Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9301) parandroid válasza gduck (#9299) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Forza Hub nincs a helyzet magaslatán. Elég nehézkesen számolja a pontokhoz az előmenetelt (story chapterek, properties owned, days played tutira rosszul vannak számolva, car masteries is gyanús), meg amúgy is elcseszett ez a pontrendszer. De maga a kezdeményezés jó, meg az extra credit is jól jön.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#9302) Win-T válasza noblem1983 (#9295) üzenetére


Win-T
senior tag

Ha kormánnyal és nem kontrollerrel játszom akkor nálam is egy helyben áll a mezőny replay indításánál, de ha megmozdítod az egeret azonnal elindulnak.

(#9303) bulikavagyok válasza IntelKiller7 (#9298) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Benne az új M5-tel!. Fuck yeah! :D

(#9304) gduck válasza parandroid (#9301) üzenetére


gduck
addikt

FH4-re gondolsz? Egyedül a csűrlelet volt bugos, a többi nekem rendesen működött. Még a Car masteries nincs még meg, mert oda trükk pontok kellenek és azok ugye apránként gyűlnek :)

(#9305) noblem1983 válasza Win-T (#9302) üzenetére


noblem1983
senior tag

Igen kormánnyal és köszi akkor majd megnézem ezt az egér mozgatós trükköt :R

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#9306) IntelKiller7 válasza Corpuscle (#9300) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nem a mappal votl bajom. Meg a hóval sem. Csak magát ezt a szakadó esőt nem szeretem. Valóságban is lehúz, játékokban is letud. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9307) DjDanee87 válasza parandroid (#9301) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nekem jól számolja. Day played meg car masteries hiányzik még, de majd meglesznek idővel. Igazából az a "baj" hogy PCn sok játék nem elérhető, így kevesebbet ad hetente, mint konzolosoknak akik tudtak játszani a többi Forzával is. De nem rinyálok, örülni kell annak, hogy ingyen adják a creditet :)

(#9308) parandroid válasza DjDanee87 (#9307) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Day Played nekem egy hete 8/50, pedig minden nap játszottam. Story Chapters 11/15 (eleve wtf az a 15), szintén egy hete már, pedig 4 storyline teljesen kész lett közben. Na jó, 96 csillagom van a 150-ből, ez lehetne az alapja, de így sem jön ki a matek. Properties Owned a héten felkúszott 4/10-ről 6/10-re, amikor először néztem, akkor a Bamburgh Castle már megvolt, a héten 3 kisebbet vettem még meg, így már csak az Edinburgh Castle hiányzik, tehát 11/12 megvan. A Car Masterynél 5/50 van, szerintem ott is hiányzik vagy 2-3, amit az elmúlt egy héten kiraktam. És ez csak a Horizon 4. Gamerscore-t egyébként teljesen naprakészen, jól számolja, kb napi frissítéssel.

Szerk.: Most néztem, Properties Owned már 8/10 szerinte, valamit ma még megtalált...

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#9309) vicces


vicces
addikt

:W Nemindul!! :W

pc-n nem indul el. mi a fenét kéne még csinálnom? msi afterburner és a szerver valamint a fraps uninstallálva. az nvidia driver felfrissitve. kb 30 inditottam el, mert hátha egyszer "elkapja". bejön az intro és hibaüzenet.
most az egész játékot telepitem újra, de nem hiszem hogy segiteni fog.

xboxon megy minden szuperül. 1x volt hogy 4-5 másodpercre megfagyott a játék, de újrainditás nélkül ment tovább.
meglepő hogy xbox-on is milyen szép, de azért élvezném a játékot 60 fps-sel is a pc-n. :(

:)

(#9310) Bib válasza vicces (#9309) üzenetére


Bib
őstag

És mi a hibaüzenet? :F

(#9311) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Akik szeretnék gyorsabban elérni a level 20-at földutas és terepversenyekben, azoknak ajánlanék egy jó megoldást erre.

Lehet útvonalszerkesztővel csinálni olyan pályát, hogy csak az úton menjen végig ráadásul sok hosszú egyenessel, vagy hosszú gyors kanyarokkal. Mivel az XP (vagyis a befolyás FH4 esetén) a megtett út alapján nő, ezek a gyors versenyek sokat adnak. Ráadásul annak ellenére, hogy akár végig aszfaltos útvonal is megrajzolható az XP abba a versenyszériába számolódik ahonnan indul a verseny.

Így csináltam pl magamnak két pályát ehhez a két kategóriához. Mondanám, hogy nyomja aki szeretné gyorsabban elérni ezeket a level 20-akat, de szerintem nincs lehetőség így más eventjét megkeresni a játékban. De az ötlet adott, csinálhattok magatoknak így útvonalat. Pl a malomnál induló terepversenynél csináltam egy ilyen 30km hosszú versenyt. X-es Sennával 5:30 körül van egy kör, szinte végig teligázzal lehet menni - 3 körre állítva ez ad 60k befolyást és 240k creditet a 17 perces versenyért. Másképpen nehezen tudnék elképzelni ennyi XPt a hivatalos, valóban terepen futott versenyekért.

(#9312) csab991 válasza DjDanee87 (#9311) üzenetére


csab991
senior tag

Nálam ez a módszer, mindig csak az első esemény létrehoztakor működött, tehát létrehoztam a 10 körös eseményt földútra, végigtoltam adta is az influencet a földút kategóriára, de ha mentem másodjára rajta, utána már országútira adta az influencet, annak ellenére, hogy földút volt beállítva. Így ha farmoltam, mindig létrehoztam egy új eseményt adott földútra, terepre, és csak egyszer mentem rajta.

(#9313) DjDanee87 válasza csab991 (#9312) üzenetére


DjDanee87
addikt

A megrajzolt útvonalad nem veszik el soha. Azért fordulhatott ilyen elő, mert mikor visszamész másnap/máskor a kiindulási pontra, kiválasztod hogy egyéni versenyt mennél (vagy coop-ot, PVPt, igazából mind1) utána bejön ez a kép. Amint láthatod nekem is alapból csak az látszik, ami alá oda van írva, hogy Horizon bemutatja (eredeti verseny, nem az én útvonalam). Itt kell a jobb oldalit választani, és akkor felhozza az adott helyszínen kreált blueprintjeidet. Vagy ha változtatni szeretnéd a körök számát, évszakot, bármit akkor meg a bal szélső kell, ott pedig a kategória korlátozások után lesz elérhető az útvonal kiválasztása - ahol ott lesz a korábban megrajzolt útvonalad.

[ Szerkesztve ]

(#9314) csab991 válasza DjDanee87 (#9313) üzenetére


csab991
senior tag

Persze ez mind világos csak arra céloztam, hogy kétszer egymásután lementem ugyanazt az általam megrajzolt eventet, és csak az elsőnél adta meg az influencet a terep/földút kategóriába, másodjára, harmadjára már ismét országútra adta valami "bug" miatt.

[ Szerkesztve ]

(#9315) DaveHutt válasza DjDanee87 (#9311) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ez majdnem ugyanaz, mint a Goliath custom verseny. Legnepszerubb blueprintek kozott 100 ilyen van.

(#9316) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Hali!

Valakinek nem lesz a közelben eladó MB E63-ja? Sehun sincs! Többszáz pörgetés alatt még csak az előképét sem láttam! :D

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9317) vicces válasza Bib (#9310) üzenetére


vicces
addikt

komplett leszedtem a játékot a gépről, majd újratelepitettem a storeból. most már jó ;)
viszont a grafika nem sokkal jobb és gondolom mert mindent maxra húztam, iszonyat sokat tölt a játék. maradok inkább az xbox verziónál. a masgyar felirat meg értelmezhetetlen néha :Y

:)

(#9318) Daw93 válasza Darko_addict (#9316) üzenetére


Daw93
senior tag

Én ugyanígy vagyok a 2018-as CTR-rel, ha FH4-ről van szó. Ha van is valakinek, ne éld bele magad. Előlem egy kedves fórumtárs által előre megbeszélt és kirakott 2018-as CTR-t úgy vittek el, hogy nem is láttam kirakva pedig folyamatosan frissítgettem az aukciós házat. Az ilyen volt forzathonos/pörgetéssel elérhető autókra rárepülnek mint légy a szarra :D
Most én azzal próbálkozom, hogy Elit tuner legyek és kirakhassam 20 milláért az ilyen autókat. Egy '93 SVT Cobrám van erre a célra, amit eddig egyszer láttam 20 misiért, el is vitték.

GTA Online: Daweee93

(#9319) Alföldi Peti


Alföldi Peti
tag

Forza Horizon 4-nek miért nincs hangja? ha kiveszem a pipát és újra indítom a gépet akkor visszakerül a pipa de ha így indítom el akkor sincs hang.

(#9320) Zap-Em


Zap-Em
tag

Hogy lehet a kiegészítőcsomaggal játszani, a FH4-ben? Letöltötte, de a játékban nem látom sehol. Csak a piactért hozza be mindig.

(#9321) Darko_addict válasza Daw93 (#9318) üzenetére


Darko_addict
őstag

Most láttam egy KTM-et, 5-ös szintű Tuner és 5-ös szintű Festő volt már az illető és meg tudta hirdetni 20M-ért. Azt hittem, hogy Elite-hez több kell.
Egyébként olvastam más fórumon, hogy néhány autóért könyörögnek és tényleg képesek kifizetni 20M-t is. :D
Játék elején volt pár glitch, néztem YT videókat. X körös Goliath teljesíthető volt 30 mp alatt és 8M kredit + majd' 1M XP járt érte, feltöltőnek 120 pörgetés is jött belőle. :D Abból be lehetett tankolni.

Kiegészítő érdekesség: Nekem manuálisan kellett frissíteni, nem figyelmeztetett.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9322) Joccc07 válasza Zap-Em (#9320) üzenetére


Joccc07
addikt

Az új szigetre gondolsz? Az meg nem jelent meg. Csak előtöltés van.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#9323) Zap-Em válasza Joccc07 (#9322) üzenetére


Zap-Em
tag

Jaaa, akkor azért, köszi :)

(#9324) s7evcsenko válasza vicces (#9317) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Nálam sokkal szebb a grafika, mint xbox s-en.
Tölteni meg alig tölt. Indításnál pl mikor megjelenik a folytatás gomb, onnan kb 10 sec és már a menüben vagyok.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9325) CJ4567 válasza Daw93 (#9318) üzenetére


CJ4567
veterán

50000 letöltés kell összesen a tuningjaidon, vagy a festéseiden. (25-25k pl. már működne.)

2018-as CTR? :F

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#9326) csab991 válasza s7evcsenko (#9324) üzenetére


csab991
senior tag

Nálam sincs gond betöltéssel, főleg hogy SSD-ről fut.

Darko: Szerintem a szint lényegtelen, lényeg hogy legyen meg az adott letöltésszám.

CTR, Civic Type R lenne? :D

[ Szerkesztve ]

(#9327) Daw93 válasza csab991 (#9326) üzenetére


Daw93
senior tag

Valahol olvastam hogy elite kell hogy legyen a szint, de az nem 4-esen jön? Láttam már 4es szintű tunert 20 milláért árulni. Vagy kell mellé az 50k letöltés is?
Ja amúgy igen a ctr = civic type-r (hondás körökben használják) egyébként már ha itt tartunk jövő héten kerül be sima s2000 és 1gen. civic is. Sőt a játékban láttam már 1gen crx-et is, arra azt írták hogy majd elvileg forzathon autó lesz.

GTA Online: Daweee93

(#9328) DjDanee87 válasza DaveHutt (#9315) üzenetére


DjDanee87
addikt

Pontosan. Annyi különbséggel hogy azok mind utcai versenyek, ezzel a módszerrel meg tudod húzni a terep és offroad szintedet is. De igen ugyanazon az elven készült: nagy sebességű száguldás autópályán minél több XPert.

(#9329) csab991 válasza Daw93 (#9327) üzenetére


csab991
senior tag

Mindenképpen kell az 50k letöltés, azonkívül szerintem mindegy milyen a szinted.

(#9330) Daw93 válasza csab991 (#9329) üzenetére


Daw93
senior tag

A franc.. Akkor szerintem jegelem a témát :D Köszi az infót

GTA Online: Daweee93

(#9331) s7evcsenko válasza csab991 (#9329) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Mi ez az 50k letöltés?
Durva példával azt jelenti, hogy megveszek 50k autót és mindegyikhez letöltök 1-1 tuningot?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9332) Daw93 válasza s7evcsenko (#9331) üzenetére


Daw93
senior tag

A te általad készített liveryket vagy teljesítmény tuningokat kell másoknak letöltenie.

GTA Online: Daweee93

(#9333) s7evcsenko válasza Daw93 (#9332) üzenetére


s7evcsenko
addikt

:R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9334) Daw93


Daw93
senior tag

Na, ma nagy nehezen sikerült levadásznom egy Type-R-t :D Igaz 20 millába fájt, de ez volt az egyetlen autó ami nagyon kellett.

A nagyonkék színt ne nézzétek, így vettem :D

GTA Online: Daweee93

(#9335) bulikavagyok válasza Daw93 (#9334) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

És nem lehet átfesteni? ;]
Gratula amúgy! :R

(#9336) Csapoati válasza Zap-Em (#9320) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Majd december 13-án.

DaW93: 20 milla? Van pénz lóvéra, egy ilyen szürke kocsira... :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9337) Daw93 válasza bulikavagyok (#9335) üzenetére


Daw93
senior tag

Köszi! Festékre sajnos nem maradt pénzem, majd veszek teszkós festéksprayt :D Viccet félretéve maradt még 3.5 millám, de van 300 autóm amiből jópárat eladok majd.

Csapoati: hogyhogy szürke? ez kék :D Egyébként direkt erre gyűjtöttem a pénzt, más autó nem nagyon kellett már. Az ilyen hiperszuper autókért nem vagyok oda, persze tetszenek, de már nyertem párat ami elég is. Szóval másra úgy sem költöttem volna a pénzt, kivéve a két vár/kastély még nincs meg de az meg ugye megvár :D

GTA Online: Daweee93

(#9338) CJ4567 válasza Daw93 (#9337) üzenetére


CJ4567
veterán

23.5 millád volt? :Y

Én nekem már a 10 milla megszerzése is gond volt. :DDD

No Sana No Life

(#9339) Csapoati válasza Daw93 (#9337) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én biztos inkább a várakat vettem volna meg, a kettőért jár egy barn find, egy Alfa Romeo P3, meg 20 super wheelspin. Ez meg csak egy Honda Civic Type-R. :D Persze kinek mi, ha ez a kedvenc autód, akkor megértem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9340) Daw93 válasza Csapoati (#9339) üzenetére


Daw93
senior tag

Hát kedvencnek nem mondanám, de közel áll hozzá, a legendás type-r sorozat legfrissebb tagja, nagyon tetszik, mondjuk úgy hogy a japán autók a kedvenceim. Igaz rengeteg német verdám is van, Audim és BMW-m is majdnem mind megvan talán 2-2 hiányzik még.
Jelenleg a 2 várért hajtok, de most már csak lazába tolom, a lényeg már megvan :) Ha viszont a várakért járó 20 super wheelspinből megkapom a kocsit, kicsit morci leszek :DDD

GTA Online: Daweee93

(#9341) CJ4567 válasza Daw93 (#9340) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem kaphatsz wheelspinekből Forzathonos autókat.

No Sana No Life

(#9342) Daw93 válasza CJ4567 (#9341) üzenetére


Daw93
senior tag

Akkor jó. Talán redditen olvastam, ezek szerint fake.

GTA Online: Daweee93

(#9343) IntelKiller7 válasza CJ4567 (#9341) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Már miért ne kaphatna? Az FE autókat pl pörgetni is lehet meg shopban megvenni..

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9344) CJ4567 válasza IntelKiller7 (#9343) üzenetére


CJ4567
veterán

Az FE autók nem Forzathon exkluzívak, de pl. a Type R az Forzathon exkluzív, nincsen benne a wheelspinekben.

No Sana No Life

(#9345) Darko_addict válasza IntelKiller7 (#9343) üzenetére


Darko_addict
őstag

Jaja, én is kaptam már FE autót pörgetésből.

Daw93: Nekem van egy rakás Civic Type-R-em. Ez ugyan melyik? Odaadtam volna neked ajiba is, ha megvan. :D

A 10M-s Bamburgh Kastélyt megvettem már én is, az ott talált Bentley aukción elment 2,2M-ért, de a hozzá járó 10 Super Wheelspin elég gyenge eredményt hozott. Egyik Wheelspin a bolt áron 10M-ért kínált Auto Union régiség alatt állt meg, de azóta is szívesen hordom a sárga sapkát. :D :D
Mostanra lassan megint van 10M, de nekem kicsit belassult a játék, félek, hogy ha elköltöm a második várra, be fogok ragadni és csóró leszek. Meg lehet érte dolgozni, de az elején nagyon könnyen jött!

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9346) Daw93 válasza Darko_addict (#9345) üzenetére


Daw93
senior tag

Ez ami nekem kellett ez a 2018-as. A többi megvan, a 2004-es hiányzik még, viszont csak pörgetni lehet sajnos, de azzal már kiéltem magam a FH3-ban :D
Szóval majd idővel kipörgetem, vagy ha találok olcsón aukciós házban, megveszem.
Egyébként egy kedves fórumtárssal próbáltunk elbizniszelni egy '18-as Type-R-t csak elvitték előlem, ugranak rá az emberek mint tyúk a takonyra. Barátlistán lévő emberrel nem lehet amúgy autót bizniszelni?

GTA Online: Daweee93

(#9347) csab991 válasza Daw93 (#9346) üzenetére


csab991
senior tag

Nem nagyon lehet. Egyetlen valamiféle megoldás a Barn Find-os Ford GT40, amit 900.000-es bid-el és 9.000.000-as buyouttal tudsz felrakni, még ha nem is vagy magas tuner szinten. Ha például kiesik megint ugyanolyan Civic és el akarod adni, akkor beszéld meg, valakivel, hogy te először felraksz AH-ra egy Ford GT40-et 9M CR-ért, azt vegye meg, majd felrakod a Civicet is és megveszi azt is. Ha meg kell megint egy ilyen GT40, akkor szimplán keresel AH-n és reménykedsz hogy olcsón meg tudod venni.

(#9348) parandroid válasza CJ4567 (#9341) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én a múlt heti Forzathonos autók egyikét kigurítottam múlt héten wheelspinből (valami Reanult 5 FE verzió volt). Épp nem volt előtte még pontom, hogy megvegyem, utána viszont már rögtön oda is került rá a Forzathonos képernyőn is a 'Megvan' címke.

Szerk.: Ja, hogy vannak Forzathonos autók, meg Forzathon exkluzívok.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#9349) IntelKiller7 válasza CJ4567 (#9344) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

De akkor tedd hozzá, hogy forzathon exclusive autók és akkor már nem is kötnek bele. Mert az, hogy nem pörgethet forzathonos autókat spinből még mindig nem igaz.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9350) Skeleton01


Skeleton01
aktív tag

Szerintem mindenki helyesen gondolta, de elbeszéltetek egymás mellett, ezért kifejteném kicsit bővebben, ha újabb játékosok is érdeklődnének a téma iránt. Tehát létezik egy hetente - évszakváltással egyidejűleg - változó Forzathon Shop, amiben pontokért lehet autókat beszerezni, és itt két fajta gép érhető el egymás mellett:

A): /ezek kerülnek több pontba/ Forza Edition verdák, amik kellő szerencsével pörgetésből is megszerezhetőek, ilyen volt eddig a teljesség igénye nélkül.: Renault 5 FE, Peugeot 205 FE, Nissan GTR LM FE, BMW M5 FE, 1972 Land Rover FE, Bentley Continental FE. Gyakran vannak eladóak belőlük az aukciós házban is.

B): kevesebb pontba kerülnek, mint a fentiek, de csak a Forzathon boltból (addig az egy bizonyos hétig), majd nagyon ritkán aukciós házból beszerezhetőek, pörgetésből NEM, ilyenek pl.: Porsche 911 GT3 RS '19, Chevy Colorado ZR2, Hoonicorn V2, Honda Civic '18, Ferrari 812 Superfast, Bone Shaker, Twin Mill.

Vannak ezen kívül olyanok is, amik csak pörgetésből jöhetnek be: pl.: Mercedes E63 AMG, Pontiac Firebird Trans am '73, Audi TT RS, Austin Taxi, Cadillac XTS Limousine, Chevrolet Camaro Z28 '79.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.