Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9751) csab991 válasza tomas51 (#9749) üzenetére


csab991
senior tag

A régi, de értékes autókat nem viszik annyira drágán. Nyertem egy 917-es Porschét, felraktam AH-ra és kb. 2.5m CR-ért vitték el.

peterkeT: A játék megjelenésekor nálam ugyanez volt, 2 hónapon keresztül, Telekomos nettel, de az egyik update-tel fixelték. Érdemes lenne azért végignézned pár troubleshootig guide-ot hátha írnak valami hasznosat.

A szolgáltatásokban, minden olyan opciót, ami a hálózathoz és xbox-hoz köthető, automatikusra állítottam, valamint a routerbeállításokban meggyőződtem, hogy nyitva legyen a port, amin a teredo kapcsolódik. Más ötletem nincs.

[ Szerkesztve ]

(#9752) s7evcsenko válasza parandroid (#9750) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Akkor a forzathon live se megy nálad? Nem is villan fel óránként az értesítés?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9753) csab991 válasza csab991 (#9751) üzenetére


csab991
senior tag

Vagy legvégső esetben az újraformázás, másfél hete új SSD-re raktam a rendszert és szerencsére, gond nélkül ment az online.

Ja most nézem, hogy xbox, akkor meg tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

(#9754) parandroid válasza s7evcsenko (#9752) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem tudom, milyen értesítésre gondolsz, szóval szerintem nem. Netemmel amúgy nincs gond, 100 megabites, Vodás DSL, Telekom hálózaton, de próbálok pár diagnosztikát nézni, hogy minden rendben megy-e.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#9755) artid válasza hülyegyerek (#9668) üzenetére


artid
aktív tag

Köszi.

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#9756) s7evcsenko válasza parandroid (#9754) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Elvileg minden óra 50-kor és 55-kor jön egy értesítés fent középen, hogy hamarosan kezdődik a LIVE.
Minden egész órában van, és nagy rózsaszín sávban jelenik meg... nem lehet nem észre venni. :B

Viszont az adataidat, a mentéseidet mind a felhőben tárolja, szóval ha azok megmaradnak, akkor a nettel nem lehet gondja szerintem.
Nem kapcsoltad ki valahol, hogy nem akarsz multizni? ;]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9757) parandroid válasza s7evcsenko (#9756) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A biztonsági beállításokat megnézem majd megint, mert azzal is gondja volt korábban, hogy designokat, tuningokat töltsek le. De ott egyértelműen szólt, hogy a biztonsági beállításaim nem engedik, hogy mások által létrehozott tartalmakat használjak, úgyhogy azt sikerült visszakapcsolni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#9758) IntelKiller7 válasza nemeth989 (#9747) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

preorder autót nehezen fogsz tudni megkapni. Max AH. Illetve trade csoportban valakivel cserélni.

(#9756) s7evcsenko 30 percenként van Forzathon Live, és minden "szerveren" más időpontban. Szóval teljesen random.

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9759) s7evcsenko válasza IntelKiller7 (#9758) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Az érdekes, mert én eddig csak egész órakor találkoztam vele, percre pontosan minden egész órában.
Olyanba már futottam bele, hogy nem volt egészkor, de felesbe még nem.

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9760) Csapoati válasza IntelKiller7 (#9758) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem mindenhol óránként és egészkor van.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9761) CJ4567 válasza IntelKiller7 (#9745) üzenetére


CJ4567
veterán

A játékban nincs benne a V1, csak a V2-nek a Gymkhana 9, és Gymkhana 10 változata. V2-nek van jelölve a játékban a Gymkhana 10-es változat, de csak a könnyebb megkülönböztetés miatt.

No Sana No Life

(#9762) rdt89 válasza s7evcsenko (#9759) üzenetére


rdt89
addikt

100 Forzathon lejátszott meccs után, én is mindig csak és kizárólag egészkor találkoztam az eseménnyel, és mindig 3-5 perccel előtte értesített, hogy kezdődni fog az esemény.

(#9763) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Hirtelen senki nem akar Sennát árulni AH-n. :D Vagy mindenkinek van, vagy mindenkinek van...
Feltettem kíváncsiságból hármat, túl nagy tolongás nem volt. 1.1M instant, 800k indulóval. 800k-ért elkelt 2 darab, a harmadik nem. Vettem még hármat FP-ért, hátha lesznek olyan balekok (=szorgos, dolgos, elfoglalt emberek), mint haverom, akiknek nincs idejük fellépni 2 hete és lemaradnak ezekről. :D Remélem, most csütörtökön nem egy 2M-s autót lehet majd megvenni. :D

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9764) tomas51


tomas51
senior tag

Segítenétek annyit, hogy hogyan tudom megszerezni ezt a Moslert?
Kivitelezhető a dolog?, vagy bonyolult és nehéz?

(#9765) CJ4567 válasza tomas51 (#9764) üzenetére


CJ4567
veterán

Meg kell nyerned az évszakos próbát. (Trial)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#9766) tomas51 válasza CJ4567 (#9765) üzenetére


tomas51
senior tag

Melyik verseny szériát?
Mert van kb 4 lehetőség.

(#9767) csab991 válasza tomas51 (#9766) üzenetére


csab991
senior tag

Hollyrood Park körverseny/ Perzselő sebesség ko-op. :D

(#9768) tomas51 válasza csab991 (#9767) üzenetére


tomas51
senior tag

Oké köszi!

(#9769) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Elsőre meglett a Mosler :C
Aventadorral az első kört buktuk, de a másik 2 simán megvolt.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#9770) DjDanee87 válasza hülyegyerek (#9769) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nekem is így volt. Első verseny bukó, de a másik kettőt simán nyertük. Mintha még jobban csalt volna az AI a szokásosnál az elsőn. De mind1, elég 2-t nyerni a 3ból.

(#9771) prannk


prannk
őstag

Hali. Kb 100 verseny utan nem ad további versenyeket. Ennyi volt a drivataros rész?
62 es szint.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#9772) hülyegyerek válasza DjDanee87 (#9770) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Többször is próbáltak kilökni checkpointok előtt, de szerencsére nem jött nekik össze. Én is többször löktem ki ai autót, de természetesen őket nem respawnolja.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#9773) Rexcor


Rexcor
őstag

Sziasztok!

Lehet, hogy hülye kérdés, sőt biztos, de most csak így eszembe jutott, hogy ha megveszem a FH4-et Windows store-ban és utána lecserélem a gépemet, akkor látni fogja a rendszer, hogy már megvettem korábban? Mert pl. Stem-nél van egy fiók amihez köthetőek ezek a játékok, itt ezt mihez köti? Xbox app? De nem onnan indítom el ezeket a store-os játékokat és nem is feltétele hogy fussanak.
Köszi a segítséget előre is.

(#9774) parandroid válasza Rexcor (#9773) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Accounthoz kötődnek a vásárlások, természetesen. Bármilyen eszközön bejelentkezel vele, működni fognak a megvásárolt cuccok, sőt, a mentéseidet is látja azonnal.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#9775) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Sziasztok

Légyszíves segítsetek, szeretném megvenni a Forza Motorsport 7et PC-re, de nem tudom elindítani a 4 órás demo verziót sajnos.

Játék elindul, feldobja a kis Posrchet, teker pár másodpercig, aztán kilép.
3szor letöltöttem a játékot, próbáltam mindent, de a menüig el se jutok, pedig mikor kiadták anno még játszottam is vele.

Forza 6 Apex hibátlanul fut, Horizon 4 hibátlanul fut, de ezt addig nem merem megvenni, amíg nem indul el...

Esetleg valaki találkozott már ilyennel?

Köszönöm előre is a válaszokat. :R :R

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#9776) Bib válasza Sh4rKy (#9775) üzenetére


Bib
őstag

Ilyen kilépésekkel igen, már sokan találkoztak itt. Olvass vissza kérlek.

(#9777) pjohnny válasza Sh4rKy (#9775) üzenetére


pjohnny
csendes tag

Az FM7 "jobban fut", mint az FH4, bár az FM7 is lépett már ki nálam is néhányszor. Mindkettőt próbáltam, sok órám van bennük, de már csak az FM7 van fent. Szerintem nyugodtan vedd meg.

(#9778) Rexcor válasza parandroid (#9774) üzenetére


Rexcor
őstag

Köszi

(#9779) Atmil


Atmil
aktív tag

Végre nekem is meglett a Moslet. Nem hittem, hogy meglesz. 5-ször rugaszkodtam neki és meglett. Az 5-ik egy Laferrai-val. Tettem rá awd, légterelőket, gumikat és drift felfüggesztést. A leszorítóerőt maxra tettem.

Az volt a rossz, hogy a saját csapattársak kilöktek, holott én ha láttam, hogy gyorsabb elengedtem.

Nem értem ezt a mentalitást.

Na ezért nem játszom pvp versenyeket. Amúgy élvezetes lenne. Sajnos kevés, aki "normális"-an játszik.

Üdv! Atmil.

(#9780) csab991 válasza Atmil (#9779) üzenetére


csab991
senior tag

Drift felfüggesztés versenyekre nem a legjobb választás. Sok ilyen hiperautónál, már alapból verseny felfüggesztés van, tehát lehet finomhangolni.

(#9781) Atmil válasza csab991 (#9780) üzenetére


Atmil
aktív tag

A felfüggesztést még nem állítottam. De igazad van mert verseny felfüggesztés van Laferari-n.

Üdv! Atmil.

(#9782) noblem1983


noblem1983
senior tag

Jó ötlet volt a Ferrari F12 TDF. Meglett a Mosler, az első fordulóban 2 csapattársam is kört kapott XD

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#9783) DjDanee87 válasza hülyegyerek (#9772) üzenetére


DjDanee87
addikt

Akkor nem lökted őket elég messzire a checkpointtól, és számított nekik - az AI-t is ugyanúgy respawnolja ha kihagy egy checkpointot. Sokszor láttam már.

Ma elég jó kis pörgetéseim voltak. Azért ott kicsit mérgelődtem mikor megállt a 2004-es WRX mellett, de a másik kettő kárpótolt (na jó nem, a Subaru 20 millás kocsi ha nem patchelik a ritkaságát). Jó hír, hogy már csak 6 autó hiányzik az autoshowból vehetőek közül kb 14 millió összértékben, ami nem is olyan sok már.

(#9771) prannk: Fogalmam sincs hány verseny van a játékban. Ha jól rémlik mindegyik külön unlockolódik a saját szériájának a szintlépésével (de nem mernék megesküdni rá). Ha már level 20 megvan minden szériában akkor nem lesz már több versenyed az tuti.
De pont erre jó a blueprint és az útvonal rajzolás. Mehetsz az eredeti útvonalakon, csak átállítod a körök számát, évszakot, autók kategóriáját stb. Illetve ezen felül lehet teljesen egyedi útvonalat is rajzolni bármelyik verseny kezdési pontjából, vagy szimplán mások által kreálton részt venni.

(#9784) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Sziasztok!

A képernyőmentéseket hová teszi a játék? Hozzá lehet egyáltalán férni játékon kívül? :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#9785) CJ4567 válasza noblem1983 (#9782) üzenetére


CJ4567
veterán

Én másodjára haverral Chiront vittem, DJS(Don Joewon Song) tuninggal, és meglepően jó :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#9786) Daw93 válasza DjDanee87 (#9783) üzenetére


Daw93
senior tag

Az egymilliós pörgetés az hogy? nekem még soha nem volt olyan, még csak nem is láttam. Asszem 250k volt a max, szuper pörgetésnél meg talán 400k.

GTA Online: Daweee93

(#9787) DjDanee87 válasza Daw93 (#9786) üzenetére


DjDanee87
addikt

Csak találgatás, de szerintem az egy "legendary" ruhadarab helyett lenne. Mivel már megvan minden kipörgethető ezek helyett lóvé jár, és lehet valami ritkaság ekkora értéket kapott. Láttam már párszor, de ma landolt először rajta. Persze jobb szeretem a 2,5M-s pörgetéseket. :DD

(#9788) gduck válasza DjDanee87 (#9787) üzenetére


gduck
addikt

Most nem azért de minek nektek annyi pénz? Picit túlzásnak tartom a kincskeresős "ajándék" 10 millát is, eddig meg kellet "dolgozni" a pénzért, most meg csak úgy odaadják. Ezzel jól odatettek a "részvény árfolyamnak" :D

UI: B.U.É.K!

(#9789) CJ4567 válasza gduck (#9788) üzenetére


CJ4567
veterán

5.4 millióm van, és simán lenne mire költeni, ami 5.4 millión felül van. :DDD

No Sana No Life

(#9790) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Sziasztok!

Nem találtam a fórum keresővel xbox-os forza topicot, így itt kérdezem meg:
Azt tapasztaljuk, hogy egy Logitech G920-al Xbox one-on egyszerűen nincs tolatási lehetőség a Forza Horizon 4 alatt, automata váltó használata mellett. Semmilyen billentyűvel, pedállal nem sikerült elérni, hogy egy falhoz/fának menés után, el lehessen onnan tolatni. Ez azért egy autós játékban kissé furcsa. :F Manuálisra állítva a váltást, már van hátramenet, de valahogy nem hiszem el, hogy automata váltó mellett egy 2018-as autós játékban ne lehetne tolatni, ha kormánnyal vezetné a játékos..

Tényleg nincs erre megoldás? :F

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#9791) Dante73 válasza MrCsiT (#9790) üzenetére


Dante73
tag

Nem próbáltam, (lévén kontrollerrel tolom.)
Fék, majd ha a sebességmérő közepén megjelenik az R bötű, GÁZPEDÁL. Ha nem jelenik meg elsőre, (álló helyzetben kellene neki) akkor a helyes kombó; fék, fék, gáz.

(Ha ez sem járható út, akkor a bal pillangó váltót tessék megnyomni...)

[ Szerkesztve ]

(#9792) hhenry


hhenry
őstag

BUÉK!

(#9793) vicces válasza MrCsiT (#9790) üzenetére


vicces
addikt

forzában pedig pont a fékpedál a tolatás. próbálgasd. általában ugy van, hogy állóra fékezed az autót, majd felengeded egy pillanatra a féket és újra taposod és akkor átvált tolatásra.
nem emlékszem, de kb igy van a forzában is.

:)

(#9794) Csapoati válasza vicces (#9793) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ezt a tolatás dolgot megnézem én is DFGT-vel, de az gáz lenne, ha fék nyomására nem tolatna álló helyzetből.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9795) MrCsiT válasza Dante73 (#9791) üzenetére


MrCsiT
addikt

Köszi a tippet, de nem működik.
Automata váltó mellett, odamegyek egy ház falához, ott megállok, és hátra SEHOGYAN sem megy az autó. :W
Az R betű sem jelenik meg egyáltalán, csak ha kézi váltóra állítom a játékot. (akkor azonnal van.)
Ahogyan írtad, a bal "szárnykar" a kormány alatt vezérli a hátramenetet, de ez a kar nem csinál semmit, ha automatára van állítva a váltás.
Hihetetlen.
Mind az Xbox One-on (auto-refresh) mind a Logi 920-on( tegnap PC-re dugtam, fel volt telepítve a Logi driverpakk, és az frissítette a 920 szoftverét (firmware-ét?) ) tehát mindkét eszköz naprakész.
Minden irányítási beállítás elvileg alapon, és nincs és nincs rükverc a játékban. Hihetetlen. :(

A másik dolog, hogy egy kontrolleren LB-RB -nek írt funkcióbillentyűk sincsenek a Logi 920-on: van LSB és RSB, de azok nem csinálnak semmit. Ez azért zavar, mert a jelszavamban ezek egyike kellene, de így a Logi 920-al nem tudom megadni a jelszót. :F

Az Xbox One-on magán a Logi 920-hoz semmiféle beállítást nem találtam.

Ezt a "sirámomat" átlinkelem az xbox one topicba is, ha van olyan..

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#9796) MrCsiT válasza vicces (#9793) üzenetére


MrCsiT
addikt

Forza Motorsport 5-ben simán működik az általad leírt módon a tolatás.
De a Horizon 4-ben nem.

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#9797) nemeth989 válasza MrCsiT (#9796) üzenetére


nemeth989
senior tag

Nekem g29van, egyszer kötöttem rá, működött nálam a tolatás automatával is. Duplán kell taposni fékpedál rá miután megállt az autó, akkor vált hátramenetbe. Minden játékban így működik.

Többet nem ia használtam, nem találtam hol lehetne 900 fokos kormányszöget állítani, csak ilyen 180 vagy 360fok körül mozgott, az meg felejtős.

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#9798) Bib


Bib
őstag

Én nem is gondoltam,hogy van aki automata váltóval játszik a forzákkal.A profik kuplungolnak is, úgy állítólag gyorsabb.

(#9799) tomas51 válasza nemeth989 (#9797) üzenetére


tomas51
senior tag

A logitech kormánynak nincs programja amivel lehet szöget állítani?
Vagy most boxrol beszéltek?

[ Szerkesztve ]

(#9800) nemeth989 válasza tomas51 (#9799) üzenetére


nemeth989
senior tag

Nem így működik, a logitech vezérlőben 900fok van. A játékban nem találtam, hogy 900 foként kezelje a kormányt. Szóval, ha 360 fok fölé forgatom, már nem érzékeli holtjáték van. 360 meg kifejezetten zavar, assettoban minden gameben 900at használok.
Pcről beszéltem, de mindenhol így van a hátramenet.

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.