Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10101) csab991 válasza ProgenXL (#10099) üzenetére


csab991
senior tag

Az jó lenne valóban ha igazi hóvihar is lenne, köd is nagyon ritkán van, meg a Fortuna szigetes időjárás sem annyira vészes.

(#10102) hülyegyerek válasza DjDanee87 (#10098) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Nálam pont fordítva van. Az FH3-ba összesen toltam bele annyi játékidőt, mint eddig a 4-be. A heti Forzathonok sokkal változatosabbak, meg ha másért nem is, de a heti megvehető autók miatt mindig ránézek.
Még mindig a perkek kimaxolásán dolgozok, elég jól haladok vele. Ma kiszedtem 97 pörgetést csak perkekből, adott összesen 2,5 milla kreditet, kb. 10-15 autót, meg rengeteg bóvlit ( hihetetlen, hogy ennyi idő után sem fogytak még el :W )

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#10103) Daw93 válasza ProgenXL (#10099) üzenetére


Daw93
senior tag

Én szeretem a hátsókerekeseket, de egy bizonyos teljesítmény felett hozzá szoktam nyúlni az adott autóhoz (jobb és szélesebb gumi, esetleg több leszorítóerő, súlycsökkentés) mivel kis gázzal való kigyorsításkor is elindulhat a segge, de ez persze nem mindre igaz. Ami amúgy király mert van benne bugi, de mikor verseny közben másodperceket vesztek ezekkel, hiába fogom meg a vasat időben, az idegesítő.
Alapvetően nem rakom instant az összkerékhajtást minden autóra, csak ha maxra húzom és még 3. 4.ben is kipörög a kerék.
Az fwd autókat olyan A800ban még egész jól el lehet vezetni kb 300 kw teljesítményig, van néhány ami s1ben is még egész tűrhető.
Rwd autók több erővel is viszonylag jól irányíthatóak de persze az awd a legstabilabb.

GTA Online: Daweee93

(#10104) IntelKiller7 válasza hhenry (#10100) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

YouTubeba írd be a VGA + processzort és mellé a játék nevét aztán találsz vagy 50 videót róla.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#10105) ProgenXL válasza Daw93 (#10103) üzenetére


ProgenXL
őstag

Hu ez jol jott kossz :)

Gunner for life

(#10106) Darko_addict válasza hhenry (#10100) üzenetére


Darko_addict
őstag

Makszimálisan. ;)

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10107) CJ4567 válasza ProgenXL (#10099) üzenetére


CJ4567
veterán

Mivel a játékidőm kb. 90%-a PvP (még nem próbáltam a solo rankedet, de idáig jó véleményeket látok róla), ezért minden egyes PvP autóm összkerekes, mert a tunerek csak összkerekes autót csinálnak(hátsókeréknek rankedben nincs értelme). :D

Tegnap megvettem a McLaren F1 GT-t, közben nézem, hogy nem maradt túl sok pénzem (2.6 millió), pedig kéne venni egy Huayra BC-t is. Ma megcsináltam a Mitsubishi-s évszakos bajnokságot, a kapott pörgetésből nyitottam egy Huayra BC-t. :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#10108) ProgenXL válasza CJ4567 (#10107) üzenetére


ProgenXL
őstag

én is az összkereket favorizálom csak az alulkormányzás zavaró néha. Jól bekéne állítani őket. A mások által összeállított tuning tetszik csak az a baj a külső esztétikát zárolja.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#10109) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Nem találom sehol az új Porsche-t. Segítség! :D

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10110) ProgenXL válasza Darko_addict (#10109) üzenetére


ProgenXL
őstag

Porsche 911 Carrera S 2019. Ott van a többi megvehető autó közt.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#10111) Darko_addict válasza ProgenXL (#10110) üzenetére


Darko_addict
őstag

Köszi! Első belépés után ki kellett menjek a mapra, majd vissza a házba és ott volt már az ingyenes DLC autók között is.

:R

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10112) Csapoati válasza ProgenXL (#10110) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem semmi, hogy máris bekerült a játékba a friss, ropogós 911! :R

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10113) csab991 válasza Csapoati (#10112) üzenetére


csab991
senior tag

Nagyon jól néz ki szerintem, én kb, csak a Porschék miatt vettem meg a Forzát. :D Menettulajdonságai elég jók, kicsit feszes a futóműve, de S1-re elég jó handlinges autó.

(#10114) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Ha valaki olcsón akar Top Tier kocsit venni, annak a zéró értékre csökkent Mosler MT900 mellett a Koenigsegg CC8S is kiváló választás. Most jutottam hozzá aukción 59.000-ért, és + 98.000,-ból X999 kocsit lehet belőle csinálni, ami szerintem a legtöbb X autót lemossa a pályáról.

Hogy veszett el annyira az értéke, illetve miért árulják ilyen sokan? A legtöbb Fortuna szigetes autó aranyáron megy, ha ÉPP valaki el is adja.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10115) csab991 válasza Darko_addict (#10114) üzenetére


csab991
senior tag

Az X-es gépeket maximum csak pár traffipaxon tudja lenyomni, amúgy kevés hozzájuk, ellenben S1-re nagyon kompetitív tud lenni.

(#10116) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ez a Bon Shaker elég idegesítő autó. Az új rangos versenyen nagyon OP..

A másik amit elfelejthetnének a szabad barangolás verseny.

Gunner for life

(#10117) csab991 válasza ProgenXL (#10116) üzenetére


csab991
senior tag

A800-ra az egyik legjobb választás, még ott a Shelby Cobra Daytona ami szintén nagyon jó, bár nyilván egyéni preferencia kérdése.

(#10118) ProgenXL válasza csab991 (#10117) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ráadásul egy Ford Raptort is lazalán letol az útról... :))

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#10119) ProgenXL


ProgenXL
őstag

zárásként kiforgattam egy McLaren720S coupe. Az is valami. :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#10120) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Rip Rod-ot sikerült már valakinek megszereznie PvP Drag-on? Elég nehéz esetnek tűnik, mer' 2 db C600-as járgány között túl nagy különbség nem tud lenni.

Én ma megint egy rakás sapkát/kalapot kaptam. :D

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10121) Darko_addict válasza Darko_addict (#10120) üzenetére


Darko_addict
őstag

Woohoo! Egy sörért megmondom bárkinek, hogy kinek a tuningját használtam. :D

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10122) CJ4567 válasza Darko_addict (#10121) üzenetére


CJ4567
veterán

Ford '32 Coupe, Nalak28? :DDD

No Sana No Life

(#10123) nemeth989 válasza Darko_addict (#10121) üzenetére


nemeth989
senior tag

Terepversenyre esetleg, funn kocsi, de annyira nem jött be. Viszont a Vulcan, annyira jó hangja van Tapadása mesteri, nagyon tetszik.

Öszkerekes Mercury coupe? Nekem azzal volt sima.

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#10124) CJ4567 válasza ProgenXL (#10116) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem lesz elfelejtve, csak javítani fognak rajta, a legutóbbi streamben mondták.

No Sana No Life

(#10125) ProgenXL válasza CJ4567 (#10124) üzenetére


ProgenXL
őstag

Kíváncsi leszek mit lehet javítani rajta. Megcsinálhatja az ember a legjobb beállításokat is aszfaltra ha minden 2. versenyen offroadozni kell vele. Hátsó kerekessel külön élmény. :D

Persze vannak videók ahhol megmutatják a megfelelő útvonalat.

[link]

Van youtuber akit szoktatok nézni Forzaban?
Én próbálok úgy vezetni mint ez a srác. Nem rongyol bele a falba kanyarban, de még csak nem is tol le az útról és valahogy mindig odakeveredik a dobogóra.

Gunner for life

(#10126) hülyegyerek válasza Daw93 (#10103) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Van egy pár hátsókerekes, ami legalább annyira jól irányítható, mint egy 4x4. Nemrég pörgettem ki a 911 GT1-et, az egy baromi kezes autó. Ilyen még az MC12, meg az F1 GT is.
Azokra tényleg csak jobb gumi, meg jobb fék kell.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#10127) Darko_addict válasza CJ4567 (#10122) üzenetére


Darko_addict
őstag

Nem az övét használtam, de ha már van tuti tipped, tőled se kapok sört. :D Képzeld el, majdnem felrobbant az fejem. Első versenyben #1 lettem, másodikban #2, de összességében én voltam az első helyen. 3. körben, baszki, a mellettem jobbról és balról álló (összeesküvés!) berántotta a kormányt és lefogtak! :D Végül a többiek kiléptek meg elbaszták, meg a Bulldózeren lemaradtak. Mekkora aljas emberek. Gyors csevegésbe is kellene "állj már le, a jó anyádat!" üzenet is, mert vannak tőrtűzhetetlen atrocitások.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10128) csab991


csab991
senior tag

Nálam a Fortuna szigetes bajnokságok megint késznek vannak mutatva. Szerintem a pörgetést is megkaptam értük, csak kár hogy nem csináltam egyetlen versenyt sem. :D

(#10129) csab991


csab991
senior tag

Drag pvp-t lenyomtam saját tuninggal 32' Coupe (341 kW/620 Nm, 1084 kg.) Két második meg két első hellyel. Bulldózeren elég sokan elvéreznek.

Fortuna szigeten megcsináltam a figyelmeztető táblát, meg sebességzónát, és mintha mindkettő kapott volna influence pointot. Szerintem 24-en volt a figyelmeztető tábla. Elég bugos mostanság a Fsz.

[ Szerkesztve ]

(#10130) Methionyl válasza csab991 (#10128) üzenetére


Methionyl
senior tag

Én nem kaptam értük pörgést, és nekem is megvannak csinálva..
ez így gáz :(

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#10131) SpongyaBob válasza Darko_addict (#10121) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Igazán elmondhatnád :DDD Akámelyik tuningot alkalmazom, le vagyok nyomva mint a sz.r. Úgy elhúznak mellettem mint a szél :D

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#10132) CJ4567 válasza SpongyaBob (#10131) üzenetére


CJ4567
veterán

Manuális váltót használd.

No Sana No Life

(#10133) Darko_addict válasza CJ4567 (#10132) üzenetére


Darko_addict
őstag

Az első ötünk között nem volt 0,20 mp különbség, szerintem avatatlan kezekben (mint az enyém is), már csak a reakcióidőn is több elmegy.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10134) csabi0805 válasza SpongyaBob (#10131) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Én is így jártam csak én az országúti versenyekkel.

[ Szerkesztve ]

(#10135) SpongyaBob válasza CJ4567 (#10132) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Manuállal is ugyanez a helyzet. :(

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#10136) IntelKiller7 válasza SpongyaBob (#10135) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Akkor ott valami nagyon csúnyán el van állítva.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#10137) SpongyaBob válasza IntelKiller7 (#10136) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Kérdés, mit lehet elállítani egy letöltött tuningon? Letöltöm, beállítom ennyi. Az első 5-ben sem vagyok benne...

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#10138) Joccc07


Joccc07
addikt

Hogy a fenébe kapom meg a Mitsubishi-ket? Bementem a piactér autócsomagokba ott már pipa de nincsenek a listában.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#10139) IntelKiller7 válasza SpongyaBob (#10137) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Letöltöttön semmit, mert amint állítasz rajta visszadobja az alap tuningra.
Letöltöd és csak használod. Max a vezetéstechnikai berendezéseket kapcsolgatod azt csókolom.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#10140) parandroid válasza SpongyaBob (#10131) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mercuryre rátettem egy random B600-as tuningot, ami a neve alapján heti dragre való, és úgy hagytam állva a mezőnyt mind a 4 versenyen, hogy szinte én szégyelltem magam. Szóval szerintem csak pakoljatok fel egy tuningot, és el sem lehet rontani. Trial bezzeg nem megy, meg a gyors heti bajnokság sem, én S2-es autókkal egyszerűen képtelen vagyok versenyezni, nincs meg a skill hozzá.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#10141) SpongyaBob válasza IntelKiller7 (#10139) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Hét erről beszélek... :) Hogy nincs elállítva semmi, mert nem is lehet..

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#10142) CJ4567 válasza SpongyaBob (#10135) üzenetére


CJ4567
veterán

Hol váltasz? 7000RPM-nél válts.

No Sana No Life

(#10143) Darko_addict válasza SpongyaBob (#10141) üzenetére


Darko_addict
őstag

Ford Coupe '32-re, ha letöltöd Stevio2175 tuningját, garantált a pole-pozíció. Lehet lenyomnak, lehet lesznek ügyesebbek vagy épp kilöknek, de nagyon baba a tuning. Rá kell keresned a nevére a Tuningbeállítások-keresőnél. Először én is Mercury-val próbáltam, kettő B600-as tuningot szedtem le hozzá, mindkettő magas csillagos volt és szezonális dragra készített, de a közelében sem voltam a Fordoknak. Érdekes, hogy másoknak meg sikerült vele...

@peterkeT: A szezonális traffipax elég nehéz, de nem is mindegy, melyik irányból indulsz neki. Ameddig ott voltam, mindenki "szemből" próbálkozott, és tuti, hogy sikertelenül. Ki kell kapcsolni minden érzéked és reflexből nyomni. :D
Fortuna szigeten van egy Csabi által felállított rekord, ami folyamatosan felidegel, mert nekifutottam 5x, asszem' 394kmh volt a max, míg az ő rekordja 413. Hiába is mennék még 5x, +19 kmh 400 közelében időbe telik. Szerintem csak bugos volt, mikor megcsinálta. :D :D

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10144) csab991 válasza Darko_addict (#10143) üzenetére


csab991
senior tag

Hangold úgy a sebességváltót, hogy amikor eléred a traffipaxot akkor az adott fokozatban épp tiltás közelében legyen. Ha jól emlékszem a Moslerral mentem, a 4. sebességet pedig kitoltam úgy hogy 415 környékén legyen vége. Ennyi a titok nyitja. :D Meg persze nem árt az előtte lévő nagy kanyart jól kigyorsítva elhagynod.

[ Szerkesztve ]

(#10145) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Milyen beállításokat ajánlanátok(FM7) hogy, legkönnyebb legyen az irányítás,fékezés stb?
Most vettem egy g29 kormányt és váltót,egyelőre még váltó nélkül is nehéz egyáltalán célba érni sérülések nélkül nemhogy helyezést is elérni tehát mindig utolsó vagyok :D
Hiába fordítom le magyar nyelvre a jelentéseket mivel az autókhoz sem értek így lika köd van.
Köszönöm előre is!

(#10146) SpongyaBob válasza Darko_addict (#10143) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Na ez jónak tűnik, köszi! :C Elsőre rögtön dobogó.. Nem gondoltam volna, hogy ilyen különbségek vannak.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#10147) IntelKiller7 válasza pruzsi (#10145) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Hát, ha már vettél kormányt akkor. törekedj rá, hogy kikapcsolj minden segítséget. ABS-t hagyd bent akkor legalább nem fog satuzni az autó. A többit tedd offra.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#10148) KardosAttila


KardosAttila
aktív tag

Horizon 4-et végre sikerült kiezrezni, sokáig nem törekedtem rá de aztán mégis csak levadásztam az összes bonus táblát. :D 102 órám van a játékban, minden percét élveztem :R szerintem még ennyi simán belemenne.

(#10149) hülyegyerek válasza pruzsi (#10145) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Én rendelkezem némi kormányos múlttal, anno a TDU-kat, NFS Shifteket, GRID-eket is azzal toltam, de a Forzákban valahogy soha nem sikerült olyan beállításokat találni, hogy megközelítse a régi játékok irányíthatóságát. Inkább visszaváltottam kontrollerre.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#10150) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Miért utál engem a játék? :D

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.