Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45151) #81556480 válasza ot93 (#45148) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nem gond, hogy nekem címezted :)

A safezone a képfelület hasznos területét hivatott beállítani. Nemhiszem hogy ez lenne a gondod, de egy próbát megér.

(#45152) ot93 válasza #81556480 (#45151) üzenetére


ot93
senior tag

ja, már értem, megpróbálom hamarosan :)
azért gondoltam, hogy mentéssel kapcsolatos, mert valamelyik játékban volt ilyesmi egyszer aztán onnan gondoltam, hogy itt is azt jelenti...

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#45153) #81556480 válasza ot93 (#45152) üzenetére


#81556480
törölt tag

Na még egy tipp:
Csak saját felelősségre!

c: dokumentuok \ rockstar games \ gta v mappából a settings fájlokat töröld ki ( előtte mentsd el) és így újra alapbeállításon lesz minden. Lehet hogy ez segít.

(#45154) Kiskokó válasza HussarF (#45150) üzenetére


Kiskokó
veterán

Naja, hát ez erősen változó.
Nekem is volt hogy insurgenntel jöttek rám... hát mit ne mondjak mikor 3adszorra szedtem ki sniperrel belőle a csávót aztán megunta.

Egy kellemetlen dolog van csak ebben. Homing-al nem lehet állatkodni ha valakit szopatnál mert nem fogja be :( Pedig egy két gyökér ellen nagyon jó jönne, bér nem azé 1-2 perc autós üldözés közbe homing nélkül is levadászom Buzzard-al bár nem vagyok egy nagy profi harcos de azért általában én állok a fasz jó végén :D hehe :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#45155) Segal válasza ProgenXL (#45136) üzenetére


Segal
veterán

Szerintem nem erkezik holnap uj jarmu mert ez a mostani akcio 16-ig tart.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#45156) JakyHUN válasza #81556480 (#45153) üzenetére


JakyHUN
csendes tag

Akár a mappa teljes tartalnát is lehet törölni, nem csinálsz vele rosszat, újra felépíti magának a struktúrát. Párszor már megjátszottam, mikor gondom volt :)

(#45157) #81556480 válasza JakyHUN (#45156) üzenetére


#81556480
törölt tag

Jah, csak ott vannak a játék mentések is !

(#45158) ot93 válasza JakyHUN (#45156) üzenetére


ot93
senior tag

itt van egy settings fájl és a többi is törölhető? :)
[kép]
a profiles elvileg a mentés, nem?

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#45159) dsys


dsys
csendes tag

üdv. ne haragudjatok, de nem olvastam végig az egész fórumot, szerintem érthető okokból. :)
én még csak most kezdtem el játszani, mivel most tudtam venni megfelelő gépet. pazar a játék, nem is ezzel kapcsolatban lenne kérdésem, hanem az előző verzióval. a gta4-ben engem az nagyon idegesített, hogy az autók kameráját kézzel kellett mozgatni. ez szerencsére a gta5-ben nincs meg. van arra valami megoldás, hogy a 4 kamerakezelése is így működjön? szeretném azt is végigjátszani.

(#45160) rup1u5 válasza dsys (#45159) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Pedig az V-ben is ugyan olyan a kamera mozgása mint a IV-ben.
Én már nem is tudnék élni nélküle. :N

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#45161) HussarF válasza dsys (#45159) üzenetére

és (#45160) rup1u5
Van a settings-ben egy olyan rész, hogy camera. ott be lehet állítani azt is, hogy így meg azt is, hogy úgy mozogjon.

(#45162) dsys válasza rup1u5 (#45160) üzenetére


dsys
csendes tag

hát... nem.
a 4ben a kanyar után a fél utcát letarolom mire fordul.

(#45163) JakyHUN válasza #81556480 (#45157) üzenetére


JakyHUN
csendes tag

Ő, igen, az offline mentések is ott vannak, azt valóban nem érdemes törölni, mondjuk nekem az azért nem volt érdekes mert story módban még 1 percet se játszottam :)

(#45164) Segal


Segal
veterán

Akkor a tegnapi nap összefoglalója :)
Először is a tegnapi nap nem az npc-k napja volt az online-ba sajnos egyedül kellett játszanom majdnem egész délelőtt aminek minden eladásnál ez lett a vége kép kép
Szóval üzenik az npc-k hogy játszatok délelőtt is mert unják hogy mindig jönni kell meghalni :)) (ennél a 2 körnél szépen összeálltak a többinél össze vissza)
Délután összekerültem Sabee-val aki az irodaházam (és lakásom) előtt repkedett írtam hogy feltöltöm majd a képet. Parancsolj :DDD kép kép
Végül meg feltünt (így a háromszázadik eladás után :D már egyértelműen) hogy ha autót eladtok akkor az egész eladás scriptelt. Erre tökéletes példa az amikor arra a hegyre kell felvinni a kocsi(ka)t ahol U alakú visszaforditóval kell beállni (csináltam képet is kép ) mindig lesz kb 3-4 méterrel a vége előtt egy futó felfelé meg több másik hasonló eset is amik megegyeznek minden eladásnál ha ugyanoda kell venni.
Tegnap meglett a 3,7 millió tiszta haszon autó eladásból de ez már tényleg a felső határ e fölé csak akkor lehetne menni ha én nem segítenék másoknak vagy nem tartanék kisebb szüneteket napközbe de minbdkettő elképzelhetetlen dolog :C
Ma meló de este jövök onlinbe-ba. (A fórumba lehet hogy napközbe is bele szemtelenkedek :B )

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#45165) HussarF válasza Segal (#45164) üzenetére

Játssz olyan sessionben, ahol vannak playerek, ha izgalomra vágysz :)

Kellett nekem tegnap festeni az ördögöt a falra, meg is jelent. Egy srác mászkált a Hydrával fel-alá, egyszer ki is lőtt, amikor egy helyben méláztam. Na mondom, most jól megszopatom. De akárhányszor rámentem, földön-vízen-levegőben, csak én haltam meg. Mások is próbáltak rámenni, még hydrával is, de mnidenkit kiszedett. Földhöz verhettünk a seggünket, akor sem tudtunk mit csinálni vele. Hát igen, szar az amikor valaki ghetzi, és még móresre sem lehet tanítani ;]

(#45166) Puma K válasza dsys (#45162) üzenetére


Puma K
veterán

WASD + eger.
Utanaforgatod a kamerat es eleg jol lehet haladni.

Szemely szerint legjobban FPS nezetben szeretek vezetni kontrollerrel, de akkor nem szabad sotetiteni az ablakokat mert nem lehet oldalra-elorefele kilatni... kivulrol jol nez ki, de szaguldozas kozben korlatoz a kilatasban, mert csak elore latok... super sport verdanal meg vegkepp problemas tud lenni a kisebb uvegfelulet miatt. Ott mar vegkepp csolatas :DDD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#45167) Mr.Csizmás válasza Puma K (#45166) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

meh, úgyis kitörik az üveg, onnantól meg van kilátás :DDD

nekem a kedvencem, amikor a Chinookkal kell daruzni (ceo-s haveroknak én csinálom, mert ők hajlamosak ráesni vele a saját portékájukra), egyszerre WASD, 8-4-5-6, meg egér, hogy lásd a kampót, meg ne is ülj rá. :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45168) HussarF válasza Puma K (#45166) üzenetére

Az enyém IRL is le van fóliázva. Nem vészes, ki lehet látni itt is. De szerintem indokolatlan nehezítés. Legalábbis ha PvP-ről van szó. Hátrányba kerülsz. Be lehet úgy állítani, hogy ha kocsiban vagy, emg ha fedezéket használsz, akkor TPS legyen, és csak gyalog legyen FPS. Úgy a legjobb.

(#45167) Mr.Csizmás
Na ezt csináld meg belső nézetből :D

(#45169) brd


brd
nagyúr

Sziasztok!

Jól sejtem, hogy online játék esetén sehogyan sem lehet megoldani az állandó távoli köd eltüntetését úgy, hogy ne legyen meg a kockázat a ban-ra?

The only real valuable thing is intuition.

(#45170) HussarF válasza brd (#45169) üzenetére

Kikapcsolod a PostFX-et?

(#45171) Mr.Csizmás válasza HussarF (#45168) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

elvileg megoldható, mert asszem a lábamnál is van ablak ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45172) Mike válasza HussarF (#45165) üzenetére


Mike
veterán

gondolj arra, hogy a geciskedés mindig valaminek a kompenzálása

#45164) Segal
gyíkember! :)

[ Szerkesztve ]

(#45173) Daw93


Daw93
senior tag

Bent van az ItaliGTB :D

GTA Online: Daweee93

(#45174) Laraxior válasza Daw93 (#45173) üzenetére


Laraxior
titán

...és elég jól is megy :K

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#45175) Daw93 válasza Laraxior (#45174) üzenetére


Daw93
senior tag

Ja, és elég jól is néz ez ki. A segge is elég jó ha rátesz az ember normális lököst, gyárilag elég csúnyácska :D

[kép]

[kép]

[kép]

[ Szerkesztve ]

GTA Online: Daweee93

(#45176) HussarF válasza Mike (#45172) üzenetére

Nem szorulok arra, hogy magyarázatokat/kifogásokat gyártsak magamnak. El tudom fogadni, hogy vannak nálam jobbak és van még hova fejlődnöm. Ez csak egy újabb kihívás. A gyerek egyébként kimondottan nem tűnt sérültnek. Mindenki próbálta oltani, de végül ő oktatott le mindenkit.
A kedvencem az volt, amikor valaki nagyon szidta, de írta, hogy leszarja egyébként. A srác csak annyit tolt: Why u mad then?

[ Szerkesztve ]

(#45177) MutantZombie


MutantZombie
tag

1., Ha volna Pegasus-s CargoBob-om, akkor is szigorúan védett helyről kellene lopni a helikoptert, vagy mehetnék azzal is, elfogadná az autólopáskor?
2., Ha CargoBob-s járműlopás van, akkor hogy is van ez? Mert le lett téve a parton, aztán huss a garázsig, de ott nem álltam be azonnal a sárga körbe, hanem kiszálltam a kocsiból (naívan) és... és? Na. Utána hiába szálltam vissza, az anyjának nem ment tovább. Mintha lebetonozták volna. A hanghatások olyanok voltak, mintha álló helyzetben kapartatnám, de meg sem moccant (a kereke sem) és persze folyamatosan írta, hogy lopd el a ... kocsit. Na gondoltam, akkor betolom egy másik kocsival. Természetesen nem ment arrébb (mintha betonfalnak mentem volna), de kár azért keletkezett.
Egy hirtelen ötlettől vezérelve visszamentem a Cargobob-ért, aztán tipli vissza a garázshoz, ahol a fal mellől egy élmény volt felvenni a kocsit (amit meglepő módon engedett) és mikor fölé libbent a területnek, jött is záró animáció, hogy igen, sikeresen telesítetted a küldetést.
Szóval a Cargobob-s kocsiknál, ha egyszer beültem, akkor a célig húzzak el vele? Csak mert van aki írja, hogy kiszáll és leszedi az őket kergetőket, de akkor ez itt nem javasolt? Vagy ez egy orbitális BUG, amibe botlottam?

Az esetleges válaszokért előre is kösz!

R.

Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

(#45178) Mike válasza MutantZombie (#45177) üzenetére


Mike
veterán

Én beszoptam
Van Buzzard, Savage és Valkyre is. Egyik se olcsó. De cargobob az nincs
van különbség a piros és a sima cargobob között?

illetve kiadhatnának vmi kamiont is, amivel lehetne szállítani

[ Szerkesztve ]

(#45179) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Rockstar instagramján meglátom az italit, erre itt már többen megvették. :D
Persze tudni lehetett hogy ma bekerül valamelyik. :)

Gunner for life

(#45180) Plata válasza Mike (#45178) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem a cargobo tök egyforma csak más a színe.
Nekem piros van meg,de küldiben használtam sokszor simát.Semmi különbséget nem éreztem.

(#45181) Mr.Csizmás válasza Mike (#45178) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

csak a színe.

amúgy a Frogger heliből van mentős vöröskeresztes is, a legolcsóbb raktártól pár háztömbre van egy kocka kórház, annak a tetején szokott spawnolni, néha hófehérben is :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45182) HussarF válasza Mike (#45178) üzenetére

Amúgy én is kerestem erre a választ. A különbség még, hogy a military változatnak van az orrán pluszban valami. Ezen felül egyesek szerint a jetsam-nak kicsit hosszabb a kötele, amin a kampón lóg, de nem tudom, hogy ez tényleg így van-e. Meg az sem világos, hogy a jetsam-esnek is golyóálló üvege van-e, mint a katonainak.

(#45183) Mike válasza Mr.Csizmás (#45181) üzenetére


Mike
veterán

nem közlekedni akarok vele, hanem cipelni

(#45184) brd válasza HussarF (#45170) üzenetére


brd
nagyúr

Kikapcsolom=normal-ra állítom? Ha igen, akkor az nem segít rajta.

The only real valuable thing is intuition.

(#45185) HussarF válasza brd (#45184) üzenetére

De milyen ködre gondolsz? A levegőperspektívát szerintem nem lehet kikapcsolni, de az nem köd. Más ködöt meg nem tudok hirtelen, max ha az időjárás olyan.

(#45186) Puma K válasza Mr.Csizmás (#45167) üzenetére


Puma K
veterán

:DDD

Azért próbálok óvatosan vezetni, hogy ne törjön ki :))

A helikoptert ugyan így irányítom hiába van kontrollerem.
Azt csak autózáshoz és motorozáshoz használom... másra amúgy sem jó ;]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#45187) Puma K válasza brd (#45169) üzenetére


Puma K
veterán

Időjárás és időpont függvényében változnak a látási viszonyok.

Dinamikusan változik időről időre az időjárás is ami megint befolyásol.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#45188) Segal válasza Daw93 (#45173) üzenetére


Segal
veterán

Latom Rockstar gondoskodik rola nehogy elfogyjon a super auto listam:)
Sebaj felkerult ez az auto is a listamra.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#45189) bluuzia válasza MutantZombie (#45177) üzenetére


bluuzia
aktív tag

#44259-es hozzászólásom kicsit módosítva:
Ahogy Cactus ajánlotta, cargobobbal is lehet vinni a kocsikat - használatával jelentősen leegyszerűsödik a szállítás.
Ha van társ, akkor érdemes Buzzarddal segíteni a szállítót.
Így kevesebbet sérül, ráadásul a raktárnál elég az érkezési pont fölé szállni, nem kell manőverezni vele. Természetesen ha helivel üldöznek, lövik a kocsit is - tehát lesz sérülés - , de könnyebben lehet menekülni előlük.
Leszállítás után a CEO iroda tetején landolva ott marad és regenerálódik a következő lopásig. De sajnos volt, hogy eltűnt onnan.
Viszont a lopott kocsinak üresnek kell lennie, mert pl. elhoztam a helyszínelő rendőrök elől egy autót (volt segítőm), de a hullát elfelejtettem, bent maradt; el is hagytam = 2900 lett a kár.

Grand Senora Dessert repterén szokott állni cargobob. Ha pont nincs ott, elviszed onnan azt a helit amelyik lespawnnolt (de szép szó) és 1-2 kör után dob egyet.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#45190) Mr.Csizmás válasza bluuzia (#45189) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mindhárom reptéren szokott spawnolni ;)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45191) Locutus válasza Daw93 (#45173) üzenetére


Locutus
veterán

Nah, még egy ilyen kutyámajom autó :DDD
Úgy néz ki, mint valami indiai custom tuning kartonból :)
Jövő héten remélem a specter is megjön, abban van az utolsó reményem...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#45192) HussarF válasza Segal (#45188) üzenetére

Miért, mindet meg akarod venni? Nekem nagy kedvenceim az Aston Martin újabb modelljei (Vanquish, DB10 stb.) A Ferrari F12 Berlinetta és a Lambo Aventador.
A Seven 70 tökéletesen ötvözi az Aston Martint és az F12-t. Egy jó Lamborghinit akartam még, de a Zentorno az túlságosan Veneno, a Tempesta egy az egyben Huracán. A Reaper orrán azért látszanak az Aventador jegyei, de a kocsi egészében nézve egy Lykan Hypersport. Úgyhogy én így ki is fogytam a szuperautó birtoklási vágyból. Seventy 70 a király, a többi nem izgat. Esetleg még a Nero-n gondolkozok, mert a Chiron élőben is nagyon jól néz ki. A Veyron (Adder) IRL és a játékban is csúnya.

[ Szerkesztve ]

(#45193) Segal válasza HussarF (#45192) üzenetére


Segal
veterán

Mar csak ez az uj es a Reaper hianyzik a millio feletti super autok kozul a garazsombol. Mindkettore meg van a penz is de nem szeretnek teljesen lenullazodni. Plusz szeretnem vegre letudni a raketa autot es kitt-et is. Ezen kivul is van meg kb 5 millios terv. Az egyetlen problemam hogy jelenleg eleg sz*rul allok anyagilag 8 milliom van csak igy donteni kell mi jojjon elobb:(
1-2 het es meglehet minden csak ahoz szabadnap kene mert ha melozom akkor alig keresek valamit aznap. Szerencsere penteken szabad leszek es elni is fog meg a plusz 25% bonusz az autoeladasra azt a napot kene meg megnyomi es akkor egesz kozel kerulhetnek ahoz hogy meglegyen minden ami fontos a szamomra.
Ha valamikor osszefutunk egy sessionba irj ram szivesen megmutatom a garazsomat mint ahogy mar tettem jopar tagnak:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#45194) brd válasza HussarF (#45185) üzenetére


brd
nagyúr

Ezen látszódik, miről van szó: kép. A bal oldali rész a (szerintem) normálisabb látványú, a jobb oldali pedig a default, ez hack (a játék file-jainak módosítása) nélkül (legalábbis tudomásom szerint, ezért kérdeztem) kikapcsolhatatlan.

The only real valuable thing is intuition.

(#45195) dsys válasza Puma K (#45166) üzenetére


dsys
csendes tag

igen de, egerezés nélkül miért nem megy? tehát fordul autómatikusan a kamera, de ha akarok akkor nézelődhetek bármikor. annyira egyértelmű lenne :(

(#45196) Mike válasza brd (#45194) üzenetére


Mike
veterán

épp köd van

(#45197) brd válasza Mike (#45196) üzenetére


brd
nagyúr

Ezt ugye nem komolyan csináljátok? :O Mindig így néz ki a játék. Ha köd van, akkor az közel is köd, nem csak a távolban.

The only real valuable thing is intuition.

(#45198) Bjørgersson válasza brd (#45197) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szmog. Most jobb? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#45199) Locutus válasza brd (#45197) üzenetére


Locutus
veterán

Pedig szerintem is simán csak az időjárás (fényviszonyok) különbözik.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#45200) brd válasza Locutus (#45199) üzenetére


brd
nagyúr

Akkor kérlek napos időben nézd meg, hogy amikor viszonylag nagy a látótávolság (mondjuk 500 m), ugyanezt fogod látni!

svensson: Nem sokkal. Akkor a hegyekben miért van? ;)

The only real valuable thing is intuition.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.