Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10251) Csapoati válasza IntelKiller7 (#10248) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én a BMW M5 2018-at nem láttam, csak az Autoshowban. Mondom ez mikor, honnan? Tuti nem a car pass része volt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10252) Darko_addict válasza Csapoati (#10251) üzenetére


Darko_addict
őstag

Nekem átvehető volt a DLC autóknál. :K

A következő kettő kisautó nagyon komolytalan. Nekem szemkiszúrásnak tűnik. "Tartsátok meg, wazze!" :D

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10253) Darko_addict válasza Darko_addict (#10252) üzenetére


Darko_addict
őstag

2 nap alatt 2x fagyott ki, most nagycsomó PvP után. Ilyenkor elveszik minden? 5/5. meccsnél tartottam.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10254) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Hogy van ez a szezononkénti jutalom FH4ben a PVP-ért? Csak a csapatos dolog van jutalmazva?

Megcsináltam a 10 besorolót a soloban, de hiába lett sokkal jobb a besorolásom ott, a csapatosnak az eredményét jelzi a jutalmaknál.

(#10255) prannk


prannk
őstag

melyik az úgymond gyors autó amivel még könnyedén lehet menni?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10256) Joccc07


Joccc07
addikt

Miért van ennyi retardált pvp-be??? Csinálnám a Porsche kupát de minden Player azzal van elfoglalva, hogy a csapattársát megszivassa. :W 3-szor álltam neki de olyan szinten felcseszett ez a sok idióta, hogy inkább kiléptem. Miért nem lehet, hogy ghost az összes real player ilyenkor?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#10257) Darko_addict válasza prannk (#10255) üzenetére


Darko_addict
őstag

A gyors és könnyedén sajna kizárják egymást. Osztályra gondolsz, vagy a lehető leggyorsabb autóval, ami emellett még rendkívül jól is kezelhető?
Osztályon belül S1-re gondolnék, osztályon felül mondjuk McL F1 GT-re.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10258) Csapoati válasza prannk (#10255) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem a McLaren Sennát neked találták ki. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10259) prannk


prannk
őstag

iegn a senna az nagyon jó. csak valami erősebb kellene ami megy 400 körül.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10260) CJ4567 válasza DjDanee87 (#10254) üzenetére


CJ4567
veterán

Néha nem regisztrálja a solo rankját (rank 8 vagyok, de 9-et ír a ranglistán), próbáld meg hogy játszol még 1-2-t, néha segít ilyenkor.

No Sana No Life

(#10261) parandroid válasza prannk (#10259) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mosler. Vagy valamelyik Koenigsegg. Igazából megfelelő tuning kérdése. Sajnos muszáj próbálgatni többet is, aztán kiderül, hogy neked melyik fekszik.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#10262) Atmil


Atmil
aktív tag

Most nekem is bejött :D

Üdv! Atmil.

(#10263) plejik válasza Atmil (#10262) üzenetére


plejik
addikt

Honnan van neked 72 millió kredited? :U 129 es szinten..

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#10264) Atmil válasza plejik (#10263) üzenetére


Atmil
aktív tag

Kicsit jobban megnézed, van már 3 csillagom, ami azt jelenti, hogy már negyedszer viszem végig a szintet.
:R :F

[ Szerkesztve ]

Üdv! Atmil.

(#10265) csab991 válasza plejik (#10263) üzenetére


csab991
senior tag

Itt vannak a csillagok és hogy milyen szint kell a továbblépéshez. A kolléga 3. csillagnál jár 129-es szinten, tehát 200+300+400+129=1029-es szint.
0*. 200
1*. 300
2*. 400
3*. 500
4*. 600
5*. 750
6*. 850
7*. 900
8*. 1000
9*. 1500
10*. 2999

(#10266) CJ4567 válasza prannk (#10259) üzenetére


CJ4567
veterán

Maserati MC12 FE, Porsche 911 GT3 RS PO.

No Sana No Life

(#10267) Darko_addict válasza CJ4567 (#10266) üzenetére


Darko_addict
őstag

Direkt szívatod ezekkel? :D

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10268) CJ4567 válasza Darko_addict (#10267) üzenetére


CJ4567
veterán

Azt nem mondta, hogy mennyiért keres autót, és mennyi időt szánna rá :DDD

Viccet félretéve, olcsó és jó X-es autó lehet még a Ferrari F50 GT is, gyárilag nagyon könnyű, egyik, ha nem a legjobb motor (Racing V12) gyárilag, sok leszorítóerővel, szerintem sokkal jobb, mint a Senna, S2-ben is erős.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#10269) prannk válasza Atmil (#10264) üzenetére


prannk
őstag

hogyan kell újravinni a szinteket? :DD

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10270) DjDanee87 válasza prannk (#10269) üzenetére


DjDanee87
addikt

Magától továbblép, miután eléred az adott maximum szintet. Csab991 leírta mennyi szint kell az egyes csillagokhoz.

(#10271) Csapoati válasza prannk (#10269) üzenetére


Csapoati
nagyúr

3 csillaghoz először is szerezz napi 25 óra szabadidőt. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10272) DjDanee87 válasza CJ4567 (#10260) üzenetére


DjDanee87
addikt

Aha megoldódott, csak menni kellett még. FH3ban elvoltam a single playerrel, de most valahogy FH4ben nagyon megtetszett a multi. 18as rangra sorolt be a játék pár hónapja, bár nem igazán láttam akkor a logikát - és most sem - hogy mi alapján tud reálisan pontozni, mikor nagyrészt a csapattársakon is múlnak a versenyek. De nem izgat szerencsére, jó szórakozás ez a rangsort figyelmen kívül hagyva is. A versenyek közti barangolás hülyeség, meg néha elég fura csapatokat rak össze, vagy szimplán idiótán választ valaki kocsit - ez velem is fordult már elő.

pl kevesebben vagyunk ráadásul valaki kategória alján lévő autót választ...
nálam választásnál első dolog, hogy osztály szerint sorbarendezem őket, és csak az elejéről válogatok. Úgy túl nagy meglepetés nem tud érni.
De volt olyan is, hogy annak ellenére, hogy a PI szerint a másik csapat volt az esélyesebb, mégis mi voltunk a jobbak:

(#10273) prannk


prannk
őstag

van ez a barn find. a 4 évszakba +1 elvan rejtve. az őszít hol találom meg?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10274) Skeleton01 válasza prannk (#10273) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Itt van helyileg az őszi, a másik pedig a Bamburgh Castle megvétele után jelenik meg.

(#10275) Atmil


Atmil
aktív tag

Egymilliárd kredit és még "csak" négy csillaga van. :DDD

Üdv! Atmil.

(#10276) CJ4567 válasza Atmil (#10275) üzenetére


CJ4567
veterán

Legendary tunerként könnyű, már csak azért rengeteg letöltést kap, mert ő DJS, és rengetegen ismerik, "biztos jók a tuningjai" hozzáállással rengetegen leszedik
a tuningjait.
Ismerek pár legendary tunert, konkrétan bármit megvesznek tőlük 20 millióért. :DDD Feltesznek pár wheelspin only autót, máris 100 milliót kerestek vagy többet.

A "csak" 4 csillagot nem értem, október óta játszom, van a játékban 401 órám, és "csak" 2 csillag 160-as vagyok.

No Sana No Life

(#10277) Atmil válasza CJ4567 (#10276) üzenetére


Atmil
aktív tag

"A "csak" 4 csillagot nem értem, október óta játszom, van a játékban 401 órám, és "csak" 2 csillag 160-as vagyok."

Idézőjelben van, egy széles vigyorral, ami azt jelenti, hogy mi lesz ha eléri a "10 csillagot". ;) :U

Üdv! Atmil.

(#10278) CJ4567 válasza Atmil (#10277) üzenetére


CJ4567
veterán

Így már érthető. :D

10 csillagot szerintem nem mostanában fogja elérni, elég elvetemültek később a szintkorlátok. (a max szint az 10 csillag 2999. :DDD)

No Sana No Life

(#10279) csab991 válasza CJ4567 (#10278) üzenetére


csab991
senior tag

Szerintem aki legit tolta az van maximum 5* környékén, láttam pár 8* meg max szintes emberkét, de szerintem ők tuti anno a Goliath glitchet kihasználva fejlődtek annyit.

Atmil: Lehet akkor jön majd a következő Forza rész is szóval időben vagy. :D

[ Szerkesztve ]

(#10280) Atmil válasza CJ4567 (#10278) üzenetére


Atmil
aktív tag

Ha továbbra is ilyen tempóban játszanék mint eddig, akkor 2020 végére elérném a 10 csillagot. :DDD

#10279) csab991
Nem játszom koop, pvp. Letudom az évszakost, amelyik tetszik. Azon kívűl blueprint, saját pályákon.

Szuper hír :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv! Atmil.

(#10281) csab991


csab991
senior tag

Amúgy a Forzathon-ban amikor azt írja vidd el a 99-es Lancert egy 10 mérföldes futamra ti meg tudtátok csinálni? Lenyomtam a vesszőfutást, meg újfent vezettem földön vízen levegőben az autót, de nem számolja az előrehaladást.

[ Szerkesztve ]

(#10282) DjDanee87 válasza csab991 (#10281) üzenetére


DjDanee87
addikt

Én miután meglett az előző rész ránéztem rögtön és láttam, hogy máris elindult a számláló. Ez ugye azt jelentette, hogy verseny nélkül is számolja, úgyhogy csak mentem egyenesen minden szántóföldön keresztül amíg meg nem lett. Nálam nem volt semmi gond vele (mondjuk az előzővel sem, ami nálad szintén valahogy nem működött)

(#10283) csab991 válasza DjDanee87 (#10282) üzenetére


csab991
senior tag

Igen, belenyugodtam már, hogy ezek a számlálósak nem működnek nálam. Arra viszont kifejezetten emlékszem, amikor még nem tudott csatlakozni a horizon lifehoz a játék a megjelenéskor, akkor még működtek ezek a vezess le adott kilométert. Lehet offline mód lesz a megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#10284) IntelKiller7 válasza CJ4567 (#10276) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Van YouTubeon 1 nagy forzás gyerek. Még amikor megjelent a játék kitette, hogy mennyi kreditet kap naponta azért mert letölti és használják a tuningokat, festéseket. akkor volt 4-5-6 milla/nap. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#10285) CJ4567 válasza csab991 (#10281) üzenetére


CJ4567
veterán

Online módban is működik, nem versenyben kell levezetni, hanem kint a világban.

No Sana No Life

(#10286) csab991 válasza CJ4567 (#10285) üzenetére


csab991
senior tag

Megtettem versenyen kívül is, de nem számolja, előző héten ugyanez volt a Volvoval.

[ Szerkesztve ]

(#10287) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Nagyon megörültem a mai Forzathon boltnak, meg is vettem a Hummer-t. Brutál le lehet ültetni, de vezetés közben, hátulról valami eszméletlen bömszli undorító látvány. Elfogalja a fél képernyőt és csúnya, mint egy bunkernek a bejárti ajtója. Értékelni tudtam volna pl. egy Humvee vagy egy pickup átalakítást! Megy a többi "sose veszem elő" stócba a két új DLC autóval együtt. Kár...

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10288) DjDanee87 válasza Darko_addict (#10287) üzenetére


DjDanee87
addikt

Annyira nem lehet rossz, mint a Transit. A kocsi mögött lévő távolabbi kamerát szeretem használni, de múltkor belső nézetre kellett váltanom PvPben, mert nem láttam mi zajlik előttem olyan magas a Transit. Hummer gondolom azért még vezethető hátsó kamerával. :D

(#10289) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Értem, hogy rare a Hummer meg a múltheti Cayenne. De azért 600 pontot elkérni értük... :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#10290) Darko_addict válasza IntelKiller7 (#10289) üzenetére


Darko_addict
őstag

Gondoltam, hogy veszek párat és eladom, de 112.000 a piaci értéke... :D

Legnagyobb meglepetésemre besorolók után berakott 13. ligába, pedig nagyon sokat bénáztam. Még mindig abban a fázisban vagyok, ahol próbálgatom a PvP-képes autókat. A-ban a Bone Shaker és Daytona jó kezek között mindent ver. Engem is. :D Ha vannak ilyen autók a meccsen, tuti TOP3-ban lesz. Múltkor az S2 998 téli Utcai versenysorozat akasztott ki. Még AWD-vel is nehéz... Volt, hogy kisodródtam és másodpercekig csak csúsztam a füvön.Szerencsére sokan mások, így nem lettem utolsó. De volt olyan is, hogy hasonló autókkal voltunk 1. és 2. helyen és minden szakasznál vert rám a játékos. 8-10.-ben elég jó playerek vannak: közöttük, mögöttük, előttük éreztem, hogy tudás hiányzik és nem az autó gyenge. Félénken veszem a kanyarokat, inkább biztosra szeretek menni.
DJS ahogy vezet... Mintha egy robot lenne. 2. kanyarral előtte billenti meg az autó fenekét, hogy a 3.-ba tökéletesen érkezzen. Brutál reflex és tudás van mögötte. Egyre kevésbé szeretem a szabad barangolást is... :D Eskü, a fáknak saját gravitációs zónája van! Egyetlen egy áll a mezőn, és minden megtett egyenes méterrel közelebb kerülök hozzá. Nem lehet elkormányozni se, tuti neki vezet a játék! (na persze) :D

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10291) IntelKiller7 válasza Darko_addict (#10290) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Max akkor éri meg, ha legendary tuner vagy painter vagy. Akkor kitudod tenni normális áron.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#10292) DjDanee87 válasza Darko_addict (#10290) üzenetére


DjDanee87
addikt

Én jól megszívtam tegnap egy ilyen téli PvP kalandot. Ott sajnos az autó választásnál nem jelzi melyiken van téligumi. Persze hogy olyat választottam amin nem az volt. Utolsó vagy azelőtti hely volt a max amit ki lehetett úgy hozni, a többiek jól választottak.

(#10293) Skeleton01


Skeleton01
aktív tag

A800 pvp-re milyen gépet és kinek a tuningjával ajánlanátok?
Amiket néztem eddig:
Skyline GT-R V-Spec '97 - DJS: nem éreztem sem gyorsulásban, sem végsebességben kiemelkedőnek, pedig a handling nagyon rendben van.
Bone Shaker, és Shelby Daytona - LazyData: tény, hogy jól gyorsulnak, kezelhetőek, végsebességük is elmegy, de a rammer játékosok kedvenc célpontjai is egyben, sokkal könnyebben lemoshatnak a pályáról a vetélytársak, és mintha tudnák is ezt jól.

[ Szerkesztve ]

(#10294) csab991 válasza Skeleton01 (#10293) üzenetére


csab991
senior tag

Én a Bone Shakert vagy a Daytonát választanám. Esetleg még a DLC-s S2000.

(#10295) CJ4567 válasza Skeleton01 (#10293) üzenetére


CJ4567
veterán

Shelby Daytona - Nixzanny, rosszabb fékek, több erő.
Ford GT40 Mk1 - LazyData, nem nagyon próbáltam még, de általánosságban az autóról jókat olvastam, Daytona szinten van, jobb kezelhetőséggel.

Én elvből nem használom a Bone Shakert, ahol lehet (A dirtön használom csak), utálom úgy, ahogy van :DDD

No Sana No Life

(#10296) ProgenXL válasza Darko_addict (#10290) üzenetére


ProgenXL
őstag

Engem is 13. ligába tett. Hol ott dobogón talán 2 alkommal ha végeztem az összesítés után. Én ott tartok hogy sztem bármelyik autó lehet pvp képes ha megvan a megfelelő beállítás. De nincs meg. :D

A szabad kóborlás versenyt továbbra is feleslegesnek tartom a normál versenyek közt.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#10297) zo-lee


zo-lee
aktív tag

Sziasztok!

Pár hónap után visszaraktam a gépre a FH 4-et, és szomorúan tapasztaltam, hogy mondjuk 10 meccsből - nem online, hanem karier küldik a térképen - 4-nél fagy és akad ajáték. Nem egy meccset kellett újra kezdenem az "alacsony közvetítési sávszélesség" hibaüzenet miatt, de pl a töltőképernyő is jópárszor leállt gondolkodni, amikor azt hittem, hogy kifagy a játék. Korábban - mielőtt leszedtem a játékot - is előfordult ez a töltéskor való akadás, de nem ilyen mértékben. Ez másnál is előfordul ? Mi lehet a hiba ? A géppel nem gondolnám, hogy probléma van (a játék ssd-n, proci: i5 8400, 8gb ddr4, rx 470 4 gb) NET: gigás Digi előfizetés

Köszi a tippeket előre is!

[ Szerkesztve ]

(#10298) DjDanee87 válasza zo-lee (#10297) üzenetére


DjDanee87
addikt

Sosem találkoztam ilyennel, nem tudom mi lehet nálad a gond.

(#10299) Atmil válasza zo-lee (#10297) üzenetére


Atmil
aktív tag

Virágbolti Win10? Esetleg az Fh4 is?

Ha ezek oké, akkor a géped elég gyenge hozzá.
A ram biztos kevés és a vga is elég gyenge.
"i5 8400, 8gb ddr4, rx 470 4 gb"

Virtuális memóriát kellene a ram duplájára tenni. 16gb.
Még egy tipp. telepítsd újra (format c-vel) a Win10-et. Uána az fh4-et.

Üdv! Atmil.

(#10300) zo-lee válasza Atmil (#10299) üzenetére


zo-lee
aktív tag

Gyári a win 10 és a játék is. Mindkettő most lett frissen újrahúzva, mindkettő ssd-re. Mielőtt a játékot pár hónappal ezelőtt letöröltem, szépen futott ugyanezen a konfigon. Ami néha gond volt az a huzamosabb töltési idő, de ennyi. Játék közbeni fagyást nem észleltem akkor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.