Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10851) csab991 válasza Nyethuszar (#10849) üzenetére


csab991
senior tag

Itt a changelog [link]

(#10852) Darko_addict válasza csab991 (#10851) üzenetére


Darko_addict
őstag

Már egy hónapja nem jöttek új autók se. Kifutott a Car Pass? :(

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10853) csab991 válasza Darko_addict (#10852) üzenetére


csab991
senior tag

Ki bizony. Gyorsan eltelt az a 21 hét. Amúgy jön majd az új Z4-es meg az M3GTR szóval lesznek még csemegék.

(#10854) noblem1983 válasza Darko_addict (#10848) üzenetére


noblem1983
senior tag

Olyan jól sikerült a patch, hogy traffipax hős pontszám odafagyott a képernyőre aztán nem számolt semmit. Hiába léptem be garázsba és vissza ott maradt

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#10855) gduck válasza csab991 (#10846) üzenetére


gduck
addikt

XO-n 2.99GB.

[ Szerkesztve ]

(#10856) DjDanee87 válasza noblem1983 (#10854) üzenetére


DjDanee87
addikt

Az a bug nem új, olyankor vagy inítanod kell egy versenyt és kilépni róla/végigtolni vagy átutazni a másik szigetre.

(#10857) Mr.Franczy


Mr.Franczy
aktív tag

Nem tudom, nekem ezután a patch után, olyan érzésem van, hogy változott a kezelés /irányítás! Olyan, mintha nehezebb lenne a játék! Ugyan azok a beállítások a verdákon, de másképp viselkednek, tegnap még, fasza volt minden, ma meg..... Ehhhh, persze lehet, csak én lettem nyomibb.... 😁

[ Szerkesztve ]

Gazember

(#10858) csab991 válasza Darko_addict (#10852) üzenetére


csab991
senior tag

Úgy látom ezek lesznek az új verdák ebben a szezonban. Ti is megtudjátok nézni, ha egyedi eseményt létrehoztok, és az autótémáknál az egyedi opciót választjátok.

(#10859) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Ezekkel csak egy gond lesz. Én nem láttam erről az updateről a fejlesztők livestreamjét, úgyhogy javítsatok ki, ha tévedek. Mindenesetre redditen a következőt olvastam: úgy lehet majd heti 2 autót megszerezni, hogy csinálni kell a napi, heti challengeket és a szezonális bajnokságokat.
Ezzel nem is volna gond, de nagy a felháborodás amiatt, hogy állítólag a második autó csak úgy megszerezhető ha valaki mindent megcsinál.
Ha ez tényleg így lesz, akkor nekem sem lesz meg minden autó sajnos, mert előfordul, hogy 4-5 napig nem vagyok otthon, gépközelben és a napi challengek meg csak 3 napig aktívak. Remélem nem fog kelleni minden napi challenge, de aki látta a livestreamet azt mondja így lesz. Elég gáz.

[ Szerkesztve ]

(#10860) csab991 válasza DjDanee87 (#10859) üzenetére


csab991
senior tag

A forza fórumot olvasgatva pedig úgy vettem ki, hogy kb. mindent meg kell csinálni. Amit CJ is említett, hogy havi jutalomként lesz majd a Capri FE, de ahhoz is elvileg az összes challenge kell majd.

[ Szerkesztve ]

(#10861) ClunkyChip


ClunkyChip
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok ebben segíteni, mert konkrétan nem értem, hogy mit kell csinálni.

(#10862) csab991 válasza ClunkyChip (#10861) üzenetére


csab991
senior tag

A figyelmeztető tábla neve a "fejesugrás" a reptéri kifutópálya fölött keresd a térképen. Legalább egy 700 lóerő körüli S1-es verda kell hogy meglegyen a kívánt távolság.

(#10863) CJ4567 válasza csab991 (#10860) üzenetére


CJ4567
veterán

Igen, a Capri FE-hez kelleni fog 7 napi kihívás + a heti Forzathon + az összes heti bajnokság (trial, playground games, versenyek), ezt 4 héten keresztül.

Ami segíthet, az az, hogy egy-két napot kihagyhatsz, mert 3 napi kihívást lehet egyszerre "tartalékolni", de ezzel óvatosan, mert ha elszámolod magad, lecsúszol a Capri-ról.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#10864) Dante73


Dante73
tag

Hol tudom megnézni, hol tart a frissítés? Mert majdnem 24 órája nem tudom indítani a játékot, mert ezt írja, egy kék ablakban;
A(z) Forza Horizon 4 frissítése folyamatban van. Hamarosan készen áll a használatra.

(#10865) Nyethuszar


Nyethuszar
tag

Csodálatos lett ez a patch megint.... :W :((
Tesómmal akarnánk online tolni és az arcunkba tolja folyamatosan pár percenként ezt a kedves hibát..
(pont mint a legelején.. :((( )

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#10866) DjDanee87 válasza CJ4567 (#10863) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ez a gáz, hogy nem elszámolom majd magam, hanem ha nem vagyok itthon 4 napig akkor bukó, márpedig április elején lesz ilyen. Elég gáz.

(#10867) CJ4567 válasza DjDanee87 (#10866) üzenetére


CJ4567
veterán

Aukciós házban biztos lesz fent jópár, amúgy valamiért nagyon a legdedikáltabb játékosoknak akarják szánni a Capri FE-t, nem tudja senki, hogy miért.

No Sana No Life

(#10868) NoMagix


NoMagix
addikt

FH4 tegnapi frissítés tényleg jól sikerült, azt mondja a gép, hogy ez a játék nincs telepítve és elküld a storba, letölteni! :((( :O

[ Szerkesztve ]

(#10869) Nyethuszar válasza NoMagix (#10868) üzenetére


Nyethuszar
tag

Az is szép.. :U :Y
Nekünk azóta is a " #10865 " os hiba van. Bár 10 perce sikerült futnunk egy 3 körös versenyt,hogy aztán a cél előtt kidobjon pár méterrel, a "megszakadt a kapcsolat" szöveggel... :W :(((

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#10870) Darko_addict válasza Nyethuszar (#10865) üzenetére


Darko_addict
őstag

Kiadták ezt a játékot PS2-re is? :O ;]

---

Jók az autók, Csabi! Egy szezon mennyi időt ölel fel? :)

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10871) csab991 válasza Darko_addict (#10870) üzenetére


csab991
senior tag

Szerintem 4 hét lesz, ahogy eddig is. Már nem emlékszem a képre de talán a bömösök a 3. héten lesznek majd elérhetőek.

(#10872) Skeleton01


Skeleton01
aktív tag

Aki még játszik a 3-mal, milyen graf beállítások mellett tette le a voksát (Nv kártyával)? Borzalmasan fut, nagyon ingadozik az fps szám, én a FH4 ilyen téren kellemes tapasztalatai után vettem meg, de egyre inkább úgy érzem megbántam már, amellett, hogy sok helyen tényleg elképesztően fest ma is, kiábrándító ez a lag. :((

[ Szerkesztve ]

(#10873) Nyethuszar válasza Darko_addict (#10870) üzenetére


Nyethuszar
tag

Hogyne adták volna,sőt még N64 és SegaDreamcast-re is.. ;] ;]
Már a grafot is levettem lowra,hátha az okozza, de nem... :( Azért a PS2 :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#10874) Bib válasza Skeleton01 (#10872) üzenetére


Bib
őstag

Jól futott még gtx970-el is high-ultra fix 60 fps FullHD. Ugye nem 8Gb ramod van?

(#10875) hülyegyerek válasza DjDanee87 (#10859) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Nekem is ugyanez a bajom. Hétköznap esélyem sincs játszani, ugyanis reggel 6 és este 8 között nem vagyok itthon. A másik, hogy mindig is gyűlöltem a playground gamest, szerintem egyáltalán nem illik a játékba.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#10876) NoMagix válasza Nyethuszar (#10869) üzenetére


NoMagix
addikt

Megoldódott, figyelmetlen voltam és nem vettem észre, hogy a külső HDD valamiért nem indult el, újra csatlakoztatás után minden oké!

(#10830) maximilian4
végül én is megvettem, digitálisan innen az apróról 5500 pénzért

[ Szerkesztve ]

(#10877) AllTheBest válasza Skeleton01 (#10872) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Minden maxon stabil 60 vsync mellett, utoljára a hétvégén játszottam vele, nem volt vele semmi gond 1070tivel

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#10878) KEAN


KEAN
tag

Nem tudjátok, van valami "feature request" oldal az FM7-hez?

Tegnap összekerültem pár nagyon undorító emberrel, az egy dolog, hogy amint lehetőségük volt rá kilöktek/leszoritottak, ezzel még simán együtt tudok élni ... de az tett be igazán a játékélménynek, hogy az összes kanyart valami brutális módon levágták, kiegyenesítették, stb, stb gyakorlatilag lehetetlen volt tartani velük a tempót, 5-10 másodpercekkel "jobb" köröket mentek ez miatt.

F1-ben, Gran Turismoban ilyenkor simán jár nekik a time penalty, jó lenne itt is valami hasonló.

[ Szerkesztve ]

"Persze, hogy tudtam, csak nem sejtettem!"

(#10879) CJ4567 válasza KEAN (#10878) üzenetére


CJ4567
veterán

Hamarosan jön FM7-be is, jelenleg zártkörű tesztelés alatt van az FRR (Forza Race Regulations) rendszer.

No Sana No Life

(#10880) KEAN válasza CJ4567 (#10879) üzenetére


KEAN
tag

Nah, ez jól hangzik. Kicsit utánaolvastam a dolognak, ha minden a terv szerint alakul, akkor áprilisban már jön is.

"Persze, hogy tudtam, csak nem sejtettem!"

(#10881) Skeleton01 válasza AllTheBest (#10877) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Enyém sima 1070, elvileg ennek sem kellene, hogy gondot okozzon, más játékokban minden oké.
A pre-rendered frames és a framerate smoothing, valamint az élsimítás hogy van beállítva?
Illetve melyik driver van fent nálad?

Bib
16 giga ram és quad channel, szóval ez kizárva. :(

[ Szerkesztve ]

(#10882) Sanci789


Sanci789
aktív tag

Sajna kb 1 hete nekem is elkezdte ezt a pár percenkénti szerver ledobálós dolgot. Nem tudok végig csinálni egy online versenyt se. Nem tudok konvojozni, forzathon-ozni, mert folyton szétkapcsol. Pár napja kérdeztem is, hogy másnak is csinálja-e, de senki nem válaszolt rá. De most már látom, hogy a patch óta másnak is előjött. Érdekes, nekem már a patch előtt is. :F

(#10883) csab991 válasza hülyegyerek (#10875) üzenetére


csab991
senior tag

A PG eventeket szintén ki nem állhatom. S most, hogy még kötelező is a 100%-os progresshez, ráadásul nyerni is kell a végén, nem elég csak részt venni.. Garantált agyérgörcs..
Ennél már csak az volt a jobb, amikor a mai koop bajnokságban az egyik szerencsétlen olyan lassú volt, hogy bevárt minket ketten az elején és nekünk akart jönni, csak éppen a rendszer ghost-olta őt. Egyszerűen szánalmas. Ráadásul valami 6*580 szinten volt, tehát esélyes hogy még a góliáth-ot is exploitolta.

[ Szerkesztve ]

(#10884) DjDanee87 válasza csab991 (#10883) üzenetére


DjDanee87
addikt

Így könnyen beszélek, hogy eddig mindig sikerült elsőre, de nekem nem tűnik olyan nagy számnak a PG event. Főleg azért mert a legtöbbször nem is megy el 5 játékig, mert már az első után feladják sokan - érthetetlen - és onnantól a vesztes csapat ahol kevesebben maradtak általában kilépnek mind.
A múlt hetinél mondjuk megértettem, hogy kiléptek. Mi csapatunkból 4-en hoztunk A-ra tuningolt Isettát, az ellenfélnél meg csak 2 volt, a többiek az alap lassú D100-al mentek. Hát eléggé esélytelenek voltak úgy, még teljes létszámmal is. Pont az ilyen miatt mindig előbb megnézem mi a "követelmény", megnézem van-e rá jó autóm, és csak utána csatlakozok. Ezt látszólag sokan nem így csinálják, és a csapatuk megszívja miattuk.

Mostani héten viszont nincs ilyen gáz, mert retro muscle általában van valami A-s mindenkinek, még ha nem is 800as. Ez is meglett elsőre , de most végig kellett tolni az 5 menetet, mert 2en kitartóak voltak az ellenféltől. Ez is úgy indult, ahogy általában: első meccset nyertük, 1 ellenfél kilépett utána. Következőt nyertük emberelőnnyel majd megint kilépett 2 ellenfél és maradtak 2en akik végig bent is maradtak esélytelenül.

Igazából az első menetet kell jól megtolni és akkor nagy eséllyen megvan a végső győzelem is a gyávák miatt akik rögtön lépnek.

(#10885) csab991 válasza DjDanee87 (#10884) üzenetére


csab991
senior tag

Jaaa, így jól hangzik, nekem valamiért az volt a fejemben, hogy free for all ez is, szóval 12 közül kell elsőnek lenni, de ha csapat alapján megy úgy nem vészes. Nem toltam még le egyet sem mióta elérhetőek szezonálisan.

[ Szerkesztve ]

(#10886) CJ4567


CJ4567
veterán

Az új RTR Mustang egy állat, AWD + drag gumik + 7.2L V8(1800 lóerő turbóval :DDD, valószínűleg az új FD RTR Mustang motorja) = 7.4s 1/4 mérföld, pedig nem nagyon értek a drag tuninghoz. :D
Nem próbáltam versenyben még.

No Sana No Life

(#10887) NoMagix


NoMagix
addikt

a napi kihívásoknál miért nem számol a játék, pl. a 3 nagyszerű trükksorozat vagy 1 kiváló szélárnyék, stb...
nyomom tolom, de semmit nem számol! 2 favágó trükk, az melyik? ha oldalról töröm ki a fát vagy szemből?

[ Szerkesztve ]

(#10888) CJ4567 válasza NoMagix (#10887) üzenetére


CJ4567
veterán

Mert a napi kihívásokat előre nem tudod megcsinálni, ha előre szeretnéd.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#10889) csab991 válasza CJ4567 (#10886) üzenetére


csab991
senior tag

Koopban, S1 földúton mentem egy ellen, elég jól tartotta a tempót a 09-es Corvetteal, már ott is jó a gyorsulása.

(#10890) NoMagix válasza CJ4567 (#10888) üzenetére


NoMagix
addikt

érdekes, mert a legelsőnél van hátra kb. 6 óra, de pl. a legutolsónál hátravan még 4 nap (most csak fejből írom, nincs bekapcsolva a box) azt még is kipipálta a játék!
vagy nem jól fogalmaztam és nem egy dologról beszélünk?

[ Szerkesztve ]

(#10891) DjDanee87 válasza NoMagix (#10890) üzenetére


DjDanee87
addikt

Szerintem egyről beszéltek, de olyan nincs amiből még 6 óra van hátra.
Minden adott pillanatban 3 napi challenge elérhető csak, és valamikor délután 5-6 óra felé van a napváltás ha jól tudom. A szezon tegnap indult, tehát az első napi challenge amit kér a játék az a tegnap kapott (2 tiszta verseny trükk ha jól rémlik). A menüben megtalálhatóak az 1 és 2 napja jött challengek is, de azokat nem kell teljesíteni, nem követeli a játék.

Ha bemész ebbe az egész %-os menübe ahol a szezonális dolgokat mutatja előre megtekinthető az egész 4 hét, hogy melyik nap milyen napi challenge fog majd következni, de jelen pillanatban csak egy elérhető/megcsinálható.
Ez a legnagyobb problémám a rendszerrel, ugyanis ha minden autót meg akarsz szerezni majd, akkor legalább 3 naponta be kell lépni a napik teljesítése miatt. Akinek valamilyen okból nincs erre lehetősége, pl én nem leszek itthon 4-5 napig, akkor buktam a heti 100%os kocsit, és a havi 100%osat is. Elég gáz sajnos.

szerk: [link]
Alá is van írva mindnél: Aktív x nap múlva

[ Szerkesztve ]

(#10892) NoMagix válasza DjDanee87 (#10891) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszönöm, akkor én voltam felületes és nem jól értelmeztem a kiírást! :R

(#10893) #92006144 válasza Skeleton01 (#10881) üzenetére


#92006144
törölt tag

A hozzászólásaim nagy része a lapozófájlról szólt, és most sem tennék kivételt.
Általában a "kidob a játék menet közben"-re szoktam írni, hogy állítson be nagyobb lapozófájlt, de olvastam már itt olyat is, hogy 16-32GB-ra érdemes állítani a virtuális memóriát.
Idáig nem volt olyan gépem, amin tökéletesen futott volna a játék, pedig a jelenleginél 4-5x drágább vga-val is rendelkeztem, de állandóan mikrolagos volt a játék. Most rx 470-nel játszok 4K-ban (dinamikus medium beállítás blur nélkül), és tökéletesen megy freesync-kel (bár vsync-et is be kell hozzá kapcsolni, FH4-nél már anélkül is jó). Csak annyit csináltam, hogy a letöltős ssd-re raktam a lapozófájt, és beállítottam 16-32GB-ra.

(#10894) Bib válasza #92006144 (#10893) üzenetére


Bib
őstag

Az rengeteg. Én mindig a memóriát mondogatom, meg tiszta Windows semmi buhera. Nálam 24 Gb ramhoz automatikus beállításon 1535Mb-ot állít be lapozónak és SOHA nem fagyott vagy lépett ki.

(#10895) evola


evola
senior tag

Sziasztok!

Találkozott valaki ezzel a problémával Forza Horizon 4 demót próbálgatom.
Amikor végre elindul a játék nincs hang..
Menüben videóban mindenütt van..
Van erre valami megoldás?

Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás. -Alber Einstein-

(#10896) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Sziasztok!
Tegnap óta újra játszok a FH4-gyel, pár hónapos kihagyás után.
Nem is értem, miért hagytam abba, hiszen még mindig élvezetes a játék számomra.
Jött is ugye jópár frissítés is azóta.
Tegnap este csak krúzoltam a Subaru Impreza 22B-vel mindenféle gond nélkül.
Ma pedig eheti challenge keretében egy Abarth kabrióval voltam, majd egy '96 Reault Clioval is versenyeztem. :) Viszont egy dolog (nagyon) zavart: FPS drop. Ismertes lett ez a téma az utóbbi időben?!
A játék folyamatosan 60 FPS-sel megy, de néha (először csak free roamban) megakadt a játék és látom a felső jobb sarokban hogy 60-ról 10 körülire megy le, 1-3 mp-re, majd mintha gyorsított felvételként "bepótolja" a lemaradását... OMG... Irritáló nagyon. :( Először csak néha volt, aztán gyakrabban, majd amikor mire bejött/ne egy újabb verseny menüje, itt már folyamatosan akadozott, 2-3 FPS-sel! Na, itt már nyomtam is egy Alt+F4-et. :(((
Fura az hogy tegnap este nem volt semmi ehhez hasonló! Nem tudom hogy tényleg teljesítmény/optimalizáció probléma (Kezdetek óta gép által optimalizált max. beállítással megy a játék, szerk: Ja és SSD-ről fut, mint maga a Win10 is) vagy online problémára utalna...?
(A gépem az aláírásomban)
Bocsi, hogy most nem olvastam vissza, ezt csak úgy kiadtam magamból... :U

A Fortune Island kieget mennyire érdemes megvenni 6000-ért?

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#10897) parandroid válasza wollnerd (#10896) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Megtelt a memória. A világ összes ramját fel tudja zabálni. Kieget külön nem éri meg megvenni, főleg nem ennyiért. Húsvét körül lesz akció, szinte biztos, hogy belekerül az ultimate-re okosító bundle, az tartalmazza mindkét kieget (azt is, ami majd később jön), car passt, és vip passt. Árban meg normál áron van 12k körül, remélhetőleg kap majd legalább egy 30%-ot.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#10898) wollnerd válasza parandroid (#10897) üzenetére


wollnerd
aktív tag

A memó? Azt a mindenit... 16 gb se elég neki... :W Ez komoly optimalizáltsági probléma.
Kezdetektől van ez ahogy nézem. Mert a google még az 2018 októberi találatokat is előidéz...
A kieggel kapcsolatban köszi, majd figyelem az akciókat.

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#10899) Bib válasza wollnerd (#10898) üzenetére


Bib
őstag

Lapozó file automatikuson van?

(#10900) csab991 válasza CJ4567 (#10886) üzenetére


csab991
senior tag

Elég vadállat tényleg, én csak a verseny gumin próbáltam, 200-ig húztam az első fokozatot, de még úgy is el-elkapar. :D A hangja is elég érdekes, de imádom jobb mint a lambo féle V12. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.