Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45301) HussarF válasza gabo91 (#45300) üzenetére

Ja, de az Union Depository-nál Bravado Gauntletekkel kellett vinni a cuccot, ami a Dodge Challenger másolata, a filmben pedig Dodge Charger-ekkel, ami ingame a Bravado Buffalo

(#45302) freeknight válasza gabo91 (#45300) üzenetére


freeknight
őstag

A subtle union depository menekülés az konkrétan egy az egyben az Olasz Meló, azt már az FF-ben is csak onnan koppinthatták :D

Ahogy felettem is mondták: manapság már semmi újat nem tudnak kitalálni. :)

[ Szerkesztve ]

(#45303) htc07


htc07
addikt

Sziasztok!

Próbálnék belépni pár napja már a játékba (steames), de nem engedi, a serial-t akarja aktiválni mindenképp.
Kijelentkeztem social clubon, most lépnék vissza, de most meg "this steam account is already linked to a different social club account" hibával nem enged be.

Ötlet? Volt már valakinek hasonló gondja? Nem állítgattam semmit, csak ez az egy accountom van, a SC-t már újratelepítettem.

Neten amit találtam, hogy állítsam át az időt a gépemen, nem segített.

[ Szerkesztve ]

(#45304) Locutus válasza htc07 (#45303) üzenetére


Locutus
veterán

Nekem tegnap csinálta ezt.
Böngészőben bejelentkeztem a social clubba, meg ki. Utána már engedett a steamen keresztül is újra. Nem akarta többé újra aktiválni....

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#45305) htc07 válasza Locutus (#45304) üzenetére


htc07
addikt

sajnos még mindig aktiválni akar.. :(

(#45306) Segal


Segal
veterán

Ma egy vicces kedvű hackerrel futottunk össze egy session-be bluziával :DDD
kép

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#45307) freeknight válasza Segal (#45306) üzenetére


freeknight
őstag

Nekem meg olyan volt hogy minigunos bohócokkal meg tiszti egyenruhás katonákkal (wtf, ilyeneketet nem is láttam még a játékban) pakolta tele a safehouse-om belsejét meg környékét. Ebben az a különösen szép, hogy ha session-t váltasz sem tűnnek el :D Ezért megéri a cheatereknek bannoltatni magukat és megint kifizetni 10-20 k-t a játékra, de ők tudják :D

(#45308) Benir8 válasza Segal (#45306) üzenetére


Benir8
senior tag

Hát ez elég durva, még belépni se lehet, csak a ceo iroda tetéjen helivel léphet be. :D

(#45309) -Faceless- válasza freeknight (#45307) üzenetére


-Faceless-
őstag

Sokan a játék árának kétszeresét fizetik ki arra, hogy legyen egy virtuális hajójuk, amit soha az életben többször nem használnak. Ehhez képest az, hogy hetente vesznek egy új accountot semmi.

(#45310) freeknight válasza -Faceless- (#45309) üzenetére


freeknight
őstag

Ezt szerintem tegyük félre, én sosem vettem shark kártyát, de a topikban biztos sokan megtették már, felesleges flame. Biztos neked is van egy rakás olyan dolog amit megveszel de más teljesen értelmetlen hülyeségnek tart (pl cigi vagy mást ne említsek százezres gép játékra).

(#45311) -Faceless- válasza freeknight (#45310) üzenetére


-Faceless-
őstag

Bocsi, ha félreérthető voltam, nem flamenek szántam csak példával akartam volna mondani azt, hogy a játékosbázis döntő részének maga a játék ára elhanyagolható.

(#45312) MutantZombie


MutantZombie
tag

Eddig pangás volt, vagy most tényleg kicsit több a modder-cheater-hacker-looser, mint korábban?

1., Bannolhatnak azért mert egy játékon belül vagyok annyi ideig egy ilyennel, amíg agyam felfogja, hogy a semmitől lerobbanok a helikopteremmel az égről és páncélszekrényként éledek újra, vagy az égből hullanak a rendőrök és/vagy egyéb jóságok?
Mert igazából szeretnék játszani, de ez a sok agyhalott egyre inkább elveszi a kedvem. Szóval ha a Rockstar nem tud vigyázni a legálisan játszó játékosokra, akkor vagy ne legyen feltétel a Public Session, vagy ne bannoljon majd esetleg olyanért, amiről baromira nem tehetek. Hogy szarna sünt (farfekvésest) az összes olyan, akinek a mások játékának tönkretétele okoz örömöt.

2., Mit kell csinálni a stunt jump-nál?
Az online helyeken az 50-ből megcsináltam 6-t, gond nélkül elfogadta, de találtam még párat és hiába ugratok bármekkorát és érkezem szépen 2 v. 4 kerékre (attól függ mivel megyek), mindig failed. Mit csinálok rosszul? Rossz járművel megyek vagy mi?

Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

(#45313) Segal válasza MutantZombie (#45312) üzenetére


Segal
veterán

A youtube-on megtalalhato egybe mind az 50 ugras ott meg tudod nezni. En mar megneztem de ugyanez a helyzet. Nem tudom mennyinel jarok de mostansag mindig failed... Nekem csak az utolso zold festes vegett kene csinalnom de ha jol emlexem meg 21 vagy 22 hianyzik oda. Egyszeruen nincs turelmem hozza. Majd ha meglesz az osszes auto amit szeretnek (jelenleg 3 hianyzik de elmeletbe holnap jon a specter) akkor lehet elkezdem majd megcsinalni a jumpokat.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#45314) MutantZombie válasza Segal (#45313) üzenetére


MutantZombie
tag

Én is a színeket szeretném feloldani. Magam is megnéztem a youtube-s előadást, de ha ugyanolyan járművel mentem, mint a videóban, akkor is failed lett, ezért úgy voltam vele, mindegy a jármű. De a jelenség úgy látszik nem csak nálam van. Csak kérdés, hogy akkor azokat a színeket hogy lehet feloldani?
Remélem nem az a baja, hogy ezt nem Public-ban próbálom... :-/

Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

(#45315) Segal válasza MutantZombie (#45314) üzenetére


Segal
veterán

Kirart dolog hogy az. Szerintem kicsit ugrunk vagy nem 4 kerekre erkezunk. Biztos millio dolgot nez de marha idegesito amikor az ember mar elkonyvelte hogy ez az ugras olyan jol sikerult hogy illusztracio is lehetne a jovobe aztan jon a failed felirat...
Na ilyenkor szoktam elnapolni a kiserletezgetest.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#45316) gyugyo79 válasza Segal (#45313) üzenetére


gyugyo79
addikt

El kell kezdeni egy videó alapján és végig menni. Nem kell egy nap csak meg kell jegyezni hol hagytad abba így nem marad csak ki megint semmi. Én motorral csináltam meg 49 -et és az 50. -et kocsival ahol az a világítótoronynál kell átugratni és ha nem lesz jó esik a tengerbe a kocsi/ motor (itt volt egy 80k mínusz a biztosítások miatt mire meglett, végül a "sima" -> minden tuning megvan rá de nem a Benny's Sultan nal csináltam meg). Nem csak az a lényeg, hogy honnan ugrattok hanem az is hova érkeztek tehát túl is lehet ugratni meg jobbra-balra is el tud menni ugrás közbe a jármű ... Meg van amikor minden jó mégis faild ilyenkor megint neki kell futni sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#45317) Segal válasza gyugyo79 (#45316) üzenetére


Segal
veterán

Az a baj hogy azt sem tudom melyiket csinaltam meg eddig:) de majd probalkozom.
A legnagyobb "baj" hogy ezt is szivesen csinalna az ember de ebbol nincs penz es kozbe a maradek autokat is szeretne es foleg most hogy meg plusz 25%-ot ad az auto eladasert inkabb gyujtoget az ember. Viszont ha meglesz az osszes tervezett auto plusz min 8-10 millio tartalekba akkor mar sokkal konnyebb lesz elhatarozni hogy akkor egy szabadbapot ugralasra szanok.

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#45318) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Saving Failed tipp

Legutóbbi frissítés óta előfordul hogy egymás után Saving Failed van, és ilyenkor nem enged eladni semmit se, többek között mc gyárat se, ceo garázsból autót sem. Módszer ami bevált kb 7-ből 6x nekünk, az amikor elszeretnél adni, menj ki az utcára hívd a mechanic-ot. Rendeld oda bármelyik autódat és 2-3 mp elteltével Saving successful lesz. Nekem, és Tomának, meg Beni-nek is segített már nem egyszer, nem 100% de legtöbb estben be jön, sok sikert, próba cseresznye. Ott van az autód akkor természetese arrébb kell menned. Kíváncsiságól írjátok meg akinek segített.

(#45319) Triathlete válasza Segal (#45317) üzenetére


Triathlete
senior tag

Csináld végig az egészet függetlenül attól, hogy melyik van már meg. Két óra alatt megvan az egész.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#45320) Daw93 válasza hegyipapa (#45318) üzenetére


Daw93
senior tag

Nekem a hétvégén adta a tippet Gyugyo, eddig egyszer kellett alkalmaznom, működött. :))

GTA Online: Daweee93

(#45321) Benir8 válasza hegyipapa (#45318) üzenetére


Benir8
senior tag

Így van, működött ez a dolog. Próbáljatok ki. :D

(#45322) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Délelött 2 eladásomat is megszívtam.

Az egyiknél kint állt a garázs előtt a tuningolt autó, de nem tudtam vele elindulni. Kiszállni sem lehetett belőle.
Mivel más megoldás nem volt, váltottam sessiont.
Spawn után bementem a garázsba és látom, hogy mehet az export, viszont csak 31 db kocsim volt, az előző eltűnt = mínusz 25000 a tuning miatt.
Gondoltam akkor "eladok" egy másikat.
Tuning megvolt > fekete képernyő, töltés > egy perc után bent állok a garázsban. Leülök a laptophoz, ismét exportálhatnék, de már csak 30 db autóm van. Ez is eltűnt. -25k.
Gondoltam így délelőttre elég ez az ötvenezer bukó, ezért magamban varázsigéket mormolva, szépen kiléptem a játékból és elmentem csinálni egy újabb kv-t.

Lehet, hogy pont leállították a +25%-os eladási hasznot és emiatt történt ez, de akkor is elmehetnek a ...
Remélem délutánra nem lesz ilyen akadály.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#45323) Segal válasza bluuzia (#45322) üzenetére


Segal
veterán

En is megszivtam en meg megtettem a fel tavot es utana connection lost...
Szinten 25k minusz. Csak ugy tudtam visszaterni hozzatok hogy a jatekbol teljesen kileptem. Az az erdekes hogy elotte kb fel oraval siman eladtam...
Sajna ez van most melo estere meg remelhetoleg mar jo lesz csak addigra tutira nincs bonusz:(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#45324) Źşë' válasza -Faceless- (#45311) üzenetére


Źşë'
addikt

nem tudom, az a 60€ azért még ha német fizut is kapnék, nem dobnám a levesbe, inkább tudom elképzelni az illegális copykat, értem ez alatt a lopott játék kódokat, amivel akár mit lehet csinálni...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#45325) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Mai új autó ezt kaptuk :

[ Szerkesztve ]

(#45326) ProgenXL


ProgenXL
őstag

A DLC utolsó darabja
599.000$ az auto és 189.000$ hozzá az upgrade benny.nél.
Egyébként a képen nem annyira, de a játékban szép autó. :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#45327) Daw93 válasza ProgenXL (#45326) üzenetére


Daw93
senior tag

Az a 189 ezres ár a custom-ra alakításért elég kevés szerintem, ebből úgy érzem hogy custom lesz nekem is :D a nerot meg az italit gyárin hagytam, azok úgy jobban tetszettek.

GTA Online: Daweee93

(#45328) -Faceless- válasza Źşë' (#45324) üzenetére


-Faceless-
őstag

Ezek mi vagyunk, a mi felfogásunkkal ez sok, de belépsz egy nyílt lobbiba, és bárhol összeakadsz olyan emberekkel akik ennek többszörösét költik el. A lopott játékok pedig nagyon ritka esetek. Régen még a cod4-es időkben kellett vele számolni, de ma ez közel lehetetlen.
A 60€-t is kijavítanám, mert használt kulcsokat 25€ környékén lehet kapni (usa-ban). Persze tehetősebb emberek csinálják ezt a csalás dolgot, de csak viszonyítási alapként egy átlagos diákmunkás (usa) McDonald's-ban 8-10€-t keres. Egyetlen 8 órás műszakkal tud venni 3 darab használt kulcsot, és ez még a rosszabbul fizető állások közé tartozik egy árufeltöltő ennek 1.5 - 2-szeresét keresi. Arról nem is beszélve, hogy egy alacsony beosztású java fejlesztő 15 perc munkával keres meg 1 használt kulcsot.

(#45329) Plata válasza -Faceless- (#45328) üzenetére


Plata
félisten

GTA V van ahol még mindig az első helyen van az eladási listán.
[link]

(#45330) Benir8 válasza hegyipapa (#45325) üzenetére


Benir8
senior tag

Nem rossz. Customolva hogyan néz ki, képet kérek? :D

(#45331) CactuS válasza Daw93 (#45327) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Remélem javították azt a bugot, ami miatt a custom autók lassabbak voltak (elvileg bejött egy új stat, amit csak a custom autóknál van jelen és hiába a megnövelt motorerő, az új stat miatt kanyarban többet veszítenek, legalábbis Broughy1322 ezt magyarázta).

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45332) Segal válasza Benir8 (#45330) üzenetére


Segal
veterán

Youtube-on hetek ota fentvan a kocsi keress ra.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#45333) gyugyo79 válasza CactuS (#45331) üzenetére


gyugyo79
addikt

Régen te linkeltél ha jól emlékszem egy exel táblát is amibe benne volt minden jármű szépen összehasonlítva, nincs esetleg egy az új járművekkel kiegészítve?

[ Szerkesztve ]

(#45334) Locutus válasza Benir8 (#45330) üzenetére


Locutus
veterán

Customban bőven el lehet rontani :) Elég vad opciók vannak rá...

De alapból szép, és custommal is azért meg lehet hagyni szépnek 1-2 kieggel. Én megveszem.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#45335) CactuS válasza gyugyo79 (#45333) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, ugyanaz a srác készíti, elvileg ez az.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45336) Daw93 válasza CactuS (#45331) üzenetére


Daw93
senior tag

Autós témában én is az ő videóit szoktam nézni, az egyik legjobb a témában

GTA Online: Daweee93

(#45337) gyugyo79 válasza CactuS (#45335) üzenetére


gyugyo79
addikt

Köszönöm, ahogy nézem még nem mérte őket vagy nem rakta még ebbe bele majd megnézem a YT csatornáját is . A motorok benne vannak már ahhoz képest ami nekem volt de a kocsik még nincsenek.

[ Szerkesztve ]

(#45338) bryant56 válasza gyugyo79 (#45337) üzenetére


bryant56
aktív tag

Mindegyikről megcsinálta már a videót:

- Itali, Specter, Comet & FCR
- Nero
- Elegy Retro & Diabolus
- Tempesta & Penetrator

[ Szerkesztve ]

(#45339) drachoHUN válasza gyugyo79 (#45337) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Újracsinálja a teljes videósorozatot. Azzal párhuzamosan fogja frissíteni az excel táblát is elvileg.

Forza JUVE!!!

(#45341) Locutus válasza ProgenXL (#45340) üzenetére


Locutus
veterán

Na, dupla pénz és rp eladásra... akkor most farmolhat mindenki orrvérzésig :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#45342) Logitech válasza Locutus (#45341) üzenetére


Logitech
aktív tag

Eladásra nincs dupla pénz, a ceo-val bekerült járművekkel indított vip work fizet duplán szerintem.

(#45343) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

noob kérdés: sima race-t, egy meghatározottat hogy tudok indítani? a térképen nem mutatja. :F (quick job, random nem nyerő)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45344) #92888064 válasza Mr.Csizmás (#45343) üzenetére


#92888064
törölt tag

"M" menüben elrejtetted az ilyen pontokat (talán hide menu). elvileg ugyanúgy indíthatsz esc menüből (online/job/talán race), mint akármilyen jobot. ez csak tipp, nagyon sokáig telefonon kértem a lesteres küldetéseket is.

[ Szerkesztve ]

(#45345) HussarF válasza Mr.Csizmás (#45343) üzenetére

Online -> playlists és akkor ott összeállítasz egyet, akár 1 versennyel is. De ott tuti azt kapod, ami neked kell.

(#45346) freeknight válasza ProgenXL (#45340) üzenetére


freeknight
őstag

Minden Bennys tuningra akció... pont jókor, tegnap tuningoltam ki fullosra a spectert :D

(#45347) Segal válasza freeknight (#45346) üzenetére


Segal
veterán

En is:)
Viszont a ceo garazs dekort elkapkodtam:(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#45348) Logitech válasza Logitech (#45342) üzenetére


Logitech
aktív tag

import/exportal bekerült rump buggy meg boxville-re gondoltam

(#45349) Laraxior válasza freeknight (#45346) üzenetére


Laraxior
titán

Az amúgyse volt olyan drága most :N

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#45350) freeknight válasza Laraxior (#45349) üzenetére


freeknight
őstag

Nem volt drága persze, bár ez nem super, csak sports kategória.
De azért ha ma csinálnám még ennél is olcsóbb lenne :DDD .

Segal: sajnos sose találtam feleslegesen 1 millót, hogy egyáltalán a 20 kocsis garázst megvegyem az irodába... persze azt most sem akciózták :(

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.