Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36801) sqpp válasza CactuS (#36800) üzenetére


sqpp
őstag

Tagja vagyok a PH Crew-nek, szóval tudok elfogadni embereket oda :)

Amikor tudom mindig befogadom az új tagokat SC-n, szóval Idegbajost is felvettem :((( ;]

(#36802) Modst3R válasza Plata (#36795) üzenetére


Modst3R
senior tag

Nem kell rá a legnagyobb

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#36803) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Szerintem jobb mint az RPG VS INSURGENT de csak szórakozás céljából. Pénzt gyűjteni elég gyenge.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#36804) C4mp3r válasza CactuS (#36792) üzenetére


C4mp3r
addikt

koszi, mar kaptam, [link] ez vagyok egyebkent, aki akar felvehet. :)

(#36805) CactuS válasza C4mp3r (#36804) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Küldtem én is, jól jön a társaság. US az komoly? AKkor EU szerint akkor éjszakai bagoly vagy? :)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36806) C4mp3r válasza CactuS (#36805) üzenetére


C4mp3r
addikt

nem US mar itthon vagyok jo ideje, csak a profil eleg regi es nem foglalkoztam az atallitassal :)

(#36807) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok,

most próbálom először a gta 5-öt. Néhány dolog feltűnt. Nem lehet ezeken javítani?
1- a leggyorsabb ferrariban is csak 120mph a max sebesség.(??)
2- nagy sebességnél kormány kerék kontroll van. Értsd.: Nem lehet kitekerni a kormányt, csak néhány fokba. Bolond biztos, hogy ne fordulj keresztbe. Nem lehet kikapcsolni?
3- bal alul van a minimap és igen kicsi. Nem lehet jobb oldalra tenni és megnövelni?
4- állandóan beáll auto centerre autós nézetben, hiába kapcsolom ki. Egérrel irányítom a kamerát (mivel a beépített kamera nagyon lassan fordul utána az autónak ha keresztbe csúszok, oldalról látom a kocsit, és nem látom mi van előttem). Vagy is csak irányítnám, mert néhány másodperc inaktivitás után megint auto centerre vált. Idegesítő. Állandóan mozgatnom kell az egeret hogy ne álljon be auto centerbe.
Ez ellen nincs valami orvosság? Jobban forudljon a kocsi után, és kilehessen kapcsolni az auto centert
5- ha kiszállok az autóból kapásból sétálni kezd. Nem lehet beállítani hogy állandóan fusson?
6- otthagyok egy autót a hegyen, beszállok egy másikba, 10m-t arrébb megyek, visszafordulnék érte, de már nincs ott.:S
7- nagyon homályosítja a környező terültet. Csak a látótávolság növelésével lehet ezen javítani?
8- az is zavaró, hogy sokszor nem találja a fókuszt. Kiszállok egy kereszteződésben, és a szembe lévő autók még homályosak. Meg kell rángatni az egeret, a képernyő közepére vinni a szemközti autót hogy kiélesedjen. Ezt sokszor el kell játszani. Ez ellen nincs valami?

Köszi! :R

free your mind

(#36808) Plata válasza Jazz (#36807) üzenetére


Plata
félisten

1.Nincs is benne ferrari,de van gyorsabb kocsi.
2.passz.
3.nekem mindegy melyik oldlalt van de lehet nagyobbítani a beállításokban asszem.
4.passz
5.shiftel fut.
6.sztoriban minden autó eltűnik és nincs értelme autókat szerezni,online-ban sosem tűnik el.Ha mégis visszahívod.
7.lehet erősebb gép kellene,vagy magasabb grafikai beállítások,
8.ilyet sem láttam még.

(#36809) kiscsibe8 válasza CactuS (#36792) üzenetére


kiscsibe8
csendes tag

Nem. Láttam valahol olyan videot ahol egy gomb nyomásra elesik az ember csak nem tudom hogy működik az.

(#36810) Dogengar válasza Jazz (#36807) üzenetére


Dogengar
aktív tag

8: Post effects, Depth of field.
Ki kell kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#36811) ergepard válasza kiscsibe8 (#36809) üzenetére


ergepard
tag

Az egy mod.

(#36812) kiscsibe8 válasza ergepard (#36811) üzenetére


kiscsibe8
csendes tag

Rádiót, hogy lehet letölteni és betenni? Mondjuk a Class FM-et?

(#36813) Wiz Khalifa válasza kiscsibe8 (#36812) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

:DDD

GTA San Andreas-ban volt egyedül stream. Azaz ha betettél egy rádió fájlt amit pl Winamp-ba játszol le akkor a GTA is elkezdte játszani. Sajnos a San Andreas-on kívül egyik GTA-ba sincs ilyen. :(

Smoke some weed nigga!

(#36814) kiscsibe8 válasza Wiz Khalifa (#36813) üzenetére


kiscsibe8
csendes tag

Ez elég nagy gond. Egy embernek sincs hozzá scriptje vagy valamilyen amivel megtudja csinálni?

(#36815) Plata válasza kiscsibe8 (#36814) üzenetére


Plata
félisten

Mod biztos van rá,de online-ban egy jó kis bann jár érte.

(#36807) Jazz
Asszem terepjáróval mentem eddig leggyorsabban,még hozzá a Brawler-el, úgy rémlik 144 mérföld/óra sebességgel.
Vagyis ez Online-ban volt a leggyorsabb,sztoriban gőzöm sincs.ott nem nagyon izgatnak a kocsik,főleg mert ott nincs is sok autó.

[ Szerkesztve ]

(#36816) kiscsibe8 válasza Plata (#36815) üzenetére


kiscsibe8
csendes tag

Az online még annyira nem érdekel még csak most kezdtem vele játszani. :)
Hol találom azt modot?

(#36817) Plata válasza kiscsibe8 (#36816) üzenetére


Plata
félisten

Gugli a barátod. :B
Egy modot sem ismerek,mert nekem az Online fontosabb annál hogy ilyen marhaság miatt bannoljanak.

(#36818) Mike válasza Jazz (#36807) üzenetére


Mike
veterán

1-8 Nem. Ez nem NFS. Lehet benne autózni, de az csak egy közlekedési eszköz. Mit kell szegényt állandóan futtatni? Te kiszállsz a kocsiból, futsz? Hagyd szegényt sétálni

:)

komolyra fordítva
a 3-asban a map lehet nagyobb
6. összes GTA ilyen volt, ne hagyd ott a kocsi

8. dörzsöld meg a szemed :D

ez a játék ilyen. nem fognak rajta változtatni
de ettől még jó.
csináld a történetet

kiscsibe
bekapcsolod a rádiót a lakásban (otthon, ahol gta-zol), és jé, szól a rádió, és stream se kell
minek ezt túlbonyolítani
vagy ha mindenáron gépen akarod, akkor futtatsz mellett rádió streamet, ez a multitask
ma már nem DOS van :)

[ Szerkesztve ]

(#36819) kiscsibe8 válasza Mike (#36818) üzenetére


kiscsibe8
csendes tag

Igen, de szerettem volna ezt a modot alkalmazni és mindent úgy csináltam ahogy le van írva és sehol semmi.

(#36820) Plata válasza kiscsibe8 (#36819) üzenetére


Plata
félisten

Talán nem passzol a mod verzió a játék verziójával?
Gondolom eredeti játékod van,akkor az mindig a legfrissebb és lehet a mod régebbi verzióval müködik.

(#36821) ProgenXL válasza kiscsibe8 (#36819) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ez egy egyszerű trainer amivel online is szórakoznak a csalók. Ebből sok van a neten.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#36822) Jazz válasza Dogengar (#36810) üzenetére


Jazz
veterán

Ez volt az köszi. Meg még e körül néhány beállítás. Így már nincs idegesítő DoF.
A minimap méret növelésének beállítását még mindig nem találtam meg.

Irányításban van némi, amiket írtam. A játék már egy jó ideje kijött. Nincs valamilyen mod ezekhez?
- mész a föld úton pl., vagy nagy sebességgel a pályán, kitekered(néd) csontra kormányt, de nem engedi. Sebesség függvényében leszabályozza mondjuk 5°-ra, nehogy megcsússz vagy kereszte fordulj. A régi Gta-k ban nem volt ilyen. Ez a hülye biztos arcade megoldás kicsit elrontja a játék élményt és a szabadság érzetet.
- automata futás beállítása, mint a régi Gta-k ban. Ha kiszáll a kocsiból nem kelljen mindig shift-et nyomogatni. Nem akarom hogy állandóan sprinteljen, csak annyi hogy az alapértelmezett közlekedési mód a kocogás legyen, és ne a 1 km/h séta.
- realisztikusabb max sebesség az autóknál. Ugye le van modellezve ((#36808) Plata: de van benne ferrari, mint a többi gta-ban is, csak kicsit módosítva, hogy ne kelljen fizetni a jogokért, de azért simán felismerhető) az összes sport kocsi (Bugatti veyron, mustang, ferrarik, audi a8 stb...) és akkor mindegyik max 120mph-t megy? Vicc.

Valahol nem lehet beállítani ezeket, átírni, egy konfig file-ba belenyúlni, vagy valamilyen mod nem készült ezekre?

Köszi

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#36823) CactuS válasza Jazz (#36807) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Akkor én is válaszolnék, szóval:

1. Ez egy kicsit furcsa megoldás sajnos, de az online miatt van így, külső nézetben nem zavaró. Amúgy az Adder (bugatti) az egyik leggyorsabb story-ban, ha nagy végsebességet akarsz.
2. Én ezt sose vettem észre, mondjuk ha nagy sebességnél csúszni akartam, akkor mindig kézifékkel oldottam meg. Élőben sem tudod eltekerni pályán 150 felett a kormányt, egyrészt ott is van változó szervó, vagy esetleg változó áttétel. Amúgy tényleg nem értem, a legtöbb autót egy jobb-bal után simán be lehet ringatni, hogy keresztbe forduljon, kézifék nélkül is.
3. Szerintem nem lehet. 21:9-nél még csak nem is a képernyő szélén van. Nagyítani Y gombbal lehet alapesetben.
4. Passz, nekem így megfelelt, ha nagyon kellett, akkor manuálisan néztem körbe, de mintha lenne az optionsben Camera menüpont.
5. Nem lehet, Shift a futás gombja. Perma futás nincs, mivel van stamina és véges a futás teljesítménye.
6. Storyban minden eltűnik, ami nincs a garázsban, story közben is fix autók vannak, fölösleges azokon kívül bármit is tuningolni, úgyse tudod érdemben használni.
7. Erről kéne egy kép, mert ezt okozhatja driver probléma is.
8. Erről is kéne kép, mert vagy beállítási probléma vagy driver hiba.

#36822: alapvetően nem a jogokkal van a baj. A legtöbb sportkocsi gyártó nem hajlandó a nevét adni ahhoz, hogy illegális tevékenység során az ő autóikat is ábrázolják és nem csak játékokban - lásd pl: Gone in Sixty Seconds -, a másik pedig a törésmodell, hogy nem engedélyezik az autók törését, ami eléggé rombolná az élményfaktort.

Egyébként online teljesen más a fizika - a virágboltihoz képest meg főleg, én tudom, toltam eleget a törttel, mielőtt megvettem -, és, mint mondtam a 120 mph környéki leszabázás az online rész miatt lett beletéve - szerintem -.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36824) Plata válasza CactuS (#36823) üzenetére


Plata
félisten

Pár napja vettem azt a két szép kocsit Onlibe-ban,rá ment olyan 500-600 ezer de tuningoltam őket,hát nekem már kicsit túl gyorsak is lettek,a Comet úgy megy mint a fene.Piszkosul gyorsul,és biztos nem 120-al megy,hanem inkább 220-al. :DDD
Tudom mert a hegyen nem figyeltem és padlógázzal nekimentem valami szarnak és feldobta a kocsim,átrepültem házak felett és szó szerint szarrá törtem.De még 3 kerékkel is ment.
Bár az a szutyok Issi még 2 kerékkel is megy.

[ Szerkesztve ]

(#36825) negyven2


negyven2
veterán

Június 7-n jön az új update. Trailer jövő héten.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#36826) Puma K válasza CactuS (#36823) üzenetére


Puma K
veterán

"3. Szerintem nem lehet. 21:9-nél még csak nem is a képernyő szélén van. Nagyítani Y gombbal lehet alapesetben."

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#36827) CactuS válasza Puma K (#36826) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jogos, valamiért erről megfeledkeztem, pedig anno az elején szerintem én is akartam nagyobbat, amikor online mentem, aztán valahogy jó lett a kicsi. :B

figure85: Az jó hír, én elsőre azt gondoltam, hogy július 4.-ig kihúzzák.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36828) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Úgy látom megelőztek az update hírrel :D delete**
Majd a fordítást kirakom. :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#36829) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Tegnap voltam fent de nem kaptam invet ,gondolom akkor voltatok elegen :) ,ja egyébként ha valaki engem invelni akar akkor előre szólok hogy jobb ha a social-on keresztül invel mert telefonon nem szoktam nézni ,valahogy nekem elkerüli a figyelmem

Kontroller : Még mindig nem jó ,már XBOX 360 as emulátort ajánlottak hogy azzal jónak kellene lenni .Leszedtem és simán érzékeli a kontrollert ,de a játékban nem akar igysem működni :(

(#36830) Puma K válasza INMOTEP (#36829) üzenetére


Puma K
veterán

Az a gond, hogy a játék csak Xbox 360/One és PS 4 DS kontrollereket ismeri fel, bármiféle buhera nélkül.
Legalábbis szerintem.

Esetleg próbálkozhatsz az Xpadder nevű programmal... ezzel akár még WoW-ozhatsz is kontrollerről, de nincs annyi gomb mint amennyi kellene ahhoz a játékhoz... próbáltuk ismerősökkel :DDD

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#36831) ProgenXL válasza INMOTEP (#36829) üzenetére


ProgenXL
őstag

Szerintem ide olyan controller kell ami xinput támogatással rendelkezik.

Gunner for life

(#36832) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Valaki nem nézne fel 5 percre egy kis help kéne napiban! Saabe60 köszi

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#36833) INMOTEP válasza INMOTEP (#36829) üzenetére


INMOTEP
őstag

No valami csak történt mert ajánlották rakjam be az emulátor exe-t a játék könyvtárba ,és lám működik igy a dolog .Viszont valamiért 30 másodperc mulva megszakad A Wireles kapcsolat ,lehet az akku gyenge ? feltöltöm később kiderül hogy ez volt e a gond.Másik hogy a rezgő motor nem müködik ,még ezekre kell megoldás és talán igy jó lesz .Viszont félek hogy a játék könyvtárában az exe fájl -ért bant fogok kapni :D

(#36834) INMOTEP válasza Puma K (#36830) üzenetére


INMOTEP
őstag

Ja ,ezzel sem fogok sokáig szórakozni .Meghirdetem és eladom valakinek és veszek egy xboxos-t .Viszont ps3 kontroller nekem jobban bejön :(( Ezt az Xpadder-t kiprobálom ,köszönöm

(#36835) INMOTEP válasza ProgenXL (#36831) üzenetére


INMOTEP
őstag

Az a gond hogy sem a csomagolásán ,sem pedig a neten nem találtam róla infót hogy ezt tudja e

(#36836) Kiskokó válasza Kiskokó (#36832) üzenetére


Kiskokó
veterán

Na viszonylag hamar 7-8 perc jött egy random emberke. megoldva.
Köszi azért

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#36837) CactuS válasza INMOTEP (#36829) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, bocsánat, közben előbb összejött a csipet-csapat, plusz nálam is bekómázott a gyerkőc, nem kelt fel, így megvoltunk gyorsan. :B

Contoller: Most megnéztem, van calibration menü, de sose használtam, ez 100%. Ha megy a GTA és bekapcsolom a controllert és megnyomok egy gombot rajta, akkor egyből át is vált a GTA rá és megváltoznak a feliratok (akárcsak rocket leagueben).

Valaki egy daily rally? :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36838) Daw93 válasza INMOTEP (#36834) üzenetére


Daw93
senior tag

Én az Aliexpressről rendeltem 10 dolcsiért egy kamu xbox 360-as usb-s kontrollert, és tökéletesen működik a GTA 5-tel is, és eddig mindennel amivel próbáltam :D Ugyanúgy felismerte minden játék, mintha eredeti lenne.

[link]

Szerk: most nézem hogy már nem 10 dollár hanem 11.35, de szerintem az a 400 ft nem vág senkit földhöz

[ Szerkesztve ]

GTA Online: Daweee93

(#36839) INMOTEP válasza CactuS (#36837) üzenetére


INMOTEP
őstag

Semmi gond nincs ,elvoltam én :)

Ezaz hogy nekem ez nincs nem jelenik meg a menüben :(

(#36840) INMOTEP válasza Daw93 (#36838) üzenetére


INMOTEP
őstag

Látom nem rossz ,viszont én eleve vezetéknélkülit kerestem .A Terv az lenne hogy van egy elég nagy tv-m , és pc -re kötve akár fotelból / ágyból is tudjam nyomni -A Pc a tv mellett lenne szóval csak vezetéknélküli kontrollerrel tudnám ezt megoldani

(#36841) ProgenXL válasza INMOTEP (#36840) üzenetére


ProgenXL
őstag

Az xbox 360 controller vezetéke kb 3m hosszú szóval az egész jó. Bár lehet te messzebb vagy annál. Abból árulnak vezeték nélkülit is. :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#36842) geckowize válasza negyven2 (#36825) üzenetére


geckowize
őstag

Be se szarik senki, hogy ilyen koran itt az update? :)

[ Szerkesztve ]

(#36843) Daw93 válasza INMOTEP (#36840) üzenetére


Daw93
senior tag

Ennek kb 1.8 méteres a kábelje, és vettem hozzá egy másfeles hosszabbítót és ágyból is jó

GTA Online: Daweee93

(#36844) CactuS válasza geckowize (#36842) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Megvolt a #36827-ben. :B

A Pegassi reaper ígéretesnek tűnik, remélem a seggét nem rontják el. Illetve az is, hogy azt írják, hogy az egyik autó, így akkor minimum 2 legalább lesz.

Ez a rész ígéretesen hangzik, remélem tényleg több lesz, mint a VIP volt:

"Acquire a high-rise office and special warehouse properties to begin buying and selling a range of contraband across the city, all the while fighting the LSPD and the rest of the southern San Andreas criminal underworld for access to the rarest items and the biggest profits. "

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36845) Plata válasza negyven2 (#36825) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudod mennyibe fognak fájni a dolgok?
Kocsit nem akarok venni de minden mást igen.
Remélem nem lesz olyan rohadt drága.

(#36846) ProgenXL válasza CactuS (#36844) üzenetére


ProgenXL
őstag

Eléggé Lamborghini külseje van :) Én is remélem hogy nem valami idétlen vízszintes csík lesz a lámpája mint a Pegassi Vacca.

Gunner for life

(#36847) negyven2 válasza Plata (#36845) üzenetére


negyven2
veterán

Nos, mivel én is csak annyit tudok mint mindenki más így passz. De mivel elég sok event volt az előző nagy update óta, így nem lennék meglepve, hogy ha a Los Santos-i üzleteknek elég vastagon fogna majd a tolla.

Amúgy én már elég régóta úgy gondolkozok, hogy amik nem limitált járművek, azokat ráérek megvenni bármikor. Úgyis az elején mindenki az új járművekkel fog szaladgálni, az új ruhákban fog flangálni, és az új apartmanokban fognak lakni. Persze a Glitchereknek/hackereknek nem számít a pénz, de én 3 év alatt már kicsit ráuntam a játékra, így az aránylag stabilnak mondható 20 millióm állandó pénzállományom már csak 5 millió. De ha kellene pénz akkor küldetéssel, kocsieladással, Heistel tudnék csinálni. Csak már kedvem nincs.

ProgenXL: A kép alapján inkább Lykan HyperSport-ot mondanak illetve Lamborghini Centenario/Huracán alapú kocsit.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#36848) Wiz Khalifa válasza INMOTEP (#36829) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Multi után láttam a rendes neved. Ma foglak felvenni. :) 8-kor lépek be kb.

Kérdés. 2 tag nem jönne szombat estefele letudni gyorsba azokat a Heist-eket amivel unlockolódik az Insurgent? Míg akciós lesz hétvégén megvenném. :R

Smoke some weed nigga!

(#36849) CactuS válasza Wiz Khalifa (#36848) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha fent leszek, akkor segítek szívesen.

figure85: Én még belelátok némi Lexust is, ők is szoktak mostanában ilyen durva élekkel dolgozni.

Egy kicsit félek, hogy a VIP után ennek is megkérik az árát. Az autóknak talán nem, ott max a 2 millás kategória lesz, de az új házaknál félek vastagon fog fogni a ceruza.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36850) Plata válasza CactuS (#36849) üzenetére


Plata
félisten

Nekem nem a ház a lényeg hanem a főhadiszállás.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.