Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37501) ProgenXL válasza Mike (#37500) üzenetére


ProgenXL
őstag

azt még én sem tudom. nem nagyon ismerem még ki magam ebben a frissítésben egyenlőre.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#37502) Plata válasza Mike (#37500) üzenetére


Plata
félisten

Sràcok drog hazaszàllìtàshoz 2 csapat kell asszem.Földi csapat aki megkeresi a drogot valami pàncélozott szarral.Ha megvan az autó cargobob-al felkapja valaki és elszàllítja haza.Asszem pont maradt pénzem még cargobobra,pàncélozott kamionom és hajóm màr van.
Bàr drog lopàsban semmi hasznuk,a làdàk egy szutyok furgonban vannak,és azzal kell hazamenni.
De ha felkapjuk cargobob-al akkor könnyű.

[ Szerkesztve ]

(#37504) negyven2


negyven2
veterán

Van egy alternatív megoldásunk a erre az updatere. Olyan publicot kell keresni ahol egyedül vagy.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#37505) Plata válasza negyven2 (#37504) üzenetére


Plata
félisten

Ha van olyan.
De jó ötlet.
Csak ha talàlsz is pàr perc és bejönnek pàran.

(#37506) Dogengar válasza Mike (#37500) üzenetére


Dogengar
aktív tag

"lent van megoldás" te is nem gyári beállítás szerintem használod a fórumot? :D

(#37507) csatarid


csatarid
csendes tag

Hogyan lehet felvenni haverokat a csapatba?

Ryzen 5 7600x, MSI MSI MAG B650 TOMAHAWK, SAPPHIRE Radeon RX 7800 XT 16GB NITRO+, CORSAIR 2x16GB 6000 Mhz, SEASONIC FOCUS GX 750 GOLD, Cooler Master HAF XM, Kingston KC3000 2TB SSD,

(#37508) pokers


pokers
senior tag

Most olvastam a videókártyás topikban, hogy a mostani frissítéssel jött egy anticheat, ami elkezdte bannolni az MSI AB használókat :Y
Nem tudom mennyire igaz, én nem használom...

(#37509) CactuS válasza pokers (#37508) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Melyikben? Ez engem is érdekelne, mert elég hülyén hangzik. Redditen ilyet nem láttam. :B

Ez is jó: a job nem fizet rendesen csak az organization tulajának. És széotsztani se tudja:

THE MAIN PROBLEM I have found today is that I am not able to pay my associates. This morning my friend and I stocked a small warehouse to the brim, then delivered it in one go for $240,000. Not bad, I thought to myself, until I hear all sorts of screaming into my headset and discover that all the money has gone to me and my friend has received nothing. No Biggie, I think, I'll just use the interaction menu to split some cash with him, but apparently I haven't earned any "money from jobs". Long story short half hour later I'm laughing on a wad of cash and he's quit my org and turned his Xbox off.

Szerk: persze miért gondoltam, hogy be lehetne lépni online játékba normálisan... Ez is az idióta megoldások csúcsa, hogy dobál a story meg az online között...

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37510) pokers válasza CactuS (#37509) üzenetére


pokers
senior tag

(#37511) Plata


Plata
félisten

Sràcok a két cargobob miben különbözik?

(#37512) Bjørgersson válasza Plata (#37496) üzenetére


Bjørgersson
félisten

<3 :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#37513) cyberkind


cyberkind
félisten

Ez az update egy darab szart se ért, nemhiába van ez is ingyen, a szart ingyen is odaadják, köszi Cockstar.

Paranormal Cocktivity

(#37514) CactuS válasza pokers (#37510) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát nem tudom, kértem linket, de szerintem ez a valaki azt mondta valahol kategória lesz. Redditen egy darab ilyen bejegyzés sincsen.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37515) Bjørgersson válasza Dogengar (#37506) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mike-nak is van esze. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#37516) Plata


Plata
félisten

Basszus eldobom az agyam.melózok még de haver zrikàl hogy hülye vagyok mert a mai dlc csak beetetés volt,jön még egy nagyobb dlc,luxus villàkkal meg kocsikkal.
Én meg elköltöttem pénzt cégre.

(#37517) pokers válasza CactuS (#37514) üzenetére


pokers
senior tag

Lehet, mondom én nem használok AB-t, így nem tudok ebben nyilatkozni.
De azt nem értem, ha már anticheat, miért nem alkalmazza a fostár is a XIGNCODE3-at?
Vagy nagyívbe sz@rik bele, a moneyhacket banolja, aki meg szétqrja a sessiont azt meg engedi :W

[ Szerkesztve ]

(#37518) cyberkind válasza Plata (#37516) üzenetére


cyberkind
félisten

Jöjjön fizetős DLC aminek értelme is van mert ennek így semmi.

Paranormal Cocktivity

(#37519) CactuS válasza Plata (#37516) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az ilyenek mellé dobjatok már valami forrást is pls, mert ez így nem sokat jelent. Forrás?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37520) Locutus válasza CactuS (#37519) üzenetére


Locutus
veterán

Nézz már be steam fórumba, ott a proof. Számtalan topik és hozzászólás, még egy guide is született ma bannolódás ellen... A legtöbben az Afterburner használatot erősítették meg, de nem kizárt, hogy más miatt is lehet, ami hasonló progi.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#37521) Plata válasza pokers (#37517) üzenetére


Plata
félisten

Màs fórumokon is ìrtàk hogy bann jàr érte.
Most hallottam.

(#37522) Daw93


Daw93
senior tag

Titeket felenged? engem nem, azt írja, hogy a rockstar games services nem elérhető, próbáljam később. Kora délután gond nélkül felengedett miután frissített.

GTA Online: Daweee93

(#37523) Gyula84 válasza Daw93 (#37522) üzenetére


Gyula84
veterán

nem.. nem elérhető

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#37524) sqpp


sqpp
őstag

Véleményem erről a kalap sz*r DLC-ről...

Úgy indultam neki dél körül, hogy mennyire jó lesz az egész.. végre lesz megint mit csinálni.. Úgy is volt.. egy ideig.. Először megvettem mindent ami volt konkrétan, mert azt hittem például a kamion is kell, de az egy értelmetlen dolog teljesen.. aki az oldalán van, annak instant die.. jól néz ki, de teljesen felesleges.. Itt max a kuruma vagy az insurgent ér talán valamit.. Na a lényeg, elkezdtük az egész dolgot... leszállítottuk a rakományt az adott raktárba.. ez 2x sikerült is, aztán jöttek a Hydrások.. meg a random hackerek... komolyan, hogy lehetett akkora balfasz a Rockstar, hogy muszáj public-ba menni... könyörgöm.. de tényleg.. tudják, hogy mennyire lehetetlenné teszi így az egészet.. mert simán felrobbantanak, főleg god mode-ban.. MIUTÁN befejztük az egész leszállítást.. MÉG UTÁNA IS lőttek ránk... de az isten szerelmére.. minek?? nem kap érte semmi pénzt.. aztán elkezdett oltogatni, hogy noobok vagyunk, stb... aztán itt kiakadtam teljesen.. tudom gyerekes vissza írni egy random hülyegyereknek..de rettenetesen felkúrt... lvl 1070.. biztos nem cheater.. hagyjuk már.. legalább ha invite session vagy friendbe lenne és NPC-k ellen kellene menni.. úgy teljesen játszható és élvezetes lenne, mint a missionok vagy heistek.. de akkor már inkább heist pack vagy mission pack jött volna... számomra semmi értelme nem volt ennek az egésznek...
A SAMP szervereknek több hangulata és izgalma volt, mint ennek a trágyadombnak..

UI: Sokszor találkozok magyarokkal.. sose ölnek meg.. soha csak úgy... bemegyek egy publicba, ahol sok orosz, meg angol van.. egyből hydra vs autó... gratulálok..Jöhettek azzal, hogy ez GTA... de itt is van határ...

Oltsatok le nyugodtan, de én így vélekedek.. továbbra is viszont fogok heistezni, missionozni és autókázni.. erre jó..

:)

[ Szerkesztve ]

(#37525) McSico


McSico
senior tag

Hát emberek, ennyi szívást. Hogy idézzek az egyik videóból: "Még el sem kezdtem játszani, de már fölbasz!"

Végre lefrissült a haveromnak is, erre Service Unavailable és nem tudunk belépni. :W
Minden elismerésem a Cockstarnak!

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#37526) Plata válasza sqpp (#37524) üzenetére


Plata
félisten

Màr én is bànom hogy elbasztam a lóvét,engem haver oltogat azzal hogy ez csak beetetés volt.
Sok dinnye elköltse pénzét és ha jönnek lakható villàk vegyen a nép shark cardot.

(#37527) cyberkind válasza Plata (#37526) üzenetére


cyberkind
félisten

Sok dinnye elköltse pénzét és ha jönnek lakható villàk vegyen a nép shark cardot.

Höhö, már aki, csak ügyesnek kell lenni.

Paranormal Cocktivity

(#37528) gyimger


gyimger
őstag

legalább ha invite session vagy friendbe lenne és NPC-k ellen kellene menni.. úgy teljesen játszható és élvezetes lenne, mint a missionok vagy heistek.. de akkor már inkább heist pack vagy mission pack jött volna... számomra semmi értelme nem volt ennek az egésznek...

És itt a lényeg. Mehetne TIR-be. Eddig sem játszottam sok versenyt, vagy TDM-et, mert inkább küldetésekkel, minimális sztorival (kinek és miért van ránk szüksége) szereznék pénzt, de ez csak egy nyílt lövölde.

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#37529) Locutus válasza sqpp (#37524) üzenetére


Locutus
veterán

Hát el kell keserítselek, mert bizony a public gta sessionben ez is benne van :)

Ma nekem is tombolós napom volt, direkt a pénzes kivagyi vip-kra vadásztam akik csomagot hurcolásztak a vadiúj milliós verdáikkal, mintha muszáj lenne... és mivel végre újra levonja a pénzt érte, ha valakinek a saját járművét felrobbantom, sikerült is százezret eltapsolni egy óra alatt :DDD

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#37530) BigStraw


BigStraw
senior tag

Az Insurgent az páncélozott? a gépfegyveres változata is?

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#37531) Dogengar válasza Locutus (#37529) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Gratulálok.

(#37532) Plata válasza Locutus (#37529) üzenetére


Plata
félisten

Én egyedül elvittem raktàrba 3 konténer cuccost.Sima furgonnal,lövés nélkül.Sok barom egymàst ölte az irodànàl.

(#37533) Plata válasza BigStraw (#37530) üzenetére


Plata
félisten

Armored.
Mellesleg turbó buldózer.
Àtgàzol bàrkin és bàrmin 200-al.Jobb mint a tank.
20-30 rendőrkordonon röhögve àtgàzol.

(#37534) Locutus válasza BigStraw (#37530) üzenetére


Locutus
veterán

Robbantás ellen igen, de az ablakai nem. Szal pont fordítva mint a kuruma.
A gépfegyveres is, viszont az csak pegasussal tudod hozatni, garázsban nem tartható.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#37535) BigStraw válasza Locutus (#37534) üzenetére


BigStraw
senior tag

Köszi szépen :) milyen alkalmakkor lenne érdemes használni?

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#37537) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ma az egyik sessioba ahova beléptem voltunk vagy 6-7en. A gyerek külön rám szólt hogy ez barátságos sessio itt nincs öldöklés szóval én se tegyem. :D

Egyébként ahol 20 feletti létszám van ott nem is éri meg elkezdeni ezt a vipes dolgot. Tuti hogy valaki betalál aztán onnastol minden lesz csak rendes játék nem. Inkább tovább kell lépni keresni olyat ahol kevesen vannak.

sqpp -vel én is ott voltam szóval tanúsítani tudom hogy ahogy megjelent az 1070es szintű gyerek, be is fejeztük a játékot. Nem volt értelme. Tankal lőnek ránk csak úgy. Normális? nem!

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#37539) sqpp válasza ProgenXL (#37537) üzenetére


sqpp
őstag

De azt még megértem, hogy lelőnek miközben szállítasz.. de utána mi értelme? Nem kapnak érte pénzt, teljesen nonsense..

(#37541) CactuS válasza Locutus (#37520) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

50 órás gameplay után 14 millát elvert update-ekre, de sosem csalt. Kitalálod, hogy hol itt a bibi? :U (Kicsivel később meg írták, hogy mindegyikük használt korábban valamilyen offline mod-ot a játékhoz. Aztán pár oldallal később már jönnek a kérdések, hogy mit fognak tőlük elvenni, például az összegyűjtött milliókat. Vagy az újabb gyöngyszem: sosem csaltam egy csaló kibannoltatott. Egy napon villant a lvl 25, 50 és 100 achivementje....

cyberkind: Lefordítom a steam-es rinyálást: Rockstar végre elkezdte kirakni a csalással szintet lépett, pénzt dobáló embereket és valamire muszáj fogniuk a bant. Úgy néz ki végre beindult náluk valami... Persze ilyenkor mindenki a Rockstart utálja, de szerintem 99%, hogy most jött az első komolyabb banhullám is és ez meglepte az embereket. Mindjárt benézek a sötét oldalra, hogy ott miket irogatnak.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37542) Locutus válasza BigStraw (#37535) üzenetére


Locutus
veterán

Mivel az insurgentből ki tudnak lőni a rendőrök is viszonylag gyorsan, én alapvetően szinte sosem használom. Ráadásul ilyen tank szerű ikonod lesz tőle a térképen, amitől mindenki rádizgul.
Szerintem a kuruma sokkal jobb all-round jármű, ha a páncélozottság a lényeg. Csak ne hagyd hogy rakétával eltaláljanak, vagy stickyt dobjanak rád más playerek. A rendőrök kb esélytelenek ellened kurumában.

@Cactus: Most kiről is beszélsz?

[ Szerkesztve ]

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#37545) #92888064


#92888064
törölt tag

szóba került az afterburneres ban téma, és mivel érintett vagyok, így próbáltam én is utánajárni. közben válaszolt Locutus kolléga a gtx 1070/1080 topikban, így rákerestem steam-en:
első körben ezt találtam.
ezt most komoly?
se teamspeak, se afterburner, se videó rögzítő programok. de a cheaterek vígan tönkreteszik a public játékot. wtf :F

szerk.: valami dll-t emleget a játék mappájában, amit a program hoz létre, ha hud szerűen kiírja az fps-t és a különbözp adatokat. ha csak vga oc-re használom, akkor no para?

[ Szerkesztve ]

(#37546) cyberkind válasza gyimger (#37543) üzenetére


cyberkind
félisten

Ennek lett volna igazán csak értelme, mert ez így nemcsak PC-n bukó(itt a legjobban), de az életük értelme konzolokon is bukó a játékmód mert csak gyökerek vannak.
A VIP-t nem tudom, egyszer se csináltam, itt meg nem hagynak még kimenni se a házból hiába kérek csomagot.

(#37541) CactuS
Én eddig is utáltam őket a multi miatt, és ha már hagyták ŐK ezt is elszaporodni ne azokat tegyék ki akik egy szaros diagnosztikai programot futtatnak, ennyire nem lehetne szarok vagy mégis. :U

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#37549) CactuS válasza Locutus (#37542) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Steam general topik, GTA V. Ott van egy rakat topik nyitva. Meg lehet nézni a profiljukat, az achikat, playtime-ot stb.....

Locutus: nem egy emberről van szó. Eddig konktrétan egy olyan profilt nem találtam az ottani hozzászólások között, akik teljesen tiszták lennének - vagy nem ismerték volna be pár oldallal később, hogy modokat használtak, ha más nem offline játékhoz -. Persze lehet, hogy a Rockstar kicsit belelendült a bannolásba, de én azért várnék a rágalmazással egy kicsit, mondjuk pár napot.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37550) Locutus válasza CactuS (#37549) üzenetére


Locutus
veterán

Jó ezt én értem, hogy találtál valakit aki neked gyanús, de akkor ezzel azt akarod mondani, hogy aki az egész bannolós témát feldobta, az csak csaló lehet, és nincs is semmi az ügy mögött?
Azért ezt pont olyan bátor kijelenteni jelenleg, mint az ellenkezőjét. Kicsit sok az érintett ahhoz AB kapcsán, hogy ne vegye komolyan az ember.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.