Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37601) Modst3R válasza Plata (#37599) üzenetére


Modst3R
senior tag

Sejtettem amúgy sqpp még mondtam meg egyszer helivel elrepültünk oda ahol gondoltam h lehetnek ezek a vittyillók, sztem 5 misi körül lesznek ink úgy mondom 5-7 meg tuti h 3 milla körüli verdák is lesznek!

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#37602) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Elérhető lett az új Further Adventures in Finance and Felony frissítés a GTA Online-hoz. Az ingyenes kiegészítő elsősorban a bűnszervezetek világát dobja fel új tevékenységekkel.

A VIP számára, aki egyben a szervezet vezetője is (CEO) új szolgáltatás érhető el a SecuroServ hálózatában, melyen keresztül illegális kereskedelmet folytathatunk a városban. Egyaránt vásárolhatunk és eladhatunk cuccokat.

Mindehhez a Dynasty8 oldalán különleges ingatlanokat vásárolhatunk, ahol helyet kap többek között egy tárgyalóterem, leszállóhely helikopter számára, egy Don't Cross The Line árkád játék, valamint egy fegyverraktár is, ahol összeállíthatjuk a kívánt arzenált a különböző piszkos feladatokhoz.

Innen érhető el a Special Cargo Network, melyen keresztül a raktárakat, az árumozgást figyelhetjük és törekedhetünk a legnagyobb profit megszerzésére.

Vétel, eladás és védelem

Az új tartalom elsősorban kétféle új küldetést tesz elérhetővé. A "BUY" küldetések a vételről szólnak. Három alkategória közül választhatunk, melyek eltérő nehézségű ellenfeleket takarnak, és hogy milyen mennyiségű árut kívánunk átvenn. Választhatjuk az LSPD-t, az FIB-t, vagy valamelyik rivális bűnszervezetet.

Ha sikerül feltöltenünk a raktárat, akkor el is adhatunk a szajréból. A "SELL" küldetéseknél arra kell ügyelni, hogy a vevő épségben átvegye a szállítmányt.

Érdemes azonban odafigyelnünk a raktárainkra, mert a többi játékos megtámadhatja azokat, és lenyúlhatják az árut. MInél hamarabb lép közbe a szervezet, annál kisebb a veszteség.

Új freemode eventek

Van néhány új freemode event is, ami új feladatot és kihívást ad a bűnszervezetek számára.

VIP Work (feladatok):
◾Headhunter: Vadászd le a célpontokat a megadott időn belül
◾Airfreight: Szerezz meg néhány értékes szállítmányt a fegyveres őröktől, és nyúld le
◾Haulage: Szállítsd le a többiek előtt a "vámmentes" cuccokat a megrendelőnek

VIP Challenges (kihívások):
◾Cashing Out: Légy te a legjobb az ATM csalásokban
◾Salvage: Szerezd meg a csapatoddal az elveszett szállítmányt az óceán fenekéről

Járművek, fegyverkiegészítők, ruhák

A frissítés szokás szerint új járműveket, fegyverkiegészítőket és öltözékeket is hozzáadott a multiplayerhez:
◾Warstok Cache & Carry: HVY Brickade
◾Southern San Andreas Super Autos: Bravado Rumpo Custom
◾Legendary Motorspor: Pegassi Reaper, Vapid FMJ, Grotti Bestia GTS, Enus Windsor Drop, Benefactor XLS
◾ElitasTravel: Buckingham Nimbus, Volatus
◾DockTease: Tug
◾Ammu-Nation: Drum & Box tárak

Adversary Mode-ok

Úgy tűnik, nincs GTA Online frissítés adversary mód nélkül. A Haves and the Have-Nots egyik csapata a győztesekből, a másik a vesztesekből áll. A feladat annyi, hogy a veszteseknek meg kell ölniük egy győztest, hogy átvegyék a győztesek helyét. Ezekért a feladatokért egy hétig dupla RP jár.

Különleges hét

A készítők ezúttal is egyedi ajánlatokkal csábítanak játékra a következő egy hétben. Június 13-ig mindenki aki belép a GTA Online-ba, egyedi pasztelzöld pizsamát és szmokingot kap, és 25 százalék kedvezményt a Buzzardhelikopterre, Lester és a Merryweather szolgáltatásaira, valamint a következő termékekre a fegyverboltokban: Carbine, Assault és Compact Rifle, Machine Pistol, SMG, Heavy Shotgun, Combat PDW, minden lőszer, színezések és vésett fegyvercsövek, golyóálló mellények, ejtőernyők.

Forrás

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#37603) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Valaki nagyon jó lenne ha segitene :$ ha beengedi

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#37604) Modst3R válasza Kiskokó (#37603) üzenetére


Modst3R
senior tag

Szívesen segitenénk - feltéve h nem vippes :DDD - de ha be is enged nem látni onlinenak a friendeket! :C

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#37605) McSico válasza ProgenXL (#37580) üzenetére


McSico
senior tag

Hozzák a formájukat. Minden elismerésem... :C

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#37606) Wiz Khalifa válasza McSico (#37605) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Te ilyenkor GTA-zol? Vagyis próbálnál?

Beteg vagy? Vigyem a gyógyszert? :DDD

Smoke some weed nigga!

(#37607) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Oszlassuk kicsit a bullshit pletykákat.

Balra fent: EVGA overlay
Jobbra fent: MSI overlay
Balra középen: TeamSpeak overlay
Jobbra lent: FRAPS overlay
+ Discord overlay nem látszik de fut.
+ Skype fut
+ OBS LiveStreameli
+ Steames verzió

mindez egyszerre ment sokáig és ban nyoma sincs. Aki bann miatt rinyál, az csak 1 sz*ros csaló aki a mai frissítés után bevezetett új detektálással megbukott valamivel, és próbálják rákenni valami másra.

/s

(#37608) Ghard


Ghard
őstag

A cápa kártyákat nem kell félteni úgy nézem, mert az új küldetésekből alig jön pénz.
3 új vipwork 20k körül ad.
A raktáras buli 16 csomaggal számolva ad 142k tiszta hasznot, ezért 6+1x kell szopni free sessionben. (6 begyűjtés, 1 leszállítás eladásra.)
Nagyobb raktár biztos több hasznot ad, de a 4 millás ár nem tudom mikor térül meg :)
Mondjuk a raktáras dolog elfér egymás mellett, egyszerre többen csinálhatják, nem úgy mint a vipest.

(#37609) CactuS válasza wjbhbdux (#37607) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ettől tartottam én is. Ezért is mondtam, hogy steamen, a topikokban nem találtam tiszta profilt a panaszkodók között. Vagy bevallották, hogy storyban moddoltak/trainert használtak, vagy már az accounton látszik, hogy csalt ( pl: 1 napon villant a rank 25,50,100 achi, stb.)

Köszönjük szépen a tesztet. :K

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37610) Plata válasza Ghard (#37608) üzenetére


Plata
félisten

Nekem 111-es raktáram van,de eladásnál is annyiszor kell szívni mint begyűjtésnél,ha az eladásra megyek akkor 1-2-3 konténerenként kéne leszállítani.
Vagyis ha felhalmoznék 111 konténert akkor kb 111 fuvar lenne.Publicban,mert a 1 konténeres leszállítás azt írja az a legkönnyebb,a 2-3 meg egyre nehezebb.Vagy félre értem?Nem tudok angolul szóval lehet.
Még ha a 3 ládás szállítást is vállalom akkor is szopni kell majd 40 alkalommal.Fogadok szivatásból a pálya másik felére rakja a célpontot.

(#37611) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

A Supercars kategória versenyzés szempontjából a két új kocsival továbbra is nagyon jól balanszolt. Viszont a Prototipo a leaked infók alapján úgy tűnik, hogy ezt tönkre vághatja és egyeduralkodó lehet. Ehhez pedig 2,7 milliós ár fog társulni.
Persze randomok teljesen simán verhetők versenyben az unbalanced klasszokban gyengébb autókkal is. De hasonló tudású versenyzők között már nem mind1 milyen kocsit használnak.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#37612) ZGO


ZGO
tag

Sziasztok, lenne egy érdekes jelenség amivel tegnap este találkoztam hosszas bejelentkezéses kínlódás után.

Story módban játszottam kicsit, és elkezdtem tőzsdén fialtatni a pénzt.
5-6 alkalommal apránként mindig pozitív mérleggel kiszálltam több befektetésből.
Ezután ugyanígy mint eddig, kezdtem befektetni különböző részvényekbe, de a második befektetés összege jóváhagyás után szőrén szálán eltűnt. Hiába nézem vissza a befektetések listáját, nem szerepel benne, csak az először vásárolt részvénypapírok láthatóak, plusz az egyenlegemből is levonta :(
Ez valami hiba, vagy én csinálhattam valamit rosszul?

(#37613) Gyula84 válasza geckowize (#37570) üzenetére


Gyula84
veterán

az oldalukon 2004 ig mennek vissza logban ott már volt minden az biztos

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#37614) Locutus válasza wjbhbdux (#37607) üzenetére


Locutus
veterán

Az AB-ben a rivatuneres részt használod, overlayhez?
Mert a steam topikokban konkrétan arra hegyezték ki a témát végül többen is...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#37615) CactuS válasza Plata (#37610) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

? Elvileg el lehet adni egyben is.

Frissítettem az összefoglalót a DLC-ről, ott vannak bent képek is, illetve számolgattam egy kicsit. (Azt azért át kéne nézni, még csak 2 kávé van bennem, lehet benéztem valamit). Mivel az új összefoglaló már így is baromi hosszú, így szerintem valószínűleg marad különálló link.

Locutus: Jobbra fent az az alap rivatuner fontja, ha jól látom a képen, meg ott van lent az ikonja is a tálcán, így szerintem igen.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37616) ProgenXL válasza CactuS (#37615) üzenetére


ProgenXL
őstag

Videóban volt aki 7db-ot adott el. 96ezret kapott érte. Szóval szerintem sokat el lehet adni egyszerre. Nem próbáltam még. Ma veszek raktárt.

Gunner for life

(#37617) CactuS válasza ProgenXL (#37616) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A képen a srác eladta mind a 111 darabot, szóval el lehet adni többet is. :K

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37618) Plata válasza CactuS (#37617) üzenetére


Plata
félisten

Azt mondják hogy a pénzt csak a főnök kapja a beosztottak nem kapnak semmit,ez igaz?

(#37619) CactuS válasza Plata (#37618) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én is ezt hallottam, de még nekem sem tiszta a történet. Tegnap nem mertem sok dolgot vásárolni, mert féltem, hogy csak elveszi a pénzt és ha nem tud menteni, akkor bukom a dolgot. Talán ma este már jobb lesz.

Közben újra kiszámoltam a dolgot, 1, 2 és 3 ládával is. Azért a 2,020,200 $ profit nem hangzik rosszul, más kérdés, hogy az eladáshoz a lobbyt nagyon meg kell válogatni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37620) CtiveR válasza Plata (#37618) üzenetére


CtiveR
tag

Erre én is kíváncsi lennék, tegnap egyedül toltam, meg van az épület, és egy közepes raktárt vettem, tegnap aránylag tudtam farmolni a cuccokat, mert vagy egyedül voltam a sessionben vagy ketten voltunk, de ő is azt csinálta, mint én és nem volt szúrkálódás... Ha egyik haveromat beveszem a cégbe, és együtt csináljuk ezeket, akkor a csomag költsége az egészet én fizetem? Amikor leadjuk az összeszedett csomagokat akkor ő kap belőle valamit? Aki kipróbálta hogy is mennek a dolgok, jó lenne ha leírná :R

Aláírás.

(#37621) Plata válasza CactuS (#37619) üzenetére


Plata
félisten

De nem csak ez a baj,a raktáradat bármikor ki is rámolhatják. :(
Nekem van iroda,raktár,kamion,hajó és cargobob,Bár a kamion és hajó kiderült tök fölösleges és semmi értelme.Kamionnal max mászkálhatsz a városban, a hajóval meg nem érdemes foglalkozni mert iszonyúan lassú tuningolva is.Gyalog hamarabb odaérsz ha kézben viszed a konténert,főleg mivel nem is lehet rátenni a konténert. :C
És páncélozott tuningal is bárhol belövik.Vettem még páncélozott kocsit meg luxus helit.Maradt kemény 1 millám.

(#37622) Plata válasza CtiveR (#37620) üzenetére


Plata
félisten

Azt mondják akit felveszel kap egy kis fizetést oszt csoki,te kapod a pénzt amit kereskedéssel szedsz,haverod kap egy kis fizetést meg rp-t pár percenként.De mivel hackerek be tudnak menni a raktáradba is így jól válaszd meg hol játszol.

(#37623) Modst3R válasza Plata (#37618) üzenetére


Modst3R
senior tag

Alkalmazottnak kell lennie aki segít. Akk rendesen kap fizut. A ládák után nem tom. Érdekesség h tegnap marci be se vett még. De melette robogtam. Apró pénzt arra is adott...

Továbbra azt mondom h publicba egy baromság. Nem is vagyok hajlandó semmilyen invre reagálni ami public sessionre irányit!!!

[ Szerkesztve ]

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#37624) CtiveR válasza Plata (#37622) üzenetére


CtiveR
tag

És azt hogy kell elképzelni? Valaki bemegy a raktáramba és felrobbantja az egészet, vagy leül a laptop elé és rámegy, hogy elakarja adni? :U Valamint van e árkülönbség ha egyben adom el a dolgokat vagy egyesével?

CactuS: Na az szép... :( Másik felvetés.. most, hogy ezt a céget vezetem, nem lehetek soha többé public sessionben passzív módban? Mert ugye nem enged abba rakni.. szóval, ha találkozok egy gyökérrel aki csak arra megy, hogy leszedjen, akkor ezt szívtam? :(((

[ Szerkesztve ]

Aláírás.

(#37625) CactuS válasza Plata (#37621) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Csak NPC-k, ha jól tudom.

Olyasmit betegyek az összefoglalóba, hogy hogyan legyél fixen egyedül public lobbyban? Vagy ez már a szürke zóna?

A módszer hátránya, hogy senki nem fog tudni csatlakozni hozzád, viszont egyedül leszel és public lobbyban. A game fileokat nem kell hozzá módosítani.

CtiveR: Tudtommal NPC-k rabolhatnak ki és akkor el kell kapni a furgont. Illetve állítólag volt olyan stream, ahol a "moddereknek" sikerült a raktárat kirabolni.

A titkárnő azt mondja, hogy "The more stock you have, the higher the selling price". Az biztos, hogy ha tele a raktárad, akkor többet ér, az kérdés, hogyha több raktárad is tele van, akkor az mennyit ér.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37626) Plata válasza CactuS (#37625) üzenetére


Plata
félisten

Betehetnéd hogyan legyünk egyedül,érdekelne.
Nem tudom hogy NPC rabol-e ki,de azt mondják modderek is kitudják rámolni ha be van kapcsolva hogy CEO legyek.Ha nem vagyok CEO és passzívban vagyok talán nem.

(#37627) Plata


Plata
félisten

Már nem tudom szerkeszteni,de az anticheat fos ellenére azt mondják játszhatatlan az a session ahol modder van,felrobbantják a kocsit amiben a cuccot szállítanád.Sőt minden autó felrobban a sessionban.
Nem tudom hogy lesz-e kedvem így kipróbálni majd ha fel jutok.

(#37628) CactuS válasza Plata (#37627) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Betettem a DLC-s összefoglalóba. A játék fileokat nem kell módosítani, lényegében 3 módszer van: 1. játékbeli glitch kihasználása, 2. sávszélesség állítása, 3. port blokkolása.

Azért beleírtam biztos ami biztos, hogy mindenki saját felelősségére mutyizza, bár kétlem, hogy ebből bárkinek is gondja legyen, de akkor sem akarom más f*szával a csalánt verni.

*khm* R* Anit-cheat az csak az RP/$$ modderek ellen van, mert az vesz el a sörpénzből. - Szerintem *khm*

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37629) ProgenXL válasza Plata (#37627) üzenetére


ProgenXL
őstag

Find new session. amig nem találsz egy normálisat ahol kevesen vannak :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#37630) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Pacific Standard glitch-et ismerte eddig valaki? Felmerült, hogy óránként 3x is meg lehet csinálni és rákérdeztem, hogy azt mégis hogyan. A válasz:

First step is have 2 people to host it (they need the finale ready to go, however if one person wants to constantly host and get 0, that's fine too)
Basically all you do is do the heist normally (the Kuruma way is easiest) then the host leaves by closing the application as you come out from under the bridge at the end right before the cut scene, and if done correctly (gets easier once you know how and when to do it) the host will still have he finale ready to go when they load in. Takes about 20 minutes to do the heist and get into the lobby ready to go again with competent people.

Azaz kettő ember kell hozzá, hogy végül mindenkinek jusson pénz, akiknek már készen vannak a setupok. Indítás előtt az a lényeg, hogy a setupnál a host 0%-ot kapjon. Mindent úgy csinálsz, mint máskor, - öngyilkosság, apartman, kuruma, stb. minden játszik -, csak annyi a lényeg, hogy ne a host vegye fel a pénzt a bankban. A legvégén, amikor mentek a hídhoz, akkor pont a cutscene előtt a host disconnectel - app bezárás, net kihúzás, stb. - és így a többiek megkapják a pénzt, viszont nem a host ismét el tudja indítani a finálét. Erre írták, hogy ez ~20 perc 1 kör, ha a csapat már tudja mit csinál.

Ez így azért elég meredek. :Y

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37631) Plata válasza CactuS (#37630) üzenetére


Plata
félisten

Két karit tartasz és mindkettő tud indítani.

(#37632) CactuS válasza Plata (#37631) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Csak akkor te egy fillért nem keresel, mivel a host mindig 0-val jön ki. Így meg, ha van 2 "host", akkor 0/50/25/25 elosztásban 2 körönként ~ egálra jön ki mindenki.

Más: ha valakinek van saját képe az új járművekről, akkor az ne tartsa magában. :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37633) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Sziasztok. Mi a teendő, hogyha az online nem frissül 1.34-re? Eltelt egy nap, azt hittem, hogy most már menni fog, de simán indul és működik 1.33-on, amibe még nincs benne az iroda vásárlás.

(#37634) Plata válasza CactuS (#37632) üzenetére


Plata
félisten

Nekem a kamion van meg,heli és retkes hajó.
A luxus helim van és cargobob jetsam,az a fura páncélozott kocsi,meg kamion és hajó.Másra nem futotta.
A hajót kipróbáltam,ótvar lassú,és ha felmegyek a fedélzetére elő jönnek valami random balfaszok és tüzet nyitnak rám,akármilyen páncélozott is az a fos olyan lassú hogy hülyére lőnek mire elindul.

(#37635) Plata válasza RockHaRD (#37633) üzenetére


Plata
félisten

Vedd meg az eredetit. ;]
Az eredeti már tegnap frissült kétszer is.
Ha még is eredeti akkor dugd be a net kábelt a gépedbe. :DDD
Ha be van dugva és mégsem frissül hívd fel a netszolgáltatód és küld el a jó édes anyjába mert nincs net. :B
Ha van net eredeti a játékod és be van dugva a net kábel akkor manuálisan frissítsd a játékodat,pár száz hsz-el visszább van rá 2 link.

(#37636) RockHaRD válasza Plata (#37635) üzenetére


RockHaRD
addikt

Nyilván törttel akarok online-ozni, és net nélkül írtam a hsz-t is... :U

(#37637) Fang válasza RockHaRD (#37636) üzenetére


Fang
aktív tag

A megoldás a frissítési gondokra:
[(#37445) Ghard]

[ Szerkesztve ]

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#37638) RockHaRD válasza Plata (#37635) üzenetére


RockHaRD
addikt

Letöltöttem ami a két linken volt, fel is raktam mindkettőt, majd GTA 5 indít, launcher nem töltött le semmit, intro után exe hiba...

Magához tért, miután bemásoltam a launcher exe-t, és felülírtam a p.csába.

[ Szerkesztve ]

(#37639) drachoHUN válasza CtiveR (#37624) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Retire és akkor mehetsz passzívba. Raktár, office megmarad. Azt nem tudom, hogy a készlet is megmarad-e. De bármikor újra lehetsz CEO, csak be kell jelentkezni a gépre az irodában.

Forza JUVE!!!

(#37640) Plata válasza RockHaRD (#37636) üzenetére


Plata
félisten

Bakker a sok vigyorból nem esett le hogy csak poénkodok?

(#37639) drachoHUN
Passzívban vagy megmaradnak a cuccok,meg is lesheted a raktárat,csak nem kezdhetsz vele semmit,max upgradelheted a járműveidet.

[ Szerkesztve ]

(#37641) McSico válasza Wiz Khalifa (#37606) üzenetére


McSico
senior tag

Erre nincs gyógyszer.
Egyébként meg csak szerettem volna csapatni, de nem ment az az ürülék halmaz. :D

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#37642) drachoHUN válasza Plata (#37640) üzenetére


drachoHUN
senior tag

No akkor a készlet is megmarad. Ez így tetszik. Egyelőre csak kis raktárat vettem, kitapasztalom mennyire éri meg foglalkozni a dologgal.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#37643) sqpp válasza CactuS (#37625) üzenetére


sqpp
őstag

Egyedül fixen nem mehetsz publicba... invite only, friend session az ilyen, ahol egyedül lehetsz, de az nem public, így ahhoz hogy játssz mindenképpen EMBEREK közé kell menned. Ha meg be is jutsz egy olyan publicba, ahol egyedül vagy, akkor is gyorsan csatlakozni fog valaki és betelik... szóval ez zárt téma..

(#37644) CactuS válasza sqpp (#37643) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Elolvastad az összefoglalóban leírtakat? Még nem volt időm kipróbálni, de reddites hozzászólások alapján ez fixen működik...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37645) Kiskokó válasza CactuS (#37630) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ebbe benne lennék valamikor :) :D kéne egy kis kaviár minnél gyorsabban :P

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#37646) CtiveR válasza sqpp (#37643) üzenetére


CtiveR
tag

Tegnap körülbelül 3 órán át voltam egyedül egy sessionbe, amikor jött egy ember, aki kb 10 percet volt velem majd elment, és újabb 1órán át egyedül voltam :K

Aláírás.

(#37647) Plata válasza CactuS (#37632) üzenetére


Plata
félisten

Nekem van képem,de nálam éjszaka van,így kicsit sötétek,majd nappal is csinálok.
De az csak este lesz,most haza kellett jönnöm telefonszerelő miatt.
Benefactor.
[link]
[link]
Cargobob
[link]
[link]
Őőő ez valami brickster vagy mi a rák,elfelejtettem a nevét.
[link]
[link]
Ez meg valami B betűs helikopter. :B
[link]
[link]
Linkeket csináltam mert fáélek hogy kovy rám küldi a verőlegényeket. :DDD

Most volt nálam a telefonszerelő valami büdös új modemet hozott,egyben telefon modem router anyám kínja,nekem volt egy 10 éves routerem,amit egy ismerős szerelt be,én nem értek hozzá.Szerintetek elég a gyári thomokos modemrouter?
Nem értek hozzá tényleg,

[ Szerkesztve ]

(#37648) ProgenXL


ProgenXL
őstag

9.72Mb-ot töltött le most. Lehet jött pár javítás.

Gunner for life

(#37649) negyven2 válasza CtiveR (#37646) üzenetére


negyven2
veterán

Én tegnap kb 4-től voltam egy ideig egyedül, aztán haverokkal egy public lobbyba. Mondjuk nekem annyiban könnyebb üres publicot kifogni, hogy a szolgáltatóm NATolta az IP-m és ezt a R* nem szereti (más játékokkal nincsen gondom (ment már többórás Halo party is, meg Sunset Overdrive) csak a GTAO-val.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#37650) Plata


Plata
félisten

Na én publicban passzívan megnéztem a raktáram.Kívülről.
[link]
A készlet megvan,de nem tudok vele mit kezdeni paszívban.
[link]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.