Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36651) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Hova használtok ennyi autót? :D 288 vagyok de az 5 gárázsomban van kb 28autó. Bár én csak egy lopott autót tárolok. A legelső autó amivel bementem a garázsba. A többit vettem. Inkább csak olyan van amit szivesen használok és tetszik. + azok amiket alkalmakra tettek be. :)

Gunner for life

(#36652) Wiz Khalifa válasza ProgenXL (#36651) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nálam a majdnem 50 verda napi használatos. :) + a sok Pegasus-os. Mindig minden nap vagy 20x ha nem többször cserélek verdát, mindbe rakom a mérföldet keményen. :)

Smoke some weed nigga!

(#36653) Modst3R válasza Plata (#36649) üzenetére


Modst3R
senior tag

Behackelték akk sztem. Majd ma talán...

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#36654) ProgenXL


ProgenXL
őstag

E3 előtt semmiféle update nem kerül be szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#36655) Plata válasza ProgenXL (#36654) üzenetére


Plata
félisten

E3 előtt sztori dlc biztos nem,valami kis fos lehet.

(#36668) CactuS válasza ProgenXL (#36651) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem is csak azok voltak/vannak amik tetszenek, de így is kevés az 50 hely. :B

Mondjuk azt nem értem, hogy egy játékban, ahol eleve nagy szerepet kapnak az autók miért kell ennyire bekorlátozni a tárhelyek számát. Van olyan autó, amiből megvenném az összes elérhető változatot, de nem lehet, mert nagyon kevés a hely.

G4ula84: Mondjuk a 12 éves poén ült, főleg a 84-es számmal a nickedben. ;]

modster: Amúgy szerintem is az volt, bár lényegtelen, mert offtopik, a személyes baszogatás meg eleve nem megengedett a fórumon, ugorjunk.

Amúgy az E3 még jobbik eset, a függetlenség napja még egy hónappal később van. A kitett hír az új DLCről is már több, mint 2 hetes, így az nálam már kimeríti a "Soon" fogalmát. Örülnék, ha már a következő karbantartáskor jönne valami újdonság.

Nagyon más: sima contact mission-öket lehet valahogy playlistbe tenni? Csinálnék magamnak egy farmolós sort, de sehol nem találtam ilyen lehetőséget. :F

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36669) Plata válasza CactuS (#36668) üzenetére


Plata
félisten

Tényleg bakker,nekem még venni kell egy kocsit,valami Comet volt a neve,elfelejtettem megjegyezni.
Tegnap mikor Syd-ékkel ökörködtünk kellett egy kocsi így loptam a parkolóból,tök tuti járgány,gyorsul mint a fene és irtó jó hangja volt,de elfelejtettem mi volt a neve,valami Comet asszem,tiszta olyan volt mint egy Porsche.Miután kidobott GTA online és már nem tudtam visszamenni,el felejtettem a nevét.

(#36670) CactuS válasza Plata (#36669) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A Porsche 911 az a Comet. :K Nekem is van, én szeretem, tuti kis járgány, 4WD, jól gyorsul, kicsit dobja a seggét, de nem kezelhetetlen.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36671) Plata válasza CactuS (#36670) üzenetére


Plata
félisten

Még sosem vezettem Online-ban valami kacifántos neve volt.Nem simán comet hanem valami hosszabb.
Jah megtaláltam wikin,Pfister Comet.Mondtam hogy valami kacifántos neve van.

[ Szerkesztve ]

(#36673) Plata válasza CactuS (#36670) üzenetére


Plata
félisten

Tegnap szórakoztunk Syd arany repülőjével,én vezettem a többiek meg hátul vedelték a pezsgőt,már vagy 10 perce repültünk mikor kiírta a játék hogy Pegasus visszakéri a járgányt,valami pegasus reclaim this vehicle szerű szöveg volt.Rá fordultam a katonai repülőtér irányára,de késő kidobott a repülő. :C
Én kizuhantam egy kisebb hegyen egy fára estem,és túléltem :C
Többiek meg lezuhantak a repülővel nem messze onnan.
Közel ahhoz a helyhez ahol PS-en menekülni kell csónakkal,a folyó mellé egy fára estem a hegyre.de tökre meglepődtem hogy túléltem a zuhanást.
abba meg majdnem belehaltam hogy lejöttem a fáról meg hegyről,mert nem volt lejárat a szakadékon kellett lefutni,a karim meg fejre állt.

[ Szerkesztve ]

(#36675) Plata válasza CactuS (#36670) üzenetére


Plata
félisten

Bakker ez a kocsi csúcs,és csak 100 ezer.Vettem egy másik kocsit is,240 ezerbe került de nagyon cuki.

Rájöttem hogy az én helimben is van pezsgő,hullarészegen sikerült leszállni a tetőn,viszont lejönni nem túl szépen sikerült,laza leugrás helyett a kari lazán pofára esett. :D
A kocsik nincsenek fel tuningolva,majd ha lesz pénzem fel tuningolom őket.

[ Szerkesztve ]

(#36676) cyberkind válasza Plata (#36675) üzenetére


cyberkind
félisten

Tegyél rá off-road gumikat, nem hittem volna de a T20 ezerszer jobb lett mint volt, én minden kocsimra ezt rakok még ha hülyén is néz ki. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#36677) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Srácok mennyire aktív innen az online közösség? :)
Anno megjelenéskor megvettem a játékot, viszont a multival nem igazán foglalkoztam.
Gondoltam rá kéne lesnem. :)
Ha csatlakozok a ph crew-hoz steam szerűen ki tudom választani social clubon keresztül a játékosokat? (vagy hogy működik ez?)
Illetve este szerintem online leszek, majd hozzácsapódnék valakihez szerencsétlenkedni ha nem baj. :D (rutinom 0.0 :) )

(#36678) Plata válasza cyberkind (#36676) üzenetére


Plata
félisten

Csak egy kis időm volt,így felugrottam,majd este megnézem lesz-e rá pénzem.
16.6 misim volt,de elköltöttem párszáz ezret így most asszem 16.2 misi van,16 alá nem akarok menni.
Max ha bejönnek valami új ruhák,na persze csak ha elég jól néz ki,mint a mondjuk a valentin napik.

(#36679) Modst3R válasza Plata (#36675) üzenetére


Modst3R
senior tag

Mi a másik még?

Majd ma kipróbalom én is ha nem gond.

Majd ha lesz pénzed? Szerk. Így már érthető...

[ Szerkesztve ]

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#36680) Plata válasza Modst3R (#36679) üzenetére


Plata
félisten

Valami Dinka,asszem Jester.
Csak kár hogy nem nyitható tetejűek,vagy nem nyitottak,a karimhoz inkább a nyitott kocsik illenek,meg a csini ruhák. :B
Bár fehérneműben is jól tud harcolni heist közben. :C

(#36681) Modst3R válasza Plata (#36680) üzenetére


Modst3R
senior tag

az se rossz, főleg a racing :R

ja hát a skill nem ruha függő ;)

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#36682) geckowize válasza cyberkind (#36676) üzenetére


geckowize
őstag

Már többször említettétek az off-road gumikat, de maga a gumi is változik amikor az egész kereket változtatod? Eddig azt hittem, hogy csak a felni, mivel a gumira külön van almenü, a custom tires meg a tire smoke.

Egyébként irónia, vagy tényleg igaz, hogy off-road kerékkel jobbak az autók?

(#36683) cyberkind válasza geckowize (#36682) üzenetére


cyberkind
félisten

A gumi is változik, mármint a futófelülete és tényleg jobban megy még a T20 is, pedig az kőkemény szuperautó.

Paranormal Cocktivity

(#36684) geckowize válasza cyberkind (#36683) üzenetére


geckowize
őstag

És az off-road minden racere és autóra jó, vagy csak speciálisan valamelyik race, valamelyik autó, valamelyik weather beállításnál (pl csak esőben)?

(#36685) cyberkind válasza geckowize (#36684) üzenetére


cyberkind
félisten

Mindig mindenre.

Paranormal Cocktivity

(#36686) Plata válasza cyberkind (#36676) üzenetére


Plata
félisten

Hát sikerült felmennem,jó drága volt a kicsi tuningolása,de veszett egy járgány.
Basszus veszettebb járgány mint a Banshee.Olyan mint egy veszett vadló.

[ Szerkesztve ]

(#36687) Modst3R válasza Plata (#36686) üzenetére


Modst3R
senior tag

na most nekem is kell vegyek egyett, estig kitalálom mit adjak el XDD

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#36688) Plata válasza Modst3R (#36687) üzenetére


Plata
félisten

Nekem nincs ilyen gondom,nincs sok jó kocsim,Eclipse tower apartment 3 garázsban vannak a kedvenc csajos kocsik,csupa nyitható tetejű vagy sport kocsi,jah van bent két terepjáró,az a rohadt drága és valami olcsóbb.
Eclipse Tower penthouse suit 3 garázsban csupa Dubsta,1 6x6 dubsta 1 hétköznapi dubsta pár arany és chrome,valami hülye motor,meg egy patriot.
Hangman avenue 4-ben van a mai két új kocsi,Jester és comet,meg valami rozzant taliga amit loptam az utcán és azzal mentem oda. :D
Weazel plaza 101 garázsában csupa szedett vedett taliga,egyikre sem emlékszem név szerint,részben összelopdostam őket.
0604 Las Lagunas Boulevard alatt meg Kuruma van és Insurgent,meg még 4 valami,loptam őket nem nagyon emlékszem a nevükre.

(#36689) Modst3R válasza Plata (#36688) üzenetére


Modst3R
senior tag

én szörnyű vagyok kocsik terén, mindent összevásárolok, feltuningolom, észre se vettem és 0 hely, talán heistes apartmentba de oda direkt csak a kurumát vittem :DDD elég kényes is vagyok a kocsiaimra, múltkor heistbe vki viccből elkezdte kalapácsal ütni ki is szállitottam a p***ba, másik alkalommal kiszálltam, mert mással kellett menni felgyújtották ki is léptem...hülyékre nem vagyok kiváncsi :R

[ Szerkesztve ]

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#36690) Plata válasza Modst3R (#36689) üzenetére


Plata
félisten

Hát ha felrobbantja akkor megszívja mert úgyis ő fizeti. :D

(#36691) CactuS válasza geckowize (#36684) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A gumi mérete miatt jobb. Ha jól értettem a YT-on a srác magyarázatát, akkor az ütközés érzékelésnél a felnit veszi alapul, onnantól "dobja meg" az autót. Mivel az offroad gumik ballonosabbak, így ez később következik be, ezért veszíti el később a tapadását.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36692) geckowize válasza Plata (#36690) üzenetére


geckowize
őstag

Már kivették a hekkerek miatt ezt. Csak akkor kell fizetni, ha saját magad robbantod fel/teszed használatképtelenné a kocsidat, méghozzá neked kell. Ha más robbantja fel a kocsid, semmilyen hátránya nem fog származni belőle már. Ezzel szokott haverom is idegesíteni, hogy heistoknál előszeretettel sticky bombozza be a kocsijaimat, aztán hívhatom a mors mutualt...

(#36693) Modst3R válasza Plata (#36690) üzenetére


Modst3R
senior tag

Nem az zavar, hanem az elv, szívesen viszek bárkit, bárkinek megmutatok bármit, barátnak kölcsön is adom h vezesse, de a rongálást nem tudom tolerálni!!!!!!

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#36694) ProgenXL válasza Modst3R (#36693) üzenetére


ProgenXL
őstag

Azt hogy felrobbantják a kocsim azt én sem tudom elviselni. Hiába ő fizet érte egyszerűen irritál hogy szórakozásból felrobbantja. Ha véletlen akkor oké elnézem. De hogy szándékosan azt ne...
Felőlem ütheti max aztán én ütöm :DD De ne menjen már neki rpg-vel.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#36695) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Srácok, nem szeretném senkitől elvenni a kikapart gesztenyét, viszont úgy alakult, hogy megelőlegezték a bizalmat, így topikgazda lettem.

Tudom, hogy folyamatban van/volt, vagy legalábbis elkezdőtött a jelenleg aktív játékosok összeírása azt hiszem modster által, illetve azt hiszem Ádám írt egy hosszabb hangvételű posztot a T.I.R megreformálására (plusz valaki elkezdte átírni). Ezekkel kapcsolatban szeretnék érdeklődni, hogy hogyan állnak (ne csináljunk meg egy feladatot kétszer).

Ha esetleg valakinek van kész/félkész anyaga, az ne tartsa magában, hanem lehetőség szerint küldje el nekem privátban. Előre is köszönöm. :R

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36696) Bjørgersson válasza CactuS (#36695) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ennyi, meg is ölted a topikot. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#36697) Wiz Khalifa válasza CactuS (#36695) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

sqpp volt aki elkezdte a játékosok PH & SC nick nevét összeírni. :)

Nem tudom hogy áll vele.

Smoke some weed nigga!

(#36698) Puma K válasza Plata (#36686) üzenetére


Puma K
veterán

A képarány téged nem zavar, hogy össze van nyomva a kép?

Nézd meg a monitorod típusát és hogy 16:10 vagy 16:9 van-e az adatlapján aztán nézd meg a játékban beállított képarányt. Valószínűleg eltér a kettő.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#36699) Plata válasza Puma K (#36698) üzenetére


Plata
félisten

Nem mert játékban nem ilyen,csak ha ezzel a szutyokkal csinálok képet ilyen lesz. :U

(#36700) Puma K válasza Plata (#36699) üzenetére


Puma K
veterán

Milyen "szutyokkal"?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.