Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36951) CactuS válasza geckowize (#36945) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Gratulálok hozzá!
Én majd kicsit később, vagy ha lesz egyszerre több időm, mondjuk szabi alatt, akkor nekifutok megint a CM-nek.

Gumiknál a magyarázat szerint a terepgumi abban számít, hogy jobban elnyeli az úthibákat, később kezd el megpattanni (A gumi külső széle és a felni pereme közti távolsággal számol a program, ezért a magasabb peremű offroad abroncs ilyen tekintetben jobb).

Benny-s Sabre Turbo, Banshee, de még a Schaffer V12 is gyorsabb végsebességre a T20-nál. A T20 előnye abban van, hogy elég agilis és baromi jól irányítható az előbb felsorolt háromhoz képest.

Mike: Szülinapja lesz, vagy mi ez a kedveskedés? ;] Amúgy nekem sincs semmi bajom vele, elvégre valamilyen szinten mind gyerekek maradtunk, ha felnőttként is videojátékokkal játszunk, de nincs ezzel semmi baj, sőt. Néha talán túltol 1-1 témát, meg néha mások helyett is válaszol 1-1 kérdésre, de hát no, ez legyen a legnagyobb gond. :DDD

#36949 De, ha troll vagy. Bár a tegnapi mutatványomat is értékelted volna, sikerült úgy a dinghy-vel megpattanni, hogy zátonyra futott. Az azért elég ütős poén lett volna CM közben. ;]

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36952) Kiskokó válasza Plata (#36929) üzenetére


Kiskokó
veterán

Egyszer szívesen becsatlakoznék ha nem zavarok meg elnézitek ha véletlen bénázok...
kéne már egy kis kavics mert semmi pénzem nincs..

2. autóm tűnik el, úgy hogy lefoglalja a rendőrség... de én még elfelejtem vagy észre se veszem ha a rendőrségen van... aztán onnan eltűünik és pápá... -300K bukó... :(

Ma szerintem olyan fél6 tól 8 ig fent vagyok ha van valaki aki ráér csinálhatunk Heistet nekem még a Lesteresből is csak az első van meg.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#36953) CactuS válasza Kiskokó (#36952) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Online? Ha a rendőrségnél van egy autód, nem váltod ki és előhozol egy másikat a garázsból, akkor az "felrobban" és elvileg a mors mutual insurance tudja visszaadni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36954) Kiskokó válasza CactuS (#36953) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hát hallod..
Ez se a rendőrségen, se a garázsban, se sehol a térképen nem mutatja... A Mors-t ha hívom sehol semmi!
teljesen kampó.. és ez már a 2. autóm :(

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#36955) Laraxior válasza Kiskokó (#36954) üzenetére


Laraxior
titán

A városban a mentőállomással szembeni rendőrségen tárolódik az autód. 250$-ért elhozhatod, vagy két körözési csillagért visszalopod magadnak :D
Vásárolt autó nem tűnik el, max nem találod.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#36956) Gawamatsu


Gawamatsu
senior tag

Hétvégén LSC-hez menet véletlen elütöttem egy lényt.
A stúdió környékén láttam korábban olyan formát, de enne ka kezében volt egy railgun és nem félt használni.

De az elütéstől még nem lett goromba, kellett az is, hogy egy másik játékos beleengedjen egy sorozatot.

Akkor eljött az apokalipszis, de legalábbis felrobbantott passzív módban...

(#36957) CactuS válasza Laraxior (#36955) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

De azt elvileg mutatnia kéne a térképnek, nem?

Így rákeresve írta valaki, hogy a telepen neki láthatatlan volt a kocsija, amíg fel nem robbantotta, utána a Mors visszaadta, bár ez sem mai post.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36958) Plata válasza geckowize (#36949) üzenetére


Plata
félisten

Tudom,de simánál mondtam,sima Ps-nél.

(#36959) Bjørgersson válasza CactuS (#36953) üzenetére


Bjørgersson
félisten

24 vagy 48 in-game óra után bezúzzák.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#36960) cyberkind


cyberkind
félisten

Az hogy lehet hogy már vannak fent videók az új kocsiról de az update csak 7-én jön?
Vagy lemaradtam valamiről a nagy pénzgyűjtés közepette? :D

Paranormal Cocktivity

(#36961) Bjørgersson válasza cyberkind (#36960) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Minden update előtt ez van. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#36962) Plata válasza Bjørgersson (#36961) üzenetére


Plata
félisten

Igen egyesek már előre kiszedik az infókat és felteszik netre,múltkor mutatott valaki olyan videót,ami szerint GTA Online-ba jön valami olyan dlc ami 18+-os tartalmakat hoz,mert olyan durva ruhák voltak benne meg cuccok,de én azt nem hiszem el. :(

(#36953) CactuS Online-ban még sosem vitte el rendőrség a kocsim,van ilyen ott is?
Volt olyan hogy loptam egy kocsit hazavittem és elfelejtettem rá rakni biztosítást és így elvesztettem,de hogy zsaruk elkoboznák,olyan nem.

[ Szerkesztve ]

(#36963) cyberkind válasza Bjørgersson (#36961) üzenetére


cyberkind
félisten

Rohadjanak meg, annyira várom ezt a kocsit és csak rosszabb hogy láttam, nagyon durván néz ki olyan mint a Halálos Iram 7-ben a Lykan Hypersport amivel a tornyok között ugrálnak, ha még golyóálló is lenne meg is lenne az új kedvencem. :D

Paranormal Cocktivity

(#36964) Bjørgersson válasza cyberkind (#36963) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Linkeld már be amúgy, nem tudom miről van szó. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#36965) Plata válasza cyberkind (#36963) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom milyen videót láttál,be linkelhetnéd,de pletyka szinten azt hallottam egy rakás új kocsi fog jönni.Csupa drift meg stunt verda.

(#36966) cyberkind válasza Plata (#36965) üzenetére


cyberkind
félisten

+ (#36964) kovy29

Csak találjam meg a vidit, bár lehet hogy csak kicserélte az említett kocsira a T20-at, nem tom, de nagyon hasonlít az előzetes képek alapján arra a szuperautóra amit beraknak. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#36967) Plata válasza cyberkind (#36966) üzenetére


Plata
félisten

Jah tényleg állítólag új armored kocsi is jön.Valami új armored off road taligát mondtak.

(#36968) Plata válasza Plata (#36967) üzenetére


Plata
félisten

Tévedtem,csak nem figyeltem,nem egy armored autó lesz,hanem több.Lesz sima és armored változat is.
Pont mint kurumából.

(#36969) cyberkind válasza Plata (#36968) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezeket hol olvasod?

Paranormal Cocktivity

(#36970) Wiz Khalifa válasza Plata (#36965) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Összesen 22 kocsi jön. És pár kafa kéró. :)

Smoke some weed nigga!

(#36971) Laraxior válasza Bjørgersson (#36964) üzenetére


Laraxior
titán

Youtube: GTA 5 Finance Felony

Már ha ez az egyáltalán

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#36972) Plata válasza cyberkind (#36969) üzenetére


Plata
félisten

Ezt nekem is úgy mondták,állítólag redditet érdemes olvasni,csak én nem tok angolul.

(#36971) Laraxior
Volt egy kis időm rákerestem,az egyik videóban csaj karija van a srácnak és micsoda fürdőruha szerelése,na bazz olyat akarok. :D

[ Szerkesztve ]

(#36973) CactuS válasza Wiz Khalifa (#36970) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

22? Az baromi sok, főleg, ha nem bővül a maximum tárolható autók mennyisége. Hol olvastál erről infókat?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36974) Wiz Khalifa válasza CactuS (#36973) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Egy fórumba ahol egy Rockstar-os dolgozó válaszolt. Mert kérdezték mégis mennyi az a "néhány" kocsi. És ő megírta hogy 22.

Jön az új sportkocsi, egy pár stuntos, armoredes stb... és akkor még ki tudja jön-e sport kocsi pluszba.

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#36975) Kiskokó válasza Laraxior (#36955) üzenetére


Kiskokó
veterán

Kanyarba sincs ott se a másikon ( singlbe Tanyjas küldik)
pedig elmentem oda külön de nem is jelöli a kocsit meg semmi... szerintem azoknak kapa..
Cactus mindkét telepen voltam de még csak ott sincs nem nem jelzi ki.

Na valakik fél6 felé Heist ?

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#36976) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Az szép lenne ha tényleg ilyen sok autó bekerül. Bár a hivatalos szövegben is említik.
"host of special new vehicles" vagyis számos speciális új jármű. :C

A maximum tárolható autók mennyisége 100% hogy bővülni fog. Minden nagyobb update után nőtt egyel a házhelyek száma.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#36977) Plata válasza ProgenXL (#36976) üzenetére


Plata
félisten

Hm a főhadiszálláson meg lesz majd 50 férőhelyes garázs. :D

(#36978) ProgenXL válasza Plata (#36977) üzenetére


ProgenXL
őstag

vagy egy se :D egyébként nem hiszem hogy 10slot-nál nagyobb garázsokat raknának be. Ha csak nem kerülnek be valami méreg drága villák. :D

Gunner for life

(#36979) Plata válasza ProgenXL (#36978) üzenetére


Plata
félisten

Jah csak poénból írtam.A legutóbbi spéci lakóhely sem adott garázst,a Yacht-on max heli vagy hajó van.
De a főhadiszálláson talán lesz.De ha igaz akkor a főhadiszálláshoz legalább 20 különböző épületet lehet majd vásárolni.

(#36980) _ak_


_ak_
addikt

Sziasztok, bár tudom, hogy ez a PC-s topik, de nyomjátok páran Xbox One-on is esetleg? Tök jó dolog ez az online része, de kezdem feladni, hogy egy nap alatt sem találok másik 3 olyan játékost, amivel be lehetne fejezni egy-egy küldetést. :(

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#36981) ProgenXL válasza Plata (#36979) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ettől függetlenül még lehet benne valami. :) Haladhatnának azzal a trailerrel.

Gunner for life

(#36982) Plata válasza _ak_ (#36980) üzenetére


Plata
félisten

Hát én sosem konzoloztam,csak PC-m van,gyerekeknek van nintendo konzoljuk,de asszem arra nem jött ki a GTA. :D

(#36983) pokers válasza CactuS (#36951) üzenetére


pokers
senior tag

Ezt valahogy nem sikerült nekünk bizonyítani, pedig több 10 oda-visszát mentünk a reptéren, de a T20nak nem volt ellenfele, talán a zentorno.
Mindegyik autó maxra volt tuningolva, de a v12es merci nagyon nem volt képbe...

(#36984) ProgenXL válasza pokers (#36983) üzenetére


ProgenXL
őstag

gyorsulásban nem is jobbak a T20nál. Csak végsebességben.

Gunner for life

(#36985) CactuS válasza ProgenXL (#36984) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Így van, ahogy a Taxiban is mondták: "az autópályán bebőrzik a szeme, nincs benne több craft". Azaz, ha végsebességről van szó, akkor a T20 elmarad. :K

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36986) cyberkind válasza CactuS (#36985) üzenetére


cyberkind
félisten

De összességében a T20 a legjobb, legalábbis nálam.

Paranormal Cocktivity

(#36987) CactuS válasza cyberkind (#36986) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Irányíthatósága miatt a legtöbb versenyen még mindig az egyik legjobb, ha nem a legjobb autó.

#36974 Syd: ha tényleg 22 autó jön, akkor nagyon nagy bajban leszek a garázsban. Már eddig is az volt a gond, hogy miért csak 50 autóm lehet, ha ezekhez még jön 22 új...

pokers: Autópályán, a nagy körgyűrűn szinte bárhol.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36988) pokers válasza CactuS (#36985) üzenetére


pokers
senior tag

Ezt a map melyik részén lehet rekonstruálni?
Mert én még nem találtam olyan helyet, szakaszt, ahol kijött volna a végsebesség előny/hátrány.
Ha azt mondjátok, hogy a reptéri kifutó nem jó teszt.
BDO már nem játszik nálad?

[ Szerkesztve ]

(#36989) cyberkind válasza CactuS (#36987) üzenetére


cyberkind
félisten

Én abban reménykedem hogy jön pár valami iszonyat drága apartman 20-as garázzsal.

Paranormal Cocktivity

(#36990) CactuS válasza cyberkind (#36989) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát ebben én is. Mármint nem abban, hogy drága lesz, hanem, hogy 20-as garázs jár hozzá. :B

Pokers: hát kicsit megbántam, hogy megvettem, nincs elég időm azzal is játszani, még úgyis, hogy afk is megy a "farmolás". Ha lehetne refoundolni, akkor megtenném, de már elajándékoztam a meghívókat, így nem megy. Kicsit túlvállaltam magam azzal, pedig nem lenne rossz, ha mondjuk most lennék érettségi után/főiskola elején.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36991) Mike válasza Plata (#36979) üzenetére


Mike
veterán

Te majd kapsz egy teherhajót, amibe pakolhatsz kocsikat

Én azt szeretném hogy enni és tankolni kelljen a játékban.

És legyenek benne foglalkozások. pl. lehessen buszt vezetni, vagy busz társaságot alapítani, taxizni, taxis társaságot létrehoizni, rendőr, tűzoltó, stb
ez mind simán benne van ebben a játékban

[ Szerkesztve ]

(#36992) Plata válasza Mike (#36991) üzenetére


Plata
félisten

Jó lenne ha a karakter le tudna ülni vagy egyéb dolgokat művelni.

(#36993) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Simsezzetek fiaim! ;]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#36994) Mike válasza Kiskokó (#36993) üzenetére


Mike
veterán

Simsben se taxizni se buszt vezetni nem lehet

(#36995) Wiz Khalifa válasza Plata (#36982) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ne haragudj hogy ezt írom. De ha Te "sosem konzoloztam" akkor minek írsz neki ha segíteni nem tudsz neki? Vagy a HSZ szám növelésére mész akkor kajakra? :)

Smoke some weed nigga!

(#36996) Plata válasza Wiz Khalifa (#36995) üzenetére


Plata
félisten

Azért írtam neki mivel más nem válaszolt neki,egyébként még mindig nem értem mi értelme lenne csak hsz szám növelés miatt írni,ha nem fizetnek a hsz-ek után akkor nem izgat.

(#36997) ProgenXL


ProgenXL
őstag

újabb külföldiekkel csinált PS final. 100+ játékos mindenki. Profin megy minden, elérjük a motorokat. Nem ám hogy felrobbantani. Ráülnek és go :D csak lestem hogy nem kurumával akarnak menni. Végül is motorral elmentünk halás nélkül, majd ejtőernyözés a csónakhoz és irány a cél. Általában csak a pénzre mennek szóval kurumával cél. De hát vannak még csodák. :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#36998) Dogengar válasza ProgenXL (#36997) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Azta de durva, Kuruma nélkül is lehet csinálni PS-t? :o

(#36999) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Kicsit félreétettél. Persze lehet csak kb eddig minden random emberkénél a kuruma volt az első. Pláne a 100 felettieknek. 292 szint alatt nekem kb ez az első hogy motorral akartak végig menni. :o
Sejtettem hogy ez csak engem lepett meg bocs. :DDD

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#37000) Gyula84 válasza Dogengar (#36998) üzenetére


Gyula84
veterán

nem... igaz én az elsőnél tovább nem jutottam mert 4ember kell már :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.