Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9651) hülyegyerek válasza mcwolf79 (#9646) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Ez egy ősrégi ismert bug, ha jobban megnézed a táblázatot, akkor láthatod, hogy valamelyik drivatar duplán szerepel. Ez akkor van, ha a bajnokság közben változtatod meg a nehézséget.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#9652) Win-T válasza mcwolf79 (#9646) üzenetére


Win-T
senior tag

Teljesen jól számol a gép nincs itt semmi hiba. Abban viszont van, hogy ha megnézed Lapi két autóban is benne ül, amit végelszámoláskor egynek vesz a gép tehát duplán szerzi a pontokat.
Megjelenés óta jelen lévő probléma. Csak hát ugye javítani azt minek...

Szerk.: Nah, mire megírtam más is válaszolt. :)

[ Szerkesztve ]

(#9653) Daw93 válasza Win-T (#9652) üzenetére


Daw93
senior tag

És az miért van, hogy mióta beléptem a PH klubba, minden drivatart kicserélt a játék PH tagokra? Van amikor mindenki Audi TT-vel meg Focus RS-el megy. Elég uncsi állandóan ezek ellen menni.

GTA Online: Daweee93

(#9654) IntelKiller7 válasza Daw93 (#9653) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Valszeg elállítottál valamit, mert random osztja ki a kocsikat. Ha pl beállítod, hogy csak olyan autóval lehessen menni mint a tied akkor tényleg unalmas. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9655) DjDanee87 válasza Daw93 (#9653) üzenetére


DjDanee87
addikt

Drivatarokat a klubodból válogat, ha tagja vagy egynek, teljesen normális. A TT meg Focus RS pedig egy elég érdekes dolog, nemtudom hogy nevezhető-e bugnak. A lényeg hogyha blueprintnél azt választod hogy anything goes, vagyis bármit hozhatnak a drivatarok, akkor rendszerint azt a két kocsit favorizálja a játék. Ezért jobban jársz ha inkább kiválasztod az adott kategóriát amivel menni szeretnél. Mondjuk retro muscle - és akkor a gép sem tud TTket meg Focusokat hozni.

(#9656) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Hatalmas öröm: Így majdnem másfél évvel a megjelenés után meglett az 500. autóm a Motorsport 7-ben (nincs se vip-em, se car passom)! :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9657) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

OK, én ezt feladom. Hogy a búbánatban lehet elindítani bármilyen online eseményt? Igen, van goldom, 2020 januárig. egyszerűen elkezd visszaszámolni, hogy esemény kezdete, aztán vagy semmi nem történik, amikor nullához ér, vagy kiírja, hogy csatlakozás az eseményhez, és ez a felirat elvan ott akár 30 percet is.

Végre megtaláltam a Trialt a térképen, de koop eseményt nem tudok indítani, ha egyedül megcsinálom, semmi nem történik. Kiírja, hogy teljesítve, de az acsit sem kapom meg.

Mit nem tudok, amit tudnom kéne? Google teljesen reménytelen, legalábbis a "how to start a coop race in forza horizon 4", és hasonló kifejezésekre semmi használhatót nem találtam.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#9658) Daw93 válasza DjDanee87 (#9655) üzenetére


Daw93
senior tag

Aha, értem. Nem állítottam el semmit, szóval ez lesz amit te mondasz, anything goes volt a probléma, köszi. Én bugnak mondanám :D

GTA Online: Daweee93

(#9659) hülyegyerek válasza parandroid (#9657) üzenetére


hülyegyerek
addikt

A heti seasonal co-op versenyek a kezdetek óta bugosak. Vagy el se indulnak, vagy nem adják meg a nyereményt, vagy egyedül mégy baromi sok drivatar ellen. Kb. a harmadik után döntöttem el, hogy én ezzel nem szarakodok.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#9660) IntelKiller7 válasza Csapoati (#9656) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Akkor már csak 200 a következő Achiig. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9661) Csapoati válasza IntelKiller7 (#9660) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azóta már csak 194. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9662) rdt89 válasza Csapoati (#9661) üzenetére


rdt89
addikt

Vegyél 194 autót de a legolcsóbbat 194szer :DD

Nekem 706 van mar a garage-ban, igaz ultimate verzió, tehát standardban ez 353at tesz ki. :)

[ Szerkesztve ]

(#9663) Csapoati válasza rdt89 (#9662) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Miért lenne dupla az ultimate-tel? Amúgy annyira nem fontos, azokat veszem csak meg, amik még hiányoznak. :) Ha kellően olcsó lesz, akkor azért behúzom majd a VIP-t meg a Car Passt is.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9664) hülyegyerek válasza Csapoati (#9663) üzenetére


hülyegyerek
addikt

A Car Pass most volt nemrég akciós, én behúztam.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#9665) Csapoati válasza hülyegyerek (#9664) üzenetére


Csapoati
nagyúr

4500 Ft körüli összegért drágának találtam.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9666) IntelKiller7 válasza Csapoati (#9665) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nekem is csak 3-4 autó jött be. Ahhoz képest, hogy ezt 6 hónap alatt termelték ki.. :/

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9667) artid


artid
aktív tag

Sziasztok,

Keresztfiam vett magának egy Xbox S-t karácsonyra, amihez volt egy forza Horizon 4 játék.
Kérdésem az lenne, hogy ezzel a játékkal lehet 2 konzollal, két játékossal játszani?
Ha igen, hogy kell beállítani?
Ha nem, milyen tudtok olyan autós játékot, amit lehet ketten egyidőben Xbox S-en játszani?

Köszönöm.

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#9668) hülyegyerek válasza artid (#9667) üzenetére


hülyegyerek
addikt

A Horizonokkal csak hálózaton lehet egymás ellen menni, osztott képernyős mód csak a Motorsportokban van.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#9669) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Forzathon shopból betankoltam 3 Sennát, jó lesz majd eladni később. Viszont mióta szezonális versenyen ingyen M6 FE-ket osztogatott a játék, aukción 200-ért sem lehet eladni őket, remékem ezekkel a McLarenekkel nem ez lesz. :D Múltkor rávettem magam és megvásároltam az F1 GT-t. Erőlködés nélkül 1-10%-os autó traffipaxoknál és sebességzónákban is. Ragyogó.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9670) csab991 válasza Darko_addict (#9669) üzenetére


csab991
senior tag

Nagyon jó még ugratókra is az F1 GT, akár ralli abroncsokkal.

Az új Mosler elég ütőképes lett, S2-re nagyon jó handling gépet lehet csinálni belőle, nagyon sok leszorítóerőt ad. X-re is elég izgalmas, simán befér a GT3 RS PO, 720S PO, MC12 FE triumvirátus mellé.

(#9671) Joccc07


Joccc07
addikt

Jó morcos ez a Dodge amivel most a weeklyt kell csinálni. Ez a weekly sem volt valami nagy durranás most. Bár nem szeretnék mégegyszer összegyűjteni 10m trükkpontot. :DDD Az elég szívás volt.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#9672) csab991 válasza csab991 (#9670) üzenetére


csab991
senior tag

Sőt továbbmegyek, a Mosler X-ben úgy tűnik az új király. A Lambo V12-el gyorsabb mint a GT3 PO, a Racing V12-el meg a 720S PO szintjén van. Szinte erőlködés nélkül megdöntöttem a Porschéval felállított rekordjaimat.

(#9673) eLit-MiLan


eLit-MiLan
senior tag

Hello!

FH4-ben volt már valakinek olyan, hogy nem kapta meg/elvesztett forzathon pontot? Kb. 2 hete volt egy live, ahol 3. kör failed volt, és igy 40fp-t kaptam, megnéztem a pontjaimat, majd kiléptem. Pár órával később visszaléptem, megnéztem megint a pontokat, és 40-el kevesebb volt (ennyit kaptam az utolsó live-ért).
Tegnap éjjel pedig gyorsan behúztam maradék 2 napi küldit, hogy megkapjam a 60fp bónuszt a 7db napi + heti küldiért, viszont hiába irta meg pipálta ki a bónusz 60fp-t, azt nem kaptam meg, csak a 40-et a 2db napiért.

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#9674) DjDanee87 válasza eLit-MiLan (#9673) üzenetére


DjDanee87
addikt

Az a heti extra az bugos (megjelenés óta). Adogatja a pontokat a részekért de az extra nem jár, ha teljesíted a 7 darabot. Nem egy nagy dolog, én nem is foglalkozom már ezekkel emiatt a bug miatt. Meg amúgyis jön elég pont enélkül is.

[ Szerkesztve ]

(#9675) tomas51


tomas51
senior tag

Sziasztok ismét!
Szóval, sajnos a hiba még mindig fenn áll, kilép a geci.
Minden bezárva, semmi nem fut a háttérben, csak a windows defender, de az gondolom nem baj.
Minden lehetőségnél tiltva a mikrofon, memória átírva nagyobbra, vagy autómatán van, mind1 akkor se jó.
Mi lehet még a baj?
Driver friss leszedtem újra a játékot, semmi nem segít.
De pl most karácsony alatt volt hogy ment vagy 2 órát.
Ma meg bazmeg 15 percet nem bír ki.

Mi a szar lehet a baj?

Kérlek segítsetek mert szenvedek vele. :W

(#9676) Joccc07


Joccc07
addikt

Megint csak pörgetést adnak az évszakos bajnokságok mint múlthéten?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#9677) Bib válasza tomas51 (#9675) üzenetére


Bib
őstag

Legegyszerűbb megoldás, hogy Microsoft oldaláról letöltöd és készítesz egy telepítő pendrive-ot és formázás után újra nyesed a Windowst.Én secure eraset is szoktam nyomni. Felteszed a drivereket csak ami tényleg kell, vga, hangkártya, egér stb.Ezután játékot felteszed az áruházba bejelentkezés után és tutira menni fog. A Windowson semmi beállítást ne módosíts.

(#9678) btf válasza tomas51 (#9675) üzenetére


btf
aktív tag

Szerintem a játékkal van valami.

Mielőtt kijött volna a Fortune Island update, kb. 100 órát tettem bele a játékba. (ezidő alatt kb. 1x lépett ki)

Azóta nagyon random lépked ki, ma pl. egy Forzathon elején lefagyott, aztán szürke képernyő, és az asztalon találtam magam.

Remélem javítják, Boxon már megtették. Dec. 21-én jött egy patch: [link] (Voltak akiket random visszadobott a játék a Dashboardba.)

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#9679) #92006144 válasza tomas51 (#9675) üzenetére


#92006144
törölt tag

Virtuális memória ki van kapcsolva?
Annak hiánya vagy kis mérete szokta ezt okozni.

(#9680) tomas51 válasza #92006144 (#9679) üzenetére


tomas51
senior tag

Automatára van állítva a memória.

(#9681) tomas51 válasza btf (#9678) üzenetére


tomas51
senior tag

Én is úgy vettem észre, hogy a kieg óta szar.

(#9682) tomas51 válasza Bib (#9677) üzenetére


tomas51
senior tag

Igen egy windows telepítésen gondolkodtam már.
Okkal nem tettem még.... :U
Az a bosszantó hogy jó volt megjelenés óta, a Fortuna geci óta nem jó.

(#9683) #92006144 válasza tomas51 (#9680) üzenetére


#92006144
törölt tag

Akkor próbáld ki 8-16 gb virtuális memóriával.

(#9684) parandroid válasza tomas51 (#9680) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Korábban írták, hogy a ram mennyiséged dupláját állítsd be. Auto méret kevés lehet neki.

Ilyenkor áldom az eszem, hogy kiszálltam a PC-ből, hú, de nem hiányzik ez az életemből...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#9685) eLit-MiLan válasza DjDanee87 (#9674) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Ja, ezt nem tudtam, köszi :)

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#9686) tomas51 válasza #92006144 (#9683) üzenetére


tomas51
senior tag

Beállítottam a ramot, 5000 a minimum 12000 a maximum.
Most tesztelek.

[ Szerkesztve ]

(#9687) ETOM válasza tomas51 (#9686) üzenetére


ETOM
addikt

Én fixen 12000-re raktam bár 8000-l se lépett ki sose, de biztos ami biztos. Ma is fél nap futtot semmi fagyás nálam.

Eseménynaplóba beírja ha virtuális memória elfogy. Ott utánna lehet nézni.

[ Szerkesztve ]

(#9688) DaveHutt válasza parandroid (#9684) üzenetére


DaveHutt
őstag

Driverhell, ramhiány, hetekig pöcsölés, mire elindul a játék. PC MASTERRACE. :)

(#9689) SamS20


SamS20
senior tag

Ezt a virtuális memóriát most már énis megnézem magamnak...nekem mostanában nem lépked ki. Volt rá alkalom de nem volt jellemző az utóbbi időkben.

Jelenleg nem igazán értem amúgy hogy 16Gb mellé hova még virtuális memória, azt meg főleg nem hogy miért ssd-re kell tenni (amennyire én tudom a folyamatos írás rontja az ssd élettartamát, bár van olyan ssd-m amin játékok vannak csak és nem kímélem)

Azt tudom hogy nálam még mindig a 1060 3Gb a szűk keresztmetszet, emiatt be is kapcsoltam a vsyncet hogy ne legyen annyi fps drop, de sajnos ugyanúgy beesik néha :/ vsync nélkül volt hogy ment a játék 70-80 fps-el is, csak amikor beesik 40-50re hirtelen akkor azt eléggé észre lehet venni.

ha van 16 gb-om akkor mik az ajánlott min - max értékek virtuális memóriára ?

McLaren Senna-t énis megvettem FP-ért, jobban megérte mint a millió Cr-t :D viszont nagyon jó kocsi (X-re húzva brutális a kanyarsebessége) tervezem majd kipörgetni a földutas/aszfalt versenyszériákat hogy meglegyen a 20as rang.

(#9690) DjDanee87 válasza SamS20 (#9689) üzenetére


DjDanee87
addikt

Kieggel megnövelték 25re a szinteket :U

(#9691) SamS20 válasza DjDanee87 (#9690) üzenetére


SamS20
senior tag

Az mindenkinek változott vagy csak azoknak akiknek kieg is van ?

[ Szerkesztve ]

(#9692) Darko_addict válasza SamS20 (#9689) üzenetére


Darko_addict
őstag

Sennához DJS-s tuningját használtam, de S2 998-ban komoly versenyekre nem alkalmas szerintem. Játszottam ezt az Égető Sebesség vagy melyik küldetést, ahol a Mosler-t lehet megnyerni. A 3. pályának a vége egy hosszú aránylag egyenes szakasz és igaz, hogy kanyarsebessége szuper, sőt, szerintem már üti a NFS árkádosságának a szintjét, de abban az egyenesben 4! NPC hagyott le, hiába vertem őket kanyarokban, egyéb szakaszokon, azon a finálén behozták, mert a Senna 323-nál akadt. Azóta próbáltam több buildet is, de igencsak ennyit tud végre. Egyéb tapasztalat valakinek? X999-ben jobb?

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9693) DjDanee87 válasza SamS20 (#9691) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ezt nem tudom, nekem megvan a kieg. De ha neked nincs akkor majd leteszteled. Lehet látni anélkül is, hogy elérnéd a következő szintet. Abban a menüben ahol ezek a szintek egy helyen ott vannak, ha valamelyikre rámész bal oldalt ír infókat. Most nincs előttem a játék, így pontosat nem tudok mondani, de valami olyasmi szöveg van a jutalom felett hogy "a következő szintig x befolyás kell", ha ilyen van akkor van következő szint. Ha még csak a jutalmat írja az előző kis megjegyzés nélkül akkor kimaxoltad és csak végtelenül gyűjtheted a "szinteket"

Darko_addict: nem a leggyorsabb, de én is imádom, sőt a kedvencem az egész játékban. Ha olyan verseny van akkor be kell húzni az AI elé az egyenesben és fékezni fognak, a kanyarokban meg verhetetlen kb a Senna.

[ Szerkesztve ]

(#9694) DaveHutt válasza Darko_addict (#9692) üzenetére


DaveHutt
őstag

Pagani Zonda FE mindenben jobb, mint a Senna.

(#9695) csab991 válasza Darko_addict (#9692) üzenetére


csab991
senior tag

Szerintem nagyon jó a Senna, főleg olyan pályákra kell használni, ami főleg handlinges autót kíván, mert egyenesben nincs nagy végsebessége. De Fortune Island-on nagyon élvezetes a szerpentines versenyeket menni vele.

A Mosler már szinte az összes speedtrapban leváltotta a 720S PO-t a top10-ből.

[ Szerkesztve ]

(#9696) Daw93 válasza csab991 (#9695) üzenetére


Daw93
senior tag

De ha kicsi a Senna végsebessége, miért nem állítotok az áttételen kicsit?

GTA Online: Daweee93

(#9697) Darko_addict válasza csab991 (#9695) üzenetére


Darko_addict
őstag

Az a baj, hogy nem mindig tudni, hogy milyen pályák lesznek a szériában (pl. PvP). Ugyanebben a Sebességes küldetésben volt egy városi is, ott remekül teljesített, de a másik kettőn kevésbé.

Mosler-t melyik motorral szerelve lehet legjobban kiaknázni, Racing V12?

@Daw93: Az összes (standard) McLarennek ilyen kicsi a végsebessége. Mindegyik jól kanyarodik, de végre nagyon lemarad, hiába állítgatod bármerre is.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9698) csab991 válasza Daw93 (#9696) üzenetére


csab991
senior tag

Nem sokat befolyásol az áttétel a Sennánál, egyszerűen annyi neki a vége .

Darko: A 6.5 V12 nagyon erős. Traffipax-ra, akár Speedtrap-ra is tökéletes. Góliát-szerű versenyekre is az lesz a legjobb választás. Eddig a GT3 RS PO volt a leggyorsabb sima Góliáton 6:52-es idővel, a Mosler szerintem 4-5 seccel gyorsabb lehet.

[ Szerkesztve ]

(#9699) CJ4567 válasza Daw93 (#9696) üzenetére


CJ4567
veterán

Letöltött tuningoknál nem állítható semmi.

No Sana No Life

(#9700) gduck válasza Csapoati (#9656) üzenetére


gduck
addikt

Hát én még csak 342-nél tartok (nincs se vip-em, se car passom).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.