Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45601) gyugyo79 válasza Mr.Csizmás (#45600) üzenetére


gyugyo79
addikt

Hát normális esetben ha kötsz rá biztosítást pont annyira vehetik el mint bármelyik megvettet ...

(#45602) HussarF válasza gyugyo79 (#45601) üzenetére

Na mindegy, akkor betudom annak, hogy mégis csak elfelejtettem kötni rá biztosítást. F620 nem drága kocsi, majd max megveszem, akkor tuti nem tűnik el.

(#45603) Mr.Csizmás válasza gyugyo79 (#45601) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hmm, nekem az elején volt hogy eltűnt :U azóta változhatott persze :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45604) #81556480 válasza Anulu79 (#45588) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nincsen telefonos beléptetője a játéknak, de van egy ifruit app amivel egyedi rendszámot tudsz csinálni, plusz tuningolhatod az Online kocsijaidat, és taníthatod chop-ot trükkökre.

(#45605) gyugyo79 válasza HussarF (#45602) üzenetére


gyugyo79
addikt

Én ha veszek egy új kocsit az LSC -be minden alap tuningot megveszek rá ezek közé tartozik a golyó álló gumi is. Volt már olyan, hogy bohóckodok egy ilyen kocsival és eldurran a gumi, na mondom ez fura vissza mentem az LSC -be és nem volt rá megvéve, pedig én mindig belépek ide is és megveszem tuti , hogy ennél is rányomtam de vagy nem vette a rendszer vagy nem tudom de mivel ezeket úgy nyomom végig, hogy nagyon nem is figyelek már akár ki is hagyhattam ...

(#45606) tomazin válasza gyugyo79 (#45605) üzenetére


tomazin
veterán

vagy csak szimplán nem lett elmentve.

biztosítás:
ha megveszem a kurumát arra tudok biztosítást kötni?
illetve ha fel lett oldva a küldivel meg lehet valahogy szerezni ingyen?

(#45607) CactuS válasza tomazin (#45606) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Megvásárolt autókra fixen jár a biztosítás és a nyomkövetés. Lopott autóra, ha beviszed a garázsba, akkor csak nyomkövetőt tesz a rendszer, biztosítást nem.

Ingyen nem tudod a kurumát megszerezni, azt meg kell venni. De jó kis gép, én használom a nem páncélozottat is, cirkáláshoz.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45608) Mr.Csizmás válasza tomazin (#45606) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

alapból kapsz biztit rá, 500 pénz körüli.

amíg nincs meg rá, heistben kölcsönadhatom az enyémet, ha beveszel

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45609) #81556480 válasza CactuS (#45607) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ma vittem a raktárba ládát, és kurumával támadtak be az NPC-k. Szerintem onnan lehetett volna lopni kurumát, ha engedi rátenni a trackert.

(#45610) CactuS válasza #81556480 (#45609) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ami ~100k (?) felett van arra azt mondja az LSC, hogy too hot, a garázs meg azt, hogy can't store this vehicle, ha jól emlékszem. De azt még nem próbáltam. Merryweather jeep még mindig tárolható, azt tegnap próbáltam ezzel a karakterrel is.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45611) Segal válasza #81556480 (#45609) üzenetére


Segal
veterán

Meg nem utolso sorba az npc mindig a sima kurumával támad ami pont annyira golyóálló mint bármelyik kocsi...
Abból csak az armored változat a biztonságos. Persze mint írták meg lehet venni a simát is mert szép autó de max ennyi.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#45612) #81556480 válasza Segal (#45611) üzenetére


#81556480
törölt tag

én nem is mondtam hogy armored. nekem is van sima kurumám, csak mert jól néz ki.

(#45613) tomazin


tomazin
veterán

köszönöm a választ mindenkinek.

bár előbb érdeklődtem volna itt mielőtt elverem a pénzem a motoros baromságokra...

(#45614) Plata válasza CactuS (#45610) üzenetére


Plata
félisten

Vacak golf kocsit sem engedi hazavinni.

(#45615) Daw93 válasza #81556480 (#45609) üzenetére


Daw93
senior tag

Én már próbáltam olyan kurumát elrakni de nem engedte, hiába 100 ezer alatti az ára.

GTA Online: Daweee93

(#45616) Mr.Csizmás válasza Daw93 (#45615) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

NPC attakkos kocsikból semmit nem enged kb. tegnap a szállítást támadókba se engedett beszállni, hiába volt nyitva az ajtaja.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45617) Anulu79 válasza #81556480 (#45604) üzenetére


Anulu79
addikt

Ez a chop még kínai nekem de akkor letöltöm az alkalmazást.

(#45618) #81556480 válasza Anulu79 (#45617) üzenetére


#81556480
törölt tag

az a kutya a story módban :D

(#45619) Plata válasza #81556480 (#45618) üzenetére


Plata
félisten

Igen de ha letölti az alkalmazást az a dinnye kutya állandóan zaklatni fogja,vagy beszarik,vagy éhes vagy szomja vagy játszani akar. :DDD

(#45620) #81556480 válasza Plata (#45619) üzenetére


#81556480
törölt tag

(#45621) Plata válasza #81556480 (#45620) üzenetére


Plata
félisten

Nekem megvolt az alkalmazás a régi telómon,de az az idióta kutya mindig zaklatott hogy valami baja van. :D
Viszont ha játszottál vele sokat vehettél neki a pontokból szebb nyakörvet,ami már mittudom én mit adott,és ha betanítottad trükkökre azt a játékban is tudta.

(#45622) tomazin válasza Plata (#45619) üzenetére


tomazin
veterán

Kikapcsolod az ertesitest. Amugy nem kell vele foglalkozni, 1napig nem nezel ra, max pontod lesz, megeted/itatod/setaltatod, minden mas pont a trenirozasra. 1nap szunet, majd megint es kesz is vagy a max trainnel.

(#45623) Syklas


Syklas
tag

Sziasztok..
Új vagyok a GTA világában.. lényegében 2 napja kezdtem. :U Eddig bejön.. az autók.. a látvány és a zene miatt..! De fogalmam sincs a lehetőségeimről hogy hogyan kezdjek hozzá.. egyenlőre élvezetből játszok. :B Egy jó társasághoz viszont becsatlakoznék.. vagy Crewhez ahogy itt mondják.. :) Mivel csak most kezdtem.. csak 15-ös szintű vagyok ha jól emlékszem.. és nem tudom mennyi időm lesz majd játszani vele.. de hetente 2-3-szor azért oda ülök elé este..! :K 30+ os vagyok.. tudok írni, olvasni értelmesen kommunikálni.. és egyebek..! :D
YupiterPlay néven futok..

Kedves Jézuska egész évben jó voltam... okéé, csak néha-néha... Áááá..hagyjuk inkább,megveszem magamnak a Prohardveren..!

(#45624) Anulu79


Anulu79
addikt

Tegnap végre elkezdtem az online játékot. 15 perc alatt kétszer meg is haltam. :) Egyszer az első drogos küldetésnél voltam béna utána meg lelőtt egy motoros amíg nézegettem a kocsiban. Az lenne a kérdésem, hogy lehet úgy online játszani meg csinálni a küldetéseket, hogy egyedül vagyok csak az onlineba? Még nem nagyon tudom, hogy mit merre ezért nem szívesen halnék meg többször amíg nem muszáj. :)

(#45625) CWorm


CWorm
aktív tag

Sziasztok!

Túrom a netet guglival angolul a problémámmal, de sehol egy árva találatot nem találok, ahol hasonló gondra panaszkodnának. Csak nálam nem működik?
Leírom, hogy mi.
A story módban a minimap mutatja mérföldben vagy kilométerben a beállított célhelyig hátralévő távolságot. Viszont az online-ban nem, márpedig én már csak online játszom. Átnéztem a menüket, de max azt tudom állítani, hogy mérföld vagy kilométer legyen. Csak egyszerűen nem jelenik meg, sosem látom, hány kilométerre van a beállított waypoint. Valaki tud segíteni?

Köszönöm.

Félig ember, félig medve, félig disznó

(#45626) Mr.Csizmás válasza Anulu79 (#45624) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

csak kétszer? :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45627) Anulu79 válasza Mr.Csizmás (#45626) üzenetére


Anulu79
addikt

Jah, de max. 15 perc alatt. :)

(#45628) HussarF válasza Anulu79 (#45627) üzenetére

Hát lődd le őket te is. Nem tilos megvédeni magad.

Az erősek megmaradnak, a férgese kihullik!
A bátrak harcba szállnak, a gyávát lelövik!

Akela - Farkasok vagyunk ;]

(#45629) gyugyo79 válasza HussarF (#45628) üzenetére


gyugyo79
addikt

15 perc után tudom, hogy te már a 100 + szintűeket aprítottad, de nem mindenki olyan pro ezt fogadd el. De ha viszont ennyire jó vagy segíteni is segíthettél volna neki érdemben. ;)
Pld. Sima játékból indított privát sesson.

(#45630) Plata válasza Anulu79 (#45624) üzenetére


Plata
félisten

Story módból menj private sessionba,vagy interakcion menü és passive mode,passzív módban a hülye barmok nyugton hagynak.publicba ne nagyon menj,általában hülye barmokkal van tele akik csak lövöldöznek összevissza.

(#45631) #81556480 válasza gyugyo79 (#45629) üzenetére


#81556480
törölt tag

M -betű , előjön az interaction menü és az alján van olyan hogy passive mode. így nem fognak tudni lelőni, de te sem használhatsz fegyvert. Vagy storyból indítasz egy invite only servert amibe egyedül leszel, de ekkor korlátozottak a lehetőségek, és bizonyos dolgokat nem lehet csinálni.

(#45632) freeknight válasza Anulu79 (#45624) üzenetére


freeknight
őstag

Á ugyan semmiség, fogsz még párszor meghalni :D
A küldik alapból sokkal nehezebbek, mint a sztoriban (főleg hardon), rengeteget bele kell küldeni az ellenfelekbe, míg meghalnak. Más játékosok ellen meg még nehezebb.

Amíg nincs páncélozott kurumád, addig ha nem ph-s sessionben vagy érdemes bekapcsolni a passive mode-ot (M betűs menü, ott a legutolsó opció), így szabad járkálós módban nem fognak tudni lepuffantani :) Persze te se másokat, szóval ha harcolni van kedved ne felejtsd kikapcsolni :)

(#45633) HussarF válasza gyugyo79 (#45629) üzenetére

Ezzel annyira nem vagyok képben, világ életemben publicban játszottam. De mivel itt nagyjából mindenki elég biztonságra törekvő, gondolom elég nagy baj lenne, ha már nekem kellene ezt az álláspontot képviselni :)

Na, de akkor ,hogy konstruktív legyek Anulu felé:
Mindig vezessen az utad az ammu-nation felé és tárazz be lőszerből és golyóálló mellényből. Kis szinten ez még nem fog olyan sokat segíteni, de legalább szokod. A betárazott páncélokat az M -> Inventory-nál éred el.
Snack-el is mindig legyél betárazva. Ugyanígy az inventory-n keresztül tudod vele tölteni az életed. Csak itt lényeg, hogy ha ezt csinálod, akkor sose szabadon állj, hanem vagy állj neki a falnak fedezékbe (alapból Q), vagy kocsiban legyél, stb. Mert különben elkezdi a script-et, ahogy eszik és közben nem tudsz csinálni semmit.
Egyik szemed mindig legyen a minimap-on. Ha valaki közel van, akkor légy nagyon éber. Ha valaki gyanúsan közelít feléd, ne feltételezd, hogy csak meg akarja simogatni a buksid, vonulj fedezékbe, és nyiss tüzet, ha kell. Ha gyalog vagy, akkor mozogj mindig tereptárgyak közelében, kidönthetetlen fák/oszlopok, betonkerítés, házsarkok stb, hogy autóval ne tudjanak elütni.
Ha célzol, akkor mindig mozogj és ha nyomod vmelyik irányt, közben meg megnyomod a space-t, akkor elvetődik abba az irányba, ami hasznos, hogy nehezebben találjanak el.

(#45634) Mr.Csizmás válasza HussarF (#45633) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mellény kivételével mindent tud vásárolni inventory-ból is.

M - inv - ammo - jobbrabalra maszatolással válogat

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45635) HussarF válasza Mr.Csizmás (#45634) üzenetére

Ja, csak az drágább.

(#45636) Mr.Csizmás válasza HussarF (#45635) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a mostani arzenálomba kb. 200k egy teljes ammo, nem tesz semmit :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45637) freeknight válasza Mr.Csizmás (#45636) üzenetére


freeknight
őstag

Lehet fegyverenként is vásáolni a skulót, úgy azért barátságosabb.

(#45638) Mr.Csizmás válasza freeknight (#45637) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tudom, csak viszonyításképp írtam. mondjuk állandó farmolásnál jön a zsozsó mindig, és talán másfél hetente kell csak vennem. (gépkarabélyban még mindig van 2300 körül a full 10k-ból, lassan két hete tart)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45639) Kiskokó válasza HussarF (#45635) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem drágább és soha nem is volt az!
Mindenki ezzel jön... pedig semmibe nem tart leellenőrizni.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#45640) HussarF válasza freeknight (#45637) üzenetére

De ha összehasonlítod, hogy egységnyi lőszert mennyiért veszel, akkor kb 25%-al drágább, ha a menün keresztül veszed.

(#45639) Kiskokó
De az, semmibe nem tart leellenőrizni.

[ Szerkesztve ]

(#45641) Kiskokó válasza HussarF (#45640) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én a lőszereket nem de a gránát , rpg, sticky-t megnéztem és ugyan annyi Menüből is mint az Ammu-ban.
Nem hiszem, hogy a löszer kivétel lenne.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#45642) HussarF válasza Kiskokó (#45641) üzenetére

Megnézem én is, de konkrétan az rémlik, hogy pont ezek voltak drágábbak. Homing launcher-be vettem ott régebben rakétát, ami az ammu nationben 1500/2db, míg menüből valahol 8-900 dolcsi volt, de azért csak 1-et adott.

(#45643) Locutus válasza HussarF (#45642) üzenetére


Locutus
veterán

Vagy maximum menüből nincs akció, amikor ammunationből van.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#45644) Anulu79


Anulu79
addikt

Köszi az infókat! Akkor az elején amíg újra megszokom az egészet a passzív módot fogom használni.

(#45645) Plata válasza Anulu79 (#45644) üzenetére


Plata
félisten

Később sem árt,mert ha valaki tankkal jön vagy hydra-val sok mindent nem tudsz csinálni,na meg publicban sok a hacker.

(#45646) Kiskokó válasza Anulu79 (#45644) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ha este 10 után vagy fent szivesen segítek! Mostanában úgy se nagyon csinálok már semmit ha felnézek.
Saabe60 vegyél fel

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#45647) Anulu79 válasza Kiskokó (#45646) üzenetére


Anulu79
addikt

Nagyon random módon vagyok fent. Teljesen kiszámíthatatlan, hogy mikor tudok gépezni ezért is nem kértem itt sem a csatlakozást. :)

(#45648) Plata válasza Anulu79 (#45647) üzenetére


Plata
félisten

Nincs kötelező játék,akkor játszol amikor tudsz,attól hogy keveset tudsz fent lenni még csatlakozhatsz.
Kb november óta alig van időm GTA-zni.

(#45649) #81556480


#81556480
törölt tag

na szépe lassan megtöltöttem az első raktáramat 41 láda ha jól emlékszem . AZ lenne a kérdés ( tudom tudom, nem lehet pontos válasz) hogy fognak e támadni, ha üres sessionn-be próbálom meg majd teríteni? én és még két ember elég hozzá? Hányféle terítési variáció van? Van erre valami leírás ?

(#45650) Logitech


Logitech
aktív tag

Csak hogy mennyire kamu az, hogy autólopás közben minden lövésük talál az npc-knek egy mai sztori: ha valakit támadnak, de pont arra mész, te is szoktál kapni 1-2 találatot, de volt már olyan hogy a heli engem kezdett követni és lőttek rám. Most az volt, hogy Bluuzia épp egy cargobobos lopást csinált, én az irodámban voltam. Térképen láttam hogy ott megy el nem messze, erre kapok egy találatot, és lement az életerőmből úgy hogy kb. az asszisztensnél voltam bent :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.