Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37901) Wiz Khalifa válasza CactuS (#37898) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

A Rumpo Custom-ot miért nem lehet testre szabni? Simán bevihető a tuning műhelybe. :)

Smoke some weed nigga!

(#37902) sqpp válasza Plata (#37897) üzenetére


sqpp
őstag

Tegnap elaludtam, sorry

(#37903) Modst3R válasza sqpp (#37902) üzenetére


Modst3R
senior tag

Pedig kelletél vna, egymás után jöttek a csira Bobok, maradt egy final ha érdekel, Platac biztos beinvel rá :R

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#37904) sqpp válasza Modst3R (#37903) üzenetére


sqpp
őstag

Alig láttam valamit már, majd ma, most már lesz kávé is ;]

(#37905) Modst3R válasza sqpp (#37904) üzenetére


Modst3R
senior tag

yuppiiii :C

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#37906) CactuS válasza Wiz Khalifa (#37901) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Beviheted, csak a festésen kívül mást nem tudsz rajta változtatni.

Plata: Igen, egy kicsit erotikus a hangja is a srácnak (b*ssza a fülem), de összességében nem szokott hülyeségeket mondani. Én részben ezért nézem néha a videóit, ha van rá időm, meg növelem a tűrőképességemet. :DDD

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37907) CactuS válasza CactuS (#37906) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Huh, kéne még egy kávé, sokadik javításra is elég hülye lett ez a hsz.

On: a Ban veszély maradjon az összefoglalóban? Részemről nem látom megerősítettnek, TS/mumble folyamatosan futott MSI afterburner is, overlayel se volt gond a patch óta.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37908) Mike válasza BigStraw (#37826) üzenetére


Mike
veterán

pick-up, nem kérdés
a pick-up jobban bírja mint a tank
ha folyamatosan mozogsz vele, ki se szednek

komolyan (#37836) Plata, miért írsz ekkoa faszságot?!
milyen 6.6 milla? Vagy válaszolj normálisan vagy sehogy!

[ Szerkesztve ]

(#37909) #81556480 válasza Wiz Khalifa (#37893) üzenetére


#81556480
törölt tag

Kicsit tévedésben vagy!

A CM nem achievement ( ami amugy PC-n accomplishment ) hanem Award. És még nincs meg sajnos. Szívesen megcsinálnám, akár a héten is.

Egyébként csak 200-as a rankom, nem játszok én olyan sokat. inkább mint írtam is kb a freemode event frissítésig toltam "hardcore" sokat mivel a story mode-ot 100%-ra már 3x kitoltam az 3x80 óra plusz xboxon is van 200-as karakterem. mióta csapat orientált lett a dolog azóta nem tudok komolyabban fejlődni.

(#37898) CactuS nem tudom pontosan most mit akarsz mondani, még fáradt vagyok :D de tegnap azért felnéztem és én is úgy voltam vele, hogy ha lenne pénzem se fogott volna meg egyik jármű sem. inkább még egy-két régebbi vasat vennék.

(#37910) Mike válasza Locutus (#37827) üzenetére


Mike
veterán

Na már megbocsáss, de mindenki úgy játszik, ahogy akar, és a nagy lófaszt csalás az, ha valaki összeállva a többiekkel farmolgat, és együtt kinyirják azokat, akik őket nem hagyják békén. Az összes közösség/csoport így működik ellenséges környezetben, és semmi baj nincs, ha a sessionben lévő összes ember rád száll, miután belerondítasz más dolgába. Megengedi a játék? Óh igen. Meg. Úgyhogy attól mert nem mindenki annyira antiszociális mint te, attól még nem csaló.

(#37911) Mike válasza pendre54 (#37838) üzenetére


Mike
veterán

az új dlc a CEO
kell hozzá egy iroda, 1 milliótól indul (sznoboknak 6,6) és kell egy raktár, az olyan 2-300k-tól indul (a legkisebb)
ide kell szállítmányokat venni (2-18k) és eladni.
csak publicban működik, a lerakott szállítmáényokat (dobozok) másik is elvihetik, illetve rajtad üthtenek leszállítás közben
hogy megéri-e, na az egy jó kérdés.
ha van kivel játszani, akkor össze lehet fogni, de a segítőid (akik a te alkalmazottaid, ugynak kapnak fizetést, meg RP-t, de a nyereségből semmit, ha közben eladnak valamit (kocsit pl) az a pénz is a tied lesz.

(#37840) ProgenXL
a legolcsóbb iroda 1 millió
ok, nem lesz benne fegyverszekrény, és páncélszekrény, de azokat később is meg lehet venni
1,3 millióval már el lehet kezdeni

[ Szerkesztve ]

(#37912) CactuS válasza Mike (#37910) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Arról nem is beszélve, hogy magától is megtörténi, hogy kidob solo publicba. Ez nem csalás, hanem a szar a netkód, de lépjünk túl rajta, 4-5 new lobby és máris egyedül leszel...

Márcsak azért is kár ezt ragozni, mert mindenki azt élvez egy sandbox játékban, amit akar: ha valaki szeret randomokkal 1-2 milliót bukni, hát legyen, van aki meg PvE beállítottságubb és versenyekre, autós találkozóra jár, esetleg soloban farmol pénzt. Mindenki megteheti ezt, pont ez a lényeg, hogy szabadon garázdálkodhatunk a városban.

Más: öngyilkos akartam lenni, mondom a vonat elé ugrom, erre felkapaszkodott az egyik kocsira menet közben (online). Na, ilyet se csináltam még :DDD

LaciCRM: pont azért írtam, hogy ne költsd feleslegesen el a pénzt olyanra, amit később megbánnál, mert használhatatlan. ;) Én segítenék akár a CM-ben, de nekem csak esténként jó, általában 20:00-22:00 között a gyerkőc, család, meló miatt.

Mike: Ez amúgy már le van írva a fenti F&F összefoglalóban, még a számolgatás is, hogy mennyire éri meg a CEO. (Amúgy, ha nem a glitchelt ismétlős PSt nézed, akkor szerintem kb. egál és ehhez nem kell fixen 4 ember, plusz változatosabb.)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37913) Mike válasza Plata (#37861) üzenetére


Mike
veterán

nagy francokat kell tank
buzzard kell, azt jónapot
kurumája meg van mindenkinek

(#37914) Mike válasza ProgenXL (#37888) üzenetére


Mike
veterán

ezzel együtt csütörtök este papamacival dobozt szedegetve, közben vip küldiket csinálva, kerestem olyan 350k-t és 2 szintet léptem (ő nem tudom mennyit keresett) cc 3 órányi játékkal

(#37880) Plata
na ezért kell a buzzard
kicsi, fordulékony, gyors,
nem úgy mint a savaga, amit ha nem veszek meg, most lenne 2,5 millióm (igza nem,, mert elbesztam volna a pénzt kocsikra, tunningra)

[ Szerkesztve ]

(#37915) bryant56


bryant56
aktív tag

Valaki tudja, hogy lehet ezt a hátra vagy előre gurulós dolgot csinálni a karakterrel PC-n [link] vagy csak én nem jöttem még rá?

[ Szerkesztve ]

(#37916) BigStraw válasza Mike (#37913) üzenetére


BigStraw
senior tag

jaja nekem is kuruma-buzzard kombó van :) Egyébként a savage jobb valamivel a helik közül?

Egyébként buzzard-nak nekem tűnik csak úgy, hogy kevés az életereje?

[ Szerkesztve ]

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#37917) #81556480 válasza bryant56 (#37915) üzenetére


#81556480
törölt tag

célzás közben space. azthiszem ( kontrollerrel játszok, ott meg a kék ) ha mész előre akkor bukfenc, ha hátra akkor hátra.

(#37918) CactuS válasza BigStraw (#37916) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Buzzard: kicsi, gyors, fürge > kevés HP. Savage: lassú, lomha, valamennyire páncélozott, több HP, folyamatos rakétázás, nincs szünet kettő után.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37919) Mike válasza CactuS (#37918) üzenetére


Mike
veterán

én nem szeretem a savage-t

(#37920) Puma K válasza Plata (#37891) üzenetére


Puma K
veterán

Ahogy Jani18 is írja ha foglalt az általad preferált név akkor ezzel a kis trükkel tudod mégiscsak használni sajátként.

"már pedig én úgy tudom javarészt hackerek csalók satubbik ismertetőjele a név előtti és név utáni x"

Maximum az "egyediséggel" próbálja az egyén magát kitüntetni a tömeg közül. Ha megnézel egy játékoslistát hogy kik és mennyien vannak egy szerveren akkor így jobban kitűnhet a "tömegből".

Ha meg három x azaz XXX van a nevében akkor az a szexuális tartalmú üzenete is lehet az egyén nevének, a tripla x féle "menőség" mellett.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#37921) BigStraw válasza CactuS (#37918) üzenetére


BigStraw
senior tag

Szerintem a gyorsaság döntő :)

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#37922) drachoHUN válasza drachoHUN (#37887) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Ma egyszer működött nekem, egyszer nem. Mindenesetre ha működik éppen, akkor egyszerűsít a dolgon. Sose találom el elsőre melyik kocsiért kéne menni...:D

Forza JUVE!!!

(#37923) CactuS válasza BigStraw (#37921) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A legtöbb esetben igen, de pl: ha valaki a The los santos connectiont farmolja (solozható és ha mindenkit megölsz, akkor elég jó RP/$-t ad), akkor ott előny, ha folyamatosan tudsz rakétázni, amikor 8+ autó jön a reptéren.

Puma K: Ez az x-es hacker párhuzam azért eleve meredek volt. :DDD Én mondjuk inkább nevet váltok (így lett Nyrdian CactuS helyet), másik megoldás, hogy számmal írják a betűket, olyan 1337 stílusban, pl: N1rdi4n. (Én már ehhez is túl öreg vagyok. :B)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37924) Locutus válasza Mike (#37910) üzenetére


Locutus
veterán

Az egész onnan indult ugye, hogy itt sokak szerint nem mindenki úgy játszhat ahogy akar, mert azzal zavarod a becsületesen csal.. farm.. izé, bűnözőket. De érdekes, ha a saját játékodról van szó, akkor már igenis úgy játszol ahogy akarsz... De nyilván nem kettős mércéről van szó, ha csak az a hibás, aki nem a te kívánságaidhoz igazodik. Egy sandbox játékban. Világos. Vagy talán nem bűnözős online multiplayert kellene játszanod, ha azt akarod, hogy békén hagyjanak. A pasziánsz megfelelő lehet.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#37925) #81556480 válasza Locutus (#37924) üzenetére


#81556480
törölt tag

én inkább mutogatok meg irreális dolgokat cisnálok, kiváncsian várva a melelttem elsuhanó reakcióját . jó példa erre ez a videó: [link] ha 10ből 1 nem öl meg, akkor ott már valami cimbizés lesz :DDD

de azért van hogy néha nekem is elborul és megy a random darálás. akármennyire próbálok korrekt játékos lenni, néha az ész nélküli massacre a legjobb :D főleg ha nem menekülő ellenfélre mész, hanem viszonozzák a támadást.

(#37926) CactuS válasza Locutus (#37924) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

És akkor te miért is rugózol azon, hogy valaki solo publicba kerül? :U

Benne van a játékban, hogy valaki miatt elbukhat valaki 5-6 óra ládagyűjtést és 1 millió $-t azért, mert te kapsz érte 2000 $-t ás 200 RPt? Benne. Csinálhatod? Igen.

Benne van a játékban, hogy kevésbé telített vagy solo public ssessionbe kerülj mindenféle módosítás nélkül (ismétlem még portot sem kell tiltani, csak másik sessiont keresni)? Benne. Csinálhatod? Igen.

Akkor miért is nevezed ezeket a játékosokat folyamatosan csalónak? Azért, mert nem úgy játszik. mint te? Vagy fordítva már nem érvényes a dolog? Ha a készítők veled értenének egyet, akkor eleve nem lenne invite only/crew session, csak public és nem lehetne másik sessiont sem keresni...

LaciCRM: Ez elég rossz arány. Szerintem még Scyence-nek sincs ilyen rossz aránya, pedig Ő Hydrával megy oda emberkhez köszönni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37927) Plata válasza Locutus (#37924) üzenetére


Plata
félisten

Az egész onnan indul hogy szerintem te voltál valamelyik magyar zizzent agyú aki bejött Ph sessionra és megpróbált kitolni velünk,de mi meg úgy szét kaptuk kollektívan mint foxi a lábtörlőt.
Nem az a gond ha valami idióta bejön és elkezd lőni,ok próbálja meg,legfeljebb megölöm,de ezek nem is arra mentek,ahhoz gyávák voltak hogy belénk kössenek vagy elvigyék az árunkat,mert ugye akkor ha ellopja látjuk hogy merre jár,ehhez gyáva volt,inkább körbe járt a szerveren és felrobbantgatta a dolgainkat,amit nem toleráltunk,mert meg kerestem és kivertem belőle azt a bizonyos dolgot is.
Gyáva lócitrom volt mindegyik,rombolni és menekülni tudtak,semmi mást,de azt sem sokáig,mert meg kerestük és szétvertük a pofájukat.Sandbox vagy sem,ha baráti sessionban elmondjuk hogy nincs egymás boltjának elcseszése,akkor ha valami retardált szándékosan megszegi akkor hagy öljük már meg,mivel ez sandbox meg tehetjük szerintem.Az hogy néhány lúzer nem tud magának céget csinálni és inkább azt szívatja aki tud az meg gáz,és ha meg próbálja akkor hagy öljem már meg.
PH-s sessionban jól szoktunk szórakozni,nem öljük meg egymást,igaz én majdnem megöltem Asuskát,de véletlen. :DDD
Sőt inkább segítünk is egymásnak CEO küldikben,leszedjük a másikról az üldözőit,satubbi.Szerintem ez normálisabb dolog,mint elmebajosként ámokfutást rendezni.

(#37928) Plata válasza BigStraw (#37921) üzenetére


Plata
félisten

Én nagyon szeretem a Savage-t,tűzereje brutális,az meg hogy a futóművét is behúzza repülés közben aranyos,két fős legénységgel oylan irtást végez mint álla.

(#37929) sqpp válasza Locutus (#37924) üzenetére


sqpp
őstag

Miért valóságban is a bűnözők megölnek mindenkit akit látnak az utcán? Mert nem hiszem, van egy bizonyos határ... főleg mikor a saját Crew társaid ölöd, az szánalmas.. Nem hogy inkább csapatot alkotnál velünk, inkább azt támogatod, hogy öljék egymást az emberek.. az nagyon eseménydús és egyben szórakoztató..

(#37930) Plata válasza sqpp (#37929) üzenetére


Plata
félisten

Gondolom nincs pénze az új DLC-re és ha már neki nem jött össze akkor az az elve hogy másnak se legyen jó ha ő béna hozzá. :D
Mondjuk azt sem értem mi értelme van másik játékosokat ölni,én azért nem haladok sehogy napi feladatokkal,mert minden gyilkolós napit passzolok.

[ Szerkesztve ]

(#37931) CactuS válasza Plata (#37930) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem feltétlenül ez van, azért ne általánosítsunk. Van aki egyszerűen jobban szeret PvPzni, mint gyűjtögetni. Igazából, ha nem ilyen hülyén lenne kivitelezve a Rockstar részéről ez az egész, akkor nem is lenne semmi gond ebből. Csak nincs arányban a nyereség/veszteség adott esetben. Nagyon nincs.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37932) Puma K válasza CactuS (#37923) üzenetére


Puma K
veterán

Ez az egyik gondom az emberekkel... mindent amit az interneten/tévében látnak elhisznek kérdezés-utánajárás nélkül és simán terjed tovább.

Internet mögött ülve meg egy témára millió és egy igazoló hiteles forrást lehet találni ha az valóban igaz.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#37933) Wiz Khalifa válasza CactuS (#37906) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Érdekes. Én ültetést is tettem rá, felnit, motor, váltó turbó stb... tuningot is. :)

Smoke some weed nigga!

(#37934) #81556480 válasza CactuS (#37931) üzenetére


#81556480
törölt tag

Mi az a PvP ?

én amugy a farmolás szót is utálom. az elmult időkben bejöttek ilyen wowos vagy mittudomén milyen szakszavak, közben meg mindenre van magyar kifejezés. Mi az a farmolás? nem pénz gyűjtés?

sokan már erővel ráfeszítik magukat hogy ugyan azt ismételgetve kicsi glitchel ( kurumás ps) pénzt szerezzenek. én meg csak játszok - ezért nincs is pénzem :DDD

(#37935) CactuS válasza #81556480 (#37934) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

PvP = Player versus Player. Azaz kompetitív, másik játékos elleni játék. Azaz nem NPC/Mobok ellen játszol pl: nem Heist/Missiont csinálsz, hanem másik, élő játékosok ellen küzdesz.

sokan már erővel ráfeszítik magukat hogy ugyan azt ismételgetve kicsi glitchel ( kurumás ps) pénzt szerezzenek -> Ez a farmolás, azaz játékbeli javak szerzése (nerm feltétlenül pénz gyűjtés, lehet XP/RP, bármi), többször vagy huzamosabb ideig. Van egy mási szó is a Grindolás, ezt akkor mondják, ha valaki repetitíven, élvezet nélkül csinálja sokszor újra és újra ugyanazt a dolgot. Pl: PS disconnect Glitch órákon át. (Aki ezzel a buggal végigtolja 18-20x egymás után PS finálét, az tuti, hogy nem élvezi)

Syd2012: Ne csináld már. :B Felni, ültetés, festés, ezen kívül semmit nem változtathatsz, ami egyedivé tenné. Lökhárító, motorháztető, pótkerék, stb. semmit nem lehet változtatni.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37936) Plata válasza #81556480 (#37934) üzenetére


Plata
félisten

Én szeretek farmolni,WoW-os időkben még 4-6 órát elmókáztam érc bányászgatással.
Vagy arra ment el fél napom hogy pecázzak,vagy főzőcskézzek. :U
Pvp-t általában kerültem.PVE szerveren játszottam inkább.
LoTRo-ban szerettem pecázgatni és dohányt termeszteni,amit aztán elszívogattam. :DDD
EVE online-ban megint sok sok órát bányászgattam az aszteroida mezőkön.
STO-ban nincs nálam jobb farmer.Ha Dilithiumról van szó,a játékbeli pénz farmolás nem érdekel.
Lazán kifizetem farmolásból a 125-150 dolláros DLC-ket hajópakkokat.Általában mindig első nap megveszem a legújabb pakkokat,mert mindig van annyi fölösleges farmolt pénzem.Most is van legalább 2-3 dlc-re pénzem,ha kijön a következő DLC július hatodikán csak be kell logolnom és megvenni. :D

(#37937) CactuS válasza Plata (#37936) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Egyszer tarthatnál gyorstalpalót az STOhoz nekem. Nem tartom magam hülyének, elég hosszú MMO listám van, sok-sok ezer órával, de azt nem sikerült megértenem/átlátnom, pedig szerettem volna. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37938) Plata válasza CactuS (#37937) üzenetére


Plata
félisten

Hát a STO elég különc MMO,először is F2P,de brutális mennyiségű fizetős tartalom van hozzá.Amit ingyen is megvehetsz ha játékban farmolod ki az árát.De ezt egy most kezdő játékos nehezebben teheti meg,én már 4 és fél éve játszom vele,amikor én kezdtem több lehetőség volt,az hogy régen tolvaj klingon karakterrel annyit lehetett lopni,irtózatosan megdobta lehetőségeimet,1 klingon tolvaj karval gyakorlatilag hülyére kerestem magam,és elkezdődött egy növekedési folyamat,ami mára már brutális,napi 2 óra játékkal én annyi pénzt tudok csinálni egy hónap alatt amit egy kezdő egy év alatt sem.Később rájöttek hogy a lopás túl jó keres és le nerfelték a csába,de akkorára én már rengeteget kerestem,az alap 2 karis accom már 8 karakteres account lett,sok sok fizetős tartalommal,mára már kb 36 karakteres az accom,amiből úgy 34 fullos kari van,az összes létező értelmes fizetős hajó megvan,és ezek a hajók elküldve munkára,hozzák a pénzt,minél több hajód van annál több pénzt kereshetsz.Ha csak be logolok és elindítom a hajós küldetéseket akkor is keresek egy hónapban 10000 zent.Na persze egy mai kezdőnek ez sokkal nehezebb.Nekem szerencsém volt,jó flottába kerültem.Hozzá tenném hogy én a klingon létet szeretem inkább. :B
A specialitásom hogy a leg idiótább karakter buildeket találok ki,amikkel még is sikeres leszek.Pedig még én is kételkedem benne mikor nekikezdek.

[ Szerkesztve ]

(#37939) Wiz Khalifa válasza CactuS (#37935) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

De attól bevihető, tuningolható. Én eddig úgy tudtam hogy azt nevezzük meg a nem tuningolható listán ami be se vihető. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#37940) bryant56 válasza #81556480 (#37917) üzenetére


bryant56
aktív tag

Köszi, működött amit mondtál.

(#37941) BigStraw


BigStraw
senior tag

Ha annyira jó leszek akkor majd veszek egy savaget is. :)
Eddig még nem volt teljes sikerélmény a buzzardal, de a helikopterezést egyébként is tanulgatom még. csak azt vettem észre hogy közel megyek a földhöz ugye, hogy pontosabban tudjak lőni, akkor már szedik le az életemet elég gyorsan. Savage-ban ez lassabban megy le? Valamennyire jobban véd?

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#37942) Mike válasza Locutus (#37924) üzenetére


Mike
veterán

Tudod, nekem erről meg az a véleményem, hogy nem ölök meg senkit poénból, vagy unalomból, mert éppen mellettem ment el, mert már elmúltam 12 éves, ennyike. és nem az okoz boldogságot, hogy másnak beleszarjak a játékába, mert fú, hogy ki tudtam nyírni, meg felrobbantani, meg LSC környékét aláaknázni, mert de menő gyerek vagyok. gratulálok neked, nem ismerlek, de valszeg nem ártana ha látna egy pszichiáter, igaz inkább itt éld ki a desktruktív hajlamaidat, mint a valóságban
egyébként van ilyen adversary mode is, ott kiélheted a hajlmaidat egy baltával, csak a ott a többiek is azért vannak ott, és esetleg akkor téged darabolnak fel, persze tudom, ez már nem olyan frankó

[ Szerkesztve ]

(#37943) Mike válasza Plata (#37927) üzenetére


Mike
veterán

mélységesen egyetértek veled

más:
Plata, gyilkolós napihoz elég indítani egy DM-et, és ott annyiszor megölni a másik felet ahányszor csak kell
illetve még az sem kell mert elég az utcán pvp-t indítani

[ Szerkesztve ]

(#37944) Mike válasza BigStraw (#37941) üzenetére


Mike
veterán

savage-t is leszedi egyetlen rakéta. amije igazán jó, az a gépágyúja. csak azt meg kell tanulni használni, pontosan célozni. küldikben meg jó volt eddig a buzzard, kényelmesebb.
de ha szeretnéd kipróbálni, csinálhatunk vele pár contact missiont, szivesen odaadom

[ Szerkesztve ]

(#37945) Mike válasza #81556480 (#37934) üzenetére


Mike
veterán

ahogy mondod
farmolás az, hogy ugyan azt ismételgetve pénzt szerezzenek.
vagyis nem játszanak, hanem pénzt farmolnak.
olyan mint a munka
ha van, akkor kihasználva a játék hibáit is.

Plata, valahogy éreztem, hogy szeretsz farmolni :D

[ Szerkesztve ]

(#37946) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Srácok, mielőtt ez személyeskedésbe menne át, szeretnék valamit nyomatékosítani bennetek:

Mint korábban leírtam, mindkét félnek érthető adott esetben az álláspontja, így egyik fél sem csaló és nem is szorul pszichiáterre. A lehetőség a szoftverben adott arra, hogy mindkét fél a saját igényeinek megfelelően játszon és elkerülje vagy épp élvezze azt a játéktervezési hibát, ami egymásnak ugrasztotta a két tábort.

Szerintem eléggé ki tudta fejteni mindenki az álláspontját, így megkérnélek titeket, hogy a továbbiakban hanyagoljátok az ezzel kapcsolatos piszkálódást, szurkálódást.

Nem szeretnék radírt játszani, de lassan eljutunk odáig...

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37947) Mike válasza CactuS (#37946) üzenetére


Mike
veterán

ok, részemről lezártnak tekintem a témát

(#37948) cyberkind


cyberkind
félisten

CEO-s házat lehet cserélni egy másikra mint egy simát, nem jön be a mostani. :D

Paranormal Cocktivity

(#37949) CactuS válasza cyberkind (#37948) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, ahogy a raktárnál is ugyanaz az elv, a meglévőt beszámítja, de nem teljes áron.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37950) cyberkind válasza CactuS (#37949) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor csak vegyek egyet a neten keresztül és kész?

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.