Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37251) sqpp válasza CactuS (#37250) üzenetére


sqpp
őstag

Az elite egy rohadt nagy kamu :U

(#37252) Laraxior válasza drachoHUN (#37249) üzenetére


Laraxior
titán

Van pár millióm, nem vagyok nagy vásárló, mostanában nem költöttem semmire :B
Meg a garázsok is tele vannak, mindig megszabadulok egy-egy autótól..

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#37253) jossua


jossua
tag

Heist-eken kívül miben van még nagy lóvé ?

Alias : Magyarbetyar

(#37254) Gyula84 válasza jossua (#37253) üzenetére


Gyula84
veterán

nagy lóvé csak abban van szerintem

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#37255) -Faceless- válasza CactuS (#37250) üzenetére


-Faceless-
őstag

Nekem még first time-on kívül semmi nincs meg. Bár mondjuk elég nehéz, úgy hogy ilyen siralmasak a szerverek...

#jossua Nagy pénz Rockstar-nál van a sharkcardokból :)

[ Szerkesztve ]

(#37256) CactuS válasza jossua (#37253) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha nem vagy kiemelkedően jó a kompetitív módokban, akkor contact mission. Az fixen ad, nincs olyan, hogy utolosó hely 150 RP-ért.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37257) cyberkind válasza jossua (#37253) üzenetére


cyberkind
félisten

Nyílt session ahol megismerkedsz jó emberekkel aztán barik lesztek és mentek a barát session-be.

;]

Paranormal Cocktivity

(#37258) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Na most vagy Skizofrén lettem vagy szellem jár a lakásban :D
:DDD



Járt már valaki így ?
Ráadásul Storyból rögtön invite only sessionba léptem..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#37259) McSico válasza Kiskokó (#37258) üzenetére


McSico
senior tag

Nem semmi, mik vannak online az fix. :)

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#37260) CactuS válasza Kiskokó (#37258) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mintha látnék némi orosz felmenőt a képedben. Csak nem Niko Bellic a büszke apuka? :DDD

És mozgott is a karakter, vagy csak be volt ragadva?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37261) Wiz Khalifa válasza CactuS (#37260) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Hát ha egyszer a heist szobába fotózta egyszer a nappaliba akkor gondolom. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#37262) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Tegnapelőtt újabb tuningolt autót találtam LSC-nél. A Suranoval ellentétben ezt el is lehet adni.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#37263) Kiskokó válasza CactuS (#37260) üzenetére


Kiskokó
veterán

cactus és Syd : nem nem mozgott amúgy..

Úgy volt, hogy bementem a heist szobába hogy indítsak egyet. de sehol semmi üres volt a tábla... kimentem a házból majd vissza, ezután jó lett de egyszer csak beakadt és megduplázódott a karakterem... aztána setupok végén mikor kiléptem a házamba a hesit szobában ahol megáll meg a nappaliban ahol a képernyőn áll amikor indítod a setupot azon a 2 helyen oda ragadt fixre a karakter :D olyat is csinálni kellet volna hogy mindkettő látszódjon egyszerre akkor már 3-an lettünk volna :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#37264) -Faceless- válasza Kiskokó (#37258) üzenetére


-Faceless-
őstag

Ez a cheaterek egyik modja. Klónoz téged, módosítani is tudja a klónt, változtathat fegyveren, hajszínen stb.
Nem újdonság, ez legalább nem annyira irritáló.

(#37265) Wiz Khalifa válasza -Faceless- (#37264) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

De ahogy írta Invite Only sessionba ment. Szóval ott nem volt csaló.

Smoke some weed nigga!

(#37266) Kiskokó válasza -Faceless- (#37264) üzenetére


Kiskokó
veterán

Syd jól mondja,
Storyból rögtön invite onlyba léptem be :F

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#37267) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Ilyen gyenge update hetet nagyon rég nem láttam...
És akkor még ezzel akarnak felkészülni a dlc-re.

#Kiskokó Sry. Átsiklott felette a szemem :)

[ Szerkesztve ]

(#37268) Kiskokó válasza -Faceless- (#37267) üzenetére


Kiskokó
veterán

Semmi gond, és most ismét eljátszotta ezt velem heist inditáskor... hát ne mtom mi ez érdekes. :D frissitek már VGA drivert.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#37269) ProgenXL


ProgenXL
őstag

"Különleges hétvége segít felkészülni a kedden érkező Further Adventures in Finance and Felony frissítésre a GTA Online-ban. Hétfővel bezárólag kedvezményes áron juthatunk hozzá néhány luxus járműhöz, kiválasztott fegyverhez és szolgáltatáshoz.

Igaz eléggé zsákbamacska úgy vásárolni, hogy még nem tudjuk, pontosan mi lesz hasznos az új kiegészítő feladataihoz, azért van néhány olyan dolog is, aminek talán hasznát vesszük majd.

Az elmúlt hónapok legjelentősebb ajánlata, hogy most féláron vásárolhatjuk meg az Orion jachtot, és további 25% árengedmény van az összes kiegészítőre is mindhárom luxushajóhoz. De úgyanúgy 50 százalékkal olcsóbbak a SuperVolito helikopterek és a Turreted Limo páncélozott limuzin is.

Szintén féláron vehetőek igénybe a SecuroServ szolgáltatásai is, mint például a fegyercsomag vagy a jármű rendelés. Az Ammu-Nationben pedig a Heavy Revolver és a rugós kés kapható féláron.

A LegendaryMotorsport oldalán is érdemes szétnézni, mert 25% kedvezmény van a Verlierer sportkocsira, valamint a Schafter és a Cognoscenti összes változatára.

Van még néhány akciós ruha is, és hogy könnyebben lépjünk szintet, a fejlesztők összeállítottak egy különleges playlistet, melyen az Extraction III, az Inch by Inch IV és az In and Out II adversary módok szerepelnek."

Forrás

Gunner for life

(#37270) CactuS válasza -Faceless- (#37267) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az azért tény, hogy lassan minden sorrakerül a leárazásoknál. Akinek van türelme kivárni, az nem ritkán féláron megveheti a dolgokat, ami azért nem kevés spórolás.

Mondjuk a double RP rész az megint szar, miért nem inkább a contact mission / Heistet duplázzák...

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37271) ProgenXL válasza CactuS (#37270) üzenetére


ProgenXL
őstag

Heists duplázás az jó volt. 50k minden setup-ért. Azt szerettem. :)

Gunner for life

(#37272) cyberkind válasza ProgenXL (#37271) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem dupla xp kéne, azzal 4-5 missön és megvan egy 200 fölött is. :)

Paranormal Cocktivity

(#37273) ProgenXL válasza cyberkind (#37272) üzenetére


ProgenXL
őstag

Én most a 300-ra hajtok. lvl299 vagyok szóval közel van. Heists-ben akarom elérni de így nehéz lesz. :D

Gunner for life

(#37274) cyberkind válasza ProgenXL (#37273) üzenetére


cyberkind
félisten

Én már nem hajtok semmire, de ha jön ilyen dupla téma egyértelmű hogy kihasználom. :D

Paranormal Cocktivity

(#37275) Bjørgersson válasza ProgenXL (#37273) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem egyszerűbb lenne az itteni képfeltöltőt használni, majd egy gombnyomással beilleszteni a képeket, hogy aztán nekünk is egyszerűbb legyen nagyban megnézni őket? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#37276) ProgenXL válasza Bjørgersson (#37275) üzenetére


ProgenXL
őstag

Itt az üres fehér tábla szerintem jól kivehető. De rendben értem a problémát bocsi. :)

Gunner for life

(#37277) CactuS válasza Bjørgersson (#37275) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Elég kevés az a 10 Mb tárhely, én ezért tolom imgur-ra linkkel.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37278) Bjørgersson válasza CactuS (#37277) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Te legalább rendes vagy, és linkeled, hogy ne szívja a mobilnetet. :) Nem úgy, mint egyesek a képfeltöltésre feltolt megás képekkel. :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#37279) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Mostanában szerencsére elég sok Prohardver Crew taggal játszom, jó pár Heist-et segítettek megcsinálni, kitartóan :). Köszi srácok !!

Egy kép Pacific standard végéről :

(#37280) ProgenXL válasza hegyipapa (#37279) üzenetére


ProgenXL
őstag

Az ember azt gondolná hogy minél többször csinálja, annál könnyebb lesz. Ami talán így is van de ez most kicsit ilyen pech széria volt részben miattam. Köszi a játékot.
Hasonlóan izgalmasat ezek után is. :)

by Asuska21 aki ma lett 22éves. :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#37281) Gyula84 válasza ProgenXL (#37280) üzenetére


Gyula84
veterán

gratula :D

legközelebb talán megyek én is

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#37282) CactuS válasza ProgenXL (#37280) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szerintem a tegnap este kicsit Benny Hilles volt, főleg amikor a PS végén a felrobbanó motor úgy repült, hogy letarolt téged. Ilyet szerintem még direkt is nehéz lenne összehozni. :D

Én élveztem, jókat nevettem. Nem a leghatékonyabb PS volt, amin valaha voltam, de nem volt rossz. :)

A sikátorban amikor a háztetőre esel, akkor nekem mindig arccal tompít a kiscsaj. Ott lehet valahogy talpra érkezni? Magas strength-vel nem erdekelne, de még gyenge a karakter és elég sokat sebződik így.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37283) BigStraw válasza CactuS (#37282) üzenetére


BigStraw
senior tag

Mivel lehet fejleszteni a strength-et?

Valaki játszik itt Xbox-on? Jó lenne ha tudnánk nyomni, mert így solo-ban elég lassan megy a dolog :F

[ Szerkesztve ]

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#37284) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Erre emlékeztek beültünk négyen és nem volt több hely a verdában, erre is van megoldás . Majd kiszálltunk hogy beüljön Schwartzman barátunk, akkor is ki kint logót ő így érezte jónak.

(#37285) Plata válasza BigStraw (#37283) üzenetére


Plata
félisten

Golf és tenisz,vagy ha vered az embereket ököllel,de az unalmas és lassú,minél erősebb a karid annál többet bír,jobban mászik hegyet,magasról leugrik sérülés nélkül,satubbi.
Két három emelet magasról lazán le lehet vele esni.

(#37286) BigStraw válasza Plata (#37285) üzenetére


BigStraw
senior tag

Köszi szépen :)

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#37287) Plata válasza BigStraw (#37286) üzenetére


Plata
félisten

Golfozásnál az a fontos hogy jól csináld,ha ütsz pár birdie-t akkor látni fogod hogy növekszik az erőd.
PS hack heistnél szoktam felmászni a ház tetőre míg várunk a sofőrre,van hogy leugrom a háztetőről,volt már hogy gyenge karival random csóka utánam ugrott,az én karim szépen le esett,ő meg pofára a betonra és meghalt. :C
De Ps fináléban is volt már,az én karim magasról le tud ugrani,random gyerek utánam ugrott de a karakterének sok volt a magasság és padlót fogott.

[ Szerkesztve ]

(#37288) Plata válasza hegyipapa (#37284) üzenetére


Plata
félisten

Mert annak kellett volna ki szállni akit követ,amíg az bent van nem mozdul.
De mi is csináltuk már így,valaki kint utazott.

(#37289) BigStraw válasza Plata (#37287) üzenetére


BigStraw
senior tag

Oké :) köszi a tanácsokat.

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#37290) INMOTEP válasza hegyipapa (#37279) üzenetére


INMOTEP
őstag

Én vagyok Ken Okuyama ,ha jól emlékszem csináltunk már heist-et :)

(#37291) ProgenXL válasza Plata (#37287) üzenetére


ProgenXL
őstag

Elképzelhető hogy én is azért nem esek már pofára mert 2ről 3 csíkra felnyomtam az erőt. De akkor irány golfozni ha attól is növekszik. Eddig csak verekedtem de az elég lassú folyamat.

Gunner for life

(#37292) sqpp


sqpp
őstag

Plata - Modster - sqpp

Mi már készen állunk a jövőhét keddre ;]

[ Szerkesztve ]

(#37293) Plata válasza sqpp (#37292) üzenetére


Plata
félisten

Én szamárfület akartam neked mutatni,de nem lehet. :C

(#37294) geckowize válasza hegyipapa (#37284) üzenetére


geckowize
őstag

Mivel 6 személyes az Insurgent (turret nélküli) és 4 ülés van, ezért a további 2 helyet a két oldalán lévő kapaszkodó jelenti.

(#37292) sqpp: Az oszt igen, kiöltözve, keményen :D

[ Szerkesztve ]

(#37295) Wiz Khalifa válasza sqpp (#37292) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én már 1 hete kész vagyok rá. :DDD Mind anyagilag mind mindenhogy. :P

Smoke some weed nigga!

(#37296) Plata


Plata
félisten

Egy valami érdekelne, a karakter magasságát azt lehet állítani?
Őszintén szólva erre nem emlékszem már,vagy egy éve volt,akkor nem is figyeltem ezt.
De a kettes számú karim aki a képen is van az egyes számú karimnál is magasabb,meg mindenki másnál.Bár nem tom lehet cipő miatt. :F

[ Szerkesztve ]

(#37297) CactuS válasza Plata (#37296) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én úgy emlékszem, hogy készítéskor lehetett valamennyire állítani, de nincs most szabad helyem, hogy megnézzem.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37298) McSico válasza sqpp (#37292) üzenetére


McSico
senior tag

Nem vagytok egyedül. :)

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#37299) Plata válasza CactuS (#37297) üzenetére


Plata
félisten

Én akkor nem is figyeltem erre.Csak csaj kari legyen oszt kész. :U

(#37300) geckowize


geckowize
őstag

Egyébként mintha már lett volna róla szó, de egyszer tényleg lehetne szervezni egy topictalálkozót gta-ban, mindenki elsődleges crew-jává teszi a PHHU-t, crew only sessionbe megyünk egy előre megbeszélt időpontban, aztán csoportképeket csinálnánk (mehetne topic összefoglalóba is), felvágna mindenki a ritka autójával, stb.

Mit szóltok?

Egy doodle-val be lehetne lőni a mindenkinek jó időpontot.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.