincs nagy elvárásuk ezzel kapcsolatban. Ez eltartott több mint 1 hónapig is. Én legalább is már tavaly ősz óta szerzem nagyobb mennyiségben a pénzt. Néha veszek ezt azt és van 37 millióm. Tehát ez úgymond egy hosszabb folyamat. :) Arról nem is beszélve hogy már nincs bug, Tehát nincs is akkor bevétel..

Jó dolog dicsekedni hogy mennyi pénzt kiszedtük belőle, de azt hozzá kell tenni hogy ja igen a suppli végtelen volt. :D Az MC-nél. A ceo az más persze. Ott tiszta pénz van teljes egészében. :) De ha azt vesszük hogy az MC annak is bebugolt aki nem csinált semmit vele, akkor ez inkább a Rockstar hibája mint sem a mi "csalásunk".

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#45283) freeknight válasza gabo91 (#45281) üzenetére


freeknight
őstag

Nem lehet szerepeket kiosztani újra, csak ha van egy setup előtti mentésed.

A szélerőműveknek megy neki? Mert ha gyengét hoztál (pl Karim Denz) és nincsen tapasztalata valami előbbi melóból, amire szintén elvitted, akkor az sajnos -100 milla, nem tudsz vele mit kezdeni. Ha a merryweather buzzardok lövik le, akkor csak szimplán trevorral kell hamarabb leszedni az ellenséges heliket.

(#45284) gabo91 válasza freeknight (#45283) üzenetére


gabo91
aktív tag

Így van.... Karim Denz :/ szélkeréknek megy neki. Később ha újrajátszom ezt a missiont, akkor se kapom meg a különbözet lovét?
hozzáteszem hogy szarul van akkor a tábla. Mert first drivers viszi a második helit, elvileg, és Lester is ezt pofázta. Nálam Eddie Toh az első, Karim Denz a második. és mégis Karim vezeti a helit...
ez egy faszság így :C

[ Szerkesztve ]

(#45285) freeknight válasza gabo91 (#45284) üzenetére


freeknight
őstag

Karimmal amúgy nincsen probléma, ahogy ricky (a hacker srác) is baromi jó, ahhoz képest, hogy milyen keveset kérnek. A titok nyitja annyi, hogy ha az utolsó heisten akarod őket használni, akkor előtte vidd őket az ékszerbolti rablásra meg a bureau raidre, és olyan jó teljesítményük lesz, mint a legdrágábbnak :)

Ja, amúgy a first driver vinné a helit valóban, szerintem ott rossz sorrendben választottad őket (a táblán jobbról balról haladva van az első ember, pont fordítva, mint a megszokott).

Eddie Toh helyett meg inkább Taliana Martinez legközelebb ;)

Szerintem replay-nél nem fog adni már pénzt egyik küldi sem.

(#45286) JakyHUN


JakyHUN
csendes tag

Csak egy kis érdekesség, hogy 1-2 dolog honnan származhat a játékból, ha esetleg valakinek még nem tűnt volna fel, nekem elég egyértelmű hasonlóságoknak tűnnek :)

az utolsó sor a matt festésre céloz, a 3. sor pedig a lectro volna szerintem

GTA5 vs. Fast&Furious 5

[ Szerkesztve ]

(#45287) #81556480 válasza JakyHUN (#45286) üzenetére


#81556480
törölt tag

De attól még nem az FF-ből vannak ezek, hanem a "valóságból" mivel az insurgent is egy létező katonai jármű, az armored autókat meg a rendőrség használja USA-ban.

sőt akkor már a buzzardot is ide kellett volna tenni mert valamelyik FF-ben az is benne van. És egy az egybe olyan mint a játékba.

Mikor FF7-ben Buzzardal üldőzték L.A.ban az Insurgetet, na egyből GTA feelingem volt. Csakhogy a Heists DLC hamarabb volt mint a film.

Bocsi ha ünneprontó vagyok :D

Egyébként teljes mértékben filmekre alapul az egész story mode, már többször linkletem ez a (szerintem ) zseniális videót: [link]

[ Szerkesztve ]

(#45288) JakyHUN válasza #81556480 (#45287) üzenetére


JakyHUN
csendes tag

Pont ezért példálóztam csak a ff5-tel, mivel az hamarabb volt, mint a játék. Erre gondoltál az ünneprontás előtt? :) és igen tudom, hogy létező dolgok, de ebben a részben elég sok a hasonlóság bizonyos dolgokkal, ezért gondolnám, hogy az ötleteknek köze lehet ehhez a részhez.

[ Szerkesztve ]

(#45289) rup1u5 válasza JakyHUN (#45288) üzenetére


rup1u5
nagyúr

"Insurgent" :)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#45290) Kaci84


Kaci84
őstag

Hello

Eredeti jatékot nem tudom telepíteni win10 64re mert kér valami Eindows future pack nevü dolgot ami fel van téve de csak kéri rendületlenül. Járt így valaki?

(#45291) JakyHUN válasza rup1u5 (#45289) üzenetére


JakyHUN
csendes tag

Mint említettem, tudom, hogy létező jármű... mindegy, hagyjuk nincs kedvem magyarázkodni, inkább nem szóltam semmit...

(#45292) UnConnecteD válasza JakyHUN (#45286) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

azert egy Evo-t hasonlitani egy Chargerhez eleg meredek

(#45293) Bjørgersson válasza UnConnecteD (#45292) üzenetére


Bjørgersson
félisten

"az utolsó sor a matt festésre céloz"

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#45294) rup1u5 válasza JakyHUN (#45291) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Nem kell mindjárt átmenni defenzívbe! :DDD Nem kioktatásból linkeltem a Gurkha-t hanem azért mert nem egy hétköznapi járgány. Fast & Furious filmekből én egyet se láttam. Erre gondoltál nem?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#45295) JakyHUN válasza UnConnecteD (#45292) üzenetére


JakyHUN
csendes tag

Áh... hagyjuk :D

Minden jót!

[ Szerkesztve ]

(#45296) CactuS válasza JakyHUN (#45291) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mondjuk azért azt elismerheted, hogy a matt festés hasonlat olyan, mint az apple kerekített tégla test telefonos védjegye. ;]

Amúgy elég sokan merítenek filmekből, ott van pl az NFS skyline festés stb., nincs új a nap alatt.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45297) JakyHUN


JakyHUN
csendes tag

Mindegy, úgy látom ez csak nekem volt érdekes, és senki más szerint nem származHATTAK (egyáltalán tudja itt valaki értelmezni a feltételes módot? Nekem úgy tűnik, hogy nem nagyon) az említett filmből. Én kérek elnézést, hogy felvetettem ezt az egészen nyílvánvaló baromságot.

(#45298) cyberkind válasza JakyHUN (#45297) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem a cuccok nagy része inkább abban az évben debütált mint a film (vagy picivel később), és mivel a filmbe ezek tökéletesen beleillettek (sőt, tudatosan így lett megírva a forgatókönyv tekintve, hogy mint "autós" film összejátszhatnak a gyártókkal) felhasználták ezeket, de nem a film találta fel a spanyol viaszt, legalábbis ezeket nem hiszem, nincs ezekben a mai filmekben már annyi kreativitás se, hogy egy szaros Skyline festés beletegyenek mint anno. :D

Paranormal Cocktivity

(#45299) CactuS válasza cyberkind (#45298) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Egyébként pont az a járgány nem került említésre, amelyik biztosan onnan lett koppintva: a Buggy. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45300) gabo91 válasza JakyHUN (#45286) üzenetére


gabo91
aktív tag

rampás kocsi pedig az FF6-ban volt.
Utolsó kép okés, de nem pont a kurumára gondolok, hanem utolsó heist (Union Depository - Subtle ) mikor a tuningolt kocsikkal viszik az aranyat.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.