Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9901) Daw93 válasza csab991 (#9900) üzenetére


Daw93
senior tag

Ezeket a szezonális bajnokságokat én is nagyon csípem, túl kevés is van belőle. (Egyébként aki nem tudná, vannak ilyen szezonális bajnokságok a Fortuna szigeten is, azok mindig pörgetést adnak.)
Azt viszont nagyon sajnálom, hogy a sima bajnokságok amik a FH3-ban megvoltak, a 4-ben nincsenek.
Szerintem szinte 0 belefeccölt munka volt megcsinálni a bajnokságokat a 3-ban, mivel nem volt több mint 3-4 már meglévő versenyt egymás után berakni egy pontrendszer keretein belül, de mégis sokat hozzátett a játékhoz.

GTA Online: Daweee93

(#9902) csab991 válasza Daw93 (#9901) üzenetére


csab991
senior tag

Igencsak megtolták a játékidőt azok a bajnokságok, bár újrajátszani őket nem volt kedvem. Ilyen szinten szerintem jobb lett az úttervező mert irdatlan sokféle útvonalat lehet csinálni és számomra ez sokkal jobban kitolja a játék élettartamát.

(#9903) Daw93 válasza csab991 (#9902) üzenetére


Daw93
senior tag

Az útvonaltervező szerintem is jó, de a kettő megférne egymás mellett. Valamint lehetne más módja is az útvonal készítésnek, mert autóval furikázni elég hosszadalmas.

GTA Online: Daweee93

(#9904) csab991 válasza Daw93 (#9903) üzenetére


csab991
senior tag

Ebben igazad van, elég körülményes a tervező, ha az embernek nincs sok ideje.

(#9905) tomas51 válasza Darko_addict (#9897) üzenetére


tomas51
senior tag

A Microsoft adapter azért is jó, mert rezeg a joy mint az xboxnáln bt n úgy emlékszek nem.

(#9906) pető bá' válasza tomas51 (#9905) üzenetére


pető bá'
őstag

Nekem rezeg bt adapterrel is (Orico, 1500Ft). Én is Eneloop akksikkal használom, egy darabig ment kábellel is, de sokkal kényelmesebb így. :K

"... and I hope you have a great day!"

(#9907) parandroid válasza tomas51 (#9905) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én meg a rezgést boxon is mindig azonnal kikapcsolom, mert idegesít. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#9908) ClunkyChip


ClunkyChip
csendes tag

Csam összehoztam. :))

(#9909) SpongyaBob válasza ClunkyChip (#9908) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Ezért fog járni valami juti? Nekem a drift sehogy sem akar összejönni :))

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#9910) CJ4567 válasza SpongyaBob (#9909) üzenetére


CJ4567
veterán

Egy sima és egy szuper pörgetés.

No Sana No Life

(#9911) Win-T


Win-T
senior tag

Én mikor megvettem az a One kontrollert sokat szívtam a meglévő BT adapterrel egy istennek sem akart működni vele. Mint kiderült azért mert a Bluetooth 4.0 alapkövetelmény, az én régi kütyüm meg ezt még nem tudta. Vettem megfelelőt azzal pöccre indult, rezgés is van.
Viszont random elveszíti a kapcsolatot ami után pár másodpercig - de van hogy akár percekig is - csak villog rajta az Xbox logó amíg újra kapcsolódik. Nem tudom, hogy ez az adapter hibája e vagy a kontrolleré de roppant idegesítő tud lenni mikor a verseny hevében egyszer csak bumm: Controller disconnected. Meg arra is figyelnem kell milyen pozícióban ülök mert ha valamelyik testrészem a kontroller és a vevő közé kerül akkor elkezd szaggatni a játék. :D

[ Szerkesztve ]

(#9912) STC Speed válasza Win-T (#9911) üzenetére


STC Speed
őstag

A kütyü gyári microsoft? Nekem a szomszéd szobábol falon át is megy a jel simán.

(#9913) Win-T válasza STC Speed (#9912) üzenetére


Win-T
senior tag

Nem, az egy mezei Hama bluetooth adapter. Élek a gyanúperrel, hogy az a gyenge láncszem, de hát fele annyiba is kerül mint a MS féle megoldás, együtt tudok élni vele. Ha nagyon felidegel rádugom a madzagot. Azt a 7-8k meg inkább félreteszem Playseatre ami a következő projekt lenne. :)

(#9914) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Szevasztok

A Forza Horizon 4-el próbálkozom egy laptopon, de sajnos én is tapasztalom az FPS drop jelenséget!

Van erre már, tudomásotok szerint, valami megoldás?

A laposban egy 6 magos i7 van és GTX1050ti szóval annyira nem alap cucc!

Köszi előre is!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#9915) Darko_addict válasza Win-T (#9913) üzenetére


Darko_addict
őstag

Végül nem találtam olyan adaptert itthon, amivel működne. Van össz-vissz 5 BT egér és egyetlen BT USB dongle. :D eDigitálban 1.890 a BT 2.0-ás stick, 4.500 a 4.0. 5.000-ért tudok venni Szegeden OEM MS WS Adaptert.

Érdekes, ha 4.0 kellene hozzá, mert többen állítólag "vicekvacakkal" használják.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9916) Darko_addict válasza Darko_addict (#9915) üzenetére


Darko_addict
őstag

A BT ikon csak azután jelenik meg asztali gépen, miután BT stick kerül bedugásra?

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9917) pető bá' válasza Darko_addict (#9916) üzenetére


pető bá'
őstag

:K igen

"... and I hope you have a great day!"

(#9918) Win-T válasza Darko_addict (#9915) üzenetére


Win-T
senior tag

2.0 is látja, hogy van ott valami de nem tudja működésre bírni... valami jelszót kér hozzá meg csak villog a led folyamatosan, le merném fogadni, hogy nálad is ez van.
Értem én, hogy vicekvacakkal használják mások de 4.0-ás vicekvacakkal az tuti. :)
Viszont ha közel egy árban vannak akkor mindenképpen az MS sticket válaszd inkább.

(#9919) Daw93 válasza Win-T (#9913) üzenetére


Daw93
senior tag

Nálam gyári MS adapterrel is eldobálta a jelet. Sokaknál szar volt ahogy láttam amikor utána olvasgattam megoldást keresve. Firmware frissítés se oldotta meg.
Már pontosan nem tudom mit csináltam vele, de össze vissza párosítgattam, meg dugdostam az usb kábelt bele, usb kábellel összedugva közben páriosítással is próbáltam és végül megjavult. :D Azóta újrahúztam a windowst is és most meg egyből működött.. Ki érti ezt :F

GTA Online: Daweee93

(#9920) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Üdv!
Pc-n szeretnék csatlakozni klánhoz vagy ilyesmi. köszi

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#9921) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Oké, köszi mindenkinek az eddigi hozzászólásokat, egész diskurációt. :)
Joy tegnap megjött. Tök fura a 360-hoz képest. A stickek sokkal finomabban működnek, a gombok határozottabbak. Kicsit finomhangoltam a holtjátékon a játékban, nagyon szépen lehet adagolni a gázt/féket és az irányváltás is precízebb. Mondjuk ez szerintem hasznosabb Motorosport 7-nél (hamarosan kipróbálom ott is), mint Horizonnál, ahol 400-nál lehet berántani McLarent kanyarba. :D Először szokatlan volt, hogy a triggereknek is külön rezgőmotorjuk van, aztán eszembejutott, hogy pár napja jeges úton fékezésnél pont ugyanúgy rúgott vissza a fék, mint ujjamnál stimulált a rezgőmotor. :D

Ma elhoztam az MS adaptert. Amellett, hogy a kontroller tényleg működik bármelyik 4.0 BT stickkel, sok problémáról olvastam. Majd este tesztelem. :) Állítólag MS adapterrel párosítva lassabban is merül.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9922) SpongyaBob válasza Darko_addict (#9921) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Mondjuk legalább az adapter lehetne kompatibilis, hogy a 360-as jó lenne a One-oshoz, de persze nem az :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#9923) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Csak és kizárólag az ultimate bővítmény csomagot meg lehet venni az áruháztól olcsóbban valahol kulcs formájában? Mindenhol csak a komplett ultimate cucc van, de nekem az alapjáték már megvan.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#9924) tibaimp válasza tibaimp (#9914) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Szóval az FPS drop-ra valami megoldás? vagy másnál ez nem jelentkezik?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#9925) parandroid válasza SpongyaBob (#9923) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Persze, én is így vettem, ha jól rémlik, Ultimate Bundle néven. 14k körül volt, de a Standard Editionhöz nekem is volt kódom (meg ugye benne van a Game Passban is).

Szerk.: Jah, hogy az ms store-on kívül keresed, jóárasítva. Na, ilyet én sem találtam.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#9926) SpongyaBob válasza parandroid (#9925) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Köszi! Kár :( Akkor marad sajnos csak a store. Egyébként pont ma olvastam, hogy 2019 első felében is fog jönni egy kiegészítő a játékhoz amit az ultimate edition tartalmazni fog. Igaz ez? :)

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#9927) Csapoati válasza tibaimp (#9924) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Laptop, szóval gyanítom a throttling miatt visszaesnek az órajelek és ennek köszönhetőek az akadások.

SpongyaBob: Igen, így van. :)

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9928) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Üdv sráccok.
A Forza Motorsport 7 standard kiadás, Forza Drivers Cup szekcióban a verseny is kevesebb mint az ultimate kiadásban?
A seekerben is, a breakoutban is...
Mièrt? Mert azokat csak dlc-s autókkal lehet teljesíteni?

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#9929) Csapoati válasza Alastair' (#9928) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Feloldottad már az összes versenyt? Tudtommal nincs a kiadások közt ilyen különbség, csak el kell jutni addig, hogy beadja a többit (meg kell nyerni a végső kupát, ha jól emlékszem).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9930) Alastair' válasza Csapoati (#9929) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Mèg nem. Ha elèrek egy szintet megjelennek az üres kockákban a versenyek?

Alister from Hell

(#9931) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Innen egy rakás verseny hiányzik.

Alister from Hell

(#9932) Darko_addict válasza Daw93 (#9919) üzenetére


Darko_addict
őstag

Daw93! Bedugtam a dongle 3 USB portba, mindhárom esetén kiírta, hogy észlelve és telepítve az XBOX ACC. Eszközkezelőben azt írja, hogy Az illesztőprogram nem elérhető. Frissíteni nem tudtam, kis LED fénye nem világít, joy nem párosítható. Lehet rossz egy ilyen kis fos USB stick és én pont kifogtam?

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9933) Daw93 válasza Darko_addict (#9932) üzenetére


Daw93
senior tag

Lehet, de nekem a gyári vevőjével is hasonlókat csinált. A kontroller tetején és a sticken levő párosító gombokat is hiába nyomkodtam, csak villogott a logó tovább.
Volt hogy összedugtam usb-vel és úgy párosítottam aztán valahogy megjavult. De illesztő hibát nekem is írkált ki a windows.
A mostani windowson (ugyanaz mint volt csak újra kellett raknom) viszont egyből hiba nélkül működött és működik azóta is. De ahogy hallottam rengetegen sz.ptak vele, eredeti stickkel is.

GTA Online: Daweee93

(#9934) Darko_addict válasza Daw93 (#9933) üzenetére


Darko_addict
őstag

Ez eredeti stick, ezt vettem végül. Én most olvasom fórumok sorát, ahol panaszkodnak, hogy nem megy. :D F@sz@. A kérdés igazából az volt, hogy a LED mindig kell világítson rajta?

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9935) Csapoati válasza Alastair' (#9931) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igen, ott még lesz egy csomó. Én úgy csináltam anno, hogy csak annyi pontot szereztem egy divízióban, ami a következő feloldásához kellett, így relatíve hamar eljutottam az utolsó tierhez. Annak megnyerése után csak pislogtam, hogy mennyi új verseny oldódott fel.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9936) Daw93 válasza Darko_addict (#9934) üzenetére


Daw93
senior tag

Alapesetben, amikor nincsen párosítva, akkor lassan villog. Párosítás közben gyorsan villog, ha párosítva van akkor folyamtosan világít.
Én amikor nem sikerült párosítani, akkor eltávolítottam, hogy utána újrapárosításnál ne írja ki a hibás illesztőt. A sitcket is húzgáltam ki a gépből. Aztán azt hiszem úgy sikerült működésre bírni, hogy usb-vel is összedugtam, és közben párosítottam a géppel.

GTA Online: Daweee93

(#9937) Joccc07 válasza Darko_addict (#9934) üzenetére


Joccc07
addikt

Az Xbox one joyt a vevővel először a gépházban kell párosítani valami elcseszett módon.
Ha jól emlékszem akkor a új eszköz hozzáadása és azon belül is a valami mást kell kiválasztani és akkor utána megy szuperül csak.

Meg is van: https://support.xbox.com/hu-HU/xbox-on-windows/accessories/connect-xbox-one-controller-to-pc

Sry mobilról vagyok

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#9938) Daw93 válasza Joccc07 (#9937) üzenetére


Daw93
senior tag

Azt hittem ezen már túl van :D amúgy én is így csináltam, de amikor megvettem nem működött, az újratelepítés után viszont elsőre ment, és azóta is megy.

GTA Online: Daweee93

(#9939) Alastair' válasza Csapoati (#9935) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Ok, köszi, akkor megnyugodtam.

Alister from Hell

(#9940) s7evcsenko válasza Joccc07 (#9937) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Nekem ilyet még sose kellett csinálnom.
Felrakom a win10-et és minden mókolás nélkül megy a joy.
Szerintem még párosítanom sem kell az adapterrel.
(Bár ez lehet inkább az adapter érdeme, mintsem a win-é)

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9941) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Azt kívánom, hogy minden problémám és minden problémátok úgy oldja meg saját magát, mint az enyém.
Előtte semmilyen próbálkozásra nem reagált, drivert nem lehetett telepíteni, frissíteni... Ültem a gép előtt, Eszközkezelő megnyitva. Egyik kezemmel a fejemet, másikkal az asztalt támasztottam. Pitty-pitty, FELISMERTE. Bekapcsolom a kontrollert, 3 mp és csatlakozott teljesen automatikusan. Nem tudom, melyik előző lépés lehetett hatással rá, vagy miért gondolkodott ilyen sokat, de most megy. :D Már csak azt nem tudom, hogy a joyt hogy kell kikapcsolni. Windows gombot nyomva tartottam pár mp-ig, de nem történt semmi.

:Y :R

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9942) Csapoati válasza Alastair' (#9939) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Majd ha meglátod az endurance versenyek távját, nem leszel olyan boldog. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9943) Alastair' válasza Csapoati (#9942) üzenetére


Alastair'
nagyúr

A 23 körös Spa-t már megcsináltam

Alister from Hell

(#9944) Csapoati válasza Alastair' (#9943) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na, annál lesz háromszor hosszabb is. :) Azt hiszem a sebringi a leghosszabb, kb három óra teljesíteni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9945) Alastair' válasza Csapoati (#9944) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Nem gond, a Gran Turismókban is lenyomtam a hosszú távokat.

Alister from Hell

(#9946) Triathlete válasza Alastair' (#9945) üzenetére


Triathlete
senior tag

De szerettem azokat! :K
Motegi 8 órás....

(#9947): Mind a mai napig ha leülök elé, többnyire Nordschleife 10 körös verseny S2000, 300ZX, NSX és hasonló kaliberű autókkal. Másfél óra legalább. Én ezeket nagyon szeretem.

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#9947) IntelKiller7 válasza Csapoati (#9944) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Azt hittem felkötöm magam mire megcsináltam. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9948) Joccc07 válasza Daw93 (#9938) üzenetére


Joccc07
addikt

s7evcsenko: nálam egy xbox360 joy teljesít szolgálatot vezetéknélküli vevővel. Az is pöcc röff és már ment is. Nem is értem minek kell így megvariálni.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#9949) Csapoati válasza IntelKiller7 (#9947) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én csak kétszer tartottam 10 perc szünetet, büszke voltam magamra. :D Mondjuk Sebringet pont nem szeretem, Le Mans meg Spa jobb volt az endurance-ból.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9950) DaveHutt


DaveHutt
őstag

No, szép kis bugba futottam FH4-ben. Leviathan Slayer se Blueprinttel, se sima versennyel nem adja be. 4ből 2 szer megvolt a 8 perc, a Gymkhana 8-as Fiestával, de még így se adta be az achit. Xbox restart, cache törlés megvolt. Megcsináltam ma a Board Smasher achit, aztán nekem kifújt a játék így. Multiplayer és PR stunt achikhoz nem vagyok elég mazochista.

Jöhet a Motorsport 7.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.