Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9851) CJ4567 válasza Methionyl (#9847) üzenetére


CJ4567
veterán

15 perc? Én egy óráig szenvedtem vele. :DDD

No Sana No Life

(#9852) Bib válasza DjDanee87 (#9849) üzenetére


Bib
őstag

Nekem agerával sikerült elég hamar megoldani,az jól repül, próbáld meg! :)

(#9853) gduck válasza DjDanee87 (#9849) üzenetére


gduck
addikt

Nincs ez átgondolva, tél sok szempontból szívás... Emlékszem pl. egy Forzathlonra télen, amikor az első kettő feladat kb. 6 perc alatt megvolt, de a harmadik 20-30cm havas hegyi szerpentinen 9 perc alatt is lehetetlen volt össze driftelni a szükséges pontot :)

UI: Én még nem néztem ezt az ugratót, de ma megsasolom :)

[ Szerkesztve ]

(#9854) ClunkyChip


ClunkyChip
csendes tag

Sziasztok!

Ezeket az extrém terepjárós kihívásokat, csak nekem nem számolja a gép? Se a rombolást, se a fegyelmeztetőtáblás ugratást, a napi kihívást viszont igen, nem értem. Hálózati diagnosztika sokszor szokott lenni, de akkor csináltam, amikor jó volt, de semmi.

(#9855) DjDanee87 válasza ClunkyChip (#9854) üzenetére


DjDanee87
addikt

Azokat csak sorban lehet csinálni. Először vezetned kell egy megfelelő járművet. Ha kiírja rá hogy teljesítve, akkor jöhet a következő feladat. Ha jól rémlik a héten pár terepversenyt kellett megnyerni. És csak ezután jöhet a következő rész.

(#9856) ClunkyChip válasza DjDanee87 (#9855) üzenetére


ClunkyChip
csendes tag

Ezt a hülyeséget, köszönöm a segítséget. A versenyeket még nem csináltam.

(#9857) Csapoati válasza ClunkyChip (#9856) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem hülyeség, direkt van külön képekre téve, lapozhatóan. Az igaz, hogy elsőre nekem is fura volt, hogy nem adta be, de aztán leesett a tantusz. Van egy sajátos logikája a játéknak, az biztos. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9858) ClunkyChip


ClunkyChip
csendes tag

Még 1, mi ez az ugratós dolog, nekem semmi nincs a térképen, a versenyeken kívül, mindig jelzi, ha valahol kell egy drift, vagy egy ugratás, de most nekem semmi.

(#9859) tomas51


tomas51
senior tag

Sziasztok! :)

Úgy néz ki rájöttem a random kilépések okára!!

Hiába ram méret állítás reinstall, mikrofon ki, egyéb programok a hattérbe, új windows stb stb stb, nem volt jó random kilépett 2 nappal ezelőttig.

Mikor is rájöttem arra, hogy nem jó a win10 által felrakott alaplapi hang driver!
Hiába friss vagy ilyesmi, a Windows nem ismeri fel normálisan az eszközt, mondom rohadj meg, leszedtem egy ugyan 2 éves drivert a gyártó weboldalárol és mindjárt rájött a pontos típusra.
Mondom eddig jó, és bazmeg lássatok csodát nem lép ki a szemét!!
Mindegy hogy online vagy offline teljesen mind 1, nem lép ki.
És még ami feltűnt, hogy egy kicsit tisztábbak lettek a hangok!

Szóval aki esetleg még szenved ebbe, próbálja meg.
A MSI Afterburner meg futhat a háttérbe semmi köze, max nem mutatja a beállított dolgokat.
Ez volt a baja, ezért volt az szerintem hogy amikor a hanggal babráltam utána jó volt egy kis ideig.

Üdv:
Peti

(#9860) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Töröltem vagy 5-6 képet a képkészítővel készült képek közül, de még mindig azt írja, hogy túl sok mentett képem van. WTF?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9861) Dzsuri89 válasza ClunkyChip (#9858) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Tuti bugos a játék, mert elkezdtem játszani este 10 órakor akkor mutatta drift és ugratós eseményt, viszont ahogy szombat lett már eltűnt... :D

(#9862) Bib válasza tomas51 (#9859) üzenetére


Bib
őstag

2000-ben lett az első pc-m akkor azt mondták ,hogy hangkártyát kell venni mert az alaplapi szar. Na nekem azóta mindig le van tiltva az alaplapi. :DD A mostaniban megpróbáltam egyszer, mert valami überbrutál integrált hang van rajta, de csak jót nevettem a minőségén. Aki teheti mindenképpen vegyen külön.

(#9863) Sicilian válasza DjDanee87 (#9855) üzenetére


Sicilian
addikt

Nekem sajnos még így se adja be. terepjáró vezetve, kipipálva. Utána nyertem vagy 5 terep versenyt és még mindig nullát mutat, ez volt 2 napja ? Esetleg ötlet mi lehet a bibi ?

nothing is true everything is permitted..

(#9864) ClunkyChip válasza Sicilian (#9863) üzenetére


ClunkyChip
csendes tag

Én először azt néztem be, h nem extrém terepjáróval teljeseítettem, hanem simával.

(#9865) Sicilian válasza ClunkyChip (#9864) üzenetére


Sicilian
addikt

A Toyota Baja próbáltam az elég extrém szerintem, de nem engedi ?
Vagy nem mind1, hogy milyen terep versenyen indulok ?

nothing is true everything is permitted..

(#9866) parandroid válasza Sicilian (#9863) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Figyelj arra is, hogy terepverseny, nem terepkörverseny! Ha ez alap, akkor bocsi.

Amúgy meg ne tippelgess, hogy melyik autó mennyire extrém, hanem szűrj rá a kategóriára (extrém terepjárók), és akkor teljesen egyértelmű lesz.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#9867) csab991


csab991
senior tag

Csináltam egy új eseményt, a város körül megy a verseny téli környezetben, érdemes vigyázni a járdákkal és nem sikánként használni őket, mert csúszósak. :D Edinburgh állomás körversenynél, "City sightseeing" néven megtalálható.

[ Szerkesztve ]

(#9868) Bib válasza csab991 (#9867) üzenetére


Bib
őstag

Az a baj ,hogy nem jelensz meg a játékban nekem követett, vagy barátként, pedig Xbox appban felvettelek. Mi lehet itt a megoldás?

(#9869) Sicilian válasza parandroid (#9866) üzenetére


Sicilian
addikt

Köszi ! A kocsival nem volt gond, de a kiválasztott versenyekkel igen. Arra rászűrve már működik ! :B

nothing is true everything is permitted..

(#9870) rdt89


rdt89
addikt

Srácok a világ legidegesítőbb pályájával találkoztam és kedves barátom készítette. Szeretném veletek megosztani próbáljátok ki és szitkozódjatok ti is, a pálya neve: "A HEGYLAKÓ HARAGJA", jó idegtépődést! :C

(#9871) Sicilian


Sicilian
addikt

Az autópályán lévő trafinál melyik verdával lehet meglépni a 426-os csúcsot ?
Még a Chiron is kevés hozzá.. :(

nothing is true everything is permitted..

(#9872) Daw93 válasza csab991 (#9867) üzenetére


Daw93
senior tag

Köszi, én rá fogok keresni.
A múltkori amit mutattál nagyon ütős. Ma próbáltam ki, be is raktam a kedvencekhez :D az a rossz csak, (de ez a játék hibája, bugos) hogy ha everything goes-on van egy esemény, akkor a 11 ellenfélből 6 audi tt 5 meg focus rs -.- Ez egy idő után nagyon idegesítő és unalmas. Utána néztem és jópáran szopnak vele, elvileg jelezve lett a fejlesztőknek is szóval remélem lassan javíták. Akinek sem barátja nincs, és semmilyen klubban nincs benne annak nem jelentkezik ez a probléma.

(#9871) Sicilian: én Koenigsegg Agera RS-el csináltam meg.

[ Szerkesztve ]

GTA Online: Daweee93

(#9873) csab991 válasza Daw93 (#9872) üzenetére


csab991
senior tag

Igen elég irritáló, csak a kategóriák meg eléggé leszűkítik az autóválasztást. Lehetne olyan is hogy hiperautók+pályagépek stb. Akkor legalább ilyen ellenfeleket kapnánk.

(#9874) DjDanee87 válasza Sicilian (#9871) üzenetére


DjDanee87
addikt

Chiron elég kell legyen, csak upgradeld, vagy állítsd át a tuningot nagyobb végsebességre

(#9875) tomas51 válasza Sicilian (#9871) üzenetére


tomas51
senior tag

Nekem a dlc s agera, 451 et tud.
Próbáld meg vele.

(#9876) Sicilian válasza DjDanee87 (#9874) üzenetére


Sicilian
addikt

Megnézem a tuningot, mert felhúzva is alig érem el a 400-at vele. mindkét irányból van egy kanyar a trafi előtt és nem lehet úgy bevenni, hogy ne lassulna be. Gyorsulása is lomha.
Amúgy csodálkoztam is, hogy nem lehet megcsinálni vele, direkt azért vettem meg !

tomas51:
Egyelőre nincs lóvé rá, de megjgyzem, ha a Chironnal sehogyse megy !

[ Szerkesztve ]

nothing is true everything is permitted..

(#9877) Daw93 válasza csab991 (#9873) üzenetére


Daw93
senior tag

Hát igen. Vagy legalább lehetne állítani utólag az egyedi útvonalaknál is a kategóriát.

GTA Online: Daweee93

(#9878) DjDanee87 válasza Sicilian (#9876) üzenetére


DjDanee87
addikt

OK kipróbáltam mert nem hittem el. Papíron gyorsabb volna a Chiron, de 414 jött össze nekem is max. Én is Agera RS-t szoktam használni speed-re, de ha nincs meg akkor másoktól még McLaren F1 GT-t szoktam látni. Illetve te is meg tudod nézni mikkel teljesíthető: csak ráviszed a mapon a megfelelő trafira amutatót és megnézed a leaderboardon mikkel mentek mások.
A klub-ban amiben én vagyok 440 km/h fölött a legtöbb Agera RS van (ingyenes kocsi ultimateseknek), de vannak még páran Moslerrel (előző héten kapta mindenki ajándékba), Koenigsegg CC8S (Fortune Island kincs keresésből), McLaren F1 GT + Jaguar D-Type (megvehetőek AHból vagy autószalonból). Ezek tuti jók, mert mondom 440 fölött is mentek velük. 426ra képes még azért ennél több jármű is, bár tényleg nekem is úgy tűnik a Chiron mégiscsak kevés.

(#9879) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Tapasztalt közületek valaki olyan hibát, hogy hibaüzenet nélkül kilép a játék?
Vígan játszok vele, és mintha nem tudná betölteni a textúrákat, megáll a játék majd kilép.
Mi lehet a megoldás?

Üdv

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#9880) Methionyl válasza Sicilian (#9876) üzenetére


Methionyl
senior tag

Agyon tuningolt Ferrari F12TDF-vel csináltam meg. Az egész kocsi tuningal együtt ~600k

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#9881) CJ4567 válasza Sicilian (#9876) üzenetére


CJ4567
veterán

Az ingyenes barn findos TVR Speed 12-vel csináltam én meg, úgy emlékszem.

A rekordom az Aventador FE-vel van, 436KM/H.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#9882) Bib válasza Bib (#9838) üzenetére


Bib
őstag

Szomorú vagyok hogy MrCsiT fórumtárs nem ír a hátrameneti beállításra reakciót, pedig a válaszom óta többször is bejelentkezett. :F

(#9883) Lifer092


Lifer092
senior tag

Hoztam pár képet. :))

(#9884) IntelKiller7 válasza csab991 (#9867) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Durva. Este adok neki 1 próbát. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9885) Daw93 válasza Lifer092 (#9883) üzenetére


Daw93
senior tag

Pár hete én is lőttem néhány képet :)

GTA Online: Daweee93

(#9886) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Hali. Valamelyikőtök használ vezetéknélküli, pl. BT vevős XBOX One joyt PC-n? Milyen a reakcióidő, nem késik, jól lehet vele játszani?

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9887) s7evcsenko válasza Darko_addict (#9886) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Én már évek óta ilyennel játszok mindent PC-n, nekem eddig semmi gondom nem volt vele.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9888) DjDanee87 válasza Darko_addict (#9886) üzenetére


DjDanee87
addikt

Én is olyannal toltam FH3at, és most FH4-et. Tökéletesen használható, mondjuk én javaslom, hogy inkább kábellel használd. Mikor megvettem nem tudtam, hogy lehet úgy is használni és elemmel és bluetoothal toltam. Zavaró volt, hogy gyorsan merítette az elemet és mikor a vége felé járt akkor gyakran megadta magát a kontroller és újra kellett índítani sokat. Aztán rájöttem, hogy a telefon töltője pont olyan kábel ami a kontrollerhez kell, és azóta azzal használom.
Nem kell elemet venni, így nem merül le és kapcsol ki használat közben. Így csak így javasolnám PChez - gondolom van előrhető helyen USB csatlakozód rajta és nem a másik szobában ülsz, mint ahol a gép van.

(#9889) s7evcsenko válasza DjDanee87 (#9888) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Nekem 2 éves akksi van benne.
Mikor este lefekszem berakom a kis tartójába, reggelre feltöltődik és használható egész nap. :K

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9890) Darko_addict válasza DjDanee87 (#9888) üzenetére


Darko_addict
őstag

Nekem sok kábeles játék után tetszene a kábelnélkülizés. Most rendeltem ilyen kis kábelmenedzselős bizbaszt, fejhallgatónak állványt, ezzel kicsit le tudom majd tisztítani az asztalomat és a környékét. Korábbi X360 joystickomat profi Sanyo Eneloop-pal használtam, kb. 3 havonta kellett tölteni. Nem tudom, hogy mennyivel ehet többet ez a One joystick.

Köszi mindkettőtöknek a véleményeket.

Aztán még [erre] is kell figyelni. :D

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9891) Daw93 válasza Darko_addict (#9886) üzenetére


Daw93
senior tag

Én is xb1 kontrollerrel nyomom, pc-n, vezeték nélkül, eddig minden rendben van vele. Tölthető elemmel használom, volt itthon 4 db, régen használtuk fényképezőbe (2009es évjáratúak!) gondoltam 1 próbát megér. kb egy hétig eljátszok vele, és mivel 2x2 db van, ha lemerül csak átrakom bele a másik kettőt ami fel van töltve. Elég borsos volt a kontroller ára de így utólag nézve megérte, valami 16k körül vettem

[ Szerkesztve ]

GTA Online: Daweee93

(#9892) Darko_addict válasza Daw93 (#9891) üzenetére


Darko_addict
őstag

Érdekes, azt írják, hogy nem feltétlen kell megvenni a MS adaptert 6.000-ért, működik bármelyik BT vevővel. Ezt tudja valaki igazolni vagy cáfolni? Sok BT vevő van itthon, hevernek itt-ott, de nincs joyom még, amivel tudnám tesztelni.

Most akciós az X One többféle színben 12.900-ért, adapter 5-7.000 között van, kimondott XO Wireless controller for PC kiadás pedig adapterrel összesen 20.000.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9893) Daw93 válasza Darko_addict (#9892) üzenetére


Daw93
senior tag

Egyik kollégámnak működött egy kínai aliexpresses bt vevővel. Szóval működik, de hogy minddel vagy bele kell választani, azt nem tudom.

GTA Online: Daweee93

(#9894) SpongyaBob válasza Darko_addict (#9886) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Xbox360 kontollerem van PC-hez, hibátlan. Olyannyira, hogy ha vezetékeset (volt ilyen is) kellene használnom, megőrülnék kb. :D 2010(!)-es Eneloop akkukat használok 4 db-ot és váltom ha lemerülnek, kb. egy hétig simán jó. Én semmilyen hátrányt nem tudok mondani róla.

De egy darab még kelleni fog és az is 360-as lesz majd ócón' használtan, mert a One-oshoz külön adatper kell.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#9895) s7evcsenko válasza Darko_addict (#9892) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Aszem csak akkor kell az MS adaptere, ha több joy-t akarsz rajta használni (ketten játszotok), de nem vagyok benne biztos.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9896) DjDanee87 válasza Darko_addict (#9892) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nekem működött noname USBs bluetooth adapterrel is.

(#9897) Darko_addict válasza DjDanee87 (#9896) üzenetére


Darko_addict
őstag

Kihasználtam az akciót, rendeltem egy XBOX One BT kontrollert, várhatóan kedden ér ide. Van itthon, de rendeltem másik forrásból egy Micro-USB kábelt is, hogy ha nem jönne össze a BT összeköttetés, majd tudjam használni valahogy, ameddig nem vásárolok egy megfelelő adaptert.

Köszi. :)

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9898) Daffni2 válasza Darko_addict (#9892) üzenetére


Daffni2
addikt

Én tegnap vettem egy XBOX One Elit kontrolert eddig Logitech F710 et használtam,nem volt rossz,de ez fényévekkel jobb,pontosabb,gyorsabb,kényelmesebb.Kurva drága,de megérte. Azt mondták az üzletben,hogy elvileg működik bármilyen BT vevővel,de a biztos az eredeti,ezért megvettem hozzá.

"Aki ad,az nyer"

(#9899) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Eheti Forzathon nagy csalódás Horizon 4ben. Miután a Moslert is megkaptam ingyér (elszállásoltam tuning után a garázsba, nem szeretem a tökéletes autókat), és az ésszerű Achievementek is megvannak, kicsit pihentetem a játékot. 90 óra után kezd megfáradni, de minden fillért megért egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#9900) csab991 válasza DaveHutt (#9899) üzenetére


csab991
senior tag

Nagyon gyors a Mosler, a Góliáton 4 másodperccel gyorsabb voltam a GT3 RS PO-m nál, amin szinte tökéletesre csiszolt tuning van. A V8 Racing motor tűnik a legjobb választásnak vele.

A Forzathonok sosem voltak nagyon érdekesek, de a szezonális bajnokságok kifejezetten jók lettek szerintem. A Reliant is meglepően jól irányítható, kicsit magasabb handlinggel, annak ellenére hogy hiányzik egy kereke. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.