Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:48:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50701) PuMbA válasza Honkydoo (#50689) üzenetére


PuMbA
titán

Foobar-ral a SoX resampler plugint letöltve le lehet konvertálni 16/44.1-re, ha érdekel a dolog :)

[ Szerkesztve ]

(#50702) Honkydoo válasza PuMbA (#50701) üzenetére


Honkydoo
őstag

Oh, köszi! :)
Lehet majd csinálok egy vaktesztet. Mert az mp3 és a flac között meghallom a különbséget a tidal vaktesztje szerint. Asszem 5/4 volt az arány vagy hasonló.
Érdekes lenne meghallgatni, hogy ugyan annál a zenénél, 16/44.1 és 24/192 felbontásban mi a különbség. (Vagy hogy egyáltalán van e illetve hallható e az én rendszeremmel?)

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#50703) PuMbA válasza Honkydoo (#50702) üzenetére


PuMbA
titán

Nem vaktesztre gondoltam :) Berakod a 16/44-et és ha nem fog el a hiányzik valami érzés, akkor készen is vagy :) A Tidal vaktesztje nem biztos, hogy teljesen jó :)

(#50704) Honkydoo válasza PuMbA (#50703) üzenetére


Honkydoo
őstag

Rendben. Egy kicsit akkor túlkomplikáltam.
Kipróbálom mindenképp. :K

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#50705) Bodz válasza Solicidium (#50680) üzenetére


Bodz
Topikgazda

És akkor a második kör neked DAC ügyben. Használt, új, vegyesen.
NAD D1050: firmware függő a hangja (az említetteknél újabbakkal nincs tapasztalatom), így mondjuk több mindenhez is megfelelő lehet.
Tascam UH-7000: Olyasmi a hangja, mint a Teac UD-501-nek, tehát sötétebb, melegebb.
Denon DA-300USB: topik keresőjét javaslom, rengeteg szó esett már róla
Quad LINK D-1: A gyárinál jobb táp elkél hozzá, de még azzal együtt belefér a keretbe. Alul jó testes, ezt nem árt figyelembe venni, de a a többi tartomány egész kiegyensúlyozott, kellemes.

Elég ennyi, vagy legyen harmadik kör is?

[ Szerkesztve ]

(#50706) YceBear válasza zsocy (#50637) üzenetére


YceBear
tag

Nincs is sok szivas a 04 MX el. :D

(#50707) YceBear válasza Vasinger! (#50636) üzenetére


YceBear
tag

Nos mégse lesz olcsón Musiland Monitor 03 Dragon, mert kiderül hogy
elírta az árat az eladó. Nem kettőre vonatkozott, hanem egyre.
Még jó, hogy ezt rendelés előtt letisztáztuk...

Bodz altal linkeltet probaltad? 04 MX -t Ha Budapesti vagy meghallgathatod, szivesen kolcson adom.

[ Szerkesztve ]

(#50708) Solicidium válasza Bodz (#50705) üzenetére


Solicidium
aktív tag

Köszönöm az eddigieket is, élvezetes és tanulságos olvasni, úgyhogy nincs ellenemre a harmadik kör :P persze nem szeretném az idődet rabolni. Felmerültek bennem azóta kérdések, amik lehet, hogy triviálisnak tűnnek, azonban számomra DAC-ok terén való járatlanságom okán egyáltalán nem kézenfekvőek. Pár hozzászólással feljebb egy számomra ajánlott GD-Audio DAC kapcsán került szóba, hogy a Win10 remek Anniversary frissítése óta nem lehet felerőltetni a driverét. Kérdezném, hogy mennyire fontos, hogy egy DAC-ot USB-n is lehessen használni? Ez csak a felhasználhatósága körét növeli (pl. laptop, amin nyilván nincs más audio digitális kimenet) vagy van konkrét oka? Olyat már számos, több bemenettel rendelkező DAC-nál is olvastam, hogy ez vagy az a csatlakozója csak ekkora és ekkora mintavételezést támogat, a másik pedig többet, de ez DAC-onként és csatlakozófajtánként változik, úgy láttam, így nincs belőle számomra levonható tanulság (max az, hogy egy DAC valamelyik csatlakozója köré gyengébb elektronika került, gondolom én), ha jól sejtem. Nézzük pl. a fenti GD-Audio DAC-ot! Alapvetően USB-n van-e szükség egy DAC-hoz driverre vagy sem? Olyat láttam már, hogy például optikai bemenet tulajdonságainál fel volt tüntetve, hogy pl. a 24/192 khz mintavételezéshez kell drivert telepíteni, amúgy csak 24/96 üzemel vagy valami ilyesmi. Tisztán csak elméletben, feltételezve, hogy egy DAC-on minhárom digitális bemenet van (USB, optikai, coax) és elméletben ugyanazt tudják olyan minőségben, akkor van-e valami különbség aközött - telejesen azonos forrást feltételezve - hogy milyen bemeneten keresztül kapja a digitális jelet? Gondolom a valúságban abszolút DAC-függő, melyiknek melyik bemenete az erőssége, csak arra szeretnék kilyukadni, hogy van-e ezzel kapcsolatban van-e valamilyen rangsor vagy megfontolandó tény? Mennyire érdemes a bemenetek típusát figyelembe vennem? Tudom, hogy ez a kérdésem felmerült, azonban megnyugtató választ úgy vélem, nem leltem. Nem lenne-e érdemes a Prodigy HD2 optikai kimenetét használnom, hiszen akkor (talán) driver sem kell és nem kell az USB esetleges buktatóival vesződnöm? Vagy akkor valamilyen funkcionalitását a DAC-ok egy részének elvesztem? Még egy kérdés, amennyiben az USB felé terelődik az utam, akkor mi az, amire figyelnem kell, miért jó az XMOS? Támogatottság, kompatibilitás? Még egy kérdés: nagyrészt a cd-imről grabbelt veszteségmentes zenéimet hallgatom (FLAC), amikhez mérten kérdezném, mennyire fontos, milyen mintavételezési frekvenciákat támogat a DAC, mennyire kell erre figyelnem? Még egy számomra furcsaság: itt van egy régebbi DAC, melyről ha az ember belső képet néz meglepő komplexitásúnak tűnik a felépítése. Ezzel összevetve például egy AudioQuest DragonFly Red-et... Hát azt gondolnám, hogy nem egy súlycsoport a kettő, közben meg lehet, hogy ez a kis stick jobb hangot ad és több mindent tud annak köszönhetően, hogy újabb. Ennyit fejlődött az integráltság foka vagy a felhasznált főbb áramköri elemek? Vagy más koncepció alapján épültek és közben lehet, hogy a végeredmény ugyanaz? A tápellátás minősége, milyensége gondolom egy DAC-nál is ugyanolyan fontos, mint más ilyen eszköznél, gondolom. Egyéb tekintetben a több alkatrész+nagyobb méret jelenthet minőségbeli előnyt vagy ez abszolút az áramkör ötletességétől, felépítésétől függ? Egyszóval a nagyobb általában jobb-e?
Elnézést a sok, valószínűleg alapszintű, néhány esetben már-már szőrszálhasogatónak tetsző kérdésért. Ha van(nak) jó link/linkek a témában, azt is szívesen veszem. Köszönöm!

(#50709) Vasinger! válasza YceBear (#50707) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Igen, ezt próbáltam, amit Bodz linkelt.

Írtam privit 04 MX-el kapcsolatban :)

(#50710) Maxximus


Maxximus
őstag

Sziasztok.
Erről a Aune Mini Headphone DAC-ról mi a véleményetek? Érdemes ezt az első generációsat (6 éves) első asztali DAC-omként megvenni? Nyilván nem egy nagy minőség (újonnan is 150 dollár körül volt) Elég régi, de nem sokat volt használva állítólag. Vagy ez az a kategória amit már ma sem érdemes 15-20 ezerért megvenni? (Mondjuk azért sem, mert bármelyik FIIO-m veri?)

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#50711) Yagen válasza Yagen (#50700) üzenetére


Yagen
csendes tag

valaki esetleg erre? :U :B

(#50712) Maxximus válasza Yagen (#50711) üzenetére


Maxximus
őstag

Audiolab Q-DAC-ról Bodz írt arra rákereshetsz,bár már nem sok értelme van, mert jegelte valakinek. (Én is nézegettem,hogy esetleg az X7 helyet beújítanám de nem döntöttem még és már mind1)

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#50713) bkercso válasza Maxximus (#50710) üzenetére


bkercso
nagyúr

Szerintem felcserélhetted a linkeket.
15-20k-ért talán még érdemes lehet, de hallgasd meg előtte vagy beszélj meg 3 nap visszaküldési lehetőséget, mert ki tudja, milyen.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#50714) PuMbA válasza Solicidium (#50708) üzenetére


PuMbA
titán

"Pár hozzászólással feljebb egy számomra ajánlott GD-Audio DAC kapcsán került szóba, hogy a Win10 remek Anniversary frissítése óta nem lehet felerőltetni a driverét. "

Csak a nulláról való telepítéseknél van driver korlátozás :)

[ Szerkesztve ]

(#50715) Maxximus válasza bkercso (#50713) üzenetére


Maxximus
őstag

Nem cseréltem fel. az első link-ben az első generáció van amit nézek. A másodikban az aktuális 4-es és ha lejjebb görgeted akkor ott van a generáció történet 1-4 ig. hátha valaki a későbbi generációk közül használt valamelyiket.
A tulaj AKG 240-esse használta 4-5 évet szóval annyira remélem nem szól rosszul, ha eddig kibírta. :B
Nincs módom kipróbálni, mert teljesen a másik végébe lakik az országnak.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#50716) Bukk900


Bukk900
őstag

Tegnap megérkezett a Denon DA-300 a Focal Spirit Classichoz. A Nexus telefonomról minden programmal tökéletesen működik. :)
Egy iFi nanot váltott, ami a rövid ismerkedés után kiderült, hogy a túlzott mély tartományt visszafogta, már nem uralkodik a zenén, a magasok is kiteljesedtek, jobb lett az összkép.
Más karakter, a nanonak nyugodtabb, kiemértebb hangja volt, ez a Denon játékos, vidám hangú.
A hangerőn meglepődtem, eddig ez a legnagyobb méretű és leghalkabb dac/amp-om, -100-ról indul, -50-ig semmi és -15 körül hallgatható... a Focal meg 32 Ohm, 102 dB...
A hangja kellően részletes, ami furcsa volt elsőre az a tere. Az iFi szűkebb helyen, de határozottan, pontosan jelenítette meg a hangokat, a Denon meg széltében széthúzott, kissé zavarosabb, nincs a hangok között csend, feketeség. Ez nem tudom mennyire érthető, lehet a gyenge hálózati tápegységtől van és javítható?

(#50717) Dorian válasza Bukk900 (#50716) üzenetére


Dorian
félisten

Szokásos válasz: vegyél hozzá egy ilyen tápot a gyári helyett.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#50718) bkercso válasza Maxximus (#50715) üzenetére


bkercso
nagyúr

A fülétől is függ, nem csak a fejestől. Én a Solo erősítőt nem hallottam még. Nagyon rosszakat hallottam az eredetiről, de könnyen lehet, hogy a koppintás jobban sikerült.
Alacsony impedanciással is próbáld majd ki!

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#50719) Archttila válasza Archttila (#50638) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Közben írt a support, hogy jönne a futár a tápegységért persze az újat nem küldik azonnal, előbb megvizsgálják gondolom, bár szerintem egyértelműen oda-vissza küldözgetik azt a pár utólag toldozott-foltozott törött darabot.

Mi lenne ha én ezt a tápot fognám és egyszerűen csak betenném az asztal alá, :D mert lényegében semmi baja, tökéletesen működik, viszont ha elviszik tuti hogy az újnak is lesz vmi bibije... az is eszembe jutott, hogy haverral hajlíttatok neki valami egyszerű kis dobozt, szépen átfújom matt fekete spray-el és kész. :)

Akinek volt már ilyen cserés garija mi a tapasztalat, elsőre hibátlan darabot kapott?

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#50720) Dorian válasza Archttila (#50719) üzenetére


Dorian
félisten

Igen, elviszi a futár, megállapítják, h valóban hibás és küldenek egy újat.
Nekem gariban cserélve valóban hibátlan darab jött vissza, gondolom ilyenkor már figyelnek, h mit küldenek.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#50721) Archttila válasza Dorian (#50720) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Legyen, de ha az is törött akkor jön a B terv. :)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#50722) dgyuri0123 válasza Bukk900 (#50716) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Ha zsír új, úgy a hangja messze nem tökéletes, de pár tucat óra elteltével sokat változik. USB kábelből sem mindegy, milyet használsz hozzá. Valamint a tápcsere valóban sokat javít a "feketeségen", a mély tartományon és a színpadképen.

A hangerő nálam is pont olyan, mint nálad. Bármilyen fülessel hallgattam eddig, -30 dB alatt meg sem szólalt szinte. Ez ilyen. Inkább csak lélektani hatása van szerintem, mint gyakorlati.

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#50723) Polllen válasza PuMbA (#50714) üzenetére


Polllen
nagyúr

Sajnos az éppen elég, mert előbb vagy utóbb sor kerül rá.

Amúgy nem tudja valaki, a denon da-300 driver-re alá van írva?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#50724) dgyuri0123 válasza Polllen (#50723) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Meg tudod nézni / le tudod tölteni a Denon honlapjáról. Pl. innen.

Nálam, 8.1-ről frissített Win10 alatt tökéletesen teszi a dolgát, ha ezért kérdezed. Már kétszer raktam fel a Win10-et és mind a kétszer hiba nélkül vette az akadályt.

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#50725) Ribi válasza Solicidium (#50708) üzenetére


Ribi
nagyúr

Huha, most feltetted az általános kérdések nagy részét ami sokszor típus függő.
USB után általában I2S megy ki amit kicsit máshogy kezel mint spdif-et, emiatt is lehet különbség. De ha már az USB vezérlő drivere miatt is van különbség akkor aztán minden miatt lehet különbség.
optikait szokták legalulra venni, utána spdif vagy usb. USB megint nagyban függ az USB rész megvalósításától. Ha van DSD akkor az csak USB-n megy át (legalábbis átalakítás nélkül).
Dragon fly is lehet jó, persze ami ilyen kis méretben készül az mindenképp kompromisszumokkal készült. Szóval ugyanaz a chip jól kiszolgálva biztos többet is hozhatna. Emellett el lehet cseszni valamit nagy méretben is. De a legtöbb kérdést majdhogynem magadnak is megválaszoltad. Innen jön az egyéni preferencia és a kinek mi jön be.

(#50726) PuMbA válasza dgyuri0123 (#50724) üzenetére


PuMbA
titán

2014-es az utolsó driver, akkor ezek szerint nem lesz új, de ettől ez alá lehet írva.

(#50723) Polllen: Töltsd le a drivert és jobb klikkelj rá, ír-e ki valami tanúsítványt a tulajdonságoknál vagy ha fel van téve, akkor az eszközkezelőben meg tudod nézni az aláírást.

[ Szerkesztve ]

(#50727) Dorian válasza Polllen (#50723) üzenetére


Dorian
félisten

Nekem megy Win frissítés óta is úgyh gondolom igen.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#50728) Polllen válasza Dorian (#50727) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az anniversary update után csak akkor kapcsol be az aláíratlan driverek telepítésének tiltása, ha nulláról telepítesz windows-t. Szóval most senki sem veszi észre, aki frissít, ha ilyen driver-t használ.

Otthon majd megnézem.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#50729) Dorian válasza Polllen (#50728) üzenetére


Dorian
félisten

Értem, köszi!
Barátnőm gépére épp most telepítettem friss wint, majd felteszem rá a Denon drivert és kiderül.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#50730) dgyuri0123 válasza PuMbA (#50726) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Valóban 2014-es.
De gondolom, azért nem írtak újat, mert nincs gond vele Win10 alatt sem.

"csak a zene van"

(#50731) pendre54 válasza Dorian (#50729) üzenetére


pendre54
addikt

Az a biztos megoldás megoldás, ugye nekem volt szerencsém szopni az Audio-GD-s DAC driverével az augusztusi tiszta telepítés után. Az a driver is 2014-es, és amikor egy éve frissítettem Win 7-ről a 10-esre vígan működött egy évig.
Sajna más megoldás nincs, régebbi cuccok esetén most már alaposabban körbe kell járni a driver kérdést, ha nem akar az ember pofára esni. Megjegyzem egyébként, hogy nem csak drivereknél jöhet elő a gond, hanem programoknál is, nálam konkrétan négy olyan progi van, amit már nem tudok működésre bírni az 1607-es tiszta telepítésű Winnel, ami korábban működött, pl. az eddig használt rendszermentő progit(AOMEI Backupper) is dobhatam a kukába, az összes eddigi rendszermentéseimmel egyetemben.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#50732) dgyuri0123 válasza pendre54 (#50731) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

DA300 drivere nálam "gyári" telepítésű Win8.1-en is ment. Bár lehet, hogy ez semmit nem jelent.

"csak a zene van"

(#50733) Sonja válasza pendre54 (#50731) üzenetére


Sonja
veterán

Ilyenkor szoktam azt írni, hogy operációs rendszert kellene használni, és nem lenne (ilyen) gond. :D ;)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#50734) Polllen válasza dgyuri0123 (#50732) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ez most sajnos az új win10 frissítéssel előkerült macera.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#50735) dgyuri0123 válasza Polllen (#50734) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Ez a bizonyos "szülinapi" frissítés? Mert azt nem raktam fel. ( tudomásom szerint legalább is :) )

"csak a zene van"

(#50736) Polllen válasza dgyuri0123 (#50735) üzenetére


Polllen
nagyúr

Így és ahogy korábban is írtuk, csak akkor, ha teljes újratelepítést csinál az ember. De summa summárum, munka után megnézem, hogy alá van-e írva az usb driver.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#50737) dgyuri0123 válasza Polllen (#50736) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Akkor mellőzöm a teljes újratelepítést... Most atomstabil és nem kockáztatok, hiszen amúgy meg teljesen jól működik minden.

"csak a zene van"

(#50738) Bodz


Bodz
Topikgazda

Csak hogy tiszta legyen ez a Win 10 Anniversary driver kérdés. Tiszta telepítés után így működik a dolog.
A 2016. július 29. előtt kiadott drivereknél továbbra is elég a gyártói aláírás, tehát működni fognak. Ami pedig ez utáni, ott kötelező a Microsoft aláírás. Szóval minden új drivernek whql minősítésűnek kell lennie.

[ Szerkesztve ]

(#50739) Bodz válasza Yagen (#50700) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Q-DAC-ról nemrég írtam. Új ára sem vészes, 104990 Ft, szerintem így jelenleg a legjobb ár/érték arányú dac, amit kapni lehet Magyarországon.
UD-H01: Régen hallottam, fülessel mély nyomokat nem hagyott bennem, dac-ként vállalható, ha jó áron adják használtan.
Denon: Tele van vele a topik.
Audio-gd: Ez nem lenne rossz, ha meg tudnád hallgatni és úgy megvásárolni.

A jelenlegi integráltadnál bármi jobb lesz a listából. Igazából az a kérdés, hogy mennyit akarsz változtatni a K550 hangján. Ha mondjuk finomítanál a magas tartományon, vagy több mélyet szeretnél, stb, stb. Szóval van valami cél?

(#50740) Dorian válasza Bodz (#50739) üzenetére


Dorian
félisten

Számomra ez a Teac UD-H01 nagyon rossz emlékeket hagyott (asszem ez volt, vagy van esetleg más Tec DAC 100-körül) Nem fülessel, hangfalas rendszerrel hallgattam, de borzasztó műanyag hangja volt.
Q-DAC USB-je van olyan jó, mint a koax? Sajnos ez manapság még nem egyértelmű.

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#50741) Frenky89


Frenky89
őstag

Sziasztok!

Kicsit furfangos kérdésem lesz, de nem találtam jobb helyet neki.

Szóval, a történet ott kezdődik, hogy alaplap váltás okán már nem tudom használni a PCI-s Xonar DG hangkártyámat, így az alaplapi SupremeFX 2015-t fogtam munkára. Viszont őnagysága csak a front panel kimenetet tudja erősíteni, ami egyrészt elég borzalmas kábelkáoszhoz vezet, másrészt nagyon zajos is.

A bonyodalom abból adódik, hogy van egy Superlux HD681 EVO-m, illetve egy VSonic VC1000-em. Őket kellene meghajtani. Nagyon optimista elképzelés, hogy egy hordozható kütyüvel letudnám a HD681 itthoni és a VC1000 mászkálós felhasználásait is.

Működhet a két legyet egy csapásra megoldás - ha igen hogyan -, vagy felejtsem el? Remélem látszik, hogy nem vagyok otthon a témában, így szívesen fogadnék olyan tanácsot/ötletet, ami alapján legalább értelmes kérdéseket tudnék feltenni. :)

(#50742) Polllen válasza Polllen (#50728) üzenetére


Polllen
nagyúr

A denon driver-re alá van írva:

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#50743) krichd1 válasza Frenky89 (#50741) üzenetére


krichd1
addikt

Szia, meg lehet oldani, persze attól függően, hogy mennyit szánnál rá.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#50744) Archttila válasza bkercso (#49753) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Ilyet kaptam, ez jó lesz?

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#50745) bkercso válasza Archttila (#50744) üzenetére


bkercso
nagyúr

Kiváló, 47nF X7R.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#50746) Frenky89 válasza krichd1 (#50743) üzenetére


Frenky89
őstag

Alaplapcserétől függetlenül is régóta nincs már rendes forrás se a HD681, de főleg a VC1000 alatt, szóval mindenképp kellene valami, de nem szeretném, hogy bankot kelljen hozzá robbantani.

Honnan indulna az optimális elképzelésem és a csak fix, asztali használatra alkalmas megoldás?
Nem kell feltétlen csúcs hangzás, egy jóval már megelégszem (bár ez szerintem lejött abból, hogy eddig Xonar DG-m volt).

(#50747) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Kis hype a hétre:

Ebből a "piramisból" a héten kettő távozik és egy új jön a helyére. Majd hétvégén jön egy kis update :) (Bátrabbak tippelhetnek :D)

[ Szerkesztve ]

(#50748) PuMbA válasza Polllen (#50742) üzenetére


PuMbA
titán

A Denon oldalán lévő 2014-es driver valójában 2013-as? :)

(#50749) Bodz válasza Dorian (#50740) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Igen, van olyan jó. Pici különbséget érzek, de az sem minőségi különbség, csak hangzásbeli.

(#50747) Vasinger!: Felhúzad magad és vettél egy Mytek Brooklynt????

[ Szerkesztve ]

(#50750) Polllen válasza PuMbA (#50748) üzenetére


Polllen
nagyúr

Úgy tűnik.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.