Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36945) geckowize


geckowize
őstag

Na sracok, vegre valahara sikerult megcsinalni a Criminal Mastermind challenge-et.
Tegnap toltuk le a ps-t, osszeszoritott farpofakkal, 40 litert izzadtam ulve, de sikerult. A signalos misszional szerencsere tudtuk vinni az ambulance helit, azonban a 4. tag nem birt mar beulni, ugy hogy vittuk avi schwartzmant is, aztan en hulye azt tanacsoltam neki, hogy menjen jetskivel lerazni a rendoroket, majdnem bukta lett, mert ugy tudom, ha a szigeten maradt volna, oda mar nem jonnek a zsaruk...

Masik a convoy volt amitol feltem, termeszetesen megint bebugoltak a helik, de 5 heavy sniper lovestol felrobbantottam az elsot, az utana jovo ketto meg ahelyett, hogy bement volna a textura ala es alulrol felrobbantott volna, egy ido utan eltuntek...

Aztan a bikesnal amikor loptuk a lectrokat, mondtam mindnekinek, hogy kovessenek, tudok egy jo utaz, aztan a jatszoteren at levittem oket veletlen az autopalyara ahol szepen leesegettek a motorrol a tarsak, az is szep volt...

Finaleban meg bentmaradt a hacker, szepen vegigvittuk 3an a garazsig, eleg neccesen mert az egyik kozulunk keves levelen van es 4 armorja volt csak, ugyhogy szepen el is fogyasztotta. A garazs nem bugolt be meglepo modon, beengedett elsore, mondjuk utana a hulye iranyitas miatt veletlen kimentem kuruma nelkul gyalog, de masodszor is gond nelkul visszaengedett. Elmentunk a hackerert es jott a nem vart dolog: out of range-t irt neki mikor eltavolodtunk a banktol, aztan visszaszamolt es fail. Szerencsere nem volt gaz, mert utana a motorokhoz spawnoltunk es egyutt mentunk immaron a kurumaval gond nelkul. Amikor a dinghybe at kellett szallni az volt meg az utolso megprobaltatas, mert 10 noose terepjaro lott minket, az egyik csapattars meg elkezdett buvarkodni mert nem tudta iranyitani a karaktert :)) De vegul felszallt aztan sikerult.

Mar legalabb 3 mikulast el is koltottem t20ra meg stirling gtre, de sztem itt megallok, mert ugyis megvan mar minden classbol a legjobb race-re. Amugy a regebben emlegetett offroad kerekeket kiprobaltam, jelentem, szart sem ert, taxiing race-en egy non-offroad kereku, ugyanugy maxra tuningolt t20 siman behoz, leeloz, aszittem azert ennel latvanyosabban javit. Meg arra is sikerult rajonnom, hogy egy banshee 900r meg egy t20at is lazan elver ilyen mapon ahol sok az egyenes es keves a kanyar...

A masik h haver sabre turbo customjebe optikai tuningot is rakott a maxra tuningolas mellett es o is lazan lehagyott, igy, hogy nekem csak belso tuning volt az esszeru optikain kivul + offroad kerek... Szamit az is, hogy van custom szines ekszij, vagy miaszar? :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.