Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45451) bryant56 válasza CactuS (#45447) üzenetére


bryant56
aktív tag

Szerintem az Arcadius-szal járnál a legjobban. Nekem is van, teljesen meg vagyok vele elégedve.

"...a felüljáróra kell folyton felmenni."
Semmilyen felüljáróra nem kell menni az Arcadius-nál.

[ Szerkesztve ]

(#45452) Anulu79


Anulu79
addikt

Elvileg jövőhéten megjön a játék. Csak szólok, hogy majd jövök a jobbnál jobb amatőr kérdésekkel. :DDD

(#45453) Segal válasza Anulu79 (#45452) üzenetére


Segal
veterán

Felkészültünk bombázhatsz minket :D

Tegnap nem volt kedvem a Cargobob-os küldetéshez inkább lekicsinyitettem a karakterem :DD KÉP

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#45454) Wiz Khalifa válasza Segal (#45453) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

És azt hogy? :DD

Smoke some weed nigga!

(#45455) CactuS válasza bryant56 (#45451) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A mostani Maze Towerhez kell felmenni. Bocs, ha félreérthető volt.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45456) McSico


McSico
senior tag

Vannak gondok a játékban. Tegnap kocsikáztunk Syd-el. Beülünk a kocsiba, és mind a ketten a vezető oldalra kerültünk. Az lett volna a szép, ha mindketten tudtuk volna irányítani a verdát. :D

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#45457) moddingR


moddingR
aktív tag

Sziasztok!

Hány GB most telepítve a játék?

(#45458) Puma K válasza moddingR (#45457) üzenetére


Puma K
veterán

Jelenleg 68.6GB

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#45459) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Javaslom aki régóta nem váltott jelszót a social felhasználójában, az tegye meg. :) Kitudja mi alapján szerzik meg az accountokat az orosz hackerek. Van már előrehaladás szerencsére. Talán még ma visszakerül az ellopott felhasználó.

Nekem van egy elméletem hogy régebbi adatlopásból szereztek meg accountokat és azokba lépkednek be. Szóval biztos ami biztos váltottam jelszót.

Gunner for life

(#45460) Anulu79 válasza Segal (#45453) üzenetére


Anulu79
addikt

Ez miért kicsi? Mekkora alapban?

(#45461) Bjørgersson válasza Segal (#45453) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mintha ki lenne nyújtva a kép. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#45462) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok,

Elkezdtem megint játszani a GTA V-el, de most nincs kedvem megint végigvinni az egészet. Tudnátok esetleg linkelni 100%-os mentést amibe minden meg van?

Steam-en van meg nekem a GTA V, elvileg ugye nem okoz a mentés berakása semmi gondot a játéknál? Pl. online játéknál ez gondolom nem számít moddolásnak vagy ilyesminek.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#45463) HoldChore válasza HoldChore (#45422) üzenetére


HoldChore
tag

Na látom senkit nem érdekelt a nyomorom, azért elmondom, hogy ma leszedtem a padlásról a régi jó 24-es monitoromat, és azzal mindjárt az első meccsen első lettem, pedig még sokat bénáztam újratöltéssel meg egyebekkel.
Tehát kell az a pár milliszekundum :)
A 4K-s TV-n majd csak supplyzok, a kicsin meg lövöldözök :)

Hogyan lehet oldalra elgurulni a karakterrel?

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#45464) Segal válasza Bjørgersson (#45461) üzenetére


Segal
veterán

Nincs elnyujtva pusztan csak optikai csalodas a kep. Tavolabb allok de a korlat miatt az agyatok maskepp kezeli a poziciomat. Pusztan poenbol keszult:)

HoldChore: abba az iranyba pofozd fel a 24es monitorod amelyik iranyba dolnel a karaktereddel:))

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#45465) Bjørgersson válasza Segal (#45464) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem a karakter miatt írtam, hanem a háttérben levő autók miatt. Egyiknek sem kör alakú a kerek. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#45466) ProgenXL válasza jozsi252 (#45462) üzenetére


ProgenXL
őstag

google kapásból kidobott egyet 100% mentést. :)

Gunner for life

(#45467) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Örömmel jelentem hogy az ellopott account sikeresen visszakerült hozzánk.

Pénteken tapasztaltuk hogy a b.nöm GTA V felhasználójába nem sikerül belépni. Aztán láttuk az e-mailt hogy csütörtökön valaki megváltoztatta a felhasználó e-mail címét, jelszavát és a karakter nevét.

Azonnal jeleztük a supportnak a problémát. Kaptunk egy gép által írt visszaigazoló e-mailt hogy megkapták a jelentést.
Ma reggel kaptuk a választ hogy az általuk küldött e-mailre válaszoljunk ezzel megerősítve azt hogy tényleg mi használjuk az e-mail címet.

Délután pedig kaptunk egy újabb e-mailt hogy a felhasználót visszaállították az előző e-mailre, a jelszót zárolták. Adtak egy linket amin jelszót változtathatunk és néhány biztonsági tanácsot.

A karaktert visszaszereztük, örömmel látjuk hogy a nevét is visszaállították az előzőre és nem lett resetelve semmi.

Noha a védelem nem a legacélosabb a GTA-nál, de a support viszonylag gyorsan, és korrektül járt el.

Ezúton is köszönöm Lefie-nek aki segített a fordításban és a szöveg megírásában.

Gunner for life

(#45468) Segal válasza ProgenXL (#45467) üzenetére


Segal
veterán

Gratula:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#45469) CactuS válasza ProgenXL (#45467) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Noha a védelem nem a legacélosabb a GTA-nál, de a support viszonylag gyorsan, és korrektül járt el.

Noha nincsen kétlépcsős azonosítás, az account lopás egyező email és jelszó párost feltételez egy ellopott adatbázisból. Erről nem az RS tehet. Érdemes a barátnőd RS fiók email címét itt ellenőrizni, hogy érintett-e az email címe valamelyik leakben. Az ilyen lopásoknál ~99% az esély arra, hogy ez történt.

Kicsit tudsz pontosítani, hogy kinek írtál és honnan? Betenném az összefoglalóba is, hogy a jövőben más egyből tudja, hogy mi merre. :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45470) bryant56 válasza ProgenXL (#45467) üzenetére


bryant56
aktív tag

Ez szép és jó és örülök neki, hogy jó vége lett a történetnek.

Csak arra lennék kíváncsi, hogy a support a jogtalanul ki bannolt és/vagy resetelt acc-oknál miért nem ilyen segítő kész? :F

A második rész nem neked szól, csak egy általános kérdés, hogy miért van ez.

[ Szerkesztve ]

(#45471) ProgenXL válasza CactuS (#45469) üzenetére


ProgenXL
őstag

Supportnak való jelentés kicsit hosszabb folyamat mert 3 dolgot is csatolni kell a jelentéshez. 1 képi bizonyíték, meg 2 valami más ami a gépünkről ad valami infot. de részletezni fogom a napokban persze.

Gunner for life

(#45472) CactuS válasza ProgenXL (#45471) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A link lemaradt: haveibeenpwned.com

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45473) Gyula84 válasza ProgenXL (#45459) üzenetére


Gyula84
veterán

nekem is próbálgatta valaki, de mióta emailt váltottam nem volt semmi

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#45474) MutantZombie válasza Gyula84 (#45473) üzenetére


MutantZombie
tag

Miből látszik az, hogy próbálkoztak?

Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

(#45475) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Maze Towerből átköltöztem az Arcadius-ba. A mutatvány - új belsővel, de azonos funkciókkal és tierrel - ~ 3 milla volt majdnem. Viszont legalább a garázst hozta magával ingyen.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45476) Gyula84 válasza MutantZombie (#45474) üzenetére


Gyula84
veterán

szerintem ebből, úgy hogy hete be se léptem de ezt írta
[link]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#45477) fcbarca válasza Segal (#45434) üzenetére


fcbarca
őstag

szia hol kell átállítani?

(#45479) #81556480 válasza ProgenXL (#45478) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ez nagyon ronga :D
Egyébként az alap verzió ( tehát mod nélkül) ha követsz egy NPC-t egy idő után elkezd futni, majd hívja a rendőrséget és kapsz egy 1 csillagos körözést. Szóval a végtelenségig nem lehet cisnálni.

(#45480) jozsi252 válasza ProgenXL (#45466) üzenetére


jozsi252
veterán

Ezt megtaláltam én is, igazából a másik kérdésem miatt nem mertem leszedni. Abból hogy mentést rakok be, semmi gondom nem lehet az online verziónál ugye? Ban vagy bármi ilyesmire értem én. Vagy csak akkor van ház ha moddolnék?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#45481) Plata válasza jozsi252 (#45480) üzenetére


Plata
félisten

De minek akarsz 100%-os mentést?
Ha sztorival akarsz játszani akkor kezd újra,úgysem tart sokáig,ha leszedsz 100%-os mentést ott már nincs mit csinálni.Mondjuk már kb 60% körül semmi értelmes nem marad.

(#45482) Laraxior válasza jozsi252 (#45480) üzenetére


Laraxior
titán

Én is használok 100% mentést. Az engedélyezve van.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#45483) Segal válasza fcbarca (#45477) üzenetére


Segal
veterán

A settings/display részbe a legalsó. Most meg nem mondom így hirtelen e nevét de valami m-el kezdödő. Ott kell a másik opcióra állítani.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#45484) jozsi252 válasza Plata (#45481) üzenetére


jozsi252
veterán

Mert nem akarom még egyszer végigvinni csak szimplán mászkálni a városban, lövöldözni, stb.. Elég volt 1x végigcsinálni.

(#45482) Laraxior

Oksa, köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#45485) ProgenXL válasza jozsi252 (#45484) üzenetére


ProgenXL
őstag

Semmi gond nem lesz ha teszel be 100% mentést.

Gunner for life

(#45486) Segal


Segal
veterán

Ma megint találkoztam egy hackerrel. Most az idegesítő fajtával de elég sok dokumentáció lett belőle aminek egy része így utólag vicces. Jó szórakozást hozzá :D
Tehát az alaptörténet hogy épp autóeladásba voltam amikor kb 10 méterrel!! a leadási pont előtt egyszer csak kiszürkült a kép mint ha beestünk volna a map alá és egyből a hegyekbe találtam magam... Aztán jött a többi játékos is... Mondulni sem tudtam fel is lettem gyujtva de így utólag ennek örülök mert így meghaltam és utána tudtam mozogni. Az járt a fejembe hogy vissza kell jutni a kocsihoz mert benne áll a 20k-m meg amúgy is jól jönne a plusz 80k. A hegyekbe ugye nem lehet helit hívni eszméletlen mód siettem lefelé (szerencsére teleszórta a hegyet rakáta autókkal és kitt-ekkel is így beültem az egyik kitt-be és jöttem lefelé. Hivtam helit de persze így túl könnyű lett volna berobbantotta a helimet is... Saját kocsimat nem tudtam lekérni így az első arra közlekedő (tetü lassú) terepjáróba szálltam be és jött a kihívás odaérni az autómhoz. Az utolsó képen látszik hogy sikerült e...
Videó (így kell fürödni a hegyen :DDD )
kép
kép
kép
kép

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#45487) Poki1001


Poki1001
újonc

Kedves Prohardver,

Szeretnék jelentkezni a PHHU Crew-ba ha lehetséges.
Rólam:
Ádám vagyok, 25 éves, jelenleg 60as szintű a GTA 5-ben. Amikor tudok és időm engedi felmegyek és játszom, de hetente 2-3 alkalommal minimum. (kivételt képez természetesen ha mondjuk 1-2 hétre elmegyek wellness-ezni) :)

Szabályokat elolvastam, és természetesen be is fogom tartani őket.

GTA-ban a nevem: Poki1001

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#45488) Segal válasza Poki1001 (#45487) üzenetére


Segal
veterán

Játszott már velünk semmi baj nem volt nyugodtan jöhet. Igaz egyszer kinyírt... (vérdíj-ért :DDD )

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#45489) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Basszus ha ezt látom akkor nagyon sok problémától megtudtuk volna kímélni magunkat. Ma átcseréltem a social e-mailemet egy másikra. És akkor vettem észre hogy van egy visszavonás funkció az e-mailben amivel megspórolhatjuk az supportot. Ezáltal új jelszót adva simán visszavehetjük a karinkat ha ellopják.

A "recover" szövegre kattintva új jelszó adási oldalra visz, valamint szerintem az e-mailt is visszacseréli. Ezáltal ha valaki odafigyel, akkor ha véletlen el is lopják az accountját pillanatok alatt visszaveheti.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#45490) Gyula84 válasza ProgenXL (#45489) üzenetére


Gyula84
veterán

:R

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#45491) CactuS válasza Poki1001 (#45487) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szia!

SC-n kéne jelentkezni a crew-ba és elfogadom a jelentkezést. :K

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45492) ganye


ganye
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék jelentkezni a PHHU Crewba!

Gábor vagyok, annó még xbox360-on a megjelenés után játszottam ki a sztori módot, a PC megjelenést is vártam az online miatt, de aztán valahogy addigra elenyészett a lelkesedés, és a gépem is kevésnek bizonyult hozzá. Pár hete sikerült beújítanom egy normális gépet, 2 hete játszom a GTA Online-al. Heti 3-4 nap tudok játszani 2-3 órákat. Jelenleg 52-es szinten vagyok.

A szabályokat elolvastam, megértettem.

Social club nevem: M62B44

(#45493) CactuS válasza ganye (#45492) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jelentkezz kérlek te is a Ph crewba és elfogadom.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45494) gyugyo79


gyugyo79
addikt

Akkor ahogy játékba ígértem, képek, hogy honnan lehet kilőni a sofőrt mielőtt elkezdődne az üldözés.
1. helyszín :
1, 2, 3
2. helyszín :
1, 2, 3
3. helyszín (itt simán az úton állok csak feljebb a gyár után még) :
1, 2

Ahol nem az épület tetején állok ott felmásztam vagy a kocsira vagy a helikopterre és onnan lövök. Azt hogy eltaláltátok onnan tudjátok, hogy megkapjátok a körözést.
Ha elhibázzátok semmi baj nem történik. Volt olyan sportkocsi amibe este az első alkalomkor én és is csak tippeltem hol a sofőr feje és 4-5 lövés kellet mire eltaláltam. A kocsiba ilyenkor nem keletkezik kár a lopáskor 0 -ról indul.
Az első körözést lerázom utána már a kocsiba úgy ülök, hogy felhívtam Lestert és be van készítve a körözés levétele egy enter megnyomására.

[ Szerkesztve ]

(#45495) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

éjszakai farm, ha ratyi idő van ceo-zni:

- 22-04 között
- lentről felfele lassan
- felső nagy úton ne legyen senki
- a kék kanyarodósávban egy moddolt XS spawnol ilyenkor
- 14-18k-ért veszi be LSC
- garázsba el lehet pakolni

macskamentát az öltözőbe kérem, redditről orozva a tipp :D

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45496) Mike válasza Mr.Csizmás (#45495) üzenetére


Mike
veterán

egyáltalán nem kell mozogni. megállsz a kanyarral szemközt, a házfal mellett, és már jön is a Sentinel

(#45497) Puma K válasza Mr.Csizmás (#45495) üzenetére


Puma K
veterán

+infó: 48 percenként lehet autót eladni az említett LSC-nél

Ha már adtunk el autót 48 percen belül, és esetleg van szabad hely valamelyik garázsunkban akkor érdemes addig ott tárolni. Majd később eladni.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#45498) Plata válasza CactuS (#45493) üzenetére


Plata
félisten

Tegnap mikor fent voltam párszor jött valami crew tag kérelem,de fogalmam sincs ki küldte,csak láttam.

(#45499) Wiz Khalifa válasza Mr.Csizmás (#45495) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

20-tól lehet kifogni a Sentinel-t nem 22-től. :)

Smoke some weed nigga!

(#45500) Segal


Segal
veterán

Most már én is elmondhatom mtamás után hogy voltam páncélszekrény...
Ez már hihetetlen hogy minden nap találkozik az ember (legalább) 1 hackerrel :(
Persze megint eladásnál...
Elösször csak sokszorozódtam aztán meg páncélszekrény lettem. Vigyázat a videó "enyhén" véres (és nagyon beteg :DDD )
videó
kép
kép

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.