Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37351) Plata válasza ProgenXL (#37350) üzenetére


Plata
félisten

Asszem redditen írták hogy 22 épület,raktár egyéb vacakság jön.
De gondold el Eclipse toronyban 1 apartman 1 misi,akkor egy egész toronyház mennyi lesz?
Hát remélem csak 10 és igazad lesz,marad 7 misim hülyeségekre. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37352) Wiz Khalifa válasza Plata (#37351) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

A 22-es szám a kocsikra lett írva.

És nem komplett tornyot veszel. Csak egy bazinagy irodát. Olyat kell elképzelni mint ha az Eclipse Tower-be vennél egy emeleten egy apartmant ami kb 2-3x akkora mint az eddigiek. Na az lesz a főhadiszállás.

Nem az egész tornyot kell megvenni. :DDD Akkor kb 100 misit kéne csak arra kipengetni ha a területet nézzük mekkora lenne az eddigiekhez képest. :)

Smoke some weed nigga!

(#37353) ProgenXL válasza Plata (#37351) üzenetére


ProgenXL
őstag

Itt 22járművet említettek. Az rémlik nekem is. :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#37354) Plata válasza Wiz Khalifa (#37352) üzenetére


Plata
félisten

Akkor valaki összekeverte,mert redditen 22 building volt írva. :D

(#37355) ProgenXL válasza Plata (#37354) üzenetére


ProgenXL
őstag

Visszatekerve Syd2012 írta. De maradjunk annyiba hogy holnap kiderül. :) Bármi is lesz nem fogunk csalódni szerintem.

Gunner for life

(#37356) Wiz Khalifa válasza ProgenXL (#37355) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Igen én írtam. Aznap olvasta haverom (amit akkor mutatott nekem is) redditen írták akkor a kocsikat 22db-nak. :DDD

De így van, holnap kiderül. :)

Smoke some weed nigga!

(#37357) Plata válasza Wiz Khalifa (#37356) üzenetére


Plata
félisten

Jah remélhetőleg minden kiderül holnap,de szerintem 22 épület tök fölösleges.

(#37358) Wiz Khalifa válasza Plata (#37357) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Szerintem is. Bár legalább van választási lehetőség. :)

Smoke some weed nigga!

(#37359) Plata válasza Wiz Khalifa (#37358) üzenetére


Plata
félisten

Az lenne poén ha lehetne 22 épületed,amit bárki megtámadhatna és meg is kéne őket védeni. :C
Másból sem állna a játék mint egyik raktártól a másikig rohangálni,amíg bele nem őrülsz.

(#37360) ProgenXL válasza Plata (#37359) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ez a megtámadás is érdekes lesz. Kíváncsi leszek hogy oldják meg.
Ha csak simán a szabad mapon bárki támadhat akkor a csalók élvezni fogják..

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#37361) Plata válasza ProgenXL (#37360) üzenetére


Plata
félisten

Az biztos,hackerek előnyben lesznek.

(#37362) Mike válasza Plata (#37359) üzenetére


Mike
veterán

jaja, a végén már szarnád le az egészet, mivel amig egyet visszafoglalsz, elfoglalnak másik ötöt

(#37363) CactuS válasza Plata (#37351) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szerintem is sokan alábecsülik a költségét, hogy mibe fog kerülni. A yach gyakorlatilag ad +1 mission-t a VIPhez és majd 10 milla a legnagyobb. Szerintem, ha tényleg így folytatják az árazást, akkor 15-20 millába simán fog fájni az egész épület, ami megint csak azoknak jó, akik vagy vesznek Shark Cardot, vagy korábban már kiszanálták a csalásokat és van bankolva néhány száz milliójuk.

Mondjuk az utolsó bug óta úgy tűnik nagyon jó fogást találtak a csalókon - csak a pénz szerzési részen, a többi modmenü ugyanúgy működik -, mer nincsen igazából biztos "publikus" csalás. Az impromtu megmaradt, de "csak" 100k-t ad és elvileg figyelik, mint a Heist jutalom felszorzását. Pénzeső már kb. február óta nincs, mert azt csak tényleg az idióták dobálják, kb. azonnal kidobja az accountot (mármint aki dobálja).

De ahogy nézem a fizetős szolgáltatásokban most az account elkérés működik, viszont már van aki az aktuális update után 14-20 nappal később 1 hónap garanciát ad arra, hogy nem fognak bannolni a szolgáltatásért. Azért nem sikerült mindent kiölni a játékból: némi pénzmag, de a hülyéje még az account nevet is lefényképezi és kiteszi a netre... Plusz van akinél még megy a márciusi inpromtu race is: [link]...

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37364) V.Dave


V.Dave
senior tag

Sziasztok!

Ha story módban trainerrel szereztem egy csomó pénzt abból lehet valami bajom ha online-ba megyek?

Xiaomi mi 8 6/128

(#37365) Bjørgersson válasza V.Dave (#37364) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha online nem használod a trainert, elvileg nem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#37366) CactuS válasza V.Dave (#37364) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Előtte mindenképpen távolítsd el a GTA könyvtárából a trainer dolgait. Pontosan nem ismert, hogy mikor csekkolja a könyvtárat a játék, így biztosat senki nem fog tudni mondani.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37367) Wiz Khalifa válasza CactuS (#37366) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Amúgy. Haverom a kezdetek óta egy Update-backup mappát meg pár almappát tárol a GTA V könyvtárába. És mégse bannolták érte sose. Pedig elvileg ha több fájlt észlel a játék az eredetieken felül repül a bann elvileg.

Amúgy. A legegyszerűbb az hogy ha letiltja a játéknak a netet, bepakolja a trainert, lespawnolja a zsozsót, kiszedi a trainert és a netet engedélyezi újra. Ugyanis ha story-ba tolod ha online ha van netkapcsolat ugye ugyan úgy szinkronizál, figyel stb...

Smoke some weed nigga!

(#37368) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Most már én is kíváncsi leszek mi lesz itt holnap.. de úgy látom nagyon elfog menni a kedvem annyi pénz kell majd :(

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#37369) CactuS válasza Wiz Khalifa (#37367) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szerintem annál jóval bonyolultabb az algoritmus. Sima Folder/File számolás azért eléggé elmaradott lenne. Inkább file méret, vagy adott kódrészt néz. A legtöbb trainernél ez megegyezik.

De, mint a lenti példa mutatja, simán lehet még a radar alatt repülni, kivételek mindig vannak, akár extrém esetekben is.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37370) gyimger válasza Kiskokó (#37368) üzenetére


gyimger
őstag

Hónapok óta nem játszottam, de holnap GTA:O lesz terítéken. Valószínű, hogy VIP rendszerrel fut majd az egész, amit sajnálok. Remélem azért segíthetjük majd egymás vállalkozását mondjuk NPC-k ellen, nem volna jó, ha egymás üzletét kéne állandóan bombázni.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#37371) Wiz Khalifa válasza gyimger (#37370) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Na és vajon akkor mi van hogy ha csak valaki zártba tolja? Akkor ki támadja meg? Meg ki fogja venni a cuccot? :DDD

Smoke some weed nigga!

(#37372) gyimger válasza Wiz Khalifa (#37371) üzenetére


gyimger
őstag

Az pont olyan lesz, mint ha most játszanád zártban. Unalmas. :)

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#37373) CactuS válasza gyimger (#37372) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

És nem is minden elérhető. Pl: yacht védést nem lehet elindítani úgy, hogy nincs melletted másik játékos, aki támadná.

Én jobban örülnék, ha lenne coop küldetés is pénzszerzésre, de a videók alapján nekem az a benyomásom, hogy most is dominálni fog a PvP.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37374) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Gondolom a letöltendő anyag se lesz kevés. Igyekszem minél hamarabb elkezdeni majd. :)

Gunner for life

(#37375) Plata


Plata
félisten

Srácok rahedli sok hacker van.
Csináltam pár képet de csak kettőt teszek be mert kovy rám küldi az ÁVH-t. :K


A városban random spawnolnak daruk mindenhol,egyikre majdnem rámentem.

[ Szerkesztve ]

(#37376) Wiz Khalifa válasza ProgenXL (#37374) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

De azért lesnél ha reggel 8 után belőnéd a gépet és már minden eléthető lenne de peccs nem jönne mi? :DDD

Smoke some weed nigga!

(#37377) ProgenXL válasza Wiz Khalifa (#37376) üzenetére


ProgenXL
őstag

Meglepne ha már reggel 8körül tölthető lenne :)

Ma felmentem, bedob egy sessioba írják hogy hacker van. Átmegyek másikba ott már nem csaló volt hanem 2 hülye jött utánam rpg-vel.. :C Harmadikba meg tök egyedül voltam. Jól kezdődik. :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#37378) Bjørgersson válasza Plata (#37375) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha mondjuk használnád az itteni képfeltöltőt, egy szót nem szólnék, de neeem, azért sem. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#37379) Plata válasza Bjørgersson (#37378) üzenetére


Plata
félisten

Miben jobb az itteni képfeltöltő?
Sok MMO-s képem miatt amúgy is üríteni kéne a tárhelyem.
De szerintem édes mindegy hogy mit rakok be,te szokásból úgyis belé kötsz. ;)

[ Szerkesztve ]

(#37380) Bjørgersson válasza Plata (#37379) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Abban, hogy nem a nagyméretű kép lesz direktben beszúrva.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#37381) Plata válasza Bjørgersson (#37380) üzenetére


Plata
félisten

Őszintén ehhez nem értek,fingom nincs hogy jpg png gif meg egyéb mit takar.Vagy miben kúlönbözik.
Màsik fórumba raktam be hat képet,abból kettőt idemàsoltam.
Abba a fórumba meg ez a képkezelő az elvàràs.

(#37382) Mike válasza Plata (#37375) üzenetére


Mike
veterán

Plata, tedd ki valahova, ahol meg tudom a többi képet nézni
egyébként meg tif-et használj, a jpg-ket is konvertáld arra át
(irfanview-val mondjuk)

kovy, cseszd meg, vegyél már vmi tisztességes mobilnetet, vagy otthonra wifit :D

eggyébként meg fel kell kúrni imgur-ra, aztán idelinkelni, és akkor midnenki boldog, kovy is a betárcsázós netével

[ Szerkesztve ]

(#37383) Mike


Mike
veterán

Ha már találgatás: szerintem a főhadiszállás olcsó lesz, hogy midneki meg tudja venni. Aztán, hogy ezzel aztán tényleg pénzt is keressen, na ahhoz kell már zsozsó. Ugyanis véleményem szerint ha túl drága, sokan fognak róla lemondani, hogy ááá, ezt úgy sem fogom elérni soha. Én ezt az üzleti modellt alkalmaznám. Bár a jacht is kicseszett drága, és nem ad semmi. De nem is hiszem, hogy az emberek nagyon törték vona magukat, hogy megszerezzék.

(#37384) sqpp válasza geckowize (#37319) üzenetére


sqpp
őstag

Én is tuti mennék a talira

(#37385) Plata válasza Mike (#37382) üzenetére


Plata
félisten

Asse tom mi a ràk az a tif meg infraview,az imgurt tudom mert leak-elt képeket odateszik.

(#37386) Mike válasza Plata (#37385) üzenetére


Mike
veterán

az irfanview egy ingynes képnézegető program, alap szerkesztési funkciókkal. de használhatsz mást is
amikor lekonvertálod a képet akkor kell kiválasztani, hogy jpg helyett tif legyen (ez a file formátum)
na és akkor után ezeket a képeket kell ahogy eddig is szoktad, ide betenni.
ja és nehogy bekapcsold az lzw compression-t (nem magyarázom el mi az, nem is kell tudnod, lényeg, hogy attól inkompatibilis lesz a kép a windows-zal)

[ Szerkesztve ]

(#37387) Bjørgersson válasza Mike (#37382) üzenetére


Bjørgersson
félisten

200 MB jár az előfizetésemhez, nem fogok még azért plusz mobilnetre előfizetni, mert egy-két ember nem képes felfogni, hogy nem mindenki gépen vagy korlátlan mobilnettel fórumozik. :) Az itthoni wifivel meg ki vagyok segítve, ha nem itthon netezek. :P

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#37388) BullKoxa


BullKoxa
őstag

Sziasztok !! Megvettem a játékot. vehetek fel barátokat innen?? akit felvehet írhat PÜ-t is ! én KosszaHUN vok GTA V -ben.

( a játék innen van socialclub.rockstargames. , innen szedem lefele) lesz emiatt valami hátrányom a Steam, vagy az Origin-nel szemben ?

[ Szerkesztve ]

(#37389) Plata válasza Bjørgersson (#37387) üzenetére


Plata
félisten

Nekem 500mb asszem,elsőnap elfogy mobilomon,de attól még bejönnek képek.

(#37390) Mike válasza Bjørgersson (#37387) üzenetére


Mike
veterán

A 3 betűseknél most éppen egész olcsó csomaghoz is már korlátlan netet adnak, lehet én is átnyergelek arra

koko82, ha nem szar a neted, akkor semmi
néha meg-meg áll, őjra uiindul, de nekem viszonylag hamar leszedte

[ Szerkesztve ]

(#37391) ProgenXL válasza BullKoxa (#37388) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ugyanazt a játékot kapod semmi hátrányod nem lesz. :) Üdv köztünk sok sikert hozzá ;)

Gunner for life

(#37392) BullKoxa válasza Mike (#37390) üzenetére


BullKoxa
őstag

Átlagos a netem , szerintem.

Köszi mindenkinek. Remélem nyomok ebbe is annyi órát mint a BF3- 4 be .

[ Szerkesztve ]

(#37393) Mike válasza BullKoxa (#37392) üzenetére


Mike
veterán

arra figyelj, hogy online 2 karid lehet csak
másik, hogy akurátusan rakd össze a karid mert utána még lvl6-nál lehet rajta módosítabni, és többet nem (hajon és szemszinen kivül)

(#37394) Plata válasza BullKoxa (#37392) üzenetére


Plata
félisten

Bocsi,de szerintem gyári hibás a neted,pinget kaptál de pongot nem. :DDD
Nem tudom igaz-e,de ha van a social club accodon több játék is aktiválva nem csak GTA V akkor kari készítésnél több opciód lehet.
Meg arra is figyelj hogy a csajkari sokkal aranyosabb,viszont sokkal drágább.Költöttem már vagy pár milliót ruhára,de még iszonyú sok ruha van a boltban. :B

(#37395) CactuS válasza BullKoxa (#37388) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Üdv köztünk!

Kis segítség, alap dolgok jelenleg itt elérhetőek, de hamarosan frissül az összefoglaló. Én is felveszlek mindjárt, Nyrdian néven futok RSC-ben.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37396) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Hála nektek sikerült egy komolyabb összeget eltennem a bankba holnapra. Neveket nem akarok sorolni mert tuti kifelejtenék párat. De ez a sok heists nagyon jól jött. Holnap együtt vághatunk bele valami újba. Sok sikert mindenkinek.
Még egyszer köszi!
by Asuska21

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#37397) Wiz Khalifa válasza ProgenXL (#37396) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én inkább a vizsgám miatt izgulok mint sem az új peccs miatt. :DDD

De remélem nem lesz nagy méretű mert ha igen akkor holnap nem lesz multi. :(

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#37398) Źşë' válasza BullKoxa (#37392) üzenetére


Źşë'
addikt

átlagos, talán egy nagyvárosban, de nem országos szinten... :D ahol van optika ott ez átlagosnak számít, amúgy meg jó ha van 0,5 mbit feltöltés és 10 megabit letöltés, mindez 10ezer hufért, by invitel ;)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#37399) CactuS válasza Źşë' (#37398) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jaja. Nekem is pár ezresért van 100/50 digim Budapesten, de szüleimnél még mindig a szutyok Thome van, 4x annyiért, 15x lassabb adsl vonallal. :(

Syd: Nekem már megvan, igaz már csak 1 tárgyam volt, meg gyakorlat. Következő felévben szakdoga és végre végzek. Mondjuk anno nem gondoltam volna, hogy mire befejezem a sulit már apuka leszek, plusz lesz x év szakmai tapasztalatom, munkám. De lassú munkához idő kell. :D

Jó szar lesz ma melóban, tuti, hogy hosszú napnak fog érződni.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37400) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Sziasztok!

Kora délutánra végzek ma, és mivel nekem nincs pénzem cégre, így akinek lenne elegendő egy komolyabb felállítására ahhoz szeretnék bepofátlankodni testőrnek, vagy beosztottnak, vagy ami majd lesz.
Ha tudnátok nekem helyet szorítani azt nagyon megköszönném.

Honest_Player
, de a ph-crew-ban is benne vagyok.

#Ctiver Ha minden igaz UK idő szerint 10am-től kezdik kiadni, de twitchen lesz közvetítés is.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.