Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9801) Dante73 válasza MrCsiT (#9795) üzenetére


Dante73
tag

Igen, én az ilyenek miatt (is) játszom PC-n... Ott a beállítások, vagy (legrosszabb esetben, ha a programozók elfelejtették, és tojnak rá, akkor) profilerben meg lehet oldani. Nekem az utolsó a G25 volt, még annó, TDU óta (első rész) nem volt olyan autós játék, ami miatt újra beruháznék egyre. A fizikai engine-k sokat butultak azóta, és az is árkád autós játék volt. (Pályaversenyek nem az én világom. Ez a lefaragok itt 2 tizedet nem hoz lázba. Lehessen szabadon barangolni, egy jó nagy térképen, olyan verdákkal, amikbe tán sosem ülhetek. Forza4-nek én ezt tartom a legnagyobb bajának. Bal felsőből jobb alsó sarokba 3 perc az út, ha sietek, kettő. Csak, ugye itt a prioritás az intenzitás volt, amihez ez is egy eszköz, a the crew-ban meg semmi tartalom nincsen, ott a hatalmas térkép, és gyakorlatilag tök üres.... A fizikájáról meg ne is beszéljünk, mert olyanja nem van neki. Nem sírni akarok, hiszen a maga kategóriájában mind a kettő nagyszerű játék, de kormány egyikhez sem kellene, szigorúan nekem, természetesen.)

(#9802) csab991


csab991
senior tag

Ti is kaptatok ajándékba Moslert?

(#9803) DjDanee87 válasza gduck (#9788) üzenetére


DjDanee87
addikt

Az ajándék 10 milla édeskevés, ha olyan célt tűztél ki magadnak, hogy megszerezz minden autót. Szerencsére valóban durván tud jönni a pénz a játékban, így csak sikerült még elérnem tegnap a célom. Az utolsó autó megvásárlása. Mindenféle exploit nélkül sikerült sok-sok autópálya versennyel. Ja igen, most az ajánék heti 2 autót nem tudom átvenni, mert nem maradna több hely a garázsban, várjuk a garázsbővítés patchet.

(#9784) SpongyaBob: Én az Nvidia ShadowPlay-t használom screenshot készítésre, nemtudom a játék alapból hova menti a képeket.

(#9798) Bib: Én is automata váltóval játszom. Tudok róla, hogy gyorsabb tudna lenni a manuális, de mindig így játszottam és nem vagyok hozzászokva a váltáshoz játékokban.

(#9801) Dante73: Én is a TDU1el használtam utoljára kormányt (Logitech Formula Force EX), aztán FH3 közben inkább beruháztam egy xbox kontrollerre a PChez és mivel sokkal egyszerűbb használni (elővenni, összedugni) és irányítani vele az autót maradtam is ennél az opciónál és a kormány porosodik régóta.

[ Szerkesztve ]

(#9804) parandroid válasza csab991 (#9802) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Yep, pont most néztem. Gondolom a kompenzáció, hogy nem megy a multi. Egyszer sem sikerült versenyt találnia. Illetve azt mondja, talál, csak nem tud csatlakozni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#9805) s7evcsenko válasza csab991 (#9802) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Igen, Ők így kívánnak boldog újévet! :))

Én csak így tudok:
B.Ú.É.K. :)

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9806) Csapoati válasza DjDanee87 (#9803) üzenetére


Csapoati
nagyúr

De akkor van olyan autó, amiből több is van a garázsodban, nem?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9807) CJ4567 válasza csab991 (#9802) üzenetére


CJ4567
veterán

Igen, mert elvileg sokan sírtak, hogy túl nehéz volt a trial.

9806: Nem, a játékban 550 különböző autó van, a kiegészítők nélkül is.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#9808) CJ4567 válasza CJ4567 (#9807) üzenetére


CJ4567
veterán

*körülbelül, lejárt a szerkesztési idő, közben próbáltam pontos számot keresni.

No Sana No Life

(#9809) DjDanee87 válasza Csapoati (#9806) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nincs egyből többem, eldobáltam már azokat amiből volt. Ami nincs meg, de megszerezhető volna még:
- a pörgetésből a 2004es Subaru WRX: több ezer pörgetésből nem sikerült eddig
- Maserati MC12 Forza Edition: car mastery pontból váltható ki a Maserati 300 S-ből, de olyat fogtam ki AHból amiből már kiveáltotta valaki előttem. Ez könnyen megoldható lesz, csak veszek majd egy 300 S-t az autószalonból ha meglesz rá a pénz.
Meg van olyan, ami csak valami bug vagy exploit vagy nemtudom minek köszönhetően volt megszerezhető egy darabig, nem néztem nagyon utána: Ford Capri Forza Edition

Ha ezt mindet számolnám (meg a múlt heti csütörtöki két VIP ingyeneset amiket nem váltok már ki) akkor 551 különböző autó, és maximum 550 férne el a garázsban. Vicces.

[ Szerkesztve ]

(#9810) CJ4567 válasza DjDanee87 (#9809) üzenetére


CJ4567
veterán

Ez car pass, FD DLC, Fortune Islanddal együtt, vagy alapjáték + VIP?

Capri FE-t kapott pár YT-os, meg egyik évszak váltás előtt 15 percig meg lehetett venni, mert bebugolt a Forzathon bolt és a megjelenés előtti bolt volt látható.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#9811) DjDanee87 válasza CJ4567 (#9810) üzenetére


DjDanee87
addikt

Mindennel együtt. DLCk nélkül nem lenne gond az 550es garázs - legalábbis ha valaki megelégszik egy példánnyal minden autóból. Én egy ideig tartottam kettőt a tuningoltakból, hogy legyen egy alap verzió is a tuningolt mellett, de ezeket eldobáltam most helyhiány miatt.

(#9812) csab991 válasza Csapoati (#9806) üzenetére


csab991
senior tag

Nálam, 544 autó van a garázsban, ebből hatból duplikált akkor 538 és 16 autót dobtam ki hogy ne foglalja a helyet, így legalább 554 autó van a játékban. Erre fog még jönni legalább 14 car passos gép, meg még pár új is elő fog fordulni a forzathon shop-ban, de szerintem 600-nál nem lesz több autó.

(#9813) Methionyl


Methionyl
senior tag

tárgytalan :K

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#9814) Sicilian


Sicilian
addikt

Az utolsó 3 csűrleletet, mikor és hogy adja be (Horizon 4) ?
Már megcsináltam minden versenyt a játékban, de nagyon nem akarja bedobni.. :(

[ Szerkesztve ]

nothing is true everything is permitted..

(#9815) Csapoati válasza Sicilian (#9814) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Évszakosak vannak, meg az egyik várhoz (talán a Bamburgh-höz) jár még egy.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9816) Sicilian válasza Csapoati (#9815) üzenetére


Sicilian
addikt

Köszi, akkor még odébb lesz ! :B

nothing is true everything is permitted..

(#9817) tomas51 válasza Sicilian (#9816) üzenetére


tomas51
senior tag

Ezért szenvedtem bazmeg a Moslerért.
Ott van ajándékként, a Turn10 küldte! :))
Köszi!! :)

(#9818) IntelKiller7 válasza Sicilian (#9816) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

1db télen van. A másik passz. a 3. pedig a várban.(10 milláért tudod megvenni a parton a dűnéknél.)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9819) Daw93


Daw93
senior tag

Nem tud valaki játékosok által készített JÓ aszfaltos versenyeket? Csak 1-2 értékelhetőt találtam eddig. A legtöbb olyan noob szar pálya, ahol van egy kitérő a susnyásba ahol a gép meghülyül és simán megnyeri a versenyt a játékos.. hát az aztán nagy élmény.
A legtöbb gyári versenyt már unom, tök kevés van belőle és túl rövidek is, ezért keresgélnék jófajta kreált versenyt, ami lehetőleg aszfaltos. Ha valaki tol ilyeneket jelezze. Köszi ;)

GTA Online: Daweee93

(#9820) csab991 válasza Daw93 (#9819) üzenetére


csab991
senior tag

Nekem van egy elég hosszú útvonalom, elég kanyargós érdemes valami handlinges gépet vinni. Főleg olyan útvonalakat választottam, amik nem szerepelnek versenyekben.

[ Szerkesztve ]

(#9821) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Amióta megtudtam, hogy az E63 AMG nem vehető meg játékban, azóta vágyok rá. Most sikerült kipörgetni és nem tudom, mit kezdjem tovább az életemmel. Mi a célom? :D

Szinte mindegyik Lambo megvan, és még az Aventador '16, ami nagyon tetszene. :)

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9822) noblem1983 válasza CJ4567 (#9807) üzenetére


noblem1983
senior tag

Pedig így volt értelme a Moslernek, hogy egy ilyen autóért küzdeni kellett. Én is negyedik próbálkozásból hoztam össze, meg amúgy is van annyi autó aki akar és kitartó vesz/nyer magának gyorsat. Örülnék több ilyen lehetőségnek ha ritka autót lehetne nyerni

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#9823) CJ4567 válasza noblem1983 (#9822) üzenetére


CJ4567
veterán

Igen, de ennél gyorsabb jelenleg nincsen.

Én elsőre megcsináltam, kerestem két másik embert, és 1-2-3-ban simán megnyertük.

De! Megpróbáltam egyedül is, és amilyen csapattársakat bedob, tényleg nehéz.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#9824) CJ4567 válasza noblem1983 (#9822) üzenetére


CJ4567
veterán

Az a másik felvetés, hogy újévi ajándék a PGG-től.

No Sana No Life

(#9825) noblem1983 válasza CJ4567 (#9824) üzenetére


noblem1983
senior tag

Ennek következtében gyorsan el is értéktelenedett, aukciós házban apróért vihető. Egyébként ez az aukciós ház is érdekes mert vagy késve jelez vagy nem is jelez csak pislogok, hogy buktam az aukciót holott azt látom, hogy én állok nyerésre

[ Szerkesztve ]

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#9826) Daw93 válasza csab991 (#9820) üzenetére


Daw93
senior tag

Ilyesmire gondoltam, köszi! Ahogy tudom kipróbálom.

GTA Online: Daweee93

(#9827) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Ezt a heti kihívásos kígyómarást hogy lehet megcsinálni, mit kell tennem hozzá?

Hiába megyek rá, nem történik semmi.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#9828) Darko_addict válasza SpongyaBob (#9827) üzenetére


Darko_addict
őstag

Ha pl. megvan a '99-es Viper ACR, válaszd ki, vidd ki utcára és mára kiírja, hogy az első küldetés sikeres, mehet a második.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9829) csab991 válasza SpongyaBob (#9827) üzenetére


csab991
senior tag

Vezetni kell az adott autót, jelen esetben a Viper GTS-t, majd sorrendben meg kell csinálni a feladatokat amit látsz a kártyán.

(#9830) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Jah, én azt hittem a Vipert lehet megnyerni :DDD

Köszi a válaszokat!

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#9831) tomas51 válasza csab991 (#9820) üzenetére


tomas51
senior tag

Hogy tudnám ezt kipróbálni, mennék egyet a pályádon!
ShadowPlay Peti a nevem.
A képem egy forza logó.

Előre is köszi! :)

(#9832) csab991 válasza tomas51 (#9831) üzenetére


csab991
senior tag

Szerintem elég ha odamész ahhoz a versenyhez, ami a Hollyrood Park körverseny, az egyedi események között megkeresed a barátok és követtetek fült és elvileg ott lesz. Ezenkívül még a Góliát és Waterhead Sprint versenyek alatt van pár hasonló hosszú verseny.

[ Szerkesztve ]

(#9833) Bib válasza csab991 (#9832) üzenetére


Bib
őstag

Megpróbálom így is, már felvettelek barátnak, de eddig nem találtam a versenyt.

(#9834) tomas51 válasza tomas51 (#9831) üzenetére


tomas51
senior tag

Én már mentem egyet, fasza kis verseny!
A játékon belül meg lehet nézni a profilt és ott vannak az általa csinált versenyek, csak kiválasztod és mehetsz is.

(#9835) MrCsiT válasza nemeth989 (#9797) üzenetére


MrCsiT
addikt

Miután már áll az autó, azt hiszem, képes vagyok duplán (azaz, egymást követően, rövid időközzel, jól gondolom, hogy erre gondolsz? ) rátaposni a fékre, de a G920-al a Forza Horizon 4 automata váltóbeállításnál nem és nem adja be, nincs tolatási opciót, nincs R betű, nincs semmi, nem lehet tolatni, a féklámpa villan fel és világít és ennyi, amíg csak le nem veszem a lábam a fékről. :O

Az, hogy a bal oldali, kormány alatti lemez "pillangóelemmel" rendben működik a tolatás manuális váltóval az csodálatos de továbbra sem értem, hogy hogyan tudták a játékot így programozni, hogy nincs tolatási lehetőség egy azért nem utolsó sufni gyártó Logitech G920-at használva, módosítás nélküli alapbeállításokkal, automata váltó mellett.

Ha Xbox One-on lenne bármi beállítás, amennyit keresgéltem a menüben, szinte kizárt, hogy ne találtam volna meg a nevetséges számú beállítási lehetőség közt a tolatást - HA volna.

Köszönöm a "PC-n megy" és "minek menni automatával" hsz-eket, és cukik vagytok, de NEM az volt a kérdés, hogy hogyan lehet MÁST beállítani, hanem szimplán annyi:

Tényleg nincs Logitech G920 kormány használata mellett Xbox One konzolon a Forza Horizon 4 (NÉGY) játékban automata váltóbeállítással hátramenet(tolatás, rükverc) lehetőség?

Mert
A, ha nincs, akkor a játék olyan, amilyen, #gimmymánibekkMr.Microsoft ha meg
B, másnak az a tapasztalata, hogy nála Logitech G920 kormány használata mellett Xbox One konzolon a Forza Horizon 4 játékban automata váltóbeállítással VAN hátramenet, akkor érdekelne, hogy milyen beállítás térhet el? :F

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#9836) Daw93 válasza tomas51 (#9834) üzenetére


Daw93
senior tag

Én sehogy sem találtam a játékon belül sajnos. Úgyhogy csab991 felvettelek barátnak ha nem bánod :)

GTA Online: Daweee93

(#9837) KEAN válasza MrCsiT (#9835) üzenetére


KEAN
tag

Hát némi internetes keresgélés (reddit, forzamotorsport.net) alapján, nem vagy egyedül a problémáddal, de gondolom ez nem vigasztal. Lehet reménykedni, hogy a Playground Games/Turn10 egyszer majd lesz kegyes javítani a problémákat a kormánytámogatással kapcsolatban... addig is utolsó lehetőségként talán érdemes PC-re kötni a kormányt és megpróbálni frissíteni a firmware-t.

"Persze, hogy tudtam, csak nem sejtettem!"

(#9838) Bib válasza MrCsiT (#9835) üzenetére


Bib
őstag

Itt sem lehet beállítani,vagy boxon nincs ilyen?

(#9839) DjDanee87


DjDanee87
addikt

A mostani téli szezonális PR stunt ugratást meg tudta valaki csinálni? Igazából nem éri meg szerintem a szenvedést 1 super wheelspinért, de azért csak foglalkoztat a kérdés, hogy ên vagyok béna vagy a fejlesztők adtak lehetetlen feladatot.

230m kellene a jutalomért, de így a havas úton nem tudok elég gyorsan kanyarodni (és persze hogy van egy kanyar az ugrató előtt). Aztán találtam egy videót ahol sikerült valakinek, de "csalással". Nem elég, hogy oldalról megy neki a dolognak még a landolásnál is kedvezően bugol neki a játék. Megpróbáltam így is de csak 210m lett.
Erről a megoldásról beszéltem. Sikerült akárhogy is valakinek?

(#9840) Methionyl válasza DjDanee87 (#9839) üzenetére


Methionyl
senior tag

Szerintem lehetetlen..

232M eddig a rekord, az is nyáron..:D

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#9841) CJ4567 válasza DjDanee87 (#9839) üzenetére


CJ4567
veterán

Igen, meg lehet, ez egy rally TVR Speed 12 S2-ben. Ebből(a videós) a szögből csináltam tegnap, landoláskor az autó a hátán csúszott valahogy, úgy lett ennyi. :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#9842) csab991 válasza DjDanee87 (#9839) üzenetére


csab991
senior tag

Próbáld meg valahogy így eltalálni az ugratót, 240-260 méter között érkezik le a gép, ha sikerül 280-300 km/h-ra felgyorsulnod. Tekintettel a havas útra, a normális megközelítéssel, lehetetlen bármelyik géppel.

[ Szerkesztve ]

(#9843) CJ4567 válasza csab991 (#9842) üzenetére


CJ4567
veterán

TVR-el 250-re tudtam felgyorsulni (nem X-es), buggal 240 jött össze. (Kedvencem az volt, amikor 229.2x-et ugrottam. :DDD)

No Sana No Life

(#9844) csab991 válasza CJ4567 (#9843) üzenetére


csab991
senior tag

Én nyári gumival mentem az X-es F1 GT-vel, mert már arra is lusta vagyok, hogy lecseréljem. :D Ha felváltok harmadikba, akkor elég jól gyorsult az autó, még úgy is hogy elpörögtek a kerekek.

(#9845) Methionyl válasza csab991 (#9842) üzenetére


Methionyl
senior tag

Jéé..csak meglett. Szintúgy F1 GT nyári gumi :D

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#9846) DjDanee87 válasza Methionyl (#9845) üzenetére


DjDanee87
addikt

Akkor csak megpróbálom én is azzal. Mondjuk mennyi idő alatt, mert tényleg ha 10 percnél tovább tart nam is érné meg szórakozni vele. :N

(#9847) Methionyl válasza DjDanee87 (#9846) üzenetére


Methionyl
senior tag

kellet 15p azt hiszem..a lényeg, hogy törd ki az össze követ jobb oldalon, hogy jó ívbe tudj menni különben nem tudsz felgyorsulni. Ha a sebesség megvan olyan ~280 kmh körül akkor már csak játszani kell hogyan kapod el ami megdob..igen nyomogattam párszor a R(ewind) gombot :U

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#9848) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Az érzés amikor még 140 autót kell megvásárolnod a Platinum Collector achievementhez.(FM7) :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9849) DjDanee87 válasza Methionyl (#9847) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ok nem, feladtam. Ennyit nem ér ez a superwheelspin :D Visszapörgettem vagy 100x, de összesen kétszer sikerült úgy landolni, hogy ne legyen sikertelen a próbálkozás. Az a kettő 218 és 219 lett. Az összes többi rosszul érkezett le. Azok között lett volna 240 is, de sokat nem ér, ha nem érkezik a kerekeire a kocsi. Nekem ennyi szenvedés elég volt

[ Szerkesztve ]

(#9850) Csapoati válasza DjDanee87 (#9849) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pedig milyen jó kis 20 000 CR + 5 000 CR + nyuszis papucs pörgetés lett volna... :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.