Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36551) CactuS válasza Laraxior (#36549) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Titan Jobbal húztam fel az első karakteremet. Azt egy picit már unom. :DDD

Kérték már elég régóta a Rockstartól, hogy a high end apartmanokban legyen bent működő fegyverszekrény és a nem használt cucokat le lehessen oda adni. Persze kérdés, hogy hajnaldóak-e értelmes dolgokat is beletenni az online játékba, vagy megragadunk a dupla RP/R$ eventeknél és az új autó skineknél.

Modster: festéket akarsz ennyire kiszedni? Arra van egy gyorsabb pálya is, mint a Criminal records. Amikor én kezdtem el az új karaktert, akkor valaki itt a PH!ról mutatta nekem is, kb 22 sec 1 kör, tök egyenes drag race. Nekem úgy lettek meg a sestések, maradt a slipstream, meg a stun.

Viszont jelen állás szerint max vasárnap este leszek gépnél, ha leszek.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36552) ProgenXL válasza Modst3R (#36550) üzenetére


ProgenXL
őstag

A börtönnél vagy a mellett van egy race. Ami nagyon rövid. :) Tényleg max fél perc vagy annyi se.

Gunner for life

(#36553) Modst3R válasza ProgenXL (#36552) üzenetére


Modst3R
senior tag

Tudtam. Már megvan de köszi..

CactuS
Akk majd írj püt ha van kedved

[ Szerkesztve ]

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#36554) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Hello!

Lenne kedve valakinek egy pár heist-hez?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#36555) Dogengar válasza Ra's al Ghul (#36554) üzenetére


Dogengar
aktív tag

*Helo :DDD

(#36556) Modst3R válasza Ra's al Ghul (#36554) üzenetére


Modst3R
senior tag

irj neki: sqpp

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#36557) Mike válasza Wiz Khalifa (#36544) üzenetére


Mike
veterán

én is jövök

(#36558) sqpp válasza Wiz Khalifa (#36544) üzenetére


sqpp
őstag

Én mehetek pilótaként?:) Imádok repülni, vagy legalább kisérő repcsivel ;]

(#36559) Omis


Omis
senior tag

Mikor adják már ki a szaros új épületek?
Meg a többi fostalicskát?!

(#36560) Plata válasza Omis (#36559) üzenetére


Plata
félisten

Legkésőbb Július 4.

(#36561) Omis válasza Plata (#36560) üzenetére


Omis
senior tag

Köszi,jó fej vagy. :)

(#36562) Mike válasza Omis (#36559) üzenetére


Mike
veterán

majd ha megtanulsz egy mondatot magyarul leírni :)

(#36563) sqpp válasza Omis (#36559) üzenetére


sqpp
őstag

Még azt se tudni pontosan mi lesz, nem hogy a dátumot.. mindenfélét beszélnek.. mint mindig :U

Nyugi nem fogsz lekésni semmiről, véleményem szerint most is csak sokat várunk és valószínűleg semmi értelme nem lesz az egésznek :P

(#36564) Plata válasza sqpp (#36563) üzenetére


Plata
félisten

Július 4-ig jön állítólag valami új dlc ami házakat tesz be,főleg vidéki házakat,de félek azok nem szép házak lesznek hanem olyan mint amik tavaly jöttek,lepukkant szarok. :O
Jah és addigra kijön a stunt dlc is,ami egy rakás új pálya elemet meg egyéb szart ad a pályaszerkesztőhöz,és sok sok új verseny verdát.Ha jól tudom főleg stunt verdákat.

[ Szerkesztve ]

(#36565) Plata


Plata
félisten

Jah tényleg,azt is mondják hogy a nagy maffiás dlc egyből az után jön hogy vége ezeknek az olcsó és dupla pénzes heteknek.Mindenki bevásárol cuccokból mert olcsóbban adják,és ha elköltik a pénzüket kijön a nagy DLC amihez majd kell megint 10-20 milla dolcsi,és akkor a népek majd veszik a sharkcardot.

(#36566) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Mike & sqpp

Írjátok meg nekem PM-be az SC nevetek, és Plata-ét. :)

Smoke some weed nigga!

(#36567) Plata válasza Wiz Khalifa (#36566) üzenetére


Plata
félisten

Az enyém PlataC.
Sqpp neve sqpp15.
Mike neve azt hiszem Mike_Lucas.
Ezt most fejből írtam ha mégse akkor bocs.

[ Szerkesztve ]

(#36568) Wiz Khalifa válasza Plata (#36567) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Akkor nemsokára bejelöllek titeket. Ha gondoljátok estefele elmehetünk akkor repülni, hülyülni stb... :)

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#36569) Mike válasza Wiz Khalifa (#36568) üzenetére


Mike
veterán

szerintem már friends-ek vagyunk, ti adtátok a halottaskocsit nekem

plata, jól írtad, ügyes vagy :C

(#36570) Modst3R válasza Wiz Khalifa (#36568) üzenetére


Modst3R
senior tag

sqpp-nek van egy finalja azt elöbb be akarná gondolom fejezni...elv jövök én is akk meg vagyunk 4-en :R

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#36571) Wiz Khalifa válasza Modst3R (#36570) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nem Heist-re megyünk még csak hanem repülni. :DDD

Add meg az SC neved és felveszlek téged is. :R

Smoke some weed nigga!

(#36572) Modst3R válasza Wiz Khalifa (#36571) üzenetére


Modst3R
senior tag

Bele akartam írni h este de lemaradt...ment pü

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#36573) Joker94Hun


Joker94Hun
tag

Sziasztok!

Lenne egy kis gondom a játékkal ami számomra elég zavaró.
Adott a gépem hozzá (i5 6500-gtx580-8gb ram). Sajnos városban stabilan very high beállitásokon fix 60fps megvan viszont amint kimerészkedek nyiltabb területre az fps leesik 30-ra.A videókártya csak 50-60%-on pörög.Legújabb NV driver van fent,adtak ki valami patchet a játékra ehhez a problémához? Vagy a hiba az én készülékemben van? :D :((

(#36574) Plata válasza Wiz Khalifa (#36571) üzenetére


Plata
félisten

Este leszek én is.
Most is melózom épp,vagyis épp lógok és mobilról netezek.
XD

(#36575) -Faceless- válasza Joker94Hun (#36573) üzenetére


-Faceless-
őstag

Maga a játék már évek óta az egyik legjobban optimalizált. Szinte biztos, hogy nálad van a gond.
A gtx580-adban mennyi a v-memória?
Teljesítményben elegendőnek kellene lennie, így nem tudom, de legvalószínűbb a videókártya memóriája, hűtési probléma, vagy merevlemez. (utóbbi a legvalószínűtlenebb).
Ha írsz, magánban, vagy offban válaszolj.

(#36576) Modst3R


Modst3R
senior tag

Online random emberkével vitába keveredtem. Mai nap alkalmam vt kitesztelni a dolgot. Kurumán érzésem szerint ha off road custom tyres van jobban tapad. Igaz h ezt a statjába nem mutatja màrmint a kocsiét műhelybe. Illetve állitolag redditen is az mondják h hülyeség. Vagy placebo és csak nálam v én érzem jobban nem tom. Az is lehet h a nem régibe kjiött update óta. Mert mintha azota szarabb lett vna a kruma. Mi a véleményetek??

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#36577) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Este valaki, olyan 19:30 után egy kis RP gyűjtés? Mission vagy Heist, kompetitív vagy race most nem játszik számomra. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36578) INMOTEP válasza Modst3R (#36576) üzenetére


INMOTEP
őstag

Egyébként ez engem is érdekelne ez a gumis téma ,mert mintha énis észrevettem volna felnik / gumik között van különbség .Jó lenne egy lista ha egyáltalán lenne ilyen hogy melyik "gumi" mihez való inkább .Nekem a kurumámon fogalmam nincs milyen gumi van de nagyon csúszik ,csak random raktam rá valamit anno szerintem mert eddig úgyvoltam vele hogy nincs különbség tapadásban

(#36579) -Faceless- válasza Modst3R (#36576) üzenetére


-Faceless-
őstag

Igen volt kuruma nerf. Most fogalmam sincs mikor, de kellett. A max sebességet vették vissza.
Teli van reddit, és youtube a gumis felnis témákkal. A spoiler számít, és ha valamilyen carbon (nem felni) alkatrészt veszel rá, de más látható dolog nem számít. Mindegy mennyi páncél van rajta, milyen tető, milyen gumi, felni, kipufogó.
Lehet, hogy úgy érzed mintha, de tényleges különbség nincs. Ezt még régebben letesztelték minden tuningra minden autónál.

(#36580) Plata válasza Wiz Khalifa (#36571) üzenetére


Plata
félisten

Srácok nekem az egész esti programom csúszik,szerintem kb 10 fele leszek.

(#36581) Modst3R válasza -Faceless- (#36579) üzenetére


Modst3R
senior tag

Érzésre kevesebbet csúszkál

Szerk.
Imént végig cibáltam pár jellegzetesebb dirt helyen. Nem azt mondom h most nem csúszkál de h kevesebbet az tuti.

[ Szerkesztve ]

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#36582) Gyula84 válasza Joker94Hun (#36573) üzenetére


Gyula84
veterán

98-99% a GPU kihasználtság (gtx580) milyen windows van fent?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#36583) Wiz Khalifa válasza Plata (#36580) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én majd 9-10 fele megyek fel. Nyílt szerón leszek de ha valakitől jön invite akkor megyek hozzátok. :R

Smoke some weed nigga!

(#36584) Joker94Hun válasza Gyula84 (#36582) üzenetére


Joker94Hun
tag

Win 10 64 bit. :(
Amugy 1.5gb-os az 580.

[ Szerkesztve ]

(#36585) sqpp válasza Wiz Khalifa (#36583) üzenetére


sqpp
őstag

En katonai idoben 1045re erek haza :)

(#36586) Wiz Khalifa válasza sqpp (#36585) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nem tudom én meddig leszek fent. De addig biztos el leszek.

Amúgy ha lesz köztetek két önkéntes majd esténként FPS nézetes Heist-re (az award miatt) akkor jöhet. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#36587) sqpp válasza Wiz Khalifa (#36586) üzenetére


sqpp
őstag

Vallalom csak elobb legyen meg a sima mert a Criminal sem tolem indult. Pedig az en karakteremmel meg vegig sem vittem oket, majd befejezzuk aztan tolem mehet az FPS is

[ Szerkesztve ]

(#36589) doktordevil válasza Modst3R (#36576) üzenetére


doktordevil
tag

Van egy csávó ő ilyen autótesztelő, versenyző a játékban itt egy ehhez kapcsolódó videója:[link] Röviden azt mondja igen számít, az off road jobban tapad, van benne egy autólista melyik autóknál (bár a kuruma pont nincs benne, de lehet frissítették vagy valami) Majd lehet én is tesztelek egy kicsit

(#36590) Modst3R válasza doktordevil (#36589) üzenetére


Modst3R
senior tag

köszi majd meglesem, tuti am h vmit baszatttak a fizikán mert néha indok nélkül megpördülök, pedig állitólag nem vezetek szarul, ez persze most is fenn áll. viszont ha már hozzá nyúltak lehet ezt is frissitették. azt nem tudom h utcai és off road közt v normal és custom közt is van e különbség, meg mondom nem nagy, csak akkor észre vehető főleg ha az ember olyan helyeken probálja amúgy teljesen úgyanazzal a géppel ahol már milliószor ment végig, emlékszem h kb adott helyen kb mekkora sebességel mentem úgy h picit csúszik mondjuk, most meg egyáltalán nem v akár még nagyobb sebességgel is...

...bocs a regényért :DDD

[ Szerkesztve ]

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#36591) CactuS válasza Modst3R (#36590) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Meg ezt is. :) Igazából nem jobban tapad, hanem elnyeli a bukkanókat, így kevésbé dobálja az autót. Ebben amúgy azt mondja, hogy nem számítanak a Carbon upgrade-ek.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36592) Plata válasza Wiz Khalifa (#36586) üzenetére


Plata
félisten

Te Syd tegnap alig bírtam hazavinni a kocsit amit spawnoltattál,az egyik eclipse tower garázsomban volt 1 hely,gondoltam odaviszem.
Csak hogy eclipse tower a hegyen van és felfelé lefulladt a motorja. :C
De tegnap jól elszórakoztunk.

(#36593) Modst3R válasza Plata (#36592) üzenetére


Modst3R
senior tag

Milyen kocsi? Miről maradtam le XDD

Jut eszembe chargert tud vku spawnoltatni? :R

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#36594) Laraxior válasza Modst3R (#36593) üzenetére


Laraxior
titán

Ha az Imponte Dukes-ra gondolsz, akkor azt nem lehet... Elvétve találsz egyet-egyet a városban, de nem tudod se eladni, se garázsba tenni...

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#36595) Plata válasza Modst3R (#36593) üzenetére


Plata
félisten

Hearse vagy mi a neve.

(#36596) CactuS válasza Modst3R (#36593) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Dukes-hoz "visszatérő" account kell, azaz össze kell kötnöd egy oldgen profile-t egy PC/nextgen konzollal. Ilyen mentést lehet csinálni, itt a topikban LaciCRM csinálta mindenkinek rendületlenül, de azt hiszem, hogy ő most megint úton van.

Ha megvan az account összekötés, akkor online tudsz venni magadnak tengeralattjárót, meg hidroplánt, régi blista-t és a charget, meg még pár dolgot.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36597) Plata válasza CactuS (#36596) üzenetére


Plata
félisten

Na a tengeralattjáró és a hidroplán kellene.

(#36598) Modst3R válasza CactuS (#36596) üzenetére


Modst3R
senior tag

Igen de ha egy sessionbe vagy olyannal akinek van kijön vele neki spawnolni fog elköti és átadja. Ennyi. Csak nem tom kinek van. Azt tom h visszatérő acc kell hozzá. Sőt bár ez csak elmélet...ha neki warstocknál van páncélozott változat és kiszedi a trackert belőle akk azt is át tudja adni. Ezzel még kereskedni is lehetne. Mivel én nem tok ilyet venni nekem simán megérné az ára dupláját. Elég kocsi gyüjtő vok :C

Persze Plata meg csatahajó XDD torpedoval XDDD

[ Szerkesztve ]

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#36599) Plata válasza Modst3R (#36598) üzenetére


Plata
félisten

Csatahajó van,tegnap lelőttem Syd-éket hajóval. :D
Kipróbáltuk milyen a légvédelem yacht-on.Néha mellé lő.

(#36600) CactuS válasza Modst3R (#36598) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha a Dukes o Death-re gondolsz, akkor az csak storyban van, online-ban legálisan sose volt. Régebben glitch miatt be lehetett tenni, sőt, glitch után még 1 glitchel el is lehetett tenni a garázsba, azonban ha jól tudom, akkor azóta bannolták az online részből. Ha meg is van és beszállsz a kocsiba, akkor már a garázsban kigyullad és elkezd leégni.

Egyszerűen túl tápos volt, hogy ötvözte a kurumát és az insurgentet egy autóban.

Szerintem a dukes / blista nem spawnol csak solo sessionben. Én legalábbis egyszer nem láttam publicban, hogy szembejöjjön egy Charger velem, pedig elég sokat autóztam azzal. Privát sessionben nincs ilyen.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.