Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10301) Atmil válasza zo-lee (#10300) üzenetére


Atmil
aktív tag

Driver probléma, vga?
Amikor nekm AMD kártyám volt RX480, vagy másfél éve, volt olyan driver ami a forza sorozathoz jó volt, viszont a többi autós (F1 2017, Pc cars2, Autómobilista) nem volt jó vagy fordítva. Régebbi AMD driverrel jó lett. Nem biztos, hogy mindig a legújabb driverek a jók!

Vírus? Háttérben futó montirzó progi?

Üdv! Atmil.

(#10302) ProgenXL válasza Atmil (#10299) üzenetére


ProgenXL
őstag

Akárhogy nézem ez a config elég a játékhoz. Én is 8gb ddr4 rammal játszom. A másik gépben pedig ennél gyengébb (r9 270x) kártyával is megy gond nélkül. Persze ez csak a herdveres rész.

Tavaly nekem is volt gondom folyamatos akadozással. Akkor mint kiderült a legfrissebb nVidia driver volt az oka. Vissza is tettem egy régebbit és megszűnt.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#10303) zo-lee válasza Atmil (#10301) üzenetére


zo-lee
aktív tag

No, az látod lehet. Ha hazaértem, rákukkantok, hogy piroséknál melyik a leginkább ajánlott drályjvőr a játékhoz, és kipróbálom, mert mint a kolléga fentebbi hozzászólásában láthatod, elvileg a gépnek bőven bírnia kéne ... A segítséget, tippet nagyon köszi!

(#10304) Atmil válasza ProgenXL (#10302) üzenetére


Atmil
aktív tag

Valószínű, hogy elég kisebb grafikán, ful hd-ba.
A driver gondot én is írtam.

Arra gondolok még, hogy az FH4-nek vannak megmagyarázhatatlan anomáliái.
Azért is gondolom, mert már többen írtak különböző hibákról, ami másoknál nem jelentkezett.

Szerintem nem árt egy újratelepítés mindenből, veszteni nem veszít vele.
A gépe paramétereiből és a giga nettel 1 óra alatt megvan az egész.

Üdv! Atmil.

(#10305) Skeleton01 válasza zo-lee (#10297) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

CJ4567 és csab991 köszi, megnézem ezeket a gépeket és tuningokat akkor. :R

zo-lee

Szintén AMD kártyával tolom, és előfordult, hogy az újabb driverek nem tetszettek neki, jelenleg a régi 18.8.1 van fent és problémamentes (indításnál ugyan kiírja, hogy tegyek fel újabbat, de átugorható), érdemes lenne egy vga driver uninstall-t meglépni DDU-val, csökkentett módban, és megnézni egy régebbit neked is.

(#10306) zo-lee válasza Skeleton01 (#10305) üzenetére


zo-lee
aktív tag

Köszi a tippet, otthon rápróbálok.

(#10307) CJ4567 válasza Atmil (#10299) üzenetére


CJ4567
veterán

Virágbolti FH4 nem létezik.

No Sana No Life

(#10308) zo-lee válasza CJ4567 (#10307) üzenetére


zo-lee
aktív tag

De aktiváló kódot lehet hozzá venni a kulcsos oldalakról, szóval ha így nézzük ... ;)

(#10309) DaveHutt válasza zo-lee (#10308) üzenetére


DaveHutt
őstag

Az nem virágbolti verzió. Kulcsot beváltod MS Store-ban, és hivatalos játékod van.

(#10310) DaveHutt válasza zo-lee (#10297) üzenetére


DaveHutt
őstag

Felbontást, grafikai beállítást nem írtál. Tippre még 8 GB RAM nem ártana abba a gépbe.

(#10311) Atmil válasza CJ4567 (#10307) üzenetére


Atmil
aktív tag

Csak tipp volt. Mintha itt olvastam volna róla.

Szerintem a Pc világában sok minden elképzelhető.

[ Szerkesztve ]

Üdv! Atmil.

(#10312) DjDanee87 válasza zo-lee (#10306) üzenetére


DjDanee87
addikt

Esetleg érdemes még megtagadni a mikrofon hozzáférést az Xbox alkalmazásnak windowsban. Még FH3nál okozott gondot sokaknak, hátha segít itt is.

(#10313) Bib válasza zo-lee (#10306) üzenetére


Bib
őstag

Vga driver jó a 19.1.2 is én azzal használom.Monitorozó pl. msi AB-hez tartozó riva ss ne fusson.Egy +8gb ram a gépedet nagyban javítaná, pláne hogy várható ram árcsökkenés.

(#10314) prannk


prannk
őstag

ezeket a földutas meg terep sorozatot hogy lehet feltornászni a legkönyebben 20 asra?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10315) zo-lee


zo-lee
aktív tag

Srácok!

Semmi nem fut a háttérben, MSI AB-t az életben nem is használtam, a 8 gb ram meg pár hónappal ezelőtt bőven elég volt a játékhoz.Játék uninstall megvolt, reinstall szintén ... VGA driverből feltettem egy 2018.11.havit, de a páradik meccsemnél megint megfagy a kép ezzel a hibaüzenettel, amit a csatolt képen láttok.

(#10316) DjDanee87 válasza prannk (#10314) üzenetére


DjDanee87
addikt

Leggyorsabban úgy, hogy keresel egy olyan földes vagy terepversenyt, ami aszfaltról rajtol. Ott vagy keresel a mások által készített blueprintek közt olyat amit úgy nevezték el, hogy csak aszfalt vagy bármi hasonló. Vagy csinálsz magadnak útvonalat, minél hosszabb körrel, de törekedve a kevés kanyarra a sebesség miatt.
Minél hosszabb kilométerben egy verseny annál több a jutalom. Ezért a legjobb földutasnak számító versenyt aszfaltosnak rajzolni. Így gyorsabban tudod teljesíteni, több xp jön időarányosan, mintha valóban földutas lenne ami lassabb.

Zo-lee ez nem valami olyasmi akar lenni hogy streameled a játékot?

(#10317) CJ4567 válasza DjDanee87 (#10316) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem, arra utal, hogy nincs elég sávszélesség a textúrák, objektumok betöltésére.

Zo-lee, próbáltad töredezettségmentesíteni a vinyót ahol a játék van?

No Sana No Life

(#10318) zo-lee válasza CJ4567 (#10317) üzenetére


zo-lee
aktív tag

SSD-n van a játék. És ez az első dolog amit rápakoltam, vadiúj a cucc.

(#10319) SpongyaBob válasza zo-lee (#10315) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Ne aggódj ezt nekem is gyakran beböfögi, gigabites nettel :D (a játék futásával nincs semmi gondom egyébként)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#10320) ETOM


ETOM
addikt

Valami van a játékkal ritka sz@r ledobál szakadozik az egész..

[ Szerkesztve ]

(#10321) Bib válasza zo-lee (#10318) üzenetére


Bib
őstag

Hát ja. Mivel 8gb van ezért gyakran swappol a merevlemezről. Esetedben jól megvizsgálnám azt az ssd-t ,hogy rendben működik e. Kingston a400-nál több a panasz, nem tudom neked milyen van. A lemezhasználat felugrik 100%-ra a fagyáskor ha ez a problémád, úgyhogy csak egy task managert kell futtatnod.

(#10322) zo-lee válasza Bib (#10321) üzenetére


zo-lee
aktív tag

Erre ráhibáztál. Kingston SA 400, de az SSD Life Pro hibátlannak mutatja ...

(#10323) eLit-MiLan


eLit-MiLan
senior tag

Szerintem is játék gubanc ez most...liferól lecsatlakozik sokszor, meg kiirja, hogy gyenge hálózati körülmények vannak....

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#10324) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Gondok vannak az ms szerverekkel, xbox topikban épp téma.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#10325) CJ4567 válasza Bib (#10321) üzenetére


CJ4567
veterán

8GB RAM-mal játszom, HDD-ről, és nincs semmi gondom.

No Sana No Life

(#10326) Bib válasza zo-lee (#10322) üzenetére


Bib
őstag

Firmware-t ellenőrizd, nincs e frissebb. Sebesség tesztet csinálj az arra alkalmas programokkal.
Esetleg sata controller drivert frissítsd, page file-t adj nagyobbat, de ezt fentebb írták már.

[ Szerkesztve ]

(#10327) Bib válasza CJ4567 (#10325) üzenetére


Bib
őstag

Igen ez a probléma hdd-t nem érinti.

(#10328) Bib válasza Bib (#10326) üzenetére


Bib
őstag

Itt a videóban ugyanez van. Még a Windows energiasémát próbáld teljesítmény centrikusra, merevlemez leállítást 0-ra. Több ötletem nincs :(

(#10329) Predator2 válasza Bib (#10328) üzenetére


Predator2
addikt

A videóban látottakat nekem is csinálja! Írtam is nektek miatt, de választ nem kaptam rá.

Nálam amikor eltűnik a tesztúra akkor fogja és hibaüzenet nélkül egyszerűen kilép.

--------------------------------

Van valami infótok arról, hogy mikor pofozzák helyre a szervereket? Engem nem enged belépni sem. :(

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#10330) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Az új Audi A1-et nem akarják betenni a játékba? Gyönyörű pedig :R

Gunner for life

(#10331) Daw93 válasza ProgenXL (#10330) üzenetére


Daw93
senior tag

Én is preferálnám, sőt, én a helyükben ráfeküdnék az újabb autókra, meg a retro gépekre, mert ebből a mostani 300.-ik hoonigan autóból meg a kispujáknak való hotwheels szarokból kezd sok lenni.
Én a FH3-at is végig toltam, igaz online nem, de amikor a hot wheels dlc kijött majdnem sírógörcsöt kaptam, hogy ilyen hülyeségre energiát pazarolnak, remélem a kövi DLC nem a Hot Wheels DLC lesz a 4-ben, mert akkor ingyen kapnám meg :D

GTA Online: Daweee93

(#10332) ETOM válasza Bib (#10328) üzenetére


ETOM
addikt

Ha talál firmware frissítést a kingston ssd manager akkor érdemes felrakni. Azt találtam, hogy megoldotta pár embernek.

(#10333) hülyegyerek válasza Daw93 (#10331) üzenetére


hülyegyerek
addikt

A Hot Wheels DLC-ben egy darab HW autót sem használtam, szerintem az eddigi legjobb Forza DLC volt.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#10334) ProgenXL


ProgenXL
őstag

itt a prohardvernek van esetleg valami csapata a játékban?

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#10335) IntelKiller7 válasza ProgenXL (#10334) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Van 1 group. Bár a sima magyar csoportok több taggal rendelkeznek.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#10336) Predator2 válasza ProgenXL (#10334) üzenetére


Predator2
addikt

Ez engem is érdekelne, szívesen csatlakoznék.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#10337) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Liciten jó áron volt egy Regera, meg akartam venni, mert gyűjtői darabnak tűnt. Lemaradtam róla, de sebaj, következő meccs nyereményeként két pörgetésből az egyik egy Regera. WTF szerencse ez?
Nincs belőle AWD, 160-ig bármikor képes kipörögni, nincs benne semmi dinamizus, a gázreakciója az autó jellegéből fakadóan szörnyen lomha. Használta már valaki valaha egyetlen egy versenyen is? Alap AI ellen sem szívesen választanám. :D

Aztán vásároltam egy Huayra BC-t is. Igazából kettőt. Egyet magamnak, egyet eladásra. 800-ból lehetett csinálni 1.3M-t. Magamét 998 körülre húztam. Rendkívül jó autó, nagyon tetszik! Bátran ajánlom másoknak is. :)

Ráadásként 0,01 mp alatt most ÉN vittem el szerintem százak orra elöl instant buy-jal 1.315M-ért egy Chiront. A mai nap fasza volt. :D

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10338) DjDanee87 válasza Darko_addict (#10337) üzenetére


DjDanee87
addikt

Én AHból vettem meg, és akkor a két versenyt megnyertem vele simán AI ellen. Nem emlékeztem rá, de megnéztem és tuningolva vettem - lehet ezért nem volt vele gondom. Gyorsan letoltam vele 1 versenyt most, hogy tényleg jól emlékszem-e, és rájöttem mi lehetett.
https://www.youtube.com/watch?v=rCL-ypr1rPY
Anything goes-t beállítva ugye a gép előszeretettel hoz Audi TTt meg Ford Focust, és valószínű ezért nyertem vele simán korábban, mert ez meg X-es kocsi. Most jött 998-as ellenfél AI, és azt nem sikerült megfognom, igaz első verseny volt a mai napon, kicsit bele kell rázódni, főleg hátsókerekes autó nem egyszerű.

(#10339) csab991 válasza Darko_addict (#10337) üzenetére


csab991
senior tag

FH3-ban jó volt a Regera, agilisebb volt és a gyenge start ellenére később be tudta hozni az AWD-s gépeket, most nem lett annyira kompetitív.

(#10340) ProgenXL


ProgenXL
őstag

1989 Ferrari F40 Competizione próbálta már valaki? Tegnap s2-be verte a mezőnyt. Forza forumon is preferálják. Igaz most vettem oda egy Centenariot de erre is rápróbálok.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#10341) CJ4567 válasza DjDanee87 (#10338) üzenetére


CJ4567
veterán

Hosszítanod kéne a váltón, simán megy 370 felett a Regera.

Amúgy X-re én a One:1-et vagy ha van Car Pass-ed, Agera RS-t használnám, ha mindenképpen Koenigsegg kell.

(#10340) ProgenXL Nagyon jó addig, amíg száraz az út, ha eső van (általában ősz/tavasz, ahol esik), akkor felejtős, mint az összes többi ETT(Extreme Track Toy).

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#10342) CJ4567 válasza DjDanee87 (#10338) üzenetére


CJ4567
veterán

2.46-ra van téve a váltó.

No Sana No Life

(#10343) CJ4567 válasza CJ4567 (#10341) üzenetére


CJ4567
veterán

Vagy inkább a CC8S-t, mindegyiket elveri. (Nem tudom próbálni, de univerzális vélemény, hogy a CC8S a legjobb Koenigsegg, és a leghasználhatóbb, mert S1-ben egy elég jó autó.)

1:53-1:54-et mentem a One:1-el (még mindig Derwent Lakeside Sprint), a rivals(a rivals tavasszal, esőben van) időm 1:55 egy S2-es Zonda C-vel, és simán van még abban az időben.

No Sana No Life

(#10344) DjDanee87 válasza CJ4567 (#10343) üzenetére


DjDanee87
addikt

S2 aszfaltra én 812 Superfast-ot használok, nekem az nagyon bejött eddig. Biztos azok is jók amiket írsz, majd lehet egyszer kipróbálom vmelyiket.

(#10345) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Mit gondoltok arról, hogy mondjuk S1-be jobb az olyan autó,
amit A-ból, B-ből felhúzol S1 900-ra, vagy inkább az olyan,
amit S1 ~850-ről kell feltolni?

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10346) CJ4567 válasza Darko_addict (#10345) üzenetére


CJ4567
veterán

Relatív, pl. a Pagani Zonda C úgy nagyon jó S1-es autó, hogy S2-ből butítod vissza. :D

No Sana No Life

(#10347) csab991 válasza Darko_addict (#10345) üzenetére


csab991
senior tag

Szerintem kategória független. Mindegyikből lehet nagyon jó S1 es gépet csinálni. Maximum annyi hogy az igazán jól kezehető, magas handlinges gépeket alap S1-ből lehet építeni. De az valószínűbb. hogy a legkompetitívebb S1-es gépek alapból S1-ből indulnak.
Pl: Dodge Charger Daytona, alapból C talán, de nagyon jó átlagban minden tulajdonsága S1-re felhúzva. Vagy az AM DB10 meg az új 911 mindkettő gyönyörű autó meg egész jól is viselkednek.

[ Szerkesztve ]

(#10348) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Akkor hasonló véleményen vagyunk mindhárman. Én sem tapasztaltam különösebb kilengést, de jobb kérdezősködni. ;)
Lassan elköltöttem 10M kreditet alkatrészekre és azt vettem észre, hogy néhány (nagyon kevés!) autón sokkal többet emel a Horizon versenygumi, mint a sima versenygumi. Ez bug lehet? :)

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10349) csab991 válasza Darko_addict (#10348) üzenetére


csab991
senior tag

De ezt alá tudod támasztani, mondjuk 10 köridő átlaga alapján?

(#10350) Darko_addict válasza csab991 (#10349) üzenetére


Darko_addict
őstag

Elkapkodtam az írást. Egyenesen statisztikai számokat emel! Pl. mondok egy random számot: versenygumival S1 865, Horizon gumival S1 880. Olyan régóta akartam már ide ezt írni, de mindig elmaradt és most konkrét autóra sem emlékszem! Amint találkozom vele megint, fogok screenshotolni.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.