Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) hackeeeee válasza tomas51 (#3000) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ebben valszeg közrejátszik a multi is a live esetén, hogy ne az legyen, hogy lényegében minden nap/héten más néven játszol.

Véleményem szubjektív...

(#3002) LordAxwell válasza Doki16 (#2995) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Szerintem ne is vedd meg ha a 12 ezer ft is sok érte. :))

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#3003) Doki16 válasza LordAxwell (#3002) üzenetére


Doki16
addikt

Na ezt a választ akartam hallani, köszi :)

Amúgy nem sok, mert tényleg jó játék. Csak PC és Steam vonalon sokallom az árát.

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#3004) cyberkind válasza Doki16 (#3003) üzenetére


cyberkind
félisten

Egyszerű a kérdés, akarsz autózni olyan minőségben mint soha, ha igen ennyiért Best Buy, ha meg nem akkor majd talán ősszel a Forza Motorsportnál lehet 9k is de olcsóbb nem, ha meg az is sok akkor megvárhatod a 4-et és amikor mindenki azt tolja te tolhatod ezt olcsóbban. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#3005) Doki16 válasza cyberkind (#3004) üzenetére


Doki16
addikt

Melyik kiadást érné megvenni? Vagy az alapot és valamilyen DLC-t hozzá? Hogyan a leggazdaságosabb?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#3006) cyberkind válasza Doki16 (#3005) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem az alap, és ha kell a DLC akkor még az, de ha nem kell akkor várj, egy DLC 7k amíg az Expansion Pack amiben mindkét nagy DLC benne van 9k most, szóval ha kéne a DLC én a 9k-sat venném és megkapnám majd a másik nagy DLC-t ha jön.

Paranormal Cocktivity

(#3007) Csapoati válasza cyberkind (#3004) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem a nyári vásáron olcsóbb lesz. Tavaly júniusban 6 ezerért vettem az akkor bő fél éves Forza 6-ot (digitálisan, a hivatalos Xbox oldalon).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3008) 8zabi válasza Doki16 (#2992) üzenetére


8zabi
őstag

vedd meg, én nem vagyok nagy autó őrült, egy ilyen jellegű játékot sem vettem még soha, de ez minden fillért megér

már 90 órám van a játékban, és nem unalmas

[ Szerkesztve ]

(#3009) 8zabi válasza 8zabi (#3008) üzenetére


8zabi
őstag

bocs, most vettem észre

...190 órám

(#3010) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Van egy kisebb problémám a PCs változattal. Kontrollerrel játszom és a default beállításával. D-Padon a föl gomb nyomvatartására kéne bejönnie a photo módnak, amivel korábban sosem volt gond. Most viszont érdekes módon hiába nyomom, nem hozza be se verseny alatt, se freeroam közben.

A kontrollerben az elem nem túl régi, az nem lehet baj. Ha behozom D-Pad le-vel Annát akkor ott tudok fel-le lépkedni, tehát maga a gomb biztosan működik és érzékeli is a játék. A photo módnak sincs semmi baja, mert a menüből el tudom indítani, csak úgy körülményesebb. Megnéztem a beállításokat és ott photo módra továbbra is a D-Pad UP-ot írja, tehát tanácstalan vagyok mi baja lett.

Valakinek valami ötlete van esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#3011) ForRedGlory válasza 8zabi (#3009) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Azért az nem mindegy. :DDD

(#3012) Zoltn


Zoltn
senior tag

Hali!

Van egy kissebb problémám. Megcsináltam a legutóbbi Forzathons eventet a Prosche miatt, Win-ben Xbox appban fel is ugrott az acsi, hogy kész a küldi. Viszont ingame nem kaptam meg a verdát. Írhatok a szupportnak, hogy WTF? Gondolom. Lehet ezt már egyből oda kellett volna címezni. :D

"Music is your only friend. Until the end!"

(#3013) plejik válasza Zoltn (#3012) üzenetére


plejik
addikt

Nekem meg a Lambó nincs meg, valami ajándék volt az is, de amikor le akrom tölteni vagy meg akarom venni mindig azt írja, hogy hiba a letöltés közbe.. :U

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#3014) MrTwister


MrTwister
őstag

Sziasztok!
Megvettem magamnak meg fiamnak is a Standard Editiont a játékból és az lenne a kérdésem, hogy milyen lehetőségek vannak a játékban egy közös autókázásra esetleg versenyzésre, egyáltalán be tud csatlakozni hozzám a gyerek vagy hogyan működik itt? A másik kérdésem, hogy én megvettem az expansion passt, ő neki még gyűjtögetek rá, esetleg ez gondot okozhat vagy őt más szerverre fogja rakni emiatt? :U

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#3015) btf


btf
aktív tag

plejik: azt már szerintem nem javítják, helyette kapott mindenki egy Credit boost-os Lambot. (1988 COUNTACH LP5000 QV HE-t)

Kapott 75%-ot a FH2 Complete Add-Ons Collection, így most 5,8k (ennél több kedvezményt szerintem már nem kap)

Ez tényleg mindent tartalmaz (Car pass,Storm Island, Porsche pack, VIP, + a többi külön jött car pack)

Nekem csak Storm-om meg Car passom volt, de így is megvettem.

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#3016) plejik válasza btf (#3015) üzenetére


plejik
addikt

Lehet, nekem nem rémlik , hogy megkaptam volna azt is.. :D De mind1 is úgy is van belőle kettő..

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#3017) Csapoati válasza btf (#3015) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azért ennél is volt már jobb ár. Tavaly augusztus-szeptemberben 500 Ft-ért vettem a Porsche kieget, 1200-ért a Storm Islandet és 1000-ért a Car Passt a Horizon 2-höz. Egyedül a VIP hiányzik, de az nem is ér meg 500-1000 Ft-nál többet.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3018) #48967168 válasza MrTwister (#3014) üzenetére


#48967168
törölt tag

Minek vetted meg kétszer? Nem Home-oltok? Pont erre lenne kitalálva, nem a trükközésre... :)

(#3019) 8zabi


8zabi
őstag

a rég elfeledett Forza Horizon és Motorsport játékosok listája itt található

jó lenne betenni topic összefoglalóba

(#3020) MrTwister válasza #48967168 (#3018) üzenetére


MrTwister
őstag

Basszus ezt is lehetett volna megosztani vele mint mondjuk az Office365-öm? Na bassz*** akkor most így semmi előnye nincs, hogy neki is van belőle egy plussz példánya meg nekem is. Nem gondoltam, hogy ez játékokra is működik PC-n nem csak felhasználói programokra. De ökör vagyok! Most már mindegy! :O Amúgy az előző két kérdésemre tudtok válaszolni, tehát arra lennék kiváncsi, hogy tudunk e együtt versenyezni, ki tudom e hívni amolyan Need for Speedesen egy gyors versenyre, vagy csak úgy együtt autókázni, közben bámulni a tájat, mittudomén hasonlók, milyen lehetőségek vannak amolyan LAN szerűen együtt hajtani a lóerőket? :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#3021) Mr.White válasza MrTwister (#3020) üzenetére


Mr.White
senior tag

Hali!
Helyedben írnék MS supportnak, és visszaigényelném az egyik játék árát.Nagy eséllyel visszakapod a lóvét.
Amúgy létezik a játékban online freeroom ahol csak kocsikáztok, van online coop ahol versenyezhettek is, és van online adventure, ahol mások ellen versenyezhettek, de ezekhez mindhez elengedhetetlen az internet kapcsolat, tehát olyanra mint LAN lehetőség nincs.

(#3022) Bib válasza plejik (#3013) üzenetére


Bib
őstag

Ezzel én is így jártam.. :((

(#3023) Viper26


Viper26
nagyúr

Horizon 3 mennyire lett javítva PC-n?
Nem nagyon találok az aktuális állapotról teszteket.

Van benne annyi tartalom, hogy megérje az árát?
Ahogy látom a Store-on kívül máshonnan nem lehet beszerezni.

Pixel 7 | FR955

(#3024) Over567 válasza Viper26 (#3023) üzenetére


Over567
aktív tag

Ha jó a géped megéri az árát. Legjobb autós játék évek óta szerintem az én gépemen ugyanúgy fut kb mint amikor kijött. 30 fps szenvedésekkel de majdnem max beállításon. Szedd le a demot és nézd meg ha jól fut és meg vagy elégedve a látvánnyal a tartalommal nem lesz baj.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#3025) Viper26 válasza Over567 (#3024) üzenetére


Viper26
nagyúr

Jön le a demo, és az adatlapon lévő gép van...mondjuk a demo gondolom nem frissített mint a végleges játék.

Online össze van engedve a 3 platform?

Jól emlékszem, hogy itt az autókat is lehet moddolni / festeni stb?

Pixel 7 | FR955

(#3026) btf


btf
aktív tag

A mostani Forzathonos Porsche nem gyenge. (Csak a handling 9.1 a többi 10 pont)

Reptéren X-re rakva megy 410-et. :C

Az Airborne Pass kb. fél perc alatt megvolt Westpoint Cross Country Circuit-et indítva.

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#3027) Viper26 válasza Over567 (#3024) üzenetére


Viper26
nagyúr

Tesztelve, high-on 60 FPS, néha esik 50-re, de semmi drop vagy lag, és állati hangulatos.

Deluxe megéri?

Vagy bőven elég az alap is gondolom.

Pixel 7 | FR955

(#3028) sagem válasza Viper26 (#3025) üzenetére


sagem
addikt

Igen, együtt játszanak az X és a PC userek, és a második kérdésedre is igen a válasz elég részletesen lehet kozmetikázni a kocsikat, illetve moddolni is lehet :)

Az alap is nagyon tartalmas, a delux kocsikat ad, ha mindenképpen kellenek akkor máshogy nem megszerezhetőek, de nagyobb tartalmi pluszt a külön megvásárolható Forza Horizon 3 Blizzard Mountain ad, az egy havas map, szóval érdemes azon is elgondolkodni.. :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#3029) Viper26 válasza sagem (#3028) üzenetére


Viper26
nagyúr

Az kb. mégegy akkora map?

VIP miatt az alapnál nem jár több credit pl?

Nem gondoltam volna, hogy ennyire megfog, pedig alapból sim-es vagyok inkább. :)

Pixel 7 | FR955

(#3030) sagem válasza Viper26 (#3029) üzenetére


sagem
addikt

Dede, a kredit is több :) A havas sokkal kisebb azért, de azt is telezsúfolták tartalommal, na meg az egész egy teljesen új élmény a napsütéses versenyek után :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#3031) Bib válasza btf (#3026) üzenetére


Bib
őstag

Hú de jó hogy szóltál :)

(#3032) MrTwister válasza Mr.White (#3021) üzenetére


MrTwister
őstag

Akkor ez hogyan is működik, hogyan tudom megosztani gyerkőccel vagy asszonnyal a játékot? :U Megpróbálok írni a supportnak, de nem tudom mennyire rugalmasak ilyen téren, a pénz az nekik is pénz. :B

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#3033) bulikavagyok válasza btf (#3026) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Hja, megérte azt a két perc fáradtságot! ;] Gyönyörű és gyors autó. :K

(#3034) Corpuscle válasza bulikavagyok (#3033) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ezt csak megerősíteni tudom. Áprilisban még lesz lehetőség "ingyé" Porschét beszerezni. Ez korrekt hozzáállás azokhoz akik nem tervezik megvenni a Porsche pack-ot.

(#3035) cyberkind válasza Corpuscle (#3034) üzenetére


cyberkind
félisten

Inkább jött volna valami a F&F8-hoz mint a 2-nél, engem tökéletesen nem izgat a Porsche, sőt egy Porsche se, hülyén jött ki a vége. :D

Paranormal Cocktivity

(#3036) Corpuscle válasza cyberkind (#3035) üzenetére


Corpuscle
őstag

Itt a nyakunkon a 8. rész, nehezen tudom elképzelni, hogy ne lovagolnák meg a témát.

(#3037) cyberkind válasza Corpuscle (#3036) üzenetére


cyberkind
félisten

Ilyen nyitóhétvége után már felesleges szerintem, anno a 2-höz elvileg korábban jött az ingyenes DLC, itt max car pack lesz majd.

Paranormal Cocktivity

(#3038) tomas51 válasza cyberkind (#3037) üzenetére


tomas51
senior tag

Hát inkább car pack legyen, mint a második déelcé. :D

(#3039) cyberkind válasza tomas51 (#3038) üzenetére


cyberkind
félisten

Ingyen inkább egy DLC legyen. :P

Paranormal Cocktivity

(#3040) Viper26 válasza Corpuscle (#3034) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ezen kívül is folyamatosan vannak eventek?

Pixel 7 | FR955

(#3041) Viper26


Viper26
nagyúr

Remélem rosszul látom a dolgot, de úgy látszik nem lehet PayPal-t használni?
Minek kellenek neki a kártyaadataim?
Vicc...

Pixel 7 | FR955

(#3042) Corpuscle válasza Viper26 (#3040) üzenetére


Corpuscle
őstag

Igen, nem csak a Porsche miatt van. „Forzathon” néven fut. Bizonyos időközönként (havonta?) frissül. Adott feladat teljesítése esetén jár az aktuális autó.

(#3043) Viper26


Viper26
nagyúr

Xbox live login kell nekem PC-n?

Online miatt szükség lesz rá?

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#3044) Viper26


Viper26
nagyúr

Grafikai beállításokat nem jegyzi meg?

30 FPS limittel indult, megint át kellett rakni manuálisan 60-ra.

Pixel 7 | FR955

(#3045) sagem válasza Viper26 (#3044) üzenetére


sagem
addikt

Frissítések és ilyesmik után van hogy elfelejti, de amúgy megjegyzi :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#3046) Viper26 válasza sagem (#3045) üzenetére


Viper26
nagyúr

Eddig nagyon tetszik, most lett elérhető az online rész, és ott a bevezető videó megáll, csak a bezárás segít.

Más is így járt PC-n?

Remélem a következő indítás megoldja a dolgot.

Pixel 7 | FR955

(#3047) Viper26


Viper26
nagyúr

Ha új helyszínt nyitok meg olyankor kötelező megvenni egy autót? :F

Pixel 7 | FR955

(#3048) bulikavagyok válasza Viper26 (#3047) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem kötelező.. :N

(#3049) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Hello a Forza Horizon 3- az mostanság jelent meg igaz ?
Ez az első rész horizonból ami megjelent pc-re ?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#3050) sagem válasza Kiskokó (#3049) üzenetére


sagem
addikt

ÖÖ, hát nem mostanság, 2016 szeptember végén :) És ez az első Horizon PC-re igen, meg az első "teljes értékű" Forza cím is egyben, az ingyenes Apexet nem számolva.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.