Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36901) Plata válasza kiscsibe8 (#36900) üzenetére


Plata
félisten

Eredeti a játékod?
De sztoriban semmi értelme kocsit venni.Az izgalmasabb verdák bent sincsenek csak Online-ban.

(#36902) ProgenXL válasza kiscsibe8 (#36900) üzenetére


ProgenXL
őstag

nem tudsz kocsit venni storyban mert nincs garázsod ez érthető.

más
Már ide is beeszi a fene a csalókat.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#36903) Kiskokó válasza ProgenXL (#36902) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem lehet hogy csak simán egyedi pálya? Lehet csinálni tudtommal.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#36904) ProgenXL válasza Kiskokó (#36903) üzenetére


ProgenXL
őstag

Persze ez egyedi pálya :) de ennek a játékosnak ott kéne lenni azon a zöld konténerekből összetákolt részen a levegőbe.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#36905) kiscsibe8 válasza ProgenXL (#36902) üzenetére


kiscsibe8
csendes tag

Vettem garázst.

(#36906) Plata válasza kiscsibe8 (#36905) üzenetére


Plata
félisten

Ha eredeti a játékod akkor miért nem csatlakoztatod a játékot social clubhoz?
Akkor még pénzt is tudnál csinálni sztoriban tőzsdézéshez.
Ha virágbolti szar,akkor meg fölöslegesen vacakolsz vele.Max raksz rá valami modot és az rak be neked kocsit.De tök fölösleges,tört verzióval asszem rendesen pénzt sem lehet keresni.
Egyébként sztoriban fölösleges a kocsi,bármikor elvesztheted,csak akkor van biztonságban ha veszel egy garázst és ott tárolod.Sztoriban csak a garázsban van biztonságban,online-ban akár 50 kocsid is lehet,és sosem vesznek el.Ha felrobbannak is visszajönnek.

[ Szerkesztve ]

(#36907) kiscsibe8 válasza Plata (#36906) üzenetére


kiscsibe8
csendes tag

Rendes pénzt keresni?

Más: Ha van egy kocsim és elmegyek tőle pár utcát, akkor miért tűnik el folyton?

(#36908) Plata válasza kiscsibe8 (#36907) üzenetére


Plata
félisten

Mert ez sztori mód.mondtam hogy nem érdemes sztoriban ezzel vacakolni.
Tőzsdézéssel milliárdokat lehet keresni,de ahhoz net kapcsolat kell és eredeti játék.
Sztoriban csak a karakter saját kocsija marad meg,többi elmászkál.De ha berakod garázsba ott megmarad és nézegetheted.

[ Szerkesztve ]

(#36909) kiscsibe8 válasza Plata (#36908) üzenetére


kiscsibe8
csendes tag

Sztoriba is lehet pénzt keresni cheatel, nem? :)
Bocs hogy ennyire nem értek hozzá, de kb még csak az 5-6. küldinél járok. :)
Mennyivel másabb az 5-ös multi mint a San Andreas?

(#36910) CactuS válasza kiscsibe8 (#36907) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A topikban elhangzott beszélgetések az eredeti verziót (most 1.33) tükrözik, nekem viszont egyre inkább úgy tűnik, hogy ebben a beszélgetésben nem arról van szó. Az alapelvek tiltják a virágbolti (warez) szoftverekkel kapcsolatos segítségnyújtást, így az ilyen irányú kérdésekben segíteni nem tudunk.

Mindazonáltal azt megmondhatom, hogy mi nincsen a virágbolti verzióban:

- semmilyen új autó, pl: Benny's Sabre turbo vagy a Tampa,
- normális fizika. Teljesen más a fizikája (szarabb), mint ami most online van.
- működő tőzsde: a két tőzsde közül csak az egyik működik és az is hibásan.

- Storyban egyébként sem tárolódnak el az autók, csak a garázsban tudod őket tartani, ergo felesleges azzal tökölni, érdemben autót gyűjteni és moddolni online lehet.

Cheat biztos van, de akkor meg mi értelme az egésznek? :F

ProgenXL: Remek, legalább a missionökben ne szórakoznának, pont elég, ha a publicok szétcseszik.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36911) kiscsibe8 válasza CactuS (#36910) üzenetére


kiscsibe8
csendes tag

A játékot megvettem steamen, de úgy terveztem, hogy előbb a sztorit fejezembe és után vágok bele az onlineba, de ha ennyire jobb az online, akkor lehet áttérek arra. Azért kíváncsi lennék mi fog történni a 3" "hőssel". :)

(#36912) CactuS válasza kiscsibe8 (#36911) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha ez a helyzet, akkor az a sor tárgytalan.

Storyban még a 3 karakter saját autóiból is csak kettőt érdemes tuningolni, de a poén miatt nem lőném le, hogy melyik kettőt.

Online teljesen más, az autók fizikája tényleg jobb (nehezebbek az autók), a törésmodell viszont más (nem törik el a féltengely pl, nem lehet 1 lövéssel felrobbantani egy autót). Viszont vannak testre szabható autók. (Matricák nincsenek, csak a Bennys autóknál, de ott is csak 6-8 per autó). Onlineban nem story orientált, inkább sandbox, de én mióta megvettem beletettem ~600+ órát és a storyban kb csak 10%-ig jutottam.

Ha viszont felmegy a netre a játék, akkor semmilyen mod/cheat használata nem javasolt, mert online-ból kitiltás járhat érte. (Még a modell/textúra cseréért is.)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36913) WASPZotya


WASPZotya
tag

Lassan visszatérek a játékba, újra van gépem.

Zotya

(#36914) kiscsibe8 válasza CactuS (#36912) üzenetére


kiscsibe8
csendes tag

Meg amúgy azért se kezdtem bele az online részébe, mert tuti hogy ha bemennék akkor elütnének vagy felgyújtanának a trollok. :(

(#36915) Plata válasza kiscsibe8 (#36909) üzenetére


Plata
félisten

Csalni?
Minek?
Ha eredeti játékod van,akár steam akár SC tudsz benne több milliárdot csinálni tök lazán.
Csalás olyan szánalmas ötlet hogy vegyük úgy hogy nem is írtad ide. :U
Sztorit érdemes végigjátszani,ha eredetid van,bár ha valóban az van akkor nem értem miért futtatod offline-ban,hisz ha elindítod automatikusan felmegy a netre.
Ha meg warez nem sok értelme van vele játszani.
Warez verziót max arra érdemes tartani hogy modokat próbálj ki,mert eredetit nem érdemes modolni,mert azért bannolnak.
Ezért van aki eredetit és warezt is felrak,eredetivel online játszik,warezzal sztoriban.
Az online rész eszement jó,SA multi a GTA Online-hoz képest lószar.

(#36914) kiscsibe8
Frászkarikát.Ha megnéznéd az online profilom láthatnád alig öltek meg,mert passzív vagyok,vagy zárt sessionban ahol csak haverok vannak.Ők meg max véletlen ölnek meg.

[ Szerkesztve ]

(#36916) WASPZotya


WASPZotya
tag

van vmi értelme hozzáadni steamhez a játékot?

Zotya

(#36917) Plata válasza WASPZotya (#36916) üzenetére


Plata
félisten

Igen van,tudsz képeket készíteni,nekem sima GTA képkészítés nem megy,csak fekete kocka lesz.

(#36918) sqpp válasza Plata (#36917) üzenetére


sqpp
őstag

meg a felbontas pfff... Steam meg a jatekod felbontasat csinalja :)

(#36919) Plata válasza sqpp (#36918) üzenetére


Plata
félisten

Gyere bankot rabolni teeeee.

(#36920) CactuS válasza Plata (#36919) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mikor indítod a heistet? :B

Más: Végre elkészült a Sabre Turbom: [link][link], [link]. Már vártam, hogy végre minden optikai cucc elérhető legyen ennél a karakternél is.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36921) Plata válasza CactuS (#36920) üzenetére


Plata
félisten

Mindjárt megy,ha mindenki feljön.
A kocsid nem rossz,de a képekről hiányoznak a Baywatch lányok. :DDD

(#36922) CactuS válasza Plata (#36921) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azok ott fekszenek vérbefagyva, mert hármasban kitört a segge a hokomban és bedaráltam őket. :DDD

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36923) Plata


Plata
félisten

Kijöttem Heistről egy ilyet találtam.

(#36924) Mike válasza Plata (#36915) üzenetére


Mike
veterán

Mostantól ha veszítek teniszben, agyonverlek a teniszütőmmel :D

(#36925) CactuS válasza Plata (#36923) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

El tudtad tenni? Nem robbant fel egyből?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36926) Plata válasza CactuS (#36925) üzenetére


Plata
félisten

Nem,eleve füstölt.

(#36927) BigStraw válasza CactuS (#36925) üzenetére


BigStraw
senior tag

Hogy tudnám eltenni az ilyen talált vagy más járművét? Mert próbáltam a garázsomhoz meg a tuningolóhoz vinni, de nem enged be.

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#36928) ProgenXL válasza BigStraw (#36927) üzenetére


ProgenXL
őstag

Van egy bizonyos szint ami felett már nem viheted be sehova. Ezek az autók magasabb kategóriát képeznek.
pl Surano amit láthatsz az úton de túl értékes ezért nem rakhatod a garázsba és tuningolni sem engedi. Csak ha megveszed.
Az olcsóbb változatokat lehet eltenni pl Sentinel.

Más járművét viszont nem viheted sehova be. Max ha engedi akkor mész vele pár kört.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#36929) Plata válasza BigStraw (#36927) üzenetére


Plata
félisten

Túl drága járgányokat nem lehet,azokat meg kell venned.

(#36918) sqpp
Ma este 2 Ps-t is megcsináltunk. :D
Bánhatod hogy kihagytad.


[ Szerkesztve ]

(#36930) CactuS válasza Plata (#36929) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mondjuk az, hogy a lakásba inviteolva elteleportált 1-1 embert érdekes volt. Meg az is, hogy amikor kijöttél az apartmanból, akkor 50 méterrel arrébb tett le, mint a kijárat.

A végén a hajós malőr állati blama volt, még sose sikerült így összehoznom, kb. 1 centisnek éreztem magam :B Azon viszont jót röhögtem, hogy te is kipróbáltad, persze csak miután belecsúszott a csónak a vízbe. ;]

BigStaw: 100k vagy a feletti értékű autót nem tudsz eltenni, pl. már a Cometet sem, ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36931) BigStraw


BigStraw
senior tag

Köszi Szépen :)

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#36932) Plata válasza CactuS (#36930) üzenetére


Plata
félisten

Hát az baromi jó volt hogy bementünk lakásba és egyik másik ember a város másik felébe teleportálódott. :DDD
A hajós meg poén volt. :C

(#36933) Plata válasza CactuS (#36930) üzenetére


Plata
félisten

De egy dolcsit sem vesztettünk,csont nélkül megcsináltuk a rablást,csak a csónakkal titanicosat játszottunk. :D
De legalább Modster kiautókázhatta magát. :DDD
Legközelebb kiállok a csónak elejében mint az a csaj a titanicban. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36934) CactuS válasza Plata (#36933) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szerintem az első sziklánál, amikor gellert kapott a csónak, repültél volna a vízbe. :DDD

Azért az is gáz, hogy a sima csónakot vissza tudod rugdosni a vízbe, ez meg inkább kigyulladt, de nem mozdult meg... De hát mindig talál az ember valami újat, még ennyi idő után is.

Egyébként nem is értem, hogy miért csinálják a többi Heistet publicban. Igazából mindegyik jóval kevesebbet ad a végén és PS sem nehéz - már ha nem futsz partra a csónakkal - és lassúnak se mondanám. Humane Raid Labs sokkal rosszabb publicban, Series A - Yacht szintén, ha a valamelyik csapat bénázik és folyamat kilövik a helit. Flecca esetleg, mert az csak 2 személyes, de azért az is elnyúlik és akkorát nem kaszálsz a végén. Prison Break végéről ne is beszéljünk, az szerintem kb 3x olyan nehéz, mint a PS finálé.

Már csak azt kéne megoldani, hogy minden átvezető szöveg skippelhető legyen. Az első 30 alkalommal vicces volt Lester poénja a görkorcsolyáról meg a hajlani beszélgetésekről, de utána már inkább terhes a dolog.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36935) sqpp válasza Plata (#36929) üzenetére


sqpp
őstag

Hát sajnálom, majd máskor :)

Kicsit most sok volt a GTA már :U

Van most elég egyelőre

[ Szerkesztve ]

(#36936) Plata válasza sqpp (#36935) üzenetére


Plata
félisten

Majd betörök a bankodba és ellopom. :D

(#36937) Plata válasza CactuS (#36934) üzenetére


Plata
félisten

Prisnon break finálét is meg lehet csinálni kurumával. :C
kurumával mész a dutyiba és kinyírod az őröket,felkapod a gyökeret és elszállítod kurumával a reptérre.

(#36938) ProgenXL


ProgenXL
őstag

A héten kapunk egy trailert a frissítésről. Remélhetőleg minél hamarabb. :)

Gunner for life

(#36939) sqpp válasza ProgenXL (#36938) üzenetére


sqpp
őstag

Igen, meg hát pénteken E3 :DD :DD :DD

(#36940) ProgenXL válasza sqpp (#36939) üzenetére


ProgenXL
őstag

Szombaton meg születésnapom tehát ajánlom hogy legyen valami nagy bejelentés. :DD

Gunner for life

(#36941) Mike válasza ProgenXL (#36940) üzenetére


Mike
veterán

Grat a 14.-hez

Plata, kakilni is kurumával jársz? :D

(#36935) sqpp
87-es szint, 30 millió?
cheater :D

(#36929) Plata
Na majd fotóboltolok hozzá 2 nullát, hogy tudd magad mire verni, és a többieket egye a sárga irigység :D

[ Szerkesztve ]

(#36942) ProgenXL válasza Mike (#36941) üzenetére


ProgenXL
őstag

Jó lesz az 22nek is. :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#36943) Mike válasza ProgenXL (#36942) üzenetére


Mike
veterán

14, 22, oly mindegy
max mélyebb a hangod
de attól még kis szaros vagy :D

de csak szórakozod, ne vedd komolyan

[ Szerkesztve ]

(#36944) ProgenXL válasza Mike (#36943) üzenetére


ProgenXL
őstag

Pacsi :D

Az nem semmi hogy valaki szabályosan összekap 30milliót. Míg nekem 44milla a kezdetek óta összesen gyűjtött. lvl 292 :D grat érte sqpp

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#36945) geckowize


geckowize
őstag

Na sracok, vegre valahara sikerult megcsinalni a Criminal Mastermind challenge-et.
Tegnap toltuk le a ps-t, osszeszoritott farpofakkal, 40 litert izzadtam ulve, de sikerult. A signalos misszional szerencsere tudtuk vinni az ambulance helit, azonban a 4. tag nem birt mar beulni, ugy hogy vittuk avi schwartzmant is, aztan en hulye azt tanacsoltam neki, hogy menjen jetskivel lerazni a rendoroket, majdnem bukta lett, mert ugy tudom, ha a szigeten maradt volna, oda mar nem jonnek a zsaruk...

Masik a convoy volt amitol feltem, termeszetesen megint bebugoltak a helik, de 5 heavy sniper lovestol felrobbantottam az elsot, az utana jovo ketto meg ahelyett, hogy bement volna a textura ala es alulrol felrobbantott volna, egy ido utan eltuntek...

Aztan a bikesnal amikor loptuk a lectrokat, mondtam mindnekinek, hogy kovessenek, tudok egy jo utaz, aztan a jatszoteren at levittem oket veletlen az autopalyara ahol szepen leesegettek a motorrol a tarsak, az is szep volt...

Finaleban meg bentmaradt a hacker, szepen vegigvittuk 3an a garazsig, eleg neccesen mert az egyik kozulunk keves levelen van es 4 armorja volt csak, ugyhogy szepen el is fogyasztotta. A garazs nem bugolt be meglepo modon, beengedett elsore, mondjuk utana a hulye iranyitas miatt veletlen kimentem kuruma nelkul gyalog, de masodszor is gond nelkul visszaengedett. Elmentunk a hackerert es jott a nem vart dolog: out of range-t irt neki mikor eltavolodtunk a banktol, aztan visszaszamolt es fail. Szerencsere nem volt gaz, mert utana a motorokhoz spawnoltunk es egyutt mentunk immaron a kurumaval gond nelkul. Amikor a dinghybe at kellett szallni az volt meg az utolso megprobaltatas, mert 10 noose terepjaro lott minket, az egyik csapattars meg elkezdett buvarkodni mert nem tudta iranyitani a karaktert :)) De vegul felszallt aztan sikerult.

Mar legalabb 3 mikulast el is koltottem t20ra meg stirling gtre, de sztem itt megallok, mert ugyis megvan mar minden classbol a legjobb race-re. Amugy a regebben emlegetett offroad kerekeket kiprobaltam, jelentem, szart sem ert, taxiing race-en egy non-offroad kereku, ugyanugy maxra tuningolt t20 siman behoz, leeloz, aszittem azert ennel latvanyosabban javit. Meg arra is sikerult rajonnom, hogy egy banshee 900r meg egy t20at is lazan elver ilyen mapon ahol sok az egyenes es keves a kanyar...

A masik h haver sabre turbo customjebe optikai tuningot is rakott a maxra tuningolas mellett es o is lazan lehagyott, igy, hogy nekem csak belso tuning volt az esszeru optikain kivul + offroad kerek... Szamit az is, hogy van custom szines ekszij, vagy miaszar? :D

(#36946) Plata válasza geckowize (#36945) üzenetére


Plata
félisten

Hát nem tom de nekünk lazán meg volt.
Nem gondoltam volna soha hogy ilyen könnyen és gyorsan megcsináljuk,de összejött.
Signal melónál hagyjatok egy kurumát a parton és azzal menekülhet a negyedik.
Convoynál ne kövesd a térképet,hanem pont ellenkezőleg haladj és laza lesz.
Fináléban meg kurumával menjetek végig a hegyre és ugrassatok le,de ne a térképet kövessétek hanem a rövidebb úton menjetek,fele idő alatt odaértek.

(#36947) Plata válasza geckowize (#36945) üzenetére


Plata
félisten

Jah utólag jutott eszembe és már nem lehet szerkeszteni,ha a karaktered elég izmos és van heist ruhád akkor 0 armorral le megy PS.
Nekem legalább is rohadt ritkán kell armort elővenni.Sima PS-en megszoktam magam ölni hogy le rövidítsük a dolgokat,ha jó helyen jókor ölöd meg magad az egész csapat a kuruma mellett spawnol.
Na most a karimnak jelenleg 1 rpg nem elég az öngyilkossághoz,armor nélkül 2 rpg-t kell belenyomni hogy meghaljon.Vagyis tegnap felgyújtottam magam és 2 rpg kellett még hozzá.

(#36948) Mike válasza Plata (#36947) üzenetére


Mike
veterán

Hát Plata, te egy hihetetlen ember vagy. :DD

40+-osan is mintha 11 lennél

de nem baj, nekem tetszik (ellentétben a többiekkel, engem nem idegesítesz)

(#36949) geckowize válasza Plata (#36947) üzenetére


geckowize
őstag

Criminalnal annyira nem jatszik az ongyilkossag. :)

(#36950) Dogengar válasza Mike (#36948) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Milyen többiek? ;]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.