Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10051) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

A Fortuna Island-en nálatok nem bugos a játék a hangokat tekintve? Xbox One X-en játszok és sokszor azt tapasztalom, hogy beakad a hang vagy szimplán nincs. Az eredeti térkép alatt nincs ilyen problémám.

(#10041) csab991
Hány autóra van maximalizálva a garázs?

[ Szerkesztve ]

(#10052) CJ4567 válasza Dzsuri89 (#10051) üzenetére


CJ4567
veterán

550.

No Sana No Life

(#10053) Darko_addict válasza hhenry (#10049) üzenetére


Darko_addict
őstag

A "használ" alatt milyen gyakoriságot értesz? Mi lenne a további kérdésed, hátha többet tudunk segíteni azáltal.

Megrögzött autótuningoló és autókedvencező vagyok. Minden alkalommal mikor belépek, belövöm a kedvencek listát és addig pörgetem, míg egy autónál fel nem merül, hogy "hú, ezzel most elmegyek egy körre". :D

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10054) hhenry válasza Darko_addict (#10053) üzenetére


hhenry
őstag

Igazából hogy milyen tuningokat érdemes rányomni

(#10055) Darko_addict válasza hhenry (#10054) üzenetére


Darko_addict
őstag

Az az autó számomra 'A', legfeljebb 'S1' kategória, de szerintem az előbbiben hasznosabb.
Mikor kicsit el vagyok veszve, letöltök több csillaggal értékelt beállításokat és általában be is jönnek.
A súlycsökkentés az egyik legjobb általános tuning. Mikor szűkösen kell tuningoljak, az általában egy súlycsökkentésből és lökettérfogat-növelésből áll (ez kitolja az RPM-et és növeli a végsebességet). De a gumi is ilyen univerzális és varázslatos lehetőség.

Megnéztem a csatornádat. Ismered a The Asylum filmstúdiót? Mikor lejátszottam a "HS Gaming Official Trailer HD" videódat, beugrottak a legnépszerűbb Asylumos filmek kezdetei: Cápavihar, Óriáscápa az őskrokodil ellen, Transmorphers. :D Mind ilyen stílusban indulnak. Kedvenc Birdemic-es jelenetem: [link]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10056) hhenry válasza Darko_addict (#10055) üzenetére


hhenry
őstag

Hát megcsak gyakorolok az illyenel :))

(#10057) ProgenXL


ProgenXL
őstag

A csapatos kaland szintjét is növelhetnék. Unalmas hogy hónapok óta 20. szint a max. Esetleg egy kis extra jutalom adott szintenként.

Gunner for life

(#10058) csab991 válasza hülyegyerek (#10050) üzenetére


csab991
senior tag

Már tölthető.

(#10059) Darko_addict válasza csab991 (#10058) üzenetére


Darko_addict
őstag

Köszi az infót!

6-9 mbps-kel baszakodik... Hogy Steam miért tud 100 megabites nettel akár órákon át is 9.1 MB/s-kel tölteni, ez meg tizedével se, az relytéj (sic!).

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10060) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Nem semmi, hogy 1992-ben a Ferrari már 428 lóerős utcai autókat is csinált.
[512 TR Mobile.de hirdetés]. 92-ben még csak 1 éves voltam, de hátha vannak itt idősebbek. Itthon mik voltak a menő autók '92-ben, mi után vágyakoztak az emberek - mi volt elérhető "emberi" erővel?

Ui.: Azért pont 512 TR, mert kiscsikóként sokat voltam kórházban, és ez volt az első modellautót, amit egyszer kaptam vígaszdíjként, így erősen megmaradt. :)

@Bib: Jaja, szerintem eddig csak én panaszkodtam itt a csoportban, hogy nem akar jönni (korábban se). Nem szeret! :D

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10061) Bib válasza Darko_addict (#10059) üzenetére


Bib
őstag

Érdekes, én is most szedtem le 90-el jött.

(#10062) nyozo


nyozo
aktív tag

hány GB a patch?

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#10063) Darko_addict válasza nyozo (#10062) üzenetére


Darko_addict
őstag

3,76GB PC-re.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10064) gduck válasza nyozo (#10062) üzenetére


gduck
addikt

4,6GB XBOX-ra

[ Szerkesztve ]

(#10065) nyozo válasza Darko_addict (#10063) üzenetére


nyozo
aktív tag

köszi a választ! :R

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#10066) csab991


csab991
senior tag

Pár (ffa) ranked és unranked meccs után, úgy érzem korántsem annyira agresszívek az emberek, csapat kalandban sokkal több szándékos lökdöséssel találkoztam mint egyéniben. Persze az is lehet csak olyanokat fogtam ki, mindenesetre egy collision free mód is jó lenne.

[ Szerkesztve ]

(#10067) DjDanee87 válasza csab991 (#10066) üzenetére


DjDanee87
addikt

Még nem volt időm próbálni, de el tudom képzelni, hogy nem annyira kockáztatnak egyéniben. Mert csapatban ha mindketten elszálltok akkor nem változik az eredmény. Egyéniben ez azért másképp van.

(#10068) hhenry válasza Darko_addict (#10055) üzenetére


hhenry
őstag

Nálam is lelesz szedve A-ra S1-nél használhatatlan

(#10069) Daw93


Daw93
senior tag

Az új frissítést honnan a francból kell letölteni? sehol sem találom. Ez a microsoft store úgy szar ahogy van

GTA Online: Daweee93

(#10070) Daw93 válasza Daw93 (#10069) üzenetére


Daw93
senior tag

Na, az alkalmazásoknál találtam valami frissítések keresése (vagy telepítése v mi) pontot eldugva, most elvileg szed le valamit, azt nem írja mennyit foglal. Remélem nem az egész játékot tölti le újra. Katyvasz ez a store, legalább lemásolnák a steam-et ha már maguktól nem megy.

GTA Online: Daweee93

(#10071) csab991 válasza hhenry (#10068) üzenetére


csab991
senior tag

Ha jól vezethető autót akarsz, akkor érdemes legalább olyan 8.0 közelében lennie a handlingnek S1-ben. Sok régebbi izomautó olyan 7.5 környékén tetőzik így azok csak főleg olyan versenyekre érdemesek ahol nagyon sok az egyenes. De akad azért olyan is, aminek könnyen 8.0 fölé is megy az irányíthatósága, na azok már jók a versenyek nagy többségére.

(#10072) hhenry válasza csab991 (#10071) üzenetére


hhenry
őstag

Ha hétvégén lesz időm játszani ezeket mindenképpen kipróbálom

(#10073) Methionyl válasza Daw93 (#10069) üzenetére


Methionyl
senior tag

Érdekes..
Én pont játszottam mikor tölthető lett volna a patch ezért kiléptem, elindítottam a Store-t, 15mp után magától elkezdte szedni 200-300mb/s mellet :U

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#10074) CJ4567 válasza Darko_addict (#10060) üzenetére


CJ4567
veterán

A McLaren F1 egy évvel később (1993-ban kezdték a gyártását) már 618 lóerős volt. :)

No Sana No Life

(#10075) KEAN válasza CJ4567 (#10074) üzenetére


KEAN
tag

Ami 2005-ig a világ leggyorsabb "széria gyártású" autója volt, utána is csak turbófeltöltős/kompresszoros autókkal tudták megverni. A szívómotoros rekordot meg még tovább tartotta ha minden igaz.

"Persze, hogy tudtam, csak nem sejtettem!"

(#10076) CJ4567 válasza KEAN (#10075) üzenetére


CJ4567
veterán

Tudtommal a szívómotoros rekordot még mindig tartja.

No Sana No Life

(#10077) csab991


csab991
senior tag

Kicsit sajnálom, hogy a taxis küldetésekben használt konfigurációkat nem lehet amúgy az FX4-ben használni. A Racing V12, meg a gyorsulásos feladatnál használt motor nagyon érdekes lenne. Egyedül a 6.2 V8 amit lehet.

[ Szerkesztve ]

(#10078) Strauss


Strauss
senior tag

Sziasztok! Másnál is jelentkeznek microlaggok ? egy -egy másodpercre lelassul a játék , aztán felgyorsul , de ez verseny közben elég zavaró .. A tegnapi patch után kezdte el ...

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#10079) hhenry


hhenry
őstag

Másoknál is bedroppol one s-en?

(#10080) p3l9uph válasza hhenry (#10079) üzenetére


p3l9uph
tag

Haveromnak S van de nem szokott neki azt mondta.

(#10081) hhenry válasza p3l9uph (#10080) üzenetére


hhenry
őstag

Nekem néha bedroppol

(#10082) p3l9uph válasza hhenry (#10081) üzenetére


p3l9uph
tag

Ez van.

(#10083) hhenry válasza p3l9uph (#10082) üzenetére


hhenry
őstag

:((

(#10084) plejik válasza Strauss (#10078) üzenetére


plejik
addikt

Nekem a tegnapi Patch után ki is fagyott... Meg tele van megakadásokkal... :U

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#10085) DjDanee87 válasza plejik (#10084) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nekem nem tegnapi után, hanem még a hétvégén valamiért elfelejtette a grafikai beállításokat és utána akadt. Nem ideális, de úgy megoldottam, hogy kikapcsoltam a változó képrissítést és fix 72re állítottam. Byebye Gsync, de így legalább nem akadt. A patch óta nem volt időm megnézni, majd hétvégén.

Mondjuk nincs leszedve a legfrissebb Nvidia driver, mert eddig jó volt így is. Lehet az lenne a jó megoldás.

(#10086) Strauss válasza plejik (#10084) üzenetére


Strauss
senior tag

tehát akkor nem csak engem szórakoztat.. remelem mielőbb orvosolják...

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#10087) plejik válasza DjDanee87 (#10085) üzenetére


plejik
addikt

Az jó, de Én Xboxon tolom. :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#10088) hhenry válasza DjDanee87 (#10085) üzenetére


hhenry
őstag

Pc-n mennyire élvezhető?
Cross play van a boxosokkal?

[ Szerkesztve ]

(#10089) tipuka


tipuka
addikt

Sziasztok!

Game pass-t, ha megveszem, PC-sként is tudom tolni a játékokat vagy az csak Xbox-osoknak van? :)
FH4 nagyon érdekelne, sajnos az FH3-ban az első 2 óra bejött, amit adott a demó, megvettem, és 6-7 óra után elő se vettem többet. Nem akarnék az FH4-gyel is így járni, ha véletlen ez sem jönne be, megérné 300ft-ért az azaz 1 hónap, gondolom, ha utána megveszem a játékot, maradna a mentésem is.

(#10090) CJ4567 válasza hhenry (#10088) üzenetére


CJ4567
veterán

Persze, van cross play.

No Sana No Life

(#10091) hhenry válasza CJ4567 (#10090) üzenetére


hhenry
őstag

Király :)

(#10092) plejik válasza tipuka (#10089) üzenetére


plejik
addikt

A game pass csak xbox-ra van tudtommal. :U

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#10093) eLit-MiLan válasza tipuka (#10089) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Van, én is game passal tolom eddig a gamet.

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#10094) Darko_addict válasza hhenry (#10088) üzenetére


Darko_addict
őstag

Attól függ mennyire szórakoztató, hogy milyen géped van. Ha ki tudod maxolni a grafikát és van kontrollered is, szerintem nagyon király.

@tipuka: Mi nem jött be az FH3-ban? Én azért szeretem az FH4-et, mert nagyon szerettem az FH3-at. Miért gondolod, hogy a 4 jobban bejönne, mi vártsz el? :) Hátha tudunk segíteni. :) Én a 4-et kevésbé repetitívnek találom.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10095) hhenry válasza Darko_addict (#10094) üzenetére


hhenry
őstag

Kormánnyal nem jó?,mármint hogy nem élvezetes?

[ Szerkesztve ]

(#10096) Darko_addict válasza hhenry (#10095) üzenetére


Darko_addict
őstag

Nekem egy bő félévig volt Logitech G27-em, de nem élveztem igazán, főleg nem ilyen árkád játékra. Nagyon rá kell érezni, hogy használni tudd kicsit komolyabban, mint ökörködésre. Engem a kontroller teljesen kielégít.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10097) tipuka válasza Darko_addict (#10094) üzenetére


tipuka
addikt

Az a baj 1 éve toltam, már az emlékek eltorzultak jó és rossz irányba is, szóval nem tudok túl bő beszédűen mesélni.
Kipróbáltam a demót, kb 2 óra volt, tetszett nagyon a kampány, hogy száguldoztam az erdőben és tök izgi volt.
Amint vége lett mondom beruházok rá. Lelkesen tolom tovább, eltelik X nap és és 1x csak azt eszem észre, hogy egyre kevesebbet játszom a játékkal, már nem elég érdekes ,ráunok. Meg a The Crew után furcsa is volt kicsit, kisebb is volt a map jóval. A heti eventeket szerettem nagyon ott. A lényeg egy idő után nem indítottam el és azóta se az FH3-mat.
A 4. részről nem tudok még véleményt mondani, max erről amit láttam és olvastam róla a tesztekben/streamekben. A táj jobban bejön a váltakozó évszakkal együtt, nem unnék rá szerintem a map-ra annyira, mert nem ugyanazt látnám hónapokig egyfolytában. Szeretek csak úgy akár kocsikázni, közben elmerülni a gondolataimban. Jónak tűnt ez a szerencsekerék meg a fejlődési rendszer is vagy mi, meg egy pici plusz, hogy bár furcsa, de jó, hogy magyar feliratos, értem a sztorit, még, ha túl sok mondani valója nem igazán lehet (azért több órányi videót nem néztem, hogy ezt kiderítsem). :D
Úgy ennyi hirtelen, míg nem próbáltam ki az FH4-et, nem tudok túl sokat mondani róla. :D

eLit-MiLan köszi :D

[ Szerkesztve ]

(#10098) DjDanee87 válasza tipuka (#10097) üzenetére


DjDanee87
addikt

Én a 4re hamarabb ráuntam, mint a 3ra. Lehet más nem így van vele, de nekem az évszakok sokat nem tettek hozzá a játékhoz. A telet szeretem, viszont a maradék 3 elég egyforma szerintem. Ettől függetlenül a legjobb autós játék szerintem, ha vezetni van kedvem továbbra is a horizont indítom el és nem a crewt.

(#10099) ProgenXL


ProgenXL
őstag

A hó lehetne olyan mint az előzőbe. Hófúvással, gyenge látási viszonyokkal.

Ti mennyire preferáljátok a hátsókerekes autókat? Pl országúti versenyen. Van előnye az összkerékhez képest? Engem a néhai kipördülés zavar, főleg gyorsításnál de biztos lehet gyakorolni.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#10100) hhenry válasza Darko_addict (#10096) üzenetére


hhenry
őstag

Akar kontroller xbox oneos van 1070el kb mennyire élvezhető?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.