Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9401) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

A térkép jobb szélén lévő hegyen van a Lambo kincsesládába. De kurvára nem találom. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9402) IntelKiller7 válasza IntelKiller7 (#9401) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Driftelni kell hozzá 458 Italia vagy Specialeval a legnagyobb drift zónában. És akkor beadja.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9403) CJ4567 válasza IntelKiller7 (#9390) üzenetére


CJ4567
veterán

Nálam az 500Mbitből 30-60-at használt ki, néha felment 70-re. :U

Nem várom el a folyamatos 500-at, mert SSD nélkül tudom, hogy nem fog jönni, de 180-200Mbittel tölthetett volna.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#9404) Darko_addict válasza IntelKiller7 (#9402) üzenetére


Darko_addict
őstag

Szerintem tök kezelhetetlen, nekem nem tetszett. Feldobtam aukcióra mérgemben, mire visszaléptem a játékba, el is kelt. :D

Nem akarok spoilerezni, de lesz küldetés, ahol egy Morgannal kell ugrani a háztetőn keresztül, de mégis hogy...? :D

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9405) IntelKiller7 válasza CJ4567 (#9403) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Hát akkor ott valami nem az igazi.
Nekem 150-es netem van 90 alatt nagyon tritkán van. Ma volt a max 170mb/s. Havernak 300-as net 220-250-el töltöget. Nekem X havernak régi fat Xbox.

Az SSD csak 500-as net felett kell. Addig simán jó a HDD: :)

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9406) bulikavagyok válasza IntelKiller7 (#9402) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Épp akartam írni Neked, h minden kincshez van leírás. Az a durva, h én már három ládát törtem össze és mind a háromból jött egy millió kredit. Tíz vagy tizenegy láda van, tehát pénzügyileg szépen felhizlal majd ez a sziget. :))
Amúgy jó kieg. lett ez is - persze biztos voltam benne, h így lesz. A hangulat hibátlan, szerencsére sokkal több aszfalt út van mint vártam, egyedül a táj nem jön be annyira, sok helyen elég kopár. Az új M5 meg csak hab a tortán! Az volt az első dolgom, h megvegyem és csak 10-15 perc tesztelés után mentem át vele a szigetre. :D


Tetszik az Urus, főleg a hangja durva.

[ Szerkesztve ]

(#9407) IntelKiller7 válasza bulikavagyok (#9406) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Én is megvettem az M5-öt aztán be is jártam vele a full mapot. :DDD

Az Urusnak meg Panamera hangja van. Bár nem értem miért amikor semmi köze hozzá. Gondolom majd megint megindul a hadjárat redditen aztán cserélik a hangját mint az Audinak. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9408) bulikavagyok válasza IntelKiller7 (#9407) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Hmm. A Panamera-t nem nagyon ismerem, szerintem nem is próbáltam még. Mindenesetre a Lambo hibátlanul szól.

M5: Tuning nélkül toltam vele, és hibátlan úgy is. Furcsa, h összkerekes, de én imádom ezeket, tehát örülök, h végül meglépte a BMW.

(#9409) noblem1983 válasza IntelKiller7 (#9407) üzenetére


noblem1983
senior tag

Lehet azért van olyan hangja mert talán a Lambo nem fejlesztett V8-as biturbó motort és mivel a Volkswagen csoporthoz tartozik, amihez a Porsche is így akár ugyanaz is lehet a motorja de ennyire nem néztem még utána.

[ Szerkesztve ]

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#9410) feri1014 válasza IntelKiller7 (#9407) üzenetére


feri1014
senior tag

Annyira nincs köze hozzá, hogy ugyan az a motor van benne, mint a Panamerában, csak kicsit felpiszkálták. :DD

A dlc remek lett. A drift zónára rendesen rákattantam, pedig eddig nem csináltam őket.

[ Szerkesztve ]

(#9411) IntelKiller7 válasza feri1014 (#9410) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ja igaz, ez már a 2. generációs Panamera, nem az első. :DDD Akkor nem szóltam semmit. Amúgy IRL jobb hangja van mint a játékban. :/

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9412) bulikavagyok válasza feri1014 (#9410) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Akkor ez így sok mindent megmagyaráz. :D Annyira nem vagyok képben ezzel a Lamboval.

(#9413) IntelKiller7 válasza bulikavagyok (#9406) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Visszatérve az M5-re nekem nagyon fura volt, hogy összkerekes. Tuti átrakom majd RWD-re. Úgy igazi a BMW, ha hátul kapar. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9414) bulikavagyok válasza IntelKiller7 (#9413) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Dehogyis, nem szabad! ;] Tudom, h nagy a kísértés, de ez így az igazi. Ahogy a gyárban megálmodták. :D De milyet lehet menni vele? Nagyon gyors.

[ Szerkesztve ]

(#9415) bulikavagyok válasza bulikavagyok (#9414) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Visszavonom. :B Most nézem a tesztet, kapcsolható a 2WD. Ki fogom próbálni én is, de szerintem maradok négy keréken.

[ Szerkesztve ]

(#9416) IntelKiller7 válasza bulikavagyok (#9415) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Hát, ha nem csak krúzolásra akarod használni akkor megéri. :D Kár, hogy az ilyeneknél nem kapcsolható mint valóságban.
E60-al szétadom most ezt a hegyi driftet. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9417) hülyegyerek válasza Darko_addict (#9404) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Nekem meg pont az a bajom vele, hogy csináltak megint egy Raptor meg Focus RS-féle instant winner autót kezdőknek. Nagyon erős, túlságosan kezes. Hanyagolom, terepjárásra maradok a küzdelmes kis Broncomnál.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#9418) bulikavagyok válasza IntelKiller7 (#9416) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Hmm, tényleg gáz, h nem kapcsolható. Nem lenne nagy kaland leprogramozni szerintem.

(#9419) CJ4567 válasza IntelKiller7 (#9405) üzenetére


CJ4567
veterán

Stabil 50MB/s-el és felette még csak ISO-kat szedtem Qbittorrent-tel, Steam/Origin 20-40MB/s között szed, attól függ, hogy mennyire sok a kis fájl, mert sokszor nem bírja már a HDD. (Egy régebbi, SATA2-es WD-t használok letöltésre, játékra még egy újabb, SATA3-as WD-t.

No Sana No Life

(#9420) evitiguF


evitiguF
senior tag

Sziasztok,

a szigetre bevezető kis "verseny" újrajátszható valahogy? Haveroknak szívesen mutogatnám, az állam leesett, jól összehozták!
Arra gondolok, amikor először érkezel a szigetre.

(#9421) bulikavagyok válasza evitiguF (#9420) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szia,
Szerintem nem. Mint ahogy a játék első versenye sem -csak ha új játékot indítasz. De javítsatok ki h tévedek! :B

[ Szerkesztve ]

(#9422) twi452 válasza evitiguF (#9420) üzenetére


twi452
senior tag

Szerintem egy vendég fiókkal az elejétől indul és akkor meg tudod mutatni fájdalommentesen. Csak egy tipp mert melóból nem tudom kipróbálni 🙂

Szerk:
Mondjuk akkor az egész "tutorialt" végig kell nyomni előtte..úgyhogy ez így nem biztos hogy megéri a beleölt időt 😂

[ Szerkesztve ]

(#9423) CJ4567 válasza bulikavagyok (#9406) üzenetére


CJ4567
veterán

Van, aki 3 óra alatt már elérte a 10. szintet a szigeten. :DDD

No Sana No Life

(#9424) Dareiosss


Dareiosss
senior tag

Olyan kérdésem lenne, hogy nekem nincs xboxom, de ha veszek egy Forza H 4 et (xboxra), azt hogy tudom elérni, hogy windows alatt is játszak vele? Van valami kód az Xbox verzióhoz amit be tudok írni? Vagy egy havernál akinek van xboxa az én microsoft accommal telepítse fel?

A bajom az, hogy a PC verzió sokkal drágább mint az Xbox verzió.

(#9425) Methionyl


Methionyl
senior tag

Ezt a szigetet úgy kell elképzelni mintha teljesen új map külön elszigetelve új statokkal stb?

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#9426) btf válasza Dareiosss (#9424) üzenetére


btf
aktív tag

PC-re a játék csak digitálisan érhető el. A Boxos lemezzel nem fogsz tudni játszani PC-n.

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#9427) bulikavagyok válasza CJ4567 (#9423) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Mondjuk az durva speed run-nak tűnik. Soha értettem az ilyen embereket!? :N

(#9428) CJ4567 válasza bulikavagyok (#9427) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem speed run, normálisan csinálta a versenyeket, fel is fedezett valamennyit. KuruHS tegnap streamelt, majdnem befejezte (island level 9-nél hagyta abba asszem) az egészet, pedig csak játszott, nem tűnik túl hosszúnak a sziget.

Én majd később akciósan, vagy olcsóbban valahol behúzom, 6k-t egyelőre nem ér meg számomra.

No Sana No Life

(#9429) bulikavagyok válasza CJ4567 (#9428) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Érdekes. Azért szerintem valamennyire sietnie kellett ha 3 óra alatt a végére ért... :B Én is beletettem szerintem három órát, de csak a hármas szintig jutottam. Mondjuk nekem soha nem a versenyzés volt a fő tevékenység ebben a játékban.

[ Szerkesztve ]

(#9430) csab991 válasza CJ4567 (#9428) üzenetére


csab991
senior tag

Úthálózat alapján én sem mondanám hosszúnak, szerintem a BM és HW-ben is több volt az út.

(#9431) evitiguF válasza Methionyl (#9425) üzenetére


evitiguF
senior tag

Igen, egy új map, teljesen különálló az eredetitől.

(#9432) Erdei88 válasza CJ4567 (#9428) üzenetére


Erdei88
veterán

Én ma jó pár órát játszottam, de csak az 5. szintig jutottam.
Ebben volt verseny, kocsikázás, amihez éppen kedvem volt.
Nem lehetetlen végigjátszani pár óra alatt végigjátszani, de sok értelmét nem látom az erőltetett menetnek

(#9433) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Valakinek van kedve megosztani velem, hogy a 2. vagy 3. kincsesküldetéshez mi mást kell tenni, mint a Viking-öbölben vezetni egy '65-ös Mustangot? A következő kettő küli sem esik le, azon kívül hogy hol és mit kell csinálni. Mert azokat nem úgy vagy nem ott kellett, mint ahogy én gondoltam. :D Privibe is jöhet.

:R

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9434) IntelKiller7 válasza Darko_addict (#9433) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

2.nál Ferrari 458 Italia vagy Specialeval kell driftlni a leghosszabb driftzónában. 3-at nem tudom.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9435) feri1014 válasza Darko_addict (#9433) üzenetére


feri1014
senior tag

A 3.-nál a '65-ös Mustanggal kell lenyomni az öbölben a trailbrazer-t.

(#9436) parandroid válasza Darko_addict (#9433) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem csak vezetni kell, hanem a Pioneer stuntot megcsinálni vele. Többire is érvényes, hogy mindig valami stunt kell hozzá (danger sign, trafi, speed trap).

Én is szabad voltam ma megint, nem egész nap játszottam, csak reggel egy kicsit, meg délután egy kicsit, de rohadt gyorsan lehet haladni, 7 láda már megvan. Nem lesz ez a kieg túl hosszú lélegzetű, kicsit azért többre számítottam. A látványvilága viszont lenyűgöző, a legszebb autós játék, amit valaha láttam, tényleg egy élmény csak úgy kocsikázni is.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#9437) csab991 válasza Darko_addict (#9433) üzenetére


csab991
senior tag

SPOILER
A pioneer skillen kell átmenned a mustanggal. De szinte mindegyik feladvány arra épül, hogy adott autóval, adott skill-t teljesíts. Morgannel kell majd ugratni, R8-al speedtrap stb.

peterkeT: Igaz hogy gyorsan lehet haladni, de szerintem tartós lesz hosszútávon, elég sok verseny van a méretéhez képest, meg azért fasza útvonalakat is lehet rajzolni.

[ Szerkesztve ]

(#9438) SamS20


SamS20
senior tag

arra valakinek van valami ésszerű magyarázata hogy a forzahubon miért nem mutatja a jelenlegi állásaimat FH4 alatt ? gamescore az egyetlen amit számol, viszont sem driver lvl se cars owned mindegyik 0-n áll....

pedig már csak 219 pont kéne a tier 5-höz, tudnék mit kezdeni a heti ingyen 100e CR-el :D

(#9439) parandroid válasza SamS20 (#9438) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez ilyen, van, amit számol, van, amit nem, van, amit kis késéssel. Nálam három eolog nem maxos még, a gamer score az egyik, de azt jól számolja, a car masteriest némi késéssel szokta követni, a days played viszont beállt 8/50-re, hetek óta nem mozdul, pedig napi szinten játszok. Kikapcsolódásként vissza szoktam nézni Horizon 2-3-ba, kis felfedezés, kis táblavadászat, néha egy kis verseny, ingyenautók behúzása, el lehet vele lenni, nekem abból is beadott egy rakás pontot. Horizon 1-et anno még 360-on kvázi végigjátszottam, az összes verseny megvolt, mégis csak 1305/2000 a pontállás. Igaz, az 1000 Clubhoz nem nyúltam már, azon kívül az acsikból hiányzik még sok, meg a days played áll ott is csak 19/50-en.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#9440) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

A masik 3 driftzone, hogy nyilik meg? Mert az alap 2 megvan viszont nem adott tobbet.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9441) csab991 válasza IntelKiller7 (#9440) üzenetére


csab991
senior tag

Ha a szigeten lévő driftzoneokra célzol, akkor csak simán lépni kell a szigethódító szinteket, hetesen vagy nyolcason adja az utolsót.

(#9442) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Jó ez a Fortune Island, nagyon hangulatos volt tegnap este a sötétben játszani vele. Eddig nem szerettem a drifteléseket, de az a drift zóna a hegyen Hoonicornnal <3.

(#9443) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Új H4 autók annyira nem hoztak lázba, régi Koenigsegg kimondottan csúnya, az Urus nem megy valami jól, a Saleen pedig olyan, mintha GTA-ból jött volna ki, DE a Funco Motorsports F9! Offroad szörnyeteg, baromi jó a geometriája! Mindenképp próbáljátok ki!

Plusz most dobta fel a köv. heti DLC autókat: 2019-es Corvette és egy új Ferrari. Fú, nagyon jók lesznek, végre valami érdekesség. Egyeértek itt néhányatokkal, akik szerint túl sok a régi, kevésbé szórakoztató autó a játékban.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9444) IntelKiller7 válasza csab991 (#9441) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Igen azokra. Koszi. :R

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9445) SamS20


SamS20
senior tag

Ferrarik közül melyiket éri meg a legjobban megvenni ? Amiben nem csalódik az ember :D pénz nagyon nem számít, de amikkel szemezgettem : F40 F50 LaFerrari EnzoFerrari :/

Ötlet esetleg ?

(#9446) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Sziasztok!

Az miért van,hogy a játékot eltudom indítani,de a MSI Afterburner nem óhajtja mutatni?

Forza Horizon 4-nél fordul elő ez a hiba.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#9447) btf válasza FoLey-v (#9446) üzenetére


btf
aktív tag

Ha az FPS-re és GPU használatra vagy kiváncsi, azt be tudod kapcsolni a játékban.

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#9448) csab991 válasza SamS20 (#9445) üzenetére


csab991
senior tag

F40 Competizone-val nem lősz mellé. Erős, könnyű, sok leszorítóerő.

(#9449) FoLey-v válasza btf (#9447) üzenetére


FoLey-v
addikt

CPU használatára,hőfokra stb.-re is kíváncsi vagyok. Azért használom AB-t hogy figyeljek is az értékekre. :) De érdekes demoban semmi probléma nem volt.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#9450) Csapoati válasza FoLey-v (#9449) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Már az is csoda amúgy, hogy elindult vele a játék, a többségnek kilép a kezdőképernyő előtt. Más hasonló proginál (pl nálam EVGA Precision XOC volt) is ez a helyzet.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.