Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37701) Źşë' válasza ProgenXL (#37698) üzenetére


Źşë'
addikt

van 63 millája, de ott idegeskedik... btw. R*-nak gratulálok am, megint kitalált egy olyan játékmodot amit sok nyomi troll meg nub tönkrevág... nem hiszem h sűrűn fogok benne játszani :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#37702) Gawamatsu válasza Modst3R (#37667) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

A Rumpo sem az, pedig a leírásban bulletproof window-t ír.
Ráadásul borulékony leültetett futóművel is.

Az egyik leghaszontalanabbul elköltött 130k + tuning volt.

(#37703) Plata válasza Źşë' (#37701) üzenetére


Plata
félisten

Na ez az hülye gyereknek van 63 millája és hisztizik mert elvesztett 2 millát. :C

(#37704) Csabahun válasza Gawamatsu (#37702) üzenetére


Csabahun
senior tag

A Rumpo-nak golyóálló az üvege, most próbáltam ki.

(#37705) Plata válasza Csabahun (#37704) üzenetére


Plata
félisten

Kb 8-10 lövésig pisztolyból,utána betörik.

(#37706) Modst3R válasza Csabahun (#37704) üzenetére


Modst3R
senior tag

Ezt a pár kis kaliberű golyócskát kibírót ne hívjuk már golyóállónak/bulletproofnak mert megtévesztő, kavics felverődés bíró maradjunk annyiban! Köszönöm! :R

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#37707) Csabahun válasza Plata (#37705) üzenetére


Csabahun
senior tag

Persze,nem a végtelenségig.

(#37708) CactuS válasza Plata (#37705) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A Kuruma van kissé eltúlozva. Igazából is van tűrésköszübe a golyóálló üvegnek, sőt vannak minőségi szintjei, hogy mit kell kibírnia (melyik kaliberből mennyi lövést kell elnyelnie). Én még olyat nem láttam, ami végtelenségig bírja.

Én örültem volna, ha mindegyik autó úgy golyóálló, mint a Schafter és a többi, sőt a guminál is túlzásnak tartom a teljes defektmentességet.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37709) ProgenXL


ProgenXL
őstag

A bulletproof sisak sem védi 100%-ban a játékos fejét. :D A kurumából is ki lehet lőni a benne ülőt csak azon a kis nyíláson kell belőni és el is találni. :)

Gunner for life

(#37710) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Amúgy a legjobb, hogy 21:9 monitoron használhatatlan a CEO gép... A 16:9 után a két szélét levágja a képnek, viszont a tartalom az 21:9. Nem látom a mennyiséget, az árakat, stb. [link]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37711) Gawamatsu válasza Csabahun (#37704) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Hát akkor a rendőröknek golyóálló átlövő csúzlijuk van.

(#37712) Csabahun válasza CactuS (#37708) üzenetére


Csabahun
senior tag

A kuruma konkrétan annyira van eltúlozva,hogy a minigunnal kb. tiz másodpercig lőttem az ajtóüveget, és egy lövés sem ment át rajta.

[ Szerkesztve ]

(#37713) Gawamatsu válasza Csabahun (#37712) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

ÉS milyen kár, hogy a páncélautónak kinéző Insurgent-en át lehet dobni egy kést is, annyira nem védett az üvege.

(#37714) Plata válasza Gawamatsu (#37713) üzenetére


Plata
félisten

Kurumából is kilőnek 1 lövéssel,van egy hely az ablak sarkában ahol átengedi a golyót,és egy ügyesebb sniper 1 lövéssel kilő.

(#37715) ProgenXL válasza Plata (#37714) üzenetére


ProgenXL
őstag

+1 lehet hogy az ablak ugy látszik hogy nem törik ki de attól kitudnak lőni belőle.

Én és lőttem már ki játékost a kurumából ahogy engem is mások. :)

Gunner for life

(#37716) Gawamatsu válasza ProgenXL (#37715) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Az ablak (vezető oldali) bal alsó sarkában van egy kis terület ami átlőhető. Arra célozva megjelenik a célkereszt/pont-ban az emberke piros pöttye.

(#37717) Csabahun válasza Gawamatsu (#37713) üzenetére


Csabahun
senior tag

Én az elején határozottan megvoltam győződve,hogy az is golyóálló,hiszen katonai páncélozott jármű.
Nem is tesztelgettem mert egyértelmű volt számomra,hogy az.

(#37718) Puma K válasza CactuS (#37710) üzenetére


Puma K
veterán

Mekkora amatőr banda már ez a R*...

A support a linkelt képpel és amúgy mit reagált az általad tapasztalt 21:9-es képaránynál fellépő problémákra?
Vagy ezzel kapcsolatban eddig nem is kerested őket?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#37719) Gawamatsu válasza Csabahun (#37717) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

JA,

jó nagy baki volt megvennem nekem is az Insurgent Pick-up-ot.
Aztán a sima Insurgentet, mert ugye az sem volt sehol írva, hogy a pickup nem garázsban tartós.

Kár az is, hogy a webáruházban nem írják melyik jármű milyen kategória (coupe, sedan, sports, muscle...)

[ Szerkesztve ]

(#37720) geckowize válasza Gawamatsu (#37719) üzenetére


geckowize
őstag

Én régebben megvettem a pick-upot, most vettem egy simát, szerintem mindkettőnek van értelme, az új update-ben. De az, hogy mindkettő ugyanott, a warstocknák vehető meg és nincs feltüntetve, hogy melyik lehet ténylegesen a tiéd, és melyik hívható le 200$-ért a "legközelebb" lévő spawn helyre, az azért tényleg elég gáz.

Az is gáz, hogy nem írják a class-t, de ha rákeresel arra a google spreadsheetre (itt már volt linkelve), ami az összes járművet tartalmazza és rámész az all vehicles by class lapra, akkor láthatod, hogy melyik milyen kategóriáján belül, milyen köridőt ment, mennyibe kerül (ha 100k alatti, akkor meg ne vedd, keress az utcán és lopd el aztán vidd be garázsba, így lesz rajta ingyen tracker, aztán már csak insurance-t kell rá venni), mennyi a tuningolása, stb.

Ebben a spreadsheetben asszem még nincsenek benne az új autók, de a sabre turbo custom is gyorsan bekerült múltkor, úgyhogy ami késik, nem múlik.

(#37715) ProgenXL: én is már lőttem ki kurumából playert, igaz, elég nagy mák faktor volt benne, hogy pont akkor nyomtam a bal egeret amikor a lyuknál volt az egérmutató a nagy ijedtségben. :)
Amúgy köszi mégegyszer a segítséget a tegnapi farmolásban, és bocs mégegyszer a csapattársaim miatt, sajnos ilyen agyi szinten maradtak, hogy törni zúzni, fénysebesség 99%-val egymásbarohanni, másikat ütögetni, más kocsiját felrobbantani még örömet okoz nekik. Bár az utóbbi már ritkább szerencsére, mert ugye újra kell fizetni a biztosítónak, ha felrobbantod más kocsiját.

[ Szerkesztve ]

(#37721) ProgenXL válasza geckowize (#37720) üzenetére


ProgenXL
őstag

Nem gond. :)
Bár nem örültem hogy az egyik direkt felrobbantja a helikoptert, a másik fél percig rajtam ált a kocsijával mire rájött hogy ettől nem fogy az élet. Trollkodás az ment bár nem tudom mire fel. De mindig szivesen segítek ha nincs más dolgom. :)

Gunner for life

(#37722) sqpp


sqpp
őstag

Jó cucc ez az update picit, persze ha nem bassza el az egészet pár hacker, de amúgy alapjáraton valami újat ad legalább.. csak sok pénzt ez se hoz be, csak akkor ha rengeteg időt ölsz bele.. :(

(#37723) Modst3R válasza sqpp (#37722) üzenetére


Modst3R
senior tag

Úgy lenne értelme ahogy beszéltük h az egész PH egy maffia hálozathoz/CEOhoz tartozna folyamatosan 10-12 ember online alsóhangon, nem csak h a profit valszeg jobb lenne, gyorsabban fejlődne stb, de megnézem h egy 1-2 insurgent pick up, 3-4 tank + esetleg apache v hydra convoynak melyik bátor megy neki! :Y

[ Szerkesztve ]

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#37724) Locutus válasza Modst3R (#37723) üzenetére


Locutus
veterán

Én már csak azért is.

Élvezni amúgy szoktátok a játékot, vagy csak a pénzfarmoláson görcsöl mindenki?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#37725) cyberkind válasza Locutus (#37724) üzenetére


cyberkind
félisten

Mi az hogy élvezet? ;]

Paranormal Cocktivity

(#37726) geckowize válasza sqpp (#37722) üzenetére


geckowize
őstag

Nem növekedik mindig a megszerzett crate-ek értéke? Vagy valamit mondtál, hogy egyre többet lehet kaszálni, akkor mire gondoltál?

Többiekhez (is) szól:
Ha vettünk raktárat, akkor ugye az irodánk gépén a rákkattintunk és ki lehet választani 1 láda, 2 láda és 3 láda ellopását, amire be kell fizetni 8, 12 (?), 18 ezret, aztán ha kimentünk az irodából, a titkárnő felhív, és indulhat a lopás. Mindig ugyanannyit lehet keresni egy-egy lopással? Az biztos, hogy mikor az üres raktárba az első 18 ezerbe kerülő 3 crate-es cuccot bevisszük, akkor 36.000 dollárnyi értéket ír a raktáramra, viszont utána mintha már többel nőne, de lehet rosszul adtam össze fejben, meg volt, hogy buktunk 1-2 crate-et néha.

Másik kérdésem, hogy mikor érdemes eladni ezeket a cuccokat? A tegnap ide linkelt 111 crate-es titanos failból leszűrve gondolom nem akkor, ha betelik a 111 férőhelyes raktáram. :D
Tegnap 400.000 dollárnyi értéknél mentem rá, hogy sell, aztán 2 db Brickade-et készített elő, amit el kellett vinni a raktártól egy másik helyre.
Szinte alig támadtak NPC-k, playerek meg még annyira se, mert sikerült egy nyugodt, kevés playeres sessiont kifogni (igaz, egyszer ránktörtek, miközben egy farmolásnál kerestük a rejtett crate-et, akkor 3-ból csak 1-et tudtunk bevinni). Azt lehet tudni, hogy hány crate-et képes szállítani a Brickade? Ha pl 111 crate-et akarok eladni, akkor egyből titan-ba rakja és azzal kell elrepülni és ledobálni a szállítmányt, mint a videóban?

(#37723) modster: Tegnap volt 3 associate-em CEO-ként és több embert nem engedett hire-ölni... Úgyhogy úgy néz ki, hogy max 4-en lehetnek egy szervezetben...

[ Szerkesztve ]

(#37727) Modst3R válasza geckowize (#37726) üzenetére


Modst3R
senior tag

Lool az mekkora FAIL!

Mutass egy bűnszerevzetet ahol 4en vannak :DDD

Lakatos Kevin és telefon tolvaj bandája nem szervezet! :R

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#37728) Tarisznyarak


Tarisznyarak
tag

Sziasztok !

Olyan kérdésem lenen hogy amikor a raktár megtelik, és el akarom adni többfajta módon történt eddig. Tegnapi nap új mód volt számunkra, amikor egy repülővel kell kidobálni az árut. Probléma az volt hogy a rendőrök szinte folyamatosan rajtunk voltak és akkor nem lehet kidobni a csomagot. Volt néha kis időszak amikor ki lehetett dobni és nem köröztek a rendőrök, de az elég rövid ideig tart. A társam aki velem volt tudott nyomkodni valamit zavarót talán, de nem igazán jöttünk rá hogyan is kell. Ehhez szeretnék valamilyen kis segítséget ha esetleg valaki tudja hogyan is kell ezt. :D Köszi :R

(#37729) CactuS válasza geckowize (#37726) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Növekszik az ár is és a tét is. Amit nem tudok, hogyha egyszerre mondjuk 3-4 raktár tele van, akkor az is tovább növeli vajon az értékét? Illetve írták redditen, hogy egy raktárba érdemes 1 félét tenni. A másik, hogy mindegyik csomag azonos mennyiség mellett ugyanannyit ér?

Én amúgy próbálgatom solo-openben, így nyugis, mellette tolom a VIP assassinationt. Nem unalmas, szórakoztató.

Puma K: Ticketet írtam, meg egy tweetet, de nem válaszoltak rá. (Meglepő módon.)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37730) Plata válasza Locutus (#37724) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem ráfáznál.tegnap 2 ps után poénból repkedtem kicsit savage nevezetű helivel,nem nagyon tud senki a közelébe jönni,nem olyan mint a buzzard hogy 1-2 rakétát kilő oszt kész.lószart,ontja a rakétákat és robbanó lövedékes gépágyúja is nagyon jó mellé.
Másik jó hecc hogy VIP leszel és elmész a yachtodra,sok balfasz meg elakar kapni helivel vagy hydrával. :DDD
Szerintem tök poén beállni a város melletti strandra és várni a gyanútlan hülyéket,úgy láttam a hajó egyszerre több repülőt is le tud szedni.Bár mikor a titán a hajómra esett az majdnem kinyírt. :C

[ Szerkesztve ]

(#37731) geckowize válasza CactuS (#37729) üzenetére


geckowize
őstag

Uhh.. hát ezt jó lett volna tudni, hogy egy raktárba egy félét érdemes... Mondjuk egy raktáram van, úgyhogy sok választásom nincs.

Solo-openbe hogy kerülsz? Addig nyomogatsz Find New Session-re, amíg üresbe nem rak?
A VIP Assassination az mi? Nem vágom a VIP-s dolgokat, csak most lettem CEO-ként. Van valami leírás, hogy mi a VIP tagság lényege?

(#37733) CactuS válasza geckowize (#37731) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Összefoglalóban van egy F&F insmertető, oda beleírtam, hogy mik a módszerek. Én a port letiltást használom, így a következő keresésnél már soloban leszek és nem jön be se hacker, se olyan, akinek nem volt gyerekszobája. Ha utána kiveszed a tiltást, akkor be tudsz hívni embereket, de idővel beszesnek kéretlen emberek is sajnos.

Ha lesz infóm a külön termékekről meg a többiről, akkor azt is bedobálom oda.

VIP Assassination egy munka. Ha Ceo vagy, akkor egyben VIP is. Azt elindítva 4 célpontot kell megölni 15 percen belül. Nem nehéz, kb. csak 1 kuruma kell hozzá és 22k környékén hoz.

VIPről leírás nincsen. Lényegében annyi, hogy ha van egy milliód a bankban - vagy CEO épületed -, akkor lehetsz VIP. Ilyenkor le tudsz hívni speciális járműveket és hozzáférhettek különböző küldetésekhez, amikhez amúgy nem. Nagy pénz nincsen benne, de én néha csinálom, mert szórakoztatóbb, mint a 88. PS heist és elég sok solo-ban is megoldható.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37734) Gawamatsu válasza Plata (#37730) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Nem tudom mi van mostanság az Homing launcherrel.
Ha engem lőnek fél térképnyiről, toronyház, híd takarásában is befog leszed a,
ha én lőném, simán nem talál.

Vagy már erre is van mod :(

(#37735) Plata válasza Gawamatsu (#37734) üzenetére


Plata
félisten

Tegnap este mikor végeztünk második PS-el,unatkoztam,gondoltam keresek üres sessiont,csak olyat találtam amiben sok hülye ölte egymást,végül mikor meguntam keresést elmentem a yacht kikötőnél található heli leszállóhoz és hívtam egy savage-t.Közben odajött egy motoron valami kis szintű idegen,aszittem harcolni akar,de a heli érdekelte,szálltam fel vele megkérdezte hogy beülhetne-e,mondtam neki hogy ok,kb ennyi az angol tudásom. :DDD
Visszaszálltam beült,tetszett neki a dolog,elmentünk a városba ahol nagyban lövöldöztek egymásra a népek,a srác bár szerintem tök kezdő volt,kis szintű és nem volt crewben egész belejött a helizésbe,ő kezelte a rakétákat és egymás után szedte le rendőröket meg buzzardokat.Minket nem lőttek le,igaz alacsonyra nem is száltam,de hülye zsaruk bezzeg meg lőtték heliből a motort,így füstölő motorral meg nyomunkban zsarukkal elhúztam a yachtra.Sajna a zsarukat nem lövi le a yacht,de a gyökereket akik utánunk eredtek igen. :DDD
Nem tudom ki volt ez a srác,meg köszönte hogy elvittem yachtra meg helikopterezni,kis szintű volt de tök normális.Helizést nagyon élvezte.

(#37736) geckowize válasza CactuS (#37733) üzenetére


geckowize
őstag

Köszi.

Azt még meg tudjátok mondani, hogy az Associate-eimnek hogy tudok még külön fizetni? Mert kicsit húzzák a szájukat, hogy ennyi melóért csak 10 percenként jön 8, max 10k.

(#37737) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Megoldhatták volna hogy heists-közbe is csak azok a fegyverek legyenek nálam amit nem raktam be a fegyverszekrénybe. :) De ezek szerint ilyesmire nem vonatkozik.

Gunner for life

(#37738) BigStraw válasza geckowize (#37736) üzenetére


BigStraw
senior tag

Igen az bosszantó :S sajnos én nem tudok olyan dologról hogy lehetne nekik külön adni.

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#37739) Bjørgersson válasza geckowize (#37469) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na, segítsetek csak! :D Megcsináltam, amit itt írtatok, de ez a szar még mindig nem találja a DLC-t.

Jó, persze, mire megírom a hozzászólást, megtalálja. Ty cockstar. :D Méghozzá nem is akármilyen sebességgel tölti, mi van ezekkel?

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#37740) drachoHUN válasza Tarisznyarak (#37728) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Repülősben eddig kétfélével találkoztam:
1, Repülsz a drop pontokhoz és azoknál esetleg találkozol ellenséges helivel, akiket le kell szedni... Ezt soloban csinálni elég nehézkes, hiszen neked nincs felfegyverezve a repcsid...
2, Amit te írtál szerintem az ez: Ha magasan repülsz akkor rád szállnak a rendőrök és akkor nem tudsz ledobni. Viszont ha alacsonyan repülsz, akkor nem lesz körözésed, és simán ledobhatod a cuccost. Ha meg körözésed van, hívod Lestert és kész. De ezt szépen el is mondja az asszisztens az elején, illetve ha magasan repülsz akkor van hangjelzés is.

A zavaró pedig a Homing Missile-ok ellen véd. Nem tudnak rátok lockolni. De ezt csak a melletted ülőt tudja használni.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#37741) Ghard


Ghard
őstag

Megcsináltuk haverral a kis raktáras leszállítást 240k-ért.
Mikor ledobtuk az utolsó csomagot, felvillant a fekete képes hibaüzenet, hogy a r* szerver nem tud szinkronizálni vagy mi és nem adta meg a pénzt. Pedig meg sem szakadt a játék, csak a pénzt vesztettem el, meg a ráfordított időt. Izgalmas lehet, ha a 2 milliósnál ugyan így kibasznak az emberrel.
Oké, csináljunk egy yacht piracyt, legalább az ad 30k-t gyorsan. Erre ez fogad:

ALT+F4 :W

Jöhet itt akár hány javítás meg dlc, de kutyából nem lesz szalonna :N

(#37742) cyberkind válasza Ghard (#37741) üzenetére


cyberkind
félisten

Egy a lényeg hogy a Shark Cardok mennek. :K

Paranormal Cocktivity

(#37743) ProgenXL válasza Ghard (#37741) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ne is próbálkozz az eladással. Soknak van ilyen problémája. Minden eladásnál ugyanezt fogja kiírni.

Állítólag tudnak a problémáról de nem tudják mi okozza.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#37744) CactuS válasza cyberkind (#37742) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Meg végre kirakják a más játékát elrontó moddolt pénzt szerző játékosokat. Ja... nem, a modderek maradnak.

Online public--ot megnéztem, de sokkal rosszabb, mint eddig. Tele van modderekkel, vagy csak simán olyan alakokkal, akikkel nem szeretnék együtt játszani...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37745) sqpp


sqpp
őstag

Én speciel megértem, mert ha lehetne pénzt szerezni rendesen 50%-al legalább kevesebb ember csalna pénzt..

(#37746) cyberkind válasza sqpp (#37745) üzenetére


cyberkind
félisten

A pénzt én is, csak azt nem hogy miért kell tönkretenni mindenféle kis hülyeséggel a szervert és mások játékát.

Paranormal Cocktivity

(#37747) CactuS válasza cyberkind (#37746) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Csak az a baj, hogy úgy tűnik, hogy az RS*t ez nem érdekli. Nézegettem másik fórumokat is és igazából a modmenükből már most van működőképes darab. Szinte semeddig nem tart nekik hozzáigazítani a patchekhez. A másik oldalt meg meg nehéz megítélni, van aki azt mondja, hogy kapott 1x moddolt pénzt, kb. fél éve, abból vett autót, eladta és utána egyből kapta a bant. (Dobták a pénzt, nem magának adta) Ha ez igaz, akkor így utólag szerintem már inkább genyóság, főleg, hogy akarva-akaratlanul is bele lehet futni, pontosabban lehetett futni pénzesőbe. A másik, hogy pénzt kapott, kirakták, majd visszajött. Eladott 2 autót és repült megint... Ha az autót is jogtalaanul vette, akkor mi a fenéért nem vette el azt is a support az első ban után? :F Kérdés, hogy a történetek mennyire lettek kifényezve.

Lassan már jó néhány órája csinálom a gyűjtögetést és közben azt nézem, hogy egész jól lépem a szinteket. 2k RP lazán jön, ami nem tűnik soknak, de folyamatos + nincs egy töltőképernyő sem. Ha épp szünet van, akkor mehet a VIP work.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37748) CtiveR


CtiveR
tag

Hát nem hiszem el komolyan mondom.. :(((
vagy 20x kerestem új sessiont, mire bedobott egy olyanba ahol heten voltunk fenn, gondoltam itt megpróbálom eladni a raktáram tartalmát, a küldetésem, hogy 3 nagy teherautót szállítsak le, elindultam az elsővel, ekkora már 20+ volt a játékosok száma, és egy gyökér nem odajött hozzám és egy sticky bombal leszedte a teherautóm? :W így már csak 28-at tudok eladni.... :W
Valami trükk, hogy lehessek egyedül publicban? (az összefoglalóban leírtakból az első nem sikerült, a harmadikat is megcsináltam, de nincs változás, másodikat hanyagolnám, ha lehetséges)

Aláírás.

(#37749) CactuS válasza CtiveR (#37748) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem a 3. működik, csak kifelé és befelé is létre kellett hozni a szabályokat. Délelőtt óta nem tudott bejönni hozzám senki Openbe.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37750) CtiveR válasza CactuS (#37749) üzenetére


CtiveR
tag

Ohh, én csak befelé csináltam meg, akkor megpróbálom így. Ha valami gubanc akad, írhatok privátot? :B

Szerk: Sikerült, köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Aláírás.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.