Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45401) Kiskokó válasza Plata (#45400) üzenetére


Kiskokó
veterán

khhhmm Suska csalómoddercsiterzsidakabra khhm.... ;] ;] :DDD mondtam én

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#45402) ProgenXL válasza Kiskokó (#45401) üzenetére


ProgenXL
őstag

Nincs ellenem bizonyíték. Még a képen sincs ott a nevem ;] :P :U
Legalább is a 2. képen. Az elsőt nem tölti be :C
Egyébként rémlik valami nekem is erről.

De persze én elítélek mindenféle csalást tehát aligha tudnátok rám verni a balhét :(

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#45403) Laraxior válasza ProgenXL (#45391) üzenetére


Laraxior
titán

Az egyik én voltam, csak azért léptem be, hogy hátha ad 250ezret, nem adott.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#45404) zsadnok válasza Laraxior (#45403) üzenetére


zsadnok
tag

Sziasztok! Én most léptem be és megadta a 250 ezret. :C

(#45405) Plata válasza ProgenXL (#45402) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem az valami bug.
Nem is voltál a környéken.
Tudom hogy nem te csináltad.

(#45406) tomazin válasza tomazin (#45374) üzenetére


tomazin
veterán

Tegnap csinaltam par missiont, ma kaptam az smst simeontol. Bar bementem egy jobra es el is tunt...
btw nincs kedve valakinek egy rallyt menni velem, mert fel oraja varok, h kesz legyen a napim, de senki nem jon be.. :/

(#45407) chatran


chatran
őstag

Sziasztok,

Nemrég vettem meg a játékot, a Trevor-os küldetéseknél vagyok. A fejvadászos résznél, mikor e-mail-ben elküldi a célpontot, akkor küld egy kicsi térképrészletet. Az elsőnél még könnyen ki lehetett bogozni, hogy merre van a kőfejtő, de a második az szinte bárhol lehet.
Van arra mód, hogy ezeket a helyeket valahogy bejelölje a térképen?

(#45408) freeknight válasza chatran (#45407) üzenetére


freeknight
őstag

Természetesen nincsen rá mód, máskülönben mi lenne a megtalálásukban a kihívás? :D

De egyébként guglizz rá a "gta 5 bail bonds locations" kifejezésre, és kismillió találatot kapsz térképpel, leírással, videóval :)

(#45409) ProgenXL válasza chatran (#45407) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ha nagyon nem megy, nézz róla videót.

Gunner for life

(#45410) #81556480 válasza chatran (#45407) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ha lefényképezed a telefon képét Megmondom hol van. Sokszor megcsináltam ezeket

(#45411) chatran válasza #81556480 (#45410) üzenetére


chatran
őstag

Rákeresni ezeknek a helyére én is tudok természetesen, csak azért kérdeztem rá, hátha van valami trükkje, amivel könnyebben megtalálhatók.
A gyűjthető dolgokat meg az ugratókat stb persze minden korábbi GTA játékban kinéztem a netről, de gondoltam ezek azért annyira nincsenek elrejtve.
Köszi a felajánlást, de ez kb ugyanaz lenne, mintha rákeresnék a neten.
Te egyébként magadtól találtad meg ezeket?

(#45412) HussarF válasza chatran (#45411) üzenetére

Ha még új vagy, akkor úgy nehéz, de akinek van már pár száz órája a GTA-ban, az már töviről-hegyire ismeri a térképet.

(#45413) Juhasz27 válasza ProgenXL (#45388) üzenetére


Juhasz27
tag

Ez nem hacker műve.Mi tegnap 2en voltunk session-ben,ceo-t toltunk(autót loptunk) ugyan így spawn-oltak az utcai autók.
Haver nem lehetett,mert az ő autóját vittem be és ő helivel követett,ebből gondolom,h nem akar magának kárt okozni a Top-os autóban.
Ez szvsz vmi bug lehet.

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#45414) Segal


Segal
veterán

Most nem azert hogy mindenki rohanjon Banchee-t tuningolni de ma ejjel amikor eljutottam adaig hogy elvigyem Beny-hez amikor kihoztam a tuningmuhelybol (tehat csak azert kaphattam) kiirta hogy valami daily-t csinaltam (pocsek az angolom) es 201-es rank-nal is majdnem fel rank rp-t adott. Ilyen van? Nem csinalom a daily-kat tehat azert nem kaphattam csak a Benys tuningert jarhatott. Marmint hogy pl minden nap van egy kocsi vagy jarmu vagy lenyegebe barmi es ha epp beletrafalsz kkor megjutalmaz? Csak mert eddig ilyennel nem talalkoztam es nem is tartom valoszinunek hogy a kozeljovobe sikerul ujra... Sajna nem futott a hatterbe a fraps igy eselyem sem volt megorokiteni az esemenyt. A lenyeg hallott mar egyaltalan valaki ilyenrol? Esetleg ez csak nekem ujdonsag?

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#45415) Mr.Csizmás válasza Segal (#45414) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

daily objective-be random ad minden hülyeséget, volt olyan is, hogy viselj rózsaszín ruhadarabot, vagy alsógatyában verj meg valakit :U :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45416) Atesz8


Atesz8
csendes tag

Sziasztok!

Találkozott már valaki olyan hibával, hogy kifagy a játék ha vinném eladásra az autókat? Elég idegesítő mert így a kocsi is eltűnik... :(((

(#45417) #92888064 válasza Atesz8 (#45416) üzenetére


#92888064
törölt tag

fekete képernyőnél forog a jobb alsó sarokban a loading felirat?
nem fagy le a játék, csak bukod az autókat. nyomsz egy home gombot, és social club haver listán szereplő emberekre tudsz csatlakozni. de tény, hogy bosszantó.

(#45418) Segal válasza Atesz8 (#45416) üzenetére


Segal
veterán

Igen.
Sajna 2 fele is van. Az egyik amit irtak a fekete kepernyo a masik amikor kirak de nem tudsz se elindulni se kiszalni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#45419) Mr.Csizmás válasza Segal (#45418) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a másodikra nem megoldás a mecha hívogatása?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45420) Segal válasza Mr.Csizmás (#45419) üzenetére


Segal
veterán

Azt nem probaltuk. Eddig az egyetlen megoldas de az is csak akkor ha tobb kocsit adtok el egyszerre abba a korbe ha gyorsan megirjatok a chat reszbe hogy valaki jojjon oda es kezdje el kiloni a soforoket az autobol. Ugyanis csak az egyik sofor bugos a tobbi miatta nem tud elindulni. A tobbi a halalaval kijut az auton kivulre ahol be tud szalni es el tudja vinni a kocsit. Sajna aki bebugol annak az ido lejarta utan csak a session valtas marad mert a kuldetes utan is bugos marad. Nem tud mozogni es halhatatlan lesz. Komolyan sok mindent megprobaltunk de semmi. Hiaba jottek nekem kocsival, raketa auto turbinajaval, kilovessel semmi eredmeny. Nem ertem az autolekeressel mivel lennenk elorebb de ha megirod es legkozelebb is bebugolok kiprobalom de kizartnak tartom hogy mukodik. Sajna csak a tobbi auto mentheto ha van egy segitokesz tars aki kilovi a soforoket.

Ja kozbe sejtem mire irtad a mechat mert azt hozza helyre a nem mentes dolgot. Megprobalom ha legkozelebb igy jarok de nem hiszem hogy erre jo lesz.

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#45421) Atesz8 válasza #92888064 (#45417) üzenetére


Atesz8
csendes tag

Ez az, hogy nem forog. Csak befagy. Vagy a másik, hogy csak fekete képernyő.Érdekes hogy csak akkor ha eladnám az autót. Néha összejön az első eladásnál de a 2. esélytelen, kifagy. :(

(#45422) HoldChore


HoldChore
tag

Tegnap volt egy kis harc idegenekkel. Az normális, hogy én 3x eltalálom a távcsövessel és ott ácsorog majd lő egyet és én meghalok? Mondjuk ment lejjebb az ereje valamennyit. De géppuskával lőttem akkor meg alig. Rajtam is volt heavy mellény de akkor is lepuffantott messziről egy lövéssel sokszor. Feléledés után 1 mp-el. Csak akkor nem, ha épp egy ház volt kettőnk között. Erre mondták neki, hogy csaló. De utána őt lőtte valaki más, és arra ő mondta, hogy csaló. 150-es volt, meg a klántársa is. Egyszer sem tudtam megölni őket, pedig aztán soroztam néha.
Ennyire noob vagyok még harcban? Mondjuk már kezdem megtalálni a megfelelő fegyvert gyorsan.
Arra is gondolok, hogy mivel full felbontásban játszom, így nem veszem észre olyan hamar az ellenséget, mint ők engem. Kipróbáltam alapon is, úgy sokkal jobban látszanak, na de hát hadd dolgozzon a kártya.
De volt ott egy másik is. Az csak ott állt hiába lőttem nyakon 3x, Megmozdult, tehát eltaláltam, mert 2 méterre voltam. Ekkor megmozdult és kinyírt. Később ugyanő ott állt az út közepén a golyózáporban, majd telerakta az utat neonszínű motorokkal.
Aztán lehívott egy hatalmas AirCrane helikopter és elrepült vele :) Soha nem láttam még ilyet a játékban.
Elég szórakoztató volt :) De csak elsőre, mert nem csípem a csalókat én sem.
Tegnap egy harckocsi esett be az MC irodámba.
Én is kaptam 250000-et, immár harmadszor november óta mikor megvettem a játékot.

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#45423) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Azonnali segítségre van szükségem! b.nöm accját feltörték és átírták az accját
Az alábbi üzenetet kapta

"The email address for your account Goyote has been updated. You will no longer receive email for this account at lt.hawkins@hotmail.com . Email will now be sent to hayper_pan@mail.ru instead."

Az accját megtaláltam orosz lopta el még a nevét is átírta

https://socialclub.rockstargames.com/member/fantom621337/games/gtav/pc/career/overview/gtaonline

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#45424) Wiz Khalifa válasza ProgenXL (#45423) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Szerintem itt csak a Support-nak tudtok írni. De amúgy ha költött a pénzéből, eladott ezt-azt tudtommal nem tudják "vissza" szerezni. :(

Amúgy ebből is látni hogy ruszki volt az elkövető: mail.ru

De azt nem értem miért jó ez. Oké. Ellopja az accot stb... elkölti a pénzét az usernek de ha visszaveszik az accot akkor az szívja be a legjobban akié volt az acc...

Viszont akkor mizu van ha egy olyantól lopja el aki nem lépett már be fél éve vagy 1? Mert annak fel se tűnik és ki tudja meddig használja a mocsok...

Smoke some weed nigga!

(#45425) Segal válasza Wiz Khalifa (#45424) üzenetére


Segal
veterán

Nyilvan eladja es akkor abbol neki azonnal van penze a vevo meg szivni fog...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#45426) Wiz Khalifa válasza Segal (#45425) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

De milyen már az hogy accot adnak el... Meg ki akkora hülye amúgy hogy accot vegyen. :DDD

Ha nincs elég pénze a teljes játék árára kuporgasson. :)

Smoke some weed nigga!

(#45427) tomazin válasza ProgenXL (#45423) üzenetére


tomazin
veterán

Írj azonnal a supportnak, hogyha esetleg bannolják bármilyen okból akkor visszakaphasd az accot.

Más:
Csatlakozhatok a PH-s crewhoz? 35ös vagyok, nagyon sok közöm még nincs a játékhoz, amíg meg nem születik a gyerkőc addig kb. minden nap játszom.

(#45428) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Visszaírt a rendszer tehát sikerült elküldjük, de ezt a részét nem nagyon értjük. Akinek volt már hasonlóval dolga az írhatna.

"Your request (#8609969) has been received, and will be reviewed by our support team. To review the status of your request and add additional comments, follow the link below.

http://support.rockstargames.com/hc/requests/8609969

You will need to log onto Social Club, Rockstar’s free community service which offers access to special in-game bonuses and exclusive online features, or create a new Social Club account. You can also respond directly to this email and your comments will be added to the ticket."

meg egy halom sablon szöveget.

Elvileg akkor social account-ba kéne ezt nyomon követni? De eleve nem abba küldtük el mert be sem tud lépni.
Akkor most mi van? A jegynek a számát tudjuk 8609969

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#45429) Locutus válasza ProgenXL (#45428) üzenetére


Locutus
veterán

"or create a new Social Club account. You can also respond directly to this email and your comments will be added to the ticket."

vagy csinálj új social club accountot (amivel bejelented), vagy válaszolgass csak emailre, és ezeket hozzáadják a tickethez.

[ Szerkesztve ]

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#45430) ProgenXL válasza Locutus (#45429) üzenetére


ProgenXL
őstag

Azt nagyjából tudom mit akar, csak nem értem pontosan.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#45431) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Egyenlőre a szöveg elküldve és várunk. Holnap majd az e-mailre írunk hogy mi a helyzet vele.
Szóval várni kell..

Gunner for life

(#45432) fcbarca


fcbarca
őstag

sziasztok.kilehet valahogy kapcsolni a sebességlimitet?több milliós full tuningolt sportautóm csak 120-al megy.. :U

(#45433) ProgenXL válasza fcbarca (#45432) üzenetére


ProgenXL
őstag

nem

Gunner for life

(#45434) Segal válasza fcbarca (#45432) üzenetére


Segal
veterán

Allitsd at merfoldrol kilometerre a mutatot es lesz az 200 is:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#45435) ProgenXL válasza fcbarca (#45432) üzenetére


ProgenXL
őstag

ha a műszerfali sebességmérőt nézed, az mph-t mutat mindig. Így az nemfog feljebb menni. :D

Gunner for life

(#45436) Plata válasza ProgenXL (#45431) üzenetére


Plata
félisten

Visszaszokták adni az accot,de sajnos valószínűleg le lesz nullázva a kari.
Legalább is azt mondta akinek ellopták ruszki tetvek és visszakapta hogy nullázták az accot.

(#45437) ProgenXL válasza Plata (#45436) üzenetére


ProgenXL
őstag

Shark card vétel is van rajta nagyon ajánlom hogy az maradjon meg rajta.
De hogy azon kívül minden nullázva legyen hát =/ jobb mintha végleg elveszne,,

Gunner for life

(#45438) Wiz Khalifa válasza ProgenXL (#45437) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nem azt mondtad te is régebben hogy "játékbeli" pénzt nem veszel valós pénzért? :DDD

Smoke some weed nigga!

(#45439) ProgenXL válasza Wiz Khalifa (#45438) üzenetére


ProgenXL
őstag

Nem én vettem. Nem az én accom. :)

Gunner for life

(#45440) Wiz Khalifa válasza ProgenXL (#45439) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Jah. :)

Smoke some weed nigga!

(#45441) tomazin


tomazin
veterán

Ezt a nullazast nem igazan ertem. Blizz jatekokkal jatszottam eddig es amikor visszaallitani kellett akkor voltak menteseik. Buktal dolgokat, de volt mentes. Nem ismerem meg r* nal hogy mennek a dolgok, de egy sima acclopast nullazassal oldjanak meg....

Van itt is esetleg softauthenticator? Illetve hogyan sikerult az accvesztest elerni? Mire kell figyelni?

(#45442) Plata válasza tomazin (#45441) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom hogyan működik,másik fórumba írták be hogy ellopták accountját,de visszakapta,viszont online profilját lenullázták.

(#45443) CactuS válasza tomazin (#45441) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Itt ha csalnak az accounttal, akkor teljes wipe jön vagy perma ban. És általában a 2-5 dollárért adott accountok moddoláshoz kellenek, így jó esély van arra, hogy üresen kapja vissza az accountot.

Más. Ki merrre lakik CEO/garázsügyileg? Én jelenleg a Maze Bankban vagyok, de 2 dolog idegesít: a kocsifeljáró elég béna, hogy a felüljáróról megközelíthető, levegőben meg egyrészt baromi magasan van a bejárat, ráadásul délen ott van az a randa épülő toronyház, így gondolkozom a költözésen.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45444) #81556480 válasza CactuS (#45443) üzenetére


#81556480
törölt tag

az a toronyház 2013 óta épül, nemtudom mikor lesz kész, egy darabig ne számíts rá. ;]

(#45445) Kelecar válasza CactuS (#45443) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Én a Maze West-ben lakok :D Több szempontból is jó választás volt nekem:
Egyrészt ez a legolcsóbb, valamint mellette van a Del Perro Heights-i apartmanom és a városi kokó gyáram is. Egyenes út vezet tőle a reptéri lsc-hez ahol van az autó raktáram, a nagy ládás raktáram (+ útba esik arrafelé a 2 kisebb raktáram is) és még 1 10-es garázs is van ott. Körülötte van egyébként store, ammo nation és még ruha bolt is.
Szerintem az egyik legjobb választás :)

[ Szerkesztve ]

(#45446) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Az ellopott karakter neve Goyote. ph crew-ban van. Tehát ha az a mocskos tolvaj felmenne vele és bajt okozna előre is szeretném jelezni hogy nem mi vagyunk azok. De egyenlőre még nem játszottak vele. Reméljük így is marad amíg vissza nem kerül hozzánk.
Megértést köszi.

Gunner for life

(#45447) CactuS válasza #81556480 (#45444) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, néha lesem a munkásokat, hogy támasztják-e a lapátot, mert idehaza is így halad a meló. ;]

Kelecar: Mase westnél egy kicsit fapados a kilátás. Lombanknál talán a legjobb, félig tengerparti, viszont a garázsbejáró baromi meredek. Arcadiusban bejön maga az épület, mégse olyan magas, mint a Maze, plusz az utcáról lehet a garázs felé befordulni. Tetszik az oszlopos előcsarnok a garázsig, kérdés, hogy nem unok-e rá, mint a Mazenél, hogy a felüljáróra kell folyton felmenni.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45448) ProgenXL válasza CactuS (#45443) üzenetére


ProgenXL
őstag

Maze west irodára cseréltem a Towert :)
Az jobb helyen van. szerintem. A Tower nagyon bent volt a város közepében.
Így azonban hogy olcsóbbra cseréltem még pénzt is kaptam vissza. :) Valamint sok tagnak van ott, tehát nem vagyok annyira egyedült mint a Toronynál voltam. :)

Gunner for life

(#45449) malibu


malibu
tag

Sziasztok!

Nem tudom jó helyen járok-e, de lenne egy kérdésem.
Filmet szeretnék csinálni. Most próbálgatom a szerkesztőt. Nem tudjátok hogy lehet sok szereplős filmet készíteni? Egyelőre csak a játék közben felvett videóimból tudok szerkesztgetni, de láttam pl, hogy a top gun elejét is megcsinálta valaki. Úgy rakta fel, hogy mellette megy az eredeti filmrészlet is. Minden szereplő animációval együtt megvan az anyahajón + a repülők is ugyanúgy jönnek mennek.
Ha nem tudjátok, akkor nincs esetleg valami másik magyar fórum ahol kifejezetten ezzel foglalkoznak? Hol érdemes érdeklődni?
Előre is köszi!

(#45450) ProgenXL válasza ProgenXL (#45446) üzenetére


ProgenXL
őstag

Javítanom kell az előző hozzászólást utólag. Természetesen nem Goyote a neve már, hanem Fantom621337. Erre nevezte át.

Gunner for life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.