Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37451) sqpp válasza -Faceless- (#37448) üzenetére


sqpp
őstag

Steamen sosincs gond a GTA-val csak itt..

(#37452) CactuS válasza Mike (#37450) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Vagy Topik Információs Rendszer, de a te megfejtésed jobbnak tűnik. :DDD

Frissült a cucc, tettem bele képeket, minimális leírást is.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37453) Daw93


Daw93
senior tag

A képek alapján ezek a szuperautók elég rusnyák lettek, tuti egyiket sem veszem majd meg, a Reaper viszont nem rossz

GTA Online: Daweee93

(#37454) CactuS válasza Daw93 (#37453) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mozgásban szépen kidolgozottak, bár én a Windsorért veszek meg, csak nem találok róla hátsó képet.

Most néztem streamen, tényleg működik a fegyverszekrény, el se hiszem. :R

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37455) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Egy kedves ismerős beletúrt a fájlokba megtalálta az egyik autót ami bekerült de még nem érhető el

spoiler
[link]

Gunner for life

(#37456) Mike


Mike
veterán

5 + 1 autó, 1 hajó, aminek a descriptionjában csak placeholder van :), egy heli egy repcsi, meg a Cargobob, ez hol 22?

[ Szerkesztve ]

(#37457) CactuS válasza ProgenXL (#37455) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát, ez is super kategória lesz. :(

A rossz hír, hogy úgy tűnik nem lesz extra garázshely, és az iroda olyan, mint a yacht: nincs hozzá garázs és nem is számít bele az 5 házba/garázsba.

Mike: 22 az szerintem a warehouse maximális száma lesz, amit az organization-höz tudsz venni.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37458) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Letöltötte és elindult. Játékra fel :D

CactuS nekem elsőre egy Marussia ugrott be róla.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#37459) gyimger válasza CactuS (#37457) üzenetére


gyimger
őstag

Én azt sajnálom, hogy VIP rendszerhez vannak kötve az új küldetések. Majd kipróbálom őket, de nem húzok fel saját ipart pár küldetésért. (Egyébként hogy a francba kell feltörni ezeket a kis piros ládákat? 2000$-t kaptam a próbálkozásért.)

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#37460) sqpp


sqpp
őstag

Srácok ide 30 misi is kevés... xd

De amúgy figyi :D

(#37461) ProgenXL válasza sqpp (#37460) üzenetére


ProgenXL
őstag

Én mondjuk nem tervezek a mindent megvenni. Helikoptert pláne nem.

Gunner for life

(#37462) Mike válasza CactuS (#37457) üzenetére


Mike
veterán

ahogy nézem fegyverszekrény is csak a banda helyen lesz, vagy én nem találtam a lakásban, hogy, hogy kell, sem a játékban lévő neten

(#37463) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ez a vállalkozás tehát valódi játékosok ellen irányul?

Gunner for life

(#37464) geckowize


geckowize
őstag

Van másnak is akinek nem steam-es van, hanem dobozos és állandóan megszakad? Elegem van már, hogy 53,85 MB-nál megszakad az 54,01-ből századszorra is..
Leszedtem és feltelepítettem manuálisan a legújabb social clubot, de így is szar..

(#37465) Gyula84 válasza geckowize (#37464) üzenetére


Gyula84
veterán

launchert is?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#37466) Kiskokó válasza geckowize (#37464) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nekem elsőre lejött az 54mb aztán ugyan az a hiba... eztuán SC és launcher frissités és most lazán szedi a fájlt ami jelenleg nálam 835mb aztán egy 530mb körüli fájl

(és már indul is a game) :P

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#37467) Mike válasza geckowize (#37464) üzenetére


Mike
veterán

igen, alább a link, töltsd le, és installáld fel a 2 filet kézzel. onnan már le bírja tölteni a frissítést, ami egy 850 megás megy egy 530 megás ahogy kiskokó is írta

[ Szerkesztve ]

(#37468) negyven2 válasza ProgenXL (#37463) üzenetére


negyven2
veterán

Igen

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#37469) geckowize válasza Mike (#37467) üzenetére


geckowize
őstag

Launchert hivatalos forrásból be lehet szerezni? Ha igen, honnan?

Ja én azt töltöttem le, a social clubot meg nem, köszi, kipróbálom.

UPDATE: szar így is.... :W

Előtte uninstallálni kell talán a régit, vagy mit kell? Kilőttem minden netet használó dolgot, lakótársam netjét is kihúztam a routerből, port forwardoltam is a gta v portjait, tűzfalban is engedélyeztem a gta v launchert, mi a jó istent tudok még vele csinálni?

Ez segített:
Error 201 fix : Download this http://patches.rockstargames.com/prod/socialclub/Social-Club-v1.1.9.5-Setup.exe after download this http://patches.rockstargames.com/prod/gtav/Launcher_EFIGS/GTA_V_Launcher_1_0_757_3.exe

Már jön a 854 megás egyből...

[ Szerkesztve ]

(#37470) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Hm, ha jól értem, akkor az új küldetéseket csak public sessionben lehet megcsinálni, ami azért jó, mert például most még a sz*rt is kirobbantják az emberből (steamerekből) a csalók... De, mindenki nyugodjon le! A shark card eladás az dübörög....

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37471) Plata válasza geckowize (#37469) üzenetére


Plata
félisten

Én leszedtem a launchert amit valaki linkelt fentebb,és tökéletesen működik.

(#37472) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Egy garázs mondjuk elfért volna az irodánál. Ha más nem azt is pluszba megvenni hozzá.

Gunner for life

(#37473) cyberkind válasza CactuS (#37470) üzenetére


cyberkind
félisten

De most ez hogy is lenne pontosan?

Paranormal Cocktivity

(#37474) gyimger válasza cyberkind (#37473) üzenetére


gyimger
őstag

Nekem annyi jött le, hogy mások ellen lehet játszani ezeket a küldetéseket, ha bérelsz testőrt, vagy beállsz valakihez, mint testőr. Én jobban örültem volna egy heist-szerű rendszerhez, ahol mondjuk másokkal játszol NPC-k ellen. Gondolom ebből kifolyólag kell nyílt session, mert csak mással játszható.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#37475) CactuS válasza cyberkind (#37473) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Olyasmi, mint a VIP-nél a hajóvédés. Nem tudod csinálni a küldetéseket, ha nem vagy public sessionben. Ami nem lenne gond, ha a GTA community nem olyan lenne, mint amilyen, plusz nem lehetne szénné moddolni.

gyimger: Remélem azért lesz benne PvE tartalom is, pl.: láttam bankautomata kifosztást is, de az mondjuk elég rosszul fizetett.

Mike: Nem, az csak az új helyek kiváltsága. Viszont elvileg a legolcsóbba is bele lehet tenni.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37476) Mike


Mike
veterán

Fegyverszekrényt be lehet aplikálni valahogy a lakásba?

(#37477) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Hívom az automat de nem jelenik meg. lol? :D

Gunner for life

(#37478) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Hát, olvasva a különböző fórumokat, sok jóra nem lehe számítani. Csak sikerült elb*szni valamit, ami nagyon jó lehetett volna...

First impression: It looks like the effort, upfront cost and risk aren't worth the marginal profit.

i've been watching people trying out the ceo stuff on twitch for the last hour and it looks like a massive clusterfuck.

Really, the whole DLC is basically a shitting contest for Hydras

Truly ridiculous. I can't even manage to get my first shipment because everyone else in every lobby is a CEO and can instantly spawn Pegasus vehicles. I am all for a challenge, but why on earth can't this work in "Crew" lobbies with IDK 16+ people.

awesome dlc for modder - may more possibilities to grief - AWESOME

Yes, cheaters will spawn on you, blow you up then steal your crates.

Tried selling a package on my own. My location got pinged and within 20 seconds I had both a hydra and buzzard on my ass. A+++++++++

the worst thing is its hard to find 8-15 people session. every session i join is full of 20-30people with lvl 8000 flying in hydras.

Ez is egy jó gondolat, én se fogalmazhattam volna meg jobban:

That Volatus makes my Supervolito look even worse. I didn't think that was possible.

(Bocs a sok angolért. Akik nem tudnak angolul: lényegében minden public lobby tele van modderekkel, meg "pro" Hydra játékosokkal, akik hülyére lőnek mindenkit, aki szertne CEO küldetéseket csinálni.)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37479) ProgenXL válasza CactuS (#37478) üzenetére


ProgenXL
őstag

Erre én sem számítottam hogy ilyen lesz. Erőltetik az egymás elleni játékot. Azt gondolták majd micsoda csatát vívnak egymással a bandák? :D Egy normális heists félét összedobtak volna akkor 5* de így most azt látom hogy elköltöttem 5milliót valamire.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#37480) Plata


Plata
félisten

Nekem a torony nagyon tetszik,nem bírtam ki felugrottam,megvettem 6.6 misiért.Asszem,tök állat dolgokat lehet bent csinálni.Jah és a helikopteredet leszállítja a torony,ha elég közel mész,leszállással sem kell bajlódni,gondoltak az olyan kamikaze pilótákra mint én.

(#37481) gyimger válasza ProgenXL (#37479) üzenetére


gyimger
őstag

Részemről is ennyi. Nem indítok vállalkozást úgy, hogy idegenek oldalán harcolok idegenek ellen. A Heist scriptelt, de biztos a nyereség, nem futsz (mindig) csalókba, nem a véletlenen múlik, kaszálsz-e vagy sem. Egyszer szívesen kipróbálom, de azért nem szeretem az olyan játékrészt, ahol másokon múlik a szórakozásom.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#37482) sqpp válasza Plata (#37480) üzenetére


sqpp
őstag

Gyüsz?:D

(#37483) pokers válasza CactuS (#37478) üzenetére


pokers
senior tag

Hát akkor asszem én maradok továbbra is a BDO-nál
Az ismijeim nagy része már inaktív egy ideje, amit full megértek, de ez a "dlc" se fog ezen változtatni, ahogy olvasom itt a véleményeket :((

(#37484) cyberkind válasza CactuS (#37478) üzenetére


cyberkind
félisten

Tehát lehet örülni a kocsiknak meg a cuccoknak és kész, rohadt sok értelme volt nyílt szeróra tenni az egészet. :W

Paranormal Cocktivity

(#37485) CactuS válasza pokers (#37483) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én kipróbálom, bár jobban szeretem a PvE tartalmat, mint az 12 éves COD b*zik és csalók ellen vívott PvP tartalmat. Viszont PvP tartalom előállítása mindig olcsóbb. :( BDO nekem nagyon rossz vételnek bizonyult, kb. 2 hét után valahogy megakadt és nem akaródzik visszamenni. Ráadásul a drágábbikat vettem. De hát van ilyen, más többet iszik el egy hétvégén, mint amennyibe az a játék került, én meg nem iszom. :B

cyberkind: Ezzel az egy dologgal tudták elrontani a dolgot. Sikerült nekik....

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37486) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Hát, ennyit a fegyverszekrényről: "Your weapon wheel gets reset to all of your guns during Heists. Bravo, Rockstar." Most ezt tényleg ennyire nehéz leprogramozni?

cyberkind: Hát, szerintem csak simán programozói hiba. Nem nézték át rendesen a kódot. Csak bosszantó, hogy itt a nagy "Update", aztán ami tényleg jó, az bugos, a többi meg... Ahogy az is bénaságra utal, hogy nem gondoltak bele, hogy minden idióta publicban fogja a f*rkát méregetni. Minden streamben vagy Hydraval ölnek mindenkit vagy modderek robbantak fel egyből. Bravó Rockstar, bravó....

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37487) cyberkind válasza CactuS (#37486) üzenetére


cyberkind
félisten

Vagy mivel nem fizetős a DLC szarnak bele?

Paranormal Cocktivity

(#37488) Laraxior válasza geckowize (#37469) üzenetére


Laraxior
titán

Nekem is ez segített, köszi... :R

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#37489) drachoHUN válasza CactuS (#37486) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Na ne már. Ráadásul plusz garázs sincs. Pfff...

Forza JUVE!!!

(#37490) Puma K válasza sqpp (#37451) üzenetére


Puma K
veterán

Ezt én már nem mertem leírni :DDD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#37491) cyberkind válasza Puma K (#37490) üzenetére


cyberkind
félisten

Én meg már annyiszor leírtam de mindig jöttek a Social Club lovagjai hogy nincs baj a dobozossal, vedd ezt meg ilyenek. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#37492) ProgenXL


ProgenXL
őstag

micsoda varázslat. :D

Gunner for life

(#37493) INMOTEP válasza ProgenXL (#37492) üzenetére


INMOTEP
őstag

Ha berakom a fegyverszekrényt és rakok bele bármilyen fegyvert ,azt más is kitudja venni aki a lakásban van ? én a Pegassi Reaper -t vettem meg ,hát lehet jobban jártam volna a másikkal ..Elég nehézkesen kanyarodik ,viszont nem csúszkál

(#37494) ProgenXL válasza INMOTEP (#37493) üzenetére


ProgenXL
őstag

nem hiszem hogy bárki hozzáférhetne a dolgaidhoz a házban :)

Gunner for life

(#37495) Mike válasza CactuS (#37478) üzenetére


Mike
veterán

tehát az egész hóbelevanc csak publikban fog műkdöni, ami miatt szinte esély nincs normális játékra, plusz mindeki ceo, és üldögél az irodjában, én meg költsek 1.5 milliót csak arra, hogy végre le tudjam tenni az összes feleslges fegyverem, plusz vegyek egy páncélszekrényt amit a többiek kifoszthatnak.
hát gratulálok.
nem tudom a fejlesztők melyik bolygón élnek, esetleg egy párhuzamos univerzumban.

(#37479) ProgenXL
ez afféle kláncsata, csak akkor erre miért nem csináltak egy session tipust amiben csak klántagok lehetnek, és ki lehet vágni a klánból a csalókat
igaz akkor alakulnának csaló klánok

(#37483) pokers
én meg megcsinálom a Witcher dlc-t, úgyis ódákat zengenek róla

[ Szerkesztve ]

(#37496) Plata válasza Mike (#37495) üzenetére


Plata
félisten

Nekem privátban sikerült egyedül hazavinni a legnehezebb 3 ládás rakományt,para volt baaz.
[link]
[link]
Nem raktam be képet hanem linket,mert jön kovy és kiátkoz. :K

[ Szerkesztve ]

(#37497) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Aki gondolja küldjön invet aztán segítek ebbe a vipes dologba. Csak hogy mégis csináljunk neki értelmet ha már ez van.

Gunner for life

(#37498) McSico válasza geckowize (#37469) üzenetére


McSico
senior tag

Nekem is az segített. Úgyhogy végre megy az ápdét. :))

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#37499) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Kb. dél óta próbálkozok.... :W

(#37500) Mike válasza TechN7ne (#37499) üzenetére


Mike
veterán

görget, olvas, lent van a megoldás

(#37497) ProgenXL
hogy miben segítesz?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.