Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26001) homerhamm


homerhamm
addikt

Az FH5 egyből online mint az FH4?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#26002) plejik válasza parandroid (#25998) üzenetére


plejik
addikt

Jó mundjuk ez igaz, de még így a játék elején eddig el tudtam simán passzolni mindent. :) Mondjuk 2-3 duplikátum volt csak.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#26003) .LnB válasza homerhamm (#26001) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link] ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26004) stillmatic válasza .LnB (#26000) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Összes barnfind? Az utolsóhoz kell valami feladatot teljesíteni? Mert azt nem adja be.
Másrészt mi értelme van új játékosoknak autót ajándékozni ha valaki mondjuk nem gyűjti be azonnal a barn findeket?

(#26005) homerhamm válasza .LnB (#26003) üzenetére


homerhamm
addikt

:W :W

Én úgy gondoltam mikor belépek a játékba, hogy azonnal talál Horizon Lifeot. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#26006) .LnB válasza stillmatic (#26004) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lehet, hogy házat kell megvenni hozzá. De nekem a kincses térképpel, a ház nélkül is meglett.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26007) .LnB válasza homerhamm (#26005) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha szerencséd van, akkor talál.
De ezzel a megjelenés óta gondok vannak.

Látod, így kellett volna kérdezni már elsőre is. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26008) Bazsi1987 válasza .LnB (#26006) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Érdemes ezt a kincses térképet megvenni? Mit ad?

(#26009) homerhamm válasza .LnB (#26007) üzenetére


homerhamm
addikt

A szerverproblémákból sose tanulnak könyörgöm???? :W :W :W :W :W

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#26010) CJ4567 válasza Reaper (#25976) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem kaptam semmit, vagy a telefonos alkalmazás nem mutatja jól, vagy pedig rossz embert jelöltél be. :) Inayamei a nevem Xbox-on.

No Sana No Life

(#26011) rdt89 válasza Bazsi1987 (#26008) üzenetére


rdt89
addikt

Az összes xp és gyorsutazás /250 tábla/ lelőhelyét felfedi a térképen. :)

(#26012) GhanBuri Ghan válasza stillmatic (#25996) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Az lesz majd a vicces, amikor a pár hónap múlva mindenki kiszórja az eladhatatlan autókat, aztán egyszerre kapsz tízet te is :)

(#26013) Joccc07 válasza .LnB (#26000) üzenetére


Joccc07
addikt

Így is tettem. Kis ajándék a barn find felett de semmi.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#26014) .LnB válasza Joccc07 (#26013) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Odamentél, kinyílt a pajta és semmi? Vagy ki se nyílik a pajta?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26015) csab991


csab991
senior tag

Garázst megnéztem és csak egyet kaptam. Szóval reménykedjetek az rng nem dob két ugyanolyan gépet. ;]

[ Szerkesztve ]

(#26016) laceszgamer válasza parandroid (#25982) üzenetére


laceszgamer
addikt

Köszi, akkor ez volt a gond :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#26017) laceszgamer válasza .LnB (#25984) üzenetére


laceszgamer
addikt

2006 #43 Dodge Viper SRT10 a Driftes car pack-ból.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#26018) .LnB válasza csab991 (#26015) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az gáz, pedig a másikat el lehetett volna adni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26019) .LnB válasza laceszgamer (#26017) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De akkor nem az összes FD pack-os kocsi ilyen, hogy x7-es szorzót lehet car mastery-vel unlockolni?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26020) NoMagix


NoMagix
addikt

Fernando papa és a kedves fejlesztő elmehetnek a büdös francba!
2 feladat akasztott meg igazán, a sivatagi fotózás és a stadionos pontgyűjtő! Végül mindegyik sikerült, de csuklott ott mindenki!
Ezek az átkötő filmecskék is de gázosak, még átugrani sem lehet őket! :W

(#26021) Lacielvtárs válasza .LnB (#25994) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jaaa ezt jó tudni, azt hittem hogy lehet "direkt, célirányosan" ajándékozni :U :R

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#26022) floatr


floatr
veterán

Megoldottam az indítási és letöltési problémát. Korábban egyszer csak indításkor a store oldalára kezdett dobálni, újratelepíteni meg nem tudtam letöltési hiba miatt. Újraraktam a windowst, és most szerencsére működik. Mások win11-re frissítettek... hihetetlen h még mindig ez megy :/

(#26023) zsiz válasza Tom456 (#25990) üzenetére


zsiz
őstag

Store-os alkalmazásánál hogy? 😃 Még asztalra se tudok parancsikont kirakni hozzá.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#26024) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most olvasom, hogy a Formula Drift #99 Mazda RX-8 egy 2 literes - 3 rotoros (wankel) + turbo + nitro. Ugye a valóságban a nitro-t nem úgy kell elképzelni, mint az F&F filmekben. :D +70LE kis nitro adagok. És itt a nitro, a turbó turbinát forgatgatja.
Csak érdekességképp írtam le.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26025) laceszgamer válasza .LnB (#26019) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nem tudom, a többit így még nem néztem meg, ez vált be használatra, aztán ezért fejlesztettem fel, de lehet a többinél is lehet feloldani 7x-est.

Most tartok pár óra szünetet, 46 óra játék után kb csak 100 darab tábla maradt amit össze kell szedegetni, aztán ha úgy veszem a single része kész ilyen téren, szint is meglett már 200 fölött, nem tudom hogy nevezik pontosan csillagozott 2-es :D

Mondjuk autókat gyűjtögetni meg az a rakat challange, azért azokkal is el lehet szöszölni majd ahogy nézem, valami 1050/1800 körül lettem így, igaz ebben benn van egy 4-5 óra online driftelgetés is.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#26026) laceszgamer válasza NoMagix (#26020) üzenetére


laceszgamer
addikt

4-hez képest nem volt sok igazán szivatós szerintem. Bár ott azért változatosabbak is voltak kicsit ezek a történetek vagy minek mondják.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#26027) .LnB válasza laceszgamer (#26025) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tök érdekes, hogy én 35 óra alatt megcsináltam mindent. Összes táblát is. De szintben csak 150-160 körül vagyok.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26028) NoMagix válasza laceszgamer (#26026) üzenetére


NoMagix
addikt

Lehet már nem emlékszem rájuk olyan rég voltak! :DDD
Azért az nem normális, hogy az egyik feladatra van 1:48 idő (1:47-kor volt a fotó elkészítve), míg a másik ra 2 perc és röhögve akár toltava is árkon bokron is megoldja az ember kevesebb mint egy perc alatt!

(#26029) Joccc07 válasza .LnB (#26014) üzenetére


Joccc07
addikt

Dehogynem kinyílik a pajta de csak a lelet van benne. Vagy várj most lehet félreértettem valamit. Csak akkor tudom behúzni az ajándék autót ha megvan az összes barn find?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#26030) _stick_ válasza NoMagix (#26028) üzenetére


_stick_
őstag

A fotós nálam spec másodjára sikerült.
Az a taktikám, hogy ahol nincs csekkpont, ott útlevágás van. :DDD
Bár még nem vagyok kész a stroy-kal, de a FH4 valóban szívatósabb volt nekem.

(#26031) NoMagix válasza _stick_ (#26030) üzenetére


NoMagix
addikt

Persze az alap hogy levágja az ember az utat, de az a fotós nagyon ki lett centizve, míg a másik túlságosan könnyű!

(#26032) Tom456 válasza zsiz (#26023) üzenetére


Tom456
tag

Telepítésnél kellett volna egy pipa, hogy parancsikon létrehozása az asztalon :D Kis segítség ha nem megy: https://www.digitalcitizen.life/run-as-admin/
Remélem segít.

Xbox Live / PS Network: GT0Mi95

(#26033) .LnB válasza Joccc07 (#26029) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lehet. Ezt én se tudom, mert nagyon az elején meglett nekem mind. (És a GTO-t még mindig nem újították fel, az nagyon sokáig tart.)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26034) Qkackca


Qkackca
őstag

Kaptam én is egy ajándékot, pont nem is volt meg. szerencsére volt egy kocsi amiből kettő volt, adtam is egyet :)

Aki küszködik a földutas versenyekkel kipróbálhatja a 20-as Defendert, alapállapotban is állat.
Bár az annyira nem fasza hogy megyek az rs4 kombival aztán a m5-ös bmw lerajtol a sárban :DDD :U

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#26035) LilProphet90


LilProphet90
senior tag

Elkezdtem gyártani 5-ben is, ha valakit esetleg érdekelnek. :)

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#26036) CptAdamica válasza Tom456 (#26032) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ez nem működik, mert a game pass teljesen elzárja a fájlokat, szóval egy parancsikont ad kb, a rendes exe fájlhoz nem férünk hozzá.

Megyen!

(#26037) oneal1 válasza LilProphet90 (#26035) üzenetére


oneal1
senior tag

király! :)

ezek már játékon belül láthatóak?

(#26038) .LnB válasza LilProphet90 (#26035) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fiamat fogja. :)
Csinálj olyat is, amire lehet gyárilag villogót tenni. Evo10 például.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26039) oneal1 válasza Redcaster (#25972) üzenetére


oneal1
senior tag

hogy lehet ilyen 3-as spint csinálni? :)I

(#26040) elder troll


elder troll
senior tag

FH4 Mehico dlc-ben hogyan működik a VIP?
Az "alap"játékban külön letölthető elemként szerepel, viszont premium add-ons tulajként csak a két kiegészítőt tudom letölteni (10 MB/db), amik még meg sem jelentek. Lassan véget ér a sztori rész, és dupla zsetont még nem kaptam. Talán a kieg érkezéséig megcsinálják?
Izlandi vásárlás volt a premium add-ons.

[ Szerkesztve ]

(#26041) homerhamm válasza elder troll (#26040) üzenetére


homerhamm
addikt

Ja, lehet elírás lesz. Csak csodálkoztam, hogy miii? :R

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#26042) Qkackca válasza elder troll (#26040) üzenetére


Qkackca
őstag

Játékban a neved mellett ott a korona, két bigyóval, meg egy vonallal alatta? Akkor aktívnak kellene lennie.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#26043) AsakuraDave válasza NoMagix (#26031) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Annál a trükk hogy mikor letérsz az autópályáról jobbra ott nem az úton mész tovább tehát nem kanyarodsz le jobbra teljesen hanem kb a kanyar felénél már becélzod a szembe lévő szalagkorlátot talán még egy pálmafa is van ott az megadja a megfelelő ívet amin végig kell buckázni és olyan 1.45-47 között beérsz a lila körbe ahol már fotózhatsz.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#26044) elder troll válasza Qkackca (#26042) üzenetére


elder troll
senior tag

Köszönöm :R
Akkor már nem külön letölteni, ahogy az összes korábbi résznél?
Semmi utalás nem volt a dupla pénzre, ahogy korábban a fm 6-7 és fh 3-4-nél volt emlékeim szerint, és azoknál is külön letölthető tartalomként jelent meg a játékok és bővítmények kezelése részen. Még pc-n is külön kellett ezeket letölteni, mert a fh3 nem ment 60 fps-sel xbox-on, így csak pc-n tudtam játszani vele.

[ Szerkesztve ]

(#26045) Qkackca válasza elder troll (#26044) üzenetére


Qkackca
őstag

Hát hogy ott külön elemként van-e arra már nem emlékszem, egyszer letöltöttem, azóta nem mentem a store/frissítés felé :D
Talán a duplapénz is működik, 3-körös verenyér kapok olyan 16-19e cr.

És még a földutashoz: a gmc jimmy is állat alapból, csak a raptorok gyorsulnak kicsit irracionálisan az egyenesben, de kanyarban simán verhetők.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#26046) Qkackca válasza elder troll (#26044) üzenetére


Qkackca
őstag

Külön jelzi, de egyben tölti le vmivel, az üdvözlőcsomag is hasonló.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#26047) LilProphet90 válasza oneal1 (#26037) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Igen, már aktívak. Ha érdekel kód, szóljatok. Ha van igény kocsikra, akkor is, pár percet vesz igénybe egy elkészítése.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#26048) Qkackca válasza LilProphet90 (#26047) üzenetére


Qkackca
őstag

Szépek, majd meglesem.
Kéményseprős Transit és/vagy Cayenne? :P

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#26049) Dyingsoul válasza .LnB (#25938) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Én úgy jártam, hogy beléptem, autót váltottam, majd free mode-ban megtettem párszáz métert, jött a jelzés, hogy kaptam autót és mutatta a map-en, hogy hol vehetem át. Elindultam felé, majd kifagyott a játék...
Újraindítottam a játékot és akkor már hült helye volt a jelölésnek, nem jött újabb notification és semmi nincs a map-en. Úgyhogy ez bukó így, bár valószínűleg úgyis csak egy Willis jeep lett volna a jutalom. :D

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#26050) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

skacok,
toljuk az 5öt orrbaszájba, nincs megállás. :)
abban segítsetek már, hogy miket kell pontosan csinálgatni ahhoz hogy végre online legyek? mármint, a free ride-ban is, hogy lássam végre az online élő playereket?
olyan mocskos régen volt már amikor a 4-gyel elkezdtem játszani, már nem emlékszem.. a hülye game csak annyit ír, hogy "még nem elérhető, játssz tovább"..
engem meg csak a free ride érdekel, meg az autóbuherálás

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.