Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36201) Bjørgersson válasza Plata (#36195) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tengeralattjarobol viszont aligha kell ejtoernyozni. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#36202) ProgenXL válasza Racer77 (#36199) üzenetére


ProgenXL
őstag

(#36203) Plata válasza Bjørgersson (#36201) üzenetére


Plata
félisten

Pedig az a tervem,ha valaki fel kapna engem és a tengeralattjárót helivel,és jó magasból ledobna az poén lenne. :DDD

(#36204) Modst3R válasza Plata (#36203) üzenetére


Modst3R
senior tag

cargoboobal simán, vmelyik heist után elökörködünk vele :DDD

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#36205) Plata válasza Modst3R (#36204) üzenetére


Plata
félisten

Rohadjon meg most is ott állt cargobob a tengeralattjáró mellett,de egyszerre mindkettőt nem tudom vezetni. :DDD
Vagy felkapom cargobobbal a hajót felviszem magasra kidobom,utána ugrom és talán a levegőbe bele tudok ugrani.
Gondolom 50 próbálkozásból egyszer sem jönne össze. :DD

[ Szerkesztve ]

(#36206) Tompo92


Tompo92
senior tag

Sziasztok..
Sima Benefactor Dubstat tenyleg nem lehet venni telefonba vagy csak én vagyok a vak?
Ha venni nem, akkor talalni hol tudok?
A célom ezzel a kis akcióval az ,hogy találjak chrome dubstat az utcán.
Elvileg csak akkor tudok talalni ha már van dubstam és abban ülök, javítsatok ki ha tévedek.

(#36207) Modst3R válasza Plata (#36205) üzenetére


Modst3R
senior tag

De legalább van egy terved :DDD

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#36208) Plata válasza Tompo92 (#36206) üzenetére


Plata
félisten

Sima dubsta az utcákon mászkál,chrome vagy arany dubsta-t nem találhatsz,csak akkor ha egy chrome vagy arany már van.
Vagyis keresel egy játékost akinek van arany taligája és elmegy veled spawnoltatni egyet.
Ha van chrome vagy aranyad,már mind a kettő spawnolni fog.
Nekem Cactus segített spawnoltatni egy chrome-ot,azóta már 2 arany 1 chrome van a garázsomban.
Amíg szeretnél egy Dubsta-t,tuti nem fog spawnolni,de ha már szarsz rá akkor mindenhol abba fogsz ütközni. :C
Tudom mert így jártam,szarakodtam fél napig,de 1 sem jött,lett Dubsta-m már ötösével mászkáltak az utakon. :D

[ Szerkesztve ]

(#36209) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Na sikerült a 100méteres esés , simán megcsináltam volna elsőre egyedül is csak én tőből rosszul értelmeztem basszus..
Igazán írhatta volna úgy hogy Szabadesés vagy valami.. na mind1. Köszi akik segítettek.

Syd2012 :
Nem félsz, hogy kibannolnak ?
Mostanság nagyon sok a csaló eddig is volt de 2 napja kb nem tudok olyan public sessionra menni ahol nincs.

Tegnap is belépek erre Skate pálya a garázsom meg karácsonyfa stb.. ki is léptem.
Bár nem mondom hogy nem örülnék pár plusz milliónak, de nem éri meg a kockázatot.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#36210) Plata válasza Kiskokó (#36209) üzenetére


Plata
félisten

Én elfogadnék akár +20 misit is,mert majd kell a maffia főhadiszálláshoz,raktárhoz,satubbi,de nem éri meg ha kibannolnak miatta.
Túl kellett élni a szabad esést ernyő nélkül? Vagy csak esni kellett 100 métert és lehetett ernyőt használni?

[ Szerkesztve ]

(#36211) Tompo92 válasza Plata (#36208) üzenetére


Tompo92
senior tag

És ha keresek egy sima dubstat és elmegyek muhelybe be chromeoztatni és úgy mászkalok vele akkor fog spawnolni?

(#36212) CactuS válasza Tompo92 (#36211) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Akkor sem elvileg, csak spawnolt dubsta spawnol chrome/gold dubstat.

Pénz téma, szigorúan magánvélemény: Felvett milliókért önmagában soha nem bannolnak, ahhoz túl balfasz a rendszer. Ha valaki reportol, mert látott publicban, akkor viszont simán. Persze ez változhat, lehet, hogy idővel lesz benne értelmes védelem, vagy már van is, de erősen kétlem. Mint már sokszor mondtam: redditen volt olyan kép, ahol a srácnak 1 milliárd volt bankolva inpromptu versennyel és nem kapott bant...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36213) Kiskokó válasza Plata (#36210) üzenetére


Kiskokó
veterán

Először azt hittem én is ,hogy 100méternyi zuhanást kell túlélni élve de hát az lehetetlen...
Ugrottam 100méter körülről heliről de vízbe is kampó lett aztán jött Papamaci ő mondta hogy elég esni 100 métert aztán a végén ejtőernyő és kész... hát ha ez az elején tudom megvan elsőre :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#36214) Tompo92 válasza CactuS (#36212) üzenetére


Tompo92
senior tag

Értem, de belekötnék az elméletbe.
(Kicsit zavaros lesz,)
Tehát ha csak spawnolt chrome/gold dubsta jó a spawnoltatásra akkor,
hogy kezdődött ez el? Ugye venni nem lehet dubstát, viszont találni sem lehet Chrome/Gold dubstát csak úgy, akkor honnan lett akárkinek is chrome/goldja amivel másnak spawnoltatott? Valaki csak elindította ezt a láncot.
Remélem nem túl zavaros :D

Ha mégis zavaros lenne szóljatok és eladom a HSZ-t Christopher Nolan-nek ,hogy csinaljon egy elgondolkodtatóan zavaros kicsit érthetetlen de mégis ütős Oscardíjjas filmet

(#36215) gali777 válasza Tompo92 (#36214) üzenetére


gali777
őstag

Régen elvileg spawnolt simán az utcán, de valamelyik patchben kivették. De amúgy nem éri meg ezzel szórakozni, sentinelt egyszerűbb farmolni.

[ Szerkesztve ]

(#36216) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Aki gondolja felvehet. Bár csak délután van időm játszani de ha kapok invet örömmel megyek segíteni bármiben. :)

https://socialclub.rockstargames.com/member/asuska21

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#36217) Plata


Plata
félisten

Na volt megint egy jó félórám,felmentem online-ba,állati nagy mákomra a merryweather dokknál cargobob és tengeralattjáró,kiálltam tengeralattjáróval a nyílt vízre,elkezdett hullámozni a tenger,gondoltam ennyi még belefér,partra úsztam a heliért beültem és visszamentem vele,már nagyon hullámzott a tenger,rohadt kampó nem jött elő először,pár perc szarakodás után sikerült elővarázsolni,de a tenger már rohadtul hullámzott és kilökte a tengeralattjárót a fenébe,de követtem helivel,szép óvatosan fölé mentem helivel és már majdnem elkaptam mikor jött nagy hullám és hozzávágta a helihez. :C

(#36218) #81556480 válasza Kiskokó (#36213) üzenetére


#81556480
törölt tag

Szerintem nemez volt a feladat, csak véletlenül sikerült.
Amit te írsz, olyan van freemode eventben, hogy zuhanj a legtöbbet, majd érkezz élve a földre. ott 1000m fölött is lehet teljesíteni ( ha jól emlékszem ) ebben a formában a 100m nevetségesen könnyű lenne.

Én úgy értelmeztem, hogy zuhanni kell 100 métert és túlélni az érkezést. ami megoldható, csak nem 1-1be kell a földbe érkezni, hanem vagy neki ütközni valaminek és lecsúszni. vagy több dolgon át leesni.

Egyébként most olvastam egy triviális dolgot: armor is kellett volna, akkor sikerült volna az amit csináltunk. Amugy meg nem bánom, jó móka volt. máskor is szórakozhatunk ilyenekkel.

(#36219) Laraxior válasza Tompo92 (#36214) üzenetére


Laraxior
titán

Dubstát lehet vásárolni. Sandking XL-t is, Sentinel XS-t is... :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#36220) Gyula84 válasza #81556480 (#36218) üzenetére


Gyula84
veterán

napiról van szó nem? simán ernyővel meg lehet csinálni a végén meg oda vágom magam és kész ilyen egyszerű vagy ez nem az? :F

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#36221) #81556480 válasza Gyula84 (#36220) üzenetére


#81556480
törölt tag

de de ez. én is így gondolom.

(#36222) Tompo92 válasza gali777 (#36215) üzenetére


Tompo92
senior tag

Azzal tele a garázs, jó lett volna elbíbelődni ezzel is.
Köszi a válaszokat :)

(#36223) Tompo92 válasza Laraxior (#36219) üzenetére


Tompo92
senior tag

És hol lehet vásárolni?
Egyik webshopba sem találtam

(#36224) Kiskokó válasza #81556480 (#36218) üzenetére


Kiskokó
veterán

Mondom arra gondoltam én is elsőre de mégse.. az amúgy is nehéz hogy pont úgy ess-kelj hogy zuhanj is de éld is túl. Értem amit mondasz, de nem úgy kellett ezek szerint. Amúgy meg most jobban megnézve a videót is amit linkeltél tök értelemszerű hogy zuhanni kell 100 métert aztán éld túl úgy ahogy.. ernyő is lehet de a végén muszáj eldobni az ernyőt. na mind1

Köszi neked is még egyszer :) Nyugodtan írj rám ha látsz online aztán csinálhatunk bármit.
Én benne lennék egyszer egy komplett hesitbe is de csak ha megéri RP meg pénzben is.
Nem tudom hogy megy pontosan, ugye csapatttag vagy friendsel + pénz meg hogy van ez a ha végig az egészet fix emberekkel csinálod akkor is plusz pénz ? stb ?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#36225) Plata válasza Tompo92 (#36223) üzenetére


Plata
félisten

Kell hozzá 100-as szint.
Úgy emlékszem 100-as kell.

(#36226) Bjørgersson válasza Plata (#36225) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az a Dubsta 6x6-hoz kell.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#36227) Plata válasza Bjørgersson (#36226) üzenetére


Plata
félisten

Igen,de másik nincs a boltban,vagy van?

(#36228) Wiz Khalifa válasza Plata (#36227) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Southern San Andreas-nál van emlékeim szerint. De nem biztos.

Smoke some weed nigga!

(#36229) Plata válasza Wiz Khalifa (#36228) üzenetére


Plata
félisten

A rosseb,ezt nem tudtam,akkor mi a bánatnak vacakoltam én fél napokat Dubsta-ra várva, :DDD

(#36230) Bjørgersson válasza Plata (#36227) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nincs.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#36231) Wiz Khalifa válasza Plata (#36229) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Mert az egy életérzés tesó. :)

Smoke some weed nigga!

(#36232) Tompo92


Tompo92
senior tag

Én akkor sem talàlom, de az insurgent-et sem a warstock-nál.
De a szerver fele azzal rohangál :((

(#36233) Plata válasza Tompo92 (#36232) üzenetére


Plata
félisten

Unlockolni kell.
Humane Labs heist unlockolja.
Két féle van belőle az olcsóbb 675 ezerért és a drágább 1.35 milláért.
A sima berakható garázsba,a géppuskás nem rakható be.
De nagyon jól jön ha van.VIP küldikhez sima küldikhez iszonyúan jó.
Én ma mikor voltam fent elvittem az enyémet mod shopba,kis szintű volt a karim mikor megvettem,pár száz ezret ma rá költöttem megint,az Insurgent egy állat,egy buldózer,insurgentben nem kell figyelni a forgalomra,úgyis mindent elsodorsz.
Egyszer PS-en kuruma helyett Insurgenttel mentem el a csónakhoz,keresztül sok sok rendőr kordonon,volt hogy úgy meg csaptam a rendőr autót hogy minimum 20 métert repült a levegőben.

[ Szerkesztve ]

(#36234) #81556480 válasza Plata (#36233) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én imádom a sima insurgetet. Ahogy írod a forgalomban nincs ellenfele.
:R

(#36235) Wiz Khalifa válasza #81556480 (#36234) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Akkor a múltkor miért volt az hogy én Kurumából rálőttem párat egy köcsögre mert elkezdett keménykedni és fel is robbant? :DDD

Pedig csak két tár micro SMG ment rá.

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#36236) #81556480 válasza Wiz Khalifa (#36235) üzenetére


#81556480
törölt tag

Alap esetben egy insurget néhány robbanást is kibír. Én a kérdésedre nem tudom a választ. :F

(#36237) Modst3R válasza #81556480 (#36236) üzenetére


Modst3R
senior tag

Linkeld újra hátha... :R

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#36238) Plata válasza Wiz Khalifa (#36235) üzenetére


Plata
félisten

Wiki szerint smg-től nem robban fel,mert 25 másodpercig bírja a minigunt.
The Insurgent is incredibly durable, nearly as durable as the Rhino Tank. It can survive three direct hits from a tank, around four Buzzard rockets, three RPG shots, seven or more Sticky Bombs or around 20-25 seconds of constant minigun fire aimed directly at the engine. It is stated to have a triple-plated armor shell. It can also ram parked aircraft, blow them up (depending on speed), and continue to drive without any noticeable damage. Body deformation is very minimal. The Insurgent has large windshields and windows, making their occupants vulnerable to gunfire from the front, and despite the fact that there is a barrier between the rear seats and the covered compartment, players can still be shot through it.

(#36239) #81556480 válasza Modst3R (#36237) üzenetére


#81556480
törölt tag

Mit? :F

(#36240) Modst3R válasza #81556480 (#36239) üzenetére


Modst3R
senior tag

Storno :R

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#36241) Wiz Khalifa válasza #81556480 (#36236) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ezt tudom. :) 5 RPG-t bír ki amúgy mert mivel van nekem teszteltük.

De rejtély marad nekem is ez hogy miért robbant fel ilyen hamar. Pedig olyan volt mint amit most hozott ki a garázsból.

Smoke some weed nigga!

(#36242) ProgenXL


ProgenXL
őstag

"Combat Week kezdődött a GTA Online-ban!

A tank, a Hydra, az Insurgent és minden egyéb katonai jármű olcsóbban szerezhető be egy héten át a GTA Online-ban. Csütörtökig számos kedvezmény van érvényben az Ammu-Nationben, és három új In and Out pálya is érkezett.

Az új tematikus hét május 19-én ér véget, addig mindenképp érdemes felvértezni magunkat a legmenőbb harci eszközökkel. A Warstock Cache & Carry oldalán most minden 25 százalékkal olcsóbb.

Aki nem szeret sokat költeni lőszerekre, annak itt a remek alkalom, a fegyverboltokban minden töltényre 25 százalék engedményt adnak. Hasonló ajánlat érvényes a gépkarabélyokra, puskákra és hajító fegyverekre. Mindemellett pedig a golyóállómellényekhez féláron juthatunk hozzá.

A Combat Week nemcsak a felkészülésről, de a heves akciókról is szól. A Merryweather szolgáltatások, mint például az airstrike és a fegyvercsomag féláron vehetőek igénybe.

Továbbra is reflektorfényben maradnak az In and Out adversary módok. A különleges hét alatt mindegyikért dupla pénz és RP jutalom jár, de kétszeres RP szorzó van minden deathmatch, last team standing, capture és korábbi adversary mód pályára.

Aki gyorsan szeretne szintet lépni, vagy nincs sok ideje feltölteni a bukszáját, az játszhat a kiemelt playlistekkel is:

Május 13. és 15. között dupla pénz és RP jár érte, a lista az új In and Out IV, V és VI adversary módokból áll

Május 16-án és 17-én kétszeres RP a jutalom, a listán a Cross The Line I, a Come Out To Play V and Till Death Do Us Part II adversary módok vannak

Május 18-án és 19-én dupla RP szintén szerezhető, a listát pedig az Extraction V, a Beast vs Slasher IV és a Siege Mentality I adversary módok alkotják"

Forrás

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#36243) McSico válasza Wiz Khalifa (#36190) üzenetére


McSico
senior tag

Hát nem semmi körülmények uralkodnak mostanában az online-ban az fix.
De hogy mire fel szaporodtak el ennyire a modderek az jó kérdés.

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#36244) ProgenXL válasza McSico (#36243) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ezek nem modderek csak annak nevezik magukat. Le töltöttek egy mod menüt vagy más csaló programot és azzal b*sztatják a népet. Egyszerű csalók.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#36245) McSico válasza ProgenXL (#36244) üzenetére


McSico
senior tag

Amúgy ja. A kedvencem amikor már úgy beakad a szerver a sok gyökér miatt hogy játszhatatlan az egész.

Egyébként kaptál tőlem pár pm-et régebben. Majd csekkold már le légyszíves, ha már így összefutottunk. :R

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#36246) Modst3R


Modst3R
senior tag

ti tudtok üzenni in sc-n keresztül? nekem befuckolt... :W

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#36247) -Faceless- válasza McSico (#36243) üzenetére


-Faceless-
őstag

Én még nem is találkoztam ilyenekkel. Pedig szívesen megnézném ezeket a moddol kocsikat.

(#36248) CactuS válasza Modst3R (#36246) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

"in sc-n keresztül" + "befuckolt" = WTF?!? (stílusosan) Ez angolul és magyarul is értelmetlen ebben a formában...

Ha jól értem az a gond, hogy SC-n belül nem ment az üzenetküldés. Ez simán előfordulhat, mostanában többször rosszalkodott a rendszer.

ProgenXL: Igen, jól látod, a moddereknek nem az a céljuk, hogy csesztessék a normális játékosokat. Azt csak azok az idióták teszik, akiknek nem volt gyerekszobájuk és emellett képesek kiadni pénzt egy modmenüert. A kettő nem keverendő, bár az eszközeik hasonlóak, a céljaik teljesen mások.

Muffman01: Van, amikor pozitív a találkozás és van, amikor nem. Amelyik karácsonyfát dob rád, az jellemzően a rosszabbik fajta. Ha van karácsonyfa, akkor 90%, hogy ott pörög a légcsavar az eclipse torony előtt...

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36249) Plata válasza CactuS (#36248) üzenetére


Plata
félisten

Tegnap repültem el a város felett,és azt láttam vinewood és east vinewood közt ahol a két autópálya találkozik,a környék tele van lezuhant óriás repülőkkel.
De amúgy nem lehetett észrevenni különösebb hacker tevékenységet,kivéve mikor mindenkit megöltek rajtam kívül,passzívval még a hacker sem tudott mit kezdeni.

(#36250) Wiz Khalifa válasza CactuS (#36248) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ennek amúgy nem tetszett hogy beszóltam. :DDD

Mindenkit megfagyasztott úgy hogy folyamatos ugrálással tudott mindenki menni csak és akkor is pngvin mozgásba és ezt kihasználva mindenkire elkezdte szórni a zsét. Hogy majd ő köcsög lesz és ezt teszi. Viszont én még mindig azt mondom hogy ha a Rockstar valaki emiatt bannol ki valamit akkor az eléggé égő. :)

Mert most mit tehet az ember ha így megfagyasztják és elkezdik rászórni a zsetont? Alt+F4-et nyomva is több mint 1 perc volt míg kiírta a game hogy "biztos ki akarok lépni a játékból?" mert annyira rottyon volt a szeró hogy menteni se tudott. :DDD

Smoke some weed nigga!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.