Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10601) orc88 válasza ProgenXL (#10594) üzenetére


orc88
őstag

Billentyűzettel képtelenség megfogni úgy, hogy közben vállalható időt is fussak. :N
Inkább eladtam a fenébe és vettem egy Centenariot... :DDD :))

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#10602) NoMagix válasza DaveHutt (#10600) üzenetére


NoMagix
addikt

persze, ezt tudom csak olyan jó csapatni mint az állat ;] ;]
na meg olyankor "mutatom" be az aktuális új festésemet a jelenlévőknek
ja, azt még nem kérdeztem, hogy nincs pc-m, xbox-al megtűrt személy vagyok?

[ Szerkesztve ]

(#10603) DaveHutt válasza NoMagix (#10602) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nyugi, sokan vagyunk itt Xboxszal. Tippre legalább az arcok fele.

(#10604) NoMagix válasza DaveHutt (#10603) üzenetére


NoMagix
addikt

uhhh, megnyugodtam, nem akartam belerondítani a topikba, még tavaly rám pirított egy arc ismeretlenül privátban amikor az xbox totyikban forzáról beszéltem...

(#10605) maximilian4 válasza orc88 (#10601) üzenetére


maximilian4
addikt

Inkább vegyél egy xbox kontrollert. :)

Maxi

(#10606) csab991 válasza maximilian4 (#10605) üzenetére


csab991
senior tag

Teljesen jó a billentyűzet is egyetlen hátránya, hogy ABS-t bekapcsolva kell hagyni, így főleg a fékutakon lehet sokat veszíteni kontrollerhez képest. Már a FH3-at is bill.-el toltam és soha nem éreztem szükségét a kontrollernek.

[ Szerkesztve ]

(#10607) maximilian4 válasza csab991 (#10606) üzenetére


maximilian4
addikt

Én valahogy nem tudom elképzelni hogy ezt a játékot valaha is bill.-tel nyomjam.

Maxi

(#10608) DjDanee87 válasza csab991 (#10606) üzenetére


DjDanee87
addikt

Szükségét én sem éreztem, de FH3 közben úgy döntöttem beruházok egyre és kipróbálom xbox controllerrel. Azóta sem tértem vissza, sokkal jobban bejön így az irányítás, ráadásul a menü is eléggé kontrollerre lett szabva szerintem - még azt is könnyebb kezelni vele.

(#10609) orc88 válasza maximilian4 (#10605) üzenetére


orc88
őstag

Van, de csak akkor szoktam használni, ha nincs kedvem géphez ülni :DDD
Nagyon suta vagyok vele, F1 2014-15-16-17-18-at próbáltam mindig bill és kontrollerrel is, de kontrollerrel körönként +1.5-2secet kaptam billhez képest. :N

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#10610) csab991 válasza DjDanee87 (#10608) üzenetére


csab991
senior tag

Megfordult a fejemben párszor, de szerintem szimplán lusta voltam rá, hogy szerezzek egy kontrollert. NFS PU óta billel nyomtam az autós játékokat, FH3-ban tetszett a kihívás, hogy billel toljam, aztán meg hozzászoktam. FH3 elején automatán játszottam, a végére manuálissal, most FH4-ben gyakorlom a kuplung+manuálist. Nálam ez is növeli a játékidőt. A korrigálásokat, meg nagyon szépen lehet adagolni billel is szerencsére.
Persze nyilván el kell fogadni, a leggyorsabb szinte csak kontrollerrel lehetsz.

[ Szerkesztve ]

(#10611) Hikvision


Hikvision
senior tag

Üdv!

Forza Horizon 4 PC, és Logi G290-kormány, a menüben be van állítva, hogy "váltás: kézi, kuplungal" de kuplung nélkül is ugyanúgy lehet váltani, mert amikor mozdítom a váltókart, akkor automatikusan amikor középre ér berakja N-be... hogy lehet beállítani, hogy kuplung nélkül ne lehessen váltani?

Előre is köszi!

20 éve a PH-n.

(#10612) ProgenXL válasza orc88 (#10601) üzenetére


ProgenXL
őstag

Na igen billel csak padlógázzal menni nem egyszerű itt.

Gunner for life

(#10613) csab991


csab991
senior tag

Nálam megint csak ilyen kis távolságokat számol a Forzathon, holott az adott táv felét tuti levezettem már. Ha valaki tud valami megoldást ne tartsa magában. Egyébként egész szerethető az XJ220.

[ Szerkesztve ]

(#10614) orc88 válasza ProgenXL (#10612) üzenetére


orc88
őstag

Szóval sem említettem, hogy padlógázzal megyek.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#10615) Daw93 válasza orc88 (#10614) üzenetére


Daw93
senior tag

De akkor hogy? Vagy padló vagy semmi billen. Vagy nyomkodod a gázt? :D

GTA Online: Daweee93

(#10616) orc88 válasza Daw93 (#10615) üzenetére


orc88
őstag

Úgy értem, hogy nem azzal van a baj, hogy padlógázzal megyek végig. Pl kanyarokban a legtöbb autó esetében lehet játszani a gáz fék gyors "nyomkdásával" hogy egyensúlyban maradjon, de ez a járgány túl érzékeny ahhoz hogy hasonlóan járjak el vele.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#10617) Daw93 válasza orc88 (#10616) üzenetére


Daw93
senior tag

Ja, értem.
Én egyébként mindig minden autós játékot bill-el toltam, a forzákat viszont csak kontrollerrel nyomom, mert ezekbe már van valamennyi fizika, így van értelme. Nfs-ekbe mindegy hogy billel vagy kontrollerrel veszed be a 90 fokos kanyarokat 200-zal :D
Komoly szimulátorokhoz viszont kormányt használnék, ha lenne, de azok annyira nem kötnek le a zártságuk miatt.

GTA Online: Daweee93

(#10618) Mr.Franczy válasza csab991 (#10613) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Szia.
Egy olyan kérdésem lenne hozzád, hogy neked, hogyhogy 60FP ad, a teljesítésért, mert nekem csak, 30-at!?
Ez esetleg, valamilyen elért szinthez van kötve? A Forzathon live is csak, 30FP ad, ha megcsinálom!
Pc-én tolom!

[ Szerkesztve ]

Gazember

(#10619) parandroid válasza Mr.Franczy (#10618) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Van egy játékosház, amit ha megveszel, duplázza a kapott pontokat. Ha ultimate kiadásod van, akkor meg sem kell venni, ingyen kapod.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#10620) DjDanee87 válasza parandroid (#10619) üzenetére


DjDanee87
addikt

5millióba kerül amúgy, és a nagy tónak az északkeleti partján található. Minden megszerzett forzathon pontot dupláz, a heti challenge 200at ér, ha megvan a ház.

(#10621) Mr.Franczy


Mr.Franczy
aktív tag

Köszönöm szépen a segítséget, jó tudni! :)

Gazember

(#10622) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Szép pörgetés ugye? :)) :DD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#10623) ONTECH


ONTECH
csendes tag

Sziasztok, adódott egy olyan probléma, hogy nem tudok már 2 napja játszani, ugyanis amikor elindítom a játékot és entert kell nyomni a betöltőképnél, akkor megáll a kép és csak a "betöltés kérlek várj" felirat van ott és a kis kör ami pörög mellette. Semmi más nem történik. Először azt hittem, hogy frissítés miatt van, de amikor már 30 perc után se akart tovább lépni, akkor inkább úgy döntöttem, hogy letörlöm és felrakom újra. Ez meg is történt, de a probléma továbbra is fent áll. Valami találkozott már hasonlóval? Vagy tudtok rá valami megoldást? Előre is köszönöm a válaszokat!

(#10624) orc88 válasza ONTECH (#10623) üzenetére


orc88
őstag

Nekem a múlt héten volt hasonló:
Entert nyomtam, pörgött egyet a karika, utána viszont crashelt az asztalra kivétel nélkül. Akkor rájöttem, hogy előtte kapcsoltam ki a virtuális memóriát a rendszer beállításoknál, azt visszaállítottam ~8GB-ra, és elindult utána, próbáld kikapcsolni vagy bekapcsolni, attól függ neked hogy van.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#10625) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Minden autónál amit nézek, ugyanaz a beállítása pl a diffinek vagy az igazításnak. Ez normális?

Gunner for life

(#10626) CJ4567 válasza ProgenXL (#10625) üzenetére


CJ4567
veterán

Ha összkerékre átteszed, mindegyiknek ugyan az lesz a diff beállítása alapból. Hasonlíts össze két hátsókerekes autót, más lesz a beállításuk.

No Sana No Life

(#10627) ProgenXL válasza CJ4567 (#10626) üzenetére


ProgenXL
őstag

Értem köszi.

Gunner for life

(#10628) vidra1221


vidra1221
tag

Használ valaki Logitech DFGT-t? Nekem sehogy sem sikerül beállítani a normálisan az irányítást. Kis kormány mozdulat és 8x annyi fordulat. A fordulási szöggel próbálkoztam 900 fokot is meg alacsonyabbat is 2-300 fok de semmi változás. Pár jótanácsot szívesen vennék attól aki esetleg ilyen kormánnyal nyomja. Köszönöm!

(#10629) nyozo


nyozo
aktív tag

Üdv! Most váltottam DFGT-ről, délután át küldöm a beállításokat, nekem azokkal tökéletes volt.

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#10630) vidra1221 válasza nyozo (#10629) üzenetére


vidra1221
tag

Azt megköszönöm! :R

(#10631) nyozo


nyozo
aktív tag


Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#10632) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Jó dolog ha veszek 2millióból egy házat és az érte kapott 10db super wheelspinből visszajön az ára. :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#10633) NoMagix válasza ProgenXL (#10632) üzenetére


NoMagix
addikt

Az jó csere volt! :C :)

(#10634) ProgenXL válasza NoMagix (#10633) üzenetére


ProgenXL
őstag

A szabad teleportálás miatt kellett. De szerencsére visszapörgettem az árát, plusz néhány autó is jött.

Gunner for life

(#10635) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Rámentem kicsit a riválisok részre FH4-ben. Sikerült megtapasztalni mekkora hátrányt jelent az ABS és az automata váltó :D Csak annyit terveztem, hogy jobb időt futok, mint a többiek a klubból. Az első 6 versennyel nem is volt gond, de a 7. kifogott rajtam. Még úgy sem sikerült megverni a legjobb időt, mikor jókor fékeztem és jó iven kanyarodtam. Nem volt más hátra, mint kipróbálni ABS nélkül, manuális váltóval, és az a durva, hogy még úgy is gyorsabb időket mentem hogy hibáztam. Persze annyira nem meglepő, mindig is tudtam, hogy lassítanak a segítségek, de a kényelem szempontjából jobban bejön úgy a játék, még ha lassabb is vagyok.

Végül kis megszokási periódus után így végre sikerült legyőzni ezt a riválist is, amit egyszerűen lehetetlen lett volna a szokásos beállítással: Ja igen, ez sem volt tökéletes kör, de elég volt.

(#10636) NoMagix válasza ProgenXL (#10634) üzenetére


NoMagix
addikt

Amikor megvettem az utolsó házat (várat) 15 millióért azt hittem, hogy nagy üdvrivalgás lesz és valami acsi is leeseik, de semmi sem volt.

(#10637) Tibiajax válasza NoMagix (#10636) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a burzsujokat senki nem ünnepli..

(#10638) orc88 válasza DjDanee87 (#10635) üzenetére


orc88
őstag

Derwent Lakeside Sprinttel próbálkozok (road racing rivals), hogy meddig tudok elmenni manuál vs automatával, eddig 294. helyig jutottam, automata kb 2.5sec lassabb.

Érdemes lenne Manual Cluth-ra rakni, sokat jelentene időben? Ha nincs akkora előny inkább nem szívok azzal.. :DDD

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#10639) NoMagix válasza Tibiajax (#10637) üzenetére


NoMagix
addikt

kedves... :U

(#10640) csab991 válasza orc88 (#10638) üzenetére


csab991
senior tag

Manuális+kuplung és manuális között már nincs akkora szakadék, mint manuális vs. automata.

(#10641) orc88 válasza csab991 (#10640) üzenetére


orc88
őstag

Akkor nem erőltetem, billentyűzeten már húzós az a +1 gomb.. :DDD

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#10642) csab991 válasza orc88 (#10641) üzenetére


csab991
senior tag

Meg lehet szokni csak idő kell, nálam wasd a kormányzás, bal shift a kuplung, num8 a fel num5 a le váltás.

(#10643) DjDanee87 válasza orc88 (#10638) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ott 561. vagyok, S2 túl gyors nekem, nem a kedvenc kategóriám.

(#10644) Tibiajax válasza NoMagix (#10639) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

;] :P

(#10645) vidra1221 válasza nyozo (#10631) üzenetére


vidra1221
tag

Kösz a beállításokat még egyszer.
Sajnos még valami mindig nem stimmel. A probléma az az, hogy elég egy minimális kormánymozdulat és az autó egyből nagyot kanyarodik. Próbáltunk már sokféle szögbeállítást, alacsonyt, a 900 fokot is, a kettő közt, de a probléma marad. Kis kormánymozdulat nagy kanyarodás. És ez így élvezhetetlen.

(#10646) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Nem túl népszerűek ezek a rivális elleni versenyek, pedig én szeretem. Van olyan verseny, amit a 2000 fős klubból amiben vagyok, egy ember sem tolt még végig, így annyira nem volt nagy feladat megverni az általuk elért időket. Legjobb eredmény a #12 versenyen egy globális 53. hely Arra mindenképp jó volt ez, hogy belejöttem kicsit a manuális váltó használatba. Sosem azzal játszottam, de most rákényszerültem az egyiknél, és a végére meg már azzal mentem direkt, annyira hozzászoktam :)
Következőnek jöhetnek majd a földutas versenyek, ez csak arra volt elég, hogy a riválisok szint 13as legyen, de gondolom ebből is van 25.

(#10647) Strauss


Strauss
senior tag

Sziasztok! Az e heti forzathon 200 pontért mit kell csinálni ? a 2. szakaszban elakadtam, akármit csinálok nem számolja, pedig földutas versenyt megyek .

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#10648) csab991 válasza Strauss (#10647) üzenetére


csab991
senior tag

Nem mindegy hogy körverseny vagy sprint. Talán földutas sprintet kell lenyomni, hogy számolja. Tehát ne tülekedést tolj hanem ösvényt. :D
Danee: Szerintem is jók ezek a riválisok, meg lehet tanulni az útvonalat ami jól jön rankedra. Ha még kibővítenék minden géposztállyal még jobb lenne. Nekem is egy globális 53. a legjobb, Derwent Water Sprinten.

[ Szerkesztve ]

(#10649) noblem1983 válasza Strauss (#10647) üzenetére


noblem1983
senior tag

Van egy jó, játékos által létrehozott esemény pont erre van kitalálva. Sokszor az ilyenekhez csinálnak játékosok eseményt

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#10650) CJ4567 válasza csab991 (#10648) üzenetére


CJ4567
veterán

Nekem egy globális 12. (amikor legutoljára néztem, még 12. voltam) helyezés a legjobb, Windmill Cross Country-n. (Elég érdekes élmény egy Subaru Legacy-t gyári gumival vezetni télen, úgy, hogy 720 lóerőre van tuningolva a motor, és földúton vagy. :DDD)

No Sana No Life

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.