Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24001) rdt89 válasza GhanBuri Ghan (#23999) üzenetére


rdt89
addikt

Remélem 2 kerékre is lehet őket pattintani :D

(#24002) floatr válasza Qkackca (#23996) üzenetére


floatr
veterán

és #23994 rdt89

Pár napja 16m volt a kivásárlási ára, most 10m. Tetszett az autó, de nem ennyire. Most mondhatod, hogy finnyás vagyok; 399fp-t megért volna, viszont ennyi zsét nem adnék érte. Talán megy lejjebb is.

Kicsit olyan feeling, mint a GT86. Azt is aranyárban mérik az AH-ban, de most h behúztam egyet egy évszakos trófeaként, nem igazán világos, hogy miért ennyire népszerű. A hooni rs200 evo-t még értem...

[ Szerkesztve ]

(#24003) GhanBuri Ghan válasza rdt89 (#24001) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Garage Boss Hoss? :) A TDU2-ben voltak motorok is, de nem hinném, hogy a közeljövőben jönnének a Forzába.

(#24004) rdt89 válasza GhanBuri Ghan (#24003) üzenetére


rdt89
addikt

Nem motorra gondoltam, hanem az amerikai dögökre, amik a nagy nyomatéktól 2 kerékre pattannak, ezt hiányoltam a 4-ből.

(#24005) NoMagix válasza rdt89 (#24004) üzenetére


NoMagix
addikt

A megfelelő tuninggal jó pár autót most is hátsó kerekekre állíthatsz! :K

[ Szerkesztve ]

(#24006) Kisgépkezelő válasza Qkackca (#23988) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Ha tippelnem kéne, akkor a DirectStorage API-al van valamilyen összefüggésben a dolog, úgyhogy valószínűleg azért maradnak ki a régi boxok, mert azok még nem tudják. PC-n meg majd valószínűleg Win11 exkluzív feature lesz és sok mag helyett inkább az NVMe SSD megléte lesz a követelmény.

CJ4567: Nagyon máshogy pedig nem lehet fordítani, mint úgy, hogy a Series boxosok, (meg remélhetőleg talán a modern pc-k) jobb minőségű hangot és több effektet fognak hallani. Amit elmondott az alapján kb. úgy értettem a dolgot, hogy a régi boxosok mondjuk 320 helyett csak 192kb/s-es mp3-at hallanak majd (nyilván nem mp3-ból játsszák a hangot, csak a példa kedvéért) és kevesebb effektet fognak hallani. Gondolom valami olyasmi, hogy míg az új gépeken az összes visszhang meglesz, addig a régieken a kettővel előttük/mögöttük lévő autók turbójának már nem hallják a visszhangját, ahogy visszaverődik a falakról, vagy valami ilyesmi. Majd kiderül az ősszel.

rdt89:



Most hirtelen ezeket találtam a korábban feltöltött képeim között, de amúgy rengeteg kocsit kétkerékre lehet állítani. Elsőkerékhajtásúakat meg tolatás közben. Az úgy talán még viccesebb.

[ Szerkesztve ]

(#24007) rdt89 válasza NoMagix (#24005) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem nem jött össze :(

Kisgépkezelő:
Én nekem egyik kocsival se sikerült, most olyan bénának érzem magam :C

[ Szerkesztve ]

(#24008) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#24009) homerhamm


homerhamm
addikt

Éltek még? ;] Napok óta semmi írás nincs itt. :B

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#24010) aerosmith válasza aerosmith (#23992) üzenetére


aerosmith
őstag

erre senki?

(#24011) Qkackca válasza homerhamm (#24009) üzenetére


Qkackca
őstag

Megállítottad a topikot az előző képpel, mindenki elment megrakni a mágáét :DDD
Vagy a meleg vagy a vihar vagy a vizes szitujáció
Vagy a több frissítés nem nagyon lesz, meg az fh5 bejelentés úgy hirtelen megakasztotta a dolgot.
Én próbálgatom az olcsó kocsikat a c600-as versenyre, meg a porschékat a triálra.
Ott is csak egy érdekes emberkével találkoztam aki két kanyar alatt 3szor akart kilökni, de szerencsére gyorsabb voltam nála.

aerosmith: reagáltam az előzőre is, bár nagy segítség az sem volt..gondolom nem sok aktív forumozó van aki ott kezdte a játékot.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#24012) degas2428


degas2428
tag

Sziasztok!

El akartam indítani a Forza Horizon 4-et, de csak töltődik- töltődik- töltődik. Tapasztalt valaki ilyet Xbox Series X konzolon?

(#24013) NoMagix válasza degas2428 (#24012) üzenetére


NoMagix
addikt

net van?
toljál egy cash törlést a boxon
bekapcsolt állapotban folyamatosan nyomva tartod a gép be/ki kapcsoló gombját kb.6 másodpercig

[ Szerkesztve ]

(#24014) degas2428 válasza NoMagix (#24013) üzenetére


degas2428
tag

Persze, NET van. A többit is kipróbáltam, de még mindig csak tölt.

(#24015) NoMagix válasza degas2428 (#24014) üzenetére


NoMagix
addikt

újratelepítés?

(#24016) degas2428 válasza NoMagix (#24015) üzenetére


degas2428
tag

Megpróbálom. Köszönöm

(#24017) rdt89 válasza homerhamm (#24009) üzenetére


rdt89
addikt

Én már a Horizon 5-öt várom nagyon, a 4 parkolópályára került, kicsit pihentetem, hogy mielőtt jön az 5 ne játsszam magam fulladásig autós játékkal :D

(#24018) parandroid válasza rdt89 (#24017) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én most a Motorsport 4-et tolom, lassan kész. Utána jön a 3, aztán meg a 2. Egy darabig elleszek velük. :DDD Na nem mintha, az 5-6-ban nem lenne mit csinálni. Sőt, némi grind még a Horizon 2-ben is akad.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#24019) degas2428 válasza degas2428 (#24016) üzenetére


degas2428
tag

Sajnos nem jött be. Nem tudom mi lehet a probléma.

(#24020) homerhamm válasza Qkackca (#24011) üzenetére


homerhamm
addikt

En az olcsóautóst a Mitsubishi Galanttal csináltam meg.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#24021) rdt89 válasza parandroid (#24018) üzenetére


rdt89
addikt

Akkor neked van X360-ad? A Motorsport 4 életem legjobb autós zárt pályás játéka :R

[ Szerkesztve ]

(#24022) GalaHU válasza rdt89 (#24021) üzenetére


GalaHU
őstag

Maximálisan egyetértek a kijelentéssel! :C

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#24023) parandroid válasza rdt89 (#24021) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, 2 éve vettem egyet ebayen kb gombokért, meg lemezen megvettem az összes forzát is hozzá. Anno is volt, de az enyémet eladtam, amikor one-ra váltottam (talán 2015-ben?).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#24024) NoMagix válasza degas2428 (#24019) üzenetére


NoMagix
addikt

Más játék megy rendesen?
Megsérült volna a mentésed?
Felhőből próbáltad indítani?
Ha ott sikrerülne játszanod akkor talán újra szinkronizálná!
Esetleg másik xbox-on betudsz lépni a saját fiókodba és oda szinkronizálni!?!

[ Szerkesztve ]

(#24025) rdt89 válasza parandroid (#24023) üzenetére


rdt89
addikt

maximális tisztelet érte! :R Szerintem a Motorsport 4-hez a mai napig nem tudtak felnőni :D

(#24026) homerhamm válasza rdt89 (#24025) üzenetére


homerhamm
addikt

Az magyar feliratos volt, nem?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#24027) parandroid válasza rdt89 (#24025) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Amúgy a 3-ba is beletettem pár órát, elképesztő, hogy az is milyen hangulatos. Még ha nagyon csúnya is a 65” UHD tv-n. :DDD
FM2-t megnagyon nem is próbáltam még. Elvileg van egy mentésem a felhőben még 2012-ről, de csak 1-2 szintes, szerintem elölről kezdem úgyis.

Amúgy vettem egy Xbox Classicot is, szintén ebayen, 20 euróért, megegy Forza Motorsport 1-et hozzá 1 eur + postaköltségért. Na, azt majd egyszer valami ünnepnapon. :B

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#24028) degas2428 válasza NoMagix (#24024) üzenetére


degas2428
tag

Ez az egy játék van rajta. Felhőből próbáltam, de az sem segített. Sajnos én is azt gondolom, hogy a mentésem sérülhetett.

(#24029) degas2428 válasza degas2428 (#24028) üzenetére


degas2428
tag

Xbox One S-en működik a mentésem, csak a saját Series X-en nem tölt be.

(#24030) rdt89 válasza homerhamm (#24026) üzenetére


rdt89
addikt

Bizony-bizony. :)

paranoid:
nekem a Motorsport 4-be 10ezer órám volt, ajj még mindig veretném ha One-ra jött volna. :D

(#24031) homerhamm válasza rdt89 (#24030) üzenetére


homerhamm
addikt

Az egyetlen magyar feliratos Motorsport. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#24032) NoMagix válasza degas2428 (#24029) üzenetére


NoMagix
addikt

jobb ötletem nincs, csinálj egy teljes gyári visszaállítást az XSX-n és utána tedd át a One S mentést egy külső HDD-vel vagy próbáld meg újra letölteni, ja és telepíts fel valami mást is, lehet az SSD szarakodik

[ Szerkesztve ]

(#24033) parandroid válasza rdt89 (#24030) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Gondolom, már nincs x360-ad, ugye? Igen jól jönne a segítség az unikornisos acsihoz… :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#24034) GalaHU válasza parandroid (#24033) üzenetére


GalaHU
őstag

Nekem még van, mi a meló? ;)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#24035) parandroid válasza GalaHU (#24034) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Vennék egy unikornis autót ah-ban. Utána vissza is adom, azonnal, csak az acsihoz kéne. De mindenképpen előre eltervezett, és gondosan koordinált tranzakció kell, nehogy valaki más csapjon le rá. Annyira már nem pörög az ah, hogy ilyet ki lehetne fogni, annyira viszont még megy, hogy pár hiéna mindennek felveri az árát, aztán eszement, többtíz-, vagy százmilliós árakon teszi vissza, amit drágábbra fellicitált, mint amennyibe az autó a rendes store-ban kerül. Nem is értem, mi folyik itt, komolyan…

Ha működik a dolog, akkor írd meg pls privátban, hogy neked mikor jó, meg adj egy telefonszámot, felhívlak, és élőben gyorsan lerendezzük.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#24036) rdt89 válasza parandroid (#24033) üzenetére


rdt89
addikt

Nincs már sajnos. :( Meg nekem a x360 rgh-s volt. :D

(#24037) GhanBuri Ghan válasza rdt89 (#24004) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Jahogyja :) Hát igen, elég nehéz kétkerékre rakni most egy autót, hiába van bármekkora nyomatéka (tegnap sikerült a játszótéren egy havas kanyarban a bal két keréken egyensúlyozni egy darabig, de aztán felborult. Egyébként nem tudom, mi volt a szerverekkel, de a játszótér indulásakor és a fordulók között is legalább tíz percet várt, végig attól féltem, hogy mikor fog kidobni (egyszer volt már ilyen, akkor a legutolsó forduló előtt rakott ki) szegény ellenfeleket sajnáltam, kaptak egy 3v6 indulós meccset, később egy tőlünk kiesett, de azért a 3v5 is nehezen nyerhető, de becsületükre legyen szólva, próbálkoztak és nem léptek ki)

(#24038) Qkackca válasza parandroid (#24027) üzenetére


Qkackca
őstag

Hm, ha elcsábultam és szereznék egy xbox360-at, akkor milyen készülékre lenne érdemes keresni, mert látok vagy négyfélét és fogalmam sincs mit jelent, mi az előnyük, hátrányuk?

Néztem játék árakat is, x360-as lemezt megeszi a pc?

Láttam egy helyen az új Motorsportra egy 2021.12.31-es dátumot, az jól gondolom, hogy helykitöltő jellegű, nem valós?

GhanBuri Ghan: nem biztos, hogy becsület az, lehet csak tud olvasni :D

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#24039) gduck válasza Qkackca (#24038) üzenetére


gduck
addikt

XBOX 360E ;) Ne legyen buherált!

Valami hasonlót: [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#24040) parandroid válasza Qkackca (#24038) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Utolsó szériás Elite, ahogy írták, 250 GB-os merevlemezzel (nehogy véletlenül 4GB-ost vegyél!). Én Kinecttel, 3 kontrollerrel (egy eléggé le volt amortizálva, a másik kettő teljesen oké), meg pár játékkal vettem 65 euróért. Ehhez képest ezek a hirdetések jó drágák. Mindenképpen érdemes amúgy. Én megvettem azóta a Kinect Sportokat is, meg a Virtua Tennist is, azok óriási kedvencek voltak akkoriban.

Amúgy lehet a régebbi is jó, de ugye mindig benne van a kockázat, a legfiatalabb is majdnem 10 éves. De mindenképpen merevlemezes verzió legyen. Ja, és ahogy írták, ne legyen tört! Játékok így is szinte ingyen vannak már. PC-n amúgy természetesen nem mennek.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#24041) stillmatic válasza parandroid (#24040) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Mi 2015-ben vettük a miénket ajándék FH2-vel. Vannak 6-7 éves megkíméltek a piacon.

(#24042) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

[link] Jesko :Đ Jó kis hangja van, kár hogy a játéknak köze sincs hozzá de talán majd az 5-ben :R

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#24043) parandroid válasza stillmatic (#24041) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

És tényleg, a 360E 2013-tól indult csak. Ezek szerint ( [link] ) nekem 360S-em volt (2012-ben vettem, 2015-ben cseréltem One -ra), és most is ezt sikerült venni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#24044) LeventeV válasza NoMagix (#23816) üzenetére


LeventeV
senior tag

A gamertagem LEVio0HU
Elnézést a késői válaszért :B

Más: történt valami a játékban? A kihívások megváltoztak az évszakon belül. Pl a fotós kihívás egy Mini volt a kastélynál. 79%-nál jártam a téli szezonban, aztán most elindítom a játékot, belép tavasszal, majd kiírja, hogy tél betöltése és minden 0%-on, teljesen másak a kihívások. Más is tapasztalt ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#24045) LeventeV válasza LeventeV (#24044) üzenetére


LeventeV
senior tag

Játék újraindítása megoldotta.
Azért kicsit megijedtem :)

(#24046) parandroid válasza LeventeV (#24045) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, quick resume okoz ilyen anomáliákat.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#24047) Qkackca válasza gduck (#24039) üzenetére


Qkackca
őstag

& parandroid: Köszi! :R

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#24048) Qkackca


Qkackca
őstag

Ma délután új FH5 Lets Go episode (5pm UTC)

Motorsport 7-ben a Nordschleifén elsőre 7.59.873 egy B625 Maserati 250F-el az jó?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#24049) rdt89 válasza Qkackca (#24048) üzenetére


rdt89
addikt

Én nem találtam a videót, de sebaj, remélem valaki majd ír itt egy kis összefoglalót mi volt benne! :R :B

(#24050) homerhamm válasza rdt89 (#24049) üzenetére


homerhamm
addikt

Én el is felejtettem. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.