Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45851) bluuzia válasza #81556480 (#45849) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Engem is érdekelne.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#45852) bryant56 válasza #81556480 (#45849) üzenetére


bryant56
aktív tag

Én is benne lennék.

(#45853) Kiskokó


Kiskokó
veterán

tadáá kész is a csapat! zsa toljátoK!!!!!!!!!! :Y :))

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#45854) ProgenXL válasza #81556480 (#45849) üzenetére


ProgenXL
őstag

Csináljátok amíg minden glitchet ki nem javítanak benne. Ahogy tették ezt a kurumával ps finalban.
Bár nem mintha kiskapuk nélkül olyan nehéz lenne.

Valamikor én is rászánom magam de ahhoz még kell egy kis idő.

Nektek sok sikert!

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#45855) gyugyo79 válasza ProgenXL (#45837) üzenetére


gyugyo79
addikt

Elgondolkoztál, hogy ezeket honnan szedtem ennyi mindent, remélem nem feltételezted, hogy kitaláltam? Amit tévedtem mert emlékezetből írta, hogy nem a Baller van még nálam akcióban hanem a XLS.
A vicc hogy most vissza léptem és nálam még mindig így néz ki a weboldal ja kipróbáltam ennyiért meg is vettem a FMJ -t ...
Kép, Kép

[ Szerkesztve ]

(#45856) ProgenXL válasza gyugyo79 (#45855) üzenetére


ProgenXL
őstag

Elnézésedet kérem. Lefievel ketten néztük át a leárazásokat és egyikőnknek sincs leárazva a képen látható. Ahogy a hivatalos oldalon sincs említés róla. Lehet hogy a játék megtréfálta valamelyikőnket de amit írtam azt maximális utána járás után tettem. :)

Esetleg más is megnézhetné hogy neki mit mutat. De szükség esetén csatolok majd képet ha nincs változás azóta.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#45857) ProgenXL válasza ProgenXL (#45856) üzenetére


ProgenXL
őstag

Valamint itt sem tesz említést róla

"Warstock Cache & Carry, Legendary Motorsoport: A teljes ár negyedét engedik el a Turreted Limo, a Buzzard harci helikopter és a Cargobob, valamint a Pegassi Osiris vásárlásakor"

Tehát én sem kitaláltam :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#45858) Segal válasza ProgenXL (#45856) üzenetére


Segal
veterán

Nekem is azokat mutatja mint neked. Tulajdonképpen édes mindegy nekem hogy ez vagy az mert ezek közül csak Cargobob meg a Páncélozott limo nincs meg de azokat nem is nagyon tervezem megvenni.
Persze azért 3-4 autó vásárlás biztos lesz de inkább gyüjtögetek picit mert a következő update tutira a valentinos lesz :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#45859) Plata válasza Segal (#45858) üzenetére


Plata
félisten

Valentine update nem szokott drága lenni,max az autó az olyan 900 ezer körül van azt hiszem.

(#45860) tomazin


tomazin
veterán

az mennyire jo gondolatmenet, h most felaron megveszem a legdragabb ceo irodat, majd amikor visszamegy teljes arra akkor valtok a legolcsobbra es visszakapok 2m-t. (ha jol tudom 3 a legdragabb es 1 a legolcsobb)
vagy R-ek tuti megelozik az ilyen okoskodast?

[ Szerkesztve ]

(#45861) HussarF válasza tomazin (#45860) üzenetére

Ha váltasz, akkor elvileg az árnak a felét kapod vissza. szóval, ha ez í]y működik, akkor fél milla lenne a hasznod. Ebből vond le azt, hogy buksz azzal is, hogy átváltasz a mostani irodádról is. Plusz a fene tudja, hogy tényleg a teljes árból számítja-e a majd a visszatérítést, vagy csak abból, amennyiért ténylegesen vetted.

(#45862) Mr.Csizmás válasza tomazin (#45860) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

4 miska a legdrágább, ami most 2 pénz féláron, a legolcsóbb meg 1 pénz (vagyis most fél pénz), kérdés hogy számítja be, teljes áron, vagy akciósan. (utóbbinál nem lenne olyan jó üzlet, mert többet kell fizetned rá)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45863) Anulu79 válasza Mike (#45820) üzenetére


Anulu79
addikt

Továbbra sem vagyok biztos benne, hogy értelek. De én a jó időben nem fogok a gép előtt punnyadni. :DDD Max. este ha már egyedül vagyok.

(#45864) tomazin


tomazin
veterán

nincs jelenleg ceo-m.
az a baj bikersből a legolcsóbbat vettem mindenből (arra volt most akció), így nem tudom megnézni, hogy hogy adna vissza

illetve jelen pillanatban 2M-m van összesen és még a buzzardra is fáj a fogam, bár ha ebből visszajönne minden amit számolok akkor a buzzardot ráérek megvenni, hiszen azon a kedvezmény elég kevéske ahhoz képest amit nyerhetek.

de azt akkor ugye jól gondolom, hogy amikor váltasz, akkor teljes összegeket ad vissza, nem csak a felét vagy ilyesmi?

[ Szerkesztve ]

(#45865) CactuS válasza tomazin (#45860) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Emlékeim szerint autóknál a vásárlási árat nézi, nem az aktuálisat. Tehát fixen bukod a felét.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45866) gyugyo79 válasza ProgenXL (#45856) üzenetére


gyugyo79
addikt

Elnézést én azt hogy nálad azok vannak amit írtál azt 100% gondoltam, mert láttam, hogy online vagy így nem gondolom, hogy ne látnád + RS weboldalán is jártam, de nálam sokkal több minden akciós pld. a Besra (repülő) is 862.500$.
De mint láttad én a saját játékom alapján írtam be ide azt amit én láttam.
Sőt az is megfordult a fejembe, hogy csak a weboldal mutat valamit rosszul de valójába nem is annyi ezért vettem az FMJ -t meg mert az nem volt még meg a többi igen.
De még most reggel is így van.

(#45868) tomazin


tomazin
veterán

Nem igazán sikerült rájönnöm mi a különbség a cargobob és a cargobob jetsam között, de redditen van érte sírás, úgyhogy aki meg akarja venni nézzen utána.

Mod:
Itt van az offical post, hogy mi van akcióban.

[ Szerkesztve ]

(#45869) CactuS válasza tomazin (#45868) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A festésen kívül semmi különbség. Annyi, hogy azért sírnak, hogy nem mindkettő akciós. Ez ilyen.

gyugyo79: Remélem ez nem valami personal discount előszele. Érzékeli, hogy melyik járgányt nézed meg többször vagy mid nincsen és arra dob be kedvezményeket. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45870) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Pacific Standard új WR, ha minden igaz: 7:53. Érdemes megnézni, hogy honnan ugranak a motorokról. (Csak azt a nyamvadt videót el lehetne nyomni...)

Plusz aki sok autót ad el, annak egy érdekes infó:

30 a day. Once you hit it goes down to 10 a day, and keeps going down until you're at 3 a day. Hit the limit there and you're stuck on 3 cars a day for 4 months. Do it again, +4 more months.

Azaz, ha napi 30 autót adsz el, akkor többet nem tudsz, ezután napi 10 lesz a limit, majd leesik napi 3-ra. Ez egészen 4 hónapig tart, ha közben megint eléred a limitet, akkor megint +4 hónap.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45871) CactuS válasza CactuS (#45870) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Bocs, találtam egy frissebbet és sokkal részletesebbet:

Autó eladási limit:

Az autó eladási tier limiteket a Glitch és dupe ellen hozta be a rockstar. Az alap periódus 30 óra, nem 24, de ezt tudják állítani a rockstar oldaláról tunables-ön keresztül. A 30 óra az első eladott autótól ketyeg. A jelenlegi limit elvileg 40 autó 30 óra alatt, de nem ajánlott 9-nél többet eladni. Mindig legyen 7 perc szünet az eladások között (vásárolt autókra nem vonatkozik a 48 perces limit), ezt kihagyva csökkenni fog az eladható autók száma.

Szintek:

Alap szint: Daily max 40 db (jelenleg, állítható bármikor a Rockstar oldaláról), de ne adj el 9 db-nál többet.

LEVEL 1 - 10 autó per 30 óra
LEVEL 2 - 8 autó per 30 óra
LEVEL 3 - 6 autó per 30 óra
LEVEL 4 - 5 autó per 30 óra
LEVEL 5 - 4 autó per 30 óra
LEVEL 6 - 3 autó per 30 óra
LEVEL 7 - 3 autó per 30 óra (utolsó figyelmeztetés)

Utolsó figyelmeztetés utáni első büntető szint:
2 autó 30 óránként 9 hónapig (!). Nincs visszavonás jelenleg*
Büntető szint level 2:
1 autó 30 óránként 9 hónapig (!). Nincs visszavonás jelenleg*

*Nincs elég infó a büntető szintekről, ennek a tesztelése nagyon sokáig tart, így a legjobb, ha elkerüljük ezt a szintet. Ezeket nemrég hozták be és ezek levétele a Rockstar jóindulatán múlik per pillanat.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45872) HussarF válasza CactuS (#45871) üzenetére

Eddig azt hittem, hogy CEO eladásról beszélsz, de akkor ez most csak a sima LSC-s?

(#45873) gyugyo79 válasza CactuS (#45869) üzenetére


gyugyo79
addikt

Hát lehet próbál olyan ajánlatot adni ami érdekelhet esetleg, mert az alap akció az nálam miután megvettem már mindent nem sok pluszt adott volna. A Besra-t viszont így rögtön megvettem ahogy kiszúrtam, csak igazábol nem figyeltem mennyit von le. De hajnalba amikor vissza léptem az FMJ - nél már figyeltem az ennyiért elfér.

(#45874) CactuS válasza HussarF (#45872) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, ez sima LSC. A CEO és utcai autó eladásnál alapból van limit, ott nem is tudsz egymás után eladni. A netről vásárolt autóknál nincs ilyen limit.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45875) gyugyo79 válasza CactuS (#45874) üzenetére


gyugyo79
addikt

Ez annak szívás aki úgy váltott karaktert mint te, hogy a másiknál ott áll autóban egy halom lé.

(#45876) CactuS válasza gyugyo79 (#45875) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Részben. Mondjuk nekem azt a karaktert sem volt még szívem kipakolni, ott áll bent mind az 50 autóm. Ez valójában tényleg a dupe-ot használóknak szívás, mert ha a rendszer nem fogja meg őket a csalásért, akkor simán bekorlátozza a túlságosan mohó játékosokat.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45877) HussarF

A PS-nél tök mnidegy, hogy hogyan jutunk a hajóhoz? Azok a checkpointok csak szívatásnak vannak? Tegnap a nyugati autópályán kiautókáztunk a kanyonig, majd ahogy egyre közelebb értünk a hajóhoz (kb. 150m), elkezdte beadni a checkpointokat. Mire a hajó mellé értünk, már ki is pipálta az összeset és csak be kellett pattanni és kihajózni. Ez minden esetben így van? mert lényegesen leegyszerűsíti a történetet.

(#45878) Plata válasza HussarF (#45877) üzenetére


Plata
félisten

Mehetsz amerre akarsz,egyből a hajóhoz is.Csak akkor lesz 5 csillagos körözésed,de ha elmész a hegyre akkor lejön,de akkor sem kell követni,van rövidebb út.

(#45879) CactuS válasza HussarF (#45877) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A legelején a motorig kell mindenkinek elmennie, utána már opcionális, hogy ki merre. Lejjebb linkeltem a WR-t, ott is elég egyedi útvonalon mennek.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45880) gyugyo79 válasza HussarF (#45877) üzenetére


gyugyo79
addikt

A motorokig nézi, hogy mind elmenjetek, de jelzi is annak aki nagyon rossz felé megy, hogy távolodik a kötelező ellenőrző ponttól és baj lesz (kivéve amikor nem és csak onnan tudjátok meg, hogy kimaradt, hogy kezdhetitek elölről). Legalábbis régen a mostani javítás előttig így volt.
Ezért kelet Kurumával végig vinni a bankban maradókat a kötelező körön az elején amikor még az működött.

[ Szerkesztve ]

(#45881) Anulu79


Anulu79
addikt

Az mitől van, hogy nem akar adni a rendszer küldetéseket? Valami miatt nem látom őket. Még nagyon az elején vagyok.

(#45882) HussarF

(#45879) CactuS
A motorossal az a baj, hogy elég egyetlen hiba és nagyot lehet esni a motorral. Amikor criminal mastermind-ra megy az ember, az nagyon nagy kockázat. Hétfőn majdnem meglett a CM, az utolsó utáni pillanatban buktuk el. PS-en voltunk, 2 motorral mentünk, nem öltünk civilt, nem jött a NOOSE. Már fent voltunk, ahol le kell ugrani, a másik motoros csapat már repült is. Én még leszálltam ellenőrizni, hogy tényleg van-e ernyőm (én voltam az egyik motorvezető). Az időből már alig több, mint 1 perc volt csak, a társam mondta, hogy siessünk, meglesz még az. Mondom legyen. Nem tudtam pontosan ,hogy a sziklaperem alatt mi jön, nagyon rég csináltam PS-t és akkor is csak szaladtunk Kurumával. Azt hittem sokkal meredekebb. Nekilódultunk, de nem volt nagy hely nekifutásra szóval nem nagy lendülettel buktunk át a peremen, akkor láttam, hogy szar van a palacsintában, a fal az aránylag lankásan fut le és rá fogunk érkezni. Gyorsan ugrottunk le a motorról, hátha kinyílik még az ernyő időben, de a falnak csapódtunk. Még ezt túléltem volna, de a motor valamiért ahogy mellém érkezett, berobbant és meghaltam. Gondolom ez valami scriptelt dolog, mert a járművek nem nagyon robbannak fel egy kis zuhanástól. Na mindegy, ordítani tudtam volna ezek után. Mondjuk ordítottam is. Újrakezdtük, aztán legkésőbb hétvégéig meglesz most már tényleg. Kell az a 10 milla :)

De a PS-nél a motort kihagyjuk. Valószínűleg az lesz, hogy hívjuk a NOOSE-t és egy páncélozott teherautóval megyünk. Egyedüli kockázatos része ennek a motorokig eljutni, sokkal több a rendőr. De azért az sem annyira vész, mint motorral bukni egy nagyot.

[ Szerkesztve ]

(#45883) Kiskokó válasza ProgenXL (#45854) üzenetére


Kiskokó
veterán

Szerintem azt nem fogják kivenni se a PS ből a DC-zést.

Ez nem is Glitch szerintem hanem alapvető "védelmi" mechanizmus...(biztonsági lépés)

Ha ezt kivennék botrány lenne... mert ugye DC-zni nem csak a vége előtt lehet és ugye eredetileg nem szándékos lenne...
Akit tényleg ledob és és tényleg a vége előtt 1 perccel nem szándékosan ( ilyen is volt nem egyszer)
és bukná az egész Heistet kezdhetné elölről lenne felháborodás.
Dettó CM-nél.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#45884) CactuS válasza Kiskokó (#45883) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

PS DCzést nem vették ki, viszont cserébe adhatnak érte ban-t. Redditen, RS fórumon is volt rá példa, hogy ezzel farmoltak, aztán reggelre kaptak egy kis pihit.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45885) Kiskokó válasza CactuS (#45884) üzenetére


Kiskokó
veterán

Várható volt :)
Én kb 2 hónapja nem PS-eztem :D Még mindig megvan a finálé amit , Dawe , Norbyte és brayen-el nyomtunk :D hahahahahah :D hires finálé lesz ha egyszer befejezzük :D

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#45886) Gawamatsu válasza Kiskokó (#45885) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

...ha befejezzük egyszer.

(#45887) HussarF

Ha becserélek egy high-end apartmant egy másikra, akkor az előző garázsában álló járművekkel mi lesz?

(#45888) CactuS válasza HussarF (#45887) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az adott létszámig viszed magaddal, ha kisebb, akkor az hiszem szétszóródnak a szabad helyeken. Ha nincs hely, akkor nem tudom biztosra.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45889) Logitech válasza CactuS (#45870) üzenetére


Logitech
aktív tag

Amikor indítja a stoppert van olyan játékos amelyik már a motoron ül. Ha a játék által kiírt 8:01-et nézzük annál meg van jobb majdnem ugyan ennek a csapatnak ott 8:00 a játék számlálója, akkor ott a saját mérésnek még kevesebbnek kéne lenni.

(#45890) CactuS válasza Logitech (#45889) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem ismerem a szabályokat, gondolom onnantól kéne indulnia, amikortól mindenki a motoron van. Fene tudja, de gyorsnak gyorsak és kuruma nélkül tolják, azért is linkeltem. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45891) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Nemrég kezdtem csak online-ozni. Ami feltűnt, hogy néha a karakterem kinézete valamiért megváltozik, pl. ma kissé sebhelyes lett az arca. :DDD Ez így oké, vagy valami bug?

(#45892) ghiottone válasza CactuS (#45890) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Tegnapelőtt megnéztük kuruma nélkül és így jobban tetszik a finálé. Csak a motoros ugratásnál elsőre az egyik csapattagot kinyírta egy fa :D + Mivel nem lőttünk menetközbe a rendőrükre így csak 45-50 ezer volt a veszteség, de ugye utána újrakezdésnél már a csökkentett összegből indított :(

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#45893) Plata válasza Hauptmann (#45891) üzenetére


Plata
félisten

Ha meglövik vagy egyéb baja lesz,mondjuk lefejelsz vele egy oszlopot akkor megsérül.

(#45894) Hauptmann válasza Plata (#45893) üzenetére


Hauptmann
addikt

És elmúlik? :DDD

(#45895) Plata válasza Hauptmann (#45894) üzenetére


Plata
félisten

Idővel igen.
Ha mociról lerepülsz és felmosod a betont akkor csúnya sebeket tud szerezni.
Főleg ha a mociról lerepülsz és telibe nyomsz egy oszlopot. :DDD
Én amilyen profi motoros vagyok csak 4 kerekű motorral merek közlekedni,a kétkerekűeket rövid úton töröm.
Olyan profin motorozok amilyen profin leszállok repülővel,képes vagyok a saját fejemre esni repülővel és helivel is. :C

[ Szerkesztve ]

(#45896) Hauptmann válasza Plata (#45895) üzenetére


Hauptmann
addikt

Igen, valóban, egy köcsög elütött autóval, akkor szerezhettem a sérülést. :DDD

A freemode event-eket jelzi valamia térképen? Mert én rohadtul nem látom.

(#45897) Ferell84 válasza Hauptmann (#45896) üzenetére


Ferell84
tag

Hallottam régebben olyanokat hogy zuhany + ágyban pihenés felgyorsítja/eltünteti az ilyen sebhelyeket

(#45898) tomazin válasza Hauptmann (#45896) üzenetére


tomazin
veterán

ha olyan amit jeleznie kell (pl dead drop) akkor igen. ha olyan amit barhol megcsinalhatsz akkor nem (pl. legtobb player headshot)

nagyon erdekes a reakcio arra, hogy most 3advesary mod is dupla penz. amig 1volt csak azzal jatszottak. most szinte mindennel, de azzal a 3al alig.

[ Szerkesztve ]

(#45899) Anulu79


Anulu79
addikt

Onlineban van olyan lehetőség, hogy mikrofonon keresztül beszéljek valakivel vagy ehhez egy külső programot kell használni? Vagy netán van olyan gomb ami aktiválja a hangot?

(#45900) CactuS válasza Anulu79 (#45899) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Elvileg van, gyakorlatilag az online játékosok kb. 95%-a nem használja. Az 5% a 12 éves korosztály, akik a mutáló hangjukkal az őrületbe kergették a másik 95%-ot.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.