Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20001) SenorGrande válasza zolee145 (#19995) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Ugyanez a problémám FH4-ben.. Csináltam egy saját beállítást controllerre, és minden indításkor be kell töltenem a profilt, mert automatikusan a default 16 beállítást tölti be. Végtelen + kétszer rámentettem már, akkor is.

#19997 zolee145 :
Ez engem is érdekelne, mert nem tiszta.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#20002) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Üdv

Segítséget szeretnék kérni.

Adott egy FH3 ami nem ismeri fel a Logitech Formula EX kormányt.

Le lett töltve az Xinput és az Xbox 360 controller driver ami kell hozzá. Viszont az X input beállításaival nem boldogulnak.
Ebben tudna valaki segíteni?
Vagy nem jók a tengelyek, vagy magától nyomva érzi a tengely ha esetleg helyes lenne neki a beállítás.

Valakivel erről már biztos beszéltem itt de nem találtam rá a topikban.

Köszönöm.
üdv

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#20003) Nyethuszar válasza SenorGrande (#20001) üzenetére


Nyethuszar
tag

Ez a "feature" az utolsó csoda update mellékterméke. :W
Jele a remek tesztelésnek és ellenőrzésnek amit az MS ismét végzett.. :((( :((
Majd akkor múlik el, ha valamikor talán javítják..
Addig marad a minden indításkori visszaállítás..

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#20004) Qkackca


Qkackca
őstag

Aki akar egy kis pénzt szerezni, talán kipróbálhatja, vesz a boltban egy Ford Ranger Raptor '19-et (58k) és eladja az AH-ban 3-400k körül :D, naponta 3-4-et elad az már egész jó kezdőtőkének.
Két napja próbálok venni 50k alatt, de mindig kivásárolják a 3-400 ezreseket is, nem hagynak licitálni :U Hogy ez miért jó nekik 6szoros áron, azt még nem tudom...

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#20005) Kisgépkezelő válasza Qkackca (#20004) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Gondolom a heti feladat miatt vestik annyian. Mivel a kocsik 90%-a olcsóbb az AH-ban mint a szalonban, szerintem sokan meg sem nézik. Viszont aki készleteket halmozna a Raptorból az szerdánál tovább ne tartogassa, mert csütörtökön jön az új forzathon feladat.

(#20006) homerhamm válasza Qkackca (#20004) üzenetére


homerhamm
addikt

Akinek van 900millió kreditje, simán megengedheti magának, a lóvé meg mindíg jön a pörgetésekből. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#20007) rdt89


rdt89
addikt

Most üzemeltem be a Series X-et, és rögtön jött a Forza Horizon 4-hez 70gb frissítés, sose nézem meg mit tud ez a szörnyeteg. :) Egyébként a PS-el ellentétben ebből nincs készlethiány, én elő se rendeltem, tegnap este 9kor a Media-ba rányomtam, hogy személyesen ma érte mennék, erre jött az sms, hogy gyere. :D Senki nem állt érte sorba.

(#20008) AsakuraDave válasza rdt89 (#20007) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Nem véletlen. ;]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#20009) AMD Power


AMD Power
titán

ABS és a alap kipőrgésgátló nélkül szinte nem is megy. Főleg ha valami izmosabb autóval megyek. :N

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#20010) parandroid válasza rdt89 (#20007) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Német MM-ben (meg saturnban) holnap singles day van (11.11.), minden vásárlásra 11% kedvezmény. Szerencsére nálunk nincs x, elkelt mind az előrendelőknek. Viszont elgondolkodtam egy S-en a gyerekszobába a one s helyett, most hogy így 291 helyett 259 eur... :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#20011) rdt89 válasza parandroid (#20010) üzenetére


rdt89
addikt

A Konzolvilágnál is volt ilyen 10%-os kedvezmény előrendelésnél. :) De szerintem ahhoz képest mit tud nem olyan őrületesen drága, de rohadt nehéz. :)

(#20012) AMD Power válasza parandroid (#20010) üzenetére


AMD Power
titán

BB Hitelkártyával, nálunk is lejön a -10%.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#20013) FNZ


FNZ
őstag

és miben jobb az új masina mint a one x? gyorsabban fog menni az autóm az FH4-ben (320 helyett akár 400-al is mehetek)? ;]

(#20014) Corpuscle válasza FNZ (#20013) üzenetére


Corpuscle
őstag

412-vel egész pontosan. ;)

(#20015) Bib


Bib
őstag

Lehasalt az xbox live? Be sem lép a játék sem, semmi.

(#20016) ETOM válasza Bib (#20015) üzenetére


ETOM
addikt

Az új xbox megjelenése miatt gondolom feladták a szerverek.

(#20017) homerhamm válasza Bib (#20015) üzenetére


homerhamm
addikt

Nálam működik, elsőre be is dobott egy driftkalandba. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#20018) Bib válasza homerhamm (#20017) üzenetére


Bib
őstag

Ja most már megy.

(#20019) FNZ válasza FNZ (#20013) üzenetére


FNZ
őstag

de most komolyan:
ha az új masinán játszanék, akkor mennyivel lenne több vagy szebb?
a 120 Hz miatt lenne szebb a képe illetve gyorsabban töltődnek be a játékok? de ahhoz kell olyan hdmi kábel és tv is vagy rosszul gondolom?
vagy mi másban látnám az előnyét?

[ Szerkesztve ]

(#20020) csaba951 válasza FNZ (#20019) üzenetére


csaba951
veterán

Azért a HDD (régi) vagy az SSD (új) nagyon nem mindegy! Én egyébként valószínűnek is tartom, hogy jön majd az új box-okra egy patch, amivel kihasználják majd az új gépek előnyeit. SSD-ről töltéssel pl. több textúra tudd gyorsabban betöltődni (messzebbre látni majd, vagy kevesebb pop-up). Meg a nagyobb grafikai teljesítményhez akár még új effekteket is engedélyezhetnek majd.

(#20021) gduck válasza FNZ (#20019) üzenetére


gduck
addikt

Pillanatok alatt betölt. De tényleg, szinte nincs töltési idő a játék közben.
Mintha "simábban" futna a játék. Nem tudom máshogy megfogalmazni.

És tegnap linkeltek egy ilyen képet. XOX vs. XSX textúra különbség:

[ Szerkesztve ]

(#20022) CJ4567 válasza FNZ (#20019) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem 120FPS-el megy XSX-en a játék, hanem 4K60.

No Sana No Life

(#20023) homerhamm


homerhamm
addikt

Mi történik akkor XSX-en online verseny előtt amíg Xbox One-on 10-szer végigforog az autó? Mert XSX-en biztos nem megy körbe 10-szer. Vagy az Xbox One-osok nem tudnak játszani az XSX-ekkel?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#20024) parandroid válasza homerhamm (#20023) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kiírja, hogy waiting for other players, és 10x körbeforog az autó. :DDD

Amúgy én egy éve kb ssd-ről játszom a játékot xox-en is. Durván sokat dob rajta. Játék indítása az ikonon klikktől az első gázadásig alig több, mint egy perc. Gyorsutazások, versenybetöltések, ha nem is instant történnek, de max pár sec. Szóval ha nem is tervezel gépet váltani, egy külső ssd nagyon megéri.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#20025) CJ4567 válasza homerhamm (#20023) üzenetére


CJ4567
veterán

Azoknak azt fogja írni, hogy "fast travelling other players", PC játékosok már hozzászoktak az elmúlt 2 év alatt ehhez. (Még egy 7200RPM-es HDD-vel is kb. ugyan olyan gyorsan töltenek be a versenyek online/offline, mint XSX-en, legnagyobb különbség egy átlag HDD és SSD között az első betöltési idő. Az a baj, hogy a sima Xbox One-ban egy 5400RPM-es HDD van, ami meg iszonyat lassú, bármihez hasonlítva.)

De igen, XSX-en(és már PC-n) 10-szer körbe fog forogni az autó, amíg várják, hogy az Xbox One-osok betöltsenek. :DDD

peterkeT gyorsabb volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#20026) ansell


ansell
tag

Sziasztok,
Sync hiba miatt teljesen eltűnt a progress-em. Több száz óra játék, összes autó, 470m CR.
Gépházban FH4 beállításoknál Alaphelyzetbe állítottam, de továbbra is a nullás mentésem synceli vissza.
Hova tudok fordulni? Mit ajánlotok?

ITX konfig eladó!

(#20027) homerhamm válasza CJ4567 (#20025) üzenetére


homerhamm
addikt

Aha, nekem is mindíg kiírja, hogy waiting fast travel stb... Így már értem. (Akkor a GTA Online is így működhet.)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#20028) NoMagix válasza ansell (#20026) üzenetére


NoMagix
addikt

Pc?
Ilyen nekem is volt xbox-on!
Rossz mentés visszaállítás után minden addigi eredményem (1év) kukába ment!
Forza support semmit sem tudott tenni, kaptam 100 millió cr-t és 100 pörgetést vigasztalásból!
Nulláról újrakezdtem, már jobban állok mint előtte, de ez is egy év volt!

[ Szerkesztve ]

(#20029) ansell válasza NoMagix (#20028) üzenetére


ansell
tag

Igen, PC.
Pedig ilyen felhős mentésnél elég egyértelmű lenne, hogy legyen egy backup a 'nagy' mentésről.
Forza Supportot hol érem el?

ITX konfig eladó!

(#20030) NoMagix válasza ansell (#20029) üzenetére


NoMagix
addikt

Forzamotorsport.net
pc-ben nincs tapasztalatom, Qkackca forumtárs talán tudna segíteni!

(#20031) ansell válasza NoMagix (#20030) üzenetére


ansell
tag

Köszönöm a tanácsokat. Találtam és nyitottam egy Lost Data Ticket-et, remélem megoldódik.

ITX konfig eladó!

(#20032) Qkackca válasza ansell (#20026) üzenetére


Qkackca
őstag

Hm, akkor ezért lett 1-es szintű a drivatarod az elmúlt 1-2 napban?
Akkor még valaki szintén pórul járt, mert volt még egy 1-es szintű drivatar aki korábban nem volt az...

Keresd meg ezt a mappát a rendszerpartíciódon:
%LOCALAPPDATA%\Packages\Microsoft.SunriseBaseGame_8wekyb3d8bbwe\SystemAppData\wgs\
Aztán mentsd el a biztonság kedvéért, azután töröld, hátha a jót kezdi el szinkronizálni.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#20033) ansell válasza Qkackca (#20032) üzenetére


ansell
tag

Megnézem majd, sajnos most távol az otthoni gépemtől. (kórház)
Próbáltam xCloud-on keresztül játszani, de használhatatlan. Mobilnetről pláne, de wifin is hatalmas az input lag.
Köszi mindenkinek a tippeket!

ITX konfig eladó!

(#20034) homerhamm válasza ansell (#20033) üzenetére


homerhamm
addikt

Jobbulást!

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#20035) Nyethuszar válasza Qkackca (#20004) üzenetére


Nyethuszar
tag

Kipróbáltam és valóban működik :DD Horogra akadt egy palimadár aki elvitte :))

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#20036) zsiz válasza Nyethuszar (#20035) üzenetére


zsiz
őstag

Nálam kettő :D Egy 200k meg egy 380k [kép]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#20037) csaba951 válasza FNZ (#20019) üzenetére


csaba951
veterán

Forza Horizon 4 - Xbox Series X vs Xbox One X - 4K 60FPS - Ultimate Comparison!!!
Itt is van a konkrét összehasonlító videó. Természetesen a HDD vs SSD lett a legkönnyebben észrevehető, azonnali előny. De van grafikai fejlődés is. A tócsák/nedves útszakaszok sokkal szebben néznek ki. Vagy pl. ezekben a tükröződések is. Eddig is real time tükröződés volt számítva a kocsira, de ez is sokkal szebb/részletesebb lett.

(#20038) SenorGrande válasza csaba951 (#20037) üzenetére


SenorGrande
senior tag

FH4 kérdés, egyesével kell a téligumit lecserélni, nincs valami egyszerűbb/gyorsabb módszer?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#20039) blupatrik


blupatrik
csendes tag

Sziasztok

0x803F8001 hibakóddal találkoztatok már? Azt írja hogy nincs a fiókomnak jogosultsága a játékhoz. Letöröltem hogy újrarakjam, de már nem tudom leölteni se, csak újra megvásárolni. (tegnap alaplapot cseréltem a gépben, ha ez bármit számít)

(#20040) parandroid válasza blupatrik (#20039) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem azzal a profillal vagy bejelentkezve, amire megvetted.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#20041) blupatrik válasza parandroid (#20040) üzenetére


blupatrik
csendes tag

Ugyanazzal vagyok belépve. A böngészőben írja hogy you own this game, rámegyek hogy install/play, eldob a store alkalmazásba, ott viszont már nincs letöltési lehetőség csak vásárlás.

(#20042) parandroid válasza blupatrik (#20041) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én akkor megkeresném a microsoft supportot chaten, vagy munkaidőben a 80-as telefonszámukon.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#20043) Qkackca válasza parandroid (#20042) üzenetére


Qkackca
őstag

Én nemrég egy webshopnál olyan chatbottal találkoztam aki reggel 10 és du 4 között válaszolt, emailben :D Gondoltam is ennyi erővel egyből írhattam volna az egyik munkatársnak is, nem kell őket is botnak hívni :DDD

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#20044) homerhamm


homerhamm
addikt

Letöltöttem a Forza Streetet. :) Hát a Horizon-Motorsport után majnem Need For Speed hangulatom lett. (fények, nitro). :D Itt is van úgynevezett "Wheelspin". Egyébként ez ilyen BKV-s Forza, amíg mész pár megállót a BKV buszon, addig elagy vele. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#20045) FNZ válasza csaba951 (#20037) üzenetére


FNZ
őstag

:D köszi
DE ha a one x-ben is ssd-t rak valaki, akkor már nem lenne ennyivel lassabb a betöltés vagyis nem lenne már annyi különbség, hogy lecserélje az ember.
vagy rosszul gondolom?

(#20046) csaba951 válasza FNZ (#20045) üzenetére


csaba951
veterán

Valószínűleg akkor se lenne ugyanolyan gyors a töltés. De nagyon közel lenne hozzá. A grafikai különbség mindenképpen megmaradna, de szerintem ezt csak akkor látod, ha direkt nagyon keresed a különbségeket a két gépen.

Ha mással nem játszol ÉS már megvan a konzol ÉS már bővítetted SSD-vel, na akkor valóban nem éri meg egy új konzol árát a váltás. Egyszerűen azért, mert így túl sok pénzért túl keveset tudsz csak előremenni.

(#20047) FNZ válasza csaba951 (#20046) üzenetére


FNZ
őstag

köszi
hdd-s a masinán, nem cseréltem ssd-re, egy kicsit így lassú (bár jobb lenne ha gyorsabb lenne), de egyelőre jó.
majd ha a gyerek is többet fog játszani vele, akkor már megéri cserélni ssd-re vagy egy újra.

(#20048) AMD Power válasza csaba951 (#20046) üzenetére


AMD Power
titán

Biztos nem lesz ugyan olyan gyors!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#20049) CJ4567 válasza csaba951 (#20037) üzenetére


CJ4567
veterán

Nálam egy mezei 7200RPM-es vinyóról ennyi idő alatt tölt be egy verseny.

Az első töltőképernyő(amikor a continue gombtól a garázsig jutsz) megvan egy perc alatt, annyit meg tudok várni. :DDD

FH4 4K60-ban megy "csak" Series X-en, néhol rosszabb grafikával, mint One X 4K30-as módja, pedig a hardver simán bírná. 1440p120-as mód is lehetne Series X-en, mert a CPU, és a GPU ott van hozzá.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#20050) IntelKiller7 válasza FNZ (#20045) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Közel sem lesz ahhoz a szinthez. Most is játszhatsz külső SSD-ről, az sem sokkal gyorsabb mint a HDD.
A Series S/X direkt így van összerakva, hogy a belső SSD-vel és a gyári külső bővítő "kártyával" iszonyat gyorsan tudja betölteni a játékokat, vagy switchelni a játékok között.
Series Enchanged játékot pl nem is tudsz elindítani sima külső HDD/SSD-ről.(Tárolni tudsz csak rajta) Csak a BC-s címek mennek róla.

A 4K 120Hz-hez pedig kell a 2.1-es HDMI-vel rendelkező 4K 120Hz-et tudó TV/Monitor. 2.0-val max 4K 60Hz érhető el.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.