Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9701) SamS20


SamS20
senior tag

Az tény hogy X-esen sem volt több a végsebessége a 345nél a Senna-nak.
Valamelyik Ferrari F12 volt talán ami S2ben is simán verte a Senna-t (380 körül van a vége ha jól emlékszem)

Most a Hoonigan Porschet akarom megszerezni, úgyhogy jó kis 30km-es blueprinteket csináltam hogy tudjam farmolni a pontokat :)
De mondjuk 2-3x végig megy még rajta az ember mert a 7 perc nem sok, de egy idő után unalmassá válik hogy csak farmol az ember.

(#9702) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

FXXK sem képes normális sebességre, mert a kanyarsebességen és a leszorító erején van a hangsúly, nem pedig azon, hogy 500-al száguldozz vele. Ott a Bugatti, miért nem veszitek azt, ha 400-al akartok menni.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9703) csab991 válasza SamS20 (#9701) üzenetére


csab991
senior tag

A Hoonigan Porschét az utcai pálya versenyek adják, amikre nem lehet saját útvonalat létrehozni. Ha országúti versenyre csináltál tervrajzokat, az nem biztos hogy működni fog. A Marathon farmolással érdemes húzni az utcai szintet.

[ Szerkesztve ]

(#9704) SamS20 válasza csab991 (#9703) üzenetére


SamS20
senior tag

jelenleg az országúti illetve a földutas versenyekre csináltam tervrajzot, szépen lépkedek felfele a szinteken, nemhiszem hogy az utcai különb lenne (országútira is most kaptam meg a 16 szint elérését követően a Jaguar-t)

(#9705) s7evcsenko válasza Skeleton01 (#9350) üzenetére


s7evcsenko
addikt

"B): kevesebb pontba kerülnek, mint a fentiek, de csak a Forzathon boltból (addig az egy bizonyos hétig), majd nagyon ritkán aukciós házból beszerezhetőek, pörgetésből NEM"

Ez még mindig igaz?
Csak mert nemrég ugye a Focus volt, most meg a Senna, amik simán vehetőek szalonból is, AH-ból is.
Vagy amit írsz, azok csak a ritkán idetévedő autókra vonatkozik, nem az összesre ezek szerint?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9706) IntelKiller7 válasza s7evcsenko (#9705) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nem lenne annyi autó amennyit minden héten kikéne szórni. :DDD De amiket odaírt azok 1 kivétellel eddig csak egyszer szerepeltek a Forzathon Shopban. Pl a Ferrari a 2. hétne volt és Aukciós házban sem kapod meg. Csoportokban tudsz cserélni vagy megvenni de pl 8-10millió CR.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9707) Skeleton01 válasza s7evcsenko (#9705) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

A múltkori "Gymkhana 10" Focus nem ugyan az, mint a szalonban megvehető, igaz, ha jól láttam csak festésben különbözik, nekem csak a Forzathon-os van meg.
Viszont a Senna 100%-ban ua., mint az Autoshow-n, most először fordul elő, hogy egy ott is megvehető gép FH pontokért is beszerezhető.
Az is lehet, hogy az első elgondolás az volt, hogy a Mosler lett volna Forzathon autó, de így sem rossz, hogy versenyezni kell érte.

(#9708) csab991 válasza Skeleton01 (#9707) üzenetére


csab991
senior tag

Már másodjára, előző héten az Iron Knight volt, ami szintén ugyanaz mint az Autoshow-s.

(#9709) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Értem, köszi. :R
csab991 áradozása nyomán, most rámegyek én is a Moslerre. :B

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9710) Daw93 válasza csab991 (#9708) üzenetére


Daw93
senior tag

Én az Iron Knight-okon kerestem vagy 10 millát :D 700k-ért instant vitték (persze oda is lett a sok forzathon pontom)

GTA Online: Daweee93

(#9711) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Ezt a csoda Moslert nehéz összehozni versenyből?

(#9712) s7evcsenko válasza Daw93 (#9710) üzenetére


s7evcsenko
addikt

A Sennát eddig instant vitték 900k-ért, szóval ha lejár a hét esélyes, hogy megint annyiért fog menni. :K

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9713) Darko_addict válasza DaveHutt (#9711) üzenetére


Darko_addict
őstag

Van, akinek három óra kellett hozzá. Nekem szerencsém volt, második próbálkozásra összejött.

Segítünk egymásnak?
Mosler MT900S Racing 7.2 V8 motorral, full tuninggal, optimális beállítások mellett:
0-97 kmh: 2,236 mp
0-161 kmh: 3.817 mp
Végsebesség: 440,0 kmh.

Sebességjelző 8.5, minden más 10-es. Aki más motorral szerelte, volna olyan kedves bepötyögni az eredményeit? :)

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9714) csab991 válasza DaveHutt (#9711) üzenetére


csab991
senior tag

3 versenyes koop bajnokságot kell megcsinálni. Attól függ milyen embereket oszd be melléd, aki retardált módon faltól falig pattan és leszorít mindenkit az útról akkor nehéz, de amúgy nem.

Darko: mint mondtam, ne ragaszkodj az adatokhoz, annyira nem lényegesek.
A 6.5 V12-vel kb 452-es végsebessége van, tökéletes traffipaxokhoz. Fullra tolt aerodinamikával pedig tökéletes maximum egy kanyaros speedtraphez. 2.8 G oldairányú.
A Racing V8-al, tökéletes két kanyaros speedtrapokhoz. 440-es végseb. 2.9 G oldalirányú.
A Racing V12-vel tökéletes a csak kanyarból/sok kanyarból álló speedtrapokhoz. 430-as végseb. 3.0 G oldalirányú.

Ez egy elég jó fokozatkiosztás. Ez a 6.5 V12-es build.

[ Szerkesztve ]

(#9715) csab991 válasza Darko_addict (#9713) üzenetére


csab991
senior tag

Tehát a fenti builddel szinte mindenhova jó vagy, Értelemszerűen az aerodinamikát változatni a helyzettől függően, más beállítást nem is érdemes változtatni szinte, nagyon jól be van állítva alapból az autó, persze finomhangolni lehet. De csináltam pár tuningot akit érdekel töltse le nyugodtan, jövőhétre lesz még pár.

[ Szerkesztve ]

(#9716) Daw93 válasza s7evcsenko (#9712) üzenetére


Daw93
senior tag

Tervezem is, hogy beszerzek párat majd eladásra, hátha összejön belőle pár misi :D

(#9711) DaveHutt: Nekem elsőre sikerült, azthiszem 6an voltunk, abból 2 szinte egyből kilépett, 2 elég bamba volt, 1 srác jó volt. Az ügyes sráccal ketten hoztuk össze a nyerést, mivel a 2 bamba player kibérelte magának a 2 utolsó helyet mind 3 versenyen :D Én először 3. lettem, a 2 uccsó versenyen meg első.

GTA Online: Daweee93

(#9717) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Van köztetek aki Xbox One Elite kontroller-el játszik? Hogy lehet beállítani a hátsó kis ravaszokat, hogy azokat lehessen váltáshoz használni? Ezekre gondolok:

[kép]

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#9718) hhenry


hhenry
őstag

Sziasztok! Most kezdtem horizon 4-et elképesztő jó,valakinek van BMW i8hoz tuning beállítása?

(#9719) North15 válasza Predator2 (#9717) üzenetére


North15
csendes tag

Az Xbox Accessories appal a kontroller összes gombját át tudod programozni bármire, tudsz állítani joy-érzékenységet, plusz el is tudod a sémákat menteni.
https://www.youtube.com/watch?v=e7fy13eS9tA
https://www.youtube.com/watch?v=nG31FQuCwJw

Nézd meg az adott játék gombkiosztását. Ha pl. B és X gombokkal kell benne váltani, akkor fenti appal tedd rá ezeket a funckiókat a kívánt alsó karokra.

(#9720) Atmil


Atmil
aktív tag

Gondoltam beteszem megmutatni. Itt tartok.

Szerintetek 700 millió CR-t össze lehetett hozni idáig? A You Tubeon van egy srác akinek 700 milliója van.

Egy kis érdekesség. Austin FX 4 taxi

Üdv! Atmil.

(#9721) s7evcsenko válasza Atmil (#9720) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ha az össznyereményre gondolsz, akkor azt simán.
Én is 658 milliónál vagyok, de közel sincs ennyi órám mint neked.
Én sokat ah-ztam, hogy meg tudjak venni minden házat, és kocsit, amit akartam.
Persze az elérhető pénz értelemszerűen töredéke ennek.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9722) Atmil válasza s7evcsenko (#9721) üzenetére


Atmil
aktív tag

Akkor én kispályás vagyok :DDD

Mondjuk az is igaz, hogy sokat mentem szabadon. Befestettem egy kocsit, feltuningoltam utána kipróbáltam szabad kóborlásban.

Üdv! Atmil.

(#9723) csab991 válasza Atmil (#9720) üzenetére


csab991
senior tag

Ha legend tuner/painter vagy szimplán van egy pár tízezer subos yt csatornája akkor nem lehetetlen.

(#9724) CJ4567 válasza Atmil (#9720) üzenetére


CJ4567
veterán

Simán, LazyData miután legendary tuner lett már azonnal 40 millióval kezdte, kis idő múlva már 400 milliója lett. :DDD

Legendary tuner/painterként kb. annyi pénzed van, amennyit szeretnél.

No Sana No Life

(#9725) csab991 válasza Atmil (#9720) üzenetére


csab991
senior tag

Nálam van pár bugos adat a kocsi életét illetően. Valahogy nem jönnek ki a számok, pedig első tulaj vagyok. :D

(#9726) s7evcsenko válasza csab991 (#9725) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Wazze, Ti aztán nem sajnáljátok az időt rá. :D

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9727) CJ4567 válasza s7evcsenko (#9726) üzenetére


CJ4567
veterán

Nálam kedvenc autó Ferrari 812, úgy, hogy használtam idáig kétszer... :DDD

Erre büszkébb vagyok:

;] (Nem ebben a seasonban volt meg a 8-as rank, hanem előzőben, most csak 9-es vagyok, ahogy nem ebben a seasonban volt 97 játékom összesen.)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#9728) csab991 válasza CJ4567 (#9727) üzenetére


csab991
senior tag

Tekintve a ranked állapotát igencsak jóféle 8-as rank. Én biztos kiszaladtam volna már a világból, amennyi féleszűvel találkoztam, de szerencsére még így is több a nyert meccs.

(#9729) CJ4567 válasza csab991 (#9728) üzenetére


CJ4567
veterán

Magasabb rangban az a gond, hogy ha nyersz, kevesebb pontot nyersz, ha vesztesz, akkor sokat vesztesz, és ez konvoyban sincs másképp, csak konvoyban könnyebb nyerni.

Ebben a seasonben jelenleg 7-4 az állásom, előzőben 32-14 volt.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#9730) csab991 válasza CJ4567 (#9729) üzenetére


csab991
senior tag

És kommunikáltok is konvoyban, vagy csak tudod, hogy azok jó játékosok és velük játszol?

(#9731) CJ4567 válasza csab991 (#9730) üzenetére


CJ4567
veterán

Discordon van szöveges kommunikálás, de amúgy kb. igen, tudom, hogy jó játékosok, és velük játszom. :D

Amúgy a rank sokat nem ér, ismerek olyat, aki 17-es rankban ragadt, és simán ott van a 8-9-esek szintjén.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#9732) csab991 válasza CJ4567 (#9731) üzenetére


csab991
senior tag

Igen, láttam én is anomáliákat a rankoknál, remélhetőleg pár update múlva sikerül nekik helyrepofozni, mert amúgy élvezetes is tud lenni.

(#9733) gduck válasza CJ4567 (#9727) üzenetére


gduck
addikt

Hát én még csak itt tartok :)

Én meg erre vagyok büszkébb ;)

(#9734) Methionyl válasza s7evcsenko (#9726) üzenetére


Methionyl
senior tag

Hogy a pékbe van ennyi összeszerzett pénzed? :D

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#9735) s7evcsenko válasza CJ4567 (#9727) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Én is furcsállom, hogy a Porsche a kedvencem, mert már egy jó ideje az MC12 FE-t nyúzom. :)

Methionyl:
Nagyon sokat ah-ztam, közel sincs ennyi pénzem, csak ennyi fordult meg az accomon. :)

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9736) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Próbálom megszerezni ezt a Mosler autót, de elsőre esélyem se volt.
5. helynél előrébb nem végeztem a 3 forduló alatt. :B
998-ra húzott Sennával próbálkoztam, lenne ennél jobb választás, vagy csak balfék vagyok? ;]
Azt meg nem is értem, hogy a csapattársak mi a tökömért engem lökdösnek, meg jönnek nekem, amikor egy csapatban vagyunk. :Y
Oké, én is mentem neki véletlen, de ezek szándékosan löknek ki egyenesben... :((

Megpróbálom a MC12-vel is...

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9737) csab991 válasza s7evcsenko (#9736) üzenetére


csab991
senior tag

Én a 918-al mentem meglett gond nélkül, egyedül egy Sesto volt gyorsabb az első versenyen, a többi kettőn meg én. De szerencsére alig volt kontakt, mindenki tisztelte a másikat.

(#9738) s7evcsenko válasza csab991 (#9737) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Na meglett, de mák is kellett hozzá. :B
Odamentem az MC12-vel 998-re lebutítva, és mégsem engedte azt választani jointkor, így rögtönöznöm kellett, és mivel nem volt sok választás, ezért egy aventadorral (997) futottam neki.
Ez valami brutál mód gyorsul... eddig nem tűnt fel... állva hagyta a mezőnyt a rajtnál.
Aztán jött a fekete leves, iszonyat szar a fékje. :DDD
Úgy vágódtam bele az első pár kanyarba, mit a huzat..
Egyszer sikerült vele 2. lennem azért, és végül 2-1-re hoztuk.
Utálom a PVP-t... nem tudok elvonatkoztatni, hogy élő emberekkel játszom, és izgulok, mint az állat.
Meg reflexből nyomom az Y-t, ami súlyos másodperc hátrányokat okozott... :B

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9739) Methionyl válasza s7evcsenko (#9738) üzenetére


Methionyl
senior tag

Kár volt bele kezdenem..
Mind a 3 mecsben 1. lettem de hiába ha szépen sorban lépkedtek ki, afkoltak, rettenet bénák voltak.. :(

Btw azért nem engedte mert nem Hypercars.

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#9740) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Először is köszönöm a segítséget.

A másik kérdésem az lenne, hogy csak most ismerkedem a játékkal, hogy lehet az beállítani, hogy most csak havas/téli környezetben kocsikázzak?

Illetve, hol lehet olcsón eredetiben megvenni. Most csak a havi game pass van meg.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#9741) s7evcsenko válasza Predator2 (#9740) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Hi

Nem lehet időjárást változtatni.
A játék áll át magától az évszakokra...
A játékon belül írja, hogy hány nap múlva lesz évszakváltás.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9742) Daw93 válasza Predator2 (#9740) üzenetére


Daw93
senior tag

Jövőhét csütörtöktől lesz tél. Addig is tudsz magadnak téli versenyt kreálni a blueprinteknél. (vagy egy másik játékos által készítettet indítani)

GTA Online: Daweee93

(#9743) Skeleton01


Skeleton01
aktív tag

Ránéztem én is kíváncsiságképp, lényegében az első Forzám, az Apex-ben eltöltött kevéske időm nem tekintem mérvadónak.

(#9744) tomas51 válasza Skeleton01 (#9743) üzenetére


tomas51
senior tag

Látom megvan többeteknek a Hoonicorn, hogy lehet megszerezni?
Valaki leírná nekem?
Előre is köszi! :)

(#9745) IntelKiller7 válasza tomas51 (#9744) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

A V1-et megtudod venni Storeból, a V2-t forzathonban lehetett megvenni vagy aukciós ház(ha van fent, bár kétlem.)

Egyébként ugyan az, csak a festés más rajta meg a felni.

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9746) nemeth989 válasza IntelKiller7 (#9745) üzenetére


nemeth989
senior tag

A Porsche 911 gt3 rs PO-ban mi a különleges? Miben más a simánál? Ezeket az autókat, lesz még lehetőség megszerezni?

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#9747) nemeth989 válasza nemeth989 (#9746) üzenetére


nemeth989
senior tag

Megtaláltam extrem tuning és pre-order autó.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#9748) csab991 válasza nemeth989 (#9746) üzenetére


csab991
senior tag

Nagyon ritkán AH-n is megtalálhatók a PO modellek. Szerintem ezek már nem lesznek elérhetőek mindenki számára. Ezért érdemes a Moslert beszerezni amíg lehet, ugyanis teljesítményben ez az egyetlen ami felér melléjük.

(#9749) tomas51


tomas51
senior tag

Sziasztok! :)

Esetleg nem kellene valakinek ez a Ferrari 250LM?
Mennyiért lehetne eladni?

(#9750) parandroid válasza csab991 (#9748) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én továbbra sem tudok elindítani semmilyen online versenyt, szóval fogalmam sincs, hogyan lesz meg nekem ez a Mosler. Egyre inkább az az érzésem, hogy valami rendszerszintű problémám van. Belépek az eseménybe, kiírja, hogy keresés, majd csatlakozás, de nem történik semmi. Menüből sem tudok semmi online eseményt elindítani, mind eddig jut csak. Goldom van, de online életeben egyetlen alkalommal játszottam boxon, amikor az overwatchot kipróbáltam egy ingyenes hétvégén, úgy kb fél éve, az működött...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.