Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36101) #81556480


#81556480
törölt tag

Na most abban erősítsetek már meg, hogy ha a criminal masterminde-ot csináljuk, és valaki meghal, de az adott heistet teljesen elejéről kezdjük, akkor még az úgy megadja, nem? tehát az a lényeg hogy minden setup és heist halál nélkül meg legyen csinálva ugyanazzal a csapattal. akár a sorrend is mindegy ?!

(#36102) Plata válasza #81556480 (#36101) üzenetére


Plata
félisten

Ha meg is hal de kilépsz azonnal akkor no bukta.

(#36103) Modst3R


Modst3R
senior tag

Mèg mindig nem értem miért kell megindokolnom h válsztom meg azokat akikkel szívesen megyek. Nem gondolnám h elszámolással tartoznék bárkinek.

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#36104) Kiskokó válasza Modst3R (#36103) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem ezzel van a baj pont ezt mondom:)
Csak lehetett volna úgyis hogy azt aki nem gépfüggő meg ProGamer az már kapásból egy kis csicska...

Csak 27-es vagyok és nem akarok nagyot mondani de ha mindig megmondjátok mit kell csinálni akkor ha lehet kicsit meghúzódva is de megbírnék csinálni veletek kicsit komolyabb dolgokat is (nem tudom mi számit annak vagy épp miről beszéltetek) Lehet csak fel se fogom hogy az tényleg mennyire nehéz és nem menne nem tudom..
de azért jó 13 éve játszok énis... az UT tól kezdve a sok COD és ezek mind online is a többi GTA mind kijátszva stb stb...
Attól hogy nincs időm játszani... lehet tudok annyira hogy ha neccesen is de akár megcsináljak veletek egy komolyabb küldit,.. ne mtudom.. mondjuk nem is érdekel.
Ne vedd fel mondom nincs baj azzal amit mondasz, énis a biztosra mennék meg stb tény :) csak kicsit szarul jött le ahogy ezt lereagáltad.
Megyek játszok kicsit :P ha gondolod vegyél fel fussunk össze Online kicsit. Saabe60

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#36105) Modst3R válasza Kiskokó (#36104) üzenetére


Modst3R
senior tag

Senkit nem szapultam. Aki nem felelt meg a kritériumnak nem azt jelenti h bármi bajom lenne a személyével. A konkrét célom nem vele valósitom meg ennyi. De én erről nem írok többet. Kezd off topic lenni :R

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#36106) CactuS válasza Modst3R (#36103) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem kell, csak maga a szint az önmagában nem releváns, de te mégis ahhoz ragaszkodsz. Leírtuk korábban, hogy miért, de valóban kicsit túl lett tolva a téma. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36107) Modst3R válasza CactuS (#36106) üzenetére


Modst3R
senior tag

Nagy átlagban azért megadja. Nyilván lehetnek kívételek...de nem tehetség kútatót inditottam :DDD

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#36108) Puma K válasza cyberkind (#36050) üzenetére


Puma K
veterán

Meg sok FPS stabilan, gyors net és lagg mentes szerver verseny alatt... :((

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#36109) ProgenXL válasza Modst3R (#36107) üzenetére


ProgenXL
őstag

szerintem nincs gond ezzel. Mások is ugyanezt teszik. Nem feltétlen itt de facen a gta csoportomban is hasonló feltételekkel kerestek emberkéket máskor. pl 100feletti szint, 20feletti életkor, vagy hogy napi 4óra játék stb.. mindenki azzal játszik akivel akar. bár 22évesen, 282es szinten kellő tapasztalatom van a játékról viszont kedvem az nincs komolyabban elkezdeni valamit benne. Nektek sok sikert. :)

De a külföldiek is szint alapján ítélnek. simán kickelik a kicsiket.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#36110) Plata válasza Kiskokó (#36104) üzenetére


Plata
félisten

Én nem vagyok se profi és sok időm sincs,este 9-től úgy éjfélig játszom,mert reggel korán kelek.
De a magas szinttel több az életed is Online-ban,mittomén hány szintenként nől az életerőd,és 150-es szinten már 10 páncél van tatyódban.Bár normális heist-eléskor nem szokott fogyni belőle,mert ott van annyi kiskapu hogy nem kell,de criminal mastermind az más,1 bukta és kezdhetjük újra.
Ezek az elvárások még nem olyan vészesek,játszottam én durvább elvárásokkal játszó csapattal is.
Ahol zéró tolerancia volt a hibákra,és a Ps-t nem lehetett megcsinálni pénzveszteséggel.
De nem csak a GTA-ban van ez így,más Online játékokban is vannak durvább elvárások,régen én is jártam HC raidekre,és ott durvább elvárások voltak,sokkal,és esténként biza volt hogy 6 órát is lehúztunk,de az rég volt,vagy annó mikor profi módon jártunk MF run-okra,és volt olyan vasárnap hogy 10 órát is letoltunk.Igaz az már vagy 10 éve volt.
Manapság a játékok és főleg az Online játékok jelentősen le vannak könnyítve.

(#36111) CactuS válasza Plata (#36110) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha jól emlékszem, akkor már 135-nél megvan a 10 páncél, 130-nál az utolsó fegyver is, bár nem azon a 15 szinten fog múlni.

Olyan szintű farmi/grind maximum csak Keleti mmoban lesz, mint kb 15 évvel ezelőtt (classic wow, L2, stb.). A mai korosztálynak akció kell, pörgés és progress, ha az nincs, akkor általában mennek tovább. Wowban is látszik, hogy a nagyok még mindig a régiek, akiknek már az szab határt, hogy ki mennyi szabadságot tud kivenni és rászánni egy raidre.

Éjfélig játszol és korán kelsz? Érdekelne, hogy mi a korán nálad... Vagy lehet a kialvatlanság okozza nálad ezt a sok beszédet. Én is szoktam sokat magyarázni, ha fáradt vagyok. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36112) Plata válasza CactuS (#36111) üzenetére


Plata
félisten

Hát változó 5-6 órakor kelek.
Be vallom nekem a vanilla WoW volt a kedvencem,cataclysm óta nincs is előfizetésem,mert olyan szinten lebutították hogy az nekem már sok.
Nekem nem az akció jelentette a lényeget,szerettem pecázni,főzőcskézni,bányászgatni.
Törpe hunti volt a main karim,a játékidőm nagy részét pecázás bányászgatás főzőcskézés,csetelés ökörködés és PVE vette el,ritkán harcoltam.
Utcsó fegyver nem 125-ös szinten volt?
Nekem még 150-es szin után is nőtt az életerőm,vagy mi a bánat,kiírta heist közben mikor szintet léptem.
Mellesleg nekem a farmolás sosem okozott gondot,egyesek szerint valami betegesen nagy a tűrőképességem ha farmolásról van szó.WoW-ban 4-6 óra bányászás az nekem móka volt,EVE-ben a kedvenc szórakozásom a bányászás volt.Ha a WoW-ban kellett a főzéshez valami ritka alapanyag az sem volt gond képes voltam több százat kifarmolni belőle.Kedvencem volt a dragonbreath chilli,poénból mindig csináltam sokat.Mókás volt raideken.Pedig ahhoz rengeteg sárkányt kellett ölni,és nem is dobott mind hozzávalót.

[ Szerkesztve ]

(#36113) Laraxior


Laraxior
titán

Vannak ezek a Rockstar created jobok. Megcsinalnam mind, haladok is szepen, de a melo vegeztevel mindig azt dobja fel valaszthatonak ami mar kesz, igy mindig ki kell mennem free modeba. Nem lehet valami listaba tenni azokat amiket meg nem csinaltam meg?

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#36114) gali777 válasza Laraxior (#36113) üzenetére


gali777
őstag

Lehet csinálni playlistet, ott be tudod rakni egymás után azokat amik még nincsenek meg. Mondjuk azt nem tudom, hány jobot lehet egy playlistbe tenni.

(#36115) doktordevil válasza gali777 (#36068) üzenetére


doktordevil
tag

Jönnél CM-re? Nekem is már túl kéne esnem rajta. Én hétvégére gondoltam, most úgyis hosszú hétvége van. Ha el is basszuk akár még egyszer újra is tudjuk próbálni.

Aki még jönne az szóljon!

(#36116) Wiz Khalifa válasza Laraxior (#36113) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Amúgy ezek a Rockstar Creator-os cuccok azok küldik? MErt én azt hittem hogy saját videó készítéshez emberkék akiket ki tudsz választani stb...

Ha küldik akkor már nyomulok is rájuk. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#36117) Bjørgersson válasza Wiz Khalifa (#36116) üzenetére


Bjørgersson
félisten

[link]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#36118) Wiz Khalifa válasza Bjørgersson (#36117) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Sokat segítettél. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#36119) gali777 válasza doktordevil (#36115) üzenetére


gali777
őstag

Benne lennék. Mikorra gondoltad? Így délután, este felé? Mert délután inkább ráérek, az este még nem biztos :D

(#36120) Dogengar válasza Laraxior (#36113) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Régen lehetett Playlist-be tenni Mision-t, már nem.
(#36116) Syd2012: A Creator-ben tudsz versenyeket, ilyesmiket csinálni, azokért meg kapsz pénzt, ha végigmész rajtuk.

(#36121) Bjørgersson válasza Wiz Khalifa (#36118) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Játék elindít, megnéz, örül.

A Rockstar Created egyébként Rockstar által készített versenyeket, missionöket takar, a Rockstar Creatorban pedig te tudsz versenyeket, DM-eket, stb. készíteni. Nem tudom elhinni, hogy már a másolás is képes ekkora gondot okozni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#36122) doktordevil válasza gali777 (#36119) üzenetére


doktordevil
tag

Jó a délután

(#36123) Wiz Khalifa válasza Bjørgersson (#36121) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nem szoktam fórumokban általában másolni szöveget. :)

(#36120) S.Richard:
Akkor hogy hívják azt amelyikbe állandóan jelzett Story-ba ha végigvittem küldiket stb.. hogy újabb "ember" érhető el a Creatorba? Milyen Creator lenne az? :)

Am ezt ismerem, egy csomó versenyem és DM-em is van már amit én csináltam.

Smoke some weed nigga!

(#36124) gali777 válasza Wiz Khalifa (#36123) üzenetére


gali777
őstag

Az a director mode.

(#36125) Plata válasza gali777 (#36124) üzenetére


Plata
félisten

Azzal videókat lehet készíteni nem?

(#36126) Wiz Khalifa válasza gali777 (#36124) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Az az. :DDD

Na és amúgy annak van különösebb értelme? Vagy az arra jó hogy ha akarok egyedi videót pl csinálni akkor azokat a karaktereket amiket menetközbe feloldottam használhatóak? Vagy van esetleg más értelme is? :)

Smoke some weed nigga!

(#36127) #81556480 válasza Wiz Khalifa (#36126) üzenetére


#81556480
törölt tag

A creator nekem olyan érzetet kelt mint egy butított trainer. Be tudsz lépni mindenféle feloldott karakterrel, időjárást, körözést, jármüveket, csomó mindet tudsz spawnolni, és eközben készíthetsz felvételeket, amiket később a directorban megvághatsz. nagyon jó kis móka, amugy szerintem eléggé alul értékelt cuccos, sokan nem tudják mennyi mindent is lehet benne csinálni. Én sokat majomkodtam már vele. Akkor nagyon jó ha már a stoyt véresre játszottad mint én , és éppen nem vagy netközelben, lehet marhulni.

Benne vannak pl a GTA onlineból ismert kézi mutogatások, animációk. multkor lamart gitároztattam, a kifflomos traktor mellett. semmi extra, csak próbálgattam

bemehetsz fort zacundoba körözés nélkül, vannak óriás ugrások, tüzes golyók..

[ Szerkesztve ]

(#36128) Wiz Khalifa válasza #81556480 (#36127) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Na akkor ezt a héten kipróbálom. :)

Köszönöm a részletes leírást. :R

Smoke some weed nigga!

(#36129) C4mp3r


C4mp3r
addikt

hi

megvettem a jatekot, social club verzio. a telepito fileokat muszaj a social clubbol letolteni, vagy eleg ha leszedek egy isot torrentrol, telepitem es bejelentkezem az accountommal mikor inditanam? eleg fapados a rockstar programja, meg a letoltesi sebesseget sem tudom allitani ezert gondoltam.

koszi.

(#36130) Plata válasza C4mp3r (#36129) üzenetére


Plata
félisten

Torrentes alatt warezt érted?
Ne keverd eredetit törtel mert bannolhatjàk az eredetid.
Szedd le a rokszar szerverről.

[ Szerkesztve ]

(#36131) jonnyjoker01 válasza C4mp3r (#36129) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Szerintem hagyd. Ha egy két fájl eltérés van a torrentes és az eredeti között, akkor már jöhet a ban.

Üdv. Johnny

(#36132) C4mp3r válasza Plata (#36130) üzenetére


C4mp3r
addikt

nem, az eredeti dobozos verzio dvd-i isoba felrakva, semmifele mokolas nem volt vele de akkor lehuzom arrol a szarrol inkabb

[ Szerkesztve ]

(#36133) gyurkikrisz válasza jonnyjoker01 (#36131) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Ez azért vicces, mert nekem a launcher 3 file-t is alapból rosszul szedett le, nem hiszem hogy bannolna a rockstar egyből.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#36134) Plata válasza gyurkikrisz (#36133) üzenetére


Plata
félisten

Nem akarok vitázni,de volt olyan aki nem pucolta le rendesen a gépéről warezt és bannolták az eredetijét,mert valahogy,mittomén hogy érzékelte a játék a warezt.
Nem nagyon értek hozzá hogyna érzékeli,de a srác ki volt akadva,ki próbálta a warezt hogy milyen a játék,megtetszett neki megvette erre cumi.

[ Szerkesztve ]

(#36135) jonnyjoker01 válasza C4mp3r (#36132) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Úgy jó, ha a dvd fájljait szeded le torrentben. Megjelenéskor egy jópáran csinálták úgy itt is. De ha valami olyat szedsz le amiben van crack meg mittomén akkor az bukta.

Üdv. Johnny

(#36136) CactuS válasza Plata (#36134) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Annak nem az volt a vége, hogy az öccsével volt közös account és ő használt mod menüt? :F vagy az másik? File scan lefuthat, írtam korábban az elmeleti menetét, de szerintem egy fileok ellenőrzése megoldja a problémát, főleg, ha a kliens tud bejelentkezés nélkül letölteni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36137) ProgenXL


ProgenXL
őstag

A kocsimon átgurult a katonai repülő. Egy kerék minusz.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#36138) #81556480


#81556480
törölt tag

olyan szürreális dolgok történnek mostanság onlájnba hogy hihetetlen. a levegőben a szélkerékből leszedett propeller gömbök repkedtek az égen, leszállt egy rózsaszín hidra aminek a szárnyain két nő táncolt. egy kocsi hógolyókat lőtt ki, karácsonyi zene szólt, az égből mindenhol pénz esett, volt egy érdekes dömper és insurget keverék, de senki nem szopatott senkit.

A képek nem tudom mitől lettek ilyenek, frapssal csináltam.

csomó space docker:

ha a rockstar nem is, de ezek az emberkék feldobták az onlinet :D olyan fura kocsik is voltak amilyet még nem is láttam.

(#36139) ProgenXL válasza #81556480 (#36138) üzenetére


ProgenXL
őstag

Mit szívott a karid hogy ilyesmit lát? nekem is kell :D

Gunner for life

(#36140) Gyula84 válasza ProgenXL (#36137) üzenetére


Gyula84
veterán

biztos az volt? ;] :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#36141) Modst3R válasza #81556480 (#36138) üzenetére


Modst3R
senior tag

Ezért lesz jó a tisztogatás ;]

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#36142) ProgenXL válasza ProgenXL (#36139) üzenetére


ProgenXL
őstag

Viccet félre téve elég szomorú hogy idáig fajult a dolog..
Rendőr ruhát vajon honnan szerzett?

Gunner for life

(#36143) Plata válasza ProgenXL (#36142) üzenetére


Plata
félisten

Prison break-en bugolhat be a karid és rendőr ruhában marad.

(#36144) ProgenXL válasza Plata (#36143) üzenetére


ProgenXL
őstag

Meglepett volna ha nem bug. Ami szabályos az már nem menő :C

Gunner for life

(#36145) Tompo92


Tompo92
senior tag

Sziasztok...
A minap vettem eszre ,hogy eltűntek freemode-ba az utcan indítható job-ok.
Ez tényleg így van, vagy csak nálam van valami gond?

(#36146) Dogengar válasza Tompo92 (#36145) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Üdv!
Az interakció menüben kell visszakapcsolni, ott kapcsolhattad ki véletlen. PC-n "M" gomb, controller-en hosszan a Select/Back.

(#36147) Tompo92 válasza Dogengar (#36146) üzenetére


Tompo92
senior tag

Hmm tényleg, pedig nem rémlik ,hogy kinyomtam volna.
Köszönöm :)

(#36148) ProgenXL válasza Tompo92 (#36147) üzenetére


ProgenXL
őstag

általában felajánlja hogy az egyik gomb (asszem E ) megnyomásával eltünteti. Lehet sikerült megnyomnod. :) Engem is minden belépéskor nyaggatott hogy nyomjam meg és eltünteti őket.

Gunner for life

(#36149) Laraxior


Laraxior
titán

A busz vegallomast hol talalom. Egyszer voltam arra, ott volt egy csomo busz, de nem talalom :)
Criminal damage challengehez kellene... Ha majd lesz.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#36150) gali777 válasza Laraxior (#36149) üzenetére


gali777
őstag

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.