Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37801) ProgenXL


ProgenXL
őstag

egy sima public session ahova valamiért csak nagyon ritkán dob be más random játékosokat. ismerősök viszont simán becsatlakoznak.

Gunner for life

(#37802) Plata válasza balint107 (#37800) üzenetére


Plata
félisten

Soha,nem tudom mi a rákot csinál ez a trainer,de gondolom valami csaló mod,vagy pedig valami warez verzió?
Mindenesetre sosem modolnám a játékom mert akkor bannolnak Online-ból.

(#37803) CactuS válasza balint107 (#37800) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem, viszont ha eredeti verzió, akkor van esély rá, hogy hamarosan érkezik a banán. Állítólag elég rendesen rászálltak a scripthookra az új patchben.

G4ula84: Pontosan, annyi, hogy nyugodtan lehet a CEO-val ökörködni, senki nem bánt senkit, ha kell besegítünk egymásnak. Ilyen az amikor egy community "kijavítja" az elb*szott megvalósítást. :)

Locutus: Egy kicsit úgy érzem, hogy neked nem jött be ez a "sandbox" érzés és ezért nevezel következetesen mindent grindnak. Nekem pont ez a szép benne, hogy bármit lehet csinálni, mindenért pénzt kapsz, jön a lóvé és az RP szépen lassan. Én Grindnak mondjuk az L2 féle monoton XP farmot nevezném, ahol sok-sok száz órát belevertél egy karakterbe ugyanazon a helyen, ugyanazt a 30 mobot megölve, hogy lépjél pár százaléknyi XPt.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37804) ProgenXL válasza Plata (#37802) üzenetére


ProgenXL
őstag

én offline használtam már kocsik miatt. Durva hogy mennyi mindent lehet vele csinálni. Bár meg se fordult a fejembe hogy online legyek vele. Oda is voltak funkciói. Bannolni kéne mind aki online merészkedik ilyesmivel.

óra, időjárás, pénz, fegyver, járművek, teleport, skinek, havazás, egy kevés abból amihez hozzáfér a program és lehet állítani.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#37805) Plata válasza CactuS (#37803) üzenetére


Plata
félisten

Tegnap mekkora poén volt már,nekem volt fegyver konténeres küldim,elmentem érte,erre valami fegyveres genyók fogadtak,kinyírtak vagy ötször,mert volt az egyik emeletes házon egy tetű mesterlövész.
Valamelyikőtök pont arra járt és őt is kinyírta párszor. :C
Végül megtaláltuk a tetőn a genyót és lekaptam.

[ Szerkesztve ]

(#37806) sqpp válasza CactuS (#37803) üzenetére


sqpp
őstag

Ha nem onlinera megy, akkor semmi bant nem kap hiszen offline nem tilos modolni.

(#37807) balint107 válasza CactuS (#37803) üzenetére


balint107
aktív tag

Eredeti. De ez annyira felharagított, hogy kipróbáltam helyette a törtet, hátha azzal gondtalanul tudok játszani, ahogy szeretnék. Csak az meg valamiért nem indult el win10-en :/... Egyébként is felharagító, hogy folyton frissít a játék. Nem is mertem feltenni hozzá semmi komoly modot, csak a trainert, az viszont nagyon kéne. Legalább meg lehetne választani akarom-e frissíteni (és elcseszni) a játékot, vagy jó úgy ahogy van. :R

(#37808) Locutus válasza CactuS (#37803) üzenetére


Locutus
veterán

Ezt most nem annyira értem miért írod. Vagyis hogy miért a sandboxra hegyezed ki.... Pont nem én vagyok az, aki szerint a böcsületes bűnözést nem szabadna megzavarniuk más játékosoknak ;)
Szal akkor kinek is nem jön be a sandbox életérzés? Nem én farmolok lényegében a szabályok ellenére closed sessionban ;)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#37809) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Most indítom a játékot erre meglep egy 572Mb-os letöltéssel. :C

Gunner for life

(#37810) CactuS válasza sqpp (#37806) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A probléma azzal van, hogy nem ismert, hogy a modot mikor keresi pontosan a GTA V. Korábban leírtam, hogy van rá egy elmélet, hogy minden indításnál megvizsgálja a játékot és amint online megy, küld egy jelölt csomagot a szerverre és onnantól jelölt lesz az account. (Idővel meg jön a ban). De ez is csak egy elmélet.

Locutus: Azért írtam, mert már többször írtad, hogy nem akarsz ebben a játékban gridnolni. Pedig, mivel story nincs, így leegyszerűsítve minden csak RP/$ grind. De, ha félreértettem, akkor bocsánat.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37811) Plata válasza Locutus (#37808) üzenetére


Plata
félisten

Hát ne haragudj de az olyan hülye gyökerek nem hiányoznak akik csak arra mennek hogy más játékát tönkre tegyél ész nélkül.
Legtöbb ilyen gyökér aki megtámad az azért támad mert tehetségtelen balfasz,nem képes magának összeszedni pénzt amivel kezdhetne saját céget ezért másokon vezeti le a frusztrációját.
Az ilyen balfaszokat nem tűrik meg más sandbox játékokban sem,lásd például Minecraft,elég sandbox,az ilyen romboló hülyéket úgy ki bannolják privát szerverekről mint a szart.

(#37812) Modst3R válasza ProgenXL (#37809) üzenetére


Modst3R
senior tag

detto

tud erről bárki bármit??

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#37813) sqpp válasza CactuS (#37810) üzenetére


sqpp
őstag

Ha Single-ben valaki modol sosem lesz baj, más is megteszi külföldön, van rá arra is mod, hogy megakadályozza, hogy online-ra menjen véletlenül is akár..

(#37814) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ismét egyedül vagyok egy session-ben ha valakit érdekel. :)
Asuska21

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#37815) Plata válasza ProgenXL (#37814) üzenetére


Plata
félisten

Nekem még nem megy,majd este. :O

(#37816) BigStraw


BigStraw
senior tag

Szeretném kérdezni: a helikoptereket, hogy lehet megjavítani? vagy csak ha megsemmisítem és újra lekérem?
Meg hogy Cargobob-bal fel lehet venni a különleges szállítmányokat is? kombi, kamion, stb.

Köszi előre is :)

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#37817) ProgenXL válasza BigStraw (#37816) üzenetére


ProgenXL
őstag

Helit javitani nem lehet. Cargobob sok mindent felemel pl buszt is.

Gunner for life

(#37818) Plata válasza ProgenXL (#37817) üzenetére


Plata
félisten

Vagy akár tengeralattjárót is.de hatalmas teherkonténert is.
Meg autópályáról autókat. :D
De a vonatot ne próbáld meg felakasztani,úgy elránt mint egy pillangót. :C

[ Szerkesztve ]

(#37819) BigStraw válasza ProgenXL (#37817) üzenetére


BigStraw
senior tag

Azért kérdeztem, mert tegnap volt egy csomag ami egy kisbuszban volt és nem akarta felemelni pedig jól végighúztam a horgot rajta :)

Buzzardot megéri megvenni?

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#37820) BigStraw válasza Plata (#37818) üzenetére


BigStraw
senior tag

Egyébként bármelyik armored verziós autó véd annyira mint a Kuruma?

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#37821) geckowize válasza BigStraw (#37820) üzenetére


geckowize
őstag

Egyik sem ved annyira a lovesektol, mint a kuruma (max a tank). Ha raketarol van szo, abban viszont ugyanolyan szar, mint egy non-armored auto, mert 1-tol mar felrobban. A ketfele Insurgent bir ki tobb raketat, de annal az ablakon keresztul siman szitava lonek.

(#37822) BigStraw válasza geckowize (#37821) üzenetére


BigStraw
senior tag

Köszi :) turretted limo vagy insurgent pickup?

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#37823) ProgenXL válasza geckowize (#37821) üzenetére


ProgenXL
őstag

Az armored autó 1 rpg lövés kibír. 2.nál robban.

Gunner for life

(#37824) drachoHUN válasza BigStraw (#37816) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Ezeket a CEO csomagokat nem lehet Cargobobbal szállítani ha jól tudom.

Forza JUVE!!!

(#37825) BigStraw válasza drachoHUN (#37824) üzenetére


BigStraw
senior tag

Úgy vettem észre én is.

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#37826) BigStraw


BigStraw
senior tag

turretted limo vagy insurgent pickup? Kinek mi a tapasztalata?

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#37827) Locutus válasza Plata (#37811) üzenetére


Locutus
veterán

Akkor próbáljuk ezt átgondolni. A GTA5 ugye sandbox játék, a bűnözésről, autózásról, lövöldözésről szól.
Te bűnözöl, autózol, lövöldözöl. De ha valaki más teszi az hülye gyökér? Szerintem pont az van messze eltévedve, aki békésen farmolgatós játéknak akarja beállítani... Magyarázd meg nekem pl, hogy a játék miért rak ki piros blipeket minden szállítmányozásról, ha egyszer nem az volna a cél, hogy a többiek akadályozzák meg? Még írja is, RP-t ad, pénzt ad, stb.
Persze meg lehet próbálni széllel szemben hugyozni, de nem az a hülye, aki úgy játszik ahogy a GTA5 azt megkívánja. Ha te épp nyugit akarsz, el kell menni closed sessionbe, vagy nem kell játszani ezzel egyáltalán. Ha meg a szabály azt mondja, hogy ott nem farmolhatsz pénzt magadnak, akkor miről is beszélünk? Csalásról.
Na, ez az én véleményem dióhéjban. Én se lövök olyanra aki nem provokál, de ha fegyverrel rohangál, vagy tankozik, repülőzik, attack helizik, akkor nem fogom megvárni míg ő lő először. Ha meg ott a lehetőség, hogy RP/casht kapjak valami felrobbantásáért, valaki kiiktatásáért, és útbaesik, azt is meg fogom tenni. Ahogy a bosszút sem hagyom ki. Tegnap én is összeszedtem 50k-t szállítgatásból, fel is robbantottak mikor nem volt jó védelmem. De attól még nem "hülye gyökér" aki megtette.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#37828) ProgenXL válasza BigStraw (#37826) üzenetére


ProgenXL
őstag

insurgent pick up masszívabb. Több lövést bír ki valamint a ramollási ereje is jobb.

Gunner for life

(#37829) BigStraw válasza ProgenXL (#37828) üzenetére


BigStraw
senior tag

Köszi az infót :)

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#37830) geckowize válasza ProgenXL (#37823) üzenetére


geckowize
őstag

Kuruma kibír egy rakétát? Én eddig nem így vettem észre.

(#37822) BigStraw: A turreted limo szerintem egy kalap szart sem ér, Insurgent Pick-up, ha nem bánod, hogy nem lehet a tiéd, csak lehívni tudod 200 dollárért, viszont jöhet haver lőni rá, ha nincs haver úgysem aki beülne lőni, akkor szerintem a simát vedd, azt tudod átfesteni is, tuningolni, ha felrobbantják akkor amellett, hogy aki felrobbantotta, állja a biztosítónak a költséget, a mors mutualt felhívod és request personal vehicle-vel meg odaterem ingyen 1-2 perc alatt.

(#37831) BigStraw válasza geckowize (#37830) üzenetére


BigStraw
senior tag

Akkor ennyi pénzért nem érdemes, hogy nem tudok akkor menni vele, mikor akarok :) Köszi a tanácsokat :)

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#37832) ProgenXL válasza geckowize (#37830) üzenetére


ProgenXL
őstag

Nem is a kurumára gondoltam :) Hanem a többi armored autóra.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#37834) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Megéri keresni az üres sessionokat. Eddig még senki nem lépett be ide.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#37835) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
A kérdésem kapcsán előre bocsájtanám, hogy már több hónapja nem játszottam a játékkal, bár időnként elindítottam, hogy azért lehetőleg naprakész legyen. Ebből kifolyólag a fórumot se igazán olvasgattam az utóbbi időben. Viszont most olvastam, hogy új játékmódok jelentek meg a héten, az erről szóló leírást is elolvastam, a játék is leszedte ezt a 700-800 MB-os cuccot.
A kérdés, hol lehet elindítani az új játékmódokat, mert én kb. majd egy óráig bogarásztam a játékmenüt, de semmi erre utaló jelet nem találtam, csak olyasmiket látok, amik már korábban is elérhetőek voltak. Néztem az Online/Play Job/Rockstar Created/Missions résznél, vagy a telefonban, de nem találtam erre utaló nyomokat. Pl. ezek a Vip Work, meg VIP Challenges feladatok hol a rákban érhetők el?
Szóval, hogy kezdjek neki, mentségemre szolgáljon, hogy sajna az angolt nem vágom, nekünk még az orosz volt anno a kötelező a hatvanas években :), így elég nehéz értelmezni a menüben a leírásokat. Egyébként kérdezném még, hogy van arról infó, hogy elkészül-e valaha a játék magyarítása?
Előre is köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#37836) Plata válasza pendre54 (#37835) üzenetére


Plata
félisten

Hát kell hozzá vagy 10 milla.
De ha nagyban akarod tolni 30 sem árt.
Az iroda 6.6 misi,a raktár 2-4 milla darabja,satubbi.Az irodából tudsz kezdeni új játékmódot.

(#37837) bryant56 válasza pendre54 (#37835) üzenetére


bryant56
aktív tag

A játék magyarosítása folyamatban van:"LEGKORÁBBAN Június-Júliusban tervezünk végezni a dologgal." - [link]

(#37838) pendre54 válasza Plata (#37836) üzenetére


pendre54
addikt

Köszi, ez akkor sajnos kilőve, mert jelenleg kb. 5,1 millám van, és ha jól értem, akkor az új dolgok csak ingatlanok vásárlása után érhetők el. Ahhoz meg nem igazán van kedvem, hogy nekiálljak a szokott módon pénzt farmolni, főleg ennyit. :)

bryant56 Neked is köszi az infót, kérdezmém, hogy a multira is kiterjed a fordítás?

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#37839) bryant56 válasza pendre54 (#37838) üzenetére


bryant56
aktív tag

Sajnos azt nem tudom mert ez már a második csapat, aki fordítja. Talán az első, mintha mondta volna, hogy a multit is lefordítják, de ebben már nem vagyok biztos. A fő gond a magyarítással, hogy ez egy mod és simán lehet, hogy emiatt a Rockstar bannolni fogja az embereket, még ha ez nem is csalás. Itt szerintem teljesen mindegy, hogy csak single-ben használod mivel, szerintem az is sync-el az RS szervereivel. Tehát ezt max tört GTA 5-el lehet csak használni.

Egyébként, ha az angol nem nagyon megy, akkor átállíthatod oroszra, ha azzal könnyebben tudsz kiigazodni a játékon. (Alapból van orosz nyelv a játékban.)

[ Szerkesztve ]

(#37840) ProgenXL válasza Plata (#37836) üzenetére


ProgenXL
őstag

nem túloztál kicsit az árakkal? :D A kezdő raktár amit én is vettem 250.000$
irodát 2millióból összehoz ha nem kér bele minden extrát.

Gunner for life

(#37841) sqpp válasza pendre54 (#37838) üzenetére


sqpp
őstag

Nem lesz lefordítva a multi, vagy ha igen, sem lesz működőképes, mivel így is fájl módosításnak minősül, így valszeg egy anti-online mod-al fog jönni..

[ Szerkesztve ]

(#37842) Plata válasza pendre54 (#37838) üzenetére


Plata
félisten

Igen kell egy Iroda,ha megveszed az irodát lehet céged,a legjobb iroda alap ára 4 millió,kiegészítőkkel azt hiszem 6.6 millió,egy nagy raktár 2-4 millió közt,csak a kinézetük és az elhelyezkedésükben mások,szóval a legolcsóbb is megfelel.A küldetés amit kapsz úgyis szivatásból a város másik felére küld.Ha nyugaton van a raktárad keletre,ha keleten nyugatra. ;)
És a küldikhez nem árt páncélozott kuruma,harci helikopter,abból is a jobbik a savege az ajánlatosabb a nagyobb tűzereje miatt.A DLC-vel jött csempész járgányok tök fölöslegesek,nem kellenek küldikhez.Bár cargobob nem árt ha van.Hajót is vettem kamiont is de egyiket sme tudom használni ezekben a küldikben. :Y
A hajó ráadásul egy rakás szar,tuningolva is olyan mint egy rakás fos,atom lassú oltári nagy ablakokkal amit bármi belő.Ha van irodád és raktárad mehetsz lopni cuccot, a lopott cuccot elkell juttatni a raktárba ahhoz legalább 2 de inkább 3 ember kell,mert néha van hogy 3 helyre kell menni.A lopott cuccot a raktáradban tárolhatod,amit ki is rabolhatnak,bár nekem még nem tették.A felhalmozott cuccost egyben is eladhatod vagy kis adagokban,a kis adagokban nem nehéz eladni,nagyobb viszont rohadt húzós,egyedül felejtős.

(#37843) negyven2 válasza Plata (#37842) üzenetére


negyven2
veterán

Nincs olyan, hogy "legjobb iroda" belsőre ua. mindegyik. Persze tudom, a Maze Bank Tower elég frekventált helyen van, de amúgy ennyi az előnye. A raktárakkal is ue. a helyzet. Bőven elég kezdéshez ( de akár véglegesen is) a legolcsóbb kiszerelés.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#37844) Gyula84


Gyula84
veterán

nekem neki állt szedni valamit a gta 572MB :U
1.0.757.4es patch

látom vótmá :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#37845) CactuS válasza ProgenXL (#37834) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én próbáltam rádjoinolni, de nem lehet, valószínűleg azért. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37846) McSico válasza Wiz Khalifa (#37783) üzenetére


McSico
senior tag

Micsoda űber vonulás. :D

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#37847) CactuS válasza Plata (#37833) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mondjuk ehhez még annyit tennék hozzá, hogy egyrészt a Hydra mindig is OP volt a többi járműhöz képest, de sose fordult meg a fejükben, hogy ezt korrigálják. Másrészt, ha még ráadásul modder is, akkor végképp esélyed nincs a fair játékra. Végül meg a RS-nál is elgurult a gyógyszer, hogy valaki beleöl több, mint 1 millió R$-t meg 5-6 órát valami, amit valaki egy lövéssel ki tud nullázni. És ez így rendben van... VIP melónál oké, ott nem igazán buksz semmi, max az időt, de itt azért jelentősen más a helyzet. És az a "baj", hogy a játékosok jelentős része így gondolja.

Sikerült egy solo public nekem is, ha valaki jönni akar, puhánykodva CEOzni.

ProgenXL: egyesével jobban megéri, ezt le is írtam az F&F cikkben, csak tovább tart összeszedni.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37848) ProgenXL


ProgenXL
őstag

lehet számolgatni hogy éri meg jobban.
1.

3 láda - 18.000$ -> 2 sikerült
1 láda - 2.000$
1 láda - 2.000$
1 láda - 2.000$
1 láda - 2.000$
1 láda - 2.000$
1 láda - 2.000$
1 láda - 2.000$
1 láda - 2.000$
2 láda - 8.000$
1 láda - 2.000$
1 láda - 2.000$
2 láda - 8.000$
_______________
16 láda
vásárolva 54.000$ értékben. (kevesebbe került volna ha nem vesztek egy ládát az első lopásnál)
eladva 240.000$ értékben
haszon: 186.000$

2.

3 láda - 18.000$
3 láda - 18.000$
3 láda - 18.000$
3 láda - 18.000$
3 láda - 18.000$
1 láda - 2.000$
________________
16 láda
vásárolva 92.000$ értékben
eladva 240.000$ értékben
haszon: 148.000$

kis bonus mindkét esetben van a végén. De a raktárban eladáskor ennyit írt.

tehát ha egyesével visszük be a ládákat. az 16x2000$= 32.000$
240.000$ összegben eladva 208.000$ haszon.
na most nyilván senki nem fog egy 100+ helyes raktárat egyesével tele pakolni,
hol ott így lenne a legtöbb haszon.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#37849) McSico


McSico
senior tag

Tudja valaki mire fel jött még egy frissítés?
Röpke 573,39MB.

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#37850) Modst3R válasza McSico (#37849) üzenetére


Modst3R
senior tag

fél napja én is ezt kérdeztem de se itt se cockstar oldal se google nem mondott semmit sem :R

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.