Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10351) csab991 válasza Darko_addict (#10350) üzenetére


csab991
senior tag

Érdekes, én ilyen különleges gumival csak a laraceres sorozatban használt izomautónál találkoztam. Talán valami sárga felirat volt az oldalán és mintha jobb is lett volna mint a verseny és a horizon verseny gumi.

(#10352) CJ4567 válasza csab991 (#10351) üzenetére


CJ4567
veterán

A Ford Falcon FE-n is különleges gumi van, jobban tapad, mint a sima versenygumi, de esőben sokkal rosszabb, mint a sima. (A gyári, és a Horizonos gumi is ugyan ilyen)

Szerintem az S1 a legjobb osztály a játékban, mert itt a legváltozatosabbak az autók.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#10353) csab991 válasza CJ4567 (#10352) üzenetére


csab991
senior tag

Szerintem is nagyon jó az S1 elég nagy a diverzitás. Úgy tippelem az autóim legnagyobb százaléka S1-re van kihegyezve, aztán A, S2, és X.

(#10354) ProgenXL


ProgenXL
őstag

A super wheelspin mostanában nem super... Napok óta BMW 1M a legjobb pörgetésem. 5000credit, ruha, meg néhány autó amit max akkor veszek elő ha az évszakos esemény kéri.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#10355) Darko_addict válasza ProgenXL (#10354) üzenetére


Darko_addict
őstag

Jaja, vannak "átlagos" szuperpörgetések és vannak szuper-szuperpörgetések. Pörgés közben az első mp-ben lehet látni, hogy a legnagyobb nyereményed egy Smart vagy egy 10 milliós autó lehet-e. Sux.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10356) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Az évszakos eseményen ez a coop verseny egy rakás sz*r most. Mindig bejön olyan játékos aki alap autóval szerencsétlenkedik hátul aztán megáll és kilép.

A mai utolsó próbálkozás fura volt. Volt egy emberke aki szétdroppolta a játékot. A rajtnál úgy beállt a kép hogy másodpercekig csak álló kép volt. De a botok is összevissza mentek utána... Aztán ahogy elment a játékos helyrejött minden, de mindig amikor utólértem megállt a kép. Amikor ismét messzebb volt akkor elindult. Utólértem megint beállt... Ezt párszor eljátszotta aztán kiis léptem.

Gunner for life

(#10357) zo-lee


zo-lee
aktív tag

Sziasztok megint!

Nem tudom, hogy a MS szervereket rázták e gatyába, vagy a Kingston SSD Manager firmware frissítése segített e, de ma (illetve tegnap, 02-án) frankón tudtam játszani, és egyszer sem fagyott a játék. Igen, 8 gb rammal ;)

Köszi a segítségeteket!

(#10358) Bib válasza zo-lee (#10357) üzenetére


Bib
őstag

Szívesen! Nem a szerver :)

(#10359) hülyegyerek válasza ProgenXL (#10354) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Sima pörgetésből sokkal jobbakat szedtem ki mostanában. Tegnap egy Enzo, előtte egy Ford GT40 jött ki.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#10360) ProgenXL


ProgenXL
őstag

S1 földúton megvan a tökéletes autó. Egyedül a szabad barangolás és a bénázásom zavart be, na meg az hogy földutasnak van írva de a pálya 40%-a így is rendes út ahol csúszott a gumi... De ezt korrigálta az autó sebessége. Az utolsó versenyen már 10 másodpercet vertem a 2.ra.
12. ligába kerültem de gyanítom nem sok kell hogy visszazuhanjak. :))

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#10361) csab991 válasza ProgenXL (#10360) üzenetére


csab991
senior tag

A800 offroadra is nagyon jó a Macan próbáld majd ki ott is.

(#10362) ProgenXL válasza csab991 (#10361) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ott Porsche Caymant használok ami hasonlóan jó. De lehet teszek egy próbát vele is. ;) Élmény volt ezt vezetni.

Gunner for life

(#10363) Triathlete


Triathlete
senior tag

Logitech MOMO kormányt használ valaki Forza Motorsport 7-el? Olvastam, hogy régebben voltak vele problémák, de nem olvastam, hogy megoldódott volna.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#10364) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Vettem izibe egy Firebird Trans Am GTA-t, mert valami különleges volt rajta elsőre, és csak 14.000,- volt az ára. Összehasonlítva az előzőmmel, ennek világít az orra, mint KIT-nek és olyan első lökös van rajta gyárilag, ami nem is változtatható, illetve a másikra fel nem tehető. Ez valami spéci kiadás? Mindkettő érintetlen, gyári!



[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10365) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Megcsinálták, hogy, ha afkolsz én nem csinálod a Forzathon feladatot akkor nem kapsz pontot, vagy csak a felét kapod? :F Pl most csak 1 feladatnál segítettem és csak 15 pontot kaptam.

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#10366) s7evcsenko válasza IntelKiller7 (#10365) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Mondjuk ideje volt már...
Én még azt is nézetném hogy ki mennyit ad hozzá a teljesítéshez.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#10367) gduck válasza Darko_addict (#10364) üzenetére


gduck
addikt

Jól néz ki, de sajnos nincs ilyen karosszéria elem a játékban az autóhoz. Amit látsz az "csak" egy ügyes festés eredménye ;)

(#10368) Darko_addict válasza gduck (#10367) üzenetére


Darko_addict
őstag

Nem mondod?! :D Bakker... Azt hittem, végre különleges vagyok, de nem... Adom is el. :D

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10369) Darko_addict válasza Darko_addict (#10368) üzenetére


Darko_addict
őstag

Geez, más is bevette. Felhúztam A800-ra, feltettem 75.000-ért. Elvitték 60 másodpercen belül. ;] :D

Ui.: Jobban megnéztem én is. Így, hogy felhívtad rá a figyelmem, tök egyértelmű, hogy csak festés. :)

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10370) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Láttatok már olyan bugot, hogy a játék elvette tőletek az egyik házatokat?!
Szerencsére ingyenes, de a Szuperpöriket nem kaptam meg újra. :)

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10371) Daw93 válasza Darko_addict (#10370) üzenetére


Daw93
senior tag

Én is így jártam, ingyen visszavettem.
Egyébként a forzathon live-on én egy statisztikát néznék meg szívesen a végén, hogy ki mennyit tesz hozzá a dologhoz. Esetleg a 3 legjobb kaphatna plusz pontot vagy szuper pörgetést, stb.

GTA Online: Daweee93

(#10372) SpongyaBob válasza Darko_addict (#10370) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Persze, nálam is ugyanezt csinálta, jól be is etetett, gyorsan mentem volna pörgetni, természetesen koppantam egy jó nagyot :DDD (nekem nem ez a ház volt, hanem az, ahol 10 szuper pörgetés van, nem tudom a nevét)

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#10373) SamS20


SamS20
senior tag

Mostani évszakos pr stunt eventet melyik gépjárművel lehet végre hajtani a legkönnyebben ?
Próbáltam Aventador X-re húzva, Hoonigan-t de 30m még mindig hibádzik :/

(#10374) csab991 válasza SamS20 (#10373) üzenetére


csab991
senior tag

Szerintem Agera RS, ha a szélmalom ugratóra gondolsz. Rakj fel rá esetleg téli gumit ha kicsúszol a felvezető kanyarban.

[ Szerkesztve ]

(#10375) Joccc07 válasza SamS20 (#10373) üzenetére


Joccc07
addikt

Agera RS-el AWD-ben simán megvan.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#10376) SpongyaBob válasza SamS20 (#10373) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Agera.. :K 484m-re lőttem vele.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#10377) hülyegyerek válasza SamS20 (#10373) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Én a Moslerrel csináltam meg.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#10378) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ma este asszem 8kor Forza live. Remélhetőleg lesznek új infok.

Gunner for life

(#10379) ETOM válasza SamS20 (#10373) üzenetére


ETOM
addikt

Forzás Aventadoral csináltam meg drag setuppal. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10380) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Jött egy update. 446MB

Gunner for life

(#10381) btf válasza ProgenXL (#10380) üzenetére


btf
aktív tag

Az update tartalma:

Storage Increase

The number of cars you can store in your Garage has increased to 750
The number of Designs you can store has increased to 500
The number of Vinyl Groups you can store has increased to 500
The number of Tuning Setups you can store has increased to 500
The number of photos you can store has increased to 150

Multiplayer Community Championships

Seasonal Championships featuring community-made routes can now be players in Co-Op and PvP.

Végre növeltek a garázsméreten. :C

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#10382) CJ4567 válasza ProgenXL (#10378) üzenetére


CJ4567
veterán

Jövőhéten lesz a Series 6 stream, nem hiszem, hogy a Forza Monthlyban annyit mondanának.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#10383) ProgenXL válasza CJ4567 (#10382) üzenetére


ProgenXL
őstag

Jobban vágjátok ezt. Én csak játszok. :D

Gunner for life

(#10384) szpeti40


szpeti40
addikt

Sziasztok!

Horizon 4-ben, hogy lehet konvojban játszani? Haverommal próbálnánk de vagy azt írja, hogy vezetőre vár, vagy, hogy nincs a vezető játékmenetében.
Én 20-as, ő 36-os.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#10385) csab991 válasza btf (#10381) üzenetére


csab991
senior tag

Jó érzés volt végre üresen otthagyni az autószalont. :D

(#10386) CJ4567 válasza ProgenXL (#10383) üzenetére


CJ4567
veterán

Csak mutattak valamit, ingyen autók amik jönnek: Final Fantasy XV-ből a Regalia, Regalia off-road változat, Nissan Fairlady Z, TVR Tuscan, Honda Prelude, Cadillac Escalade.

No Sana No Life

(#10387) szpeti40 válasza szpeti40 (#10384) üzenetére


szpeti40
addikt

Közben kiderült, hogy nálam van a hiba, a Teredo-val van baja (digi), esetleg van valami megoldás erre?

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#10388) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Egészen ráfüggtem az Aukciókra, folyamatosan keresek olcsó autókat és adom el drágábban. Legutóbb Ford GT Mk I '64-ekre licitáltam. [BCZI] Scosla nevű játékos sorban, kb. 5 perc leforgása alatt 11 darab GT Mk I-et vett meg azonnali áron 4.950.000-ért, teljesen random játékosoktól. Mi. Lehetett. A. Célja? :D Bármi tipp? 4.950e-nél drágábban eladni szerintem nem lehet!

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10389) CJ4567 válasza Darko_addict (#10388) üzenetére


CJ4567
veterán

Lehet, hogy van ismerőse, aki legendary tuner, és így tud az ismerőse pénzt adni neki. Vagy valakivel nagy értékű (pl. 911 PO) autót akar cserélni, és kell hozzá a pénzes autó.

No Sana No Life

(#10390) DjDanee87 válasza btf (#10381) üzenetére


DjDanee87
addikt

Na erre vártam. Végre nem kell törölni helyért a kocsikat folyamatosan :C

(#10391) Daw93 válasza szpeti40 (#10387) üzenetére


Daw93
senior tag

Nekem néha beadja a kulcsot. Ilyenkor beírom a csatolt képen látható bekeretezett sorokat a Windows PowerShell-be (rendszergazdaként) Ez letiltja és újraindítja a Teredot.

Más: A Honda Prelude-dal és a Fairladyvel engem megvettek. Megint. :D

GTA Online: Daweee93

(#10392) szpeti40 válasza Daw93 (#10391) üzenetére


szpeti40
addikt

Ezt próbáltam, de nem segített, végül csoportházirendben kellett engedélyeznem a teredo-t, az oldotta meg. Azért köszi :R

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#10393) ProgenXL


ProgenXL
őstag

A mixer szint elég nehezen akar már menni. Órák óta egy szintet se lép a játékban.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#10394) Joccc07 válasza ProgenXL (#10393) üzenetére


Joccc07
addikt

Nálam bugos. Belépésnél végigfut a csík 2.960.000 xp-vel de nem adja meg a következő szintet már vagy 2 hete.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#10395) ProgenXL válasza Joccc07 (#10394) üzenetére


ProgenXL
őstag

Egy szintet léptem most. Igaz még csak 8.

Gunner for life

(#10396) Darko_addict válasza CJ4567 (#10389) üzenetére


Darko_addict
őstag

Áldom a barátságukat!
Mind a négyet 1 játékos vitte el! :D

Javaslom másoknak is ezt a módszert. Ha 2M körül meg tudjátok venni, 3+-ért szinte mindig elkel. Én bő egy óra alatt tudtam venni ezt a 4-et és szerencsémre +8M jött vissza (felhúztam őket min. S1 900-ra, és ebből a nyereségből le van vonva az aukció ház jussa is) rajtuk.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10397) csab991 válasza Darko_addict (#10396) üzenetére


csab991
senior tag

Ezeket a Ford GT-ket 9 milliós max buyouttal is fel lehet rakni. Ha el akarod adni a GT3 RS PO-dat, akkor szívesen megveszem tőled, szerzel 10 ilyen Ford GT-t felrakod mindegyiket 9m körül, én megveszem, aztán meg a Porschét. Szükségem van egy másodikra is. :D

[ Szerkesztve ]

(#10398) Darko_addict válasza csab991 (#10397) üzenetére


Darko_addict
őstag

Haha, köszi ezt a burkolt "kicsibe játszol, nekem több zsozsóm van" üzit. :D
Mióta itt ücsörgök előtte, folyamatosan azt láttam, hogy ha valaki befektetési célból instant vásárol, azt csak és kizárólag 4.950 - 5.0M-ért. Ahogy CJ mondta, szerintem is megveszik 5-ért, eladják 10-ért és barátjuk, üzlettársuk bárki így ad nekik tulajdonképpen 5M kreditet.
Nincs 911 PO-m, viszont akartam kérdezni, hogy ha valaki keres valamit nagyon, írja be, hátha nekem megvan és le tudok mondani róla nagynehezen. :D

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10399) csab991 válasza Darko_addict (#10398) üzenetére


csab991
senior tag

Bocsi valamiért úgy rémlett hogy neked van. Csak inkább bonyolítok üzletet először itt, mintsem a Forza fórumon. De a végén az lesz belőle, ha itt senki nem adja el.

(#10400) Darko_addict válasza csab991 (#10399) üzenetére


Darko_addict
őstag

Szerintem ultrabrutál kockázatos. Felrakás után 5 mp-en múlik, hogy te (a kiválasztott) viszed vagy valaki teljesen random játékos. Jó lenne legendás tunernek lenni. Arra is gondoltam, hogy streamernek fizetnék, hogy promózzon engem és meglegyen a státusz. :D

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.