Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12001) szTotyy válasza Kiskokó (#11999) üzenetére


szTotyy
őstag

Elfoglaltátok ezt a topikot is? :)
Már majdnem ide írtam az autószépségverseny nevezést is! :D

Egyébként itt is lehetne valami autószépségverseny féleség! :)

[ Szerkesztve ]

(#12002) parandroid válasza szTotyy (#11996) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ezzel egyetértek. A külön játékkal meg főleg. Ez egy hatalmas partyjáték lehetne, főleg ha az osztott képernyős módot is megkapná. Azzal amúgy még nem is lenne bajom, ha az igazi autók megjelennek legolandben, de a ‘valós’ területen meg ne lássak egy lego-járgányt se, mert az azért betenné a kaput.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#12003) Redneck válasza parandroid (#12002) üzenetére


Redneck
veterán

Én is így gondolom. Külön játékként okés, és jó lenne split-screen mókázni, de nem való a Horizon 4-be. Annak pedig végképp nem örülnék, ha Lego autók kavarnának Edinburgh környékén. :(((

Más:
A rage quitter majmokat miért nem szankcionálják valahogy? Forzathonnál is zavar, hogy nem akarnak melózni a pontokért és inkább lelépnek, de a játszóteres szarságnál különösen idegesítő. 1-2 kör után fele csapattal, nem sok esély van. Azt hiszem ha nem mákolom be mint múlt héten, ez nem lesz meg, mert eddig mindig a retardált pöcs csapatba rakott.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#12004) szTotyy válasza parandroid (#12002) üzenetére


szTotyy
őstag

Jaaa, és üzleti szempontból is hatalmas balekok ott a kiadónál. :W Óriásit szakíthattak volna egy teljes értékű lego játékkal. Így meg csak megosztják a termékeik vevőit.

[ Szerkesztve ]

(#12005) CJ4567 válasza Redneck (#11993) üzenetére


CJ4567
veterán

Nekem szerencsém volt, második próbára (elsőnél meglett volna, de összeomlott a GPU driver :DDD) meglett, az egész hetet sikerült egyedül végigjátszani, szerencsém volt. :)

No Sana No Life

(#12006) GhanBuri Ghan válasza CJ4567 (#12005) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Játszótér elég kemény volt, első kört megnyertük, erre kilépett az egyik csapattag, végig 5v6 volt :) De így is 3:0 lett a vége.
A Próba meg meglepően könnyű volt, a Játszótérre felkészített '92-es NSX a leggyorsabb volt, mindhárom futamban a legtöbb helyet léptem előre. (mondjuk 1.6-os ralimotor volt szegényben, nem igazán méltó hozzá :) )

(#12007) Redneck válasza GhanBuri Ghan (#12006) üzenetére


Redneck
veterán

Nekem a 15-ös Civic-kel lett meg elsőre. Kétszer nyertem és lassítottam a népet, egyszer második lettem mert a társam kilökött. :DDD

Este megpróbálom futás után a játszóteret, hátha. Jó lenne a múltheti szerencsét újra hozni, mert kéne a Civic
Próbáltam tegnap lapozófájllal játszani, hátha ki tudom iktatni az alacsony közvetítési sávszélesség hibát, de nem. Sajnos ez a random hiba mindenképp megvan Ultrán. Intel HT-t és XMP-t nem piszkáltam, más játékkal nincs gond.

Kiéget.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#12008) Joccc07 válasza Redneck (#12007) üzenetére


Joccc07
addikt

Mennyi kell? Van vagy 2 pluszba. :)

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#12009) GhanBuri Ghan válasza Redneck (#12007) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Lapozófile teljes elhagyása nem segített ezek szerint?

(#12010) Redneck válasza GhanBuri Ghan (#12009) üzenetére


Redneck
veterán

Azt tegnap nem próbáltam, nem nagyon ajánlott úgy tudom. Anno szívtam vele Win 7-en ha ki volt kapcsolva, de a Win 10 figyelmeztetett is, hogy nem jó ötlet.

Egyébként fix 1024 MB-ra állítva annyira nem volt rossz, de úgy is megjelent egyszer az üzenet.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#12011) GhanBuri Ghan válasza Redneck (#12010) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

24Gb ramom van, nem kapcsoltam ki teljesen, csak levettem minimálisra, de meglepődnék, ha nem lenne elég a rendszernek.

(#12012) Redneck válasza GhanBuri Ghan (#12011) üzenetére


Redneck
veterán

Nem azzal van a baj, hogy nem elég 16 vagy 24GB RAM, hanem azzal, hogy vannak programok (játékok is) amik igénylik mert úgy vannak megírva. Ha ki van kapcsolva, összeomlanak.
Azon is gondolkoztam hogy megnézem kíváncsiságból egy modullal, vagy megcserélve a modulokat, de semmi nem indokolja.

Elkeserítő, de úgy néz ki a hivatalos fórum hozzászólásai alapján, hogy erőműveken is hajlamos jelentkezni a dolog. Tuti megoldást még senki sem talált.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#12013) ETOM válasza Redneck (#12012) üzenetére


ETOM
addikt

Úgy emlékszem nekem olyan SSD-m van amire a játékot raktad és semmi ilyesféle gondom nincs.
Néha az a távolban villanó textúra megvan, de az nagyon elenyésző meg másoknál is láttam.

Lapozófájl alapon van nálam most a win kezeli. Régen meg jó sokat adtam neki mert hajlamos kilépkedni ha kevés. Szóval szerintem nem ajánlott kikapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#12014) Skeleton01 válasza Redneck (#12007) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Ez elég fura hibajelenség, én a megjelenése után nem sokkal kapcsolódtam be a játékba tavaly ősszel, akkor még egy R9 Fury vga-val, Ultra preset és 4-szeres élsimítás mellett gyakran bedadogott nálam is (főleg egy-egy verseny rajtja után közvetlenül), de az említett üzenetet ennek ellenére is max. 2-3 alkalommal láttam. High-on pedig teljesen rendben volt. Viszont, a Win energiaséma "teljesítménycentrikus" módban úgy tapasztaltam 10-15% pluszt hozott akkoriban, cpu húzva volt, ramok is XMP-ben mentek szintén.

Mikrofont és játéksávot szintén ajánlott letiltani.

[ Szerkesztve ]

(#12015) Redneck válasza Skeleton01 (#12014) üzenetére


Redneck
veterán

Nekem is menne Ultra fölött, fps gondom csak Extremen volt (min 54 fps rajtnál) de visszavettem és dinamikus optimalizálásra raktam, hátha megoldja. Nem oldotta meg, abszolút random jön az alacsony közvetítési sávszélesség üzenet, de leginkább 350 fölött. Highra ha nem muszáj, nem szeretném levenni, de majd kipróbálom. Alapból azt javasolta, de nem sokat nyomtam úgy. Hiba nélkül ment, de a játék elején nem nagyon mentem 400-zal a térképet átszelve, szóval ez nem mérvadó. ;]

ETOM:
Én sem erőltetném, egyszerűen így van tervezve a rendszer, és sok program. Minimalizálni lehet, de kikapcsolni nem ajánlott. Elhiszem hogy nálad jó, ez a hiba elég random. Gyakorlatilag bármilyen vasat érinthet, nincs közös pont az ezért panaszkodókban.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#12016) Skeleton01 válasza Redneck (#12015) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Ezt a magas sebességnél jelentkező szitut soha nem tapasztaltam, akkoriban egy X class Senna, Aventador FE, One:1 volt a csúcs, volt ott is top speed, de ilyenre nem emlékszem, asztalra ellenben párszor kidobott indokolatlanul, sőt olyan is előfordult, hogy 1-2 óra játék után kezdett elképesztően belaggolni, 16GB ram mellett, szerencsére dec. körül ez megszűnt.
Én megnézném még azt is, hogy online / offline módban egyaránt produkálja-e a game? Volt egy időszak, amikor bizonyos szolgáltatóknál online módban előjöttek különböző bugok, aztán úgy tűnt javították, végül később ismét sikerült belefutni. Lekopogom szerencsére nálam az év eleje óta stabil.
Nekem a Motorsport 7 a fekete bárány, bizonyos pályákon, meghatározott helyeken nagyon zavaróan szaggatott, frusztrált, ezért letöröltem, már azt is megbántam, hogy pénzt adtam érte (amellett, hogy ezen kívül szinte mindennel elégedett voltam), szóval átérzem a problémád. :(

[ Szerkesztve ]

(#12017) Joccc07


Joccc07
addikt

Ma jön a Lego kaland! Várjátok már? :C

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#12018) DjDanee87 válasza Joccc07 (#12017) üzenetére


DjDanee87
addikt

Eléggé FacePalm kiegészítő, de azért várom, mert bármi újdonság jól fog esni a játékban - rongyosra van már játszva :U

Mondjuk én majd csak hétvégén fogok ráérni kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

(#12019) csab991 válasza Joccc07 (#12017) üzenetére


csab991
senior tag

Kezdeti undort felváltotta a kíváncsiság. Remélem azért tovább fog tartani mint a Fortuna sziget, meg lesz benne riválisok, meg technikás útvonalak.

[ Szerkesztve ]

(#12020) Csapoati válasza Joccc07 (#12017) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én várom! Gondolom csak este lesz elérhető.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12021) NoMagix válasza csab991 (#12019) üzenetére


NoMagix
addikt

+1 nálam is ez van :DDD

(#12022) CJ4567 válasza Csapoati (#12020) üzenetére


CJ4567
veterán

Este 7-től lesz elérhető.

No Sana No Life

(#12023) Mr.Franczy


Mr.Franczy
aktív tag

Vajon, mennyibe fog fájni ez a legos cucc? Mozgatja a fantáziám, jópofa blődségnek tűnik! 😁

Gazember

(#12024) btf válasza Mr.Franczy (#12023) üzenetére


btf
aktív tag

6k a Legos kieg.

Szerintetek lesz benne több Speed Champions autó a bemutatott három autón kívül is? (F40, Mini, Senna)

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#12025) Joccc07 válasza Csapoati (#12020) üzenetére


Joccc07
addikt

Vagy fél 5 vagy 7. Látom, hogy csak este 7.

btf: Én úgy olvastam valahol, hogy összesen 9db lesz. De nem emlékszem már, hogy hol. Talán Kotaku-n.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#12026) szTotyy válasza btf (#12024) üzenetére


szTotyy
őstag

Ez Lego! Építsd meg! :D ;]

(#12027) Csapoati válasza CJ4567 (#12022) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Akkor jól sejtettem, köszi. Kénytelen leszek addig a Metro Exodust kipróbálni, ha már jár a Game Passhoz. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12028) CJ4567 válasza btf (#12024) üzenetére


CJ4567
veterán

A hivatalos Forza discordon ezt mondta egy fejlesztő.

No Sana No Life

(#12029) btf válasza CJ4567 (#12028) üzenetére


btf
aktív tag

@Joccc07 & CJ4567: Köszi az infokat.

@szTotyy: Köszi az ötletet, kész. :)

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#12030) szTotyy válasza btf (#12029) üzenetére


szTotyy
őstag

:C , akkor te már előbb nyomhatod, mint este 7. :)

Gondolom szinte nulla az esélye, de ha esetleg belerakták a kiegészítőbe az osztott képernyőt, azt írja meg valaki plííz! (akkor esetleg elgondolkodok a megvételén)

[ Szerkesztve ]

(#12031) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Az új dlc letöltve. Már csak várni kell :K

Gunner for life

(#12032) Joccc07 válasza csab991 (#12019) üzenetére


Joccc07
addikt

Én is először azt mondtam magamnak, hogy ezt most minek. De azért mostmár kíváncsi vagyok mit hoztak ki belőle.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#12033) GhanBuri Ghan válasza Joccc07 (#12032) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Félek, hogy a fiamnak annyira tetszeni fog, hogy kéri egy Ultimate FH4-et a saját gépére, és utána a gép fejlesztését, hogy rendesen menjen rajta :)
Kb. az összes Lego játék megvan neki...

(#12034) Joccc07 válasza GhanBuri Ghan (#12033) üzenetére


Joccc07
addikt

Sajnos ez így elég valószínű. Nincs mese, a gyerek az első. Eleget kell tegyél neki. :D

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#12035) Micsurin válasza GhanBuri Ghan (#12033) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Xbox FH4 edition jobb választás árban szerintem. És a DLC mellé. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#12036) parandroid válasza Micsurin (#12035) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Inkább egy ultimate bundle pluszban. Nem sokkal drágább, mint ha csak az új kieget venné, de pluszban vip pass, car pass, és az első kieg is benne van.

De maximálisan egyetértek. Én sem szivatnám a gyerek(ek)et a pc-s verzió nyűgjeivel.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#12037) Micsurin válasza parandroid (#12036) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Jogos! :R

Csak a gép fejlesztés miatt jegyeztem meg most annyiért megy egy One mint egy közép kategóriás VGA kb!

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#12038) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Na akkor lássuk mit dobtak össze :U

Gunner for life

(#12039) CJ4567


CJ4567
veterán

6,78GB a frissítés a DLC-hez.

No Sana No Life

(#12040) parandroid válasza ProgenXL (#12038) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az mondjuk jópofa, hogy az előtöltés után még egy 8 GB-os letöltéssel kezd... :U

Szerk.: Mobilról lassan írok, de látom, másnál is talált még töltögetnivalót. Pedig instant onban van a box, elvileg akkor is megcsinálhatná, ha itt sem vagyok.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#12041) ProgenXL válasza CJ4567 (#12039) üzenetére


ProgenXL
őstag

Azt hittem délelőtt már sikerült letölteni... :U 6.78GB jah

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#12042) csab991


csab991
senior tag

Amikor Kockaváradra értem kifagyott a játék. Padlót fogok ezektől a fordításoktól. :D

(#12043) Micsurin válasza csab991 (#12042) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mit fordítottak erre? :O

Brickcastle vagy mit? :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#12044) csab991 válasza Micsurin (#12043) üzenetére


csab991
senior tag

Brickchester. :D
Egyébként nagyon jó, hogy nem kényszerít a játék hogy csak LEGO gépekkel menjünk, magát a területet nem mondanám sokkal nagyobbnak Fortuna szigetnél, vonalvezetése nekem bejövős, S2-es X-es gépeket ki lehet használni rendesen.

(#12045) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sziasztok,

A Forza Horizon 4 hogy fut sima Xbox S-en? Milyen felbontásban, fps-sel?
B kérdés: Ha aktiválok rá egy gamepasst akkor a FH4-ben a Legos kieg ingyen elérhető lesz?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12046) DjDanee87 válasza csab991 (#12044) üzenetére


DjDanee87
addikt

Azt ki tudjátok esetleg deríteni, hogy van-e valami időlimitált exluzív jutalom a lego részen? Gondolok itt hetente változó évszakos bajnokság szerűségre valami autóért vagy kozmetikai cuccért.

(#12047) Joccc07 válasza DjDanee87 (#12046) üzenetére


Joccc07
addikt

Biztos nem lesz. Ahogy a Fortuna szigeten sincs.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#12048) btf válasza .LnB (#12045) üzenetére


btf
aktív tag

1080p 30fps (One X 60fps)

Gp-ben csak az alapkiadas van.

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#12049) .LnB válasza btf (#12048) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszönöm szépen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12050) rdt89 válasza DjDanee87 (#12046) üzenetére


rdt89
addikt

Max a Fortuna szigethez hasonló 3 pörgetès / bajnokság lesz, ha lesz. Nem mertem még kipròbálni a Lego kiegészítőt.

LnB:
PS4 mellé bekerült egy xbox is végül? :)) Xbox One S-en 1080p/30fps + HDR és a GP csak az alap játékot tartalmazza. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.